رفتن به مطلب
bard

نقل قول های زیبای بازی تاج و تخت مناسب امضا و حاوی اسپویلر

Recommended Posts

لطفا توی یه پست همه رو بنویسید و برای هر نقل قول پست جدید نزنید

نقل قول های کتاب و فیلم یکجا قرار میگیره

این تایپک ممکنه حاوی اسپویلر باشه

[/b]

-----------------------------------------------------------------------------------------

سیریو فورل :

تنها یک خدا وجود داره و اون اسمش مرگه ، و ما تنها چیزی که باید بهش بگیم اینه : امروز نه

ادارد استارک :

کسی که حکم رو میده خودش باید شمشیرش رو پایین بیاره

---------

در حال تکمیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برن: ممکنه یه نفر بتونه با وجود ِ این که ترسیده ، شجاع باشه؟

ادارد استارک: این تنها زمانیه که یه نفر می‌تونه شجاع باشه.

-_____________________________________________________-

ند استارک: باید روبه‌رو شدن با ترس رو یاد بگیره. همیشه سه ساله نمی‌مونه و زمستون داره میاد.

-______________________________________________________-

تیریون لنیستر: هرگز فراموش نکن کی هستی ، چون مطمئناً دنیا فراموش نمی‌کنه. اونو نقطه‌ی ِ قوت ِ خودت بکن. اون وقت نمی‌تونه نقطه‌ی ِ ضعفت بشه. اونو مثل ِ زره بپوش تا نشه برای صدمه زدن به تو ازش استفاده کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان می خواهیم توی این تاپیک زیباترین جملاتی رو که توی کتاب خوندین یا توی سریال شنیدین (پارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه) رو با ذکر گوینده برامون بنویسین

فقط چنتا خواهش دارم ازتون:

خواهش1: جملاتی که ممکنه هر بخشی از داستان رو اسپویل کنه نذارین!

خواهش2: از پست اسپم خودداری کنید تا نظم تاپیک به هم نخوره!

تشکرات فراوان!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

[justify]وقتی زبون کسی رو ببری دروغگو بودنش رو ثابت نمی کنی، فقط به دنیا اعلام می کنی که از حرفی که برای گفتن داره می ترسی.[/justify]

- تیریون لنیستر -

[justify]واقعیته، همه اش، جنگ و دسیسه و بازی خونین، و من در وسطش ... من، کوتوله، هیولا، کسی که بهش اخم می کنند و مسخره اش می کنند، اما من همه چیز رو تحت کنترل دارم، قدرت، شهر، دختر. این چیزیه که من براش ساخته شدم. خدایان منو ببخشن، ولی ازش خوشم میاد.[/justify]

- تیریون لنیستر -

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو شرافتت رو مثل زره به تن می کنی ، استارک . فکر می کنی که در امان نگهت می داره .اما در واقع سنگینت می کنه و تحرک رو برات دشوار می کنه . 

پتیر بیلیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در بازی شاهان یا می بری یا می میری ، سرنوشت بینابینی وجود نداره . 

سرسی لنیستر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

[justify]آدم های گشنه نسبت به روحانی هایی که از فرط چاقی نمی تونن راه برن سخت گیر هستند.[/justify]

- تیریون لنیستر -

[justify]شوالیه واقعی وجود نداره، همون قدر که خدایی وجود نداره. اگه نتونی پشتیبان خودت باشی می میری و از سر راه کسایی که می تونن کنار میری. سلاح تیز و بازوان قوی توی این دنیا حکومت می کنن، چیز دیگه ای رو باور نکن.[/justify]

- سندور کلگان -

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر وقت حکم اعدام میدی باید اونقدر شجاع باشی که خودت اجراش کنی این وظیفه و احترام تو نسبت به محکومه ادارد استارک

(Chaos is a ladder.................................. (Piter

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتش به زودی خاموش می شه . اما اگه روزی دیوار سقوط کنه همه ی اتش ها خاموش می شن.

کورین هفهند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Madness and greatness were two sides of the same coin and every time a new Targaryen was born, the gods would toss the coin in the air and the world would hold its breath to see how it would land

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

These pardoned lords would do well to reflect on that. Good men and true will fight for Joffrey, wrongly believing him the true king. A northman might even say the same of Robb Stark. But these lords who flocked to my brother’s banners knew him for a usurper. They turned their backs on their rightful king for no better reason than dreams of power and glory, and I have marked them for what they are. Pardoned them, yes. Forgiven. But not forgotten

stannis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بگذارید او پادشاهی شود برای استخوان های سوخته و گوشت های پخته. بگذارید پادشاه خاکستر ها شود.

-ایریس تارگارین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Why is it always the innocents who suffer most, when you high lords play your game of thrones?

- Varys -

.Death is so terribly final, while life is full of possibilities

- Tyrion Lannister -

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

NEVER FORGET who you are.for surely the world wont.MAKE IT YOUR STRENGTH.then it can never be your weakness.ARMOR YOURSELF in it,and it will never be used to hurt you.

هرگز فراموش نکن چه کسی هستی، چون مطمئناً دنیا فراموش نمیکنه. اونو نقطه ي قوت خودت بکن. اون وقت نمیتونه عامل ضعف تو باشه. اونو مثل زره بپوش تا نشه براي صدمه زدن به تو ازش استفاده کرد. تیریون لنیستر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

NEVER FORGET who you are.for surely the world wont.MAKE IT YOUR STRENGTH.then it can never be your weakness.ARMOR YOURSELF in it,and it will never be used to hurt you.

هرگز فراموش نکن چه کسی هستی، چون مطمئناً دنیا فراموش نمیکنه. اونو نقطه ي قوت خودت بکن. اون وقت نمیتونه عامل ضعف تو باشه. اونو مثل زره بپوش تا نشه براي صدمه زدن به تو ازش استفاده کرد. تیریون لنیستر

من می خواستم این جمله رو بگم ولی فرصت نکردم تو کتاب بگردم جمله انگلیسیشو پیدا کنم. خیلی خیلی جمله خوب و بامعناییه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری