رفتن به مطلب

Recommended Posts

مادر ........

مادر جان اسنو کیه ؟

من فکر میکنم جان بچه ی ریگار و خواهر ادارد استارکه

فکر کنم به خاطر شرافتش بچه ی خواهرشو نگه داشته و به کسی نگفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فکر نکنم مارتین یه مسئله به این مهمی رو بیاد به صورت واضح تو کتاب بگه. فکر کنم مارتین میخواد از قصد ما رو با این فرضیه سرگرم کنه تا بعدش یهو با یه حقیقت غیرقابل تصور ما رو غافلگیر کنه.

ولی احتمالی که. من میدم یه ذره باور کردنش سخته. من فکر میکنم جان فرزند نامشروع آشارا دین و برندون استارک باشه. فقط تو رو خدا توجه کنید این فقط نظر منه و هیچ جایی به صورت مستقیم و حتی غیر مستقیم این نظر من رو تایید نکرده.

یکی آز دلایل من واسه این نظر اینه که برادرزاده سر آرتور دین به آریا میگه که با جان برادر شیریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایول استاد امووون عجب نظریه ایه هااا جالب توجهه ولی من دوست ندارم این شکلی همون بچه ریگار باشه خوبهx_x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انقدر راجع به این مسئله بحث شده که به شخصه با دیدن عبارت جان اسنو سرگیجه میگیرم!

فرزند ریگار و لیانا متداول ترین فرضیه ایه که میشه در نظر گرفت ولی همه مارتین رو میشناسیم و به احتمال زیاد یه غافلگیری اساسی در راهه!

یه حسی بهم میگه داستان آزور آهای و پرنس وعده داده شده هم میتونه کاملا برعکس با چیزی که ما فکر میکنیم اتفاق بیفته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من هم فرضیه ی لیانا و ریگار اگه به این راحتی به ذهن کسی جز مارتین رسیده .. پس توی سر مارتین یه چی دیگه میگذره .. و حتی تا الان هم که دیده مردم این فرضیه رو هی تکرار می کنن .. موضوع رو کاملن به یه سمت دیگه پیچونده ! ..

اونجا هم که آریا با اون پسره بود که در مورد مادر جان بهش گفت .. نمیدونم چرا توی سریال هیچ اشاره ای بهش نشده و همه هم خیلی راحت از کنارش گذشتن ! :دی .. من خودم دقیق یادم نیست .. باید برم دوباره بخونم اونجاهارو !

و یه چیز دیگه اینکه یعنی مارتین میخواد جواب همه ی سوالای ما رو بده ؟! چون این مجموعه خیلی شبیه زندگی واقعیه .. و توی زندگیه واقعی هم همیشه خیلی از راز ها سوالا بی جواب میمونن .. خیلیا میمیرن و اون رازو با خودشون میبرن ! .. شاید هیچوقت نفهمیم مادر جان اسنو کیه .. نفهمیم آدر ها از کجا اومدن .. واسه چی اومدن و و و

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری