رفتن به مطلب
stannis-baratheon

چگونه باسایت نغمه یخ و آتش آشناشدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

Recommended Posts

از طریق کانال تلگرام با سایت اشنا شدم

برام جالب بود ببینم سایت که میگن چجوریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از خیلی وقت پیش، به دلیل علاقه به سریال، دنبال موضوعات مربوط به اون بودم که خودم سایت رو پیدا کردم و همیشه مطالب رو دنبال می کردم، اما به تازگی عضو شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تونت میگشتم شانسی اینجا رو پیدا کردم داشتم در مورد وضعیت خاندان ها سرچ میکردم که این سایت اومد دوستا ن اگه میشه یه تاپیک هم بزنید جمعیت وستروس رو محاسبه کنید ضاهرن که کمه جمعیتش به چهار پنج میلیونم نمیرسه چون کلن سه تا یا چهارتا شهر بزرگ هست وایت هاربر و اولد تاون ولنیسپورت و کینگزلندیگ و بقیشم روستاها وشهر های کوچیکن مثل وینتر تاون که در وینترفله که این شهرهای چسبیده به قلعه ها هم کوچیکن خواهشا یه تاپیک بزنید جمیت وستروس بفهمیم چقدره چون عین لردها کسایی که داستان رو میخونن هم انگار اعتنایی به مردم و جمعیتو اینا نمیکنن خخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پارسا تارلی » شنبه مرداد 14, 96 12:17 pm[/url]"]تونت میگشتم شانسی اینجا رو پیدا کردم داشتم در مورد وضعیت خاندان ها سرچ میکردم که این سایت اومد دوستا ن اگه میشه یه تاپیک هم بزنید جمعیت وستروس رو محاسبه کنید ضاهرن که کمه جمعیتش به چهار پنج میلیونم نمیرسه چون کلن سه تا یا چهارتا شهر بزرگ هست وایت هاربر و اولد تاون ولنیسپورت و کینگزلندیگ و بقیشم روستاها وشهر های کوچیکن مثل وینتر تاون که در وینترفله که این شهرهای چسبیده به قلعه ها هم کوچیکن خواهشا یه تاپیک بزنید جمیت وستروس بفهمیم چقدره چون عین لردها کسایی که داستان رو میخونن هم انگار اعتنایی به مردم و جمعیتو اینا نمیکنن خخ

خوش اومدین.

جمعیت وستروس انقدرام که فکر می کنید کم نیست. طبق آمارهایی که تا به حال با توجه به جمعیت های ارتش هر منطقه استخراج شده جمعیت وستروس قبل از شروع جنگ پنج پادشاه حدود 40 میلیون (5 میلیون کمتر یا بیشتر) تخمین زده شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود. من از طریق شبکه فیس بوک با سایت شما اشنا شدم. و خیلی خوش حال ام. و از طرف خودم تشکر میکنم که رایگان تمام این کارها رو انجام میدهید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق کانال تلگرامی تون

باید بگم ک سایت و محتویاتش عالیه و بدجروی منو درگیر خودش کرده

واقعا دم ذهن خلاقی ک ساخت این سایت و محتوا و ملحقاتش به ذهنش رسیده گرم، یه قدم دیگه بر میداشته میشده خود جرج آر مارتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی که فهمیدم همچین کتابایی وجود داره زود تو سایت طرفداری نوشتم چطور میتونم کتاب بخرم یکی لینک داد تا از اینجا جویا بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حدس می زدم که اثر خفنی مثل «نغمه های یخ و آتش» مثل هری پاتر،ارباب حلقه ها یا وارکرافت سایت طرفداری تو ایران داشته باشه.تو گوگل سرچ کردم،اولین توصیه «وستروس» بود.

اما اینکه چیه سایت حقیقتا جذبم کرد، مصاحبه با چند تا از بازیگر ها سریال بود، که نشون میداد چقدر اعضا فعال هستن.

امیدوارم بعد از پایان سریال و بعد از اون،کتاب، همچنان فعالیت قوی باشه.

ویرایش شده در توسط لرد تایوین لنیستر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با جستو جوی کلمه وینترفل به اینجا رسیدم. البته خودم هم قصد داشتم در وبلاگ افکتینو در مورد وینترفل بنویسم. یه نقدری و یه بار خوندم که می گفت ما در سریال گیم اف ترونز داریم داستان وارونه رو نگاه می کنیم و قتی می گیم شاه دیوانه رو میدونی کی دیوانه کرد؟ برین به گذشته رفته و برای جلوگیری از ایجاد شدن وایت واکر ها میخواست شاه رو قانعه کنه و چون شاه نجواهایی می شنید ( صدای برین) رو به این لحاظ دیوانه میشه.

ویرایش شده در توسط [email protected]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو کانال تلگرامیش عضوم که اونجا نوشته بود برای گفت و گو پیرامون سریال بیاید به فروم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرچ کردم خاندان لنیستر دیدم این سایت کامل توضیح داده و عضو شدم ?

در در ۱۳۹۲/۱۰/۲۰ at 20:07، King Robert گفته است :

الان این مطلب همش تخریب من بیچاره بود. هنوز نیومده اذهان تازه واردین رو علیهم تشویش می کنند.

جناب ایگان، با وجود این که تعارض شدید مواضعمون ورودتون رو خوش آمد می گم. شاید حضور یک تارگرین اضافه بتونه کمبود شدید عنصر منطق و اتدلال رو توی جبهه تارگرین ها جبران کنه.

با لنیستر ها مشکل داری کینگ رابرت یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری