رفتن به مطلب
Arya Starke

تغییر در روند سریال

Recommended Posts

اگر شما دلتان می خواست روند سریال و سرگذشت افراد را تغییر دهید.

مثلا: اگر کارکتری نمی مرد یا کارکتری کشته می شد یا کسی کاری را انجام نمی داد یا ....

لطفا در این تایپ 10 الی 20 تغییری که دلتان می خواست در سریال بی اُفتد و نشد را بنویسد.(به ترتیب روند سریال)

لطفا کسانی که بیشتر از فصل سوم سریال , کتاب رو خوانده اند چیزی نگویند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا اگه به من بود که همون فصل اول جفری و سرسی و جیمی اعدام میشدن و همه چی به خوبی و خوشی تموم می شد!

ولی با این کرم ریختن های مارتین بیشتر حال میکنم! به نظرم اتفاقات همون طوری که توی کتاب اومدن خیلی قشنگ تر و واقعی تر هستن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دوست داشتم استنیس ردفورک رو می گرفت و لنیستر ها رو به سزای اعمالشون می رسوند . 

همین طور دوست داشتم گرگ اریا جافری رو پاره پاره می کرد .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از اتفاقات نسبتا راضی ام ، وگرنه داستان به این پیچیدگی و جذابیت نمیرسید . اما دوست داشتم رنلی زنده میموند ، و نتیجه جنگ به شکل دیگه ای رقم میخورد .

اما چیزی که مربوط به سریال باشه ، دیدن نبرد های بزرگه که متاسفانه ازش محروم بودیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دوست داشتم ند به پادشاهی میرسید و درگیریش با لنیستر ها بیشتر ادامه پیدا میکرد. ند هم که طرف استنیس هست و تاج و تخت رو واسه خودش نمیخواست! اگر داستان دست من بود یه خورده از خیانت و دسیسه هایی که در حق استارک ها شد، کم میکردم.

میدونم مارتین حقیقت های این دنیای ظالم رو به قلم نوشته؛ ولی هنوز خوبی هایی هم هست که براشون بجنگی. تاریخ رو فاتحان مینویسند، نه خیانت کارانی که برای نگه داشتن تاج و تخت دست به هر کاری میزنند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم با اکثر بچه ها موافقم.یکی از ویژگی های مهم این داستان اینه که قابل پیش بینی نیست.دست میذاره رو محبوب ترین ها و میکشتشون.میدونم برای استارکی بودن و استارکا رو دوس داشتن باید بهای سنگینی بدم.اما قطعا خاضر نیستم به دلیل کشته شدن شخصیتهای محبوبم بقیه رو بکشم.مثلا برنامه بچینم دودمان لنیستر رو نابود کنم.تنها چیزی که الان بهش فکر میکنم اینه که کاش ند پیشنهاد رنلی رو قبول میکرد و جهت اتفاقات به یه سمت دیگه ای میچرخید.و یا اینکه ای کاش با رابرت به رد کیپ نمیرفت.همین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط راب استارک زنده میموند و به پیش روی هاش ادامه میداد و انتقام ند رو می گرفت و مادر لنیستر هارو به عزاشون میشوند و

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری