رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

اگه جمعه 19 ، بعداز ظهر باشه، منم میتونم بیام . حالا حتما داخل نمایشگاه هم نشد نشد، دور و بر نمایشگاه یه جای مناسب پیدا میکنیم واسه گپ و اختلات و حل اختلافات به صورت فیزیکی ( اگه لرد رابرت افتخار بده و بیاد :دی )

دلم برای وینترفل میسوزه برای یه قلعه تکون خوردن باید خیلی سخت باشه . چه برسه به طی کردن 1000 کیلومتر در کمتر از 1 ماه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اگه جمعه 19 ، بعداز ظهر باشه، منم میتونم بیام . حالا حتما داخل نمایشگاه هم نشد نشد، دور و بر نمایشگاه یه جای مناسب پیدا میکنیم واسه گپ و اختلات و حل اختلافات به صورت فیزیکی ( اگه لرد رابرت افتخار بده و بیاد :دی )

دلم برای وینترفل میسوزه برای یه قلعه تکون خوردن باید خیلی سخت باشه . چه برسه به طی کردن 1000 کیلومتر در کمتر از 1 ماه

خب مثل اینکه تعداد ما هم داره زیاد می شه.

وینترفل باید یه صحبتی با Greywater Watch داشته باشه که رموز حرکت قلعه رو یاد بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مثل اینکه تعداد ما هم داره زیاد می شه.

وینترفل باید یه صحبتی با Greywater Watch داشته باشه که رموز حرکت قلعه رو یاد بگیره.

آره دیگه! امروز, فردا باید راه بیفتم که تو اون موقع بتونم خودمو برسونم!

حالا من هیچی, این کاربر جدیدی که اسمشو گذاشته westeros چی کار میکنه؟ بخواد تکون بخوره یه قاره رو با تمام موجوداتش باید دنبال خودش بکشه!

پ.ن: زودتر تاریخشو قطعی کنین, ببینم منم می تونم بیام یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چند نفر با پنج شنبه 18م موافق اند؟

کیا نظرشون رو جمعه 19مه؟

کسی پیشنهاد دیگه ای جز این دو روز داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من جفتشو خالی ام. پس هر روزی شد منم با همون موافقم.

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیا نظرشون رو جمعه 19مه؟

من جفتشون رو می تونم بیام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیا نظرشون رو جمعه 19مه؟

پنج شنبه از نظرم بهتر بود ولی جمعه هم بد نیست. اگه ساعتش تو وقت های خالیم باشه احتمالا میتونم بیام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هر دو روزم خالی ـه. ولی بنا به مسائل پشت پرده 19 خیلی بهتره

کی قراره 18 اونجا باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کلیپ رو از دست ندید ، برگردانی هستش از ترانه برنده اسکار " let it go " از انیمیشن یخزده به سریال بازی تاج و تخت و مسائل مربوط به اون .

مطمعنا لذت میبرید :

دانلود ویدئو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این کلیپ رو از دست ندید ، برگردانی هستش از ترانه برنده اسکار " let it go " از انیمیشن یخزده به سریال بازی تاج و تخت و مسائل مربوط به اون .

مطمعنا لذت میبرید :

دانلود ویدئو

چقدر این ویدئو باحال بود! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چند تا سوال دارم؟

1- راب وقتی از تنگه رد شد 18000 نفر ارتش داشت. 2000 نفر یا شایدم بیشتر رو زمانی که تایون رو فریب داد و جیمی رو اسیر کرد از دست داد ، تعدادی هم برای برداشت محصول برگشتن. وقتی کاراستارک رو اعدام کرد ، گفتن نصف ارتشش رو از دست داد! مگه کاراستارک ها چقدر سرباز داشتند؟

و در مورد سرزمین های رود خانه. تا اونجا که می دونم هم بزرگه هم حاصلخیز ، ولی وقتی کتلین پیش رنلی بود رنلی گفت پسرت الان 40000 تا سرباز داره ، و کتلین پیش خودش گفت خیلی از این تعداد کمتره. ریورلندز چقدر سرباز می تونه بسیج کنه؟

والدر فری چقدر سرباز داره که راب ازش در خواست کمک کرد؟

2- تو فروم چند بار دیدم که نوشته بودی سانسا به سرسی (یا جفری) می گه که می خوان برن وینترفل! الان یه نگاه اجمالی انداختم ولی چیزی ندیدم. تو کروم فصله؟؟؟

3- تو اخرین فصل ادارد واریس میگه:

"ترجیح می دم با بز سیاه کوهور ازدواج کنم. لیتل فینگر دومین شخص مزور در تمام هفت پادشاهیه"

"مزور" معنی خاصی داره یا اشتباه تایپی "مزدور"ه؟

و اولین نفر کیه؟

4- تو یکی از تایپک ها لیدی تالیسا گفته بودن که دیگه POV جدیدی در کتاب های اضافه نمیشه. این خبر قطعیه؟

یعنی امکان نداره در اینده شاهد فصل ها یا فقط یک فصل از ریکون ، استنیس و جوراه مورمنت بشیم؟

5- شما هم اون تئوری رو شنیدید (تو ویکی انگلیسی) که میگن ادارد زندس؟ نظری ندارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
5- شما هم اون تئوری رو شنیدید (تو ویکی انگلیسی) که میگن ادارد زندس؟ نظری ندارید؟

جدی؟ میشه لینکش رو بذارید یا عنوان مدخلشو بگید؟

یه چیزیم هست ادارد سرش از بدنش جدا شد و مدت طولانی روی نیزه بود بعد چطوری می تونه زنده باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
:-o جدی؟ میشه لینکش رو بذارید یا عنوان مدخلشو بگید؟

یه چیزیم هست ادارد سرش از بدنش جدا شد و مدت طولانی روی نیزه بود بعد چطوری می تونه زنده باشه؟

http://awoiaf.westeros.org/index.php/Eddard_Stark/Theories

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان یه مطلبی یادم افتاد:| اشکال نداره اتفاقای جلوتر از سریالو اینجا گفت؟

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی استنیس به دیوار میرسه و منس رو اسیر می کنن تو جنگ! ملیساندر به جای اینکه منس رو بکشه با جادو بود یا داروی خاصی درست یادم نیست یکی دیگه رو شبیه منس می کنه و اونو می سوزونه! امکانش هست وریس از این حربه استفاده کرده باشه؟ اون قمقمه آبی که به ادارد داد توش دارویی چیزی بوده باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2- تو فروم چند بار دیدم که نوشته بودی سانسا به سرسی (یا جفری) می گه که می خوان برن وینترفل! الان یه نگاه اجمالی انداختم ولی چیزی ندیدم. تو کروم فصله؟؟؟

3- تو اخرین فصل ادارد واریس میگه:

"ترجیح می دم با بز سیاه کوهور ازدواج کنم. لیتل فینگر دومین شخص مزور در تمام هفت پادشاهیه"

"مزور" معنی خاصی داره یا اشتباه تایپی "مزدور"ه؟

و اولین نفر کیه؟

2.سرسی یه جا می گه که اگه سانسا نیومده بود به من بگه نمی تونستم شرایط کشتن رابرت و شاه کردن جافری رو محیا کنم. حالا فصلش رو نه یادمه که کدوم بود نه حال دارم برم ببینم.

3.مُزَوِّر از تزویر می یاد. یعنی دورویی. والا از واریس باید بپرسی.

5. خودش هم گفته خیلی احتمالش کمه و دلایل محکمی هم نیست براش. (بابا بیخیال این ادارد شین)

وقتی استنیس به دیوار میرسه و منس رو اسیر می کنن تو جنگ! ملیساندر به جای اینکه منس رو بکشه با جادو بود یا داروی خاصی درست یادم نیست یکی دیگه رو شبیه منس می کنه و اونو می سوزونه! امکانش هست وریس از این حربه استفاده کرده باشه؟ اون قمقمه آبی که به ادارد داد توش دارویی چیزی بوده باشه؟

واریس طبق گفته های خودش از جادو تنفر داره، خیلی بعیده که اینکار رو بکنه.

مگر اینکه دروغ باشه حرفش که باز هم این بعیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی اطلاع دقیق از کتابهای وارکرفت داره ؟ که ترتیبش چطوری هست ؟ ترجمه شده یا نشده ؟ چی رو بخونیم چی رو نخونیم

در کل هر اطلاعاتی داشته باشید پذیرا هستیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جوری :

1- دقیق نمیدونیم چند نفر رو در جنگ با تایوین از دست داد، در نبرد بین قوای 15 هزار نفر در مقابل 20 هزار نفر، به نظر میرسه خیلی خیلی بیشتر از دو هزار نفر کشته بده طرف بازنده .

اگه فرض کنیم سرزمین رودخانه هم بتونه اندازه شمال نیرو جمع کنه ( که البته با توجه به مطالب داستان بعید به نظر میرسه ) احتمالا کمتر از 20 هزارتا میتونسته جمع کنه ریورران ، اما موضوع اینجاست که قبل این که شمال به کمک بیاد قوای سرزمین رودخانه توسط جیمی تیکه تیکه شده بود و خیلی ها از دست رفته بودن . 4000 نفر تو Golden Tooth از نیروهای رودخانه از دست رفتن ، موقع محاصره ریورران هم احتمالا بیشتر از این تعداد از دست رفتن .

شاید رنلی از این جریانات آگاهی نداشته .

اگه اشتباه نکنم وقتی راب به دوقلو ها رسیده بود، والدر متاخر 4000 سرباز رو در دوقلو ها متمرکز کرده بود که فکر کنم نهایت توانش باشه .

2- یادم نیست .

3- یا خود واریسه نفر اوله یا با توجه به اطلاعاتی که از دوستان گرفتم دوران مارتله ! خودم که باورم نمیشه کسی رو دست لیتل فینگر بتونه بزنه !

5- به نظر من که محاله ! راهب سرخ برای این که کسی رو زنده کنه فکر کنم باید جسد تازه دستش بیاد ( اونجوری که تلاش میکرد سریع بریک رو برگردونه )، آدر ها هم فکر کنم جسد هایی رو که گوش به استخونشون باشه میتونن بیدار کنن . به خاطر همین محاله ادارد حتی به شکل وایت واکر برگرده چون چیزی جز استخوان ( نمیدونم حالا سر داشت یا نه ) ازش نمونده بود ، ضمن این که معلوم نیست اصلا این بقایا هم به وینترفل رسیده باشه و احتمالا بعد این که آهن زاده ها موت کلین رو گرفتن ، بقایای ادارد یه گوشه از راه رها یا پراکنده شده .

بیچاره ادارد !

به S.i.S :

خب من اولین توصیه ام اینه که از این مجموعه فاصله بگیری ! نظر شخصیم اینه که به لعنت خدا نمی ارزه ! من شخصا سه جلد اولش رو ( که به اتفاق آرا کسایی که میشناسم بهترین کتاب های این مجموعه ان ) خوندم و سخت پشیمون شدم . سه جلد اول رو ریچارد ناک نوشته و به اسم مجوعه چشمه جاودانگی شناخته میشه . خواهشی که دارم اینه که قبل این که کتاب ها رو بخری یه جلدش رو بخونی . چون یکی رو میشناسم که همه کتاب ها رو خرید و حتی نتونست یه جلدش رو بخونه و فقط برای این که از دستشون راحت بشه به نصف قیمت همه کتاب ها رو فروخت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به s.i.s :

داستانهای وارکرافت رو بهتره به این ترتیب بخونی که البته با تاریخ رویدادها هم هماهنگه

1- سه گانه‌ی باستانیان (چشمه‌ی جاودانگی- اهریمن روان- شکافت)

2- طلوع هورد

3- هنر نبرد

4 - آخرین نگهبان

5- امواج تاریکی

6- آن سوی درگاه سیاه

7-عصر(روز) اژدهایان

8- شب اژدها

9- ارباب قبایل

10- از خون تا افتخار

11- چرخه‌ی نفرت

12- استرم ریچ

13- خشم لیچ کینگ

14-سه گانه‌ی چشمه‌ی خورشید

15- شکافت سرآغاز فروپاشی

16- ترال گرگ و میش سیمایان

17- گرگ دل

18جینا پرادمور امواج تاریکی

19- وول جین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به S.i.S :

خب من اولین توصیه ام اینه که از این مجموعه فاصله بگیری ! نظر شخصیم اینه که به لعنت خدا نمی ارزه ! من شخصا سه جلد اولش رو ( که به اتفاق آرا کسایی که میشناسم بهترین کتاب های این مجموعه ان ) خوندم و سخت پشیمون شدم . سه جلد اول رو ریچارد ناک نوشته و به اسم مجوعه چشمه جاودانگی شناخته میشه . خواهشی که دارم اینه که قبل این که کتاب ها رو بخری یه جلدش رو بخونی . چون یکی رو میشناسم که همه کتاب ها رو خرید و حتی نتونست یه جلدش رو بخونه و فقط برای این که از دستشون راحت بشه به نصف قیمت همه کتاب ها رو فروخت .

ریگار جان اشتباه نکن، وارکرافت یکی از بهترین داستانایی هست که دیدم. البته من راجع به سه گانه ی هنر نبرد میدونم و از تاریخش چیزی نمیدونم، شاید اون زیاد جالب نبوده. ولی هنر نبردش عالی بوده و قراره به زودی فیلمش هم 2015 اکران بشه.

پوریا شما هم کتابارو هم ترجیحا از هنر نبرد شروع کن.

http://www.wowwiki.com/Story_guide

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/2842886241

اینم شاید بتونه کمکت کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب نظر شخصیم بود ، من همه کتاب ها رو نخوندم ، سر همون سه جلد اول باستانیان این نظر رو دادم و انصافا تا قیام قیامت هم نمیخوام کلمه ای از این کتاب ها رو بخونم .

یعنی عاری از یه جو منطق ! یه جو هیجان ! یه جو فخر ! در ذهن من یکی نمیگنجه کسایی که قبل از این کتاب ها با فانتزی تالکین و مارتین آشنا شده باشن بتونن با وارکرفت کنار بیان . یعنی صد رحمت به دلتورا و سرزمین اشباح !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.