رفتن به مطلب

Recommended Posts

یه جستجو کردم ، این طور که به نظر میرسه واقعا مود های وستروس ساخته شده .

یه لینک مربوط پیدا کردم :

http://www.moddb.com/mods/westeros-total-war/downloads/westeros-total-war-v053

ولی سخت مشتاقم طعم وستروس توتال وار رو بچشم :دی

اگه اطلاعات مناسبی در موردش پیدا کردین و لازم دونستین یه تاپیک جدا در موردش تو قسمت بازی ها بزنید .

یه دموی عالی هم داره ، توصیه میکنیم ببینید :

http://cdn.gameura.com/cache/videos/mods/1/15/14928/encode_mp4/WesterosTotalWarHouseStarkPromotion.mp4?start=0

از این لینک یه بازی نصب کردم ولی مطمئن نیستم خودش باشه. بازیه سختیه. استراتزیکه و تا بخواد یه چیزی به آدم بده باید هزارتا کار بکنی. یه خوبی داره اونم اینه که از شخصیات مرده هم میتونی Carpin برداری. مثلا واسه تارگرین ها Carpin ویژش ریگاره و لی اینقدر قیمتش بالاست که تا دیدمش خوشحالیم پرید!!!!

من یکی که هنگ کردم. دو تا انتخاب خاندان بیشتر به آدم نمیده یا استارک یا براتیون. بعدش یه جنگی رو ببری یه خاندان بهت اضافه میکنه. کشت منو تا خاندان تارگرین رو باز کنه. تازه خاندان تارگرین که نیست کالاسار دروگو ئه!!! بعدش که کلی بری جلو چیز های دیگه بهت میده از جمله ارتش آنسیولید ها. من که بیخیال این ارتش شدم. اژدها ها هم که پیر میشم تا بزرگ بشن واسه همین ازشون قطع امید کردم. کلا توصیه من اینه که سراغ خاندان تارگرین نرید. استارک ها از همشون بهترن.

حالا یه سوال دارم. با خاندان استارک کسی تونسته از حمله جیمی نجات پیدا کنه و اون سه تا الماسش رو بگیره تا خاندان لنیستر باز بشه؟؟؟ اگه کسی تونسته لطفا منو راهنمایی کنه. اشکم در اومد تو این مرحله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

استاد ! مدیوال دو ، کینگ دامز رو گیر آوردی و روش نصب کردی ؟!

من پیر شدم اما این کینگ دامز پیدا نمیشه که نیمشه

پ ن : من فکر میکردم میشه همه خاندان ها رو برداشت ! آرزو داشتم اگه تونستم بازی رو ور کنم ، خاندان ارن رو بردارم یه حالی به جناح راست سپاه تایوین بدم وقتی با روس بولتون داره میجنگه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی انجمن تخصصی توتال وار ایران یه لینک به یه سایت دیگه داشت از اونجا گرفتم.

پ.ن: منم خیلی دوست دارم این خاندان ارن رو بگیرم خصوصا بخاطر اون عقاب گشتی مجانیش که دیده نمیشه. ولی فکر کنم باید آرزوی گرفتنش رو به گور ببرم چون جلوتر از اون باید خاندان لنیستر و تالی رو بگیرم. بازی جالبیه. پیشنهاد میکنم حتما یه جوری نصبش کنید.

یه نکته: از همون اولش یه اسپویل خیلی گنده داره و ماجرا های کتاب های سه و چهار و پنج رو با هر مرحله ای که جلو میره لو میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سعی می کنم بازی رو دانلود کنم یا بخرم چون کلا خیلی به سری توتال وار علاقه مندم و یه توتال وار باز حرفه ای هستم . خودم وقتی اون عکس رو پدا کردم که توش لشکر استنیس رو نشون می داد خیلی هیجان زده شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در عجبم که استاد چطور تونسته همش رو دانلود کنه

تو دیوار یعنی انقدر سرعت ها خوبه که 16 گیگ رو میشه دانلود کرد ؟! استاد اگه اینطوره بگید که من در اسرع وقت کاخ و کوخ بارانداز رو با این سرعت رو به زوال دانلودش ترک کنم و سیاه بپوشم ! :دی

ولی با توجه به این که استاد میگه کلا اسپویله ، من به نظرم قیدش رو تا اطلاع ثانوی بزنیم بهتره .

مگر این که قسمت مخصوص جنگش(که امیدوارم مثل همه توتال وارها اینم داشته باشه) چیزی رو لو نده ! که بعید هم هست بده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیخود نیست دیروز حجم اینترنتم یک ماه زودتر تموم شد. نگو این بازی 16 گیگه!!!!!!

تو بخش جنگ هاش خیلی چیزی رو لو نمیده مگه با نامه های تهدید و پیمان های پادشاه ها ولی وقتی یه جنگ رو ببری یه فیلم انیمیشن مانندی مثلا از بارانداز نشون میده و تو اون فیلم یکی به یکی دیگه میگه مثلا راب استارک مرده یا چیز های دیگه.

من از این بازی زده شدم. خیلیییی سخته. هنوز که هنوزه دارم پشت سره هم از جیمی میبازم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو بخش جنگ هاش خیلی چیزی رو لو نمیده مگه با نامه های تهدید و پیمان های پادشاه ها ولی وقتی یه جنگ رو ببری یه فیلم انیمیشن مانندی مثلا از بارانداز نشون میده و تو اون فیلم یکی به یکی دیگه میگه مثلا راب استارک مرده یا چیز های دیگه.

من از این بازی زده شدم. خیلیییی سخته. هنوز که هنوزه دارم پشت سره هم از جیمی میبازم.

بله استاد، خیلی مونده تارگرین ها توی جنگیدن به مهارت استارک ها برسند. توی وستروس که همه ی جنگ هاتون رو به کمک اژدها بردین، این جا هم چند تا اژدها استخدام کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه لینک دانلودشو بدی؟ من از این حجما دارم!!

اون اولی که فقط لینک مود بود درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی لینک اولی که بری یه آیکون دانلود داره. از اون آیکون نتونستم دانلود کنم چون ف.ی.ل.ت.ر بود. دفعه بعد با UC Browser رفتم یه لینک دوم بهم داد با کلی بدبختی از اون لینک این بازی رو گرفتم. تقریبا یه نصفه روز طول کشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توی لینک اولی که بری یه آیکون دانلود داره. از اون آیکون نتونستم دانلود کنم چون ف.ی.ل.ت.ر بود. دفعه بعد با UC Browser رفتم یه لینک دوم بهم داد با کلی بدبختی از اون لینک این بازی رو گرفتم. تقریبا یه نصفه روز طول کشید.

این!؟

http://www.moddb.com/mods/westeros-tota ... l-war-v053

میگم mount and blade بازی نکردید؟ سبک جالبی داره!!حرکت تو نقشه استراتژیکه ولی جنگا و اینا سوم شخص و اول شخص میشه! تو بازیم میتونی هر نقشی که میخای داشته باشی!! مثلا مث یه مزدور باشی و هر کی پول بیشتری بهت داد بهش ملحق شی یا اینکه مثلا یه شاهزاده تبعیدی باشی و بخای تاج و تخت اونجا رو بگیری یا...!(اینا که گفتم جزء به جزءـه و من به هم وصلشون کردم وگرنه کلی حالت مختلف داره!) بعد میتونی بری سرباز بخری و با تمرین قویترشون کنی و بعد اگه قدرتت زیاد شد بری و قلعه بگیری و حتی اگه خیلی قوی شدی فرمانده(همون قلعه بانا) های دیگه میان و بهت ملحق میشن و هزاران کار دیگه که یادم نمیاد!

واسه اینم یه مود ساختن که البته فک نکنم پیشرفت تاریخی داشته باشه(ینی فقط تو یه دوره‌ست!!) و اونم زمان کتاب دومه! پس اسپویل نمیشه!! بنا ها رو خوب ساختن ولی شخصیتا اصلا شبیه نیستن!!(فقط رنگ موهاشون یکیه!!! )

اگه میخاستین دانلود کنین از سایت خودش بگیرین و بعد کرکشو جدا دانلود کنین! حجمشم 500 میگه فک کنم!(فلفل نبین چه ریزه...)

http://taleworlds.com/

واسه مودشم که تو سایت نکسوس مود گیر میاد! البته 2 3 ماه پیش حذفش کرده بودن!(احتمالا باگی چیزی داشته!آخه نسخه بتا بود!!) نمی دونم الان دوباره گذاشته باشنش یا نه! حجم این موده 1.5 گیگه!!!! ینی 3برابر حجم بازی!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک اولیش این بود (اگه اشتباه نکنم) .لینک بعدی ای رو که بهم داد تونستم نصبش کنم

به کینگ رابرت:

ما خودمون اژدها رو ذاتا داریم و نیازی به استخدامشون نداریم فقط نمیدونم چرا اینقدر دیر رشد می کنن. مطمئن باشید که من از سر ناچاری این خاندان رو برداشتم و هروقت که بقیه خاندان ها (خصوصا لنیستر ها) باز بشن من دیگه پشت دستم رو داغ کنم بیام این خاندان رو بردارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم لینک اون مودی که گفتم!(عکس کم داره ولی خودم قبلن دانلودش کردم و نقشه و چیزای دیگشو دیدم!!)( راستی همون طور که گفتم حذفش کردن ولی با یه سرچ ساده گیر میاد!)

http://mbwarband.nexusmods.com/mods/3792/?tab=1&navtag=%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D3792%26preview%3D&pUp=1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی ناسزایی نیست که من بعد این شکست به خودم ندم .

بلاخره کینگدامز رو از یه دوست گرفتم و این نسخه مدیوال وستروس رو اومدم براش نصب کنم . خیلی روان وارد بازی شد و من با لبخند رفتم تو نبرد انتخابی لنیستر ها رو برداشتم تا با گرگ ها بجنگم . اما بی انصاف بدون این که ارورش یه کلمه محتوا داشته باشه از بازی انداختم بیرون .

نمیدونم مشکل از نسخه دارینوسه ( کینگدامز) یا چیز دیگه ایه :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی لینک خرید اینترنتیش رو نداره؟ من میخوامش ولی نمیتونم دانلودش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشین

من تازه اومدم تو این فروم

کلا چند تا بازی واس گیم آف هست؟

من فقط game of thrones genesis بازی کردم که داستان بیشتر تارگرین هارو نشون میده

زیاد جالب نبود

میشه معرفی کنین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدترین چیزی ک میتونم بهت پیشنهاد کنم game of thrones

تو سایتا بزنی بازی game of thrones پیدا میکنی

شش اپیزودیه بازیش

تاحالا چهارتاش اومده

چهارش تازه اومد

بازی خوبیه

Sent from my C2005 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه سبکیه بازیش؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من اپیزود یکش ک تازه اومده بود یکمی بیشتر بازی نکردم

اونجا نقش یکی از خاندانای کوچیک شمالی متحد با راب استارک بود بازی کننده

از عروسی خونین فرار کرد و اینا

دیگه بازی نکردم

البته الان دوباره میخوام نصب کنم و بازی کنم

Sent from my C2005 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اپیزود دو رو دانلود کردم نصبیدم

دو تا مشکل

یک صفحش کوچیکه

دو ایمیل و رمز ورود می خواد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا یکی بزرگی کنه و لینک دانلود وستروس توتال وار رو بهم بده . واقعا ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری