رفتن به مطلب
stannis-baratheon

چگونه باسایت نغمه یخ و آتش آشناشدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

Recommended Posts

من چون از طرفدران دو اتیشه سرزمین میانه ی تالکین هستم از طریق سایت اردا با اینجا اشنا شدم.برای اینکه اطلاعاتم رو درباره ی دنیای وستروس بیشتر کنم ثبت نام کردم چون نغمه رو کامل نخوندم و میخوام از اطلاعاتتون استفاده کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دنبال پشت صحنه ها ميگشتم كه اينجا رو يافتم و گل از گلم شكفت !!!! از نظرم جاي همچين سايتي واقعا خالي بود،براي همينم عضو شدم كه هم با نغمه اي ها اشنا بشم و هم اپديت بمونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من با دیدن سریال از فصل اول تا الان دوست داشتم که کتابهای مارتین رو هم بخونم. البته نسخه ی pdf رو گرفتم و هنوز فرصت نشده بخونم. اما در حین گشت و گذار های اینترنتیم سایت وستروس رو یافتم. سریعا عضو شدم که با طرفداران این اثر بینظیر همراه باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من والله طرفدار تالکین بودم اما سریالو از قبل دیده بودم بعد یه روز تو آردا این رو پیدا کردم اومدم دیدم مقالاتش خوبه و عضو شدم دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از دیدن سریال، اومدم یه مدت اینجا و اونجا دنبال این مجموعه میگشتم و اخبارش رو میخوندم اینا، بعد اینجا رو هم دیده بودم، تاپیکاش اینا رو خونده بودم، ولی قسمت نشده بود عضو شم! به امید خدا عضو شدیم دیگه، ببینیم چطور میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پیشنهاد یه دوست عضو شدم

چون که تازه به جمع نغمه ای ها پیوسته بودم

میخواستم بیشتر باهاش اشنا بشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق فیسبوک با سایت آشنا شدم

بیشتر از یه ساله که دنبالتون میکنم

هرفم هم کسب اطلاعات به روز و بیشتر از سریاله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از سال 92 وقتی داشتم دنبال کتاب میگشتم با سایت آشنا شدم و همون موقع هم عضو فروم شدم اما یوزر اولمو بدلیل مشغله کاری دیگه سر نزدم بهش که با اسم راب استارک بود ولی سال 93 باز اومدم با همین یوزر اما باز بدلیل مشغله زیاد نتونستم فعال باشم اینجا و الان چند ماهیه دوباره میام.

واقعا از بودن در اینجا لذت میبرم چه از بحث ها و تاپیک ها و چه خود اشخاص و دوستانی که هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از اولین روزرهای تاسیس سایت دنبال میکردم (قبل از راه افتادن ویکی و تالار ) .

اول وبلاگ نایمریا خانم سحر مشیری بود بعد وبلاگ وینترفل م.م.استارک عزیز و بعد هم سایت فوق العاده وستروس.

جا داره اینجا از همه دوستانی که کمک کردن تا ما هم وارد دنیای شگفت انگیز نغمه بشیم تشکر کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من از سرچ موضوعات مرتبط با نغمه با اینجا آشنا شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چون عاشق سریال بودم بعد از این که دو سه فصل از سریالو دیدم دنبال این گشتم که یک سایت خوب پیدا کنم که خوشبختانه سایت خوب شما رو پیدا کردم اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی نمیتونستم عضو بشم ولی خدارو شکر امروز بالاخره عضو شدم هر چند من حدود یک سالی هست که سایت خوبتونو دنبال میکنم مخصوصا قسمت ویکی سایت که خیلی خوبه و امیدوارم بتونم عضو موثری از سایتتون باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از طرفداران درجه یک این سریال بودم . درست همین امروز اتفاقی دلم هوای این سریال رو کرد و قسمت نهم از فصل دو رو یه خلاصه وار نگاه کردم و یادم بود اخرش یه آهنگ خیلی قشنگی داشت در مورد لرد کستمیر .

اون آهنگو که یه بار دیگه گوش دادم به قدری تاثیر گزار بود که سریع اومدم تو گوگل و سرچ کردم لرد کستمیر و سایت شما رو پیدا کردم .

واقعا خیلی خوشحالم که یک همچین تالاری وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمانی که در سایت وینتر فل در حال بحث سر یه موضوع بودیم جناب علیریدر به جناب گریت تام هنکس گفت که بیاد اینجا تا به هم بحث کنن منم فرصتو غنیمت شمردم و اومدم و ثبت نام کردم و از این کار هم خیلی خوشحالم.

ویرایش: اصلاح غلطهای املایی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خبر مجله رو خوندم ، اومدم ، بعد از مجله زدم بیرون و به سایت علاقه مند شدم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا از طریق آردا آشنا شدم.هم با کتابا هم با این سایت...خب چون به آردا هم شباهت داشت و بحثای تخصصی بود و کتابا رو هم خوشم اومد عضو شدم.البته دنبال دوستان اون طرفی هم گشتم اما زیاد موفق نشدم پیداشون کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب معمولا آدم دوست داره درباره چیزی که دوست داره با دیگران حرف بزنه،من دنبال سایت های خارجی درباره کتابهای ترانه گشتم و ویکی انگلیسی رو پیدا کردم،بعد دیدم زبون فارسیم داره ،اینجوری شد که این سایت رو کشفیدم و عضوش شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جانکویل » شنبه آذر 13, 94 1:11 am[/url]"]کلا از طریق آردا آشنا شدم.هم با کتابا هم با این سایت...خب چون به آردا هم شباهت داشت و بحثای تخصصی بود و کتابا رو هم خوشم اومد عضو شدم.البته دنبال دوستان اون طرفی هم گشتم اما زیاد موفق نشدم پیداشون کنم

خوش امدی منصوره عزیز. ارداییهای مقیم وستروس ورودت رو تبریک میگن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » چهارشنبه آذر 18, 94 7:51 am[/url]"]
جانکویل » شنبه آذر 13, 94 1:11 am[/url]"]کلا از طریق آردا آشنا شدم.هم با کتابا هم با این سایت...خب چون به آردا هم شباهت داشت و بحثای تخصصی بود و کتابا رو هم خوشم اومد عضو شدم.البته دنبال دوستان اون طرفی هم گشتم اما زیاد موفق نشدم پیداشون کنم

خوش امدی منصوره عزیز. ارداییهای مقیم وستروس ورودت رو تبریک میگن.

سپاسگذارم

و ارادتمند دوستان مقیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق سرچ های مختلف سر از ویکی وستروس درآوردم و بعدش هم سایت و فروم...

اما خوب چون زیاد با فروم حال نمیکردم عضو نشده بودم...بلاخره همت کردم اومدم عضو شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آشنایی من با دنیای نغمه از سایت کتابناک شروع شد (حدود چهارسال پیش)، ولی اینجا رو چند روز پیش پیدا کردم، با راهنمایی کاربران خوب آردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سایت طرفداران سریال سرچ کردم اتفاقی اینجا خوردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

در وبسایت آردا، طرفداران تالکین با آقای مارتین و آثار ایشون آشنا شدم. من از اعضای 90 آردا هستم با نام کاربری رضائی.استل و مدت زیادیه که از وستروس با خبرم اما چون کتابا رو کامل نخونده بودم، قصد نداشتم عضو این جا بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری