رفتن به مطلب
جورامون

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

Recommended Posts

دوستان یه کادر توی صفحه ویرایش مقالات اضافه کردم و الگوهای پرکاربرد رو توش آوردم که لازم نباشه اونها رو دستی وارد کنید. ممکنه بعضیهاش مشکل داشته باشه. اونها رو تست کنید. اگر الگوی پرکاربرد دیگه ای هم لازم داریم بگید تا به این کادر اضافه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای تامن الگوی اطلاعاتش رو باید چه کار کرد؟؟؟ کلاً اسپویله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا براش الگوی شاه رو نذارید. همون الگوی اطلاعات اشخاص باشه و چیزهای اسپویل دار رو هم وارد نکنید(یا حداقل تو اسپویلر بذارید). بعدا اینا رو درست میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه آیا میدانید هم درست کنید به سبک ویکی وستروس اصلی ، تا صفحه اصلی ویکی رو دقیقا شبیه به ویکی اصلی بشه.

چون الان پورتال ها ساخته شده خوب میشه که اینم ساخته بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تا حالا چندتا عکس از نشان خاندان بلک فایر آپلود کردم ولی همشون تارن. چیکار کنم که دیگه اینجوری نباشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان یه آیا میدانید هم درست کنید به سبک ویکی وستروس اصلی ، تا صفحه اصلی ویکی رو دقیقا شبیه به ویکی اصلی بشه.

چون الان پورتال ها ساخته شده خوب میشه که اینم ساخته بشه.

اینو فعلا توی اولویت نذاشته بودم. هنوز کار پورتال ها تموم نشده. بعدش اگه کار دیگه ای نباشه میرم سراغ اون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من تا حالا چندتا عکس از نشان خاندان بلک فایر آپلود کردم ولی همشون تارن. چیکار کنم که دیگه اینجوری نباشن؟

من اینجا آپلود کردم:

http://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:House_Blackfyre_crest.png

کلا وقتی می خوای عکسی رو دانلود کنی وقتی صفحه ی عکس میاد، روی خود عکس کلیک کن تا عکس اصلی رو کامل تو یه صفحه با کیفیت اصلی باز کنه، بعد سیوش کن. اینجوری عکس با کیفیت اصلی سیو میشه و وقتی اپلود می کنیش تار نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونطور که تالیسا گفت عکسها رو با کیفیت اصلی آپلود کنید. یعنی روی لینک full resoloution کلیک کنید تا عکس اصلی بیاد و اونو آپلود کنید. تصاویری که با اسامی مشابه 300px شروع میشن نسخه کوچیک شده اش هستن. تصاویر اصلی که با اسم شروع میشن رو به جای اینها آپلود بکنید. بعدا که شما اینو با عرض 300 پیکسل استفاده میکنید خود ویکی میاد و اون فایل 300px رو میسازه.

به تالیسا:

یه چند روزی نبودی نگران شده بودیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا من بیام کار با ویکی رو یاد بگیرم خیلی طول میکشه واسه همین متاسفانه مدام سوال میپرسم.

واسه شجره نامه ها فقط اسم شجره نامه رو تو رده مربوط بهش بذاریم یا این که باید درستش هم بکنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم. اینجا جای پرسیدن همین سوالاست.

متوجه سوالتون نشدم. الان خود شجره نامه رو میخواید بسازید؟ چی رو درست بکنید؟

الگوی شجره نامه خاندان مورد نظر رو بسازید و رده شجره نامه رو بهش اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد، شجره نامه کدوم خاندانه؟ کدوم مقاله است؟ بگو اگه ساخته نشده، بسازمش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مال تالی هاست. یعنی اگه بسازیشون..... اگه زحمتی نباشه..... وای ی ی ی خیلی لطف میکنی. البته اگه زحمتی نباشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مال تالی هاست. یعنی اگه بسازیشون..... اگه زحمتی نباشه..... وای ی ی ی خیلی لطف میکنی. البته اگه زحمتی نباشه.

چه زحمتی

اینجاست:

شجره نامه تالی

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وای ی ی جدادستت درد نکنه. قول میدم هرچی حرف بد درباره استارکا زدم رو پس بگیرم. من فکر میکردم یه روزی طول بکشه. بازم دستتون درد نکنه. بعدا لب تاپی چیزی گیرم اومد حتما تشکر میزنم. صفحش بزرگ شده تو گوشی نشون نمیده.

مرسییییییییییییی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه زحمتی

اینجاست:

شجره نامه تالی

تالیسا اگه زحمتی نیست مال خاندان سی ورث رو هم بساز، خیلی کوچیک و جمع و جوره.

شجره نامه خاندان ها خیلی چیز سختیه. من یه بار خواستم شجره نامه یکی از خاندان ها رو بسازم تا چند روز چشام شطرنجی می دید این قدر که کداش عجیب و غریب بود. یه نفر راهنمایی ساده بذاره ما هم یاد بگیریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم خاندان سی ورث:

شجره نامه سی ورث

کار سختی نیست. کدشو از ویکی انگلیسی بردار، تو ویکی خودمون Paste کن. بعد اسامیو فارسی کن. رده و احیانا منابع رو هم تو noninclude بذار.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
احیانا واسه برداشتن این کدها از ویکی لازم نیست توش عضو بشیم؟

نه. لازم نیست. روی view code اون بالا صفحه است، کلیک کن. کداشو نمایش میده ولی امکان ویرایش نداری. اگه عضو شی میتونی ویرایش کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا بعضی از رده ها تو ویکی نمی خونه؟ مثل رده ی خاندان های منقرض شده یا خاندان های سرزمین های سلطنتی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چرا بعضی از رده ها تو ویکی نمی خونه؟ مثل رده ی خاندان های منقرض شده یا خاندان های سرزمین های سلطنتی.

مشکلی وجود نداشت. رده ها رو به مقالات خاندان بلک فایر و تارگرین اضافه کردم. شما کجا به مشکل برخوردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم دقیقا رده ها رو اینجوری گذاشتم ولی ترتیبشون فرق داشت واسه همین یه جور دیگه میومد. از اینکه درستشون کردید ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه الگوی جدید به اسم "پاسخ" درست کردم تا توی ارتباط اعضا در ویکی کمک بکنه.

توی ویکی اگر توی صفحه بحث هر کدوم از اعضا مطلبی بنویسید یا بخش جدیدی ایجاد بکنید یه پیغام براش میاد که کسی در صفحه بحث شما چیزی نوشته. اما اگه طرف بیاد و توی صفحه بحث خودش به پیغام شما پاسخ بده برای شما اطلاعیه ای نمیاد و شما متوجه نمیشید. اگر هم بخواد توی صفحه بحث شما جواب بده بحث پراکنده میشه و نصفش توی صفحه شماست و نصفش توی صفحه اون طرف. برای همین این الگو رو ساختم.

نحوه کارش اینجوریه که مثلا یکی از شما میاد توی صفحه بحث من چیزی رو مینویسه. من توی صفحه بحث خودم بهش جواب میدم. بعد میرم توی صفحه اون شخص مینویسم {{پاسخ|جورامون}} و یه اطلاعیه براش میاد و میفهمه که من بهش پاسخ دادم و میاد توی صفحه من و میبینه و اگه لازم شد جواب میده و همینطور ادامه داره. یعنی به ازای هر پاسخی که به طرف در خارج از صفحه بحث خودش داده میشه باید یکی از این پاسخ ها رو در صفحه بحثش گذاشت تا متوجه بشه. خود طرف هم میتونه بعد از اینکه جواب رو خوند این الگوها رو از صفحه اش پاک کنه تا شلوغ نشه.

این الگو رو هم به الگوهای پرکاربرد در صفحه ویرایش مقالات اضافه کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی از اسپویل ها دیگه لازم نیست باشن. مثله مرگ راب و بعضی چیزهای دیگه. اون ها همین طوری اسپویل بمونن یا برشون داریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا اونجا که یادم میاد توافق کردیم که مبنای اسپویل سریال باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من اسپویل باید بر مبنای مطالبی باشه که در دسترس داریم هم سریال هم کتاب اگه مطلبی از کتاب ترجمه شده که توی سریال هنوز بهش نرسیدیم دیگه اسپویل نیست واقعه ای هم که توی سریال باشه ولی ترجمه کتاب هنوز بهش نرسیده باشه باز هم اسپویل نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری