رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

بابا یه مقدار مراعات مارتین بدبخت رو هم بکنین. مجبور چند صد تا خاندان بسازه و برا همشون عنوان و نشان و سابقه و تاریخ و شخصیت بتراشه. مغز آدم سوت می کشه. شمال تنها 56 خاندان (یکی دو تا کمتر یا بیشتر) داره.

البته شاید مارتین اگه عدد علمی تخیلی 12000 سال رو می گنجوند مثلا توی 2000 سال این مشکل یه کم کمتر به چشم می اومد.

به ریگار

بله ریگار متاسفانه حق با شماست و خون تارگرین ها در وجود براتیون ها هم هست. برای همینه که من تا حالا قسمت خاندان رو توی سایت خالی گذاشتم . چون براتیون ها هم از تبار تارگرین های اهریمنی هستند. البته خوشبختانه یا بد بختانه خون مقدس آرگیلاک شهید هم تو رگشون هست و یه رگشون به خاندان اصیل و تاریخی دارندون می رسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مطمئن نیستم ولی فکر کنم یه جا خوندم که هاستور تالی دوتا پسر دیگه هم داشت فکر کنم تو شجره نامه های ویکی اینگیلیسی بود.

امیدوارم بچه روزالین و ادمور پسر باشه تا خاندان تالی فقط همین یه ادمور رو واسه بقای نسل نداشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مطمئن نیستم ولی فکر کنم یه جا خوندم که هاستور تالی دوتا پسر دیگه هم داشت فکر کنم تو شجره نامه های ویکی اینگیلیسی بود.

امیدوارم بچه روزالین و ادمور پسر باشه تا خاندان تالی فقط همین یه ادمور رو واسه بقای نسل نداشته باشه.

تالی ها با توجه به چیزی که تا الان از ادمور نشون داده شده همون بهتر که منقرض بشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من خیلی طرفدار خاندان خاصی نیستم، بیشتر ترجیح میدم درباره شخص بحث بشه! چون تو هر خاندانی هم آدمای خوب پیدا میشه هم بد!

اما لیست علایق من:

از استارک ها ند، آریا، سانسا (درسته ابلهه ولی دوستش دارم!)

از تالی ها کتلین و بلک فیش

از لنیسترها تیریون و جیمی

از براتیون ها رنلی مرحوم!

از تایرل ها لیدی اولنا

از مارتل ها اوبرین، نایمریا، آریانه

از ارن ها شخص خاصی رو نمیشناسم! منقرض شدن کلا انگار!

از تارگرین ها دنی (که فعلا تنها عضو زنده شونه!) از مرده هاشون بیلور بریک اسپیر، شاه دایرون دوم، ایمون درگن نایت، ریگار، ...

رنلی، احساس نمی کنی یه آدم مهم، نه یه آدم خیلی خیلی مهم رو جا انداختی؟

حالا ما به روی خودمون نمی آریم تو چرا خودت رو می زنی به اون راه؟ چطوریه که لوراس تو لیستت جا نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا ما به روی خودمون نمی آریم تو چرا خودت رو می زنی به اون راه؟ چطوریه که لوراس تو لیستت جا نداره.

برادر خودتو چرا ضایع میکنی!!!!!؟؟؟؟ نکنه دوباره مستی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تالی ها با توجه به چیزی که تا الان از ادمور نشون داده شده همون بهتر که منقرض بشن

بابا این طوری هم نیست که تالی ها خیلی نخاله باشند. بلک فیش خیلی خیلی خوبه.

وای تا به بلک فیش فکر می کنم بلک فیش کتاب می آد جلو چشمم، اعصابم خط خطی می شه.

چه موجود کریهی از بلک فیش عزیز ساختند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادر خودتو چرا ضایع میکنی!!!!!؟؟؟؟ نکنه دوباره مستی

حالا ما تو عالم برادری یه چیزی به هم می گیم . شما چرا جدی می گیری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم بلک فیش کتاب رو دوست دارم ولی بلک فیش دیگه عمری ازش گذشته نمیتونه خط خونی خاندان رو ادامه بده خاندانی هم که بقاش به ادمور وابسته باشه همون بهتر منقرض بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان حالا شاید یهو بلک فیش عزیز هم ازدواج کرد و صاحب بچه شد تو این کتاب مرد هایی به سن اونم دوباره پدر میشن حالا شاید یه چند سالی جوون تر ولی میشن مثه والدر فری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خاندان فقط و فقط باراتیونها. همشون خوب بودند.تنها نقطه یک کمی تاریک در پرونده شون این بوده که از نسل تارگرینها هستند که اونم بعدا" حسابشونو با این هم فک و فامیلهای نابخرد تصفیه کردند فقط کمی متاسفم که این تصفیه حساب برخورد کرد به ریگار که فکر کنم تنها آدم به درد بخور تو کل خاندان تارگرین بود ( البته با عرض معذرت به کینگ رابرت بزرگ پارشاه باراتیونها ). فقط خیلی ناراحتم که نسل باراتیونها در حال انقراضه. فکرم به جایی قد نمی ده که چه طور می تونند خاندانشونو ادامه بدن. بچه های رابرت که همه لنیسترند. رنلی هم که فرصت نکرد!! رو استنیس هم نمی شه حساب کرد. فقط می مونه شیرین که به نظرم بیشتر به فلورنتها می خوره تا باراتیونها.

استارکها خوبند ولی نه همشون. شاید اگه اهل شمال نبودند اونقدر ازشون خوشم نمیومد.

تایرلها فقط از صدقه سر اتحادی که با رنلی داشتند دوستشون دارم.

لنیسترها اصلا" اسمشون باعث اشمئزازه اما تیریون استثنائه و جیمی هم هر چند یک لنیستر واقعیه گاهی خوبه.

از بقیه خاندانها زیاد خوشم نمیاد.

ها.... مارتلها رو فراموش کرده بودم. هنوز آشناییم باهاشون کمه ولی ازشون بدم نمیاد .

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من خیلی طرفدار خاندان خاصی نیستم، بیشتر ترجیح میدم درباره شخص بحث بشه! چون تو هر خاندانی هم آدمای خوب پیدا میشه هم بد!

رنلی جان اواتار جدید مبارک. بسیار بسیار از دیدن عکس جدید رمانتیک شما مشعوف شدم. تا حالا این نقاشی رو ندیده بودم.این بیشتر از اواتار قبلیت شبیه تصوریه که از مرحوم رنلی داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وینترفل !

یه جوری از باراتیون ها حرف میزنی که آدم فکر میکنه خود خدای نور اینا رو تقدیس کرده !

سرجمع تو خاندان براتیون یه نفر آدم حسابی وجود داشت که اونم شاه رنلی مرحوم بود . که به دست برادرش کشته شد ! ( شرمش باد ) .

اصلا خاندانی که شروعش از یه رابطه نامشروع باشه و بنیان گزارش یه حرامزاده ... دیگه باید فاتحه اش رو خوند ! ( فکر کنید جان بخواد خاندان بزنه ! خاندان اسنو ... :پی)

اتفاقا من فکر میکنم علت این که باراتیون ها انقدر دیر نابود شدن این بود که خاندان اصیل تارگرین تا این اواخر هوای این ها رو داشت . رابرت ملعون با کشتن ریگار تیشه به ریشه خودش زد و میبینید که انشالله رو به انقراض اند !

البته اسم فامیلشون رو جافری و وارثانش هست . میتونید از این بابت خوشحال باشید :دی

به رنلی : به به ! عجب آواتاری ! تنها نجیب زاده نجیب وستروس بودی که رفتی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خاندان فقط و فقط باراتیونها. همشون خوب بودند

یکیشون یه آدم مست خوشگذرون بووود

یکیشون هم که توی روی برادر بزرگترش ایستاد البته روابطش با لوراس رو نادیده میگیریم

یکی دیگشون هم یه آدم خشک عبوس که برادرش رو کشت البته من ازش خوشم میاد

آره تمام معیار های یه خاندان خوب رو دارن البته نو کییسه هم هستن فقط 300 سال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راست میگی یادم رفت الان اضافه اش میکنم!

واقعا باهات موافقم... یکی از بزرگ ترین ظلم هایی که فیلم به کتاب کرد همین تغییر شخصیت بلک فیش بود...

رنلی جان اواتار جدید مبارک. بسیار بسیار از دیدن عکس جدید رمانتیک شما مشعوف شدم. تا حالا این نقاشی رو ندیده بودم.این بیشتر از اواتار قبلیت شبیه تصوریه که از مرحوم رنلی داشتم.

ممنون!

آواتار شما هم خیلی قشنگه! چه عجب که پس از مدت ها تصمیم به داشتن آواتار گرفتید!

آره این یکی خیلی بهتره، به تصور منم نزدیک تره، تو اون یکی یه جوری بود!

البته این عکس اصلی نیست و یخورده خودم ادیتش کردم.

سایز بزرگ تر و کامل ترش رو تو تاپیک بار عام گذاشتم اگه خواستید.

وینترفل !

یه جوری از باراتیون ها حرف میزنی که آدم فکر میکنه خود خدای نور اینا رو تقدیس کرده !

سرجمع تو خاندان براتیون یه نفر آدم حسابی وجود داشت که اونم شاه رنلی مرحوم بود . که به دست برادرش کشته شد ! ( شرمش باد ) .

اصلا خاندانی که شروعش از یه رابطه نامشروع باشه و بنیان گزارش یه حرامزاده ... دیگه باید فاتحه اش رو خوند ! ( فکر کنید جان بخواد خاندان بزنه ! خاندان اسنو ... :پی)

اتفاقا من فکر میکنم علت این که باراتیون ها انقدر دیر نابود شدن این بود که خاندان اصیل تارگرین تا این اواخر هوای این ها رو داشت . رابرت ملعون با کشتن ریگار تیشه به ریشه خودش زد و میبینید که انشالله رو به انقراض اند !

البته اسم فامیلشون رو جافری و وارثانش هست . میتونید از این بابت خوشحال باشید :دی

اینقدر دیگه از خاندان ما بد نگو ریگار جان. درسته داداش جونم کشتت اما خب تو هم کار بدی کردی نامزدشو (حالا چه با اختیار و علاقه خودش چه به زور) دزدیدی! حالا دیگه روی همو ببوسید با هم آشتی کنید! (این است خلق و خوی رنلی! )

البته اینم بگم که ما علاوه بر جد بزرگمون اوریس براتیون، مامان بزرگمون رایلی هم تارگرین بود! (دختر اگان پنجم و خواهر پدربزرگ شما) پس حالا که با هم فامیلیم دیگه دعوا بسه!

ممنون! هم بابت آواتار هم تعریفت!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وینترفل !

ریگار اومدم جوابتو بدم ولی جمله آخرت در مورد رنلی اونقدر به دلم نشست که زبونم بند اومد.

ولی از این حرفها گذشته لطفا" تارگرینها در مورد روابط مشروع و نامشروع صحبت نکنند که اصلا" جای ادعا ندارند. ( مخصوصا" شما ریگار عزیز که خیلی وضعیتت مشکوکه)

باراتیونها خیلی با بقیه خاندانها متفاوتند . درسته گوشت همو می خورن و استخون همدیگه رو هم دور می ندازن اما.... ! اما در هر حال باراتیونند. ( یعنی خداییش رابطه این سه برادر از نوادر روزگار بود!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکیشون هم که توی روی برادر بزرگترش ایستاد البته روابطش با لوراس رو نادیده میگیریم

خوش گذرونی و اختلافات خانوادگی ( حالا نه در حد مرگ! ) تو همه خانواده ها بیداد می کنه.

حالا یه اتفاقات شیرین درون خانوادگی لنیسترها هم می رسیم تا اینقدر به باراتیونها خرده نگیرین

عبوس و خشک بودن استنیس هم جبران اخلاقهای سهل گیرانه برادرای دیگه شو می کنه. اینجوریه که این خاندان با هم مچ میشن. خداییش آدم بد پست فطرت ندارند مثل لنیسترها با تارگیرنها....

ضمن اینکه کیسه هم کلا" ندارند که بخوان نو کیسه باشند. فکر کنم رابرت که مرد تا خرخره تو قرض بودند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوش گذرونی و اختلافات خانوادگی ( حالا نه در حد مرگ! ) تو همه خانواده ها بیداد می کنه.

حالا یه اتفاقات شیرین درون خانوادگی لنیسترها هم می رسیم تا اینقدر به باراتیونها خرده نگیرین

عبوس و خشک بودن استنیس هم جبران اخلاقهای سهل گیرانه برادرای دیگه شو می کنه. اینجوریه که این خاندان با هم مچ میشن. خداییش آدم بد پست فطرت ندارند مثل لنیسترها با تارگیرنها....

ضمن اینکه کیسه هم کلا" ندارند که بخوان نو کیسه باشند. فکر کنم رابرت که مرد تا خرخره تو قرض بودند!

اتفاقات شیرین برای انتقام بود نه برای طمع قدرت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقات شیرین برای انتقام بود نه برای طمع قدرت

ولی از اونجایی شروع شد که تایوین به پسرش رحم نکرد و در ادامه اش انتقام اومد. اگه لازم می شد برای حفظ اقتدارش تایوین حاضر بود سر بچه هاشم زیر آب بکنه ولی یواشکی که خدشه ای به اسم خاندانش وارد نشه.

البته من از علاقمندان خیلی مخلص تیریون هستم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وینترفل !

عجــــــــــــــــــــــــب!!

جالب اینجاست که تنها آدم حسابیشون رو اون رنلی احمق میدونی! کاری با همجنس باز بودنش ندارم، ولی آدم احمقی بود، کلن از مخ تعطیل، فقط دنبال جلب توجه بود! به هیچ وجه از مردنش ناراحت نشدم!

به نظر من مخلوطی از رابرت و استنیس میتونست شاه خوبی باشه، ولی هیچ کدومشون به تنهایی به درد پادشاهی نمی خورن!

تنها چیز جالبی که تارگرین ها و باراتیون ها دارن علامت خاندانشونه که خیلی خوشگله، روی لیوان چاپ کردم اصن یک چیز خفنی شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دورنیش ها و مارتل ها یه چیز دیگه اند، این قانون های مسخره باقی خاندان ها (که همشونم زیر پا می ذارن و تریپشو میان فقط) رو ندارن.

نمونه اش ابرین که مثل خیلی از شخصیت های دیگه وستروسه از لحاظ لاابالی گری فقط فرقش اینه که همه چیش رو دایره است و نمی خواد مخفیشون کنه. خیلی شیک با یه سند رابطه داره، دختراش و ...

یا آریانه و داستانی که برای آریس اوکهارت تعریف میکنه. امروزی ترن خیلی مارتل ها. دختر دورَن چون تقریباً تو وستروس بالغ محسوب می شه آزاده هر کاری می خواد بکنه و اون پسری هم که اولین معشوقش بوده رو گردن نمی زننش بدبخت رو.

مردمش ابرین رو بیشتر از دورَن دوست دارن و نشون می دن این رو بی هیچ ابایی

از لحاظ فمنیستی و حقوق برابر زن و مرد هم خیلی امروزی اند، حالا به خاطر پیشنه شون و نایمریا و ...

واقعاً هم unbowed unbent unbroken راجع بهشون صدق می کنه به جز یه مورد که یادم نیست کدوم تارگرین بود و اونم موقتی بود.

فکر کن اگان رو با اژدهاهاش کلافه کردن که بیخیال شد آخر بهشون استقلال داد.

هنوز مثل باقی خاندان ها راجع بهشون اطلاعات جامعی تو کتاب نیست (یا من نرسیدم) ولی تا همینجا هم نسبت به باقی خاندان ها متفاوت ترن و برای من جذاب. (به خاطر اقلیم متفاوتشونه یا ... کاری ندارم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیزی که برای من خیلی عجیبه اینه که چرا خاندانی مثل مارتل که یه سری از لردهاش مونث بودند چطوری هنوز داره به حکومت ادامه می ده؟ نام خانوادگی که در وستروس از پدر گرفته می شه. برای همین وقتی مثلا لیدی خاندان مارتل ها با یکی از اعضای یکی از خاندان های دیگه ازدواج می کرده، نام خانوادگی اون خاندان روی اون بچه ها، که وارثان خاندان مارتل هستند قرار می گرفته.

مثلا این آریانه که الان وارث خاندانه اگه برای مثال با هاستر بلک وود ازدواج کنه و صاحب فرزندی به نام مارتین بشه، این مارتین می شه وارث سان اسپیر، ولی با نام خانوداگی بلک وود.

و بعد از مرگ آریانه مارتل این مارتین بلک وود فرضی صاحب سان اسپیر می شه و شاخه ی اصلی خاندان مارتل منقرض می شه.

حالا با این اوصاف چطوری این خاندان حداقل از زمان نایمریا تا حالا دووم آورده و نام و نشانش روحفظ کرده من در عجبم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مست و خوش گذرون که تعریفه. ایراد نیست. تیریون هم مست و خوش گذرونه. ایرادی داره؟

دومین برادر هم که یک آدم قانون مدار و قانون منده.

سومین داداش رو هم چون از یک سالگی یتیم شد، گفتیم هواش رو داشته باشیم و حق داداش دومی رو دادیم بهش یه کم لوس بار اومد.

حالا درسته که براتیون ها ها سابقشون 300 ساله، ولی از طرفی هم نسلشون به دارندون ها می رسه که بالغ بر 8000 سال سابقشونه. خیلی بیشتر از شما لنیستر ها.

باز هم صد رحمت به ما سه تا داداش. شما دو داداش و یه خواهر که وضعتون خیلی بدتره.

روابط تارگرینی که با هم دارین.

از کوچیکی هم که تو سر و کله هم می زدین.

ماحصل خاندانتون هم که اعجوبه ای به نام جافری

اون داداشی رو هم که دوسش داشتی هم که تو زرد از آب در اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مست و خوش گذرون که تعریفه. ایراد نیست. تیریون هم مست و خوش گذرونه. ایرادی داره؟

دومین برادر هم که یک آدم قانون مدار و قانون منده.

سومین داداش رو هم چون از یک سالگی یتیم شد، گفتیم هواش رو داشته باشیم و حق داداش دومی رو دادیم بهش یه کم لوس بار اومد.

حالا درسته که براتیون ها ها سابقشون 300 ساله، ولی از طرفی هم نسلشون به دارندون ها می رسه که بالغ بر 8000 سال سابقشونه. خیلی بیشتر از شما لنیستر ها.

باز هم صد رحمت به ما سه تا داداش. شما دو داداش و یه خواهر که وضعتون خیلی بدتره.

روابط تارگرینی که با هم دارین.

از کوچیکی هم که تو سر و کله هم می زدین.

ماحصل خاندانتون هم که اعجوبه ای به نام جافری

اون داداشی رو هم که دوسش داشتی هم که تو زرد از آب در اومد.

خواستم ابروداری کنم

لنیستر ها نسلشون به لن زیرک میرسه از عصر قهرمانان 10000 سال پیش بعدشم مستقیم از 6000 سال پیش از زمان هجوم آندال ها

داداش و خواهر ما هم از رسم و رسوم اجداد بزرگوارتون تارگرین ها پیروی میکنن

رابرت براتیون همینطور ادامه میداد از نظر تعداد بچه میتونست پوزه والدر فری رو به خاک بماله

بچه یتیمتون هم اگه لوسش نمیکردی به جای لوراس اسباب بازی بهتری پیدا میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه چیزی که برای من خیلی عجیبه اینه که چرا خاندانی مثل مارتل که یه سری از لردهاش مونث بودند چطوری هنوز داره به حکومت ادامه می ده؟ نام خانوادگی که در وستروس از پدر گرفته می شه. برای همین وقتی مثلا لیدی خاندان مارتل ها با یکی از اعضای یکی از خاندان های دیگه ازدواج می کرده، نام خانوادگی اون خاندان روی اون بچه ها، که وارثان خاندان مارتل هستند قرار می گرفته.

مثلا این آریانه که الان وارث خاندانه اگه برای مثال با هاستر بلک وود ازدواج کنه و صاحب فرزندی به نام مارتین بشه، این مارتین می شه وارث سان اسپیر، ولی با نام خانوداگی بلک وود.

و بعد از مرگ آریانه مارتل این مارتین بلک وود فرضی صاحب سان اسپیر می شه و شاخه ی اصلی خاندان مارتل منقرض می شه.

حالا با این اوصاف چطوری این خاندان حداقل از زمان نایمریا تا حالا دووم آورده و نام و نشانش روحفظ کرده من در عجبم.

وقتی نوبت حکومت اول به فرزندان مونث می رسه بعد به مذکر ها خوب نام خانوادگی هم می تونه هینجوری بشه.

الان تو ممالک متمدن تر (نگین غرب زده و ... خیلی جدی نگفتم اینو) به توافق می رسن که بعد ازدواج فامیلشون چی باشه و بچه فامیلیش چه باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مست و خوش گذرون که تعریفه. ایراد نیست. تیریون هم مست و خوش گذرونه. ایرادی داره؟ :

این Beloved رابرت تون رسماً به سرسی تجاوز می کرده، فرداش خیلی پررو میگفته اون من نبودم به خاطر شراب بوده بعدش بازم همین آش و همین کاسه.

آدم اندازه 6 تا تیریون و ابرین رو هم شریک ج.ن.س.ی داشته باشه ولی به کسی تجاوز نکنه اونم شاه مملکت باشه و با ملکه چنین رفتاری بکنه.

فرقشون اینه، فرقش رفتاری ه تیریون با سانسا داره و تیکه های تایوون رو که همینجوریشم کم بهش گیر نمی ده رو به جون می خره.

در مورد سرسی هم جدیداً یه چند مورد ازش خوندم می بینم پر بی راهم نمی گفتی مجنون ه.

اونجا که جیمی خاطره Darry رو تعریف می کنه و اونجا که بعد فرستادن فالیس با کایبورن می ره پیش تائنا و خاطرات رابرت یادش می یاد.

ولی تقصیر رابرت ه این خل وچلی سرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری