رفتن به مطلب
ریگار

نظر سنجی 12 : عنوان "نغمه یخ و آتش" به چه چیزی اشاره دارد؟

Recommended Posts

حالا ما میگیم ریگار گناهکار!

ویسریس مگه نبود!!؟؟؟

حالا میگیم اونم نه! بچه های ریگار چی؟

همشون راهزن بودن!!؟

غاصبی دیگه!! تمام تلاشتو میکنی تا حکومتتو موجه جلوه بدی!

واقعا فکر می کنی ویسریس یا بچه های ریگار وقتی بزرگ می شدند مرگ پدر و پدر بزرگشان را فراموش می کردند؟

در اولین موقعیت یکی یکی خاندان هارو یا نابود می کردند یا تبعید.

اینقدر از ریگار دفاع نکنید. همه ی تارگرین ها یک رگ دیوانگی دارند. شاید ریگار چند سال دیگه می زد به سرش و مثل باباش میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای بابا یه ذره به فکر منه پیرمرد باشید اینقدر زود زود پست میزنید من قلبم وایمیسه خونم میوفته گردنتونا!!!!!!!!!!!!

به کینگ رابرت:

اگه من بودم به شما میگفتم که اول از خود ریگار بپرس واسه چی اینکار رو کرده بعدا بزن بکشش. تازه این مشخص نیست چرا ریگار لیانا رو برده

من حدس میزنم لیانا همون شوالیه درخت خندان بود که ریگار رفت دنبالش. بعدش ممکنه ریگار اولش با اون جنگیده باشه بعد وقتی دیده اون یه بانوی عالی مقامه ولش کرده و برای عذرخواهی بعد بردن مسابقه تاج رو به اون میده. لیانا ممکنه واسه این که رابرت خیلی دنبال زن های دیگه بوده ازش دلسرد شده بوده وعاشق ریگار شده بوده. ریگار هم که خیلی زنش رو دوست نداشته با لیانا میره و بقیه ماجرا. البته این فقط نظر خودمه.

رابرت جان اگه ما با وجود مخلوط شدن خون اصیلمون هنوزم خارجی هستیم پس شما هم یک خارجی و متجاوز به حساب میای چون از دوجا مستقیما نسلت به ما گره خورده.

مسئله ی قسم من نه مشکل استارک هاست نه مشکل بقیه. و از اونجا که احتمالا من تنها استاد و نایت واچی اینجا هستم پس یه قانون واسه خودم وضع کردم که از همه این ها مبرا بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ای بابا یه ذره به فکر منه پیرمرد باشید اینقدر زود زود پست میزنید من قلبم وایمیسه خونم میوفته گردنتونا!!!!!!!!!!!!

به کینگ رابرت:

اگه من بودم به شما میگفتم که اول از خود ریگار بپرس واسه چی اینکار رو کرده بعدا بزن بکشش. تازه این مشخص نیست چرا ریگار لیانا رو برده

من حدس میزنم لیانا همون شوالیه درخت خندان بود که ریگار رفت دنبالش. بعدش ممکنه ریگار اولش با اون جنگیده باشه بعد وقتی دیده اون یه بانوی عالی مقامه ولش کرده و برای عذرخواهی بعد بردن مسابقه تاج رو به اون میده. لیانا ممکنه واسه این که رابرت خیلی دنبال زن های دیگه بوده ازش دلسرد شده بوده وعاشق ریگار شده بوده. ریگار هم که خیلی زنش رو دوست نداشته با لیانا میره و بقیه ماجرا. البته این فقط نظر خودمه.

رابرت جان اگه ما با وجود مخلوط شدن خون اصیلمون هنوزم خارجی هستیم پس شما هم یک خارجی و متجاوز به حساب میای چون از دوجا مستقیما نسلت به ما گره خورده.

مسئله ی قسم من نه مشکل استارک هاست نه مشکل بقیه. و از اونجا که احتمالا من تنها استاد و نایت واچی اینجا هستم پس یه قانون واسه خودم وضع کردم که از همه این ها مبرا بشم.

استاد، ما با کسی زنمون رو بدزده حرف نمی زنیم. با پتکمون سینه اش رو می شکونیم.

اوریس براتیون یک خارجی متجاوز بود. تارگرین ها هم همه متجاوز بودند. ولی رابرت خارجی و متجاوز نبود. تا حالا از زبون رابرت یا استنیس یا رنلی یا هیچ براتیون دیگه شنیدی بگه من والرینم. ولی اون دنریس تو هر فصلش سه بار اینو تو چشت می کنه. همون طور ویسریس و ریگار و بقیه ی تارگرین ها خودشون رو والرین می دونند و نه وستروسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حالا ما میگیم ریگار گناهکار!

ویسریس مگه نبود!!؟؟؟

حالا میگیم اونم نه! بچه های ریگار چی؟

همشون راهزن بودن!!؟

غاصبی دیگه!! تمام تلاشتو میکنی تا حکومتتو موجه جلوه بدی!

واقعا فکر می کنی ویسریس یا بچه های ریگار وقتی بزرگ می شدند مرگ پدر و پدر بزرگشان را فراموش می کردند؟

در اولین موقعیت یکی یکی خاندان هارو یا نابود می کردند یا تبعید.

اینقدر از ریگار دفاع نکنید. همه ی تارگرین ها یک رگ دیوانگی دارند. شاید ریگار چند سال دیگه می زد به سرش و مثل باباش میشد.

فراموش نمی کردن! ولی از ترس اینکه مثل پدراشون خلع بشن خواب و خوراک نداشتن! پس سعی می کردن دیوونه نشن!!! یا حداقلش ظالم نباشن!

تارگرینا هم همون طور که یکی(که یادم نمیاد کی بود!) گفت: هر وقت که یه تارگرین به دنیا میاد خدایان سکه میندازن تا مشخص بشه این باید دیوونه بشه یا نه!!!

ایریس از اول دیوونه بود! ریگار چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد، ما با کسی زنمون رو بدزده حرف نمی زنیم. با پتکمون سینه اش رو می شکونیم.

تو اگه به جای پتک بیشتر از عقلت استفاده می کردی که الان زیر خاک نبودی!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعیتش این کار خارج از توانایی های هر کدم از شخصیت های کتابه. چون هر چقدر هم نقشه ات و شرایطت برای کشتن دنریس بزرگ باشه امداد غیبی از جانب مارتین می رسه و این ازخود راضی رو نجات می ده.

بلاخره یه وجه مشترک پیدا کردیم لامصب ابر و باد و مه و خورشید و فلک و مارتین در کارن تا دنریس صحیح و سالم بمونه و راهشو به سمت وستروس باز کنه

ما با تارگرین کشی که اقدامی شریف و مورد تایید تمام خدایان جدید و قدیمه به پادشاهی رسیدیم.

خون و آتش

فعلاً که تارگرین ها زندن و روز به روز داره به تعدادشون اضافه میشه ولی شما ها اگه برادر عزیزتون اقدامی نکنه منقرض میشین

من که می دونستم تو این قضیه بخاری از برادرام بلند نمی شه اقدامات پیشگیرانه رو کردم. حداقل تا هزار سال آینده نسل من یکی منقرض نمی شه.

در باقی موندن نسلت که شکی نیست، ولی نسلی که قراره با الطاف داووس زنده بمونه یا آهنگر یه گروه درپیت بشه یا ...

شما اونجا که باید، گذاشتی سرسی خوب از خجالتت در بیاد. الان پسر Beloved سرسی ت داره به اسم تو پادشاهی می کنه. چه حسی داری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کینگ رابرت:

یعنی خوشم میاد بزنه لیانا با خواست خودش رفته باشه اونوقت قیافه شما دیدن داره.

از نسل والریایی ها بودن یه افتخاره. معلومه شما اصلا نباید خودتون رو جزو ما والریایی های قدرتمند یکی کنید. شما با زور این موقعیت هاتون رو بدست آوردید. چه اون زمان که به زور اوریس با آرگیلا ازدواج کرد چه اون زمان که ریگار رو کشتید و بخاطر یک چهارم خون تارگرینی-والریایی تون پادشاه شدید.

شما اسم این کار ها رو چی میذارید؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایریس از اول دیوونه بود! ریگار چی؟

ایریس هم از اول دیوونه نبود. از بعد از داسکندیل دیوونه شد.

تو اگه به جای پتک بیشتر از عقلت استفاده می کردی که الان زیر خاک نبودی!!!

حداقل الان دشمنام رو هم زیر خاک کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بعد من میگم لنیسترها و تارگرین ها تو این فروم حسابی مظلوم شدن شما بگید نه.

استنیس جان من از شما فقط یه سوال پرسیدم. شما شوالیه هستید یا نه. اون موقع یه نکته دیگه ای به ذهنم رسیده بود و منظورم قسم شما نبود.

آریا جان من خودم از ایریس خوشم نمیاد ولی من میگم استنیس میتونست با ریگار که از پدرش صد کفن بهتر بود متحد بشه تا هیچ کدوم از قسمت های قسمش رو نشکنه.

تارگرین ها شدن متجاوز؟ ظالم؟ من دیگه با کینگ رابرت حرفی ندارم!!!!!!!!

حیف اون همه خخیری که از تارگرین ها به براتیون ها و مردم وستروس رسید. حالا یه دیوانه پیدا شد هممون شدیم بد؟

کینگ عزیز نقشه قتل یه پیرمرد مهربون غم زده فداکار رو میکشی؟ آیا شرافت شما همراه با پدرتان مرده است؟

چرا استنیس باید برادر خودشو ول کنه و بره با پسر شاه دیوانه علیه خانواده ی خودش متحد بشه

منظورتون از اون سوال چی بود استاد عزیز

لنیستر ها و تارگارین ها مظلوم واقع شدند دروغ ۱۳

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخاطر شرافتش.

خوب شما سوال منو جواب بدید تا منم منظورم رو بهتون بگم. چون خیلی مطمئن نیستم میخوام شما زودتر بگید.

لنیسترها و تارگرین ها مظلوم واقع نشدن؟ دروغ 113

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی از اولش زمینه شو داشت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اون بحث جیمی به نظرم فرق میکنه!

جیمی شاه ظالمو کشت!

ولی رابرت وارث لایق و به حق پادشاهیو کشت!

بعد حتی قاتلای وارثای وارث به حقو هم تنبیه نکرد!

اینا صد درصد با هم فرق می کنن!

رابرت قیام کرد و مملکت رو از دست پادشاه ظالم و خاندانش راحت کرد ، قصد سر جیمی هم شاید همین بوده ولی بدون هیچ شرافتی

شما از کجا می گید ریگار جانشین لایقی بوده از کجا معلوم که اگه به پادشاهی می رسید بد تر از پدرش نمی شد . اون هنوز به پادشاهی نرسیده نامزد مردم رو دزدید

باز هم می گم تو جنگ حلوا خیرات نمی کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بخاطر شرافتش.

خوب شما سوال منو جواب بدید تا منم منظورم رو بهتون بگم. چون خیلی مطمئن نیستم میخوام شما زودتر بگید.

لنیسترها و تارگرین ها مظلوم واقع نشدن؟ دروغ 113

تارگارین ها و لنیستر ها از شرافت چی می دونن

من به خاطر شرافتم از مردم در مقابل حکومت ظالم دفاع کردم

در مورد اون سوال هم بگم که فکر می کنم هر کسی که لرد باشه حتما شوالیه هم هست اگه اشتباه نمی کنم بهم بگید. 

لنیستر ها و تارگارین ها مظلوم واقع شدن دروغ ۱۳

استاد چرا هی امضات رو عوض می کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا چه بحثی میکنید شما ها شش صفحه سر بر حق بود براتیون ها نظر دادید ؟!

ولی خدایش براتیون ها نشان کامل مشکلات اخلاقی و جنسی در خودشون دارن.کلا فکر کنم مارتین میخواست قسمت زشت زندگی رو نشون بده براتیون ها رو درست کرده.

خود براتیون ها حرمزاده های تارگرین ها هستن ، اون طرف رابرت براتیون که فــ احشه باز معروف و بیشترین تعداد حرمزاده ها بعد از مارتل ها داره ، از اون طرف استنیس مشکل جنسی داره بچه پسر نمیتونه به دنیا بیاره ، در خصوص برادر کوچکشون رنلی هم چیزی نگیم بهتر هستش

کلا همه خاندان از پایه داری یه مشکلی هستن.حالا در خصوص بر حق بودنش ، رابرت اگر پای لیانا استارک وسط نمیومد هنوز داشت شمشیر میزد و فــ احشه بازیش رو میکرد.استنیس هم من ازش خوشم میاد حداقل لیاقتش از دوتای دیگه بهتر هستش ولی بر حق نیستش.لااقل دیگه دوران تصاحب کل وستروس گذشته.یعنی استنیس خودش بکشه بدون اژدها فقط شاید بتونه فقط تا نزدیک کینگز لندینگ بره جلو وگرنه بیشتر از اون شکست محض هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی از اولش زمینه شو داشت!

خب ریگار که بیشتر زمینه اش رو داشته. از همون بچگی پا می شده می رفته سامرهال گریه می کرده. زن ما رو هم که به ناحق دزدیده، ایریس که اول خوب بود بعد دیوونه شد ریگار از همون اول خل و چل بود.

در باقی موندن نسلت که شکی نیست، ولی نسلی که قراره با الطاف داووس زنده بمونه یا آهنگر یه گروه درپیت بشه یا ...

شما اونجا که باید، گذاشتی سرسی خوب از خجالتت در بیاد. الان پسر Beloved سرسی ت داره به اسم تو پادشاهی می کنه. چه حسی داری؟

داووس چشه؟ آدم به این گلی، به این خوبی. چند تا شوالیه تو کل وستروس اندازه کفش پای داووس می ارزند؟

بابا من موندم سر قضیه سرسی به کدوم سازت برقصم. از طرفی می گی که رابرت چون سعی داشته با سرسی نامرد و بی وجدانه از طرفی الان می گی ه سرسی از خجالت من دراومده.

این شاههای قلابی رو که در نهایت برادر عزیزم استنیس خدمتشون می رسه.

به کینگ رابرت:

یعنی خوشم میاد بزنه لیانا با خواست خودش رفته باشه اونوقت قیافه شما دیدن داره.

از نسل والریایی ها بودن یه افتخاره. معلومه شما اصلا نباید خودتون رو جزو ما والریایی های قدرتمند یکی کنید. شما با زور این موقعیت هاتون رو بدست آوردید. چه اون زمان که به زور اوریس با آرگیلا ازدواج کرد چه اون زمان که ریگار رو کشتید و بخاطر یک چهارم خون تارگرینی-والریایی تون پادشاه شدید.

شما اسم این کار ها رو چی میذارید؟

در مورد لیانا من بارها گفتم که تمایل یا عدم تمایل لیانا در رفتنش با ریگار اصلا موضع من رو نسبت به رابرت و ریگار تغییر نمی ده. تنها موضعم در مورد لیانا عوض می شه.

اگه خون والریاییتون افتخاره پاشین برین تو همون خرابه های خودتون حکومت کنین. دست از سر وستروس بر دارین. چون هیچ رقمه مال شما نیست.

از اون طرف استنیس مشکل جنسی داره بچه پسر نمیتونه به دنیا بیاره

الان این که استنیس نمی تونه بچه ی پسر به دنیا بیاره جرمه؟ جنایته؟

بعد می گن براتیون ها تو فروم مظلوم نیستند. من تو یه پست باید جواب چند نفر رو بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
داووس چشه؟ آدم به این گلی، به این خوبی. چند تا شوالیه تو کل وستروس اندازه کفش پای داووس می ارزند؟

بابا من موندم سر قضیه سرسی به کدوم سازت برقصم. از طرفی می گی که رابرت چون سعی داشته با سرسی نامرد و بی وجدانه از طرفی الان می گی ه سرسی از خجالت من دراومده.

داووس چیزیش نیست، شاید از ادارد هم بیشتر قبولش داشته باشم ولی میراث شما باید به واسطه باقی افراد زنده بمونه که خب کسر شان محسوب می شه.

به نظر من رابرت حق نداشته به سرسی تجاوز کنه ولی کاملاً حق داشته قدش رو به اندازه یه سر کوتاه کنه و چهار تا وارث درست و حسابی به جا بذاره از خودش که این بساط ها پیش نیاد.

البته من به شدت به این ظن دارم که از تایوون و جیمی واهمه داشته، مخصوصاً از روبرویی با جیمی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد اون سوال هم بگم که فکر می کنم هر کسی که لرد باشه حتما شوالیه هم هست اگه اشتباه نمی کنم بهم بگید. 

خاندان هایی که خدایان قدیم رو می پرستن شوالیه ندارن چه برسه به لرد شوالیه

اگه خون والریاییتون افتخاره پاشین برین تو همون خرابه های خودتون حکومت کنین. دست از سر وستروس بر دارین. چون هیچ رقمه مال شما نیست.

اینطوری براتیون ها فرزندان ناخلف والریا هم باید بساطشون رو از وستروس جمع کنن برن والریا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داووس چیزیش نیست، شاید از ادارد هم بیشتر قبولش داشته باشم ولی میراث شما باید به واسطه باقی افراد زنده بمونه که خب کسر شان محسوب می شه.

به نظر من رابرت حق نداشته به سرسی تجاوز کنه ولی کاملاً حق داشته قدش رو به اندازه یه سر کوتاه کنه و چهار تا وارث درست و حسابی به جا بذاره از خودش که این بساط ها پیش نیاد.

البته من به شدت به این ظن دارم که از تایوون و جیمی واهمه داشته، مخصوصاً از روبرویی با جیمی.

حالا گیرم این یکی رو هم داووس نجات نمی داد. 13-14 تای دیگه هنوز باقی می موندند. تازه این که یه نفر یکی دیگه رو نجات بده که کسر شان بابای نجات یافته نیست.

رابرت بنده خدا از کجا می دونست این سرسی چه مارمولکیه. فکر می کرد اون سه تا بچه ی سرسی هم فرزندان خودشند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا گیرم این یکی رو هم داووس نجات نمی داد. 13-14 تای دیگه هنوز باقی می موندند. تازه این که یه نفر یکی دیگه رو نجات بده که کسر شان بابای نجات یافته نیست.

رابرت بنده خدا از کجا می دونست این سرسی چه مارمولکیه. فکر می کرد اون سه تا بچه ی سرسی هم فرزندان خودشند.

13-14 تا دیگه بودريال طرح حرام زاده افکنی جافری رو یادت رفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد می گن براتیون ها تو فروم مظلوم نیستند. من تو یه پست باید جواب چند نفر رو بدم؟

من هیچ وقت نگفتم جرم هستش میگم ، مشکل داره ، یعنی کل براتیون ها مشکل جنسی و اخلاقی دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هیچ وقت نگفتم جرم هستش میگم ، مشکل داره ، یعنی کل براتیون ها مشکل جنسی و اخلاقی دارن.

از کجا مطمئنی مشکل از استنیسه، از کجا می دونی سلیس مشکلی نداره. ژنتیکا و خانوادتا هم حساب کنی استنیس نباید مشکلی داشته باشه. برادر بزرگترش که هیچ مشکلی نداشته.

ضمن این که من کاری به چرندیات سریال ندارم که سلیس رو با جنین های استنیس نشون می داد. تو کتاب استنیس سالی یکی دو بار وظایف زناشوییش رو انجحام می داد. طبیعیه اگه دیگه صاحب بچه نشده باشه.

بعد یعنی فقط براتیون ها مشکل اخلاقی دارند. تارگرین ها که پدر اخلاق رو در آورده بودند. لنیستر ها هم که چیزی از تارگرین ها کم ندارند. هر دوی این ها بدتر از براتیون ها هستند. رو این حساب مارتل ها هم وضعشون خرابتر از براتیون هاست. حتی استارک ها هم سالم سالم نیستند. برندون استارک چند فقره از روابطش تو کتاب موجوده و جان اسنو هم که با ییگریت رابطه داشته. باز خوبه توی براتیون ها یک نفر آدم پیدا می شه که مشکل اخلاقی نداشته باشه. تو بقیه ی خاندان ها که یه نفر هم پیدا نمی شه.(یا به ندرت پیدا می شه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

13-14 تا دیگه بودريال طرح حرام زاده افکنی جافری رو یادت رفته

نه در اصل که 17-18 تاست. یه دوقلو رو که سرسی خیلی وقت پیش توی لنیسپورت کشته بود. بعد مرگ رابرت هم یه دو سه تای دیگه رو تو بارانداز پادشاه کشت.

اون طرح رو هم سرسی پیاده کرد. جافری که فکر می کرد باباش رابرته. تو سریال این قسمت رو هم عوض کرده بودند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از کجا مطمئنی مشکل از استنیسه، از کجا می دونی سلیس مشکلی نداره. ژنتیکا و خانوادتا هم حساب کنی استنیس نباید مشکلی داشته باشه. برادر بزرگترش که هیچ مشکلی نداشته.

ضمن این که من کاری به چرندیات سریال ندارم که سلیس رو با جنین های استنیس نشون می داد. تو کتاب استنیس سالی یکی دو بار وظایف زناشوییش رو انجحام می داد. طبیعیه اگه دیگه صاحب بچه نشده باشه.

بعد یعنی فقط براتیون ها مشکل اخلاقی دارند. تارگرین ها که پدر اخلاق رو در آورده بودند. لنیستر ها هم که چیزی از تارگرین ها کم ندارند. هر دوی این ها بدتر از براتیون ها هستند. رو این حساب مارتل ها هم وضعشون خرابتر از براتیون هاست. حتی استارک ها هم سالم سالم نیستند. برندون استارک چند فقره از روابطش تو کتاب موجوده و جان اسنو هم که با ییگریت رابطه داشته. باز خوبه توی براتیون ها یک نفر آدم پیدا می شه که مشکل اخلاقی نداشته باشه. تو بقیه ی خاندان ها که یه نفر هم پیدا نمی شه.(یا به ندرت پیدا می شه)

من کاری به سریال ندارم ، واقعیت هستش که حتی خود جادوگر سرخ هم بهش اشاره کرد که قدرت کافی رو استنیس نداره.

بعد خوب چرا اسم تارگرین ها رو بدنام میکنی ولی اسم از حرمزاده بودن خاندان خودتون از این سلسله نمیبرید ؟! تارگرین ها تا قبل از ورود به وستروس طبق رسم باید با خواهرشون ازدواج میکردن ، اسم این رو نمیذارم بی سباطی اخلاقی اسمش میذارن رسومات !!! هر چقدر دوست داری به لنیستر ها بد بگو برام مهم نیستش ، ولی در خصوص مارتل ها دیگه هم دنیا میدونن به خون گرم و داشتن رابطه جنسی بالا معروف هستن لااقل اسمش رو دارن مثل رابرت نیستن که امار تک تک فاحـ*ـه ها رو داشته باشه.بعد کی گفت خاندان براتیون پاکیزه هستش ؟! همین الان دوتا مثال هستش به اسم رنلی و رابرت دیگه این دوتا هر کاری میتونستن که کل یه خاندان رو متزلزل کنه رو کردن.

خدایش دیگه اخر وقاحت استارک ها در کل تاریخ میشه برندون و بالور آوازه خان که اونم اصلا تاریخ نداره بیشتر افسانه هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب ریگار که بیشتر زمینه اش رو داشته. از همون بچگی پا می شده می رفته سامرهال گریه می کرده. زن ما رو هم که به ناحق دزدیده، ایریس که اول خوب بود بعد دیوونه شد ریگار از همون اول خل و چل بود.

به افسردگی نمی گن دیوونگی که!!! خیلی با هم فرق میکنن!

ایریس از اولم بدبین بود ولی بعد از اسیر شدنش بدتر شد!

در کل اگه یه آدم لایقتر بعد از ایریس شاه میشد بهتر بود!

استنییسم خوبه! یه کم سختگیر هست ولی پادشاه خوبی میشد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا دیگه، میراث شما پدر گرامی برای فرزندانت اینه که توسط سرسی سلاخی بشن یا به بقیه برای زنده موندن وابسته باشن یا پست ترین نوع زندگی رو داشته باشن.

فقط یه پتک داشتی دیگه، مملکت رو با پر و بال دادن به این سرسی و بچه هاش بدبخت کردی رفت. با رفیقت ادارد تو بلاهت رقابت تنگاتنگی داشتین، من خودم نمی دونم کی برد آخر.

در ضمن مارتل ها رو قاطی این کارای باقی خاندان ها نکن، کلاً دورنیش ها خیلی نگاه بازتر و امروزی تری دارن به اکثر قضایا. چیزی رو هم پنهان نمی کنن.

مکالمه آریس اکهارت و آریانه یادته؟ این که حتی پرنسس ها اختیار روابطشون رو دارن نه مثل بقیه خاندان ها، کسی واسه روابط شخصیش نباید به بقیه پاسخگو باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری