رفتن به مطلب
ریگار

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

Recommended Posts

سلام و درود .

سوالات فرومی :

1- به نظرت مقصود این اعضای گارد چیه که مدام من و استاد آمون رو متهم به تبانی میکنن؟

2- در نظر دارم اگه شرایط بحرانی شد شما رو قاضی دادگاه اعلام کنم . نظرت چیه ؟

3- به نظرت آیا تغییری در شور مکتب ترجمه ویکی اتفاق افتاده؟ به نظرت علتش چیه ؟

4- چه چیزهایی در سایت وستروس بیش از همه اذیتت میکنه و چه چیزهایی رو بیش از همه دوست داری ؟

5- به نظرت کدوم یک از شما سه گارد شاهنشاهی به مقام لردی میرسین ؟

سوالات شخصی :

6- چطوری میخوابی ؟ زمان، کیفیت و مدل خوابیدنت رو شرح بده .

7- بدترین ، ترسناکترین ، بهترین و بی منطق ترین خوابت رو برامون تعریف کن .

8- دندونات سالم اند ؟! کلا در چه وضعیتی هستن ؟

9- بهترین کادویی که به کسی دادی چیه ؟ به کی ؟ بهترینی که گرفتی چیه ؟ از کی ؟

10- شرم آورترین کاری که به عمرت کردی و افتخار آمیزترین کاری که کردی رو برامون تعریف کن .

سوالات نغمه ای :

11- پدرم پدرت رو تحقیر کرد و پدرت به بدترین شکل خیانت کرد، دخترتون رو پس زدیم، عروسمون رو کشتید و ... چرا با این اوصاف اژدها و شیر هنوز بیش از بقیه به هم نزدیکن ؟

12- اگه یه دوشیزه زیبا بودی و مجبور بودی یکی از این ها رو به همسری انتخاب کنی، کدوم رو انتخاب میکردی؟ یه خط از زندگی با فرد منتخبت برامون بگو .

گرگور گلکان- رمزی بولتون- کرستر - والدر فری

13- تو ذهنت در مورد نغمه رویا پردازی میکنی ؟ اگه آره بیشتر حول چه موضوعیه ؟

14- نبرد های تن به تن و تک به تک افراد زیر با هم رو در ذهنت مجسم کن، اگه دست خالی بخوان با هم بجنگن کیا از هر جنگ زنده بیرن میان؟

سرسی-کتلین / سنسا- مارجری / تیریون- جافری / ننه پیر - ملکه خار ها / استاد آمون - والدر فری / برن - رابرت تالی / برین از تارت - مادر و دختر مورمونت / لیتل فینگر-واریس/

15- کدوم یک از گزینه های زیر رو انتخاب میکنی :

الف: یه بچه اژدها ب: ملیساندر ج:ده هزار آنسیولید د: یکصد هزار سرباز وستروسی

سولات متفرقه :

16- نظرت در مورد حجاب چیه ؟

17- دلت بیشتر از همه واسه کی تنگ میشه ؟

18- به نظرت کدوم تاثیر گذارتر بودن ؟

فروید،داروین،اینشتین،مارکس

19- دوست داری چطور بمیری ؟ ( خواهشا به خاطر مسائل اخلاقی چیزی که تیریون به مردم کوهستان ماه گفت رو بازگو نکن! )

20- کدوم رو بیشتر دوست داری ؟ چرا ؟

هرا / آفرودیت / آتنا

پیشاپیش ممنون به خاطر جواب هات .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درورد بی پایان بر شوالیه راستین گارد پادشاهی

1 چه برندی رو برای ساعت می پسندی؟

2 بیشتر به چه نوع فیلم هایی علاقه داری؟

3 ترسناک ترین، غم انگیزترین و خنده دار ترین فیلمی که دیدی؟

4 به نظرت سریال بازی تاج و تخت قشنگتره یا کتابش؟

5 کدوم فصل از سریال بازی تاج و تخت رو بیشتر می پسندی؟

6 بین کتاب های نغمه ای از یخ و آتش کدوم رو بیشتر دوست داری؟

7 اگه قرار باشه تو دنیای مارتین زندگی کنی کدوم قاره رو برای زندگی ترجیح می دی؟چرا؟

8 برای زندگی کردن تو وستروس کدوم قلعه رو جای مناسب تری می دونی؟

9 بین اعضای خاندان تارگرین کدوم فرد رو بهتر می دونی؟

10 به نظرت غم انگیز ترین اتفاقی که تو داستان های نغمه رخ داده چیه؟

11 فکر می کنی بزرگترین جنگ نغمه چی بوده؟

12 به نظرت تاثیر گذار ترین شخصیت نغمه کیه؟

13 ترجیح می دی برای فتح دنیا از سه تا اژدها استفاده کنی یا بمب اتمی؟ چرا؟

14 از چه میوه ای بیشتر خوشت میاد؟

15 روزی یک فیلسوف چینی خواب می بیند که یک پروانه است. هنگامی که از خواب بر می خیزد از خودش می پرسد که آیا من یک انسان هستم که خواب دیده ام یک پروانه ام یا یک پروانه ام که خواب می بیند یک انسان است؟ به نظرت کدوم جواب درسته؟ چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به شاهزاده عزیز، ریگار بزرگ:

سلام و درود .

سوالات فرومی :

1- به نظرت مقصود این اعضای گارد چیه که مدام من و استاد آمون رو متهم به تبانی میکنن؟

تفرقه اندازی، به جز این دلیل دیگه ای نمیتونن داشته باشن به خصوص این کینگ رابرت که اگر خوب دقت کنیم لیتل فینگری در لباس رابرتِ

2- در نظر دارم اگه شرایط بحرانی شد شما رو قاضی دادگاه اعلام کنم . نظرت چیه ؟

برای رهایی از هرگونه شایعه پراکنی و همچنین اعتقاد به عدالت شما، من پیشنهاد میکنم خودت به عنوان قاضی در شرایط بحرانی اغتشاشگران رو مهار کنی

3- به نظرت آیا تغییری در شور مکتب ترجمه ویکی اتفاق افتاده؟ به نظرت علتش چیه ؟

در شور که نه ولی خوب توی تابستان اکثراً بیکار بودیم و خیلی راحت میومدیم مداخل رو ترجمه میکردیم ولی الان که مدارس و دانشگاه ها باز شدن خیلی هامو وقت نداریم، خود من دوتا مدخل دارم که اصلاً وقت نمیکنم ترجمشون رو تمام کنم

4- چه چیزهایی در سایت وستروس بیش از همه اذیتت میکنه و چه چیزهایی رو بیش از همه دوست داری ؟

حضور بیش از اندازه استارک ها و براتیون ها به نظرم باید یه طرح پاکسازی واسشون بزاریم خوب این چند وقته مطالب سایت خیلی دیر بروز میشه مثلاً خبری که یکی دو روز ازش میگذره تازه توی سایت قرار میگیره که البته قبلاً اینجوری نبود. از طرفی من جو صمیمی که بین اعضا هست رو دوست دارم

5- به نظرت کدوم یک از شما سه گارد شاهنشاهی به مقام لردی میرسین ؟

مگه اعضای گار شاهنشاهی هم به مقام لردی میرسن!؟ اگر اینطوره مطمئنن خودم ولی با توجه لابی گری هایی که کینگ رابرت داره انجام میده این احتمال رو میدم رابرت غاصب به قسمش پایبند نمونه و لرد بشه

سوالات شخصی :

6- چطوری میخوابی ؟ زمان، کیفیت و مدل خوابیدنت رو شرح بده .

زمان که مشخص نیست ولی بعد از ساعت 12 شبِ مطمئنن، کیفیتش هم که من خواب خوب و نسبتاً عمیقی دارم، مدل خوابیدنم: من روی زمین میخوابم دوتا استایل دارم یا روی کمر میخوابم و پاهامو روی یه بلندی میذارم تا ارتفاعش از محل قرار گیری سرم بیشتر باشه یا هم روی شکم میخوابم و دستم رو دور یکی از بالشتام حلقه میکنم

7- بدترین ، ترسناکترین ، بهترین و بی منطق ترین خوابت رو برامون تعریف کن .

خوب من خواب مرگ و میر زیاد میبینم مخصوصاً مردن خودم اکثراً هم یا دارم از ارتفاع میوفتم یا دارم غرق میشم اینا بدترین نوع خوابی هستن که میبینم جوری که توی خواب خیس عرق میشم

ترسناک ترین: من از مار میترسم تا حالا چندین دفعه خواب دیدم که انداختنم توی یه اتاقک با کلی مار اونم نه از این ریزه میزه هاشون که فقط زهر دارن همشون پیتون که راحت بتونن قورتم بدن البته هر بار بعد حسابی دورم میچرخن و استخوان های بدنم خورد میکنن قبل از اینکه بخوان بخورنم خیلمو راحت کنن از خواب میپرم ولی وقتی از میپرم باید بیاین تپش قلب منو ببینید حس میکنم از توی قفسه سینم میخواد بزنه بیرون

بهترین: مواقعی که خواب پول میبینم خیلی خوبه هرکاری دلم میخواد میکنم ولی وقتی بیدار میشم میبینم همش خواب بوده کلی افسردگی میگیرم

بی منطق: همین خواب ها ماری که مبینیم خودش نمونه خواب بی منطقِ چون تا جایی که میتونم از مارها فاصله میگیرم حتی وقتی نمایشگاه مار میزنن از خیابونی که نمایشگاه توشه رد نمیشم ولی نمیدونم چرا خوابشون رو میبینم

8- دندونات سالم اند ؟! کلا در چه وضعیتی هستن ؟

نه زیاد چهار تا ردیف بالا و 6 تا ردیف پایین لمینت کاری شدن تازگی ها هم فکر میکنم سمت چپ ردیف بالا اون ته یکی از دندونام پوسیدگی پیدا کرده

9- بهترین کادویی که به کسی دادی چیه ؟ به کی ؟ بهترینی که گرفتی چیه ؟ از کی ؟

10- شرم آورترین کاری که به عمرت کردی و افتخار آمیزترین کاری که کردی رو برامون تعریف کن .

شرم آور ترین: برمیگرده به چندسال پیش لباس دخترونه تنم کردم و در یک حالت وقیحانه ازم عکس گرفتن(نخندین! ) الانم خیلی دارم تلاش میکنم اون عکسا رو پیدا کنم و آتیششون بزنم ولی آب شدن رفتن زیر زمین

توی پیش دانشگاهی بهم لوح تقدیر دادن به عنوان دانش آموز نمونه البته به نوعی کار شر آوری محسوب میشه بین دوستام آبروم به لجن کشیده شد

سوالات نغمه ای :

11- پدرم پدرت رو تحقیر کرد و پدرت به بدترین شکل خیانت کرد، دخترتون رو پس زدیم، عروسمون رو کشتید و ... چرا با این اوصاف اژدها و شیر هنوز بیش از بقیه به هم نزدیکن ؟

به خاطر اینکه ما ها خاندان های فهیمی هستیم و گذشته ها رو توی گذشته رها میکنیم ولی باقی خاندان ها از طرفی هرس و طمع زیادی زیادی دارن به نحوی که هیچ جوره حاضر نیستن با هم متحد بشن

12- اگه یه دوشیزه زیبا بودی و مجبور بودی یکی از این ها رو به همسری انتخاب کنی، کدوم رو انتخاب میکردی؟ یه خط از زندگی با فرد منتخبت برامون بگو .

گرگور گلکان- رمزی بولتون- کرستر - والدر فری

گرگور کلگان، خوب گرگور بیشتر در حال یاغی گریه و دیر به دیر توی خونه سر و کلش پیدا میشه در نتیجه دیر به دیر ریخت نحسش رو میبینم زندگی خوبی هم میشه اون میره پی وحشی گری هاش منم توی قلعه جلوی آتش گرم میمونم

13- تو ذهنت در مورد نغمه رویا پردازی میکنی ؟ اگه آره بیشتر حول چه موضوعیه ؟

نه زیاد، بیشتر راجع به تیریون و اینکه چه سرنوشتی میتونه داشته باشه

14- نبرد های تن به تن و تک به تک افراد زیر با هم رو در ذهنت مجسم کن، اگه دست خالی بخوان با هم بجنگن کیا از هر جنگ زنده بیرن میان؟

این دست خالی که گفتی نتیجه رو خیلی تغییر میده

سرسی-کتلین / سنسا- مارجری / تیریون- جافری / ننه پیر - ملکه خار ها / استاد آمون - والدر فری / برن - رابرت تالی / برین از تارت - مادر و دختر مورمونت / لیتل فینگر-واریس/

کتلی-مارجری-جافری-ننه پیر-والدر فری-رابرت-بریین از تارت-لیتل فینگر

15- کدوم یک از گزینه های زیر رو انتخاب میکنی :

الف: یه بچه اژدها ب: ملیساندر ج:ده هزار آنسیولید د: یکصد هزار سرباز وستروسی

ملیساندر، چون اگه باهاش همکاری کنی او آپشن اژدها رو هم واست جور میکنه

سولات متفرقه :

16- نظرت در مورد حجاب چیه ؟

یه امر شخصیه، نه موافقم که منعش کنن نه موافقم که اجباری باشه هرکس هر طور که راحتتره باید بگرده

17- دلت بیشتر از همه واسه کی تنگ میشه ؟

آدم بی احساسیم ولی واسه مادر بزرگ و پدربزرگم دلم تنگ میشه

18- دورترین جایی که از خونه رفتی کجاست؟

منظور مسافرته دیگه!؟ دور ترین نقطه جاده چالوس بوده

19- دوست داری چطور بمیری ؟ ( خواهشا به خاطر مسائل اخلاقی چیزی که تیریون به مردم کوهستان ماه گفت رو بازگو نکن! )

مرگ سریع رو بیشتر دوست دارم ترجیح میدم به سرم شلیک کنن تا اینکه بخوام توی پیری در حین مبارزه با بیماری بخوام بمیرم

20- کدوم رو بیشتر دوست داری ؟ چزا ؟ هرا / آفرودیت / آتنا

آتنا، قبلاً گفتم واسه عقل و خرد احترام زیادی قائلم پس در نتیجه ایزدبانو عقل و خرد رو به باقی ترجیح میدم

پیشاپیش ممنون به خاطر جواب هات .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد آمون:

درورد بی پایان بر شوالیه راستین گارد پادشاهی

درود بر استاد گرانقدر

1 چه برندی رو برای ساعت می پسندی؟

رولکس مصلما ولی متاسفانه تا الان موفق به خریدش نشدم

2 بیشتر به چه نوع فیلم هایی علاقه داری؟

3 ترسناک ترین، غم انگیزترین و خنده دار ترین فیلمی که دیدی؟

تپه ها چشم دارند خوب بود تا حالا فیلمی که واقعا بترسونتم رو ندیدم(کسی پیشنهادی نداره!؟)، فهرست شیندلر تنها فیلمی بود که باعث شد گریه کنم، خنده دار ترین فیلهایی که دیدم فیلم های جری لوئیس واقعاً خنده دارن هر وقت میبینم میمیرم از خنده اسم نبردم چون همه فیلماش عالین

4 به نظرت سریال بازی تاج و تخت قشنگتره یا کتابش؟

من با سریال بیشتر حال میکنم چون قشنگ میتونم از محیط های مختلف یه دید کامل داشته باشم در حالی که توی کتاب با وجود تمام جزئیاتی که در مورد محیط های مختلف گفته شده باز هم نمیتونم به یه دید کامل از محیط برسم

5 کدوم فصل از سریال بازی تاج و تخت رو بیشتر می پسندی؟

دو رو بیشتر از یک و سه دوست داشتم

6 بین کتاب های نغمه ای از یخ و آتش کدوم رو بیشتر دوست داری؟

کتاب سه

7 اگه قرار باشه تو دنیای مارتین زندگی کنی کدوم قاره رو برای زندگی ترجیح می دی؟چرا؟

سوتوروس دور از تمام ماجراها، ولی جداً ایسوس و مشخصاً براووس رو انتخاب میکنم چون از طرفی دردسر های وستروس رو نداره از طرف دیگه این شهر ابهت و عظمت خاصی داره

8 برای زندگی کردن تو وستروس کدوم قلعه رو جای مناسب تری می دونی؟

هایگاردن، قبلاً تو نظر سنجی هم گفتم از طرفی از لحاظ آذوقه به مشکل بر نمیخوریم و از طرف دیگه سرباز فراوان برای محافظت از قلعه میتونی جور کنی مورد بعد هم اینکه توی زمستان زیاد به مشکل بر نمیخوریم

9 بین اعضای خاندان تارگرین کدوم فرد رو بهتر می دونی؟

از ابتدا!؟ بیلور نیزه شکن، هوش خوب و نیت خوب داشت اگر زنده میموند میتونست روند تاریخ تارگرین ها رو به شدت عوض کنه

10 به نظرت غم انگیز ترین اتفاقی که تو داستان های نغمه رخ داده چیه؟

برج شادی، بزرگ ترین جنگجو های وستروس تلف شدن از طرف دیگه هدف بر پایی قیام(پس گیری لیانا) از دست رفت و اینکه زندگی ند رو کاملا تحت تاثیر خودش قرار داد

11 فکر می کنی بزرگترین جنگ نغمه چی بوده؟

همین جنگ پنج پادشاه، تلفات و اثراتی که داره به مراتب حتی از جنگ فتح هم بیشتره

12 به نظرت تاثیر گذار ترین شخصیت نغمه کیه؟

هاولند رید، با وجود اینکه پیداش نیست ولی در صورتی که سر و کلش پیدا بشه خیلی از مسائل مهم رو میتونه فاش کنه که ممکنه باعث تغییر توی مناسبات قدرت بشه

13 ترجیح می دی برای فتح دنیا از سه تا اژدها استفاده کنی یا بمب اتمی؟ چرا؟

دنیای فعلی!؟ اژدها دیگه کاربرد نداره، بمب اتمی هم همینطور، ترجیح میدم از بعد اقتصادی دنیا رو فتح کنم، وقتی با زور یه جایی رو فتح کنی بلاخره وقتی ضعیف بشی کفتارها( ) میان و فتوحاتت رو از چنگت در میارن ولی ماندگاری امپراطوری های اقتصادی بیشتره و آسیب های اجتماعیش هم کمتر از دخالت های نظامیه

14 از چه میوه ای بیشتر خوشت میاد؟

قبلاً که گفتم آلبالو

15 روزی یک فیلسوف چینی خواب می بیند که یک پروانه است. هنگامی که از خواب بر می خیزد از خودش می پرسد که آیا من یک انسان هستم که خواب دیده ام یک پروانه ام یا یک پروانه ام که خواب می بیند یک انسان است؟ به نظرت کدوم جواب درسته؟ چرا؟

انسانی که خواب دیده پروانه شده، چون پروانه بودن یه دیده ایده آلی برای این فیلسوفه ولی کمتر انسانی یا حتی به نظر من هیچ انسانی نمیتونه ایده آل و کامل باشه و تنها توی خواب و رویا میتونیم خودمون رو اینقدر کامل و زیبا ببینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام!

1-نظرت راجع به gf و bf که امروزه خیلی مد شده چیه؟

2-خودت دوست دختر داری؟حاضری باهاش ازدواج کنی؟

3-اصلا معیار پاک بودن(دوست پسر نداشتن)واست مهمه؟

4-ضایع ترین اخلاق واسه یه پسر چیه؟

5-وضعیت درسیت چطوره؟

6-علم بهتر است یا ثروت؟

7-اگه تو داستان نغمه بودی و وضعیت جورا مورمنت رو داشتی چیکار میکردی؟برمیگشتی یا میموندی؟

6-سریال چی میبینی؟

7-دانشگاه آزاد میخونی یا دولتی؟

8-وضع مالیت خوبه(آخه از همه چی دوتاشو داری!)؟

9-نظرت راجع به جان اسنو چیه؟

10-خوشتیپ ترین مرد وستروس و خوشگل ترین زن؟

11-کدوم شخصیت کلاه قرمزی رو بیشتر از همه دوست داری؟

12-نظرت راجع به این بیت شعر چیه؟

در این حضرت چو مشتاقان نیاز آرند ناز آرند..که با این درد اگر دربند در مانند درمانند

13-از زندگیت راضی هستی؟

14-اگه بهت بگن دستت رو قطع کنیم یا بفرستیم قلعه سیاه کدوم رو انتخاب میکنی؟چرا؟

15-یه جمله قشنگ و به فکر فرو برنده بگو!

خوش باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کینگ رابرت:

سری دوم سوال ها، سر سامیانو اگه این دفعه فقط با بله و خیر جواب بدی قیمه قیمه خواهی شد.

این تهدیدت بیشتر تحریکم کرد جواب ندم

محاکمه ی یخ و آتش

1- چرا درست به سوال ها جواب نمی دی؟ چرا این همه تاخیر داری؟ ما این جا هویجیم؟

به سوال ها تا جایی که بتونم و مغزم اجازه بده جواب میدم دیگه بیشتر از دستم بر نمیاد-به خاطر کار و زندگی دانشگاه باشگاه، بیست و چهار ساعت که ننشستم پا لپتاپ تا سوال پرسیدین جواب بدم که، تازه باید واسه جواب ها فکر کنم

2- حوزه های مورد علاقه ات رو مشخص کن؟ تکلیف ما رو مشخص کن در سری سوالات احتمالی آینده در مورد چه زمینه ای ازت بپرسیم.

بیشتر سینما، تاریخ و جغرافیا البته توی اینا استاد نیستم فقط علاقه مندم

3- نظرت در مورد ایده ی تمدید محاکمه چیه؟ به نظر خودت شایسته ی این مجازات هستی؟

نه، ایده از طرف کیه!؟ چقدر آدم سطحی نگری بوده

می خواستم یک سوال خبیثانه بپرسم ولش کن، منصرف شدم.

سنگ بزرگ نشانه نزدنه

سوالات نغمه ای

1- اگه توی نغمه، یک خاندان جدید تاسیس می کردی، چه نمادی رو برای خاندانت انتخاب می کردی؟ شرح کاملی بر پرچمی که برای خاندانت طراحی می کردی بده. (خواهشا از خطوط میخی استفاده نکن. ). اگه ایده ای به ذهنت می رسه شعاری رو هم که برای خاندان فرضیت بساز.

یه بار توی یکی از سایت ها بود میتونستی واسه خودت پرچم بسازی و شعار انتخاب کنی

پرچمی که من ساختم یه خورشید قرمز توی زمینه نارنجی(همون مارتل ها فقط بدون نیزه) شعارم هم ترجمه اش میشد: فرزندان خورشید ترسی از زمستان ندارند

البته الان اگه بخوام دوباره این کار رو بکنم ترجیح میدم پرچمم شامل یک روباه نارنجی باشه که پشت سر یه شیر قایم شده در رنگ زمینه قرمز

2- بدون تعصب بگو از نماد و شعار کدوم خاندان توی نغمه بیشتر خوشت می آد. از کدوم ها بیشتر بدت می آد.

نماد تارگرین ها شعار مارتل ها

اسپویلر کتاب 4

3- به نظرت چه کسی مصداق پیشگویی ملکه ی جوان تر و زیباتره؟ چرا؟ دوست داری کی باشه؟ چرا؟ به نظرت امکان داره این پیشگویی سر کاری باشه؟

خوب به نظرم سانساست چون هم از نظر زیبایی سرسی خودش معترف زیبایی سانساست و هم اگر سانسا قدرت رو بدست بیاره انگیزه کافی برای نابود کردن سرسی رو داره-ولی من دوست دارم مارجری باشه دلیلم هم اینه که تایرل ها هم باید یه نقش تاثیر گذار اساسی ایفا کنن یا نه در کل قرار زیر سایه باقی به کارشون تو داستان ادامه بدن-پیشگوییه که عمراً سرکاری نیست چون این پیشگویی کل زندگی سرسی رو تحت تاثیر قرار داده از طرفی یه قسمت هاییش به حقیقت پیوسته

4- به نظر خودت به کدوم یکی از شخصیت های نغمه بیشتر شباهت داری؟ هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ شخصیتی.

ظاهری که گرگور کلگان یا شاید گریت جان ولی شخصیتی شاید ترکیبی از تیریون و پتایر بیلیش و واریس نه از نظر هوشی از نظر عمل کردی و رفتار با اطرافیان

سوالات سینمایی

1- بهترین فیلم هایی رو که تو یکسال گذشته دیدی نام ببر. حداقل سه تا.

گتسبی بزرگ، شاتر ایلند، بوی خوش زن، پریزونر، حالا میتونی منو ببینی اینا رو الا ن توی ذهن دارم هر چهارتا هم عالی بودن پیشنهاد میکنم اگه کسی ندیده حتماً ببینه به خصوص دو مورد اول

2- از بین سه تا فیلم معروف فرهادی، درباره ی الی، جدایی و گذشته کدوم ها رو دیدی؟ از کدوم بیشتر خوشت اومده؟

فقط جدایی رو دیدم، خوب بود ولی نه در حدی که واسش سرو صدا به پا شد

3- بهترین هنرپیشه و فیلم و سرالب ایرانی رو از دید خودت نام ببر. الزمی نداره که حتما یک مورد باشه.

بهرام رادان، حامد بهداد، محمدرضا فروتن، شهاب حسینی، مهتاب کرامتی، کتایون ریاحی. اینا جز بهترین هایی هستن که فعلاً به ذهنم میرسه البته همشون بیشتر سینمایی هستن تا تلویزیونی

4- بدمن مورد علاقه ات توی سینما کیه؟ طبعا غیر از تیریون ؟

جوکر

سوالات در مورد کودکیت

1- راستش رو بگو، کوچیک تر که بودی از این که قد بلندی داره احساس غرور می کردی؟ الان چطور؟

رشد قدیم از سه سال پیش شروع شد قبلش یه قد متوسط داشتم و بله از اینکه قدم بلنده احساس غرور میکنم

2- توی مدرسه جاسوس مدیر و ناظم توی کلاستون بودی؟ اگر بودی که تو روحت، لازم نیست بیشتر توضیح بدی ، ولی اگه نبودی جز چه دسته ای از بچه ها بودی؟

یه بار بهم پیشنهاد شد ولی قبول نکردم، من معمولاً با همه جور آدمی میگشتم از اون مثبت مثبتاش بگیر تا اون شر و شور های مدرسه

3- از اون دسته از بچه مدرسه ای هایی بودی که از موقع امتحانات استرس می گیرند.

نه اتفاقاً حتی یه سری بین امتحانام یه فرصت چهار روزه داشتم پا شدم رفتم مسافرت

4- معمولا تقلب می گرفتی یا تقلب می رسوندی. اولین باری که تقلب کردی کی بود و بعدش چه احساسی داشتی؟ (بهت نمی آد از اون کسایی باشی که تقلب نمی کنند.)

هر کدوم خدا به طلبه هم تقلب میکردیم هم میرسوندیم

یادم نمیاد کی بود ولی مطمئنم سر امتحان ریاضی بود، البته نه اینکه نوشته باشم برده باشم سر جلسه دوستم کنارم بود بزرگ و پررنگ می نوشت منم از روی دست اون می نوشتم بعدش هم احساس غرور می کردم

سوال طنز

به 7 تا از بچه های فروم به انتخاب خودت یک صفت طنز بده. اول از همه هم از خودت و خودم شروع کن که احیانا به کسی بر نخوره.

وارنینگ! تمامی صفات و القاب زیر جنبه طنز دارد لطفاً جدی نگیرید

خودم: واقعاً!؟ هرچی هست رو بهم گفتن دیگه: کوتوله، جن، غول لنیستری و نصف مرد که البته با توجه به اندازه واقعیم یکی و نصف مرد بیشتر بهم میخوره

کینگ رابرت: پادشاه شکم گنده بیشتر بهت میخوره تا کینگ رابرت در برخی موارد میتونی نقش مون بوی هم بازی کنی

تالیسا: آشپزِ گارد

ریگار: خودت زیاد بهش میگی پرنس گردنه گیر البته اسپویلگیر هم میشه بهش گفت

جورامون: شیپورچی

مانوئل: آتیش بیار معرکه(هی میاد یه آتیشی رو روشن میکنه هی میره)

کیوان: نخودی (طرفدار همه هست و طرفدار هیشکی نیست)

سوال افشاگرانه

صادقانه بگو، توطئه ی شومی در کاره که ریگار و استاد ایمون تا حالا هیچ سوال نپرسیدن؟ چرا اصلا تو این هفته پیداشون نیست؟

نمیدونم واسه خودمم سوالِ اگه فهمیدین به منم بگین دارم از فضولی میمیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام!

سلام به بولتون عزیز، اول از همه بگم از حرکتی که تو دوقلو ها زدی خیلی خوشم اومد و دست هات رو به گرمی می فشارم

1-نظرت راجع به gf و bf که امروزه خیلی مد شده چیه؟

الان مد شده!؟ قبلاً هم مد بود، خوب من موافق این قضیه ام البته اثرات جانبی بعدیش مثل شکست عشقی و گوش دادن آهنگای غمگین دیگه خیلی ضایعست، این دوستی ها باعث میشه آشنایی هر دو جنس از جنس مخالفشون بیشتر بشه و اصولاً باید موجب بشه که بعداً ازدواج های موفق تری شکل بگیره ولی نمیدونم چرا توی جامعه ما داره نتیجه معکوس میده(یکی از چرا های کیوان رو یافتم ) !!؟ ولی در کل حرکت مثبتیه

2-خودت دوست دختر داری؟حاضری باهاش ازدواج کنی؟

منظور دوست دختری که رابطه عاطفی باهاش داشته باشم دیگه!؟ در حا حاضر نه، خوب ممکنه اگه فرد مناسبی برای ازدواج باشه چرا که نه!؟

3-اصلا معیار پاک بودن(دوست پسر نداشتن)واست مهمه؟

خیر، چطور من به عنوان یه پسر اجازه دارم دوست دختر داشته باشم ولی دخترِ اجازه نداره دوست پسر داشته باشه!؟ خوب خیلی مسخرست و یکی میبینی اصلاً دوست پسر نداشته ولی از 100نفر دیگه که دوست پسر دارن کثیف تره

4-ضایع ترین اخلاق واسه یه پسر چیه؟

خاله زنک بودن

5-وضعیت درسیت چطوره؟

متوسط رو به بالا از نظر خودم البته

6-علم بهتر است یا ثروت؟

اینو جواب دادم قبلاً که هر دوشون لازم و ملزوم همدیگه ان، من خودم علم رو خیلی دوست دارم ولی خوب علم بدون ثروت بنظرم بی فایده است

7-اگه تو داستان نغمه بودی و وضعیت جورا مورمنت رو داشتی چیکار میکردی؟برمیگشتی یا میموندی؟

معلومه که میموندم پیش دنریس موندن منفعت بیشتری برام داشت تا برگشتن

6-سریال چی میبینی؟

زیاد True blood, Vampire Diaries, Homeland, Suits, Walking Dead, White Collar, Big bang, Grays Anatomy, Arrow, Shamless, Californication, Borgias, Davinci و .....

7-دانشگاه آزاد میخونی یا دولتی؟

آزاد(اینجا دولتیش حقوق نداره البته فکر هم نمیکنم که در میومدم)

8-وضع مالیت خوبه(آخه از همه چی دوتاشو داری!)؟

اینم قبلاً گفتم بد نیست

9-نظرت راجع به جان اسنو چیه؟

شخصیت جالب، موثر و جنجالی ایه ولی من ازش خوشم نمیاد

10-خوشتیپ ترین مرد وستروس و خوشگل ترین زن؟

لوراس تایرل، سانسا اینطور که کتاب میگه ولی توی سریال من بیلیش و مارجری رو انتخاب میکنم

11-کدوم شخصیت کلاه قرمزی رو بیشتر از همه دوست داری؟

پسر خاله

12-نظرت راجع به این بیت شعر چیه؟

در این حضرت چو مشتاقان نیاز آرند ناز آرند..که با این درد اگر دربند در مانند درمانند

بیتِ قشنگیه از حافظِ!؟ خوب من چی راجع بهش بگم متاسفانه توی دوره زمونه ما «با این درد نمی مانند» تا تقی به توقی میخوره از روی بوم میپرن و میرن

13-از زندگیت راضی هستی؟

بله خیلی اینو توی یکی از جوابای دیگه هم گفته بودم

14-اگه بهت بگن دستت رو قطع کنیم یا بفرستیم قلعه سیاه کدوم رو انتخاب میکنی؟چرا؟

دستم رو قطع کنن زندگی توی قلعه سیاه هیچگونه جذابیتی نداره فقط نام شرافتمندانه بهت میده همین بجاش کل زندگیت رو ازت میگیره و محدودت میکنه

15-یه جمله قشنگ و به فکر فرو برنده بگو!

من جز يك چيز، چيز ديگري نمي دانم و آن اين است كه هيچ نمي دانم.-سقراط

نمیدونم از نظرت قشنگه یا نه ولی این جمله توی زندگی من خیلی تاثیر گذاشته تا قبل از اینکه این جمله رو بخونم وقتی توی بحثی دخالت میکردم که چیزی راجع بهش نمیدونستم با سر هم کردن جملات قلنبه سلنبه و ترکیب کردن جملات دیگران میخواستم بگم که خیلی حالیمه ولی از بعد خوندن این جمله خیلی راحتتر با توی بحث ها شرکت میکنم تا جایی که میدونم میگم و از دیدگاهم دفاع میکنم وقتی دیگه چیزی ندونم خیلی راحت با گفتن نمیدونم خودمو میکشم کنار ولی میرم مطالعه میکنم تا دفعه بعد آگاهی بیشتری راجع به موضوع داشته باشم

خوش باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کیوان:

اون سوال ادکلن که جوابی که دادم درست بود دیگه اسم کمپانی سازنده همونه

و اما

14. 5 تا "چرا" ی زندگیت که هنوز جوابی براشون پیدا نکردی.

1.چرا با وجود مثبت بودن نفس روابط میان دخترها و پسرها، این قضیه در اکثر موارد توی جامعه ی ما نتیجه منفی ای داره!؟

2.چرا مردم ما حافظه تاریخی ندارن!؟

3.چرا میگن آمار جرم توی ماه رمضان کم میشه!؟ آیا مجرمین همون مومونین روزه دارن!؟

4.چرا خیلی از افراد یه عمر از ترس فقیر نشدن فقیرانه زندگی میکنن!؟

5.چرا توی کشور ما درآمد خیز ترین مناطقمون باید از کمبود امکانات رنج می برن!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب سری مقدماتی از سر تالیسا.

سوالات بی طرفانه:

1- چرا ما براتیون ها و استارک ها (به قول سر سامیانو براستارک ها) این قدر خوب، با شعور، فهمیده و با شخصیت هستیم؟

2- چرا این طرفدارای تارگرین ها و لنیستر ها این همه بی منطقند؟

3- چه قدر آدم باید بد سیلقه باشه که بین این همه خاندان طرفدار لنیستر ها بشه؟

سوالات مقدماتی

1- خودت رو به طور کامل معرفی کن. (اسم و سن و رشته ی دانشگاه و شهر و ...)

2- حوزه های مورد علاقه و حوزه هایی که توش سر رشته داری رو مشخص کن.

3- چرا نغمه؟

4- چرا استارک ها؟

5- توی فروم با کی بیشتر دوستی و با کی بیشتر راحتی؟

این فعلا فقط برای دست گرمی بود. سوال های اصلی هنوز مونده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

1.چرا از براتیون ها طرفداری می کنید؟

2.از کدوم خاندان و شخصیت خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد؟

3.کدوم شخصیت تو کتاب های نغمه به نظرتون از همه پیچیده تره؟

4. یک ویژگی خوب و یک ویژگی بد استارک ها؟

5. مهمترین رخداد نغمه؟

6. از چه رنگی خوشتون میاد؟

7. از چه گلی خوشتون میاد؟

8. از چه غذایی خوشتون میاد؟

9. کتاب مورد علاقه؟

10.یک نظریه بیان کنید که همه چیز را در جهان توضیح دهد

11.آیا به حیات در خارج از زمین اعتقاد دارید؟ چه دلایلی برای دفاع از نظرتون داری؟

12.به نظرتون جهان چگونه به وجود اومده؟

13.به نظرتون اول مرغ به وجود اومده یا تخم مرغ؟ذکر دلیل الزامیست

14.به نظرتون بقیه جهان کجا قرار داره؟

15. یک ویژگی بد من رو ذکر کنید.

بسیار ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

سلام

1.چرا از براتیون ها طرفداری می کنید؟

دوست دارم . خب چون لنیستر نیستن و دشمن دشمنم دوست منه.

2.از کدوم خاندان و شخصیت خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد؟

خب مشخصا استارکا و راب استاک. بین POVها راوی های مونث بجز کتلین، بیستر سانسا. از لنیسترا بیزارم حتی تیریون و شخصیت منفورم هم کتلینه.

3.کدوم شخصیت تو کتاب های نغمه به نظرتون از همه پیچیده تره؟

شاید همه فکر کنن واریس یا بیلیشو انتخاب میکنم ولی واقعیتش اینه که آریا در حد یه بچه واقعا پیچیده ست، خودش و افکارش. با اینکه امکانات لیتل فینگر و واریس (جاسوس و ..) رو نداره.

4. یک ویژگی خوب و یک ویژگی بد استارک ها؟

ویژگی خوب: قدمت که این نشان از هوش تاریخی این خاندانه. و اینکه خیلی با رعایاشون خوب تا می کنن و واقعا لردای خوبی بودن. و همین موضوع وفاداری خیلی خوبی از طرف پایین دست ها براشون بوجود آورده.

ویژگی بد: خیلی مدارا پیشه ان. در واقع اون ویژگی خوب دومی که بالا گفتم می تونه نقطه ضعفشونم باشه. به نظر من همون موقع که بولتون ها با گری استارکا شورش کردن و استارکا سرکوبشون کردن، باید بولتونا رم مثه گری استارک منقرض می کردن. نمونه معاصرشم که در ند خدا بیامرز دیدیم.

5. مهمترین رخداد نغمه؟

Red Wedding. به نظر من یه نقطه عطف بود برا اتفاقای بعدی.

6. از چه رنگی خوشتون میاد؟

مشخصا از رنگ خاصی نیست ولی میتونم بگم مشکی، سفید، توسی و زردو دوست دارم

7. از چه گلی خوشتون میاد؟

آفتابگردان و ژرورا

8. از چه غذایی خوشتون میاد؟

من آدم بدغذایی نیستم ولی خب اینجوریم نیست که بگم فلان غذا رو از همه بیشتر دوست دارم.

9. کتاب مورد علاقه؟

همین نغمه خودمون

10.یک نظریه بیان کنید که همه چیز را در جهان توضیح دهد

قانون سوم نیوتون: هر کنشی یه واکنشی برابر و خلاف جهتش رو در پی داره. تمام دنیا بر همین اساسه: کنش و واکنش

11.آیا به حیات در خارج از زمین اعتقاد دارید؟ چه دلایلی برای دفاع از نظرتون داری؟

نه، اصلا. قرار نیست من اثبات کنم. اونایی که میگن هست باید اثبات کنن. من فقط کافیه که یه مثال نقض میارم: «اگه هستن پس کجان؟ نشونم بده!»

12.به نظرتون جهان چگونه به وجود اومده؟

نظریه انفجار بزرگ (بیگ بنگ): یه توده گاز انقد منقبض شده تا درنهایت از شدت فشار منفجر شد و به سرعت منبسط شد و همین انفجار عناصر دیگه رو (غیر از هیدروژن و هلیوم) رو بوجود اورده و اونو به گوشه گوشه جهان پرتاب کرده. همین عناصر هسته سیارات و کهکشانا شدن. در اصل در اثر بیگ بنگ گرانش لازم و البته عناصر زیراتمی تولید شدن تا بتونن عناصر سنگینتر رو ایجاد کنن.

13.به نظرتون اول مرغ به وجود اومده یا تخم مرغ؟ذکر دلیل الزامیست

مرغ. چون موجودات دیگه جهش ژنتیکی کردن و مرغ بوجود اومده و از اون مرغ تخم مرغ. البته بستگی داره که شما تعریغتون از تخم مرغ چی باشه. من تعریف رو تخمی گرفتم که یه مرغ گذاشته ولی اگه تعریفت تخمی باشه که از اون مرغ بوجود اومده (لزوما کسی که تخم رو گذاشته مرغ نبوده) اون وقت اول تخم مرغ بوده.

حال کردی استدلالو

14.به نظرتون بقیه جهان کجا قرار داره؟

یه جایی همین دور و ورا . نمیدونم احتمالا رندوم تو بقیه کهکشانا پخش شده. می دونی آدم وقتی فضا رو مطالعه می کنه می بینه انقدر عظیم و بزرگه که ترجیح میدی رو همین زمین و تو همین دنیای محدود خودت سیر کنی. اینه که واقعا هیچ وقت دغدغه بقیه جهان و اینکه ما کجاشیم و ... نداشتم، البته یه سری تو سنین نوجوونی بهش فکر می کردم ولی بعدش از سرم پرید.

15. یک ویژگی بد من رو ذکر کنید.

خود شخص شما که ویژگی بدی نداری. شاید فقط بتونم بگم که زیر بار ظلم تارگرینا نمیری در حالی که اونام مثه همه خاندانای دیگه برای رسیدن به قدرت ظلم کردن و معلوم نیست، شاید اگه اونا سر قدرت نبودن وضعیت بهتر می بود.

بسیار ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب سری مقدماتی از سر تالیسا.

سوالات بی طرفانه:

1- چرا ما براتیون ها و استارک ها (به قول سر سامیانو براستارک ها) این قدر خوب، با شعور، فهمیده و با شخصیت هستیم؟

این یه ویژگی ذاتیه. تو خون آدماست. با تولد میاد و با مرگ میره. اکتسابی نیست.

2- چرا این طرفدارای تارگرین ها و لنیستر ها این همه بی منطقند؟

اینم جز اون خصوصیات ذاتی و بده. به استاد آمون گفتم که این خصوصیت بدشه

3- چه قدر آدم باید بد سیلقه باشه که بین این همه خاندان طرفدار لنیستر ها بشه؟

جدا این برا منم سواله. حالا باز می تونم مارتلا یاتایرلا رو تاب بیارم ولی اینو دیگه نمیتونم.

سوالات مقدماتی

1- خودت رو به طور کامل معرفی کن. (اسم و سن و رشته ی دانشگاه و شهر و ...)

آرمینا. 23. کارشناسی ارشد مهندسی برق کنترل دانشگاه تهران. خودم همدانیم ولی درحال حاضر تو تهران دارم می درسم

2- حوزه های مورد علاقه و حوزه هایی که توش سر رشته داری رو مشخص کن.

خب قاعدتا برق و ریاضیات. تاریخ و جغرافیا رو هم دوست دارم ولی نمی گم که توش اکسپرتم. می تونم بگم اطلاعات عمومیم نسبتا خوبه اینه که اگه سوالای معمولی بپرسین تو هر زمینه ای می تونم پاسخگو باشم

3- چرا نغمه؟

چرا نه؟! باحالترین فانتزییه که تا حالا دیدم. با اینکه شخصیتای محبوبتو تک تک جلوی چشات میکشه ولی آدم نمی تونه ازش متنفر باشه در حالی که هر کتاب دیگه ای که با من اینکارو کرده بلا استثنا ازش متنفر شدم.

4- چرا استارک ها؟

دوسشون دارم. شاید اوایل بخاطر این بود که بیشتر POVها از استارکا بودن. ولی الان احساس می کنم که می تونم بخشی از خودمو تو هرکدوم از کارکترای استارک ببینم و این منو جذب میکنه.

5- توی فروم با کی بیشتر دوستی و با کی بیشتر راحتی؟

با خودت عزیزم . تنها کسی هستی که همیشه ازم تو فروم پشتیبانی میکنی. البته سر مسائل ویکی زیاد با جورامون در ارتباط بودم و با اونم راحتم.

این فعلا فقط برای دست گرمی بود. سوال های اصلی هنوز مونده.

در آخر هم ازتون عذر می خوام. من اینا رو ندیده بودم، کیوان که گفت اومدم دیدم اینام هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب، بریم که داشته باشیم.

می خوام یجوری جواب بدی که سام تاپیک بزنه شرمندگیش رو اعلام کنه ها.

1. رتبه دقیق کنکور و معدل لیسانس، رتبه فوق (اگه استریت نشدی) و معدل.

2. اگه برگردی به عقب بازم برق رو انتخاب می کنی؟ کنترل رو چطور؟ اصلاً چی دیدی تو برق؟ از اینا بودی که طبق جو موجود برق رو انتخاب کردن؟ نسبت دختر به پسر تو رشتتون اذیتت نکرده/نمی کنه ؟

3. سوال رتبه بندی: این زیری ها رو به ترتیب خوب به بد مرتب کن.

_ جبر خطی، آمار احتمال، انتگرالی جات، مدار

_ صنایع، معماری، عمران، مکانیک، کامپیوتر، برق، مواد

_ AC/DC ، Bon Jovi ، Guns & Roses ، U2 ، Cold Play

_ Vivaldi, Beethoven, Mozart, Wagner, Bach

_ Pagani, Ferrari, Koenigsegg, Porsche, Lamborghini, Aston Martin

_ برزیل، هلند، فرانسه، آمریکا، انگلیس، سوئیس، اسپانیا (برای سفر و زندگی جدا رده بندی کن )

_ پاپ، راک، سیمفونیک متال، رپ، R&b ، Jazz ، سنتی

4. 9 تا آهنگ و خواننده/گروه مورد علاقه ات رو نام ببر. 9تا آهنگ و 9 تا خواننده/گروه (شاید گفتم لینک دانلود هم بذاری ، ذکر بیش از 9 مورد بلامانع است)

5. بهت بگن یا باید یکی که میشناسی رو بکشی یا کشته می شی چه می کنی؟ (خیلی نزدیک نیست بهت فقط می شناسیش، عواقبی مثل زندان و ... هم بعدش نداره)

6. نظرت رو راجع به به هر کدوم اینا بگو و بعد رتبه بندیشون کن. (هر گونه "ایسم" دیگه ای رو می تونی اضافه کنی خودت)

کپیتالیسم، سوسیالیسم، آنارشیسم، کمونیسم، سکولاریسم، آنارکو-کپیتالیسم، لیبرالیسم

7. عطر مورد علاقه (فقط برند نه، مثلاً CK, Euphoria ) (سام که کشت منو، شما خوب جواب بده خواهشاً )

8. تو اولین برخوردت با یک نفر کدوم قسمت از پوشش رو بیشتر بهش توجه می کنی؟ (کفش، شلوار، ...) میتونی این سوال به تفکیک جنسیت جواب بدی.

چه ویژگی ظاهری ای بیشتر توجهت رو جلب می کنه؟ (قد، چاقی-لاغری، صورت، ... )

ویژگی اخلاقی چی ؟

9. سه مورد تبعیض جنسیتی که بیشتر از همه اذیتت می کنن ؟ (باز بیش از سه تا مشکل نداره، اگر هم چیزی نیست که خب هیچی)

10. رو مغز ترین خصلتی که یک نفر می تونه داشته باشه؟ ویژگی ای که بیشتر از بقیه دوست داری تو خودت بوجود بیاری و از بین ببری.

11. به نظرت راب چقدر تو کشته شدن شمالی ها تو رد ودینگ مقصر و مسئول بود؟

12. بهترین و بدترین فصل نغمه؟ شاد ترین و غم انگیز ترین؟ بزرگترین مشکل نغمه چیه؟

هر فصل بطور میانگین چقدر زمان می برد موقع خوندن؟

13. جذاب ترین شخصیت نغمه؟ از نظر ظاهر و افکار جدا.

به نظرت کدوم شخصیت بیشترین سورپرایز رو داره؟ (خلاف باور عموم عمل می کنه؟)

14. یه نفر رو تو نغمه از مرگ نجات بده، یه نفر رو بکش ( می تونی تایم مردنش رو زود تر کنی اگه بعداً مرده) ، یه نفر رو کلاً حذف کن.

15. 10 سال دیگه زندگیت چجوریه به نظرت؟ دوست داری چجوری باشه؟

16. بهترین فیلم ها و سریال هایی که دیدی؟ (3 تا حداقل، بیشتر هم مثل همیشه مجازه)

17. یه آرزویی که همیشه داشتی. (با پول نمی شه خریدش: خونه، ماشین و ... ) مثلاً من همیشه دوست داشتم بتونم همچین کاری بکنم:

http://amazingnotes.com/wp-content/uplo ... sunami.jpg

18. نظر کلی راجع به مذهب، خودت در چه حد معتقدی؟

19. چه مساله ای تو عمرت بیشتر از همه ذهنت رو درگیر کرده؟ (یکی که جوابش رو تا حدودی گرفتی، یکی که به هیچ وجه به جواب نزدیک نشدی)

20. سخت ترین و مزخرف ترین روزهای عمرت؟ بهترین هاش ؟

21. شرحی مختصر از خصوصیات اخلاقی و علایق.

اینم سوال محسوب نمی شه، سوال بالقوه است: Silver Linings Playbook رو دیدی؟

از هر گونه توضیح اضافه استقبال می شه.

هر سوالی رو اگه نخواستی می تونی جواب ندی. (این آپشن چون مثل بعضی ها پیچ نیستی و به خاطر تنبلی و ... سوالی رو نخواهی پیچاند گذاشته شده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود بر سر تالیسای عزیز و گرامی

اول : چرا تالیسا رو به عنوان اسم کاربریت انتخاب کردی 

دوم : برند موبایل و لپ تاپت چیه

سوم : تا حالا خارج از کشور رفتی ، اگه رفتی کجا ، اگه نرفتی دوست داری کجا ها بری و دوست داری کجا زندگی کنی 

چهارم : شخصیت های محبوب و منفورت رو در داستان های هری پاتر ، ارباب حلقه ها و کلا تو بقیه ی رمان های فانتزی که خوندی بگو 

پنجم : نظرت رو در مورد ازدواج بگو ، دوست داری ازدواج کنی ، وقتی ازدواج کردی اسم بچه هات رو چی می ذاری دختر و پسر

ششم : چه زبان هایی رو بلدی و چه زبان هایی رو دوست داری یاد بگیری

هفتم : در چه برهه ای از تاریخ دوست داری زندگی کنی چه در ایران و چه در جاهای دیگه ی دنیا

هشتم : بهترین انیمیشن ، فیلم سینمایی و سریالی که دیدی هم خارجی و هم ایرانی 

نهم : بازیگر های محبوب و منفورت رو بگو هم خارجی و هم ایرانی

دهم : شخصیت های زیر رو از نظر زیبایی در سریال نغمه مرتب کن 

برین از تارث ، سانسا استارک ، لایسا ارین ، دنریس تارگرین ، مارجری تایرل ، کتلین استارک ، سرسی لنیستر ، اریا استارک ، یگریت ، یارا گریجوی ، اوشا ، تالیسا استارک ، رز ، ملیساندر ، میرسلا براتیون ، شیرین براتیون ، سلیس فلورنت ، میری ماز دور ، گیلی ، خدمت کار های دنریس که اسمشون رو یادم نیست

یازدهم : اگه من رو ببینی اولین چیزی که بهم می گی چیه به جز سلام و احوال پرسی

دوازدهم : چند تا دوست صمیمی داری ، اسمشون چیه

سیزدهم : نظرت در مورد عدد ۱۳ و این که کلا به اعداد اعتقاد داری 

چهادهم : از کدوم ویژگی خودت خوشت میاد و کدوم ویژگی خودت رو دوست نداری

پانزدهم : اگه بخوای حیوان نگه داری اون چیه

شانزدهم : روش های شکنجه ی مورد علاقه و همین طور اگه مجبور بشی کسی رو شکنجه کنی از چه روشی استفاده می کنی 

هفدهم : اهل بازی های کامپیوتری هستی ، اگه اره بهترین بازی که کردی چی بوده

هجدهم : بهترین و بدترین شعار خاندان های وستروس ، از کدوم خاندان واقعا خوشت میاد و از کدوم خاندان واقعا بدت میاد بدون طرفداری

نوزدهم : نظرت رو به طور کامل در مورد من بگو

ممنون از وقتی که می ذاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلااااااااااااااااااااام

1.شاعر مورد علاقه(ایرانی و کلاسیک لطفاً) و همچنین بیت مورد علاقت هم بگو

2.تفریحت چیه؟

3.اهل هرگونه دخانیات هستی!؟ اگه آره نام ببر!؟

4.لحجه خاصی داری!؟

5.قد و وزن!؟

6.هنری که بهش علاقه داری!؟

7.هنری که بلدی!؟

8.آشپزیت خوبه!؟ چه غذایی!؟

9.سریال میبینی!؟ چه سریال هایی!؟

10.فیلمی که باهاش گریه کردی!؟

11.آدم مدرنی هستی یا سنتی حال میکنی!؟

12. ده تا از بچه های فروم رو به انتخاب خودت توی یک سطر توصیف کن(با توجه به شناخت مجازی ای که ازمون داری)

13.حالا به ده تا صفت طنز بده اولم با کینگ رابرت شروع کن کسی ناراحت نشه

14.اگه قرار بو خودت جنسیتت رو انتخاب کنی دختر بودن رو انتخاب می کردی یا پسر بودن!؟

15.نظرت راجع به حجاب!؟

16.توی سایت های اجتماعی فعالی چه سایتی!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب، بریم که داشته باشیم.

می خوام یجوری جواب بدی که سام تاپیک بزنه شرمندگیش رو اعلام کنه ها.

1. رتبه دقیق کنکور و معدل لیسانس، رتبه فوق (اگه استریت نشدی) و معدل.

کارشناسی سهند تبریز بودم. رتبه م 1400 بود. معدلم 16.03

ارشد رتبه م 37 شد. معدلم فعلا صفره. تازه ترم اولمه.

2. اگه برگردی به عقب بازم برق رو انتخاب می کنی؟ کنترل رو چطور؟ اصلاً چی دیدی تو برق؟ از اینا بودی که طبق جو موجود برق رو انتخاب کردن؟ نسبت دختر به پسر تو رشتتون اذیتت نکرده/نمی کنه ؟

شاید کامپیوترو انتخاب کنم. یا کنترل یا مخابرات یکی از این دو تا رو انتخاب می کنم.

یه بچه 18 ساله از درس و رشته چی می فهمه که بخواد انتخاب رشته کنه؟! می تونم بگم آره شاید تا حدودی جو زده بودم ولی چیزی نیست که بخاطرش افسوس بخورم.

نه. چرا اذیت کنه. خوبه که. هرچه تعداد دخترا کمتر باشه دردسرای بعدیشم کمتره.

3. سوال رتبه بندی: این زیری ها رو به ترتیب خوب به بد مرتب کن.

_ جبر خطی، آمار احتمال، انتگرالی جات، مدار

جبرخطی، مدار، انتگرال، احتمالات، آمار

_ صنایع، معماری، عمران، مکانیک، کامپیوتر، برق، مواد

برق، کامپیوتر، معماری، عمران، مواد، صنایع،مکانیک

_ AC/DC ، Bon Jovi ، Guns & Roses ، U2 ، Cold Play

از چپ به راست

coldplay,Bon Jovi, U2,Gun & Roses, AC/DC

_ Vivaldi, Beethoven, Mozart, Wagner, Bach

یادم رفت اون موقع بگم زیاد از موسیقی سر در نمیارم به هر حال:

Mozart, Beethoven, Wagner, Bach, vivaldi

_ Pagani, Ferrari, Koenigsegg, Porsche, Lamborghini, Aston Martin

_ برزیل، هلند، فرانسه، آمریکا، انگلیس، سوئیس، اسپانیا (برای سفر و زندگی جدا رده بندی کن )

سفر:برزیل، اسپانیا، انگلیس، سوییس، آمریکا، فرانسه، هلند

زندگی: آمریکا، هلند، برزیل، اسپانیا، انگلیس،سوییس و فرانسه (البته طبقه بندیم از دید یه مهاجره)

_ پاپ، راک، سیمفونیک متال، رپ، R&b ، Jazz ، سنتی

پاپ، R&B، راک، Jazz، سنتی، رپ، سیمفونیک متال

4. 9 تا آهنگ و خواننده/گروه مورد علاقه ات رو نام ببر. 9تا آهنگ و 9 تا خواننده/گروه (شاید گفتم لینک دانلود هم بذاری ، ذکر بیش از 9 مورد بلامانع است)

خواننده:Ms Mr، Lana Del ray, One Republic, Maroon5, John Newman, Cheryl Cole, Olly Murs, The Wanted, Flo Rida

آهنگ: Vedio Games (Lana Del Ray), Let Her Go (Passengers), Love Me Again (John Newman), Set Fire To the Rain (Addel), You Bring me Joy (Amelia Lily), Summertime Sadness (Lanna Del Ray), Counting Stars (One Republic), One more night (Maroon5), Crazy Kids (Kesha), Radio Active (Imagine Dragons), Hall of Fame (The Script ft. Will.i.am), Ash tree Lane (Ms Mr)

5. بهت بگن یا باید یکی که میشناسی رو بکشی یا کشته می شی چه می کنی؟ (خیلی نزدیک نیست بهت فقط می شناسیش، عواقبی مثل زندان و ... هم بعدش نداره)

می کشم

6. نظرت رو راجع به به هر کدوم اینا بگو و بعد رتبه بندیشون کن. (هر گونه "ایسم" دیگه ای رو می تونی اضافه کنی خودت)

کپیتالیسم: به نظر من خیلی خوبه و باعث میشه اون قشر فقیرم رشد کنن و از فقر دربیان. کلا نظرم مساعده.

سوسیالیسم: خیلی ایده چرتیه. مگه مورچه ایم همه واسه یه جامعه واحد کار کنن و هیچ منیتی درش معنی نداشته باشه.

آنارشیسم:بنظرم عملی نیست. خیلی ایده آل به همه چی نگاه میکنه.

کمونیسم: اینم یه شاخه از سوسیالیسمه و همون نظراتی که راجع به سوسیالیسم دارم در مورد کمونیسمم صادقه. تازه این سختگیرانه تر و بدتره.

سکولاریسم: کلا باهاش موافقم. اینجوری وجهه دینم حفظ میشه.

آنارکو-کپیتالیسم: والا نمی دونم این چیه.

لیبرالیسم: اینم ایده خیلی خوبیه. خوبه که آدما لزش پیروی کنن.

لیبرالیسم، سکولاریسم، کپیتالیسم، آنارشیسم، آناراکو-کپیتالیسم، سوسیالیسم، کمونیسم.

7. عطر مورد علاقه (فقط برند نه، مثلاً CK, Euphoria ) (سام که کشت منو، شما خوب جواب بده خواهشاً )

DKNY, Be Delicious

8. تو اولین برخوردت با یک نفر کدوم قسمت از پوشش رو بیشتر بهش توجه می کنی؟ (کفش، شلوار، ...) میتونی این سوال به تفکیک جنسیت جواب بدی.

مرد: یقه زن:کمر و شکم

چه ویژگی ظاهری ای بیشتر توجهت رو جلب می کنه؟ (قد، چاقی-لاغری، صورت، ... )

مسلما اول چاقی به چشمم میاد ولی اگه اون آدم لاغر باشه، دیگه به قدش توجه می کنم.

ویژگی اخلاقی چی ؟

آدمایی که گوش شنیدن ندارن، متکلم وحده ن و فقط خودشون حرف میزنن و به دیگرانم اجازه ابراز عقیده نمیدن. یه عده از اینم بدترن تا میای حرف بزنی دوباره همون حرفیو که تا الان ده بار گفته برای بار یازدهم به تکرار میکنه.

9. سه مورد تبعیض جنسیتی که بیشتر از همه اذیتت می کنن ؟ (باز بیش از سه تا مشکل نداره، اگر هم چیزی نیست که خب هیچی)

یکیش اجبار در حجاب و پوششه و اون یکی شاید بتونم بگم در کسب موقعیت های شغلی

10. رو مغز ترین خصلتی که یک نفر می تونه داشته باشه؟

پرحرفی و متکلم وحده بودن (که بالاتر توضیح دادم). جالبه که معمولن آدما معمولا هردوشو باهم دارن. یعنی یکی که یکیشو داره، اون یکیم هست.

ویژگی ای که بیشتر از بقیه دوست داری تو خودت بوجود بیاری و از بین ببری.

دوست دارم سختکوش تر باشم و پشتکار بیشتری داشته باشم.

دوست دارم مواقعی که عصبانیم کنترل بیستری روی خودم داشته باشم.

11. به نظرت راب چقدر تو کشته شدن شمالی ها تو رد ودینگ مقصر و مسئول بود؟

من نمیتونم رابو مقصر بدونم. رد ودینگ یه خیانت بود و بس.

12. بهترین و بدترین فصل نغمه؟ فصلا واقعا زیادن. نمی تونم بگم کدوم بهترین بوده و شایدم الان حضور ذهن ندارم. ولی برای من همیشه فصلای کتلین جز کسل کننده ترین POVها بوده. بهترینا به نظرم فصلای سانساست یعنی واقعا در عجبم مارتین که یه مرده چطور میتونه حالتا و افکار یه زن رو انقد خوب توصیف کنه.

شاد ترین و غم انگیز ترین؟

شادترین برای من

عروسی کبود بود. چون بعد از رد ودینگ حسابی تو لک بودم. و این ماجرا دوباره منو به هیجان آورد.

غم انگیزترینم همون رد ودینگ

بزرگترین مشکل نغمه چیه؟

احساس می کنم بعضی جاها مارتین خیلی جزییاتو وارد توصیفاتش می کنه. در حدی که آدم سرگیجه می گیره و گاهی وقتا این جزییات زیاد به تصور تو از اون موضوع هم کمکی نمی کنه. البته این نظر منه.

هر فصل بطور میانگین چقدر زمان می برد موقع خوندن؟

نیم ساعت- 45 دقیقه

13. جذاب ترین شخصیت نغمه؟ از نظر ظاهر و افکار جدا.

سانسا و آریانه. کلا با شخصیتای مونث نغمه حال میکنم.

به نظرت کدوم شخصیت بیشترین سورپرایز رو داره؟ (خلاف باور عموم عمل می کنه؟)

بازم سانسا

14. یه نفر رو تو نغمه از مرگ نجات بده، یه نفر رو بکش ( می تونی تایم مردنش رو زود تر کنی اگه بعداً مرده) ، یه نفر رو کلاً حذف کن.

رابو نجات میدم.

تایوینو همون ب بسم الله می کشم.

15. 10 سال دیگه زندگیت چجوریه به نظرت؟

همچنان درگیر درس و کارم.

دوست داری چجوری باشه؟

دوست دارم در پول و لذت غرق بشم.

16. بهترین فیلم ها و سریال هایی که دیدی؟ (3 تا حداقل، بیشتر هم مثل همیشه مجازه)

فیلم: پالپ فیکشن، قوی سیاه، دختری با تاتوی اژدها

سریال:Borgias, GOT,Big Bang Theory,Downton Abbey

17. یه آرزویی که همیشه داشتی. (با پول نمی شه خریدش: خونه، ماشین و ... ) مثلاً من همیشه دوست داشتم بتونم همچین کاری بکنم:

http://amazingnotes.com/wp-content/uplo ... sunami.jpg

دوست دارم سوار جت جنگی بشم و با شتاب 6g حرکت کنم. (لزومی نداره خودم بتونم باهاش پرواز کنم. یه خلبان باشه که منو با خودش ببره کافیه)

18. نظر کلی راجع به مذهب، خودت در چه حد معتقدی؟

همشون سر و ته یه کرباسن، چندان آدم معتقدی نیستم و وقتی کارم گیر می کنه فقط از خدا کمک میخوام و بس.

19. چه مساله ای تو عمرت بیشتر از همه ذهنت رو درگیر کرده؟ (یکی که جوابش رو تا حدودی گرفتی، یکی که به هیچ وجه به جواب نزدیک نشدی)

20. سخت ترین و مزخرف ترین روزهای عمرت؟ بهترین هاش ؟

من کلا آدمیم که خیلی احساسی که نسبت به چیزی داشتمو یادم نمیمونه. شایدم الان حضور ذهن ندارم. در حال حاضر اینا یادم میادٰ شاید بدترین یا بهترین نباشن:

بعد کنکور اون روزایی که نزدیک اعلام نتایج بود خیلی افسرده و داغون بودم.

امسال تابستون با چند نفر از دوستام رفتیم خونه یکی دیگه از دوستامون و خونه اونا خیلی خوش گذشت. همه جمع بودیم و این خیلی خوب بود.

21. شرحی مختصر از خصوصیات اخلاقی و علایق.

خب من آدمیم که همیشه اگه کاری از دستم بر بیاد واسه همه انجام میدم، بخصوص دوستام ولی اگه یه دفعه یه چیزی ازشون ببینم (نارو یا زرنگ بازی ...) دیگه واسش قدم از قدم برنمی دارم و کلا رابطمو باهاش قطع می کنم. خیلی بیش از حد مراعات آدما رو می کنم که همین خیلی وقتا باعث دردسر شده، چون اون آدمو محق کرده و باعث شده یادش بره کاری که من دارم می کنم لطفه نه وظیفه.

خب یکم از اخلاقای بدم بگم. تحمل تکرارو ندارم. آدمای شلخته و پرحرفو نمی تونم تحمل کنم. البته خودم آدم خیلی مرتبی نیستم ولی دیگه شلخته م نیستم. خیلی صبرم زیاده ولی وقتی عصبانی بشم دیگه ناجوره.

علایق:وبگردی، تماشای فیلم وسریال، حرف زدن با دوستام. اگه منظورتون حیطه خاصی بگین.

اینم سوال محسوب نمی شه، سوال بالقوه است: Silver Linings Playbook رو دیدی؟

نه، این اواخر سرم شلوغ بوده، اصلا وقت نکردم فیلم و سریال ببینم.

از هر گونه توضیح اضافه استقبال می شه.

هر سوالی رو اگه نخواستی می تونی جواب ندی. (این آپشن چون مثل بعضی ها پیچ نیستی و به خاطر تنبلی و ... سوالی رو نخواهی پیچاند گذاشته شده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود بر سر تالیسای عزیز و گرامی

اول : چرا تالیسا رو به عنوان اسم کاربریت انتخاب کردی 

اون موقع که می خواستم نام کاربری بذارم خیلی عجله ای بود. اول میخواستم بذارم آریا ولی بعدش فکر کردم شاید خیلیا اینو انتخاب کنن برا همینم میخواستم یه شخصیتی نزدیک به راب باشه. جین وسترلینگی که تو کتاب توصیف شده خیلی خنثی است و من دوسش نداشتم ولی در عوض تالیسای سریال شخصیت خوبی داشت برا همینم نام کاربریمو تالیسا گذاشتم.

دوم : برند موبایل و لپ تاپت چیه

لپتاپ یکیش Dellه این جدیده که بیشتر باهاش کار میکنم Asus. موبایلم نوکیاست.

سوم : تا حالا خارج از کشور رفتی ، اگه رفتی کجا ، اگه نرفتی دوست داری کجا ها بری و دوست داری کجا زندگی کنی 

نرفتم. من آمریکای لاتین و بخصوص برزیلو خیلی دوست دارم ببینم. زندگیم ترجیح میدم تو آمریکا یا استرلیا زندگی کنم.

چهارم : شخصیت های محبوب و منفورت رو در داستان های هری پاتر ، ارباب حلقه ها و کلا تو بقیه ی رمان های فانتزی که خوندی بگو 

تو هری پاتر دراکو مالفوی کارکتر محبوبم بود، اون جینیم رو نرو م می رفت، ارباب حلقه ها رو نخوندم ولی تو فیلمش از اون الفه که گوشش دراز بود موی بلند و بلوند داشت و تیراندازی می کرد، اونو دوست داشتم. تو Hunger Gamesم این پسره که کتنس باهاش می رفت شکارو دوست داشتم و از اون پیتر بدم میومد.

پنجم : نظرت رو در مورد ازدواج بگو

ازدواج واسه هرکسی تو یه سنی مناسبه و واقعا آدما باید به اون آمادگی ذهنی برسن تا بتونن ازدواج کنن وگرنه یکی دیگرم بدبخت می کنن. یه سری آدما هستن که با اون اخلاقاشون اصلا نباید به ازدواج فکر کنن، جالب اینه که همیشه همینا طالب ازدواجن.

دوست داری ازدواج کنی

بلی

، وقتی ازدواج کردی اسم بچه هات رو چی می ذاری دختر و پسر

واقعیت اینه که من هیچوقت تو اسم گذاشتن خوب نبودم و اساسا دغدغه اسمگذاری نداشتم. حتی تو بچگیامم برا عروسکام اسم نمیذاشتم. بعد یه دفه که یه مهمون میومد خونمون ازم می پرسید اسم عروسکت چیه نمیدونستم چی جوابشو بدم. تازه به این فکر می کردم که روشون اسم بذارم، هر روز یه چیزی صداشون می کردم آخرشم دوباره این بدبختا بی اسم میموندن.

خلاصه اینکه وظیفه خطیر نامگذاریو می سپرم دست آقامون

ششم : چه زبان هایی رو بلدی و چه زبان هایی رو دوست داری یاد بگیری

فارسی و انگلیسی، یه خورده کردیم بلدم اگه بشه زبون حسابش کرد.

من اصلا دوست ندارم یه زبون دیگه م یاد بگیرم. همین انگلیسیم که یاد گرفتم چیزی در حد معجزه بود.

هفتم : در چه برهه ای از تاریخ دوست داری زندگی کنی چه در ایران و چه در جاهای دیگه ی دنیا

من بیشتر از اینکه دلم بخواد در گذشته زندگی کنم، آینده رو دوست دارم ولی حالا جواب سوال شما:

من قرون وسطا و اوایل رنسانس در انگلستانو دوست دارم.

تو ایرانم زمان ساسانیان یا شایدم دوره افشاریان

هشتم : بهترین انیمیشن ، فیلم سینمایی و سریالی که دیدی هم خارجی و هم ایرانی

انیمیشن: Tangled (خارجی) و شکرستان (ایرانی)

فیلم سینمایی: پالپ فیکشن و جدایی

سریال: BigBang Theory و ایرانی والا هیچکدوم خوب نبودن. 

نهم : بازیگر های محبوب و منفورت رو بگو هم خارجی و هم ایرانی

دهم : شخصیت های زیر رو از نظر زیبایی در سریال نغمه مرتب کن 

برین از تارث ، سانسا استارک ، لایسا ارین ، دنریس تارگرین ، مارجری تایرل ، کتلین استارک ، سرسی لنیستر ، اریا استارک ، یگریت ، یارا گریجوی ، اوشا ، تالیسا استارک ، رز ، ملیساندر ، میرسلا براتیون ، شیرین براتیون ، سلیس فلورنت ، میری ماز دور ، گیلی ، خدمت کار های دنریس که اسمشون رو یادم نیست

رز، دوریا، سانسا، دنریس، تالیسا، مارجری، سرسی، گیلی، میرسلا، آریا، اوشا، ژیکو، ملیساندر، شیرین، کتلین،سلیس فلورنت، برین از تارت، لایسا ارن (به حق هفت جهنم) ،میری ماز دور

یازدهم : اگه من رو ببینی اولین چیزی که بهم می گی چیه به جز سلام و احوال پرسی

اوضاع کار و بار چطوره؟

دوازدهم : چند تا دوست صمیمی داری ، اسمشون چیه

سه چهار نفری هستن. پروین، شرمین، گلاله، فریماه

سیزدهم : نظرت در مورد عدد ۱۳ و این که کلا به اعداد اعتقاد داری 

یه عددیه مثه بقیه اعداد. نه اصلا.

چهادهم : از کدوم ویژگی خودت خوشت میاد و کدوم ویژگی خودت رو دوست نداری

اینکه کسی نمی تونه واسم قلدری کنه و ادا بیادو دوست دارم. از هیچکدوم از ویژگیام بم نمیاد. من آدم خودشیفته ایم

پانزدهم : اگه بخوای حیوان نگه داری اون چیه

گربه

شانزدهم : روش های شکنجه ی مورد علاقه و همین طور اگه مجبور بشی کسی رو شکنجه کنی از چه روشی استفاده می کنی 

آخه من چرا باید روش شکنجه مورد علاقه داشته باشم؟!!!

نهایتا اگه بخوام یکیو شکنجه کنم سرشو میکنم زیر آب در میارم، در همین حد.

هفدهم : اهل بازی های کامپیوتری هستی ، اگه اره بهترین بازی که کردی چی بوده

من بیشتر بازیای Online یا گوشی بازی می کنم. Assassin Creedو دوست داشتم.

هجدهم : بهترین و بدترین شعار خاندان های وستروس ، از کدوم خاندان واقعا خوشت میاد و از کدوم خاندان واقعا بدت میاد بدون طرفداری

شعار استارکا Winter is Comming واقعا شعار شیک و باکلاسیه.

شعار تایرلا خداییش خیلی خزه Growing Strong؟! واقعا؟! خب یعنی چی این.

چرا کسی باور نمی کنه که من واقعا از استارکا خوشم میاد و واقعا از لنیسترا متنفرم؟!مندرلیا رم خیلی دوست می دارم.

نوزدهم : نظرت رو به طور کامل در مورد من بگو

شاید یکم زود عصبانی میشی و بحثای فرومو خیلی جدی میگیری. شاید بهتر باشه یکم سهل گیرانه تر به زندگی نگاه کنی.

ممنون از وقتی که می ذاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلااااااااااااااااااااام

سلام

1.شاعر مورد علاقه(ایرانی و کلاسیک لطفاً) و همچنین بیت مورد علاقت هم بگو

مولوی. معاصرم اخوان. بیت محبوب؟! من خیلی وقته که از ادبیات فاصله گرفتم. البته این فاصله خودخواسته نبوده.

2.تفریحت چیه؟

فیلم و سریال دیدن و اینکه برم به دوستام سر بزنم.

3.اهل هرگونه دخانیات هستی!؟ اگه آره نام ببر!؟

خیر. من بچه پاکیم.

4.لحجه خاصی داری!؟

نه

5.قد و وزن!؟

165 و 49 کیلو

6.هنری که بهش علاقه داری!؟

نقاشی

7.هنری که بلدی!؟

موجود بی هنریم.

8.آشپزیت خوبه!؟ چه غذایی!؟

میگن. یعنی چه غذایی رو خوب درست می کنم؟ کوکو و کتلت و میرزا قاسمی. کته هامم خوب میشه.

9.سریال میبینی!؟ چه سریال هایی!؟

یه زمانی میدیدم. Heros, Hidden Palms, Nikita, GOT, Borgias, Hell on Weels , HIMYM, BigBang Theory, Band of Brothers این آخری مینی سریال بود.

10.فیلمی که باهاش گریه کردی!؟

اهل گریه کردن برا فیلم نیستم.

11.آدم مدرنی هستی یا سنتی حال میکنی!؟

مدرن

12. ده تا از بچه های فروم رو به انتخاب خودت توی یک سطر توصیف کن(با توجه به شناخت مجازی ای که ازمون داری)

کار سختیه. خب:

کینگ رابرت: perfctه. دیگه توصیف از این بیشتر. همه خوبیای دنیا در این کینگ ما جمع شده. این لقب کینگ به حق برازندته شهاب جان.

رنلی: باورم نمیشه با دو تا مجیز از طرف سامیانو خام میشی.

جورامون: احساس می کنم سرش خیلی شلوغه ولی با این شلوغی به کارای فروم و سایت و ویکیم میرسه. از اون آدمای پر مشغله.

سامیانو: حس می کنم زندگیت خیلی روتین و یکنواخته.

ریگار: فکر می کنم از اون آدماست که برای اینکه یه چهره محکمتر از خودشون نشون بدن، احساسات واقعیشونو سرکوب میکنن و روی دیگه ای از خودشون نشون میدن. (اشاره داره به حمایت کم نظیر شما از اون ملکه سلیطه )

برندون: اونم از اون بچه های گل روزگاره. نمیشه از گل کمتر بهش گفت. فقط برام جالبه چرا دیگه کمتر به اینجا سر میزنه درحالی که اون اوایل خیلی فعال بود.

کیوان: میخواد هم خر داشته باشه هم خرما. یکی به نعل میزنه یکی به میخ. شما مشی سیاسیتو تو نغمه برا من مشخص کنی، ممنونت میشم.

مانوئل: اونم کمتر هست و تو بحثا هم جانبداری خاصی نمیکنه. نتونستم بشناسمش.

استاد آمون: خیلی شناختی ندارم. شاید یکم یه دنده باشه.

جوری: خیلی حساسه و زود همه چیو جدی میگیره.

استنیس: همه چیو شخصی میکنه و سریع عصبانی میشه که خوب نیست.

وینترفل:دوسش می دارم. فهمیده ست.

QelThezad: بعضی وقتا یکم بی پرده حرف میزنه.

13.حالا به ده تا صفت طنز بده اولم با کینگ رابرت شروع کن کسی ناراحت نشه

کینگ رابرت: King of Wine and tits

جورامون: بوق چی.

سامیانو: پتایر بیلیش

ریگار: دزد ناموس

برندون: از این رعیت بدبخت چه بیگاریا که نکشیده.

کیوان: مارموز (تلمیح داره به مارتل بودنت )

مانوئل: غریبه آشنا

استاد آمون: ریش سفید

جوری: دوست جون

استنیس: کشتی بخار (چون از زیاد استفاده میکنی)

وینترفل: یاد برکه جنگل خدایان میفتم.

14.اگه قرار بو خودت جنسیتت رو انتخاب کنی دختر بودن رو انتخاب می کردی یا پسر بودن!؟

دختر بودنو. وقتی به این فک می کنم که یه پسر چطور می خواد پیشنهاد بده، من به جای اون تنم میلرزه. واسه همین یه موردم که شده ترجیح میدم دختر باشم.

15.نظرت راجع به حجاب!؟

باهاش حال نمی کنم.

16.توی سایت های اجتماعی فعالی چه سایتی!؟

نه فعالیتی ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بر ملکه شمال

توجه 1: اگر احساس کردید سولات بیش از حد شخصی است می توانید جواب ندهید.

توجه 2: تا جای ممکن توضیح کامل بدهید.

--------------------------------------------------------------

1- قدتون چقدره؟ وزنتون چقدره؟ در کل چاقید یا لاقر؟ دور شکمتون؟ پوستتون چه رنگیه (روشن ، برنزه و .....)؟

2- عینک می زنید؟ اگر می زنید در مواقع مطالعه یا همیشه؟ چشم هایتان چه رنگی است؟ لنز می ذارید؟ اگر می ذارید چه رنگی؟

3- موهاتون چه رنگیه (اصلی)؟ رنگ می کنید؟ مش می کنید؟ چه رنگی؟ بلنده یا کوتاه؟

4- چپ دستید یا راست دست؟ پا چطور (راست پا یا چپ پا)؟ ناخوناتون رو می خورید؟

5- دماغتون رو عمل کردید؟ اگه عمل کردید در چند سالگلی؟ دلیلش زیبایی بود یا دلیل پزشکی داشت؟

6- معمولا روزی چند بار مسواک می زنید؟ تا حالا دندوناتون رو پر کردید یا کشیدید یا .....؟

هر کدام از سوالات زیر رو در سه بخش:

* مهمانی رفتن با فامیل ها(یا به خانه ی فامیل رفتن)

* مهمانی رفتن با دوستان

* دانشگاه

جواب بدهید.

7- بیشتر کتونی می پوشید یا کفش(پاشنه بلند یا کوتاه) یا .... ؟ شماره پاتون چنده؟

8- بیشتر چه جور شلواری می پوشید؟

9- بیشتر مانتو تن می کنید یا چادر؟ شال یا مقنعه؟

10- بیشتر از کدام یک از موارد زیر استفاده می کنید؟

دست بند - ساعت - انگشتر - حلقه - گردن بند

11- تا چه حد ارایش می کنید؟(در هر سه بخش بالا مشخص کنید)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب این سری اول سوال ها منه، سری قبلی مقدمات بود و طبعا حساب نیست.

ترجیحا با توضیح جواب بده. محکوم معلوم الحال قبلی رو الگو قرار نده.

سوالات نغمه ای

1- دوست داری کدوم پیشگویی دنیای نغمه به حقیقت بپیونده؟ اگه پیشگویی اسپویلر داره، یک پیشگویی غیر اسپویل دار رو هم نام ببر.

2- از هر منطقه یک خاندان رو حذف کن. 5 خاندان بولتون، فری، لنیستر، تارگرین و گریجوی رو استثنا کن.

3- از هر منطقه نشان یک خاندان رو که بیشتر دوست داری یا بدت می آد انتخاب کن. بهترین بهترین ها و بدترین بدترین ها رو هم انتخاب کن. اگه زیاد حوصله سربر و وقتگیره، فقط بهترین بهترین ها و بدترین بدترین ها رو انتخاب کن.

سوال چند قسمتی

4- فکر کن توی دنیای نغمه ای و یک خاندان تاسیس کردی:

الف- اسم خاندانت رو چی می ذاری؟

ب- ترجیح می دی تو کدوم منطقه خاندانت رو بسازی؟ چرا؟

ج- یه اسم برای قلعه یا شهری که قراره پایگاهت باشه انتخاب کن. ترجیحا انگلیسی که به دنیا نغمه بخونه.

د- یک نشان برای خاندانت انتخاب کن.

ه- یک شعار هم برای خاندانت انتخاب کن.

5- دوست داری در نهایت حکومت وستروس به چه کسی برسه. اگه دوست داری می تونی وستروس رو چند قسمت کنی. اما تعداد قسمت هات از 4 نباید بیشتر بشه.

6- با در نظر گرفتن جنبه مثبتش به عنوان بانوی وینتفل دوست داشتی جای کتلین باشی؟ چرا؟

سوال بی ربط

تخمین بزن که کلا چند تا پست توی کل فروم گذاشته شده.

سولات ادبی

1- 3 تا از رمان های غیر فانتزی و 2 تا رمان فانتزی مورد علاقه ات رو نام ببر. طبعا به جز نغمه.

2- 3 تا نویسنده ی که بیشتر دوست داری. باز هم طبعا جز مارتین.

3- کاراکتر مورد علاقه ات توی تمام داستان هایی که خوندی رو نام ببر. یه لیست چند تایی انتخاب کن و بهترینشون رو نام ببر. اگه جوابت از نغمه (راب) است یه غیر نغمه ای رو هم انتخاب کن.

تذکر: مثل سامیانو نیای فیدل کاسترو و هیتلر رو برام لیست کنی!

4- یک بیت شعر به انتخاب خودت بنویس. ترجیحا اولین بیتی که به ذهنت می آد.

5- رب النوع یا الهه ی مورد علاقه ات بین خدایان یونانی رو انتخاب کن.

سوالات تاریخ و جغرافیا و هنر

1- دوست داری جای کدوم یک از شخصیت های تاریخی باشی؟ اون شخصت ر معرفی کن و دلیلت رو هم بگو.

2- نظرت رو در مورد شخصیت های زیر بگو و آخر سر هم به ترتیب علاقه ات لیستشون کن. اگه نمی شناسی هم یک چیزی بگو. نگو نمی شناسم.

هانیبال-اسپارتاکوس-ریچارد شیر دل-شارلمانی-هنری هشتم-بیسمارک-مائو-گاندی

3- فکر کن می خوای سامیانو رو به یک جای بدآب و هوا تبعید کنی. انتخابت کدوم یک از موارده؟ چرا؟ الف-قطب جنوب ب-کوهستان هیمالیا ج-صحرای آفریقا د-استوا

4- کدوم یک از هفت هنر رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟

سوالات سینما، ورزش و تی وی

1- سه تا از بازیگرهای مورد علاقه ات رو نام ببر. می تونی به تفکیک جنسیتی انتخاب کنی.

2- دوست داشتی به جای پکارگردان های حال حاضر نغمه چه کسی این فیلم رو کارگردانی می کرد؟ چرا؟

3- به ورزش علاقه مندی؟ اگه آره کدوم ورزش؟چرا؟

4- اگه فوتبالی هستی تیم مورد علاقه ی داخلی، خارجی و ملیت رو انتخاب کن.

5- سرنوشت ایران رو توی جام جهانی پیشبینی کن. ترجیحا به تفکیک هر بازی.

6- کارتن های مورد علاقه ات تو کوچیکی رو نام ببر.

سوالات فلسفی

1- اگه قرار باشه انتخاب کنی، ترجیح می دی که توی همین سال جاری بمیری، ولی تا ابد به عنوان قهرمان شناخته بشی یا این که عمر زیادی کنی با یک زندگی نسبتا مرفه ولی معمولی و کمی بعد از مرگت هم از یاد همه بری؟

2- به نظر خودت این قدر فداکار هستی که جونت رو برای کسی یا چیزی بدی؟ می تونی زندگی خودت رو وقف اون چیز کنی؟ فکر می کنی کدومش سخت تره؟

3- اگه جای فردوسی بودی حاضر می شدی یک عمر فقر و فلاکت رو برای به پایان رسوندن شاهنامه بپذیری؟

خب این از سری اول. سری های بعدی هم در راهند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بر ملکه شمال

سلاااااااام

توجه 1: اگر احساس کردید سولات بیش از حد شخصی است می توانید جواب ندهید.

توجه 2: تا جای ممکن توضیح کامل بدهید.

1- قدتون چقدره؟ وزنتون چقدره؟ در کل چاقید یا لاقر؟ دور شکمتون؟ پوستتون چه رنگیه (روشن ، برنزه و .....)؟

165 سانت- 49 کیلو- لاغر-نمیدونم کمه -روشنه

2- عینک می زنید؟ اگر می زنید در مواقع مطالعه یا همیشه؟ چشم هایتان چه رنگی است؟ لنز می ذارید؟ اگر می ذارید چه رنگی؟

میزنم. تو خونه و سر کلاسا که تابلو رو ببینم.-مشکی-نه

3- موهاتون چه رنگیه (اصلی)؟ رنگ می کنید؟ مش می کنید؟ چه رنگی؟ بلنده یا کوتاه؟

مشکی-نه حوصله ندارم هر هفته یه کاسه رنگ بگیرم دستم ، بلند بود، یکشنبه رفتم ارایشگاه گفتم یکم از پایینش کوتاه کنه، زنه مو رو سرم نذاشت

4- چپ دستید یا راست دست؟ پا چطور (راست پا یا چپ پا)؟ ناخوناتون رو می خورید؟

راست دست و چپ پا- نه ولی اگه امتحانا خیلی فشار بیاره شاید. البته من ناخونمو بلند میذارم کمتر به این سمت میرم.

5- دماغتون رو عمل کردید؟ اگه عمل کردید در چند سالگلی؟ دلیلش زیبایی بود یا دلیل پزشکی داشت؟

خیر- دماغ بیولوژیک خودمه

6- معمولا روزی چند بار مسواک می زنید؟ تا حالا دندوناتون رو پر کردید یا کشیدید یا .....؟

یه بار- نه همه دندونام سالمن

هر کدام از سوالات زیر رو در سه بخش:

* مهمانی رفتن با فامیل ها(یا به خانه ی فامیل رفتن)

* مهمانی رفتن با دوستان

* دانشگاه

جواب بدهید.

7- بیشتر کتونی می پوشید یا کفش(پاشنه بلند یا کوتاه) یا .... ؟ شماره پاتون چنده؟

دانشگاه و بیرون رفتن با دوستام کتونی می پوشم، مهمونیای فامیلی پاشنه بلند-37 یا 38

8- بیشتر چه جور شلواری می پوشید؟

تقریبا همیشه جین می پوشم گاهی وقتا تو مهمونیای فامیلی شلوار پارچه ای

9- بیشتر مانتو تن می کنید یا چادر؟ شال یا مقنعه؟

همیشه مانتو می پوشم. دانشگاه مقنعه. بقیه مواقع شال

10- بیشتر از کدام یک از موارد زیر استفاده می کنید؟

دست بند - ساعت - انگشتر - حلقه - گردن بند

معمولا هیچکدوم. اذیتم می کنن. ولی تو مهمونیای فامیلی انگشتر و دستبند و گردنبند میندازم. به ساعت کلا اعتقادی ندارم

بعضی وقتا خارج از دانشگاه انگشتر و دستبند میندازم.

11- تا چه حد ارایش می کنید؟(در هر سه بخش بالا مشخص کنید)

دانشگاه معمولی در حد خط چشم و رژ و کرم پودر

با دوستام بالایی با سایه ملایم

تو مهمونی فامیلی دیگه چیزی کم نمیذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

"King Robert": خب این سری اول سوال ها منه، سری قبلی مقدمات بود و طبعا حساب نیست.

ترجیحا با توضیح جواب بده. محکوم معلوم الحال قبلی رو الگو قرار نده.

سوالات نغمه ای

1- دوست داری کدوم پیشگویی دنیای نغمه به حقیقت بپیونده؟ اگه پیشگویی اسپویلر داره، یک پیشگویی غیر اسپویل دار رو هم نام ببر.

اون ملکه جوانتر و زیبا تر که سرسیو بدبخت میکنه حالا هر هست دستش درد نکنه.

اون visionی که دنریس تو خانه نامیریان دید، رزی آبی روی یه دیوار سفید رویش می کنه

2- از هر منطقه یک خاندان رو حذف کن. 5 خاندان بولتون، فری، لنیستر، تارگرین و گریجوی رو استثنا کن.

از شمال کاراستارک-از ریچ تارلی-از ایری ارن- از استورمز اند فلورنت- از جزایر آهن هارلاو-از دورن داین-از رودخانه تالی-از غرب لنیسترای لنیسپورت

3- از هر منطقه نشان یک خاندان رو که بیشتر دوست داری یا بدت می آد انتخاب کن. بهترین بهترین ها و بدترین بدترین ها رو هم انتخاب کن. اگه زیاد حوصله سربر و وقتگیره، فقط بهترین بهترین ها و بدترین بدترین ها رو انتخاب کن

بدترین ها: از ریچ خاندان مری ودر-از شمال بولتون- از غرب Falwell- از استورمز لند Herston- از رودخانه دری- از دورن manwoody- از جزایر آهن Merlynو Myre

بهترین: از جزایر آهن Botley- از از دورن Gargalen- از استورمز اند براتیون- از شمال کاراستارک- از رودخانه بلک وود

سوال چند قسمتی

4- فکر کن توی دنیای نغمه ای و یک خاندان تاسیس کردی:

الف- اسم خاندانت رو چی می ذاری؟whitestark

ب- ترجیح می دی تو کدوم منطقه خاندانت رو بسازی؟ چرا؟شمال. کلا نسبت به شمال یه حس خاصی دارم خیلی اون حال و هوای قرون وسطایی داستانو تو خودش داره و یه حس نوستالژی واسه من داره چون من همیشه این فضاها رو دوست داشتم.

ج- یه اسم برای قلعه یا شهری که قراره پایگاهت باشه انتخاب کن. ترجیحا انگلیسی که به دنیا نغمه بخونه.ترجیح میدم کنار آب باشه.اسمش Whitehold

د- یک نشان برای خاندانت انتخاب کن. یه لنگر سیاه در زمینه سفید

ه- یک شعار هم برای خاندانت انتخاب کن.بعدا میگم الان حضور ذهن ندارم

5- دوست داری در نهایت حکومت وستروس به چه کسی برسه. اگه دوست داری می تونی وستروس رو چند قسمت کنی. اما تعداد قسمت هات از 4 نباید بیشتر بشه.

دوست دارم تایرلا به ریچ و وسترلند حکومت کنن. استارکا بر شمال و آنسوی دیوار- گریجوی ها بر جزایر و سرزمین های رودخانه. باقیشم برا مارتلا-دنریس یه حکومت تو ایسوس داشته باشه.

6- با در نظر گرفتن جنبه مثبتش به عنوان بانوی وینتفل دوست داشتی جای کتلین باشی؟ چرا؟دوست داشتم جای کتلین باشم ولی دوست نداشتم اون اخلاق گندشو داشته باشم. چون من شمالو دوست دارم و چه چیزی بهتر از اینکه بانو اول شمال باشی.

سوال بی ربط

تخمین بزن که کلا چند تا پست توی کل فروم گذاشته شده.

5000

سولات ادبی

1- 3 تا از رمان های غیر فانتزی و 2 تا رمان فانتزی مورد علاقه ات رو نام ببر. طبعا به جز نغمه.کلا رمان خیلی نخوندم. اوناییم که خوندم انقد چرت بودن که در حافظه م نمونده. فانتزیا رو می تونم بگم Percy Jackson یه رمان نوجوانانه ست و Hunger Games که با اون پایان بیخودش حسابی تو ذوقم زد.

2- 3 تا نویسنده ی که بیشتر دوست داری. باز هم طبعا جز مارتین.

چطور باید بگم اهل ادبیات نیستم؟!

3- کاراکتر مورد علاقه ات توی تمام داستان هایی که خوندی رو نام ببر. یه لیست چند تایی انتخاب کن و بهترینشون رو نام ببر. اگه جوابت از نغمه (راب) است یه غیر نغمه ای رو هم انتخاب کن.تو سه گانه divergent، Four-تو هری پاتر دراکو مالفوی- تو Percy Jackson خود پرسی-تو Hunger Games پیتر نه اون یکی که اسمش یادم نیست.تو نغمه م سانسا- بهترین ها سانسا و four

تذکر: مثل سامیانو نیای فیدل کاسترو و هیتلر رو برام لیست کنی!

4- یک بیت شعر به انتخاب خودت بنویس. ترجیحا اولین بیتی که به ذهنت می آد.

آب را گل نکنید

5- رب النوع یا الهه ی مورد علاقه ات بین خدایان یونانی رو انتخاب کن.آتنا و آفرودیت

سوالات تاریخ و جغرافیا و هنر

1- دوست داری جای کدوم یک از شخصیت های تاریخی باشی؟ اون شخصت ر معرفی کن و دلیلت رو هم بگو.الیزابت اول- خیلی خوبه خب. اولین ملکه انگلستان بوده کل زندگیش حال کرده الانم ملت دارن از دستاوردای دوره الیزابت اول میگن

2- نظرت رو در مورد شخصیت های زیر بگو و آخر سر هم به ترتیب علاقه ات لیستشون کن. اگه نمی شناسی هم یک چیزی بگو. نگو نمی شناسم.

هانیبال یه نفر پیدا شد جلوی روم وایسه که به فنا دادنش

-اسپارتاکوس کاری که کرد در زمان خودش بیشتر شبیه معجزه بود. قوانین واقعا سختگیرانه بودن و من موندم چطور تونسته این همه آدمو که ترس تو وجودشون رخنه کرد راضی کنه باهاش همراه شن.

-ریچارد شیر دل عاقبت ارتجاع و خشکه مذهبی، با وجود استعدادشون تباه میشن.

-شارلمانی مثه ریچارد شیردل اینم آدم بااستعدادی بوده،به فکر کشورش ولی با عقاید سفت و سخت و رو دادن به کلیسا پایه گذار چیزی شد که بعدها به سلطه کلیسا کمک کرد.

-هنری هشتم این واقعا مشکل داشته. مگه میشه 3 تا زنت بهت خیانت کنن! حالا به علاوه اون همه بدبختی که کشتی. جالب اینه که آدمای این مدلی چه دستاوردای جالبی دارن. یعنی یه جنبه شون خوبه یه جنبه بد که معمولا همه اون جنبه بدو به یاد میارن.

-بیسمارک واقعا هر کشوری به یکی مثه اون احتیاج داره

-مائوجدا فکر می کرد کمونیست جواب میده یا دنبال منافع خودش بود؟!! به نظر من دومی

-گاندیاصلا با این سبک و سیاق مبارزه حال نمیکنم. ولی قابل احرتامه.

3- فکر کن می خوای سامیانو رو به یک جای بدآب و هوا تبعید کنی. انتخابت کدوم یک از موارده؟ چرا؟ الف-قطب جنوب ب-کوهستان هیمالیا ج-صحرای آفریقا د-استوا

قطب جنوب، علاوه بر سرما باید شش ماه روزو شش ماه شبو تحمل کنه

4- کدوم یک از هفت هنر رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟

سینما-نمیدونم. شاید بخاطر اینکه خیلی بیشتر با مخاطب ارتباط بر قرار میکنه به نسبت بقیه.

سوالات سینما، ورزش و تی وی

1- سه تا از بازیگرهای مورد علاقه ات رو نام ببر. می تونی به تفکیک جنسیتی انتخاب کنی.Ryan Raynollds Bradly Cooper, Natalie Portman

2- دوست داشتی به جای پکارگردان های حال حاضر نغمه چه کسی این فیلم رو کارگردانی می کرد؟ چرا؟تارنتینو

3- به ورزش علاقه مندی؟ اگه آره کدوم ورزش؟چرا؟آره. دوست دارم بدنیمنتونو بازی کنم ولی اگه منظورتون تماشائه، والیبال و بستکبال.

4- اگه فوتبالی هستی تیم مورد علاقه ی داخلی، خارجی و ملیت رو انتخاب کن.

نیستم. واقعا کسل کننده ست.

5- سرنوشت ایران رو توی جام جهانی پیشبینی کن. ترجیحا به تفکیک هر بازی.

یه حسی بهم میگه همشو می بازیم ولی اگه بخوام خوشبینانه تر نگاه کنم، اگه نیجریه رو ببریم یا مساوی کنیم می تونیم بازی بعدی با بوسنی نتیجه خوبی بگیریم. از ارژانتینم می خوریم دیگه.

6- کارتن های مورد علاقه ات تو کوچیکی رو نام ببر.

خرسای مهربون

سوالات فلسفی

1- اگه قرار باشه انتخاب کنی، ترجیح می دی که توی همین سال جاری بمیری، ولی تا ابد به عنوان قهرمان شناخته بشی یا این که عمر زیادی کنی با یک زندگی نسبتا مرفه ولی معمولی و کمی بعد از مرگت هم از یاد همه بری؟

اگه می گفتی خیلی مرفه دومیو انتخاب می کردم ولی چون گفتی معمولی اولیو انتخاب می کنم

2- به نظر خودت این قدر فداکار هستی که جونت رو برای کسی یا چیزی بدی؟ می تونی زندگی خودت رو وقف اون چیز کنی؟ فکر می کنی کدومش سخت تره؟

وقف کردن سختتره و خیر. من اینقدر فداکار نیستم.

3- اگه جای فردوسی بودی حاضر می شدی یک عمر فقر و فلاکت رو برای به پایان رسوندن شاهنامه بپذیری؟

نه اصلا

خب این از سری اول. سری های بعدی هم در راهند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود بر سر تالیسای عزیز

بریم سراغ سری دوم سوالات : 

بیستم : متولد چه ماهی هستی و از چه فصلی بیشتر لذت می بری

بیست ویکم : به چه نقاطی از ایران سفر کردی و از کدومش بیشتر خوشت اومد

بیست ودوم : اگه یه روز بخوام بیام همدان رو ببینم چه مکان های دیدنی رو بهم معرفی می کنی ، بهترین هتل شهر چیه

نکته : البته من یه بار همدان رفتم ولی این سوال رو پرسیدم که اگه کسی نرفته از جوابتون استفاده کنه

بیست وسوم : بیشترین دردی که تجربه کردی 

بیست وچهارم : تالکین یا مارتین ، چرا

بیست وپنجم : چه فیلمی بوده که دیدی ولی روت نشده به کسی بگی که از اون فیلم خوشت اومد

بیست وششم : از بین این سه مورد یکی رو انتخاب کن و دلیلت رو هم بگو : ثروت ، قدرت ، شهرت

تذکر : مشهور بودن به معنی ثروتمند بودن نیست یا مثلا اگه ثروتمند باشی دلیل نمی شه که قدرتمند هم باشی ، فقط یکی از این ها رو می تونی داشته باشی

بیست وهفتم : افراد زیر رو به ترتیب تیپ و قیافه مرتب کن ، اگه دیدی از نظر تیپ و از نظر قیافه اولویت هات فرق دارن دو تا ترتیب بده : 

ادارد استارک ، رابرت براتیون ، پتیر بیلیش ، لوراس تایرل ، لنسل لنیستر ، استنیس براتیون ، منس رایدر ، تورموند ، رنلی براتیون ، جیمی لنیستر ، سندور کلگان ، گرگور کلگان ، تایوین لنیستر ، والدر فری ، ریکارد کاراستارک ، روس بولتون ، رمسی اسنو ، جان اسنو ، راب استارک ، تیان گریجوی ، ادمور تالی و بریندن تالی ، تیریون لنیستر ، بالون گریجوی ، سمول تارلی ، جورا مورمونت ، بابای جورا اسمش رو یادم نیست ، باریستان سلمی ، جوری کسل ، رادریک کسل ، کرستر

نکته : با توجه به این که لیست خیلی طولانی شد می تونی از پیرمرد ها صرف نظر کنی یا مثلا پیرمرد ها رو جدا اولویت بندی کنی 

بیست وهشتم : زیبا ترین نقاشی که دیدی رو توصیف کن

بیست ونهم : اگه قرار بود دوباره به دنیا بیای دوست داشتی دوباره تو ایران به دنیا بیای یا این که تو یه کشور دیگه و با نژاد و مذهب متفاوت 

سیم : به غیر از نکاتی که قبلا در مورد من گفتی اگه چیز دیگه ای هست بگو 

تذکر بسیار مهم : چون ما براتیون ها و استارک با هم متحد هستیم می تونی تا اون جایی که جا داره ازم تعریف کنی

سی ویکم : ایا از فوبیا رنج می بری ، اگه اره کدوم نوعش

سی ودوم : نظرت رو در مورد جملات زیر بگو : 

The night is dark and full of terrors

Chaos is a ladder

When you play the game of thrones, you win or you die

Our's is the fury

I am Daenerys Stormborn

سی وسوم : تا چه حد انتقاد پذیر هستی

سی وچهارم : م.ا.ه.و.ا.ر.ه دارین

سی وپنجم : نظرت رو در مورد فیلم Black Swanکامل بگو

سی وششم : بهترین و بدترین روز های سال

سی و هفتم : اوقات فراغت خودت رو چه جوری می گذرونی ، تفریحاتت چیه 

سی ونهم : اگه می خواستی یه خاندان دیگه برای خودت انتخاب کنی کدوم خاندان رو انتخاب می کنی

سی و هشتم : هم در سری اول و هم در سری دوم سوالاتم به صورت جدا بهترین و بدترین سوالم رو انتخاب کن

چهلم : به نظرت مارتین برای استنیس چه پایانی رو در نظر گرفته 

نکته : لطفا این سوال رو توضیح کامل بده نه مثل سامیانو که فقط یه کلمه نوشته بود 

ممنون به خاطر پاسخ های خوبت

راستی چرا به سوال بازیگر محبوب و منفور جواب ندادی ، هم مرد و هم زن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود بر سر تالیسای عزیز

سلام

بریم سراغ سری دوم سوالات : 

بیستم : متولد چه ماهی هستی و از چه فصلی بیشتر لذت می بری

مرداد و از تابستون لذت می برم. البته پاییزم فصل قشنگیه اگه درس و دانشگاه زهرمارش نکنه.

بیست ویکم : به چه نقاطی از ایران سفر کردی و از کدومش بیشتر خوشت اومد

تبریز، مشهد، شمال (شهرا رو دقیق یادم نیست)، بروجرد، محلات، کرمانشاه، ارومیه، اصفهان، شیراز، کردستان. شیرازو بیشتر دوست داشتم

بیست ودوم : اگه یه روز بخوام بیام همدان رو ببینم چه مکان های دیدنی رو بهم معرفی می کنی ، بهترین هتل شهر چیه

گنجنامه، هگمتانه، غار علیصدر- مقبره بو علی سینا-هتل بوعلی

نکته : البته من یه بار همدان رفتم ولی این سوال رو پرسیدم که اگه کسی نرفته از جوابتون استفاده کنه

بیست وسوم : بیشترین دردی که تجربه کردی 

یه بار انگشتم برگشته بود، خیلی درد داشت.

بیست وچهارم : تالکین یا مارتین ، چرا

خب من آثار تالکینو نخوندم، پس مارتین.

بیست وپنجم : چه فیلمی بوده که دیدی ولی روت نشده به کسی بگی که از اون فیلم خوشت اومد

باید پای سوالام بنویسم حق کپی رایت محفوظ است؟!

twilight قسمت اول. میدونم خیلی شرم آوره.

بیست وششم : از بین این سه مورد یکی رو انتخاب کن و دلیلت رو هم بگو : ثروت ، قدرت ، شهرت

ثروت. میشه چی قدرت داشته باشی ولی ثروتمند نباشی یا همه بشناسنت ولی تو فلاکت زندگی کنه. بغیر از اینا من کلا آدمیم که همیشه دنبال ثروت بودم و اون دو تای دیگه خیلی برام مهم نبودن.

تذکر : مشهور بودن به معنی ثروتمند بودن نیست یا مثلا اگه ثروتمند باشی دلیل نمی شه که قدرتمند هم باشی ، فقط یکی از این ها رو می تونی داشته باشی

بیست وهفتم : افراد زیر رو به ترتیب تیپ و قیافه مرتب کن ، اگه دیدی از نظر تیپ و از نظر قیافه اولویت هات فرق دارن دو تا ترتیب بده : 

ادارد استارک ، رابرت براتیون ، پتیر بیلیش ، لوراس تایرل ، لنسل لنیستر ، استنیس براتیون ، منس رایدر ، تورموند ، رنلی براتیون ، جیمی لنیستر ، سندور کلگان ، گرگور کلگان ، تایوین لنیستر ، والدر فری ، ریکارد کاراستارک ، روس بولتون ، رمسی اسنو ، جان اسنو ، راب استارک ، تیان گریجوی ، ادمور تالی و بریندن تالی ، تیریون لنیستر ، بالون گریجوی ، سمول تارلی ، جورا مورمونت ، بابای جورا اسمش رو یادم نیست ، باریستان سلمی ، جوری کسل ، رادریک کسل ، کرستر

راب، داووس، تایوین، جان، رنلی، جیمی، تورموند لوراس،استنیس، روس بولتون، ادارد، پیتر بیلیش، رمسی، بریندن، ریکارد کاراستارک، جورا مورمونت، تیریون، باریستان، ادمور تالی، جوری کسل، منس رایدر، گرگور کلگان، سندور کلگان، بیلون گریجوی، جور مورمونت، کرستر

نکته : با توجه به این که لیست خیلی طولانی شد می تونی از پیرمرد ها صرف نظر کنی یا مثلا پیرمرد ها رو جدا اولویت بندی کنی 

بیست وهشتم : زیبا ترین نقاشی که دیدی رو توصیف کن

الان حضور ذهن ندارم. بعدا میگم.

بیست ونهم : اگه قرار بود دوباره به دنیا بیای دوست داشتی دوباره تو ایران به دنیا بیای یا این که تو یه کشور دیگه و با نژاد و مذهب متفاوت 

بستگی داه اون یه جای دیگه کجاست؟! اگه پاکستانه که خیلی ممنون من تو ایران جام راحته ولی اگه حق انتخاب داشتم خب مسلما ایران گزینه اولم نبود.

سی ام : به غیر از نکاتی که قبلا در مورد من گفتی اگه چیز دیگه ای هست بگو 

تذکر بسیار مهم : چون ما براتیون ها و استارک با هم متحد هستیم می تونی تا اون جایی که جا داره ازم تعریف کنی

تو خیلی موجود ناز و قدرشناسی هستی. هرکی تو فروم اذیتت کرد به خودم بگو، باشه؟!

سی ویکم : ایا از فوبیا رنج می بری ، اگه اره کدوم نوعش

خیر. موجود نترسیم.

سی ودوم : نظرت رو در مورد جملات زیر بگو : 

The night is dark and full of terrors

شب که از خودمونه. چرا تاریک و ترسناک. خیلی باحاله که.

Chaos is a ladder

واسه یه عده ای واقعا صدق میکنه.

When you play the game of thrones, you win or you die

سرسی از این آدماست که فقط قشنگ حرف میزنه، پای عملش همیشه می لنگه. اینم یکی از اون حرفای خوبشه که واقعا همیشه درسته.

Our's is the fury

شعار شیکیه ولی نمیدونم اوریس براتیون چه جوری بوده که همچین شعاریو برا خاندانش انتخاب کرده.

I am Daenerys Stormborn :ymsick

چرا انقد این بچه دشمن داره. چیکارش دارین؟! شمام سه تا اژدها داشتین از این بدتر می کردین.

سی وسوم : تا چه حد انتقاد پذیر هستی

نیستم.

سی وچهارم : م.ا.ه.و.ا.ر.ه دارین

بلی

سی وپنجم : نظرت رو در مورد فیلم Black Swanکامل بگو

خب ببین من آخر فیلم برام خیلی مهمه. کل فیلم فوق العاده و محشر باشه آخرش بد باشه یا انتظارات منو برآورده نکنه، از نظر من یه فیلم بده. بلک سوآن واقعا پایان فوق العده ای داشت. دیگه بهتر از این نمیتونستن تمومش کنن. با اینکه یه موضوع ساده بود ولی خیلی خوب کشش و تعلیق تو فیلم گذاشته بودن که دلت میخواست دنبالش کنی ببینی آخرش چی میشه.

سی وششم : بهترین و بدترین روز های سال

بهترین عید نوروز، بدترین عاشورا انگار خاک مرده پاشیدن رو شهر.

سی و هفتم : اوقات فراغت خودت رو چه جوری می گذرونی ، تفریحاتت چیه 

وبگردی، فیلم و سریال دیدن، با دوستام بیرون رفتن. با دوستام چت کردن. گاهی اوقات خرید اگه تو مودش باشم.

سی ونهم : اگه می خواستی یه خاندان دیگه برای خودت انتخاب کنی کدوم خاندان رو انتخاب می کنی

مندرلی، حالا اگه میخوای از شمال نباشه مارتل

سی و هشتم : هم در سری اول و هم در سری دوم سوالاتم به صورت جدا بهترین و بدترین سوالم رو انتخاب کن

همین سوالت بدترین سوال این سریه. بهترینم سوال سی و نهم.

سری قبل: بهترین: پانزدهم بدترین: شانزدهم

چهلم : به نظرت مارتین برای استنیس چه پایانی رو در نظر گرفته 

فکر می کنم استنیس خیلی خیلی به موفقیت بردن تخت نزدیک میشه ولی تو لحظه آخر یه تارگرین غاصب میاد و از دستش درمیاره و از اونجایی که استنیس خیلی کله شقه و جلوی تارگرین زانو نمی زنه، کشته میشه یه پایان دیگه م تو ذهنمه. اینکه شیرین روش تاثیر میذاره و اونم زانو میزنه بعدشم لرد استرمزاند میشه. به نظر خودم اولی محتملتره ولی دوست دارم دومی اتفاق بیفته.

نکته : لطفا این سوال رو توضیح کامل بده نه مثل سامیانو که فقط یه کلمه نوشته بود 

ممنون به خاطر پاسخ های خوبت

راستی چرا به سوال بازیگر محبوب و منفور جواب ندادی ، هم مرد و هم زن

تو تاپیک بحثای محاکمه جواب دادم:

Ryan Raynollds, Bradly Cooper, Natalie Portman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حال ِ شما ؟ احوال شما ؟

بانو تالیسا، این سوالات منه.

سوالات نغمه ای ؛

1- اگه اژدها داشتی اسمشو چی میذاشتی ؟

2- فکر میکنی چی سر بنجن اومده؟

سوالات متفرقه ؛

3- خواب تکراری میبینی ؟ اگه صحنه دار نیست تعریف کن که چیه و آیا میدونی چرا میبینی اون خوابو ؟

4- توی یه پسر بیشتر چه چیزی از جذبت میکنه ؟ چه چیزی بیشتر دفعت میکنه ؟

5- کدومش : پسری که خیلی کم درس خونده ولی خوش قیافه و خوش هیکل / پسری که خیلی تحصیلات عالی داره و ظاهرش متوسط رو به پایینه ؟ برای دوستی کدومو انتخاب میکنی ؟ برای ازدواج کدوم ؟!

6- تاحالا توی دانشگاه روی کسی کراش داشتی ؟ در قبالش کاری هم کردی ؟ جلو رفتی ؟ حرکتی صورت دادی یا منتظر شدی اون بیاد جلو ؟

7- اگه دختری کلا" روی کسی کراش داشته باشه، باید جلو بره یا نه ؟ تو برای بانوان ِ محترمه، چه راهکاری رو پیشنهاد میکنی ؟ آیا از ترفند ِ قدیمی و کلیشه ای ِ جزوه استفاده میکنی ؟ راهکار حرفه ای تری پیشنهاد بده، چون شاید اصن طرف توی دانشگاه نباشه.

8- کدوم رستورانها/کافه های تهران بیشتر میری ؟ اگه با دوستات بخوای بری کجا رو ترجیح میدی ؟ اگه پسر بخواد ببرتت کجا رو ترجیح میدی ؟

9- این حس ِ افتضاحی رو که جلوی پای دخترا ترمز میزنن رو با تمام پردازشات ِ ذهنی توصیف کن.

10- باشگاه میری ؟ چه تمرینی رو از همه بیشتر میکنی ؟

11- روی زمان حساسی ؟ کاراتو روی زمان انجام میدی ؟ برنامه ریزی میکنی واسه هر روزت یا هر چی پیش آید و اینا ؟

12- گفتی واسه فیلم گریه نمیکنی (!!! خشن ) یعنی مثلا" میتونی وکیل ِ خانواده بشی یا توی خانه ی سالمندان کار کنی بدون ِ اینکه روحیه ت صدمه ببینه ؟

13- دوس داری با Alienها ارتباط داشته باشی یا با ارواح ؟ فایده ای هم داره ؟

14- Itemـی داری که برات عزیز باشه و فکر کنی بیشتر از چیزیه که هست ؟ مثلا" انگشتری که فکر کنی فرق داره یا حیوونی که فکر کنی یه قضیه ای داره و مشکوکه و با بقیه فرق داره ؟

15- توی ذهنت هیچ وقت شده بخوای یه منظره/صحنه ای رو نقاشی کنی ؟ اون چیه ؟

16- ترسناکترین/س*سی ترین/فلسفی ترین فیلمی که دیدی.

17- فکر میکنی حقوق زنا باید با مردا برابر باشه ؟ چطور ممکنه اصلا؟ زن ماهیتش یه ماهیت دیگه ست، مرد هم یک موجودیت دیگه. چطور میشه حقوقشون یکسان باشه. انسان به نظرت میتونه عدل رو رعایت کنه این وسط ؟

18- بعد از اینکه یه رابطه شروع شد برای نگه داشتن ِ یک پسر/دختر چه کارایی میکنی ؟ اینو نگو که من همیشه خودمم چون چه بخوای چه نخوای اول رابطه یک آدم دیگه ای، حتی خیلی کم. چه رفتاراییت تغییر میکنه و چیارو دوست داری بیشتر جلوه بدی؟ بعضیا یهو فلسفی میشن، بعضیا یهو احساسی میشن و گوش شنوا و درک بالاشون فوران میکنه و ... تو چه تغییری میکنی ؟ ( بعضیام مدل حرف زدنشون اصن عوض میشه یه مدت ) - این مسئله رو فقط برای یه پسر نگفتم، بعضی وقتا میشه از یه دختر خوشت میاد و فکر میکنی میتونه دوست خوبی برات باشه.

19- توی دوره های تاریخی ِ معروف ( یا حالا معروفم نه ، کلا") کدوم دوره رو انتخاب میکنی که زندگی کنی ؟

20- چیو از کی هنوز مخفی نگه داشتی و آرزو میکنی نفهمه هیچوقت ؟

متفرقه: "آرمینا" همدانیه؟!

سوالام به اندازه ی مطلوبم چالش بر انگیز نبود! دوباره خدمت میرسم:|

مرسی پیشاپیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری