رفتن به مطلب
mohammadhoseinjj

عکس های کمیک کان 2013 + دانلود تریلر فصل 4

Recommended Posts

سلام به همه

امسال در کمیک کان سندیگو بازی تاج و تخت هم یک سالن داشت که دست اندر کاران و طرفداران کتاب و اغلبا سریال آن جا جمع شده بودند. خبر های خیلی زیادی نبود ولی یک سری عکس کوتاه هست که میزارم براتون!

ولی نکته مهمتر این بود که در روز آخر همه طرفداران را نشاندند و به آن ها گفتند میخواهیم تریلر فصل 4 به شما نشان دهیم ولی در واقع آن ها پنل خود را نشان دادند یک ویدیو 3 دقیقه ای که با موسیقی فوق العاده ای ادغام شده و تک تک انسان ها و حیوان هایی که در این 3 فصل مرده اند را به ما نشان دادند و در لحظه آخر ویدیو تمام مردم حاضر در آن جا فریاد King in the North را سر میداند! که این ویدیو رو با کیفیت عالی براتون آپلود کردم و برای دانلود قرار دادم! ( در آخر این پست)

92692039611813760457.jpg

25177415160103152225.jpg

47222011001987704436.jpg

71498795419974667618.jpg

این هم لینک دانلود پنل سریال در کمیک کان 2013!:

http://expressleech.com/8aniqy480v6c/Game_of_Thrones_panel.MP4.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم برای کلیپ . عکسها.

این کلیپو دو سه روز پیش دیدم. فراموشم شده بود که چقدر آدم تو این سریال کشته شدن. موسیقی خوبی هم براش استفاده کردن.

می گفتن بازیگر راب گفته صحنه اخرو که بازی کردم تا خونه که می رفتم گریه کردم. بیچاره حق داشته هم کشته شده هم کارش تو سریال تموم شده!

پ.ن: از لباس پوشیدن میشل فیری( اسمش همینه دیگه؟ همون کتلین خودمون) اصلا" خوشم نمیاد. همیشه هم همینجوریه! هم به سنش نمی خوره هم خیلی بد طراحی شده است همیشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کلیپو دو سه روز پیش دیدم. فراموشم شده بود که چقدر آدم تو این سریال کشته شدن. موسیقی خوبی هم براش استفاده کردن.

می گفتن بازیگر راب گفته صحنه اخرو که بازی کردم تا خونه که می رفتم گریه کردم. بیچاره حق داشته هم کشته شده هم کارش تو سریال تموم شده!

پ.ن: از لباس پوشیدن میشل فیری( اسمش همینه دیگه؟ همون کتلین خودمون) اصلا" خوشم نمیاد. همیشه هم همینجوریه! هم به سنش نمی خوره هم خیلی بد طراحی شده است همیشه!!

اصلا معلوم نیست چند سالشه!

مثل بچه دبیرستانی لباس جلف میپوشه!

تو سریالم ازش بدم میومد!

همون بهتر که مرد!

منم بعد از دیدن این کلیپ راستش رو بخوای دلم گرفت! به خصوص وقتی لرد ادارد رو نشون داد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
قشنگ بود مرسي

رابرت خيلي الكي مرد

من یاد مرگ ند استارک افتادم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا معلوم نیست چند سالشه!

مثل بچه دبیرستانی لباس جلف میپوشه!

تو سریالم ازش بدم میومد!

همون بهتر که مرد!

منم بعد از دیدن این کلیپ راستش رو بخوای دلم گرفت! به خصوص وقتی لرد ادارد رو نشون داد!

اطلاعاتی در مورد بازیگر کتلین استارک

Born January 17, 1964 (age 49)

Coleraine, County Londonderry, Northern Ireland

Born in Coleraine, Northern Ireland to locally renowned publicans Theresa and Brian Fairley where she attended Catholic grammar school. As a teenager, she became a member of the Ulster Youth Theatre, where she fell in love with acting. Upon graduation, she moved to Belfast where she honed her skills with the repertory company Fringe Benefits, alongside a fellow alumnus of the Ulster Youth Theatre, Conleth Hill.

She appeared in a range of British television shows, including The Bill, Holby City and Heartbeat. Some of her earlier roles were as Cathy Michaels on ITV1's Inspector Morse in the episode titled "The Way Through The Woods" and as Nancy Phelan in Lovejoy in the episode 9 of Season 3 titled "Smoke Your Nose".

She took over the role of Mrs. Granger from Heather Bleasdale (who had played Mrs. Granger in Chamber of Secrets) in the Harry Potter and the Deathly Hallows films.

On 19 March 2010, it was announced that she would play the role of Catelyn Stark in the HBO series Game of Thrones replacing Jennifer Ehle who played the character in the original pilot episode.[3]

On 4 June 2013, E! news confirmed that she had joined the cast of the USA Network series Suits for its third season. Fairley will take on the recurring role of Ava Hessington, a British entrepreneur who runs a successful international oil company. She turns to Harvey Specter (Gabriel Macht) to help her when she is faced with a lawsuit that may cost her the family business.[4]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری