رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

من اسکایریم رو حدودا پارسال رفتم. یادش بخیر! میتونم بگم بهترین بازی عمرم بود.

دارک سولز هم داستان خیلی قشنگی داشت ولی حسابی سخت و چلینچینگ بود.

کلا بازی های RPG و Open World خیلی لذت بخشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نگار غیر از mass effect که کار BioWare هست، بقیه شون بدرد نمیخوردن. تازه مس افکت ۳ هم در حد دو تای اول نبود اما بازم شاهکار بود.

حتما اسکاریم رو بازی کن.

در کنار اون Dragon Age:Origins و Witcher 2 رو پیشنهاد میکنم. اگه اهل بازیهای بشدت سخت هستید Dark Souls یک و دو که عالی هستن ولی روانی میشید از سختی.

@نگار: با مشخصاتی که داری ، دختر رویاهای خیلیا هستیا، حواست باشه.

@کینگ رابرت: برم خونه برات لینک میذارم.

@ردریک: DLCهاشم بازی کردی؟ یکی دو تاش خیلی خوب بود. مخصوصا اونی که قلعه ی ومپایرها رو باز میکرد ( میرفت شرق نقشه )

Tapatalking with an iDevice

تمام dlc های رسمی بازی کردم اونی که شما میگی downguard dlc هستش(به خاطر ارادتی که به نژاد گرگینه دارم کمر به نابودی ومپایر ها بستیم )

hearthfire و dragonborn هم بازی کردم.اگه نرفتین سراغشون حتما امتحان کنین به خصوص دراگون بورن رو!چون مپ موروایند رو به بازی اضافه میکنه و خیلی امکانات جدید

آره، دانگارد بود. اسمش رو اصلا یادم نمیومد! دو سالی میشه بازی نکردم.

هارتفایر رو نصف نکردم چون Mod خونه رو داشتم.

Dragonborn رو هم بازی کردم و بسی دوست داشتم ولی فضای دانگارد چون متفاوت تر بود بیشتر چسبید به من. ضمن اینکه اون دختره که بازم اسمشو یادم نمیاد ( دختر لردشون ) هم خودش به مزیت های اون قسمت می افزود

اسمش سرنا بود به نکته ظریفی اشاره کردی با اینکه ومپایر بود ولی معصومیت عجیبی تو نگاهش بود دیالوگاش تو بازی هم همونقدر معصومانه بود

آهنگ Malukah قشنگ بود اما به نظرم بارد های اسکایریم بهتر میخونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که اینجا همه به بازی های اپن ورلد علافه مندن بگم far cry4 نوامبر امسال ریلیز میشه!

یه سوالم داشتم:| الان این GTA آخری که اومد چندمین GTA بود؟؟ V؟یا VI؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم اثبات حرفم

5z5gov31ehar_t.jpg

از ما بهتران

هرجایی که تو کتاب خوندین "آدرها ببرنت" تو این کتاب گفته ازما بهتران ببرنت

ولی در کل خیلی خوبه کتابش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اینم اثبات حرفم

5z5gov31ehar_t.jpg

از ما بهتران

هرجایی که تو کتاب خوندین "آدرها ببرنت" تو این کتاب گفته ازما بهتران ببرنت

ولی در کل خیلی خوبه کتابش

من موندم چه کاریه خب.

اینجا چون قبل "از ما بهتران" باید "از" می آورده مجبور شده یه "موجودات" اضافه کنه که به شدت مضحکش کرده. "موجودات از ما بهتران"

چرا خودتونو اذیت می کنین خب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ ریگار ؛

این لینکشه، اگه Internet Download Manager داری بذار روی دانلود

http://malukah.com/2011/11/29/the-dragonborn-comes/

اینم 2شرد

http://www.2shared.com/audio/7pSGyQWL/Malukah_-_The_Dragonborn_Comes.html

ریگار

من واااااقعا عذر میخوام. آدمو با اسم Arch Enemyـش صدا کنن خیلی زور داره )

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به بچه ها زود تر می گفتین اهل بازی هستین

کینگ رابرت

من بازی کردم طرف استورم کلوک ها رو گرفتم! واقعا بازی فوق العاده ایه. البته این تابستون می خوام از اول شروع کنم.

نگار

فوتبال + بازی !!! باورم نمی شه!!!!!!

سبک نقش آفرینی از نظر من بهترین سبک بازیه و من خودم واقعا این سبک رو دوست دارم. این هم لیست پیشنهادی منه :

1) Skyrim 2) Dragon Age : Origin 3) Witcher 1&2 4) Mass Effect 2

اگه خیلی اهل این سبک نیستین به هیچ وجه Dark Soul رو توصیه نمی کنم چون وحشتناک و غیر منطقی سخته. (البته Dragon Age هم بازیه بسیار مشکلی ولی روی درجه سختی اول می شه تمومش کرد ولی دو درجه ی بعدی فضاییه!)

GTA V هستش

مانوئل

به به می بینم کار های Maluka رو دنبال می کنی! The Banner Saga رو دیدی که با تیلور دیویس کار کرده؟ (تو آپارات هست برای دانلود) Rains of Castamere تیلور دیویس و پیتر هالینز رو دیدی؟

یه چند تا فیلم تازگی دیدم بازیگرای سریال نغمه توشون بازی کرده بودن : فیلم ایستگاه اعداد که بازیگر اصلیش جان کیوزاک بود و لیام کانینگهام بازیگر داووس توش بازی کرده بود، فیلم پس از تشعیع جنازه از مجموعه ی پوارو که بازیگر اصلیش دیوید ساچت هستش و اولیور فورد دیویس بازیگر استاد کرسن توش بازی کرده بود، فیلم جزیره که شان بین بازیگر ادارد استارک توش بازی کرده بود به همراه اوان مک گرگور

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نگار

فوتبال + بازی !!! باورم نمی شه!!!!!!

سبک نقش آفرینی از نظر من بهترین سبک بازیه و من خودم واقعا این سبک رو دوست دارم. این هم لیست پیشنهادی منه :

1) Skyrim 2) Dragon Age : Origin 3) Witcher 1&2 4) Mass Effect 2

اگه خیلی اهل این سبک نیستین به هیچ وجه Dark Soul رو توصیه نمی کنم چون وحشتناک و غیر منطقی سخته. (البته Dragon Age هم بازیه بسیار مشکلی ولی روی درجه سختی اول می شه تمومش کرد ولی دو درجه ی بعدی فضاییه!)

GTA V هستش

چرا باورت نمیشه؟

مس افکت 2 رو نزدیک 50 بار شایدم بیشتر تو طول یکسال بازی کردم اگه سیستمم خراب نمی شد این روند همچنان ادامه داشت بقیه رو بازی نکردم:/ تابستون دانلود می کنمشون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سگمه

اسمشو "گوست" گذاشتم

فقط اگه چشاش قرمز میشد...

jx7a0mgxmyz1_t.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مانوئل: خوب بود، ولی من صدای اون بارد توی سالتیتود رو بیشتر دوست داشتم. صدای شیرین تری داشت.

استنیس: می بینم توی اسکایریم هم براتیون ها طرف حقند.

north wolf: سگ بانمکیه.

نگار: این قدر به سرگرمی ها پسرانه علاقه مندین می ترسم آخرش خبر دار شیم که شما هم مثل استاد آمون ما رو سر کار گذاشتین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مانوئل: خوب بود، ولی من صدای اون بارد توی سالتیتود رو بیشتر دوست داشتم. صدای شیرین تری داشت.

استنیس: می بینم توی اسکایریم هم براتیون ها طرف حقند.

north wolf: سگ بانمکیه.

نگار: این قدر به سرگرمی ها پسرانه علاقه مندین می ترسم آخرش خبر دار شیم که شما هم مثل استاد آمون ما رو سر کار گذاشتین.

استاد آمون رو فکر می کردین پسره که دختر بود! من که از اسمم مشخصه همه چیز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گفتم یه پست بزنم و بازگشت دوباره ی سر حامد رو تبریک بگم! خوش اومدی حامد جان فکر کنم مدت زیادی فعال نبودی، از برگشتنت خوشحال شدیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@استنیس: آره کاراش رو کامل دانلود میکنم. یعنی Dreamgirl ِ منه این Malukah. حیف که زشته.

@داداش استنیس (رابرت): اونو بیشتر دوس داری چون توی حال و هوای بازی بوده اینم دوست داشته باش لطفا"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گفتم یه پست بزنم و بازگشت دوباره ی سر حامد رو تبریک بگم! خوش اومدی حامد جان فکر کنم مدت زیادی فعال نبودی، از برگشتنت خوشحال شدیم!

مرسی عزیز، باعث افتخاره حضور در جمع شما دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی عزیز، باعث افتخاره حضور در جمع شما دوستان

حضور یک جان اسنو فن در کنارمان همیشه برای من یک افتخار است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها سلام

میگم کسی نمیدونه این تیتراژ اول سریال کاملش هست یا نه؟

منظورم اینه که خوب اول هر قسمت نقشه های مربوط به همون قسمت رو نشون میده

حالا من دنبال یه کلیپ ازش میگردم که همه جاهارو داشته باشه

کسی سراغ نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مجله همشهري جوان در اين شماره به مناسبت چاپ جلد هاي سوم و چهارم با رويا خادم الرضا مصاحبه كرده و گزارش ويژه اي در مورد دنياي وستروس كار رو منتشر نموده است

متاسفانه در این گزارش نامي از سايت وستروس برده نشده لذا از دوستان تقاضا مي كنم به صفحه ي فيسبوك همشهري جوان حمله برده تا براشون درس عبرتي شود

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ImageUploadedByTapatalkHD1401449147.249447.jpg.88544d0ea2da0e1f2570cf5ca4a1687e.jpg

ImageUploadedByTapatalkHD1401449412.690561.jpg.b18b7597edfe0f7d9857367c68a2c6a4.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنر نزد ایرانیان است و بس! از جمله هنر حمله به سایت ها و پروفایل های شخصی و...

خب چه کاریه این حمله و درس عبرت ؟

وستروس یکی از سایت های مرجع ایرانی در مورد دنیای مارتینه درست مثل آردا برای دنیای تالکین

مهم نیست که یک نفر از سایت اسم بیاره یا نیاره

مهم جامع بودن سایته و اینکه تا سوالی پیش اومد به ویکی وستروس یا سایت وستروس مراجعه بشه.همون طوری که خودم اگه سوالی در مورد شخصیت ها برام پیش بیاد به ویکی وستروس مراجعه میکنم و این دنیا با اینکه تازه درست شده ،ولی سریع جای خودشو باز کرده و هنوز هم جای کار زیادی داره مثلا بعضی مدخل های ویی وستروس مثل والدر فری ،سگ شکاری،کوه که مراجعه کننده ی زیادی داره ولی به گمونم اطلاعاتی در مورد این شخصیت ها وجود نداره و یا این اطلاعات در دست نوشتن و ترجمه هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جناب آر فارازون منظور بنده شوخي و مسخره كردن اين كاربود فكر كنم منظورم خيلي واضحه و دركش نبايد سخت باشه.

نميدونم چرا اينقدر شما نوشته من رو اينقدر جدي گرفتي، مسلما من ميدونم همه بچه هاي وستروس آدم هاي فرهنگي و كتابخوني هستند و اين جور كارها رو مذموم مي شمارند

واقعا نميدونم شما چه تصوري كردي و چه طور نيت خوندي مي كنيد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جناب آر فارازون منظور بنده شوخي و مسخره كردن اين كاربود فكر كنم منظورم خيلي واضحه و دركش نبايد سخت باشه.

نميدونم چرا اينقدر شما نوشته من رو اينقدر جدي گرفتي، مسلما من ميدونم همه بچه هاي وستروس آدم هاي فرهنگي و كتابخوني هستند و اين جور كارها رو مذموم مي شمارند

واقعا نميدونم شما چه تصوري كردي و چه طور نيت خواني مي كنيد؟

چه میدونم آخه مرد مومن ؟

فعلا با شما آشنا نیستم تا با ادبیاتتون آشنا باشم (البته به احتمال 99 درصد آشنا باشم ولی تردید دارم که دقیقا کدومی. یه پ خ بزن:دی)

آره بچه های وستروس رو میشناسم بخصوص بعضی هاشون از دوستان قدیمی در یک دنیای دیگه هستند که اسم نمیبرم(به عنوان مثال وینترفل :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
إنصافا اگه نميشناختمت مي گفتم جمشيد مشايخي هستي كه تو فروم عضو شده :دي

من mou هستم.

خب بهت تبریک میگم .البته از عنوان کاربری ات حدس نمیزدم که تو باشی چون راستش اونطور که شناختمت به نظرم و با توجه به صحبت هایی که داشتیم شبیه ادارد استارکی تا استنیس

جمشید مشایخی رو خوب اومدی اونور که بهرام زند عضو شده اینور هم جمشید مشایخی:دی

دیگه اینجا نمایه نداره .بخاطر همینه طول میکشه تا با جو وستروس و بچه ها آشنا شم

راستی یه سوال جلد 4 که منتشر شده دارای حذفیات و سانسور هست یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چون راستش اونطور که شناختمت به نظرم و با توجه به صحبت هایی که داشتیم شبیه ادارد استارکی تا استنیس

نظر لطفته:)

راستی یه سوال جلد 4 که منتشر شده دارای حذفیات و سانسور هست یا نه؟

این یه بخش از مصاحبه با خود مترجم در همین رابطه است:

... خط ارتباطات جیمی و سرسی را چه کرده اید؟

ابنکه اصلا تغییری نکرده است، چون خط اصلی داستان است.

یا توی ترجمه شی چیکاره تیریون است؟:دی

گذاشتیم نامزد!

پووف این که مفهومش عوض شده!(خنده)

به هر حال این ها هست. حتی گاهی مثلا چیزی را به ما می گویند که اصلاح کنیدکه بعدا منصرف می شوند. مثلا بچه هاینامشروع توی کتاب های اول و دوم "سر راهی" شدند ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها سلام

میگم کسی نمیدونه این تیتراژ اول سریال کاملش هست یا نه؟

منظورم اینه که خوب اول هر قسمت نقشه های مربوط به همون قسمت رو نشون میده

حالا من دنبال یه کلیپ ازش میگردم که همه جاهارو داشته باشه

کسی سراغ نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.