رفتن به مطلب
ریگار

نظر سنجی شماره 10 : در صورت حضور در دنیای نغمه یخ و آتش ...

Recommended Posts

آها. از اون لحاظ که آره. باید بشین پیش خودم گلدوزی کنه .

آخه یه مشکل دیگه هم هست: من از اون رنلیم خوشم نمیاد. آخه دیگه آدم باید خیلی سرخوش باشه با اون همه قشون و لشکر وسط جنگ، بری پی خوش گذرونی. اگه راب استارک این کار رو کرده بود، الان شده بود پیرهن عثمان.

آره از اون نظر گفتم.

خب. متاسفم که از رنلی خوشت نمیاد. می خوای دوباره بریم سر موضوع همیشگی مرحوم رنلی؟

نه که برای رنلی اون موضوع رو پیرهن عثمان نکردن؟ تو همون تاپیک خودمون که همه چی بار بنده خدا کردین شاه جوانمرگمون کردین که!

برچه اساسی میگی مهارت داره این؟ من تنها مهارتی که ازش دیدم تو داستان کردن رنلی بود

دقیقا" از کجای داستان همچین مهارتی رو برداشت کردی؟ منکه یادم نمیاد تو کتاب حرفی در این مورد باشه. مگه فیلمو ملاک قرار بدی. هرچند اونم توانمندی کمی نیست.

خب اونجور که گرگور رو زمین زد هم مهارت می خواد مگر اینکه جیمی رو هم که تو یک تورنمنت دیگه زده بود زمین مهارت حساب نکنی.

در هر حال منکه به همراهی سر لوراس کاملا" اطمینان دارم. شما هم برین همراه حافظ خودتون. ببینیم کی سالم می رسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

samiano:خیلی طبیعیه.جیمی از نظر مهارت جنگی قابل قبوله اما در اون حد نیست که با یه دست بتونه کار دو دست رو انجام بده.اصلا وقتی گزینه های دو دست دار{:دی} وجود دارن،چه احتیاجی به یه دسته؟:دی

به تالیسا و Winterfell:در شرایط حساس کنونی بهتره با هم دوست باشیم.این اختلافات کوچیک وقتی دشمن بزرگی مثل لنیسترها و تارگرین های قلابی{:دی} داریم،جایز نیست.بذارید وقتی اونها رو سرکوب کردیم سر فرصت میشینیم دور هم در مورد رنلی اختلاط میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر باریستان سلمی که دیگه بنده ی خدا پیر شده و توان قدیم رو نداره.

جیمی هم که وان هند شد ... برین هم که زنه و به شئونات ما نمیخوره یه زن محافظ ما باشه! :دی

لوراس هم که فساد اخلاقی داره؛ داریو ناهاریس هم بد نیست ولی یه مقداری فیس قشنگش شبیه گارد ها نمیکنتش. جورا مورمونت هم باز سن بالا ... گری ورم هم گزینه ی خوبیه ولی کاش یه مقدار Personality داشت! سندور، بران و گرگور هم واسه این کار خیلی خوب هستند.

حالا من ترجیحا سندور رو انتخاب میکنم. شاید بگید قاطیه و خطرناک، ولی اوباهتی که اون داره، بقیه میفهمند حساب کارشون با کیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقريبا همشون ابزيره كاه و خيانتكارن بنظرم غير از باريستان و سندور كه چون باريستان پيره من سندور جونم رو بر ميدارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گری ورم توی گزینه ها بهترینه،از نظر هوش،خویشتن داری و مهارت...دوستان فراموش نکنند که اینها بیچاره میشند و چه بدبختیا که توی راه آنسولید شدن نمیکشند!بعد از اون میشه به پسرعمو جیمی اشاره کرد،البته با دست از دست رفته اش وگرنه الان نمتونه از پس یه مرغ بر بیاد،شاید با چند سال تمرین دوباره بتونه به اندازه کافی خوب بشه...

گزینه سوم سایره،اگه اوبرین مارتل منت سرم بزاره با کمال میل قبول میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باریستان بی باک

جیمی

برین از تارث

بران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بی شک و بدون رقیب سر باریستان سلمی ملقب به باریستان دلیر

اول بخاطر وفاداری به عهدش

دوم بخاطر مهارتش که سرآمده بقیست

سوم شرافتش

چهارم نامش که بعید میدونم کسی بیاد طرفش اصلا

بگم یا بسه؟

در مورد پیر بودنش بگم اولا که خودمم هستم و تجربه اون در کنار جوونی خودم تکمیل میشه،جدا از این کسیه که 5 تا محافظ جفری میتونه تنها مثل برش کیک تکه تکه کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بین باریستان و جورا مورمونت موندم هر دوشون بی نهایت وفادارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Sr Baristan عزیز @

نیازی نیست که بگم انتخاب من کیه دیگه؟

دلایلش رو هم خودت نوشتی

خیلی مخلصیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » دوشنبه مرداد 26, 94 9:23 pm[/url]"]Sr Baristan عزیز @

نیازی نیست که بگم انتخاب من کیه دیگه؟

دلایلش رو هم خودت نوشتی

خیلی مخلصیم

عرض ارادت علی جان

اتخابت بسی جای تشکر داره و باید بهت احسنت بگم

البته یه نیم نگاهیم به سر جورا داشته باش پسر خوبیه هواشو داشته باش فقط یکم سر به هواست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری