رفتن به مطلب
Manuel

تئوری ها و نکاتی که لا به لای کلمات پنهانند.

Recommended Posts

اگر هالند رید همون سپتون اعظم بود.بالاخره تهیه کننده های سریال حتما اطلاع داشتن و یه بازیگری که به نقش هالند بخوره انتخاب میکردن ولی بازیگری که انتخاب کردن قد بلنده!پس حتما یا قدش مهم نبوده هالند نیست ویا اگر همچین موضوعی صحت داره توی سریال قراره از کنارش بگذرن و اشاره ای بهش نکنن.

تئوری داریو-بنجن که صد در صد منتفیه اونیکه این نظریه رو داده من نمیدونم چجوری روش شده اصلا اینو مطرح کنه!معلوم نبوده داشته کتاب نغمه رو میخونده یا پنگوئنها پرواز میکنن!!دیگه کتاب فانتزیه ولی نه در این حد که.احتمال اینکه بنجن دست سرد باشه بیشتره اینو ول کرده یهو رفته گفته داریووو!!1

یورون هم من فکر نکنم داریو باشه.یا اگر هم هست احتمالا بعد از اینکه داریو به ماموریت میره شاید میکشنش و هویتشو جعل میکنن!!ولی من دیگه فکر میکنم اینجوری خیلی پیچیده میشه!

ولی مردم یه تئوری هایی رو مطرح میکنن که فکر کنم اگر مارتین خودش بشنوه شوکه بشه که چجوری به همچین چیزی رسیدن!

ولی یه چیزی رو مطرح کرده بودن اینکه سیریو فورل زندست.ممکنه مرد بی چهره بوده باشه و بعدا دوباره به شکل جکن هگار میره پیش آریا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اگر هالند رید همون سپتون اعظم بود.بالاخره تهیه کننده های سریال حتما اطلاع داشتن و یه بازیگری که به نقش هالند بخوره انتخاب میکردن ولی بازیگری که انتخاب کردن قد بلنده!پس حتما یا قدش مهم نبوده هالند نیست ویا اگر همچین موضوعی صحت داره توی سریال قراره از کنارش بگذرن و اشاره ای بهش نکنن.

کارگردانا که هر کاری دلشون می خواد می کنن. نمیشه کاره اینا رو ملاک قرار داد.

تئوری داریو-بنجن که صد در صد منتفیه اونیکه این نظریه رو داده من نمیدونم چجوری روش شده اصلا اینو مطرح کنه!معلوم نبوده داشته کتاب نغمه رو میخونده یا پنگوئنها پرواز میکنن!!دیگه کتاب فانتزیه ولی نه در این حد که.احتمال اینکه بنجن دست سرد باشه بیشتره اینو ول کرده یهو رفته گفته داریووو!!1

هر کی معلوم نیست کیه ، میگن بنجن ـه. شنیدید میگن Hooded man بنجن ـه.

حالا که صحبتش شد میشه یه توضیحی در مورد این Hooded man بدید؟ (از کیوان پیشاپیش بخاطر جواب ، متشکرم. )

ولی یه چیزی رو مطرح کرده بودن اینکه سیریو فورل زندست.ممکنه مرد بی چهره بوده باشه و بعدا دوباره به شکل جکن هگار میره پیش آریا.

می خواستم اگه از این دو تا استقبال شد ، تئوری زنده بودن سیریو رو هم مطرح کنم.

اون موقع که سریال رو دیده بودم ، همش می گفتم یعنی میشه سیریو زنده باشه برگرده پیش اریا. یه بار که تو گوگل می چرخیدم ، شانسی این تئوری رو پیدا کردم که سیریو بی چهره است و همون جاکین ـه.

ولی سیریو با اریا خیلی مهربون بود ، مگه بی چهره ها احساس هم دارن؟؟؟

بجاش جاکین خیلی عوضی بود.

بعدشم اگه سیریو تونسته باشه فرار کنه ، مرین ترانت نباید به کسی چیزی بگه؟

ولی مردم یه تئوری هایی رو مطرح میکنن که فکر کنم اگر مارتین خودش بشنوه شوکه بشه که چجوری به همچین چیزی رسیدن!

توی فروم انگلیسی وستروس یه تاپیکی بود ، تمام شخصیت هایی که ممکنه ازور اهایی باشن رو نوشته بود. برای هر شخصیت چند تا تیتر گذاشته بود (نشانه های ازور اهایی) ، مثلا نیسا نیسا ، لایت برینکر ، متولد شدن در دود و نمک و .... بعد زده بود کدوم شخصیت کدوم نشانه رو داره.

تقریبا نصف شخصیت های کتاب کاندید بودن. از داوس و برن بگیر تا جیمی و ویکتاریون.

دو تا شخصیت که خیلی عجیب بود قاتی اینا باشن ، یورون و رمسی بود.

یه تئوری هم بیان کرده بودن که اریا ، تایکو نستریو ـه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستلان یه تئوری جالب که تو سایت های انگلیسی زبان بهش برخوردم این بود:

There is speculation that Brienne of Tarth is a descendant of Ser Duncan the Tall.

نشونه ها و دلایل هم اینا بودن:

1)مولف کتاب ضیافتی برای کلاغ ها قبل انتشار اعلام کرده بود این کتاب یکی از نوادگان سر دانکن رشید رو داره!

2)تو فصل های اولیه برین یادش میاد که تو اسلحه خونه پدرش یه زره دیده که میده زره خفاش نشانش رو به همون شکل دربیارن،نشانه های این زره شبیه نشان سر دانکن هست!

3)جفت شخصیت ها به طور نامعقولی قدبلند و قدرتمند هستند.

اینم خودم اضافه می کنم:

جالب اینحاست که چندان خوش قیافه هم نیستند،تاره اینکه مرام و منش به شدت متکی به شرافت و اخلاق افتاده ای دارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه تئوری هم بیان کرده بودن که اریا ، تایکو نستریو ـه.

میشه لطفا توضیح بدی یا لینکش رو بذاری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری