رفتن به مطلب
جورامون

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

Recommended Posts

داشتم همینطوری تو نت میگشتم چشم به این افتاد :

http://itsh.bo/HGTpG6

گفتم بد نیست تهیه پخت غذا ها رو هم به ویکی اضافه کنیم ، توجه کنید تو ویکی لیست غذا ها هستش ولی نحوه پخت براشون وجود نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من الان نمیتونم این لینک رو باز کنم چون مسدود شکن ندارم.

مبناش چیه؟ توی کتابها زیاد به غذاها پرداخته نشده و دستور غذایی وجود نداره، توی ویکی فقط باید چیزهایی که توی کتابها اومده بذاریم و دستور غذایی اگه توسط طرفدارها یا با حدس و گمان تهیه شده باشه نباید توی ویکی بره.

کسی میدونه اینها منبعش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من الان نمیتونم این لینک رو باز کنم چون مسدود شکن ندارم.

مبناش چیه؟ توی کتابها زیاد به غذاها پرداخته نشده و دستور غذایی وجود نداره، توی ویکی فقط باید چیزهایی که توی کتابها اومده بذاریم و دستور غذایی اگه توسط طرفدارها یا با حدس و گمان تهیه شده باشه نباید توی ویکی بره.

کسی میدونه اینها منبعش چیه؟

من خودم این منبع رو از داخل پیچ GOT و وستروس برداشت کردم ، یعنی اونا شیر کرده بودن من برداشت کردم.هر چند منبع داخل کتاب نیست ولی از دوتا پیش فیس بوک تایید شده.

+

مگه A Feast of Ice and Fire نیست !؟ اون کتاب مخصوص نحوه پخت و چگونی پخت غذا ها لیست شده دیگه فقط تو ویکی اصلی هنوز باز نکردن کتاب رو کامل هم چیزش رو بنویسن.

+

بعد سایت Inn at the Crossroads هم که از طرف خود مارتین تایید شده ، که این سایت اولین پرتال اموزش پخت غذا وسترسی هست.

ادرس سایت : http://www.innatthecrossroads.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چیکار کنم بنویسم طرز پخت رو یا نه !؟ فقط تایید شما رو نیاز دارم !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من اضافه کن چون اون کتاب ضیافتی از یخ و اتش رو هم خود مارتین نوشته و تو مدخل مارتین تو ویکی بهش اشاره شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه رسمی هست مشکلی برای گذاشتنش نیست اما پیشنهادم اینه که اولویتها رو در نظر بگیریم و اول مداخل مهمتر رو ایجاد کنیم. حالا در خلالش میشه اینا رو هم گذاشت. منظورم اینه که از چیزهای اصلی غافل نشیم، ویکی انگلیسی الان همه مداخل رو داره و الان میتونه سراغ اینا بره اما ما که هنوز مداخلمون تکمیل نشده بهتره اول مداخل مهم رو بذاریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب اگه رسمی هست مشکلی برای گذاشتنش نیست اما پیشنهادم اینه که اولویتها رو در نظر بگیریم و اول مداخل مهمتر رو ایجاد کنیم. حالا در خلالش میشه اینا رو هم گذاشت. منظورم اینه که از چیزهای اصلی غافل نشیم، ویکی انگلیسی الان همه مداخل رو داره و الان میتونه سراغ اینا بره اما ما که هنوز مداخلمون تکمیل نشده بهتره اول مداخل مهم رو بذاریم.

من فقط تایید میخواستم نسبت به اینکه درج بشه فردا مورد ایجاد نشه تو ویکی برامون.

الان بیشتر من وقتم گذاشتم رو تکمیل بخش جغرافیا تا کاملش بکنم و تموم بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره اگه مورد تایید مارتین باشه هیچ منعی نداره. کلا هرچیزی که رسمی بود و مارتین تاییدش کرده بود رو میتونیم بذاریم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://awoiaf.westeros.org/index.php/A_Game_of_Thrones

توی صفحه کتاب بازی تاج و تخت تو ویکی انگلیسی یه سری الگوهایی رو تو بخش Editions اورده که نمی دونم چه جوری باید بذارمشون. مثلا اون جایی که عکس های کتاب ها رو گذاشته فکر کنم به گالری لینک کرده یا قسمت های پایینش به ویکی های دیگه. این الگو ها رو چه جوری بذارم؟

برای رفرنس دهی چه الگویی بذارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون عکسها رو به صورت گالری گذاشته. از ردیف دوم نوار ابزار گزینه «نگارخانه تصویر» رو بزنید و طبق نمونه اسم تصاویر رو وارد کنید تا به صورت گالری بیاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از وقتی کتاب زنان خطرناک اومده کلی اسم عجیب و غریب تارگرینی جدید تو کتاب اومده و خیلی از اعضای ناشناخته تو شجره نامه تارگرین اسمشون برده شده و تو این کتاب وجود دارن مثه همسران راینیرا و بچه های آلیسنت و ویسریس اول.

با این حساب لازمه شجره نامه ها و جداول دسترسی سریع هم تغییر کنن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره، شجره نامه یه سری تغییرات باید بکنه و چندین نفر بهش اضافه بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الگو رو برای "شاهزاده و ملکه" ساختم. با {{رف|شوم}} میتونید ازش استفاده کنید. (شم رو برای شوالیه مرموز استفاده کرده بودیم - شوم هم بهش میاد )

به الگوهای دسترسی سریع پایین کادر ویرایش هم اضافه شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی نوار ابزار ویرایش دکمه "پیشرفته" رو بزنید تا سطر دوم نوار ابزار نشون داده بشه. اونجا کنار عبارت "افزودن" گزینه مربوط به گالری هست. اگه روش کلیک کنید همچین کدی رو میذاره:

پرونده:مثال.jpg|عنوان ۱

پرونده:مثال.jpg|عنوان ۲

شما میتونید همینو کپی کنید و اسم عکسهایی رو که میخواید توی گالری باشه جایگزین کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی بخش Editions تو مقاله بازی تاج و تخت ویکی اینگلیسی قسمت آخرش یه جدول داره. الگویی واسه اون هست؟ پایین این جدول دوتا جدول دسترسی سریع هم هست. این جدول ها رو داریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توی بخش Editions تو مقاله بازی تاج و تخت ویکی اینگلیسی قسمت آخرش یه جدول داره. الگویی واسه اون هست؟ پایین این جدول دوتا جدول دسترسی سریع هم هست. این جدول ها رو داریم؟

کدوم مقاله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره داریم. اینو بزن آخر مقاله : {{آثار مارتین}} {{نایا}}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
}}نایا{{ هم مال جدولس یا مال رفرنس دهیه؟

جدول دومی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه فقط برای کتابها و منابع پر کاربرد الگو داریم. بقیه رو باید به صورت معمولی رفرنس دهی بکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری