رفتن به مطلب
renly baratheon

استنیس براتیون، وظیفه شناسی که در وظیفه خود کوتاهی کرد !

Recommended Posts

من کجا خانواده رو کلا فروختم؟!

فقط به خاطر اونجایی که گفتم استنیس هفت رو سوزوند و به معتقدانش بی احترامی کرد و تحقیرشون کرد؟! خب داداشی یکم انتقاد پذیر باش دیگه! این کارت اصلا کار خوبی نبود! حالا دلیل نمیشه چون برادرتم همش خوبی هاتو بگم از بدی هات چشم پوشی کنم که! خودت یادم دادی عدالت داشته باشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فقط به خاطر اونجایی که گفتم استنیس هفت رو سوزوند و به معتقدانش بی احترامی کرد و تحقیرشون کرد؟! خب داداشی یکم انتقاد پذیر باش دیگه! این کارت اصلا کار خوبی نبود! حالا دلیل نمیشه چون برادرتم همش خوبی هاتو بگم از بدی هات چشم پوشی کنم که! خودت یادم دادی عدالت داشته باشم!

شما موقعی خانوادت رو فروختی که خودت رو پادشاه هفت پادشاهی اعلام کردی و قطعا پشیمون هم شدی تو این پستت هم هی از استنیس بد گقتی و از تارگارین ها تعریف کردی . حداقل یه کم به خانواده وفادار باش برادر

اما در مورد استنیس بگم که از همون بچگی که پدر و مادرش مردن اعتقادش رو به هفت از دست داد . اتیش زدن چند تا تیکه چوب که براش اندازه ارزن هم ارزش قایل نبود گناه محوب نمی شه ، اونم خدایانی که هیچ کاری نمی کنن

بعید می دونم رنلی چیزی از استنیس یاد گرفته باشه تو عمرش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما موقعی خانوادت رو فروختی که خودت رو پادشاه هفت پادشاهی اعلام کردی و قطعا پشیمون هم شدی تو این پستت هم هی از استنیس بد گقتی و از تارگارین ها تعریف کردی . حداقل یه کم به خانواده وفادار باش برادر

اما در مورد استنیس بگم که از همون بچگی که پدر و مادرش مردن اعتقادش رو به هفت از دست داد . اتیش زدن چند تا تیکه چوب که براش اندازه ارزن هم ارزش قایل نبود گناه محوب نمی شه ، اونم خدایانی که هیچ کاری نمی کنن

بعید می دونم رنلی چیزی از استنیس یاد گرفته باشه تو عمرش

چقدر عصبانی! برادر یکم کم تر خشونت به خرج بده و کم تر حرص بخور، واسه قلبت خوب نیست!

خب حالا اون چه ربطی به این تاپیک داره؟!

نه دیگه خودت میگی باید عدالت رو رعایت کنیم! منم گفتم عدالت اینه که خوبی ها و بدی های هر شخص و هر خاندان رو در کنار هم ببینیم!

خب شما واسه اون چندتا چوب ارزشی قائل نبودی، اما واسه مردمت چطور؟ نباید اعتقادات مردمت رو اونجوری تحقیر میکردی! من گفتم بی احترامی به خدایان چیز مهمی نیست، مگه این که در برابر افرادی که با اون خدایان معتقدن انجام بشه!

(پ.ن: این بحث فکر کنم ربطی به این تاپیک نداره، بهتره اگه خواستی ادامه بدی بریم یه جای دیگه!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استنیس:

شوالیه که بودید.

استاد جان اگه توجه کنی استنیس در زمان قیام رابرت ۱۸ سالش بود و به تازگی شوالیه شده بود . کسی هم که تازه شوالیه شده از لردی اطاعت می کنه که اون رو شوالیه کرده که در مورد استنیس می شه لرد استورملند و برادر بزرگترش رابرت . . یعنی شما واقعا انتظار داشتی استنیس خانواده و مردم و لردش رو ول کنه بیاد بره از شاهی که هفت پادشاهی در دیوانه بودنش یک نظر هستند و خاندانش با زور اژدها مملکت رو ۳۰۰ سال پیش به اتیش کشیدن و دستور داده سر برادرش رو براش بیارن اطاعت کنه . استنیس در اون برهه ی زمانی یه برادر ۲۰ ساله و یه برادر ۵ ساله داره و والدینش رو در ۱۳ سالگی از دست داده اون وقت شما چه انتظاراتی داری . حداقلش این بود که استنیس به عنوان یک شوالیه از مردم استورملند در مقابل ظالمین محافظت کرد . 

به رنلی : برادر جان مگه در طول تاریخ هم این طور نبوده که هر خاندانی که به حکومت می رسه سعی کرده عقاید خودش رو به مردم تحمیل کنه اصلا پادشاهی یعنی دیکتاتوری دیگه نکنه فکر می کنید پادشاهی یعنی دموکراسی 

به مانویل : اقا خودت اول داوطلب بشو عمرا کسی دیگه بیاد اول داوطلب بشه ولی من خودم قول می دم نفر دوم باشم . اسمش هم هر چی می خوای بزار چون پیشنهادش از شما بوده پس حق داری اسمش رو هم خودت انتخاب کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس تکلیف قسمی که به شاه خوردید چی میشه؟ شما از مردم دربرابر ایریس محافظت کردید؟ نکنه لردهای بلند مرتبه شدن مردم؟ برادر هایی بودن که به خاطر این قسم همدیگر رو کشتن. برادر هایی که دوقلو بودن. اگه شما به قسمتون نسبت به پادشاه پایبند نبودید پس از شوالیه های دیگه هم نباید انتظار داشته باشید از شما دفاع کنن.

پادشاهی دیکتاتوری نیست. تارگرین ها وقتی شاه شدن اومدن مذهب و زبان والریایی رو گسترش بدن؟ برده داری رو چه طور؟ خیلی شیک اومدن با وستروس خودشون رو یکی کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پس تکلیف قسمی که به شاه خوردید چی میشه؟ شما از مردم دربرابر ایریس محافظت کردید؟ نکنه لردهای بلند مرتبه شدن مردم؟ برادر هایی بودن که به خاطر این قسم همدیگر رو کشتن. برادر هایی که دوقلو بودن. اگه شما به قسمتون نسبت به پادشاه پایبند نبودید پس از شوالیه های دیگه هم نباید انتظار داشته باشید از شما دفاع کنن.

پادشاهی دیکتاتوری نیست. تارگرین ها وقتی شاه شدن اومدن مذهب و زبان والریایی رو گسترش بدن؟ برده داری رو چه طور؟ خیلی شیک اومدن با وستروس خودشون رو یکی کردن.

استاد منظورت اینه که تارگارین ها اومدن خیلی شیک هفت پادشاهی رو به اتیش کشیدن دیگه اره خوب خیلی شیک بود

تارگارین ها که اصلا غاصب و خارجی بودن و با ایجاد رعب و وحشت توسط اژدها و خونریزی مملکت رو گرفتن و به زور شمشیر از ملت قسم گرفتن . قسمی که به زور شمشیر باشه اصلا اعتبار نداره . من نمی دونم اخه اتیش زدن چند تا تیکه چوب که از خودشون نمی تونن دفاع کنن بد تره یا اتیش زدن مردم بی گناه که تارگارین ها توش استادن . من می دونم که شما هی دارین به این مسایل می پردازین تا گناهان و ظلم های خاندانتون رو بپوشونید . من از برادرم حمایت کردم ، براش استورمزاند رو نگه داشتم ، دراگون استون رو از تارگارین ها گرفتم ، گریت ویک رو به نام برادرم فتح کردم ، ناوگان سلطنتی ساختم و خودم در راس اون سال ها در مملکت صلح برقرار کردم و ۱۵ سال به جان ارین تو اداره ی مملکت کمک کردم و یک صدم همین رو هم از برادر کوچکترم انتظار داشتم . ولی متاسفانه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جوری میگید تارگرین ها مردم بیگناه رو کشتن که انگار این کار رو از قصد کردن!!! جنگ اگان اسمش روشه. جنگ فتح. نکنه انتظار داشتید بدون هیچ جنگی وستروس فتح می شد؟ مرگ آدم های بیگناه حتی تو جنگ غاصب هم بود. چیزیه که نمیشه خیلی جلوش رو گرفت. من موندم خاندان ما جز زمان شورش مذهب هفت دیگه چه ظلمی به مردم کردن؟ اگه ما این ایریس رو نداشتیم شما دیگه به چه چیزه ما گیر میدادید!!!

من که میدونم حق پادشاهی برای شماست فقط میگم شما که اینقدر دم از پاییندی به سوگند و عدالت می زنید خودتون خیلی به قسمتون نسبت به شاهتون پایبند نبودید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس براتیون، وظیفه شناسی که در وظیفه خود کوتاهی کرد !

به نظرم عملکرد استنیس براتیون در مقابل شاهش به قدری جای سوال داره که شایسته این هستش که در یک تاپیک جداگانه به اتهاماتش رسیدگی بشه . از این بحث در حول استنیس رو اینجا پیگیری میکنیم . استنیسی که مخالفین خود و معتقدین به هفت رو به رلور هدیه میکنه و به اسم حق میخواد همه مخالفین رو از دم تیغ بگذرونه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس توی کتاب خودش اعتراف کرد که تصمیم سختی براش بوده که بین شاهش و خانوادش یکی رو انتخاب کنه ولی این استنیس جان ما توی فروم میگه نه اصلاً تصمیم سختی نبود خیلی هم راحت بود و کار خوبی کرد به خانوادش وفادار موند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در راستای صحبت استاد آمون !

خود استنیس با مخالفینش چطور برخورد میکنه ؟! جالب اینجاست که تارگرین ها قدرت داشتند و با مخالفین میجنگیدند ( و بعد شکست یا تسلیم شدن آنها میبخشیدنشون) اما استنیس با وجود این که هیچ قدرتی نداره ( و عملا بدون ملیساندر بازنده اول میدان میشد ) علاوه بر این که خواستار مرگ مخالفینشه، هیچ بخششی هم نشون نمیده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به سامیانو : الان یعنی وفادار موندن به خانواده بد شده دیگه پس برادر شاهکشتون هم کار اشتباهی کرده از نظر شما من دارم نظرات خودم رو می گم نه استنیس واقعی رو . اگه خودم اون جا بودم برام تصمیم گیری راحت تر بود 

به ریگار : استنیس قدرت نداره استنیس که داشت بارانداز رو می گرفت اگه تایوین نرسیده بود .

استنیس اگه قدرت نداشت که نمی رفت دیوار رو نجات بده استنیس اگه قدرت نداشت که نمی رفت دیپ وود موت رو پس بگیره استنیس اگه قدرت نداشت که نمی رفت به سمت وینترفل . همین الان حمایت چندتا از لرد های شمال رو هم داره . همینه دیگه باید تو دراگون استون می موندم تا وحشی ها می اومدن همتون رو می کشتن تا اون وقت می فهمیدین که باید از استنیس تشکر کنین نه این که ازش بد بگین

اره هی از من بد بگین ، فرقی براتون نداره که یه سریتون مردین هر چی می خواین به زنده ها می گین باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جیمی بخاطر نسوختن مردم این کار رو کرد وگرنه چرا خودش به ایریس پیشنهاد داد که دروازه ها رو برای تایوین باز نکنه!؟

بخاطر ملیساندر بود که تونستید اون همه سرباز بدست بیارید و بتونید به بارانداز پادشاه حمله کنید.

اگه تو دراگون استون میموندید که الان شما پیش برادر های مرحومتون بودید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی جیمی به خاطر مردم شاه رو کشت ولی استنیس خیانت کار شد به خاطر قیام خیلی بی انصافیه

چرا اگه تو دراگون استون می موندم الان پیش برادر های مروحومم بودم یعنی فکر می کنید اگه استنیس خودش تو دراگون استون می موند لوراس تایرل می تونست بیاد دراگون استون رو بگیره . استنیس با ول کردن دراگون استون و استورمزاند و رفتن به دیوار برای نجات مردم ثابت کرد که به فکر مردم و وظیفه ای که نسبت به مردم به عنوان پادشاه داره هستش ولی تارگارین ها فقط به فکر قدرت طلبی و کشور گشایی بودن و هفت پادشاهی رو غصب کردن

نکنه لرد ها شمال رو هم ملیساندر برای استنیس اورد . خوب بر فرض که ملیساندر همه افراد استنیس رو براش اورده این الان نقطه ی ضعفه یا نقطه ی قدرت  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب نکته ای بود. جیمی شاه دیوانه ای رو که می خواست چند صد هزار نفر رو بکشه کشت. حتی جیمی می خواست با ریگار به جنگ برادر غاصب شما بره. ولی شما از اول به شاهت خیانت کردی. حتی شما اگه بخاطر دیوانه بودن اون نمی خواستی پشتش باشی می تونستی طرف پسرش رو بگیری! شما از شوالیه ها انتظار داری که بخاطر ادعاتون پشت شما رو بگیرن چون شما پادشاه به حق هستید اما خود شما از پادشاه به حقتون دفاع نکردید و بهش خیانت کردید.

نکنه فکر کردید دراگون استون استومز انده و یا لرد های شما همون لرد های زمان قیام رابرت؟اگه ملیساندر نبود شما همون اوایل کتاب دو به رحمت خدا رفته بودید. حالاشم اگه ملیساندر نباشه شما یه بخش بزرگی از نیروتون رو از دست میدید. درست عین دنریس که اگه هرکدوم از اژدهایانش نباشن یه بخش بزرگی از قدرتش رو از دست میده.

نه که برادر شما تخت رو غصب نکرد. اگه تارگرین ها خارجی هستن شما هم خارجی هستید زیرا یک براتیون و از نسل ما تارگرین ها هستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا باید طرف پسرش رو می گرفتم چرا باید طرف کسی رو می گرفتم که نامزد برادرم رو دزدیده بود چرا باید با پسر کسی هم پیمان می شدم که سر برادرم رو خواسته بود چرا باید با پسری متحد می شدم که خاندانش هفت پادشاهی رو غصب کردن من طرف درست رو انتخاب کردم . طرفی که افراد با شرافتی مثل جان ارین و ادارد استارک بودن

کاری که جیمی کرد خیلی بد تر از کاریه که استنیس کرد هر چند که کار استنیس رو من اصلا بد نمی دونم . اون مخصوص قسم خورده بود که از شاه محافظت کنه و نه تنها این کار رو نکرد بلکه اون رو کشت . اون هم برای این که ایریس بهش گفته بود بره سر پدرش رو بیاره . شباهت ها رو نمی بینید

اتفاقا دراگون استون خیلی قلعه ی مستحکمیه و اگه خود استنیس اون جا بود عمرا یه جوجه شوالیه می تونست اون جا رو بگیره . در مورد ملیساندر هم بگم که خوب این مزیت استنیسه و به نظرم مقایسش با اژدها های دنریس اشتباهه چون دنریس با این همه قدرت اژدها فعلا تو میرین گیر کرده ولی استنیس با توانایی خوبش در فرماندهی داره پشت سر هم موفقیت بدست میاره . فقط صبر کن تا وینترفل رو بگیره و به استارک ها برگردونه تا اون وقت کل شمال ازش حمایت کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بوی توطئه و خیانت به مشام می رسه. خیانت لنیستری و توطئه ی تارگرینی. برادر بیچاره ی ما رو به گوشه ی رینگ بردند. برادر جان دلم برات سوخت.

واقعا منطق تارگرین ها؟! خیلی غیر قابل درکه. می زنند هرگونه جنایت و خیانت رو سر بقیه در می آرن، فثط به این دلیل که زورشون می رسه، انتظار هم دارند همه بهشون وفادار بمونند. (اسمایلی کوبیدن سر به دیوار)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استنیس:

چون شما قسم خورده بودید از پادشاه و خاندانش دفاع کنید. اینقدر به ریگار نگید دزد. هنوز هیچی مشخص نیست! شما به خاندان سلطنتی خیانت کردید. ایریس دیوانه بود و نباید ازش پشتیبانی میشد اما ولیعهدش که اینطوری نبود. جیمی یه پادشاه دیوانه رو کشت. توجه کنید دیوانه. یه آدم خل که می خواست مردم رو بسوزونه. این کارش دفاع از مردمه. جیمی این کارش رو بعد از مرگ ریگار انجام داد.بعد مرگ کسی که باید بهش وفادار میموند.

گیرم دراگون استون هم مستحکم ولی بازم شما شانسی نداشتید چون نه سربازاتون بعد اون شکست روحیه درست و حسابی داشن، نه افرادتون اون افراد سابق بودن نه دیگه ادارد استارکی بود که تو دقیقه نود بیاد شما رو نجات بده.

وجه تشابه ملیساندر با اژدهایان دنریس جادوشونه.اگه شما هم تو وضعیت دنی می بودید کار بیشتری نمیتونستید انجام بدید. البته فعلا که به لطف دوستان آهن زاده ارتش متحد شهر های آزاد. شکست خورده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استاد امون : از کجا معلوم بعدا ریگار دیوانگیش گل نمی کرد یا مثلا بچه هاش دیوانه نمی شدن کسی که پدر و برادرش دیوانه بودن و خواهرش هم مشکل خود بزرگ بینی داره قطعا سالم نیست . بعدا یکی نمی اومد بگه استنیس با حمایت از ریگار دیوانه ها رو تایید کرد . 

استدلالتون در مورد کار جیمی هم اصلا تو کتم نمی ره و به نظرم کاملا جانب دارانه است

اتفاقا اگه استنیس ۳ تا اژدها داشت خوب می دونست چه جوری ازش استفاده کنه ولی دنریس با تصمیمات اشتباهش و غوطه ور شدن تو رویا ها و افکار مسخره خودش رو اون جا زندانی کرده

افکار دنریس : من داریو رو می خوام ، من دنریس استورم بورن هستم ، من مادر اژدها هستم ...

این جوری نمی شه مملکت رو اداره کرد

به کینگ رابرت : برادر می بینی چه جوری من رو مظلوم گیر اوردن من داشتم با داداش رنلی بحث خانوادگی می کردم یهو دیدم برام تاپیک زدن و همین جور پست پشت پست علیه من میاد . حالا همه فهمیدن که تارگارین ها و لنیستر ها ظالم اند و براتیون ها مظلوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار در بهترین حالت دو برابر بدتر از ایریس بود. ایریس حداقلش اولش عاقل بود بعد خل و چل شد، ریگر این طور که معلومه از بدو تولد دیوانه و مجنون بوده. اصلا با توجه به قراین به نظر می رسه ایریس رو هم ریگار دیوانه کرده بوده.

شما طرفداران تارگرین ها به نظر می رسه که خودتون رو زدین به خواب چون با جوالدوز هم بیدار نمی شین. از بدوی ترین جوامع تا متمدن ترینشون اولین و مهم ترین وفاداری یک نفر به خانواده اشه. هیچ آدمی برادر خودش رو ول نمی کنه طرف یک بیگانه رو بگیره. از طرفی دزدیدن زن یک نفر نه تنها توهین به خود اون طرفه که توهین به خانواده و اعضای خانوادشه. حالا هر چی اسمش رو بذارین. فکر کنین لیانا خودش پایه بوده، حقی برای ریگار ایجاد نمی کنه. ریگار با دزدیدن لیانا به رابرت و براتیون ها توهین کرده، اون وقت حتما استنیس باید به برادرش و خانواده اش پشت کنه به خاطر کسی که به او و خانواده اش توهین کرده.

جالبه خودتون هم می دونین که حرفتون پایه و اساس درستی نداره ولی باز هم رو حرفتون اصرار می کنین. وگرنه چرا اشاره ای به تیریون نمی کنین. تیریون با این که می دونست استنیس شاه قانونیه و بچه های خواهرش حر.ام.زا.ده اند و با این که از خانواده اش اصلا دل خوشی نداشت رو به روی استنیس وایساد و حتی جون خودش رو هم پای این کار گذاشت. خیلی راحت با این قضیه کنار می آین با وجود این که تو این قضیه خیانت کار لنیسترا بودند و به رابرت و استنیس خیانت شده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استنیس : من نظرم به استاد آمون نزدیکه . جیمی با کشتن شاه دیوانه و ننگین کردن اسم خودش زندگی خیلی ها رو نجات داد . اما استنیس در حالی به شاهش خیانت کرد که برادرش ادعای پادشاهی میکرد، چه قماری بالاتر از این ؟! برادر پادشاه بودن خیلی بهتر از برادر یه لرد بودنه . نه ؟!

ضمن این که بیشترین چیزی که در استنیس شخص من رو اذیت میکنه اینه که استنیس خودش سوگند به پادشاهش رو شکسته اما انتظار داره همه ( در حالی که هیچ سوگندی بهش نخوردن) بهش خدمت کنن و شاه بدوننش !

جیمی جلوی کشته شدن خیلی ها رو گرفت اما استنیس با پافشاری روی حقی که توهمش رو زده حتی از جون برادر خوش هم نگذشت !

به سر رابرت : بیخیال !‌ ریگار دیوانه بود که انقدر از کوچیک و بزرگ همه میخواستش ؟!‌بابا وقتی باریستان و ند و n تا آدم دیگه میگن کار درست بوده حتما بوده دیگه !‌

ما با تیریون مشکلی نداریم چون تیریون مثل استنیس نیست که از انس و جن انتظار داشته باشه که به حق بادشاهیش اعترفاف کنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پای من رو چرا میکشین وسط!!!؟

تیریون حداقل مدعی این نیست که حق با خودشونِ، میدونه خیانت کردن ولی خوب که که چی!!؟ این زورِ که حق میاره فعلا زور لنیستر ها بیشتر میچربه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جیمی کار درستی کرد که ایریس رو کشت، (مانع از اجرای نقشه ی شیطانی ایریس شد و مهم تر از اون یک تارگرین رو کشت) ولی بقیه ی کار جیمی رو هم می شه توجیه کرد؟

من نمی دونم مرگ رنلی چه ربطی به دفاع از استورمز اند داره. استنیس از رنلی خواست که پادشاهیش رو بپذیره و رنلی نپذیرفت. وقتی 2 تا پادشاه بر یک مملکت ادعای پادشاهی دارند و حاضر نیستند از ادعاشون کناره بگیرند و مملکتشون رو نصف کنند در نهایت یکیشون باید حذف بشه، راه حل دیگه ای نداره. رنلی هم پیروز می شد یه طوری استنیس رو حذف می کرد، حالا یا با کشتن، تبعید یا زندانی کردن.

تیریون حقی نداشت که بخواد از کسی متوقع باشه. اگه تیریون هم وارث اول اصلی تاج و تخت بود مطمئنا از حقش دفاع می کرد. همین طور که الان هم سفت و سخت پاچه ی تایوین رو گرفته که حقش (کسترلی راک) رو بهش بده. ضمن این که زمانی هم که به عنوان دست جافری با نماینده ی استارک ها صحبت کرد، خواستار کناره گیری کامل راب استارک از ادعاش و پذیرش بی چون و چند پادشاهی جافری شد.

من یادم نمی آد جایی ادارد استارک گفته باشه خیلی مرده یا خیلی آدم شریفیه، یک جا ادارد موقع بازدید از بچه ی کوچک رابرت فکر کرد اگه ریگار شاه بود توی ف.ا.حش.ه خ.ونه ها مجبور نبود دنبالش بگرده. همین رو کردین تاییدی بر شرافت ریگار. البته ند بیچاره نمی دونست که اگه ریگار شاه می شد تو اون لحظه به احتمال زیاد داشت بین خاکسترا و خرابه ها قدم می زد. باریستان سلمی هم آدم شریفیه، ولی در قیاس با امثال جوراه مورمونت. این قدر تناقض بن رفتار ها و کردار های و حرف هاش زیاده که آدم حیرون می مونه چه جوری او رو به عنوان الگوی گارد پادشاه می شناسند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پای من رو چرا میکشین وسط!!!؟

تیریون حداقل مدعی این نیست که حق با خودشونِ، میدونه خیانت کردن ولی خوب که که چی!!؟ این زورِ که حق میاره فعلا زور لنیستر ها بیشتر میچربه

تیریون با این که خونواده اش خیانت کارند خودش رو ملزم به حمایت از خانواده اش می بینه، حتی زمانی که دیگه امیدی به پیروزی نداره و جونش رو هم برای این کار می ذاره.

حالا استنیس می دونه که برادرش توی قیام علیه تارگرین ها محقه، اون وقت انتظار دارن که استنیس از دشمن برادرش حمایت کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیریون با این که خونواده اش خیانت کارند خودش رو ملزم به حمایت از خانواده اش می بینه، حتی زمانی که دیگه امیدی به پیروزی نداره و جونش رو هم برای این کار می ذاره.

حالا استنیس می دونه که برادرش توی قیام علیه تارگرین ها محقه، اون وقت انتظار دارن که استنیس از دشمن برادرش حمایت کنه.

اینجا یه تفاوتی وجود داره تارگرین ها اهل بخشش اند ولی استنیس متاسفانه نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا یه تفاوتی وجود داره تارگرین ها اهل بخشش اند ولی استنیس متاسفانه نیست

بله دوره ی بیلور بریک اسپیر بعضی وقت ها بخشش هم نشون می دادند، ولی تو دوره ی اخیر محاکمه شون سوزوندن بوده.

اتفاقا استنیس از این که تیریون قبل از جنگ جانب اون رو بگیره استقبال هم می کرده، حمایت تیریون از استنیس می تونسته مهر تاییدی برای ادعای استنیس باشه. استنیس حتی اگه علاقه ای هم به قیافه ی تیریون نداشته از همچین چیزی استقبال می کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری