رفتن به مطلب
stannis-baratheon

چگونه باسایت نغمه یخ و آتش آشناشدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

Recommended Posts

استاد عزیز از شما انتظار نداشتم از کلمه ی "براستارک" استفاده کنید.

این کلمه برازنده شخصیت شما نیست.

--------------------

جسد بچه های ریگار رو دید و از قاتلشون تشکر کرد و حنی یه چرای ساده برای این عمل وحشیانه نپرسید

شما رابرت رو سرزنش می کنید به خاطر بی توجهی اش به کار لنیستر ها ، از طرفی لنیستر ها رو متحد خودتون می دونید.

تلکیف ما رو روشن کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته من به شخصه از شاه کش نمیگذرم . گلوی نواده منو برید ، تازه وقتی قسم خورده بود که ازش حفاظت کنه ! اما خوب ، برای نابود کردن یه گله گرگ و منقرض کردن یه گله گوزن ، نیاز به یه گله شیر هم هست ! به هر حال به این اتحاد وارد میشم ، و قسم میخورم که همه استارک ها و باراتیون هارو تا بن استخون بسوزونم و خاکسترشون رو گل کنم ، بمالم در و دیوارای قصرم !

من تارگرینم ، وارث اژدها ، فرزند اژدها ، پدر اژدها ، و اژدها سوار .

حتی اگه شده اژدهای مزدور از دنیای تالکین میارم (اسماگ ، آنکالاگون سیاه و ...) تا سبیل هرچی استارک و باراتیونه دود بدم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقدامی خردمندانه که کمتر از اون از یک اژدهاسالار برنمیومد!! باشد که شاهد روزی باشیم که بتوانیم با اتحاد خود تمامی غاصبان را درهم بشکنیم!!

به جوری:

راست میگی. نباید خاندان قدیمی و بزرگ استارک رو با خاندان براتیون که تنها سی صد ساله تاسیس شده یکی کنم. تازه موسسشم یک فرزند ن.ا.م.ش.ر.و.ع بوده

و اما طرفداری تارگرین-لنیستری: جونم برات بگه که از اونجا که ایریس به خاندان معظم لنیستر کم توهین نکرده و از طرفی لنیسترها تو دوران حکومتمون کم به ما لطف نکردن ما و لنیستر های عزیز تصمیم گرفتیم که چشممون رو به روی خصومت های گذشته ببندیم و اتحاد خودمون رو دوباره شکل بدیم و دشمنان مشترکمون رو از میان برداریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کینگ رابرت هم با خنده های دروغینش میخواد به این بزرگ تارگارین، سالار اژدهایان، اگان فاتح و سوار بلایرون طوری نشون بده که انگار اینجاااا خیلی مظلوم و محقه

سلام درود میفرستم به فاتح فاتحان اگان اژدها سالار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی خب . به کمک دوستان تونستم اکانتم رو بازیابی کنم . ایناکانت 3 تا پست بیشتر نداره . پس میتونید هومن تعاریف اگان رو که گفتم ، برای این یکی هم منظور کنید . نام کاربری منبه زودی به اگان ازدها سالار یا انگلیسی همین واژه تغیر میکنه . و اکانت اگان اژدها سالار حذف خواهد شد . با تشکر از نواده عزیزم ، ریگار .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسم الله رحمن رحیم

فیـــــ س بـو ک

صدق الله علی العظیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام:)

من داشتم در مورد blood line های مختلفی که تو کتاب آورده شده و اینکه چه بخش هایی از کتاب برگرفته از واقعیت بوده سرچ می کردم که لینک این سایت رو آورد!

اول باورم نمیشد که سایت و فروم فارسی براش ایجاد شده باشه و تا این حد فعال و به روز باشه چون اکثرا سایتا و وبلاگ ها اخبار و اطلاعاتشون برای دوران شاه وزوزک بود

دیروز با این سایت آشنا شدم امروز هم عضو شدم:)

از عزیزانی که این سایت رو راه اندازی کردن و براش زحمت میشکن ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیج فیسبوک از سایت وستروس صحبت کرده بود

گوگل کردم

کتاب ها رو دانلود کردم، اکثر مطالب سایت رو خوندم و بعد از کلی وقت عضو شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من عاشق سریالم دنبال اهنگاش بودم که اومدم پیش شما

بچه ها سانسور شده اش را جایی برای دانلود ندارن؟اخه من می خوام به خواهر بزرگترم نشون بدم اما خجالت می کشم همین طوری :دی

فرمت قسمتای من mkv هست اگه نرم افزاری واسه ویرایش زیرنویس و فیلم هست لطفا منو کمک کنید.مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب از همون روزای اول با سایت وستروس آشنا بودم وهمچنین با خیلی از اعضای اون که اسم نمیبرم!( وینترفل،برندون استارک ،مورس مارتل و...:دی) .و از آنجایی که در برادر بزرگتر وستروس عضو و مشغول بودم فرصت نمیشد که اینجا بیام .ولی انگار که در وستروس خبراییه و لنیستر دارن بر باد میرن پس زودی اومدم تا نابودی لنیسترها رو جشن بگیریم و بگیم پرچم استارک + باراتیون+ مارتل ها بالا !:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از یه طرف خوشحالم که یه علاقه مند دیگه به نومه نوری ها پیدا شد از یه طرف دیگه از اینکه یه دوستدار براتیون-استارکی دیگه پیدا شد ناراحت. حالا با اون مارتل های مورد علاقتون میشه یه کاری کرد اما اون دوتای دیگه کمی...

من همیشه تعجب میکنم که دوستداران این دو خاندان چگونه نور حق و راه آشکار حقانیت رو نمی بینند و سراغ این دو خاندان خصوصا براتیون ها میرن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو تمام این یه سالی که گذشت، فروم اندازه این چند هفته، اسپم و پست نامربوط به موضوع تاپیک، نخورده بود .

از دوستانی که کهنه کار فروم هستن بیشتر از این انتظار میره .

این پست ها رو منتقل میکنم ( هرچند هرجا هم منتقل بشن بیقواره و نامربوط خواهند بود)

اما به شکل جدی رعایت کنید کجا پست میدید ، پست های نامربوط به تاپیک حذف میشن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داشتم دنبال ترجمه کتاب 3 می گشتم که ناگهان به طور صددرصد کاملا اتفاقی اینجا رو کشف کردم

و فقط مطالب رو میخوندم تا اینکه نمی دونم چی شد عضو شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من طوفان هستم دوستان من , اولین طوفان و آخرین آن

امیرحسینم از شاهین شهر خیلی وقته آشنا شدم با سایت وستروس اما تازه تصمیم گرفتم وارد بحث های فروم بشم,عاشق دنیای تالکین و مارتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازم سلام به همه ی دوستان عزیزم:)

من از قبل با سایت وستروس اشنا بود م و گه گاهی هم سر میزدم.ولی بعد از دیدن سریال و تصمیم به خوندن کتابا گرفتم.و الام شروع کردم و تو سایت عضو شدم.

و مثل بیشتر دوستان عاشقش شدم:)

همین طور با دنیایی تالکین اشنایی کامل دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان چند ساعتی میشه که با سایت اشنا شدم اونم خیلی اتفاقی .. از سایت خوشم اومد و تصمیم گرفتم که اینجا هم عضو شم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنبال يه لينكي مي گشتم واسه دانلود كتابا كه اين سايتو ديدم..بعدش كه ديگه آشنايي و ...!!!

من هر چي گشتم تايوين رو اينجا پيدا نكردم..منظورم پروفايلي به اين نام..چون خودم شيفته اين كاراكتر هستم عضو شدم..حالا اگر تايويني پيش از من هست اعلام كنه كه من استعفا بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tywin laninister » دوشنبه آبان 25, 93 12:50 am[/url]"]

من هر چي گشتم تايوين رو اينجا پيدا نكردم..منظورم پروفايلي به اين نام..چون خودم شيفته اين كاراكتر هستم عضو شدم..حالا اگر تايويني پيش از من هست اعلام كنه كه من استعفا بدم

سلام علیکم . خوش اومدین

استعفا چرا؟ تایوین انقد که خوبه، هر چی بیشتر، بهتر

من یه تایوینِ بی سوادم در نغمه ایشالا که شما کتابارو بخونین یه تایوین لنیستر پرقدرت و فعال باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Tywin Lannister » دوشنبه آبان 25, 93 2:44 am[/url]"]

سلام علیکم . خوش اومدین

من یه تایوینِ بی سوادم در نغمه ایشالا که شما کتابارو بخونین یه تایوین لنیستر پرقدرت و فعال باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام علیکم . خوش اومدین

اختيار دارين تايوين اول!

يه چي ميگم دلخور نشو..اينقدر شكلك لبخند نذار..تايوين واقعي نمي خنده ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tywin laninister » یکشنبه آذر 15, 93 1:58 am[/url]"]

سلام علیکم . خوش اومدین

اختيار دارين تايوين اول!

يه چي ميگم دلخور نشو..اينقدر شكلك لبخند نذار..تايوين واقعي نمي خنده ها

Men say Tywin never smiled, but he smiled when he wed your mother, and when Aerys made him Hand. When Tarbeck Hall came crashing down on Lady Ellyn, that scheming bitch, Tyg claimed he smiled then, and he smiled at your birth, Jaime, I saw with my own eyes.[4] ”

– Genna Lannister, to Jaime Lannister

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا این بود که سرچ کردم سایت طرفداران سریال گیم آف ترونز!(فارسی تایپ کردم!!!) و بعد در یکی از جاها سایت اصلی باز شد... مقالاتش رو خوندم

انجمن عضو شدم...

و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری