رفتن به مطلب
bard

سوالات کلی فصل کتاب بازی تاج و تخت ( کتاب اول )

Recommended Posts

در صفحه‌ی ۳۴ از کتاب اول توصیف تاجر ایلیریو هم مردی با ریش دوسر روغن مالی شدس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوالی خیلی از بخش اول ذهن من رو به خودش مشغول کرده . واقعا چطور یه برادر میتونه برای پس گرفتن سلطنت خودش خواهرش رو که پاره ی تنش هست و از خون اون هست رو فدا کنه .

ایا واقعا ویسریس میتونست به یه مشت دوتراکی که حتی زره هم ندارن برای پس گرفتن تاج و تختش اعتماد کنه ؟

در این صورت چرا باید ویسریس چنین سرمایه گذاری خطرناکی رو انجام میداد ؟ به احتمال زیاد گروه های دیگه ای بودن که خیلی مطمین تر از دوتراکی ها برای ویسریس بودن . چرا ویسریس خواهرشو روی یه سرمایه گذاری خطرناک ریسک میکنه ؟

ویسریس واقعا شخصیت احمقی نبوده ولی چرا باید چنین سرمایه گذاری ریسکی رو به نظر شما انجام بده ؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من تازه دارم کتاب یک رو می خونم. یه سوالی ذهنمو مشغول کرده، با توجه به اینکه پیشگویی های کتاب رگه هایی از واقعیت رو همراه دارن، تو ویس دوتراک و مراسم قلب اسب خوردن دنریس، یه جادوگری پیش بینی می کنه بچه ی تو شکم دنریس کسی خواهد بود که کال تمام کال ها خواهد بود و بر جهان چیره خواهد شد. تکلیف این پیشگویی چی میشه؟ همه ش هم تکرار میشه این عبارت نریانی که بر جهان چیره خواهد شد. منظور اژدهاها که نمی تونن باشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Baelish » جمعه آذر 6, 94 11:43 pm[/url]"]دوستان من تازه دارم کتاب یک رو می خونم. یه سوالی ذهنمو مشغول کرده، با توجه به اینکه پیشگویی های کتاب رگه هایی از واقعیت رو همراه دارن، تو ویس دوتراک و مراسم قلب اسب خوردن دنریس، یه جادوگری پیش بینی می کنه بچه ی تو شکم دنریس کسی خواهد بود که کال تمام کال ها خواهد بود و بر جهان چیره خواهد شد. تکلیف این پیشگویی چی میشه؟ همه ش هم تکرار میشه این عبارت نریانی که بر جهان چیره خواهد شد. منظور اژدهاها که نمی تونن باشن؟

بنظرم میتونه باشه چون زندگی یکی از اژدهایان رو هم با مرگ بچه ش خرید دیگه.اون زنم بهش گفت دیگه شاید نتونه بچه دار شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی لینکی برای خرید کتاب داره؟

پی دی اف دارم ولی خوندش سخته یه کم..

میخام کتاب چاپ شده با کمترین سانسور رو بخرم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
emj » چهارشنبه اردیبهشت 8, 95 2:35 pm[/url]"]دوستان کسی لینکی برای خرید کتاب داره؟

پی دی اف دارم ولی خوندش سخته یه کم..

میخام کتاب چاپ شده با کمترین سانسور رو بخرم..

اگه انگلیسی می خونی می تونی از شهر کتاب شریعتی (تهران) بخری.

و اگر هم که فارسی می خونی که خوب کتاب فروشی ها دارن ولی خوب سانسور داره خم نشر ویدا هم نشر آذرباد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سینا،به شهرستان هم میفرستن زبان اصلی رو؟ انتشارات جنگل داره اما میگه به خاطر ممیزی نمیتونیم بفروشیمش..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » چهارشنبه اردیبهشت 8, 95 3:22 pm[/url]"]سینا،به شهرستان هم میفرستن زبان اصلی رو؟ انتشارات جنگل داره اما میگه به خاطر ممیزی نمیتونیم بفروشیمش..

راستشو بخوای نمی دونم! ولی از تو نت شماره اش رو پیدا کن یه تماس بگیر از بخش کتاب های خارجی بپرس ممکنه بفرستن برات.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو قسمت اول یه مسله مهم رو متوجه نشدم و اونم اینکه راب و استارک ها یه ارتش بزرگ جمع میکنن که به مقر پارشاهی حمله کنن ولی اصلا مشخص نمیشه که ایا حمله ای صورت میگیره یا نه؟

قسمت دوم رو ندیدم لطفا طوری جواب بدید که اسپویل نشه. ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behrouz » شنبه مرداد 14, 96 1:43 pm[/url]"]تو قسمت اول یه مسله مهم رو متوجه نشدم و اونم اینکه راب و استارک ها یه ارتش بزرگ جمع میکنن که به مقر پارشاهی حمله کنن ولی اصلا مشخص نمیشه که ایا حمله ای صورت میگیره یا نه؟

به بارانداز شاه حمله نمی کنن نیرو های شمال

بدون اسپویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » شنبه مرداد 14, 96 3:05 pm[/url]"]
behrouz » شنبه مرداد 14, 96 1:43 pm[/url]"]تو قسمت اول یه مسله مهم رو متوجه نشدم و اونم اینکه راب و استارک ها یه ارتش بزرگ جمع میکنن که به مقر پارشاهی حمله کنن ولی اصلا مشخص نمیشه که ایا حمله ای صورت میگیره یا نه؟

بدون اسپویل

پس مسخره نیست که اون همه نیرو جمع کنن که به بازنداز شاه حمله کنن و دست اخر حمله نکنن؟ وقتی قراره حمله کنن چرا حمله نکنن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behrouz » شنبه مرداد 14, 96 4:59 pm[/url]"]

بدون اسپویل

پس مسخره نیست که اون همه نیرو جمع کنن که به بازنداز شاه حمله کنن و دست اخر حمله نکنن؟ وقتی قراره حمله کنن چرا حمله نکنن؟

دوست عزیز!

شما گفتی بدون اسپویل من هم بدون اسپویل ساده جواب دادم. می خواین همه ی اتفاقاتی که می افته رو بگم؟ اسپویل میشی ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » شنبه مرداد 14, 96 5:45 pm[/url]"]
behrouz » شنبه مرداد 14, 96 4:59 pm[/url]"]
behrouz » شنبه مرداد 14, 96 1:43

دوست عزیز!

شما گفتی بدون اسپویل من هم بدون اسپویل ساده جواب دادم. می خواین همه ی اتفاقاتی که می افته رو بگم؟ اسپویل میشی ها!

متوجه شدم. از زمان ساخت قسمت اول سریال قرار بوده دنباله دار باشه.ممنون

یه تاپیک زدم برای پیدا کردن بهترین نسخه زیرنویس سریال ولی هنوز تایید نشده. کسی میدونه دلیلش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به تاپیک نیست دوست عزیز

بهترین زیرنویس رو می تونید در کانال وستروس پیدا کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » یکشنبه مرداد 14, 96 12:32 am[/url]"]نیاز به تاپیک نیست دوست عزیز

بهترین زیرنویس رو می تونید در کانال وستروس پیدا کنید.

هرچی تو کانال جست و جو کردم زیرنویس فصل اول و دوم رو ندیدم متاسفانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری