رفتن به مطلب
mohammadhoseinjj

گمانه زنی های فصل 4 سریال

Recommended Posts

mohammadhoseinjj سوال خیلی جالبیه!!!

من به عنوان یک استارک دوست دارم اتفاقات زیر بیوفته:

1-جاکین برگرده پیش اریا. بعد اریا و سندرو و جاکین سه تایی برن به سرزمین سایه ها.

2-برن تمام ادر ها رو نابود کنه.

3-دنریس اول به جزایر اهنی حمله کنه و همشونو به درک واسل کنه. بعد با جان عروسی کنه و بشن پادشاه و ملکه شمال. و تمام ارتشش رو بده به نایت واچ.

4-تئون بشه لرد فرمانده نایت واچ.

5-ریکون رفت پیش امبرها. ی ارتش از امبر ها برداره و به روز بولتون حمله کنه.

6-خواهر تئون والدر فری رو نابود کنه و گرگور گلکان هم خواهر تئون رو. گرگور و افرادش هم از کهولت سن بمیرن.

7-میگن افعی سرخ از لنیستر ها متنفره . بیاد به پایتخت و همه لنیستر ها (به جز تریون) روبکشه.

8-تریون و سانسا بشن پادشاه و ملکه وستروس.

9-استنیس و ملیساندرا بزنن همدیگه رو بکشن.

10-رمسی اسنو بشه لرد استورملندز.

11-خورشید از غرب طلوع کنه و ..... همونطور که اون جادوگره گفته بود بعد کال دروگو زنده میشه. تمام کالسارشو برداره و بره پیش وحشی های انسوی دیوار و با هم به خوبی و خوشی زندگی کنند.

12-راستی دلم میخواد قاره ی سوتوروس رو هم نشون بدن.

فقط کاش آراگورن هم با یه لشکر از ارک های موردور حمله می کرد براووس و اون جا دویست هزار نفر از مردمان براووس رو می کشت تا آن که سیریوفورل به همراهی همراهان شجاعش، ویچ کینگ و لیچ کینگ و لرد والدمورت در برابر او می ایستاد و او را شکست می داد.

با اون قسمت ده اصلا حال نکردم. یه بولتون، اون هم یه بولتون حرامزاده بشه صاحب املاک دارندون های باستانی . آریا این جا بین استارک ها و براتیون ها پیوند اخوتی است در برابر هجمه ی معاندان تارگرین و لنیستر. هر اقدامی که پیوند اتحاد ما رو ضعیف تر کنه، خدمتی است در جهت منافع این معاندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آریا جان اتفاقا خیلی مورد 10 رو خوب گفتی. اگه همه این براتیون ها بمیرن اونوقت همون بهتر که حرامزاده بولتون به جایگاهی که زمانی به اشتباه به اونا رسید حکومت کنه.

البته من خودم طرفدار استنیس هستم و خوش دارم اون پادشاه بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول که جناب تایوین جان فراموش نکن که خود خاندان سلطنتی که شما دارین ازش حمایت می کنین هم اسمش خاندان براتیون کینگز لندینگ هست. یعنی در نهایت چه استنیس پیروز بشه و چه به احتمال یک میلی درصد فرزندان سرسی شاه بمونند این نام براتیون هاست که باقی می مونه.

استارک ها هم که به نفع خودتونه که زنده نگهشون دارین. چون خویشاوندان عزیز و محترمی دارند که فقط خود استارک ها می تونند جلوشون رو بگیرند. متوجه منظورم که هستی

ضمنا اگه ما در شرف نابودی هستیم خاندان تارگرین که کلا منقرض شده، خاندان خود شما هم که سرنوشتشون رو می دونی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه منظورت بچه هاي سرسي و جيمي هست كه اونا لنيستر خالصن

اينجا ادعايي نميمونه پس

استاركا هم كه فقط اريا بخاري ازش بلند ميشه

هر كيو بكشم اونو زنده نگه ميدارم(خوشم مياد ازش)

اگان فاتح با ٣ تا اژدها كمتر از ٥٠٠٠ نفر وستروس رو فتح كرد

اين كه ٨٠٠٠ انساليد داره پس از استنيس قوي تره

يه شب ميدم تو خواب خفش كنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی قبول کنیم بهترین آرزو دیدن دوباره لرد ادارد استارک است!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1-جاکین برگرده پیش اریا. بعد اریا و سندرو و جاکین سه تایی برن به سرزمین سایه ها.

3-دنریس اول به جزایر اهنی حمله کنه و همشونو به درک واسل کنه. بعد با جان عروسی کنه و بشن پادشاه و ملکه شمال. و تمام ارتشش رو بده به نایت واچ.

6-خواهر تئون والدر فری رو نابود کنه و گرگور گلکان هم خواهر تئون رو. گرگور و افرادش هم از کهولت سن بمیرن.

7-میگن افعی سرخ از لنیستر ها متنفره . بیاد به پایتخت و همه لنیستر ها (به جز تریون) روبکشه.

11-خورشید از غرب طلوع کنه و ..... همونطور که اون جادوگره گفته بود بعد کال دروگو زنده میشه. تمام کالسارشو برداره و بره پیش وحشی های انسوی دیوار و با هم به خوبی و خوشی زندگی کنند.

من واقعا تا حالا انقدر ندیده بودم یکی عین من در رابطه با سریال آرزو داشته باشه! یعنی با آرزوهام مو نمیزد در حال خوندنش تعجب کردم!

راستی شما من رو به چشم یک سوال میبینید؟:

آخه اشاره کردین که بنده سوال جالبی هستم!: میشه توضیح بدید؟:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه منظور من این بود سوالتون سوال جالبیه.

خوشحالم که ارزو هامون مثل همه. در ضمن هر سوالی به ذهنم میرسه که براش یک تایپ ایجاد کنم میبینم شما عین اون سوالو پرسیدید!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تفکراتم به آریا در سریال هم خیلی نزدیک بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار شما با استارک ها مشکل داری یا کلاً با شمال؟

آرزو ها:

جیمی سرسی رو به طرز فجیعی بکشه.

جان شمال رو تحت کنترل بگیره ولی نه تحت نام استارک، اصلاً یه خاندان درست کنه اسنو کل این قانون های مزخرف رو به سخره بگیره.

دورنیش ها هم به مراتبی از موفقیت و سعادت نائل بشن.

آیرن بورن ها غرب رو بگیرن. {کلاً دورن و آیرن بورن ها و شمال(جان به شرطی که یه ذره عاقل و کمتر شبیه ادارد باشه) تقسیم کنن وستروس رو}

دنریس هم توسط اژدهاهای خودش به درک نائل شه.

بعله و منم با همون اژدهاها بیامو یه دراکاریس بگمو شماام به یه جایی نازل کنم . :دی :دی . این چه حرفیه آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه حرفایی میزنه که به من تارگارین بر میخوره ها .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من واقعا تا حالا انقدر ندیده بودم یکی عین من در رابطه با سریال آرزو داشته باشه! یعنی با آرزوهام مو نمیزد در حال خوندنش تعجب کردم!

:دی :دی . بابا شما ها دیگه زیادی دلتون خوشه ها . اصن خود کتا به جمله معروف داره : « واقعیت همیشه اون چیزی نیست که فکر می کنی و داستان هیچ وقت ان طوری که تو دوست داری پیش نمیره . » بیخودی دلتونو خوش نکنید . درسته که جاکن هاکار میاد . برنم یه کسیو پیدا میکنه که من دیوانشم . ولی دیگه تمقدر تخیلی ؟؟؟؟ مگه دنی دیوانست که دور بزنه کله ازوزو بره این ورش ( تازه این همه راهم اومده ) بعد بره به جزایر آهنین حمله کنه و بعدم بره پیش جانو دست در دست هم بزارن ؟؟ دیگه انقدر تخیلی ؟؟ قشنگ ترین چز میتونه این باشه تو فصل چهار که جافری یا تایووین یکیشون بمیرن . وگرنه بقیه چیزا از ذهن دوره اصن . مخصوصا با این روال . مردم چه دل خوشن . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آرزو ها:

جان شمال رو تحت کنترل بگیره ولی نه تحت نام استارک، اصلاً یه خاندان درست کنه اسنو کل این قانون های مزخرف رو به سخره بگیره.

آیرن بورن ها غرب رو بگیرن. {کلاً دورن و آیرن بورن ها و شمال(جان به شرطی که یه ذره عاقل و کمتر شبیه ادارد باشه) تقسیم کنن وستروس رو}

بعله و منم با همون اژدهاها بیامو یه دراکاریس بگمو شماام به یه جایی نازل کنم . :دی :دی . این چه حرفیه آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه حرفایی میزنه که به من تارگارین بر میخوره ها .

آرزوئه دیگه عزیز من، اصلاً هدف این بوده که تارگرین ها بهشون بر بخوره.

حالا دیگه جهنم و ضرر معمولیم بمیره راضیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آرزو ها:

اژدهایانم احساس خطر میکنن . همش دارن غرش میکنن . هیــــــــــس ساکت . میزنه به سرشونا .

آرزوئه دیگه عزیز من، اصلاً هدف این بوده که تارگرین ها بهشون بر بخوره.

حالا دیگه جهنم و ضرر معمولیم بمیره راضیم.

الآن اژدهایانم دارن احساس خطر میکنن . هیــــس ساکت . اینا اعصاب مصــــاب ندارن . حمله میکنن هر 4 تا قاره رو با هم میزنن میسوزوننا . حالا ما گفتیم . ماام بهشون دستور ندیم اینا خود سر عمل میکنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:دی :دی . بابا شما ها دیگه زیادی دلتون خوشه ها . اصن خود کتا به جمله معروف داره : « واقعیت همیشه اون چیزی نیست که فکر می کنی و داستان هیچ وقت ان طوری که تو دوست داری پیش نمیره . » بیخودی دلتونو خوش نکنید . درسته که جاکن هاکار میاد . برنم یه کسیو پیدا میکنه که من دیوانشم . ولی دیگه تمقدر تخیلی ؟؟؟؟ مگه دنی دیوانست که دور بزنه کله ازوزو بره این ورش ( تازه این همه راهم اومده ) بعد بره به جزایر آهنین حمله کنه و بعدم بره پیش جانو دست در دست هم بزارن ؟؟ دیگه انقدر تخیلی ؟؟ قشنگ ترین چز میتونه این باشه تو فصل چهار که جافری یا تایووین یکیشون بمیرن . وگرنه بقیه چیزا از ذهن دوره اصن . مخصوصا با این روال .

متنی که نویسنده تایک گذاشته به شرح زیر است:

این پست با پست اسپوبل ها متفاوت است! این جا برای حرف زدن احتیاج به سند و مدرک ندارید و میتوانید آرزو ها! امید ها! فکر ها و کلا هر چیزی که از دل یا مغزتون در رابطه با فصل 4 هست رو بگید!

به کلمات توجه کنید "ارزو" و "امید" و "فکر" نکنه در وجود شما هیچ کدام از اینها وجود ندارد.

مردم چه دل خوشن . .

نکنه تارگرین ها با دلخوشی مردم هم مخالفن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اهم...اهم...شروع میکنم:

اول که دوست دارم ادارد لاقل تو رویای یکی بیاد!

جان اسنو یه تنه نصف ارتش منس رو بترکونه و با کمک سم و پپ و استاد آمون دبوار رو بچرخونن و بقیه کلا آدر بشن!

جافری جلوی چشم سرسی از وسط نصف بشه و بعدش هم سرسی یه مرض داغونی مثل طاعون بگیره و ذره ذره و با زجر بمیره!

جیمی تو یه مسابقه از لوراس تایرل شکست بخوره و اون یکی دستش کلا بپره!

تایوین هم تا ته زنده بمونه و به فنا رفتن خاندانش که کل عمرش واسه سرافرازیش تلاش کرده به چشم ببینه!

رمزی بشه محافظ شمال و پدرش(اینجانب!)رو سربلند کنه!

تیان پدرش رو به شکل فجیعی بکشه و آهن زادگان دله دزد رو منقرض کنه!

دنریس یه دفعه هم که شده سختی بکشه و امداد غیبی واسش از آسمون نیاد!

داریو ناهاریس جورا خرسه رو بکشه و از شمشیر دولبه استفاده کنه!

یکی پیدا بشه مثل فیلم بتمن کمر برندون رو جا بندازه!

پادریک و بران با هم یه ارتش درست کنن و تخت آهنین رو به دست بیارن!

تیریون کل لنیسپورت رو صاحاب بشه و با سانسا...

هودور یه دقعه دیگه لخت بشه!

استنیس و سر داووس آشتی کنن و با هم یه بلایی سر ملیساندرا بیارن که هی فرزند روشنایی به دنیا بیاره!

لرد واریس مو بکاره!

و کلی آرزوی دیگه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری