رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

یه چی بگم:دی

اصولا از نظر فنی براتیونا و تارگرینا نباید با هم دعوا کنن.دوستان شما از یه رگ و پی اید.به قول وینترفل ماشالا کم هم آتو ندارین.اینجوری به ضرر خودتون تموم میشه

اما اگه نظر خودمو بخوام بگم من ترجیح میدم تارگرینی باشم تا براتیونی:)

تارگرین ها یه ابهت و صلابت عجیبی داشتن.داشتن اژدها هم مزید بر علته.

عجب آدمیی برندون!!

حیف اونهمه حمایت که ازت کردم. درسته که من وینترفلم اما شمالیها و براتیونها کلا" به طور طبیعی و سنتی متحد هم حساب میشن! اینو نباید فراموش کنی پدر جان!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه برام بدونم که آیا تو اروپای قرون وسطی هم همچین رسمی بوده !!!!

توی اروپا تا جایی که میدونم توی انگلستان همچین رسمی وجود داشته

انگلیسی ها با اسکاتلندی ها و ایرلند و ولز و ... چنین کاری می کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه چی بگم:دی

اصولا از نظر فنی براتیونا و تارگرینا نباید با هم دعوا کنن.دوستان شما از یه رگ و پی اید.به قول وینترفل ماشالا کم هم آتو ندارین.اینجوری به ضرر خودتون تموم میشه

اما اگه نظر خودمو بخوام بگم من ترجیح میدم تارگرینی باشم تا براتیونی:)

تارگرین ها یه ابهت و صلابت عجیبی داشتن.داشتن اژدها هم مزید بر علته.

عجب آدمیی برندون!!

حیف اونهمه حمایت که ازت کردم. درسته که من وینترفلم اما شمالیها و براتیونها کلا" به طور طبیعی و سنتی متحد هم حساب میشن! اینو نباید فراموش کنی پدر جان!

دو سه تا متحد داشتیم اونا هم تو این آشفته بازاری که نبضش دست لنیستراست دارن ما رو رها میکنن

بابا وینترفل جان منظور حرفم رو بد متوجه شدی.من نگفتم که براتیون ها رو دوست ندارم.ما از این تارگرینای درب و داغون کم ضربه خوردیم؟هنوز یادم نرفته اون مد کینگ چه بلایی سر هندآود کینگش آورد.هنوز یادم نرفته چطوری برادر ند رو مجبور کردن کباب شدن پدرش رو ببینه. هنوز یادم نرفته اون ریگار لعنتی لیانای ما رو ورداشت و رفت من فقط از صلابتشون خوشم میاد.من اگان رو دوست دارم.من صلابت اگان رو تحسین میکنم.من صلحش با استارک ها رو تحسین میکنم.در حالی که قدرت داشت میتونست یه دشت آتش دیگه راه بندازه ولی صلح کرد..اما ما فقط استارکی هستیم و از براتیون ها حمایت میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه برام بدونم که آیا تو اروپای قرون وسطی هم همچین رسمی بوده !!!!

توی اروپا تا جایی که میدونم توی انگلستان همچین رسمی وجود داشته

انگلیسی ها با اسکاتلندی ها و ایرلند و ولز و ... چنین کاری می کردن.

تو بریو هارت هم این رسم رو نشون می داد.

البته هم تو ایران و هم جاهای دیگه مثل اروپا این یک رسم خیلی محدود بوده و اونطوری نبوده مدت زمان طولانی و همه جا انجام بشه! شاید حتی قبیله به قبیله یا خاندان به خاندان فرق میکرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به samiano:اینکه سرسی خرابه چه ربطی به رابرت داره؟از کارای رابرت حمایت نمیکنم.اما توی دنیای وستروس کار رابرت توجیح بیشتری داره تا کار سرسی.سرسی خیانت کرد به شوهرش.اما رابرت پادشاه بوده و به جای اینکه کلی زن بگیره و دربار رو پر کنه از گزینه های تک حذفی استفاده میکرد (نمیگم کارش درست بوده)اما خب کارش کاملا توجیح داره.

در مورد رنلی و لوراس هم که شاهکار سریاله.من هنوز تو کتاب قضیه ای که این موضوع رو اثبات کنه نخوندم.

تو کتاب صراحتاً بهش اشاره نشده ولی این موضوع وجود داشته

چطور شی و تایشا رو توی سر ما میزنن و مقصر تیریون بدبخته ولی کارای سرسی ربطی به رابرت نداره!!؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به samiano:اینکه سرسی خرابه چه ربطی به رابرت داره؟از کارای رابرت حمایت نمیکنم.اما توی دنیای وستروس کار رابرت توجیح بیشتری داره تا کار سرسی.سرسی خیانت کرد به شوهرش.اما رابرت پادشاه بوده و به جای اینکه کلی زن بگیره و دربار رو پر کنه از گزینه های تک حذفی استفاده میکرد (نمیگم کارش درست بوده)اما خب کارش کاملا توجیح داره.

در مورد رنلی و لوراس هم که شاهکار سریاله.من هنوز تو کتاب قضیه ای که این موضوع رو اثبات کنه نخوندم.

چطور شی و تایشا رو توی سر ما میزنن و مقصر تیریون بدبخته ولی کارای سرسی ربطی به رابرت نداره!!؟؟

برادر من، من که با شما کاری نداشتم. شما شروع کردین.

اصلا شما از خاندانتون چی دیدین که سنگش رو به سینه می زنین؟ شهرشون رو براشون نگه داشتین، بهتون چی دادن؟ غیر این بود که اقدام به کشتنت کردند؟

در عوض ببین من به خاطر خدمات استنیس چقدر باهاش خوش رفتاری کردم و دراگون استون رو بهش بخشیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا شما از خاندانتون چی دیدین که سنگش رو به سینه می زنین؟ شهرشون رو براشون نگه داشتین، بهتون چی دادن؟ غیر این بود که اقدام به کشتنت کردند؟

در عوض ببین من به خاطر خدمات استنیس چقدر باهاش خوش رفتاری کردم و دراگون استون رو بهش بخشیدم.

برادر عزیزم واقعا به خاطر لطفت ممنون . هر چند که من بیشتر از اینا لیاقتم بود ولی خوب هیچ وقت کسی من رو دوست نداشته 

راستی یادت رفت بگی من رو عضو شورا و ارباب کشتی ها کردی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوش رفتاریت شب عروسی به نهایت خودش رسیده بود دیگه

خاندان لنیستر هیچی به من ندادند ولی فعلاً، وقتی تایوین بمیره کسترلی راک و طلاهاش قانونن مال من میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوش رفتاریت شب عروسی به نهایت خودش رسیده بود دیگه

خاندان لنیستر هیچی به من ندادند ولی فعلاً، وقتی تایوین بمیره کسترلی راک و طلاهاش قانونن مال من میشه

تایوین که نظرش یه چیز دیگه است.

قانون رو هم ولش کن، فکر می کنی تایوین بمیره، سرسی می زاره یه دونه سکه سیاه هم گیر تو بیاد؟ مگه قانونا تخت آهنین حق استنیس نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تایوین که نظرش یه چیز دیگه است.

قانون رو هم ولش کن، فکر می کنی تایوین بمیره، سرسی می زاره یه دونه سکه سیاه هم گیر تو بیاد؟ مگه قانونا تخت آهنین حق استنیس نیست؟

با توجه به اختلالات پدری جافری بله قانونا تخت حق استنیسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یا خدای بیچهره !

من همین 6 صبج آنلاین بودم ! از این بحث ها خبری نبود !

سامیانو ! برادرِ معشوقِ پرپر شدی من که به دست این شاه شکم باره مورد ستم قرار گرفت! به تنهایی میجنگی !؟

هیهات !

به رابرت : سر ! دقیقا به چه چیز خاندان دارندون مینازی ؟! اوج افتخار دارندون ها چی بود ؟! یه خاندان ، مثل همه خاندان های دیگه . با یه اسم دهن پر کن . شما داری با دوتا خاندانی صحبت میکنی که یکیش نابود کرد این دارندون ها رو ، و اون یکی در حال حاضر تخت پادشاهی دستشه !

دوران پادشاهیه شما لکه سیاهیه بر مرد سالاری !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دارندون ها هشت هزار سال بر یکی از بزرگ ترین پادشاهی های وستروس، با عرق جبین و زور بازوشون حکومت کردند. وسعت پادشاهی شون روزگاری تا نک می رسیده. تارگرین ها چی! بدون اژدها عمر سلطنتشون به 200 سال هم نرسید. بعد هم که نسلشون منقرض نشد. درسته مجبور شدن با آدم هایی پایین تر از خودشون ازدواج کنند و خون پاکشون قداستش رو از دست داد، ولی در هر حال باقی موند. در آخر هم که یکی از نسل همین دارندون ها بساط کار تارگرین ها رو برچید.

این هم فراموش نشه که یکی از دو شخصیت افسانه ای وستروس از خاندان دارندون بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دارندون ها هشت هزار سال بر یکی از بزرگ ترین پادشاهی های وستروس، با عرق جبین و زور بازوشون حکومت کردند. وسعت پادشاهی شون روزگاری تا نک می رسیده. تارگرین ها چی! بدون اژدها عمر سلطنتشون به 200 سال هم نرسید. بعد هم که نسلشون منقرض نشد. درسته مجبور شدن با آدم هایی پایین تر از خودشون ازدواج کنند و خون پاکشون قداستش رو از دست داد، ولی در هر حال باقی موند. در آخر هم که یکی از نسل همین دارندون ها بساط کار تارگرین ها رو برچید.

اگه برندون استورمز اند رو واستون نمیساخت دورِن قبل از اینکه بخواد نسلش رو ادامه بده توسط خدای طوفان به فنا رفته بود دعاش رو به جون استارک ها کن

نسل از پدر انتقال پیدا می کنه نه دختر نمیدونم چرا اسرار داری بگی ژن دارندون به ژن اژدها غلبه کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به سر رابرت : خب ، تقریبا مابقی خاندان های وستروس از جمله ، گاردنر و استارک و لنیستر ،افتخار این رو داشتن که این همه سال جز بزرگترین پادشاهی ها باشن ، و نکته جالب اینجاست که اکثرشون هم تا همین زمان معاصر باقی موندن ، اما خاندان دارندون نه !

درسته ، کسی که تارگرین ها رو سرنگون کرد رابرت بود ، اما نه به تنهایی ، ضمن این که همین رابرتی که شما بهش فخر میفروشی ، فقط بازیچه ای شد برای به قدرت رسیدن خاندان لنیستر ! رابرت تخت رو به دست آورد اما دربار رو تسلیم لنیستر ها کرد و بدون وارث راهی وادی غریبه شد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه برندون استورمز اند رو واستون نمیساخت دورِن قبل از اینکه بخواد نسلش رو ادامه بده توسط خدای طوفان به فنا رفته بود دعاش رو به جون استارک ها کن

نسل از پدر انتقال پیدا می کنه نه دختر نمیدونم چرا اسرار داری بگی ژن دارندون به ژن اژدها غلبه کرده

موی سیاه پر کلاغی، آرواره مربعی درشت، جثه های خیلی درشت، چشم های آبی... کدومش از خصایل تارگرین هاست؟

مارتل ها هم خیلی از لردهاشون زن بودند. تمام مورمونت های حال حاضر زنند. خیلی از خاندان ها حکام زن داشتند، چطوره فقط دارندون ها منقرض شدند؟؟؟

پیوند ما با استارک ها هم ازلی و ابدی بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به سر رابرت : خب ، تقریبا مابقی خاندان های وستروس از جمله ، گاردنر و استارک و لنیستر ،افتخار این رو داشتن که این همه سال جز بزرگترین پادشاهی ها باشن ، و نکته جالب اینجاست که اکثرشون هم تا همین زمان معاصر باقی موندن ، اما خاندان دارندون نه !

درسته ، کسی که تارگرین ها رو سرنگون کرد رابرت بود ، اما نه به تنهایی ، ضمن این که همین رابرتی که شما بهش فخر میفروشی ، فقط بازیچه ای شد برای به قدرت رسیدن خاندان لنیستر ! رابرت تخت رو به دست آورد اما دربار رو تسلیم لنیستر ها کرد و بدون وارث راهی وادی غریبه شد .

ما دشمنی خیلی خاصی با لنیستر ها نداریم. شما اصرار دارین ما رو دشمن لنیستر ها نشون بدین.

کسی که تارگرین ها رو سرنگون کرد رابرت بود، بدون موجود مسخره ای به نام اژدها و با یه لشکر کوچیک تر. در آخر هم در یه نبرد تن به تن در برابر شاهزاده و وارث تارگرین ها و دزد ناموسش سرنوشت جنگ رو رقم زد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما دشمنی خیلی خاصی با لنیستر ها نداریم. شما اصرار دارین ما رو دشمن لنیستر ها نشون بدین.

سر رابرت جان لنیسترا کارشون همینه.میرن دنبال مهره هایی که سرنوشت رو میتونن تغیییر بدن.اگر وارد جبهه شون بشن که خیلی هم خوب.وگرنه برنامه میریزن نسلشون رو خشک کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر رابرت جان لنیسترا کارشون همینه.میرن دنبال مهره هایی که سرنوشت رو میتونن تغیییر بدن.اگر وارد جبهه شون بشن که خیلی هم خوب.وگرنه برنامه میریزن نسلشون رو خشک کنن

برندون جان نگران نباش، ما و شما هم سنگر هستیم. همون بالا هم گفتم که دوستی ما (دارندون-براتیون) با استارک ها ابدی و ازلیه. اصلا 8000 سال قبل خود شما به دوران کبیر کمک کردی که استورمز اند رو بسازه و دماغ خدای طوفان رو به خاک بماله. از همون سرنوشت خاندان ما با شما گره عطوفت خورده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رابرت جان شما از یه جا فقط نسلت به دارندون ها میرسه ولی از دوجا به تارگرین ها بنابر لین من موندم به چه چیز اینا مینازی؟

توجه کردید دوستان که براتیون ها هر خاندانی رو که باعث ادامه نسلشون شده رو خودشون منغرض کردن؟ اوریس براتیون آرگیلاک کبیر رو کشت. این آرگیلاک دایی یا پدر آرگیلا دختری که اوریس باهاش ازدواج کرد و نسلشو با اون ادامه داد بود و این جناب اوریس با کشتن آرگیلاک نسل دارندون ها رو منغرض کرد.

از این طرف هم جناب رابرت زد ریگار رو کشت و خاندان تارگرین که اصلا باعث بوجود اومدن نسل براتیون ها شده بودن و از یه جا هم باعث ادامه نسل براتیون ها شده بودن رو منغرض کرد.

بعد شما بگید تیریون خویشاوند کشه این براتیون ها که بدترن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رابرت جان شما از یه جا فقط نسلت به دارندون ها میرسه ولی از دوجا به تارگرین ها بنابر لین من موندم به چه چیز اینا مینازی؟

توجه کردید دوستان که براتیون ها هر خاندانی رو که باعث ادامه نسلشون شده رو خودشون منغرض کردن؟ اوریس براتیون آرگیلاک کبیر رو کشت. این آرگیلاک دایی یا پدر آرگیلا دختری که اوریس باهاش ازدواج کرد و نسلشو با اون ادامه داد بود و این جناب اوریس با کشتن آرگیلاک نسل دارندون ها رو منغرض کرد.

از این طرف هم جناب رابرت زد ریگار رو کشت و خاندان تارگرین که اصلا باعث بوجود اومدن نسل براتیون ها شده بودن و از یه جا هم باعث ادامه نسل براتیون ها شده بودن رو منغرض کرد.

بعد شما بگید تیریون خویشاوند کشه این براتیون ها که بدترن.

ایمون جان شرمنده، من اصلا متوجه روش استدلالتون نشدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا من کاملا متوجه شدم ! خلاصه اش اینه که خاندان شما نمک خورده و نمک دون شکسته ! :دی

زده خالق های خودش رو لت و پار کرده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر رابرت: در مورد این صفات موی سیاه ناخون دراز واه واه واه ، که گفتی اینا صفات اوریس بودن نه آرگیلا مادر اوریس هم مشخص نیست که کی بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سر رابرت: در مورد این صفات موی سیاه ناخون دراز واه واه واه ، که گفتی اینا صفات اوریس بودن نه آرگیلا مادر اوریس هم مشخص نیست که کی بوده

جایی که توصیفی از قیافه ی اوریس و آرگلا نشده، ولی با توجه به این که اوریس داداش اگان بوده، بعیده که این همه ظاهرش با اگان متفاوت باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جایی که توصیفی از قیافه ی اوریس و آرگلا نشده، ولی با توجه به این که اوریس داداش اگان بوده، بعیده که این همه ظاهرش با اگان متفاوت باشه.

اینو نمیدونم کجا خوندم یا شنیدم اوریس برخلاف دیگر تارگرین ها مو های مشکی داشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری