رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

ایریس دوم: باور کنید اگه شما قیام نمی کردید این جنگ پیش نمیومد و مملکت تو نا امنی نمیرفت

به استاد امون : یعنی در واقع شما می گی رابرت به همراه ادارد می رفتن بارانداز شاه تا ایریس سرشون رو قطع کنه و بعدشم هر غلط دیگه ای که خواست بکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اوه ! استنیس جان یجوری از رابرت دفاع میکنی انگار خیلی دوستش داشتی .

بنده به عنوان اگان فاتح عرض میکنم : انتظار دارید مثلا ایجاد یه قلمرو عظیمی مثل این که حضرات باراتیون و اعوان و انصارتون تیکه پاره کردینش ، با صلح انجام بشه ؟ دوست عزیز ، اتحاد و اقتدار خون میخواد . حالا شاید و قتی میسوزندیم ملتو خونی ازشون در نمی اومد ! اما در کل واسه انسجام خون لازمه . ضمنا یادتون باشه محل جلوس حضرتتون ، همون درگن استون رو ماها ساختیم .

باراتیون ها مملکت رو به فضاحت میکشن . لیاقت حکومت ندارن . به دومین پادشاهشون نرسیده همه جا آشوبه . من مملکتی ساختم که بعد چندین آشوب تازه به چنین وضعی افتاده . نه مثل رابرت تختو فتح کنم بعد تازه بگم چقدر سفته ! همون تختو هم من ساختم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولا رابطه ی من و رابرت خیلی بهتر از رابطه ی افراد خاندان شما با همدیگه است . مخصوصا اون رقص با اژدهایانتون

یعنی این منطق تارگارینی منو کشته ، از یه طرف می گید اقتدار و انسجام نیازمند به خونه و کار خودتون رو توجیه می کنید و از طرفی دیگه رابرت رو غاصب و خیانت کار می دونید . 

بعدم نمی دونم چه طور می گید براتیون ها مملکت رو به اشوب کشیدن ، در حالی که بعد از مرگ رابرت و نشستن جافری حروم زاده ی لنیستری بود که مملکت به جنگ کشیده شد . 

الان مثلا دراگون استون و ایرون ترون رو شما ساختید خیلی بهش افتخار می کنید . یه جوری می گید دراگون استون محل جلوس منه انگار من خیلی دراگون استون رو دوست دارم . حالا درست شما ها ساختید ، ولی عرضه ی نگه داشتن هیچ کدومش رو نداشتید . موقعی که داشتم دراگون استون رو می گرفتم نوادگانتون دمشون رو گذاشته بودن بین پاشون و داشتن فرار می کردن .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میخندی ؟!

استنیس باراتیون . نسل شما از نسل تارگرین هاست . شما هم یه جورایی نواده مایی گوگولی ! منتها نذار بگم چجوری

اما اینو داشته باش. حضرت عالی که برادرت رو خائن میدونی ، بعدشم میگی چرا خدایان این دو تا رو نصیب من کردن ، تازه میگی رابطه خانوادگی . آره . ما در خاندانمون به این گستردگی که سرش و تهش معلوم نیست ، تصفیه میدیم تا خائنین رو تنبیه کنیم . اما بین سه تا برادر دیگه از این کارا لازم نیست . خیلی مرد بودی از حقت میگذشتی از رنلی که شانس بیشتری داشت حمایت میکردی .

اژدهایان رو با خاندان گوزن ها مقایسه نکن دوست محترم . اتحاد خون میخواد نه اینکه یه مملکتو به آشوب بکشونی سر اینکه نامزدتو دزدیدن . خیلی دلت میخواست میومدی با ریگار دوئل میکردی . قول میدم لیانا هم رابرت رو دوست نداشت ، کسی که از قبل ازدواجش یه حرومزاده یا شایدم بیشتر داشت ، دائم الخمر بود و هیجانی . هیچ پایبندی هم به خونواده نداشت . چه ربطی به حرامزاده لنیستری داره . رابرت افتضاحترین پادشاه مملت بود . از هر ور زمینه آشوب رو فراهم کرد . حکومتو داد دست یه مشت جاه طلب . فاحـ*ـه باز هم که بود . ؟

از دو تا بچه که حضرت عالی اسیر گرفتی توقع داشتی مثلا چکار کنن ؟ ادعای تخت آهنین کنن و بیان اژدها سرتون خراب کنن ؟ مثلا شماها خیلی رحیم بودین که اینا میموندن به انتظار مرحمتتون ؟!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

که خیانت کار ها رو تنبیه می کنید ، تو رقص اژدهایان که برعکس شد ، اگان دوم بود که وارث واقعی ویسریس رو تنبیه کرد و خوراک اژدهاش کرد . 

نمی دونم چرا همه از استنیس انتظار دارن که از حقش بگذره و حتی یکیتون نمیاد بگه رنلی بود که به برادرش خیانت کرد . مثل این که همه دوست دارن چشمشون رو به حقیقت ببندن . 

درسته که رابرت به خاطر دزدیده شدن لیانا توط ریگار دزد قیام کرد اما همیشه هم گفته که من تخت اهنی رو با پتکم بدست اوردم . بعد می گی چرا رابرت نیومد با ریگار دویل کنه ، مگه اول برندون استارک و لرد ریکارد استارک نیومدن به ایریس اعتراض بچه اش رو بکنن ایریس زد سوزوندشون . بعدشم مگه رابرت ریگار رو تو یه نبرد تن به تن نبرد . همون قدر که شما قول می دی لیانا رابرت رو دوست نداشته من هم قول می دم ریگار لیانا رو دزدیده و بهش ت.ج.ا.و.ز کرده

رابرت مملکت و داد دست یه سری جاه طلب ، یعنی جان ارین و ادارد استارک رو جاه طلب می دونید ، پس تارگارین ها چی هستند به جز طالب قدرت و جاه طلب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
. اتحاد خون میخواد نه اینکه یه مملکتو به آشوب بکشونی سر اینکه نامزدتو دزدیدن . خیلی دلت میخواست میومدی با ریگار دوئل میکردی .

دوئل که کردند نتیجه ی دوئل هم که معلوم شد. قبل از اون هم رابرت دنبال دوئل بود، ولی ریگار، اژدهای بزرگ،آخرین اژدها، پرنس وعده داده شده یک سال تمام توی لونه ی موش قایم شده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه جالب . استنیس فقط دست ها رو وارثان مملکت در دوره رابرت میدونه . پس پتایر بیلیش و واریس و لنیستر ها هویج بودن دیگه .

تسویه های ما به خودمون مربوطه . من اعتراضم به شما سر اینه که میاید به ما هی ایراد میگیرید چرا نمیدونم اومدید رقص اژدهایان راه انداختید و اینا . و پستای قبلی کاملا مشهوده . بنابر این گفتم حضرات خودتون مشکل خانوادگی عدیده دارید نیاید بگید که ما فلان کردیم و اینجوری کردیم و اونجوری کردیم . من هم مطمئنم اگه جنابعالی میشستی رو تخت آهنین مملکت رو به فضاحت و آشوب میکشیدی . عدالت رو به یدک نکش . شاه رابرت میخواره که سر سلسله شماست معلوم الحاله و هیچ دلیلی برای تبرئه هوس بازی ها و گندکاری هاش نیست . حالا چهارتا پادشاه ناجور در تارگرین ها کل سلسله مارو کشته ؟ سر سلسله تارگرین ، اگان فاتح رو با رابرت باراتیون مقایسه میکنید واقعا ؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه تسویه حساب ها خانوادگی شما به خودتون مربوطه پس برای خاندان ما هم همین طوره . پس لطفا شما هم دیگه تو روابط خوانداگی ما دخالت نکنید باشه

یعنی خوشم میاد در مورد همه چی هم اطمینان کامل داری . همین جوری برای خودت به استنیس تهمت می زنی بدون این که دلیل بیاری . بر فرض این که رابرت مملکت رو به گند کشیده باشه که نکشیده اقدامات استنیس چه ربطی داره به رابرت . بعدشم من هرگز این جسارت رو نمی کنم که رابرت عزیز رو با اگان جنایتکار و خونخوار و غاصب شما مقایسه کنم . اصلا اگان محلی از اعراب نداره جلوی رابرت .  

در مورد نبرد تن به تن رابرت با ریگار نمی خواین احیانا نکته ای بگید .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید یه مشکل درباره استنیس هست که منو و بعضی افراد دیگر رو خیلی اذیت میکنه. استنیس به عنوان پادشاه به حق وستروس (بر اساس ادعاش) انتظار داره که دیگران نسبت به اون کار هایی رو انجام بدن که خودش در زمان تارگرین ها نسبت به پادشاه به حق خودش انجام نداد.

این انتظار استنیس خیلی رو اعصاب منه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ببینید یه مشکل درباره استنیس هست که منو و بعضی افراد دیگر رو خیلی اذیت میکنه. استنیس به عنوان پادشاه به حق وستروس (بر اساس ادعاش) انتظار داره که دیگران نسبت به اون کار هایی رو انجام بدن که خودش در زمان تارگرین ها نسبت به پادشاه به حق خودش انجام نداد.

استدلال دوستان اینه که رابرت لرد بالادست استنیس محسوب می شده و باید از رابرت پیروی می کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استدلال دوستان اینه که رابرت لرد بالادست استنیس محسوب می شده و باید از رابرت پیروی می کرده.

رابرت هم بالا دست استنیس بوده، هم برادرش. بعد قضیه ی لیانا وضعیت استنیس در برابر ریگار و ایریس کمابیش مثل وضعیت راب بوده در برابر جافری بعد زندانی شدن ند.

حالا استنیس هم که انتظار نداره همه طرفش باشند، همین طور که به داووس هم گفت که برخلاف رنلی توی سپاه راب و جافری آدم هایی شریف و صادق پیدا میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته بگم . برادر محترم میخواره هوسبازتون رو جمع کنید باباجان ! حضرت عالی سر همون خوانی نشستی که بنده با خونخوارگی پهنش کردم . و اگرنه شما به جای نشستن رو تخت آهنین باید رو قالی پرنده مینشستی استنیس باراتیون . رابرت میتونه بره تو خیابونای کینگز لندیگ ناموس ملت رو دید بزنه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من موندم شما بر چه اساسی من رو به خاطر رابرت می کوبی . همون خوانی که شما پهنش کردی رو نوادگانت نتونستن نگه دارن دیگه . رابرت اومد با زور ازتون گرفت دیگه بی عرضه بودن نوادگانتون به ما ربطی نداره . بهتری بری به اون ریگارتون بگی که با دزدیدن لیانا استارک دختر محافظ شمال بدون اجازه ی پدرش مملکت رو به اتیش کشید و جنگی راه انداخت که حکومتی که جنابعالی ساخته بودی رو به باد داد . هر اتفاقی که بعدش افتاد نتیجه ی هوس بازی ریگار شما بود وگرنه د.خ.ت.ر ب.ا.ز.ی های رابرت که اسیبی به مملکت نزد . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از نظر کاربر های ثبت نام کرده که بازم تعداد مخالف های لنیستر ها و تارگرین ها بیشتره.

درسته. شاید 70% کاربر های عضو شده نام و خاندان استارک ها رو داشته باشند ولی کدومشون فعالیت می کنند؟ فقط ثبت نام کردند ، دریغ از یک پست.

رو بد چیزی دست گذاشتی جوری جان.

فکر کنم اکثریت ما اوایل به استارک ها تمایل داشتیم ولی هر چی بیشتر رفتیم تو بحر کتاب این نظر عوض می شه، در نتیجه کسایی که فقط سریال رو دیدن، یه مقدار سنشون کمتره یا عاشق داستان های دیو و پری هستن می شن طرفدار استارک ها، واسه همینه که اکثریت کاربران که فعال هم نیستن اسمشون برگرفته از این خاندانه.

البته باز همین انتخاب اسم هم مهمه، مثلاً جوری کسل، برندون معمار که فرعی تر و قدیمی تر هستن معلوم می کنن که به علت دلایل بالا طرفدار استارک ها نشده طرف.

شاید صحبتام یه مقدار harsh و judgemental باشه ولی به نظرم اسنجوریه، امیدوارم بر نخوره به دوستان.

عمو چی چی رو سنشون کمه و این حرفا!!!!من خودم کوچیکم و فقط کتاب و خوندم ولی عاشق استارکام اولندش خیلی باحالن،دوما تو سرمان،سوم نمادشون گرگه(عین ما ترکا) مهمترینشم دارن قتل عام میشن توسط مارتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من از زمانی که بیشتر دوران رو شناختم از این خاندان خوشم اومد از کتاب چهارم از وقتی که هدف دوران معلوم شد

البته نه بخاطر هدفش به خاطر زیرکیش

کلاً من از شخصیت های باهوش و زیرک خوشم میاد یکی از دلایل تنفرم از استارک ها (به جز آریا) همینه

ای گفتی!بقوله کامنتای فیس بوقیbig like.چرا استارکام که خوبن زیرکیشون صداقتشونه که محبوبشون کرده تازه مقتدرم هستن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا بشینید انقدر کل کل کنید با هم تا جونتون درآد !!

یه سرفه بکنم کار همتون تمومه !! شیر و گوزن و ماهی و گل ملاتونم قایم کنید سنگین ترین !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سرفه بکنم کار همتون تمومه !! شیر و گوزن و ماهی و گل ملاتونم قایم کنید سنگین ترین !!

اهکی!!!!فعلا که خاندانتون کلا تو این غاره اون غاره دارن غریب نوازی میشن تا شوما بیای برسی اینجا که از اینور اونور رفتن با اون دختر خل و چل(دنریس)دیوانه میشی میزنی خودتو کباب میکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سام

خوشم میاد تموم اعضای سایت دستت رو خوندند.

کیوان

منظورت که از بی گناه جیمی نیست؟

ریگار

به نفعته مهره ی ند رو بدی به برندون. تو که دوست نداری بی هوا لیست تمام اتفاقاتی که قراره برای سرسی بیفته برات اسپویل شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سام

خوشم میاد تموم اعضای سایت دستت رو خوندند.

کیوان

ریگار

به نفعته مهره ی ند رو بدی به برندون. تو که دوست نداری بی هوا لیست تمام اتفاقاتی که قراره برای سرسی بیفته برات اسپویل شه.

کیوان؟ جیمی؟! جل الخالق!

رابرت جان مگه خبر نداری که مدتیه سرسی از مد افتاده, هر چی بخوای می تونی درموردش اسپویل کنی. فعلا" دنریس رو بورسه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان

منظور من ابرین بود، جیمی که Bloodthirsty نیست بدبخت.

اون متن وینترفل رو خوندم قشنگ یاد خشونت و سنگدلی اون پادشاهان سرداب وینترفل افتادم.

کیوان؟ جیمی؟! جل الخالق!

رابرت جان مگه خبر نداری که مدتیه سرسی از مد افتاده, هر چی بخوای می تونی درموردش اسپویل کنی. فعلا" دنریس رو بورسه!

زود تند سریع نظرت رو راجع به جیمی بگو.

من نمی دونم چی شده بعضیا به خاطر منافع و متحد جدید به ننگ طرفداری از دنریس تن می دن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان

ابراین thirst شدید داره، ولی نه برای خون

پادشاهان سرداب چشونه؟

نکنه انتظار داری وینترفل از کسی که یه بچه ی معصوم هشت ساله رو از برج پرت می کنه پایین حمایت کنه؟

منم از این عمل شنیع در حیرتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه جیمی عطش خون داره نه ابراین

جیمی که سوخته و عاشقه

ابراین ولی باحال تر و پیچیده تر از این دیوانه های خون و قدرته

این لقب فقط شایسته سرسی و اون جفری ملعونه و بس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان

ابراین thirst شدید داره، ولی نه برای خون

پادشاهان سرداب چشونه؟

نکنه انتظار داری وینترفل از کسی که یه بچه ی معصوم هشت ساله رو از برج پرت می کنه پایین حمایت کنه؟

منم از این عمل شنیع در حیرتم.

بابا خودش تو مکالمه با تیریون اعتراف می کنه، حالا من اومدم دفاع کنم مثل اینکه نیازی به دفاع نبوده اصن.

خشن، بی رحم و قصی هستند.

از کسی که جیمی رو Kingslayer خطاب می کنه که بیش از این انتظار نمی ره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری