رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

تا کی جناب مارتین لطف کنند و از سر بنده نوازی یک فصل دیگه رو هم منتشر کنند.

مگه کتاب ششم قراره فصلاش دونه دونه بیاد؟ مگه کتابو یدفه چاپ نمی کنن؟

کینگ رابرت من با شما مخالفم. به نظرم سیتادل یکی از بهترین انجمن ها و سازمان هاست. هدف سیتادل تا اونجا که من می دونم اینه که اشخاصی رو تربیت کنن که به تمام علوم روز واقف باشه ، و بعد اون ها رو به قلعه ها میفرستن تا در امور اون منطقه به لرد قلعه کمک کنه. استاد پایسل یه استثنا بود ، باید به قلعه سرخ خدمت می کرد ولی باعث غارتش شد. در طرف دیگر استاد لویین رو داریم که با تمام وجودش به خاندان استارک خدمت میکنه. در ضمن استادان به قلعه سوگند می خورن نه به خاندان ها. همونطور که وقتی تیان وینترفل رو گرفت ، استاد لویین راهنماییش می کرد.

تنها مشکلش که من نمی تونم باهاش کنار بیام اینه که چرا نباید ازدواج کنند؟

با توجه به نامعلوم بودن تاریخ انتشار کتاب شش و خماری مفرط خوانندگان مارتین هر چند مدت یک بار فصولی از کتاب رو توی سایت رسمی خودش قرار می ده. رسما قطره چکون گذاشته جلوی دهن خواننده ها. این فصل ها رسمی اند و حتی توی ویکی هم (فارسی و انگلیسی) به اونا استناد می شه. تا حالا دوتاش اومده.

یک سری دیگه از فصل ها هم هستند که مارتین توی محافل دوستانه و خصوصی خونده و یک سری ها از روخونیش نوت برداری کردند و تو اینترنت پخش کردند. این فصول اعتبار اون دسته ی اول رو ندارند. چون به صورت رسمی منتشر نشدند ممکنه مارتین قسمت زیادیشون رو تغییر بده یا اصلا فصل رو حذف کنه. ضمن این که چون از روی روخونی نوت برداری شدند طرف نوت بردار وقت نکرده که تمام فصل رو بنویسه و در بیشتر مواقع فقط شامل شرح کلی رخداد های اون فصلند.

در مورد سیتادل هم بگم که من نمی گم ارگان بدی اند. ولی زیاد ازشون خوشم نمی آد. یه طوری این مطیع بودنشون و همیشه تابع بودنشون رو اعصابمه.

به کیوان

البته مقدمه ای که توش پیت (نو آموز سیتادل) حضور داره توی کتاب چهاره. اونی که توش آلچمیست (کیمیاگر) حضور داره. راستی میدونستی آلچمیست همون جیکن هاکار آریاست؟

این مردای بی چهره چه ارگان جذابی اند. من که ارادتم بهشون بعد این که فهمیدم اینا زدند والریا رو نابود کردند چند برابر شد. حتی اگه قرار باشه مردای بی چهره هم نابود بشن، و به دست آریا که شخصیت محبوبمه هم نابود بشن (چون بعید هم نیست) باز هم برام قابل احترام و دوست داشتنی باقی خواهند موند.

من موندم چجوری خودش رو مثل پیت کرده !!! حالا چهره رو عوض کردی دیگه چجوری قد و هیکلش رو مثل یه بچه کرده؟؟

درباره نابودی والریا هم همچین قطعی نیست و حتی اگه صحت داشته باشه هم معلوم نیست اینا چقدر دخالت داشتن. (اگه چیزی تو کتاب بود که من یادم نمی یاد بگو، من فقط یادمه مرد مهربان گفت علاوه بر برده ها به مستر ها هم هدیه رو داده اون بنیان گذارشون.)

دقیقاً به چه مبنایی می گی بعید نیست مردان بی چهره توسط آریا نابود شن؟ حالا آیا یه توانایی وارگ بودن رو داره دیگه، چجوری می خواد چنین بنیانی رو نابود کنه و چرا؟

البته این سیستم کشتن افرادشون هم جالبه، یه بار پول میگیرن، یه بار یکی بیاد اونجا دعا کنه می زنن می کشن شخص مورد نظر رو و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من موندم چجوری خودش رو مثل پیت کرده !!! حالا چهره رو عوض کردی دیگه چجوری قد و هیکلش رو مثل یه بچه کرده؟؟

درباره نابودی والریا هم همچین قطعی نیست و حتی اگه صحت داشته باشه هم معلوم نیست اینا چقدر دخالت داشتن. (اگه چیزی تو کتاب بود که من یادم نمی یاد بگو، من فقط یادمه مرد مهربان گفت علاوه بر برده ها به مستر ها هم هدیه رو داده اون بنیان گذارشون.)

دقیقاً به چه مبنایی می گی بعید نیست مردان بی چهره توسط آریا نابود شن؟ حالا آیا یه توانایی وارگ بودن رو داره دیگه، چجوری می خواد چنین بنیانی رو نابود کنه و چرا؟

البته این سیستم کشتن افرادشون هم جالبه، یه بار پول میگیرن، یه بار یکی بیاد اونجا دعا کنه می زنن می کشن شخص مورد نظر رو و ...

صرفا یک حدسه. انگیزه و هدفی رو که الان نداره بخواد از بی چهره ها جدا شه. ولی به نظر من اون شمشیری هم که زیر موزائیک ها قایم کرد ثابت می کنه این قرار نیست تا تهش بی چهره بمونه. ضمن این که انگیزه هاش از زندگی گذشته و احساساتش قوی تر از اونه که بخواد کلا بی خیالش شه.

حالا مردای بی چهره هم که وانمیسن ببینند یکی اومده تمام اسرار و رموزشون رو یاد گرفته و بعدش پا شده رفته. حتی من فکر می کنم اون جاهایی که مرد مهربان به آریا می گفت (بعد کور شدنش) که هر وقت بخوای ما چشمات رو بهت بر می گردونیم و می فرستیمت بری، داشت دروغ می گفت. احتمالا به محض پشیمون شدن آریا سرش رو می بریدن می ذاشتن کف دستش.

در مورد نابودی والریا هم سند محکم تر از همون هدیه ای که به اربابان هم داده شده؟ ضمن این که کینه ی مردای بی چهره با دراگون لرد ها بعد والریا هم نخوابیده. حدس هایی زده می شه که دست اونها توی از بین بردن نسل اژدهاهای تارگرین ها در دست بوده.

حتی فاجعه ی سامرهال هم کار بی چهره ها بوده. یادته که زن کوتوله ی توی های هرت چطوری به آریا پرید. "که من از غصه ی سامرهال دق مرگ شدم"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صرفا یک حدسه. انگیزه و هدفی رو که الان نداره بخواد از بی چهره ها جدا شه. ولی به نظر من اون شمشیری هم که زیر موزائیک ها قایم کرد ثابت می کنه این قرار نیست تا تهش بی چهره بمونه. ضمن این که انگیزه هاش از زندگی گذشته و احساساتش قوی تر از اونه که بخواد کلا بی خیالش شه.

حالا مردای بی چهره هم که وانمیسن ببینند یکی اومده تمام اسرار و رموزشون رو یاد گرفته و بعدش پا شده رفته. حتی من فکر می کنم اون جاهایی که مرد مهربان به آریا می گفت (بعد کور شدنش) که هر وقت بخوای ما چشمات رو بهت بر می گردونیم و می فرستیمت بری، داشت دروغ می گفت. احتمالا به محض پشیمون شدن آریا سرش رو می بریدن می ذاشتن کف دستش.

در مورد نابودی والریا هم سند محکم تر از همون هدیه ای که به اربابان هم داده شده؟ ضمن این که کینه ی مردای بی چهره با دراگون لرد ها بعد والریا هم نخوابیده. حدس هایی زده می شه که دست اونها توی از بین بردن نسل اژدهاهای تارگرین ها در دست بوده.

حتی فاجعه ی سامرهال هم کار بی چهره ها بوده. یادته که زن کوتوله ی توی های هرت چطوری به آریا پرید. "که من از غصه ی سامرهال دق مرگ شدم"

اینکه آریا گذشته رو فراموش نمی کنه درست، اصلاً اگه قرار بود بشه "هیچ کس" چرا باید تو داستان می موند؟

قطعاً خب نمی ذارن اسرارشون به این راحتی فاش بشه.

اینکه به ارباب ها هدیه داده شده کجا، اینکه از بیخ و بن ریشه والریا کنده بشه کجا.

اون اژدهاها که اون استاده می گفت کار سیتادل بوده، کجا اشاره شده به بی چهره ها؟

والا یادمه گفت بی چهره ها بیلون رو می کشن، بی چهره ها رو به سامرهال ربط داد؟ راجع به این چیزی یادم نیست.

مگر اینکه چون آریا قرار بود بره خانه سیاه و سفید بهش گیر بده که برو از اینجا چون منو یاد سامرهال می ندازی.

پ.ن: بابت پاک کردن نقل قول های قبلی وقتی پست جدید می ذاری مرسی، خیلی کار رو مغزیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا کل کل میکنید یا اسپویل به رخ هم میکشید؟!

به کینگ رابرت: یک تارگرین خوب، یک تارگرین مرده است.

منظور شما از کلمه ی "خوب" چی بوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اینجا کل کل میکنید یا اسپویل به رخ هم میکشید؟!

به کینگ رابرت: یک تارگرین خوب، یک تارگرین مرده است.

منظور شما از کلمه ی "خوب" چی بوده؟

می خوای بدون اسپویلر کامنت بذاریم. بدون شوخی اما بگم که بقیه ی بح رو منتقل کردیم تاپیک پنجم. قبلش هم به خاطر این که کیوان کتاب پنج رو تموم نکرده بود، از انجمن کتاب پنجم اجتناب می کرد و ناگزیر این جاها بحث می کردیم.

در مورد امضای من هم عذر می خوام، تصدیق می کنم که تارگرین ها مردشون هم خوب نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اسپویل ها که مشکلی ندارم، قربونت همون بذار تو اسپویل من هنوز آرزو دارم ...

تارگرین ها اگه خوب بودن نسلشون به فنا نمیرفت. البته دلیل نفرت شما هم از تارگرین ها کاملا مشخصه. ولی خب همشون مرده حساب میشن، پس یعنی همشون خوبن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تارگرین ها اگه خوب بودن نسلشون به فنا نمیرفت. البته دلیل نفرت شما هم از تارگرین ها کاملا مشخصه. ولی خب همشون مرده حساب میشن، پس یعنی همشون خوبن.

ترجیح می دم دنریس هم به جرگه ی خوب های تارگرین ها بپیونده. واقعا بده که همه ی اعضای خاندان جز دسته ی خوب ها باشند و خودت تو دسته ی بدها باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ترجیح می دم دنریس هم به جرگه ی خوب های تارگرین ها بپیونده. واقعا بده که همه ی اعضای خاندان جز دسته ی خوب ها باشند و خودت تو دسته ی بدها باشی.

بله دیگه!!!! بعضی ها نمیتونن خوبی ها و قدرت های دیگران رو ببینن برای همین هرجوری شده می خوان شخصیت اونا رو تخریب کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوندن این کل کل ها بسیار لذت بخش بود!

از اونجایی که کسی با اینجانب و خاندان محترممون کاری نداره پس بنده فقط نظاره میکنم!

شما مشغول باشید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اونجایی که کسی با اینجانب و خاندان محترممون کاری نداره پس بنده فقط نظاره میکنم!

شما مشغول باشید!

روس خان شاید تو بقیه ی خاندان ها بین بچه ها اختلاف نظر باشه، ولی در مورد خاندان شریف شما کوچکترین اختلاف نظری توی سایت وجود نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای مارتین بزرگ، دنریس را خوب بفرما.

همون مونده دوباره تخت آهنین دست اژدهایان بیفته. دیگه به اندازه کافی تارگرین ها حکومت کردن، من ترجیح میدم آدر ها حکومت کنن تا دنریس ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بزنه جان اسنو دو رگه تارگرین و استارک از اب در بیاد ، بعد به حکومتم برسه ، دوست دارم جنگ بعد از این ببینم !!! استارک های که قسم خورده براتیون ها هستن تو یک ثانیه تبدیل میشن به دشمن خونی براتیون ها

بنده از این بعد حکم هیزم این اتیش نزاح خانوادگی رو به دوش میکشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما مشغول باشید!

روس خان شاید تو بقیه ی خاندان ها بین بچه ها اختلاف نظر باشه، ولی در مورد خاندان شریف شما کوچکترین اختلاف نظری توی سایت وجود نداره.

شما لطف داری شاه شاهان!

به هرحال اصلا مگه کسی هست که بتونه در مورد بولتن ها نظرخاصی داشته باشه؟!

به هرکی بگی میگه مواظب باش زنده زنده پوستت کنده نشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما لطف داری شاه شاهان!

شاه شاهان!!؟ الان منظورت با کینگ رابرت شکم گندست دیگه!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما مشغول باشید!

شما لطف داری شاه شاهان!

به هرحال اصلا مگه کسی هست که بتونه در مورد بولتن ها نظرخاصی داشته باشه؟!

به هرکی بگی میگه مواظب باش زنده زنده پوستت کنده نشه!

یعنی این سیستم تشکیل اتحاد و جور کردن متحد که فراگیر شده چه سورپرایز هایی پدید میاره.

بسی لذت بردم. آورین، آورین.

حقا که بولتون ای هستی واسه خودت با اون قسمت "مگه کسی هست که بتونه در مورد بولتن ها نظرخاصی داشته باشه؟!" .

من خودم به شخصه جدا از اینکه از موفقیت بولتون ها اصلاً لذت نمی برم، روس بولتون رو به شدت شخصیت جالبی می دونم.

اون دیالوگش که رمسی همه واث هاش رو کشته و می کشه، اینکه می دونه رمسی به باد می ده همه چی رو ولی کاملاً بی تفاوت ه، اینکه می گه دیگه دیره که بخوام وارث ای برای خودم بذارم پس ولش کن ببینیم همین رمسی چه می کنه و آخرش هم اون حرف باربری داستین در موردش باعث می شه متفاوت و جذاب باشه.

اسپویلر کتاب 5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما لطف داری شاه شاهان!

سامیانو جان شما خودتو ناراحت نکن، کسی که الان باید ناراحت و نگران باشه کینگ رابرته، فکر کنم روس بولتون از این حرفا به راب استارک هم زیاد میزد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما لطف داری شاه شاهان!

انصافا هرچه قدر هم شکم گنده باشه زد تارگرین ها رو ترکوند و تاج رو گرفت و تا زمانی که زنده بود همه چی آروم بود!

هر چه قدر هم خیکی بود ولی از این جافری که بهتر بود!

renly baratheon نوشته است:

samiano نوشته است:

روس بولتون نوشته است:

شما لطف داری شاه شاهان!

سامیانو جان شما خودتو ناراحت نکن، کسی که الان باید ناراحت و نگران باشه کینگ رابرته، فکر کنم روس بولتون از این حرفا به راب استارک هم زیاد میزد!

اون جوجه استارک اگه به حرفای من گوش میکرد الان شاه شمال بود ما هم داشتیم با زالوهامون حال میکردیم،ولی مثل پدر گرامیش تریپ افتخار و شرافت ورداشت نتیجه اش شد اون چیزی که خودتون دیدید!

در ضمن نبرد در جبهه بازنده اصلا عاقلانه نیست...

kei1

ممنون از شما!

یه بولتون واقعی تیزی شمشیرش رو نشون میده،نه طلا و نه جواهر!

پس همه لردها برن یه دست طلا واسه خودشون جور کنن و باهاش...

رمزی اسنو و روس بولتون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما لطف داری شاه شاهان!

الان حسودت میشه شوکت همایونی ما رو می بینی.

شما طرف مایی یا اونا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما لطف داری شاه شاهان!

الان حسودت میشه شوکت همایونی ما رو می بینی.

شما طرف مایی یا اونا

بیشتر به شکم همایونیت داره حسودیم میشه تا به شوکتت

در ضمن نبینم به پرچمدار حق و عدالت رنلی چیزی بگیااااا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما طرف مایی یا اونا

من طرف هیچ کسی نیستم، فقط به شما برادر عزیز هشدار دادم مواظب خودتون باشید که این بولتون ها اصلا قابل اعتماد نیستن و سلام گرگ بی طمع نیست!

در ضمن نبینم به پرچمدار حق و عدالت رنلی چیزی بگیااااا

این حرفا دیگه فایده نداره. خوبه تو صندلی داغ خودتو لو دادی! من دیگه گول شما رو نمیخورم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این حرفا دیگه فایده نداره. خوبه تو صندلی داغ خودتو لو دادی! من دیگه گول شما رو نمیخورم!

خودمو لو دادم!؟ کی!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودمو لو دادم!؟ کی!؟

ویژگی مثبت: راحت میشه با تملق گویی گولش زد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این توطئه سر تالیساست که بخواد ماها رو به جون هم بندازه

شما که آوازه ی هوش و زکاوتتون کل وستروس رو برداشته دیگه نباید گول این حرفا رو بخورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این توطئه سر تالیساست که بخواد ماها رو به جون هم بندازه

شما که آوازه ی هوش و زکاوتتون کل وستروس رو برداشته دیگه نباید گول این حرفا رو بخورین

الان اینا تملق نیست؟

رنلی جان خوب به ماهیت این لنیستر پی بردی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان اینا تملق نیست؟

رنلی جان خوب به ماهیت این لنیستر پی بردی.

معلومه که تملق نیست این حرفایی که زدم انعکاس کوچکی از عظمت وجودی رنلی عزیز بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری