رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

امید وارم ایندقعه دیگه گیری نباشه (( که میدونم نباشه نمیشه ))

این تاپیک رو کلی زدم برای اینکه در مورد لرد وایریس و شخصیتش صحبت کنیم

شاید برای اکثر دوستانی که کتاب رو خوندن و فصل های جلوتر رو میدونن زیاد جذاب نباشه ولی برای ما که فصل فصل و قسمت به قسمت جلو میریم جذابه در مورد این شخصیت صحبت کنیم

این که به نظرتون شخصیت وایریس رو تا الان چطور ارزیابی میکنید و نقش اون رو در فصل های جدید سریال و کتاب دوباره چطور ارزیابی میکنید

87860193914363094798.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از اونجا که قبل مرگ ند میره تو سلولش باهاش حرف می زنه و بهش پیشنهاد میده چشمو گرفت! و بعد رودرروی های واریس و بیلیش رو_جلو و پشت صحنه_ به شدت پسندیدم! گذشته ی واریس در فهم الانش خیلی موثره مثلا من وقتی حال و روز خواجه کنندشو دیدم شوکه شدم! تو قدرتش شکی نیست چون سیستم اطلاعات قدرته رو داره یعنی یه جورایی خودش تو امنیت به نظر می رسه ولی اینکه تو بازی قراره همواره روش به سمت برنده باشه یا واسه ی خودش جهت و ارزش گذاری خاصی داره,اینکه چقد تعیین کنندست رو نمی دونم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از مرموزترین شخصیتهای وستروسه!

شاید واسه کسانی که 5 تا کتاب را خوندن، حدس اهدافش سخت نباشه، ولی واسه ما مبهمه

برخلاف لیتل فینگر، از واریس خوشم میاد! حداقل از پشت خنجر نزده به کشی!

دانش سیاسیش از خیلی از آدمهای وستروس سرتره! حتی از تیریون هم به نظرم جلوتره!

به نظر میرسه از حامیان دنریس بشه، وقتی برسه به وستروس!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واریس همونطور که هممون متوجه شدیم شخصیت خیلی مرموزی داره در حقیقت دو تا فرد مرموز باشند توی داستان یکی واریس یکی هم لیتل فینگر و همین که از همه چیز با خبره باعث میشه از نقشه همه خبر دار بشه ولی کسی از نقشه های خودش چیزی ندونه از همون صحبتهایی که تو تونل های زیرزمینی کینگزلندینگ داشت معلوم بود که هدفه خاصی داره که به ادعای خودش به نفع مردم و مملکته ولی بر عکس واریس لیتل فینگر تنها برای رسیدن به عقده های درونیشه که اقداماتی رو انجام میده . . . چیزی که جالبه اینه که این فرد به همون خوبی که به تارگرین ها خدمت میکرد به رابرت هم خدمت کرد پس هدفش چیزی جز این دو جناحه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واریس تنها چیزی که نمی خواد منفعت مردمه وگرنه به ند استارک و جان ارن اطلاعات درست رو میداد و نمیذاشت که لنیستر ها قدرت بگیرند.واریس فقط می خواد قوای مملکت ضعیف بشه تا بتونه نقشه هاش رو عملی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد جان ارن که نمیشه گفت اطلاعات درست بهش داده یا غلط ولی درمورد ند با اون شرافتش منم بودم اطلاعات درست بهش نمیدادم توی اون دربار پر از فریب اگر واریس به ند اطلاعات راجع به خیلی چیزها میداد ند به خاطر شرافتش گند میزد به نقشه های بقیه . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون موقع که من تا اینجایی که ترجمه شده خونده بودم فکر می کردم واریس تا اونجایی که به منافعش ضرر و خللی وارد نشه، آدم بدخواهی نیست.

لیتل فینگر هر هدفی داره کنارش شیطنت و خباثت و یه کم نمایش هم داره و از اینا لذت می بره. واریس این مدلی نیست باهوش و آب زیرکاه هست ولی از خباثت لذت نمی بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واریس فقط صلاح مملکت رو میخواد به گفته ی خودش . واریس همیشه سعی میکنه که از جنگ و خون ریزی جلوگیری کنه و به همین دلیل هم هست که تو سیاهچال با ند صحبت میکنه چون میدونست در صورت کشته شدن ند شمال شورش میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از خوندن خلاصه ی زندگی واریس، بیشتر فهمیدم چه موجود آبزیرکاییه!

لیتل فینگر جلوش هیچه.

یک شطرنجباز واقعیه، جالبه با اونکه اهدافش را با زبان مطرح میکنه، باز هم نمیشه به این اهداف مطمئن بود، اصلن به هر حرفی که میزنه باید شک کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
واریس تنها چیزی که نمی خواد منفعت مردمه وگرنه به ند استارک و جان ارن اطلاعات درست رو میداد و نمیذاشت که لنیستر ها قدرت بگیرند.واریس فقط می خواد قوای مملکت ضعیف بشه تا بتونه نقشه هاش رو عملی کنه

این نقشه هایی که میگید خدایی نکرده به قدرت رسیدن دنریس که نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری