رفتن به مطلب
bard

نقل قول های زیبای بازی تاج و تخت مناسب امضا و حاوی اسپویلر

Recommended Posts

به Winterfell:پس این یکی رو داشته باش:

"He named you Protector of the Realm." – Renly Baratheon

"He did." – Eddard Stark

" Give me an hour and I could put a hundred swords at your command." – Renly Baratheon

"And what should I do with a hundred swords?" – Eddard Stark

"Strike! Tonight, while the castle sleeps. We must get Joffrey away from his mother and into our custody. Protector of the Realm or no, he who holds the king holds the kingdom. Every moment you delay gives Cersei another moment to prepare. By the time Robert dies it will be too late for the both of us." – Renly Baratheon

رنلی:او (برادرم) شما رو محافظ اعلام کرده؟

ند:بله

رنلی:بهم یک ساعت فرصت بدید تا صد سرباز در اختیارتون بگذارم.

ند:و با صد سرباز قراره چکار کنم؟

رنلی:حمله کنید! همین حالا که قلعه خوابه.باید جافري رو از مادرش دور کنیم و در اختیار خودمون نگهش داریم. محافظ باشید یا نباشید، کسی که پادشاه رو در اختیار داره صاحب اختیار مملکته.هر لحظهاي که شما تعلل میکنید، به سرسی فرصت بیشتري براي تدارك میدید. تا زمان مرگ رابرت شاید خیلی دیر شده باشه... براي هر دوی ما!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اووووووووووووووووووووووج حماقت ند. هنوزم عصبانی میشم این دیالوگ رو می خونم. چرا حرف رنلی رو قبول نکرد.

الان کتاب در دسترسم نیست اما جمله اخر رنلی هم خیلی خوبه. "اما لنیسترها رحم نمی کنند یا صبر نمی کنند " یا همچی چیزی بود. رنلی خیلی خوب زن داداش عزیزشو می شناخت.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشانی از سیاست شاه مقتول ! رنلی عزیز

فقط رنلی بود که میدونست نقطه آسیب پذیر سرسی کجاست ! سرسی میتونست همونا شکسته بشه ! لعنت بهت ند عزیز که چنین فرصتی رو از دست دادی !

لعنت به استنیس که بعد ها دوباره چنین فرصتی رو از رنلی گرفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار دوباره از فرصت سوء استفاده نکن:|

از یه مرد چه انتظاری داری؟از یه آدمی که الگوی شرافته چه انتظاری داری؟انتظار داری کاری کنه که خودش قبول نداره؟اگه ند اینکارو میکرد دیگه ند استارک نبود.دیگه پدر راب استارک نبود.آره ادارد مرد سیاست نبود.اما احمق نبود.لطفا دیگه این واژه رو در مورد ند به کار نبردید:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نشانی از سیاست شاه مقتول ! رنلی عزیز

فقط رنلی بود که میدونست نقطه آسیب پذیر سرسی کجاست ! سرسی میتونست همونا شکسته بشه ! لعنت بهت ند عزیز که چنین فرصتی رو از دست دادی !

لعنت به استنیس که بعد ها دوباره چنین فرصتی رو از رنلی گرفت

مگه طرفدار سرسی نبودی تو ؟؟؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Stannis Baratheon: "The Iron Throne is mine by rights. All those who deny that are my foes."

Renly Baratheon: "The whole of the realm denies it, brother. Old men deny it with their death rattle, and unborn children deny it in their mothers' wombs. They deny it in Dorne and they deny it on the Wall. No one wants you for their king. Sorry."

استنیس:تخت آهنین بنا به حق مال منه.تمام کسانی که اونو ازم دریغ میکنن دشمن منن.

رنلی:تمام مملکت دریغش میکنه،برادر.پیرمردها موقع رعشه مرگ انکارش میکنن و بچه های به دنیا نیومده تو رحم مادر انکارش میکنن.تو دورن انکار میشه و کنار دیوار انکار میشه.هیچ کس تو رو بعنوان پادشاه خودش نمیخواد.متاسفم

پرچم براتیون ها بالاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استارک ها می خوان نصف مملکت من رو بدزدند، مثل لنیستر ها که تختم رو دزدیدند و برادر عزیز خودم که سرباز ها، پرچمداران و قلعه هایی که قانونا حقه منه رو دزدیده. اون ها همشون غاصبند. همشون دشمن منند

شاه استنیس براتیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من شاهم. خواستن دخیل نیست. من وظیفه ای نسبت به دخترم دارم. نسبت به مملکت. و حتی نسبت به رابرت. او من رو خیلی کم دوست داشت، می دونم، با این وجود او هنوز برادرم بود. زن لنیستری به او یک جفت شاخ داد و یک دلقک کامل از او ساخت. ممکنه حتی اونو کشته باشه، همون طوری که جان ارن و ند استارک رو کشت. برای چنین جنایاتی باید عدالت برقرار بشه. شروعش با سرسی و فرزندان پلیدشه. اما فقط شروعش. من می خوام دربار رو تمیز کنم. همون طور که رابرت باید بعد از ترایدنت این کار رو می کرد.

شاه استنیس براتیون به لرد داوس سیورث

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

.He says you shall have a splendid golden crown that men shall tremble to behold

- Daenerys Targaryen -

.When a pirate grows rich enough, they make him a prince

- Davos Seaworth -

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Petyr Baelish:You must miss your father terribly, I know. Lord Eddard was a brave man, honest and loyal...but quite a hopeless player. In King's Landing there are two sorts of people. The players and the pieces.

Sansa Stark: And I was a piece?

Petyr Baelish: Yes. But don't let that trouble you. You're still half a child. Every man's a piece to start with, and every maid as well. Even some who think they are players. Cersei, for one. She thinks herself sly, but in truth she is utterly predictable. Her strength rests on her beauty, birth and riches. Only the first of those is truly her own, and it will soon desert her. I pity her then. She wants power, but has no notion what to do with it when she gets it. Everyone wants something. And when you know what a man wants, you know who he is, and how to move him.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Not Robert the Second but Aerys the Third

Tyrion Lannister to Lord Tywin Lannister about King Joff

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Tyrion: Guilty. I am guilty of a monstrous crime: I was born. I lived. I am guilty of being a dwarf, I confess it. And no matter how many times my good father forgave me, I have persisted in my infamy.

Tywin Lannister: This is folly, Tyrion. Speak to the matter at hand. You are not on trial for being a dwarf.

Tyrion: This is where you are wrong, my lord. I have been on trial for being a dwarf my entire life.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به لطف دوستان مترجم ویکی دوباره این گفتگوی بینظیر رنلی و ادارد رو دیدم :

رنلی: هر لحظای که شما تععل می کنید، به سرسی فرصت بیشتری برای تدارک می دید. تا زمان مرگ رابرت، شاید خیلی دیر شده باشه ... برای هر دوی ما.

ادارد: پس باید دعا کنیم رابرت نمیره.

رنلی: احتمالش خیلی کمه.

ادارد: گاهی خدایان ترحم می کنند.

رنلی: لنیسترها رحم نمی کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Cersei: I shall wear this as a badge of honor.

Robert: Wear it in silence, or I’ll honor you again.

- When Robert slaps Cersei

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

.When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives

- Ned Stark -

متاسفانه این جمله برعکس در اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار دلاورانه جنگید، ریگار باشکوه جنگید، ریگار شرافتمندانه جنگید، و ریگار مرد.

—جورا مورمونت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاه خواهش نمیکنه شاه دستور میده

جافری لنیستر

حتی شجاع ترین مردان هم از مرگ میترسن

جورا مرمونت

چطوره که وقتی یه نفر یه دیوارو میسازه نفر بعدی علاقه مند میشه که بدونه پشتش چیه؟؟؟؟؟!!!!

تیریون لنیستر

کشتن دوست داشتنی ترین کاره

سندور گلکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تایوین لنیستر : کی بهت خوندن یاد داده

آریا استارک: پدرم

تایوین: اون کجاست

آریا: مرده

تایوین: چی کشتش؟

آریا: وفاداری!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه هیولا توی هر مرد وجود داره بهش یه شمشیر بده و اون بیدار میشه!

جورا مورمونت

جیمی لنیستر به خودش: من یه دست شمشیر زن رو از دست دادم و حالا هیچی نیستم. خدایان رحم کنند یعنی من فقط یه دست شمشیر زن بودم؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا ممنون به خاطر لایک هات استنیس عزیز

پتایر بیلیش خطاب به وایریس :

آشوب یه چاه نیست

آشوب یه نردبونه!

خیلی از کسایی که سعی کردن ازش بالا برن شکست خوردن سقوط اونا رو خورد کرد.

و بعضی ها شانسی برای بالا رفتن دارن اما اونا قبول نمیکنن اونا به مملکت میچسبن یا به خدایان یا به عشق.

دروغ هایی کنایه آمیز!

فقط نردبونه که واقعیه بالا رفتن تنها چیزیه که وجود داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری