رفتن به مطلب
stannis-baratheon

چگونه باسایت نغمه یخ و آتش آشناشدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

Recommended Posts

سلام بر همگی

من هدفم از ارسال این تاپیک این بود که دوستان در مورد عضویت ودلیلش در فروم

بیشتر صحبت کنند .ممنون میشم اگر هدفتون از عضویت رو در اینجا بیان کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که ...

یه بار سرچ کردم سایت طرفداران سریال game of thrones و یکی از این لینکا مربوط به این سایت بود و کم کم آشنا شدم با این سایت...

تو فروم عضو شدم خیلی الکی ...

یعنی صرفا همین طوری ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من توسط دوستان از اینجا مطلع شدم، اما فاصله ی مطلع شدن تا عضو شدنم خیلی زیاد بود :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به صورت کاملا اتفاقی با این سایت آشنا شدم. میخواستم برم ویکی اینگلیسی ولی بجای اینکه بزنم westeros.org زدم westeros.ir. بعدشم یه چند وقت آشنایی و در آخر هم عضو شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از سرچ دانلود کتابای نغمه!

اما خیلی وقت بود اینجا میومدم!

دیدم اینطوری از قافله عقبم گفتم عضو بشم و اینجا استفاده ببرم از اطلاعات و صحبت های دوستان و اگه ام چیز به درد بخوری بلد بودم و در خور اینجا بود ارائه بدم که هنوز به مورد دوم دست پیدا نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه من خودم خیلی به سایت سر میزدم ولی با خودم گفتم بهتره دیگه عضویت رو در فروم شروع کنم

کلا یکجورایی وابسته شدمه به سایت

ولی هدف اصلیم تصرف تاج و تخته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من داشتم دنبال لینک دانلود کتاب ها می گشتم که این سایت رو پیدا کردم و ازش خوشم اومد . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو گوگل زدم خبر های فصل چهارم یکی از سایت ها همین بود.

دو ماهی است سایتو پیدا کردم ولی تازه عضو شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اونجایی که lotr فن هستم و همیشه به آردا سر میزنم، دیدم سایت فارسی وستروس لینک شده!

اوایل عضو شدم ولی چون اطلاعات کافی نداشتم، توی بحثا شرکت نمیکردم. تا این که سعی کردم با کمک دوستم پیج فیسبوک رو با این جا ارتباط بدیم و همینم شد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من توسط خود Stannis Baratheon آشنا شدم!

به به خوش اومدی دوست عزیز . امیدوارم که از حضور در این سایت لذت ببری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از دوست هام این سایت رو معرفی کرد.

که اینجا با نام "Arya Starke" فعالیت می کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یکی از دوست هام این سایت رو معرفی کرد.

که اینجا با نام "Arya Starke" فعالیت می کند.

خب دوست دوست ما دوست ماست، به شرط این که طرفدار تارگرین ها نباشه.

بسیار به وستروس خوش آمدی، سلام ما رو هم به آریا برسون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب دوست دوست ما دوست ماست، به شرط این که طرفدار تارگرین ها نباشه.

بسیار به وستروس خوش آمدی، سلام ما رو هم به آریا برسون.

من از تمام تارگرین ها به خصوص اگان فاتح و از تمام لنیستر ها به خصوص شاه کش متنفرم.

و هر کاری در توانم باشه برای استارک ها و براثیون ها انجام می دهم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شخصه از طریق تبلیغ زیرنویس شده تو دی وی دی های سریال(فیلم برتر) با این سایت و طبعا فروم آشنا شدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به شخصه از طریق تبلیغ زیرنویس شده تو دی وی دی های سریال(فیلم برتر) با این سایت و طبعا فروم آشنا شدم!

نمیدونستم که زیرنویس های ما رو توی دی وی دی میفروشن. بازم دمشون گرم که کپی رایت رو رعایت کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونستم که زیرنویس های ما رو توی دی وی دی میفروشن. بازم دمشون گرم که کپی رایت رو رعایت کردن.

مگه سایت برای سریال زیرنویس هم تهیه می کرده؟ چرا من نمی دونستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگه سایت برای سریال زیرنویس هم تهیه می کرده؟ چرا من نمی دونستم.

نه زیرنویس سریال تهیه نمیکنیم. زیرنویس تریلر رو گذاشته بودیم که گویا توی دی وی دی یه سریال دیگه گذاشته بودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به خاطر این کار ازشون ممنونم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

اژدها صحبت میکنه !

من محمد منعمی هستم ، 17 ساله از کرج . 3 ساله در آردا و ماهاناکسار عضوم و اونجا با دنیای نغمه آشنا شدم . بعد نشستم و عین عقده ای های دیوانه بازی تاج و تخت رو در سه روز خوندم ! طوری که دیگه گیج و منگ شده بودم .

خلاصه دیگه تا مدت زیادی سراغ بقیه کتابها نرفتم (همه رو دانلود کردم ، چه انگلیسی و چه فارسی) و از بقیه در حال حاضر اطلاعات جسته گریخته دارم . بعد امتحانات هم میخوام بشینم عین یه جنتلمن ، به مرور زمان بقیه رو بخونم .

تنها با جناب جورامون در این سایت آشنا هستم . ظاهرا ایشون همه جا مدیره ! خوب البته تواناییش رو هم داره . به هر حال ،

امیدوارم برای یه اژدها جای کافی در این فروم باشه !

با تشکر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر اگان اژدها سالار عزیز!

واقعا جای یک تارگرین اژدهاسالار در این فروم کم بود!!

خیلی خوش آمدی! در همه جا برای یک اژدها جا هست!

فقط مراقب باش اژدهاسالار عزیز!!!

این فروم بسی تارگرین-لنیستر ستیز است!!! مراقب براستارک ها باش!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اونوقت این یعنی چی ؟ یعنی دعوا میکنن ، یا مثلا در پیغام خصوصی دشنام میفرستن ؟! یا وقتی پست میزنی در جوابش توهین میکنن ؟!!!

اوووووووه. نه بابا همه چی در حد کل کله. اینجا لنیسترا و تارگرینا باهم و استارکا و براتیونا باهم متحد هستن و از هم پشتیبانی می کنن. البته بگم که جمعیت لنیستر-تارگرین ها در این فروم داره به صفر میل می کنه و با امدادای غیبی رلور به زودی همشونو نابود خواهیم کرد.

به هر حال خوش اومدی. خوبه که یه تارگرین جدید داریم. اون قدیمیا ک حرف تازه ای ندارن. ببینیم شما چه می کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میحوان ما رو نابود کنن چون میدونن ما به حقیم و خودشون غاصبن!!! میخوان صدای حق رو خاموش کنن!!! این هم مدرکی دیگر بر مظلومیت تارگرین-لنیستر ها!!!!

به قول یکی از دوستان خردمند فروم این براستارک ها هی ما هرچی انتقاد بهشون بکنیم میگن ایریس دیوانه بود! ریگار دزد بود! ما میگیم رابرت با کاراش مملکت رو بدبخت کرد، جسد بچه های ریگار رو دید و از قاتلشون تشکر کرد و حنی یه چرای ساده برای این عمل وحشیانه نپرسید، مملکت رو غصب کردن... کلا ما هرچی بگیم دوستان براستارکی دوتا جواب بیشتر نمیدن: ایریس دیوانه بود، ریگار دزد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میحوان ما رو نابود کنن چون میدونن ما به حقیم و خودشون غاصبن!!! میخوان صدای حق رو خاموش کنن!!! این هم مدرکی دیگر بر مظلومیت تارگرین-لنیستر ها!!!!

به قول یکی از دوستان خردمند فروم این براستارک ها هی ما هرچی انتقاد بهشون بکنیم میگن ایریس دیوانه بود! ریگار دزد بود! ما میگیم رابرت با کاراش مملکت رو بدبخت کرد، جسد بچه های ریگار رو دید و از قاتلشون تشکر کرد و حنی یه چرای ساده برای این عمل وحشیانه نپرسید، مملکت رو غصب کردن... کلا ما هرچی بگیم دوستان براستارکی دوتا جواب بیشتر نمیدن: ایریس دیوانه بود، ریگار دزد بود.

الان این مطلب همش تخریب من بیچاره بود. هنوز نیومده اذهان تازه واردین رو علیهم تشویش می کنند.

جناب ایگان، با وجود این که تعارض شدید مواضعمون ورودتون رو خوش آمد می گم. شاید حضور یک تارگرین اضافه بتونه کمبود شدید عنصر منطق و اتدلال رو توی جبهه تارگرین ها جبران کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری