رفتن به مطلب
ریگار

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

Recommended Posts

پاسخ به سوالات سر امون عزیز ، سری اول : 

با سلام خدمت جناب استنیس براتیون

سلام بر استاد گرانقدر وستروس و یاری کننده ی من در ویکی

1. گفتی به کتاب علاقه داری. فرض کن من یه فردی هستم که اصلا به کتاب خوندن علاقه ای ندارم و تو میخوای منو به کتاب خوندن علاقه مند کنی.

الف:چه کتاب هایی رو بهم معرفی میکنی و چرا؟

ب:روش جذب کردن من به کتاب خوندن رو به طور کامل توضیح بده.

خوب اول سعی می کنم بفهمم که به چه موضوعاتی علاقه مندی و تمرکزم رو می زارم توی این موضوع و سبک . بعد سعی می کنم که بهترین کتاب هایی که خودم توی اون سبک خوندم رو بهت معرفی کنم . مثلا تو سبک فانتزی برای شروع فکر کنم نبرد با شیاطین یا دلتورا خوب باشه . البته موضوع سن هم مطرحه و انتخاب هام به تناسب سن خودم و طرف مقابلم تغییر می کنه . یا مثلا تو سبک کتاب های تاریخی مجموعه ی تاریخ ترسناک رو برای کسی که بخواد تازه شروع به مطالعه ی تاریخ بکنه پیشنهاد می کنم . یا مثلا تو سبک داستان های پلیسی کتاب های اگاتا کریستی رو انتخاب می کنم . امکان داره از گرفتن کتاب تو دستت خوشت نیاد و بیشتر دوست داری با موبایل یا تبلتت کار کنی و من اون موقع سعی می کنم فایل پی دی اف کتاب ها رو برات تهیه کنم . شاید کلا حوصله ی خوندن نداشته باشی اون وقت می رم تو کار کتاب های صوتی . سعی می کنم تو موقعیت های مختلف بهت کتاب هدیه بدم مثلا کتاب اطلس سرزمین میانه رو برای تولدت بگیرم . شاید هم بهت فیلم هایی که از روی کتاب ها ساخته شده بهت معرفی کنم شاید ترغیب بشی و بری کتابش رو بخونی . بهت سایت های معرفی کتاب رو معرفی می کنم و همین طور تشویقت می کنم تو موضوعاتی که علاقه داری مجله و مقاله بخونی .

2. تا اونجایی که متوجه شدم سه سری از کتاب های مارتین رو خوندی.(دانک و اگ، نغمه و زنان خطرناک). فرض کن قراره از رو یکی از این کتاب ها یه فیلم ساخته بشه

الف: ترجیح میدی از رو کدوم کتاب فیلم ساخته بشه و چرا؟

ب: همون کتابی که ترجیح دادی فیلم بشه، با دلیل و مدرک برام توضیح بده کدوم یک از سه کارگردان جک نیکلسون، فرانسیس فورد کاپولا و تیم برتون میتونن فیلم بهتری از روش بسازن 

قطعا دوست دارم از کتاب زنان خطرناک فیلم ساخته بشه چون به نظرم برای مخاطبان سینما صحنه های جذاب تری داره و به فروش و موفقیت بیشتری می رسه . از روی نغمه که به نظرم اصلا نشه فیلم سینمایی ساخت چون مجبور می شن داستان رو خلاصه کنن که این لطمه ی زیادی به داستان وارد می کنه .

جک نیکلسون رو بیشتر بازیش رو دیدم تا کارگردانی خیلی با حال و هوای کارگردانیش اشنا نیستم . تیم برتون یکی از کارگردان های مورد علاقه ی منه ولی به نظرم طرز فکرش کمی خاصه که احساس می کنم نتونه کار رو اون طوری که مارتین تصور کرده دربیاره . فرانسیس فورد کاپولا هم که دیگه نیاز به گفتن نداره فقط کافیه پدرخوانده رو ببینید تا خودتون بفهمید . بین این سه نفر من فرانسیس فورد کاپولا رو انتخاب می کنم ولی انتخاب خودم پیتر جکسونه چون هیچ کس مثل پیتر نمی تونه صحنه های نبرد رو خوب از کار دربیاره .

3. چرا رشته تجربی؟

خوب فکر کنم خانواده تا حد زیادی روی من موثر بوده چون هم پدرم و هم مادرم تجربی بودن هر چند که مادرم مخالف بود برم تجربی . ولی خودم هم از کار هایی که کلا به علوم تجربی مربوط می شه خوشم میاد و علاقه ی زیادی هم به حیوانات دارم . یکی از دلایل اصلیش هم این بود که از درس فیزیک متنفرم و دلیل دیگه اش هم اینه که به نظرم ادم تو رشته های پزشکی و داروسازی و ... می تونه بیشتر به دنیا کمک کنه .

4. در شش خط برای من محاصره استورمز اند رو از زبان استنیس توصیف کن

فقط می دونست که باید تحمل کنه . حتما کمک می رسید ، باید کمک می رسید . رابرت بهش اعتماد کرده بود . نباید استورمزاند رو از دست می داد . و فقط موضوع رابرت نبود ، برادر کوچکش رنلی هم بود . رنلی فقط هشت سالش بود و داشت گرسنگی می کشید . افرادش هم گرسنه بودن . استنیس حاضر بود خودش از غذاش بگذره و به افرادش بده . ولی غذایی وجود نداشت . تو قلعه موش و گربه هم کمیاب شده بود . چند نفر سعی کرده بودن از قلعه فرار کنن که استنیس شخصا گردنشون رو زده بود و جنازه هاشون رو از دروازه اویزون کرده بود . صدای قهقهه های ارتش ریچ روحیه ی سرباز ها رو تضعیف می کرد . استنیس می دونست که اگر محموله ی پیاز داووس نرسیده بود خیلی ها سعی می کردن دروازه ها رو به روی ارتش ریچ باز کنن . ولی استنیس هرگز حاظر نبود قلعه رو تسلیم کنه و اگر تحملش بشکنه قطعا چیزی جز مرگ در انتظارش نبود . استنیس می دونست که باید تحمل کنه ، حتما کمک می رسید ، باید کمک می رسید .

5. به موسیقی علاقه داری؟ اگه جوابت مثبته به چه سبکی و از چه گروه هایی بیشتر خوشت میاد؟

مگه کسی هم هست که علاقه نداشته باشه ، بیشتر موسیقی بی کلام رو دوست دارم . موسیقی متن فیلم ها و بازی ها و همین طور موسیقی کلاسیک و بیشتر هم ویوالدی . دنبال گروه ها هم نیستم و علاقه ی چندانی ندارم . کار های سامی یوسف و هم دوست دارم مخوصا کلیپ های تصویریش که عالیه

6. چی شد که به دارو سازی علاقه مند شدی؟ میخوای تا چه اندازه ای جلو بری؟ 

خوب من پدرم داروسازه و من هم از بچگی با پدرم می رفتم داروخانه و شرکت و تو خونه همیشه در این زمینه صحبت می کردیم این جوری شد که به داروسازی علاقه مند شدم . دوست دارم تا اخرین درجاتش رو بخونم و پی اچ دی بگیرم و بعدش هم برم تو یه شرکت خارجی و به پست های بالا و البته درامد بالا برسم .

7. از نظرت خودت کدوم ویژگی هات به استنیس شبیهه؟   

از همه بیشتر جدی بودنمه که به استنیس شبیه هستش . واقعا یه موضوعی باید خیلی خنده دار باشه تا من بهش بخندم . مثلا وقتی دوستام یه جوک تعریف می کنن و همه شون شروع می کنن به قهقهه زدن من فقط لبخند می زنم . نه که بخوام خودم رو بگیرم یا این که بگم من خیلی جدیم ولی واقعا اون قدر خنده ام نمی گیره . یکی دیگه هم اینه که در حقم کار بدی انجام بده سخت می بخشم یا فراموش می کنم . اگر هم کسی بخواد به حرف هایی که می زنم گوش نده یا اختیاراتم و حقوقم رو زیر سوال ببره خیلی عصبانی می شم و سعی می کنم بعدا براش یه نقشه ای بکشم . از نظر ظاهری هم اگه موهام بریزه شبیه استنیس تو سریال می شه .

8. فرض کن شدی سر مربی تیم مورد علاقت. کدوم فوتبالیست ها رو به تیمت دعوت میکنی و چرا؟ اولویت بندیشون کن و دلیل قرار گرفتن هر کدوم در جایگاهشون رو هم بگو.

می تونم بازیکن از تیم های دیگه بیارم یا باید از همون بازیکن هایی که تو تیم دارم استفاده کنم 

اگه از همون بازیکن هایی که دارم باید استفاده کنم که خوب ترکیبی اصلی یووه که همین الان کونته داره استفاده می کنه خوبه : بوفون دروازبانه که به نظرم هنوز بهترین دروازبانه دنیاست ، کیلینی دفاع چپ ، بونوچی دفاع وسط ، بارزالی دفاع راست ، پیرلو هافبک بازی ساز ، ویدال و پوگبا هافبک دفاعی ، لیختشتاینر و اساموا هافبک های کناری ، توز و یورنته مهاجم و ترکیب هم ۳ ۵ ۲ . 

اگه بتونم بازیکن جدید بیارم و پول باشگاه برسه سعی می کنم بازیکنی مثل کریس رونالدو تو تیم داشته باشم .

منتظر سری بعدی سوالات باشید لرد عزیز

ممنون از سوال ها خوبتون استاد گرامی

منتظرم  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام سینا جان، حال و احوال ؟؟

خب، اول از همه بگم که به طرز عجیبی و بر خلاف تصور خودم علائق مشترک زیادی با هم داریم.

داروسازی، یووه، پینگ پنگ، سلیقه ماشینی، ویوالدی

حالا بریم سراغ سوال ها (طبق معمول سوالات چند بخشی به قوت خودشون باقی اند )

1. باز هم طبق معمول سوالات اولویت بندی، از خوب به مرتب کن. (فارسی ها رو از راست به چپ، انگلیس ها از چپ به راست)

M3,M5, Maserati GranTurismo, Alfa 8c, Ferrari F430, Ferrari 599, Aston DB9, SLS, SLR, Z4, Koenigsegg Agera, Pagani Huayra

Bentley, Rolls-Royce, Maybach, GMC, Rover

برزیل، سوئیس، ایتالیا، اسپانیا، هلند، آمریکا، کره، ژاپن (برای مهاجرت و سفر توریستی جدا رتبه بندی کن)

Queen, Police, The Beatles, Pink Floyd, Rolling Stones, Scorpions

آثار منتخبت از ویوالدی رو خودت به ترتیب مرتب کن.

(تو قبلیا هم اگه گزینه ای هست که من نگفتم و خودت دوست داری اضافه کن)

2. هیجان انگیزترین مسابقه فوتبالی که دیدی؟

بهترین و خاطره انگیز ترینش.

احیاناً نیمه نهایی یورو 2000 بین هلند و ایتالیا یادته؟ (خیلی بعیده البته)

3. رو مغزترین فوتبالیست دنیا ؟

تکنیکی ترین ؟

اونی که کلاً همینجوری ازش خوشت می یاد؟

4. چرا یووه؟ دلیل خاصی داره؟

تو بقیه لیگ ها تیمی که ترجیحش می دی چیه؟

حالا نغمه ای هاش:

5. این روابطی رو که می نویسم به ترتیب خوب به بد مرتب کن (هر کدوم رو خواستی می تونی توضیح بدی راجع بهشون)

داووس-استنیس/جافری-سرسی/جان-آریا/جان-ایگریت/جان-تورموند/دنریس-جورا/دنریس-دروگو

6. One night satnd نغمه ایت با معیار های کتاب و سریال جدا.

7. بدترین و مزخرفترین تصمیم استنیس ؟

8. استنیس رو بدون ملیساندر ترجیح می دی یا با ملیساندر (قسمت کمک ها و قدرت ملیساندر رو کمرنگ کن تو ذهنت )

کلاً نظرت راجع به رولور و ملیساندر و کاراشون چیه؟ اگه طرف استنیس نبودن نظرت چه تغییراتی می کرد؟

9. تو این مبارزه ها کی برنده می شه به نظرت؟ (یه مقدار دلیل بیار )

ویکتوریان-تورموند / ابرین-بران / جیمی سالم-لوراس / سندور-گارلان

10. بزرگترین مشکل نغمه ؟

خب برگردیم به سوالای معمولی

11. 40 تا سوال طرح کردن سخت تره یا جواب دادن؟

12. کل سریال هایی که دیدی؟

بهترین فیلم هایی که دیدی؟

13. تحقیر آمیز ترین موقعیتی که به چشم دیدی. (لزوماً نباید درش درگیر بوده باشی، همین که نظاره گر بوده باشی کافیه)

14. نظرت راجع به دور-دور چیه ؟

15. عادت های کوچیک و جزئی ای که می خوای تغییرشون بدی؟

16. مهم ترین و اصلی ترین قانونی که زندگیت بر پایه اش شکل گرفته چیه ؟

17. 9 تا آهنگ مورد علاقه _ 9 تا خواننده/گروه مورد علاقه _ 9 آلبوم مورد علاقه

18. من یه کاری که از نظر عموم جالب نیست و به هیچ کس آسیبی نمی رسونه رو انجام می دم (مثلاً فرض کن رابطه داشتن با اشخاص زیاد یا ...) حالا یه نفر دیگه همون کار رو می تونه انجام و دوست هم داره انجام بده ولی فقط به خاطر نظر بقیه اون کار رو نمی کنه.

کدوم حالت رو بهتر می دونی؟ چرا؟

19. دوست داشتن یه طرفه بدتره یا دوست داشته شدن یه طرفه؟ (گزینه هر دو به یک اندازه در دسترس نیست)

20. نظرت راجع به تو رابطه بودن با دو نفر بطور همزمان چیه؟ فرض کن الان با یک نفر هستی ولی چند وقتیه می دونی که قراره تموم شه، حالا در این حین که هنوز به هم نزدی با این شخص فرصتی پیش می یاد که با یکی دیگه که خوشت می یاد ازش باشی. چقدر احتمال می دی که از این فرصت استفاده نکنی ؟ (اون شخص دوم قطعاً اگه بدونه و بفهمه که در حین رابطه با یکی دیگه این کار رو کردی مشکل داره باهاش)

21. واسه 9 تا از بچه های فروم مجازات و کادو در نظر بگبر.

اینم سوال بالقوه است:

تاپ گیر نگاه می کنی؟ چقدر پیگیر؟ اینو پرسیدم اگه یه وقت یادت رفت تو قسمت سریال ها جواب بدی.

خب فعلاً بسه.

هر سوالی رو که نمی خوای می تونی جواب ندی.

هر سوالی که وقت گیره می تونی سرسری جواب بدی یا اصلاً جواب ندی.

ذکر مورد و گزینه و توضیح اضافه همواره مورد استقبال ه. (مثلاً 20 تا آهنگ لیست کن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ به سوالات سر رابرت عزیز و دوست داشتنی ، بخش اول : 

با درود به وارث حقیقیم، برادر و پشتیبانم شاه واقعی وستروس، استنیس براتیون

همچنین درود بر شما برادر بزرگ تر و شاه بر حق هفت پادشاهی

1- استنیس! با شرح و تفصیل توضیح بده که جناب عالی این همه خوب، با شخصیت و ناز و ... تشریف دارین.

لطف دارین ، کلا ما براتیون های واقعی و استارک های واقعی همه همین طوری ناز و باشخصیت و خوب و عالی و ... هستیم 

2- اصلا به نظر این وقار و شخصیت خصیصه ی عمومی جبهه ی حقه، فکر می کنی دلیلش چیه؟ (چرا دارن این جوری ما رو نگاه می کنند؟)

به هر حال دشمنان چشم ندارن موفقیت های ما رو ببینن و از رسوایی ها و شکست هاشون ناراحتن برای همینه که به ما حسودیشون می شه

3- به نظرت چقدر آدم (منظورم اصلا تاریستر ها نیستا) می تونه نسبت به حقیقت چشماش رو ببنده؟ (نه جدی جدی دارن بد نگاه می کنند.)

واقعا همین طوره ، من همیشه متعجم که چه طور تارگارین ها تونستن با خاندانی که بیشترین جنایت رو در حقشون انجام داده یعنی لنیستر ها متحد بشن . به هر حال شاعر تو مصرع دوم اون بیته می گه : ان که را چشم حقیقت بین است . بعضی ها که که اصلا منظورم تاریستر ها نیست متاسفانه چشم حقیقت بین ندارن

4- فکر می کنی این لشکر گمراهان (باز هم اصلا منظورم کس خاصی نیست) واقعا مجبورند به پای انتخاب اشتباه اولیشون بسوزند؟ به نظرت اگه بیان و بگن ما اشتباه کردیم ما ایرادی بهشون می گیریم؟ (الانه که یکی یه چیزی به ما بگه)

خوب البته بعضی اشتباه ها جبران ناپدیره ولی بالاخره بعضی وقت ها تصمیمات و انتخابات غلط تحت تاثیر جوگیری شکل می گیره ولی از اون جایی که ما براتیون ها و استارک ها خیلی بخشنده ایم اشتباهشون رو به شرط عدم تکرار می بخشیم . 

5- به نظرت وقتی تاریس.. (دیگه فکر کنم جداً گندش در اومد، الانه که ... اوخ،اوخ ...اووووووخ...)

فکر کنم بهتره دیگه بریم بخش بعد 

خب بپردازیم به ادامه ی سوالاتمون:

6- گفتی به کتاب علاقه مندی، از هر کدوم از نویسنده ها و نمایش نامه نویسهای زیر چه کتاب هایی خوندی؟ نام ببر (اگه خیلی زیاد خوندی، لازم نیست همه رو نام ببری) و احساس و نظر خودت رو در مورد کتاب هاشون بگو. اگه ازشون نخوندی فیل جلوشون رو خالی بذار.

الف- ژول ورن: وقتی کوچک تر بودم یعنی موقعی که دبستان می رفتم خیلی از داستان های ژول ورن خوشم می اومد مخصوصا دور دنیا در هشتاد روز ، بیست هزار فرسنگ زیر دریا و سفر به مرکز زمین . یادمه اون موقع تلویزیون کارتون هاش رو می ذاشت و من همیشه می دیدم . کلا ژول ورن به نسبت زمانی که توش زندگی می کرده داستان های اینده نگرانه ای نوشته . هرچند که متاسفانه تعداد زیادی کتاب رو فقط برای این که انتشارات سود کنه به اسم ژول ورن چاپ کردند در حالی که اصلا همچین کتاب هایی نداره . 

ب- آلکساندر دومای پدر: کنت مونت کریستو رو که دیگه فکر کنم همه داستانش رو بدونن من به چندین روایت فیلم هاش رو دیدم . یه مجموعه هم گرفتم به نام ژوزف بالسامو که یه تم فراماسونری داره که وقت کنم می خونم . حالا کدوم مال پدر بود کدوم مال پسر نمی دونم . کلا الکساندر دوما ذهن خلاقی داشته و یه چیز جالب دیگه در مورد خانوادشون اینه که اسم سه نسل پشت سر هم الکساندر دوما بوده . 

ج- جرج اورل: ازش چیزی نخوندم ولی قلعه ی حیوانات و ۱۹۸۴ رو دارم . 

د- دیکنز: اگه درست یادم باشه موقعی که دبستان بودم الیور توییست و شاهزاده و گدا رو خوندم دو تا سریال هم که از روی کار های توییست نوشته شده دیدم یکی سریال دوریت کوچولو که از روی کتابی با همین نام ساخته شده و اون یکی هم سریال خانه ای در باد که البته کتابش با نام خانه ی قانون زده در ایران ترجمه شده . اسم انگلیسیش هم The Bleak House هستش و چارلز دنس بازیگر لرد تایوین توش بازی کرده بود . کلا کار های دیکنز یه تم ناراحت کننده ای داره که فکر کنم نشات گرفته شده از کودکی خود دیکنز باشه . 

ه- چخوف: یه مجموعه ی ۱۰ جلدی از اثارش رو دارم ولی نخوندم .

و- داستایوسکی: جنایت و مکافات رو دارم ولی نخوندم

ز- تولستوی: جنگ و صلح و اناکارنینا رو دارم ولی نخوندم . 

ح- شکسپیر: خوب کلا از نمایشنامه خیلی خوشم نمیاد و یه مورد دیگه هم اینه که عده ای بر این باورن که شخصیتی به نام شکسپیر وجود نداشته . با این حال دوست دارم نمایشنامه های رومیو و ژولیت و همین طور ریچارد سوم رو بخونم . 

ط- کافکا: 

ی- همینگوی: 

ک- آرتور کانن دویل: خوب من خیلی با کار های ارتور کانن دویل حال نمی کنم و در واقع از شرلوک هلمز متنفرم ولی تا دلت بخواد از اگاتا کریستی خوندم که تقریبا همه اش از سری پوارو بوده . مثلا قتل راجر اکروید ، قتل های الفبایی ، قتل در قطار سریع السیر شرق و ... اصلا مگه کاراگاه بهتری از پوارو داریم . فیلم هاش رو هم دیدم . 

ل- دن براون: دن براون رو خیلی دوست دارم و شیاطین و فرشتگان و راز داوینچی رو خوندم و نماد گمشده و کتاب جدیدش دوزخ رو هم گرفتم ولی هنوز وقت نکردم بخونم . کلا اون معماهایی رو که تو داستان هاش طرح می کنه و اون اشارات تاریخیش رو دوست دارم . 

(سول سخت می خواستین، این هم سوال سخت)

در کل بگم که تا الان بیشتر داستان هایی که خوندم یا فانتزی بوده یا جنایی و مطالعات دیگه ای هم که دارم تو زمینه ی تاریخیه . همه ی نویسنده هایی که نام بردی افراد بزرگی هستن ولی کو وقت

7- یک تاپ تن از کتاب های ورد علاقه ات درست کن (اگه کتاب های فانتزی هم جزوشونه دو تا درست کن، یکی با فانتزی، یکی بی فانتزی

کتاب های فانتزی : کل اثار تالکین چون همه شون عالین ، اثار وستروسی مارتین ، مجموعه ی هری پاتر ، مجموعه ی نبرد با شیاطین ، مجموعه ی دلتورا ، مجموعه ی ارتمیس فاول ، اثار جان کریستوفر 

کتاب های غیر فانتزی : اثار دن براون مربوط به پروفسور لنگدان ، افسانه های حشاشین ، جنگ های صلیبی به روایت اعراب ، ریاضیات و مونالیزا ، قتل راجر اکروید ، نیمکت داغ ، قصه های مجید ، غیر قابل چاپ ، چند تا کتاب هم از ارتور سی کلارک خونده بودم که اسمشون رو یادم نیست 

8- شخصیت محبوب تمام کتاب هایی رو که خوندی هم نام ببر. (می تونی چند تام ببری و از میانشون یکی رو انتخاب کنی) 

ارباب حلقه ها : گیملی ، هابیت : تورین اوکنشیلد ، سیلماریلیون : فین گولفین ، فرزندان هورین : یادم نیست ، نغمه : معلومه دیگه استنیس ، دانک و اگ : لیونل براتیون و اگ ، زنان خطرناک : بوروس براتیون و شاهزاده دیمون همسر ملکه رینیرا ، هری پاتر : پروفسور اسنیپ و پروفسور لوپین ، دلتورا : باردا ، ارتمیس فاول : فلی ، بازم بگم یا بسه

ورزشی و فوتبالی هم که هستی،

9- به جز فوتبال اخبار چه رشته های ورزشی دیگه ای رو دنبال می کنی؟

رقابت های فرمول یک هم اخبارش رو دنبال می کنم هم اگه نشون بده می بینم طرفدار تیم فراری هم هستم . همین طور ورزش تنیس که از راجر فدرر خوشم میاد . رالی کوهستان رو هم خیلی دوست دارم ولی راننده ی محبوبم بازنشست شد .

10- فوتبال و تیم مورد علاقه ات چه اندازه توی زندگیت برات اهمیت داره؟ فن دو آتیشه هستی یا از کسایی که فقط بازی های مهم و نهایی رو می بینند؟ اگه فن دو آتیشه هستی شده که بعد باخت تیمت گریه ات بگیره؟ کلا احساست رو بعد از یک باخت و یک برد بسیار مهم شرح بده.

هم باشگاه یوونتوس و هم تیم ملی ایتالیا خیلی برام مهمه به طوری که اگه پول داشته باشم سعی می کنم هر فصل پیراهن جدید یووه بخرم . طرفدار دو اتیشه هستم و همه ی بازی های تیمم رو می بینم و بادوستام شدید سر فوتبال بحث می کنم . یه بار یووه از بایرن مونیخ تو مرحله ی گروهی چمپیونز لیگ ۴ به ۰ باخت که سر اون گریه ام گرفت . یه بار هم فکر کنم تو نیمه نهایی به لیورپول باختیم که خیلی ناراحت شدم . موقعی هم که بازی مهمی رو می بریم واقعا خوشحال می شم و دوست دارم برم حال رفیقام رو بگیرم

11- یک خاطره ی جالب راجع به این موضوع بگو

کدوم موضوع ، فوتبال 

خوب جام جهانی سال ۲۰۰۶ بود و یادمه که اکثرا فرانسه رو شانس اول قهرمانی می دونستن و فقط من بودم که تو جمع رفیقام می گفتم ایتالیا می بره . من و پدرم خیلی طرفدار ایتالیا هستیم . یادمه پدرم وقتی اومد خونه یه جعبه شیرینی خریده بود که اگه ایتالیا برد جشن بگیریم . همین که اومد تو فرانسه با اون پنالتی معروف زیدان جلو افتاد . خوب البته در اخر اون بازی رو ایتالیا برد و یادمه که تا حدود ساعت ۶ صبح از خوشحال خوابم نمی برد . حتی یکی از فامیل هامون اونم وقت نصفه شب زنگ زد و تبریک گفت

خب بریم سراغ خود نغمه:

12- سرنوشت استنیس، سرسی، تیریون، لیتل فینگر و داووس رو پیشبینی کن. بزرگترین اشتباه و بهترین قدم هر کدومشون در نظرت چی بوده؟

اخه واقعا می شه نغمه رو پیشبینی کرد 

استنیس بعد از گرفتن وینترفل اتحاد شمال رو بدست میاره و بعد با این وضع اشفته ای که وستروس داره به نظرم بتونه تخت اهنی رو بگیره هرچند که نمی دونم چقدر بتونه نگهش داره . بهترین تصمیمش رفتن به شمال و بدترینش عدم متحد شدن با راب استارک

سرسی کشته شدن هر سه فرزندش رو می بینه و به صورت خفت باری توسط استنیس کشته می شه . مگه سرسی اصلا تصمیم به دردبخور داشته

تیریون بعد از ملحق شدن به دنریس به وستروس برمی گرده ولی این که زنده می مونن یا می میرن رو نمی دونم . بهترین تصمیماتش که من ازشون لذت بردم یکی اون سیستمی بود که برای برن درست کرده بود یکی دعوا کردن هاش با جافری یکی حمایت و رفتارش با سانسا ولی اگه کشته شدن تایوین باعث این بشه که تارگارین ها دوباره بیان سر کار این بدترین کارش بوده 

لیتل فینگر ازدواج سانسا رو برگزار می کنه و با این کار ارین ها هم وارد جنگ می شن ولی خود لیتل فینگر شاید بمیره . بهترین تصمیمش رفتن به ایری و بدترین تصمیمش خیانت به ادارد بود

داووس ریکون رو به کمک اشا به وینترفل برمی گردونه و اعتماد لرد های شمال رو بیشتر جلب می کنه . بعد از گرفتن تخت اهنی داووس دست شاه می شه . داووی کلا تصمیمات عاقلانه ای می گیره ولی بعضی وقت ها زیاده روی می کنه . مثلا نباید ادریک استورم رو فراری می داد

13- به انتخاب خودت یک خاندان از هر منطقه ی وستروس حذف کن. (خاندان های اسمشونبر تارگرین، لنیستر، بولتون، فری رو حساب نکن) 

از کرون لند خاندان اسلینت ، از ریورلند بیلیش ، از استورم لند کانینگتون ، از دورن مارتل ، از ایرون ایلند گریجوی ، از شمال کاراستارک ، از ریچ تارلی ، از غرب وسترلینگ ، از ویل ارین ها بیلیش

14- اگه جای استنیس باشی و تخت آهنین رو فتح کنی چه اصلاحاتی انجام می دی؟ با شرح و تفصیل توضیح بده. شورای کوچک، دست پادشاه و گارد مخصوصت هم یادت نره. کلا چیزی رو از قلم نینداز

این سوال عالیه

سرسی لنیستر و جیمی لنیستر به جرم خیانت به شاه و نشاندن یک حرام زاده و معرفی وی به عنوان شاه برحق محکوم به اعدام می شن . دنریس تارگارین ، اگان تارگارین یا بلک فایر یا هر چی که هست ، تیریون لنیستر و جان کانینگتون به جرم شورش علیه شاه به اعدام محکوم می شن . سر باریستان سلمی به جرم خدمت به ملکه ی شورشی به اعدام محکوم می شه . سر جورا مورمونت به دیوار فرستاده می شه . همچنین لرد وریس به جرم جنایت های مختلف محکوم به اعدام می شه . تمام عناوین و املاک خاندان های لنیستر ، تایرل ، فری و بولتون ازشون گرفته می شه . بقیه ی خاندان هایی که علیه استنیس بودن در صورت تسلیم شدن و دادن هاستیج بخشیده می شن . با توجه به نامعلوم بودن سرنوشت برن استارک ، ریکون استارک به عنوان لرد وینترفل و محافظ شمال منصوب شده و تا وقتی که به خاندان سلطنتی براتیون وفادار باشند می تونن از عنوان پادشاه شمال استفاده کنن . خاندان فلورنت به عنوان خاندان بالادست ناحیه ی ریچ انتخاب شده و قلعه ی هایگاردن و بقیه ی املاک و القاب خاندان تایرل رو دریافت می کنن . کسترلی راک و لنیسپورت و بقیه ی املاک خاندان لنیستر به عنوان غرامت تحت تملک خاندان سلطنتی براتیون قرار می گیره . دردفورت و بقیه ی املاک خاندان بولتون به قبایل کوهستانی شمال اهدا می شه . دوقلوها و بقیه ی املاک خاندان فری به خاندان تازه تاسیس سیورث داده می شه . اشا گریجوی با سر جاستین مسی ازدواج می کنه و لرد جزایر اهن می شه . ویکتاریون گریجوی و ایرون گریجوی هم به جرم شورش اعدام می شن . هر کدوم از مناطق وستروس باید بخشی از ارتش خودشون رو به هارنهال بفرستن . هارنهال به عنوان پایگاه ارتش سلطنتی انتخاب می شه . بعدش هم به کمک لیدی ملیساندر از دست سلیس فلورنت مخفیانه خلاص می شم .

دست شاه : لرد داووس سیورث

شورای کوچک : 

لیدی ملیساندر master of whisperers 

اکسل فلورنت master of laws

لرد واترز master of ships

لیدی اریانه مارتل master of coins

لرد رندل تارلی master of arms 

درخواست یه استاد اعظم جدید هم از اولدتاون می کنم به جای پایسل

گارد شاهی : یه تورنومنت در پایتخت برگزار می کنم و ۱۴ شوالیه ی برتر رو انتخاب می کنم . از بین اون ها ۷ نفر برای گارد شاهی و ۷ نفر برای خدمت به لیدی ملیساندر استفاده می شه . 

همچنین برای بدست اوردن مارتل ها با اریانه مارتل ازدواج می کنم . 

15- نظرت در مورد شعار خاندان های مهم هفت پادشاهی چیه؟ براتیون، استارک، لنیستر، تایرل، ارن، گریجوی، تالی،مارتل و تارگرین

براتیون : بهترین شعار بین تمام خاندان ها ، استارک : به شخصه وقتی می شنومش تو بدنم یه حس لرزشی ایجاد می شه ، ارین : بسیار زیبا و شیک ، تالی : مال بچه مثبتا ، مارتل : مغرورانه است ولی کاملا درست نیست ، گریجوی : خیلی معمولیه و البته حقیقته ، تایرل : یکی از بیخود ترین شعار ها ، لنیستر : غرش من رو بشنو اخه اینم شد شعار واقعا بیخوده ، تارگارین : دقیقا مناسب شخصیت دیوانه ی تارگارین ها 

16-کدوم یک از پنج جلد رو ترجیح می دی؟ چرا؟

خوب می دونی من موقعی که شروع به خوندن یه مجموعه ی این طوری می کنم همه ی جلد ها رو در قالب یک کتاب می بینم برای همین نمی تونم بگم که کدوم جلد رو بیشتر می پسندم . 

17- فرض کن یک راهب رلوری و پی می بری که رلور در حقیقت اهریمنه و نه خدا، حاضری در عوض قدرت هایی که رلور بهت می ده پیروش بمونی؟ (فرض کن رلور قول می ده که تو رو قوی ترین راهبش کنه، اون قدر قوی که هر کاری دلت خواست بتونی انجام بدی)

خوب قبلا که گفتم من عاشق قدرتم . بله به احتمال زیاد قبول می کنم . 

خب از نغمه هم خارج بشیم.

18- شکلک مورد علاقه ات تو سایت رو نام ببر. اگه انتخاب شکلک معروف هست، انتخاب دومت رو هم نام ببر.

اولی که معلومه

اینم دومی

19- تخمینا حدس بزن که چند تا پست توی سایت زده شده. (سر تالیسا که تخمینش فکر کنم فقط 20-15 درصد اشتباه داشت، نری پست ها رو بشمری ها!)

9900 

20- خب ریگار از این سوال خوشش اومده بود، برای همین از شما هم می پرسم؛ اگه قرار باشه اعدام بشی دوست داری به عنوان آخرین وعده ی غذا چی سفارش بدی؟ (محدودیتی نداری)

پیزا پپرونی ، بیف استرگانوف و باقالی پلو با ماهیچه . البته قبلش یه سالاد مفصل و بعدش هم به عنوان دسر کرم کارامل و کافه گلاسه و کلی نوشیدنی های مختلف

21- یک صفت طنز برای چند تا از بچه ها به کار ببر. (ثابت کن که شایعات بدخواهان دروغه)

اگه ممکنه این سوال رو تو سری دوم سوالاتون جواب بدم باید بیشتر فکر کنم .

خب یه کم جدی تر بشیم، 

22- تا چه اندازه آدم معتقدی (به خدا و مذهب منظورمه) هستی؟ تا چه حد به اعتقاداتت پایبندی؟

معتقدم . به نظرم اعتقاد به خدا یه چیز کاملا لازمه . فکر می کنم واقعا کسی تو دنیا نباشه که در اعماق وجودش به خدا معتقد نباشه . اما خوب اعتقاد داشتن یه چیزه و پایبند بودن یه چیز دیگه . نه اون چنان هم پایبند نیستم .  

23- ریاکار، حسود، متکبر. کدوم یک از این سه صفت رو می شه راجع به سینا به کار برد؟ از کدومشون بیشتر بدت میاد.

قبلا هم گفتم دیگه متکبر در مورد من بیشتر کاربرد داره . ولی از ریاکاری از همه بیشتر بدم می اد . واقعا نفرت انگیزه

24- فکر کن روی یک کشتی هستی و کشتی داره غرق می شه، هیچ قایق نجاتی هم نیست، شنا کردن هم تا ساحل ناممکنه، مرگ حتمیه. افکاری رو که موقع تقلاها توی ذهنت ممکنه بچرخند شرح بده.

اولین چیزی که به ذهنم میاد اینه که من اصلا تو این کشتی چی کار می کنم چون کلا از کشتی سوار شدن خوشم نمیاد . بعدشم به کار هایی که می خواستم در اینده انجام بدم فکر می کنم و حسرت می خورم . 

25- معمولا چه قدر طول می کشه تا عصبانی می شی؟ عصبانیتت چقدر شعله می کشه؟ خشمت چقدر طول می کشه؟ بعد از فروکش کردن زود می بخشی یا دیر؟

خوب معمولا زود عصبانی می شم ولی شاید عصبانیتم رو کسی متوجه نشه . بیشتر در همون حد دندون قروچه و نگاه بسنده می کنم ولی بعضی وقت ها هم که دیگه درجه حرارتم زیاد می ره بالا سخته می شه جلومو گرفت . یادمه یه بار با یه راننده تاکسی دعوام شده سر مسایل س.ی.ا.س.ی و وقتی اومدم خونه خوشبختانه کسی نبود و تا تونستم به طرف برای این که اعصابم رو بهم ریخته بد و بیراه گفتم . بستگی به موردش از چند ساعت تا چند روز ممکنه عصبانیتم طول بکشه . باز بخشیدن هم تو موارد مختلف فرق می کنه ، بعضی وقت ها خیلی زود و بعضی وقت ها هرگز . کلا اگه کسی در حقم کار ناجوری کرده اشه هیچ وقت فراموش نمی کنم .

خب سوالات ما فعلا ته کشید...

حسابی موتورم گرم شد . امیدوارم جواب هام راضیتون کرده باشه برادر 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ به سوالات کیوان عزیز ، بخش اول : 

سلام سینا جان، حال و احوال ؟؟

خب، اول از همه بگم که به طرز عجیبی و بر خلاف تصور خودم علائق مشترک زیادی با هم داریم.      

داروسازی، یووه، پینگ پنگ، سلیقه ماشینی، ویوالدی

سلام کیوان عزیز ، خوبم شما چطوری

اره چه جالب که این همه با هم اتفاق نظر داریم 

حالا بریم سراغ سوال ها (طبق معمول سوالات چند بخشی به قوت خودشون باقی اند )

1. باز هم طبق معمول سوالات اولویت بندی، از خوب به مرتب کن. (فارسی ها رو از راست به چپ، انگلیس ها از چپ به راست) 

Ferrari F430, Ferrari 599, Maserati GranTurismo, Z4, Pagani Huayra, Aston DB9, M5, M3, Alfa 8c, Koenigsegg Agera, SLS, SLR           

Rover, Bentley, Rolls-Royce, GMC, Maybach    

مهاجرت : سوئیس , ایتالیا , ژاپن , آمریکا , اسپانیا , هلند , کره , برزیل

سفر توریستی : ژاپن , کره , آمریکا , هلند , برزیل , سوئیس , ایتالیا , اسپانیا

توضیح : شاید بپرسین چرا تو اولیت مسافرت توریستی سوییس و ایتالیا و اسپانیا رو گذاشتم اخر . به این دلیله که این سه کشور رو قبلا دیدم  

Pink Floyd

قبلا هم گفتم خیلی گروه ها رو نمی شناسم و علاقه ای هم ندارم همین پینک فلوید هم از فامیل ها و دوستام شنیدم . 

آثار منتخبت از ویوالدی رو خودت به ترتیب مرتب کن.

Vivaldi : Spring , Autumn 

Beethoven : Furelise

Mozart : Night

Tchaikovsky : Swan

(تو قبلیا هم اگه گزینه ای هست که من نگفتم و خودت دوست داری اضافه کن)

2. هیجان انگیزترین مسابقه فوتبالی که دیدی؟

بهترین و خاطره انگیز ترینش.

احیاناً نیمه نهایی یورو 2000 بین هلند و ایتالیا یادته؟ (خیلی بعیده البته)

هیجان انگیزترین ، بهترین و خاطره انگیز ترین فوتبالی که دیدم فینال جام جهانی ۲۰۰۶ بین ایتالیا و فرانسه بوده . اون نیمه نهایی رو به صورت خیلی مبهم به عنوان اولین فوتبال خارجی که دیدم یادمه ولی بازی فینال رو بهتر به خاطر میارم که فرانسه با اون قانون مسخره ی گل طلایی ایتالیا رو ۲ به ۱ برد . 

3. رو مغزترین فوتبالیست دنیا ؟

تکنیکی ترین ؟

اونی که کلاً همینجوری ازش خوشت می یاد؟

رو مغز ترین بازیکن دنیا لیونل مسی و رو مغز ترین تیم دنیا بارسلونا 

تکنیکی ترین بازیکن دنیا الساندرو دل پیرو

بازیکنی که همین جوری ازش خوشم میاد فرناندو تورس

4. چرا یووه؟ دلیل خاصی داره؟

تو بقیه لیگ ها تیمی که ترجیحش می دی چیه؟

بالاخره هر کسی طرفدار یه تیمیه دیگه . من بیشتر به خاطر دل پیرو طرفدار یووه شدم و دلیل دیگه اش هم اینه که زمانی که فهمیدم فوتبال چیه یووه جزو بهترین تیم های دنیا بود که بهترین بازیکنان دنیا توش بازی می کردن . 

تو لیگ های دیگه هم طرفدار تیم خاصی نیستم فقط از این تیم ها بدم میاد : تو اسپانیا از بارسلونا . تو انگلیس از منچستر یونایتد و ارسنال ، تو المان هم از کلش بدم میاد . 

حالا نغمه ای هاش:

5. این روابطی رو که می نویسم به ترتیب خوب به بد مرتب کن (هر کدوم رو خواستی می تونی توضیح بدی راجع بهشون)

ببخشید متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی 

6. One night satnd نغمه ایت با معیار های کتاب و سریال جدا

کتاب : سنسا استارک و اریانه مارتل

سریال : مارجری تایرل

7. بدترین و مزخرفترین تصمیم استنیس ؟

قبل از شروع کتاب : ازدواج با سلیس فلورنت

بعد از شروع کتاب : کلا استنیس توی جنگ پنج پادشاه یه کم کند عمل کرد . یکی دیگه هم این که باید قبل از این که جان ارین می مرد به رابرت همه چیز رو سریع تر می گفتند . اما به نظرم بدترین تصمیمش نبردن ملیساندر به جنگ بلک واتر بود .

8. استنیس رو بدون ملیساندر ترجیح می دی یا با ملیساندر (قسمت کمک ها و قدرت ملیساندر رو کمرنگ کن تو ذهنت   )

کلاً نظرت راجع به رولور و ملیساندر و کاراشون چیه؟ اگه طرف استنیس نبودن نظرت چه تغییراتی می کرد؟

به نظرم این سوال اشتباهه ، مثل اینه که بگیم دنریس رو با اژدها ترجیح می دی یا بدون اژدها ، لنیستر ها رو با ثروت زیاد ترجیح می دی یابدون ثروت . اگه دقت کرده باشی تو سریال یه جا ملیساندر به توروس می گه که رالور ما رو فرستاده تا اون ها رو اگاه کنیم . توروس قرار بوده رابرت رو اگاه کنه که شکست می خوره و ملیساندر هم قرار بوده بره پیش استنیس . کلا استنیس رو با ملیساندر ترجیح می دم . 

تا اینجای داستان که به نظرم رالور قدرتمندترین خدا بوده و فکر میکنم که پیروانش واقعا بهش اعتقاد دارن . البته اگه طرف استنیس نبودن شاید نظرم راجع به اون ها عوض می شد ولی خوب حالا که طرف استنیس هستن

9. تو این مبارزه ها کی برنده می شه به نظرت؟ (یه مقدار دلیل بیار )

ویکتوریان-تورموند / ابرین-بران / جیمی سالم-لوراس / سندور-گارلان

ویکتوریان-تورموند : یه مبارزه ی بسیار نزدیکه ولی در اخر به نظرم تورموند برنده بشه البته به شرطی که تو شرایط برابر باشن و از سلاح های مشابه استفاده کنن .

ابرین-بران : درسته که بران خیلی چابکه ولی هرگز نمی تونه حریف ابرین مارتل بشه مخصوصا اینکه ابرین از نیزه استفاده می کنه و اصلا نمی زاره بران بهش نزدیک بشه

جیمی سالم-لوراس : روی اسب لوراس ولی روی زمین جیمی . البته کلا شانس جیمی رو بیشتر می دونم چون لوراس هنوز خامه

سندور-گارلان : گارلان مثلا چه جوری می خواد سندور رو ببره ، سندور فقط در صورتی می بازه که گارلان از اتش استفاده کنه .

10. بزرگترین مشکل نغمه ؟

خوش شانسی ها دنریس و امداد های غیبی که بهش می رسه بزرگ ترین مشکل نغمه است . واقعا مسخره است .    

خب برگردیم به سوالای معمولی

11. 40 تا سوال طرح کردن سخت تره یا جواب دادن؟

معلومه دیگه جواب دادن

12. کل سریال هایی که دیدی؟

بهترین فیلم هایی که دیدی؟

من از تابستون امسال و بعد از کنکور اومدم تو فاز سریال برای همین به جز نغمه چیزی ندیدم . خیلی هم اشنا نیستم . البته شرلوک رو تو تلویزیون خودمون دیدم . یه مجموعه هم گرفتم به نام Band of Brothers که تم جنگی داره .

بخشی از بهترین فیلم هایی که دیدم : ارباب حلقه ها هر سه قسمتش ، پدر خوانده ی ۱ و ۲ ، رونین ، حرفه ای ، ممنتو ، تلقین همون اینسپشن خودمون ، هفت ، زودیاک ، بلک سوان و ...

13. تحقیر آمیز ترین موقعیتی که به چشم دیدی. (لزوماً نباید درش درگیر بوده باشی، همین که نظاره گر بوده باشی کافیه)

خیلی یادم نیست . یه چند بار چند تا از بچه های مدرسه رو له کردم که بعدا دوستام بهم گفتن خیلی ناجور بوده . ولی تو دنیای بیرون شکست ۷ به ۰ بارسلونا در مقابل بایرن مونیخ در مجموع دو بازی رقت و برگشت نیمه نهایی چمپیونز لیگ

14. نظرت راجع به دور-دور چیه ؟

کوتاه و خلاصه می گم : تلف کردن وقت و پول

15. عادت های کوچیک و جزئی ای که می خوای تغییرشون بدی؟

دوست دارم کمی مرتب تر باشم چون همیشه اتاقم به هم ریخته است . 

این سوال رو هم بعدا با سوال ۵ جواب می دم 

17. 9 تا آهنگ مورد علاقه _ 9 تا خواننده/گروه مورد علاقه _ 9 آلبوم مورد علاقه

Concerning Hobbits, lotr 1

The Black Rider, lotr 1

A Knife In The Dark, lotr 1

The Ring Goes South, lotr 1

The Bridge Of Khazad Dum, lotr 1

Amon Hen, lotr 1

The Breaking Of The Fellowship, lotr 1

May It Be, lotr 1

Dragonborn, Skyrim OST, Jeremy Soule

And The Heavens Shall Tremble, Diablo III OST

The Rider Of Rohan, lotr 2

The Leave Talking, lotr 2

Helm's Deep, lotr 2

Forth Eorlingas, lotr 2

Gollum's Song, lotr 2

The Steward Of Gondor, lotr 3

Minas Morgul, lotr 3

The Ride Of The Rohirrin, lotr 3

The Return Of The King, lotr 3

The Rains Of Castomere

End Credit, Pirates Of The Caribbean, Hans Zimmer

.

.

.

18. من یه کاری که از نظر عموم جالب نیست و به هیچ کس آسیبی نمی رسونه رو انجام می دم (مثلاً فرض کن رابطه داشتن با اشخاص زیاد یا ...) حالا یه نفر دیگه همون کار رو می تونه انجام و دوست هم داره انجام بده ولی فقط به خاطر نظر بقیه اون کار رو نمی کنه.

کدوم حالت رو بهتر می دونی؟ چرا؟

خوب من کلا از اون دسته ادم هایی نیستم که بخوام تو کار بقیه فوضولی یا دخالت کنم . شخص اول تا وقتی که کارش واقعا به شخصی یا به جامعه اسیب نزنه من مشکلی با اون شخص ندارم ولی نفر دوم که در واقع داره به نظر اکثریت جامعه احترام می زاره حالا چه نظر اکثریت درست باشه چه غلط برام قابل تحسینه .

19. دوست داشتن یه طرفه بدتره یا دوست داشته شدن یه طرفه؟ (گزینه هر دو به یک اندازه در دسترس نیست)

من هر دوش رو تجربه کردم و به نظرم دوست داشته شدن یه طرفه بدتره . یکی بود که هر جا می رفتم دنبالم می اومد و باهام صحبت می کرد و من هم واقعا داشتم زجر می کشیدم ولی از طرفی هم دلم نمی اومد ناراحتش کنم . من به شخصه دوست داشتن یه طرفه رو ترجیح می دم .

20. نظرت راجع به تو رابطه بودن با دو نفر بطور همزمان چیه؟ فرض کن الان با یک نفر هستی ولی چند وقتیه می دونی که قراره تموم شه، حالا در این حین که هنوز به هم نزدی با این شخص فرصتی پیش می یاد که با یکی دیگه که خوشت می یاد ازش باشی. چقدر احتمال می دی که از این فرصت استفاده نکنی ؟ (اون شخص دوم قطعاً اگه بدونه و بفهمه که در حین رابطه با یکی دیگه این کار رو کردی مشکل داره باهاش)

من شخصیتم جوریه که هرگز حاضر نمی شم به کسی که بهم اعتماد کرده خیانت کنم برای همین نمی تونم همچین چیزی رو بپذیرم . اول رابطه ام رو با اولی کامل قطع می کنم بعد می رم سراغ دومی . حالا اگه این وسط هم اولی پرید هم دومی برام اهمیت نداره .

21. واسه 9 تا از بچه های فروم مجازات و کادو در نظر بگبر

اول با خودت شروع می کنم که کسی ناراحت نشه : 

کیوان : مجازاتت اینه که دیگه حق نداری موسیقی گوش کنی ، جایزه هم تور گردش به دور اروپا

سامیانو : مجازاتت اینه که باید یه شب با سر گرگور تو یه اتاق باشی ، جایزه هم به مدت ۳ سال از همه ی محصولات اپل یه نسخه رایگان میاد در خونتون

ریگار : مجازاتت اینه که مجبوری کتاب ۵ رو از اخر به اول بخونی ، جایزه هم one night stand با لنا هدی

کینگ رابرت : اخه کدوم ادمی دلش میاد برادرش رو مجازات کنه ، جایزه هم اینه که دنریس یه شبانه روز در اختیارته هر بلایی خواستی سرش بیار

استاد امون : مجازاتت اینه که همه ی صفحه های ویکی پاک شده و شما باید دوباره همه رو بارگزاری کنی ، جایزه هم هر چی خواستی بگو برات می خرم

تالیسا : مجازاتت one night stand با والدر فری یا رمسی اسنو به انتخاب خودت ، جایزه ات هم اینه که می تونی سرنوشت کاراکتر های نغمه رو تو دو جلد بعدی برای مارتین تعیین کنی

جوری کسل : مجازاتت اینه که باید دوباره از اول دبستان شروع کنی به درس خوندن ، جایزه هم اینه که بدون کنکور هر رشته و دانشگاهی که خواستی می تونی بری درس بخونی چه تو ایران چه تو خارج

رنلی : مجازاتت اینه که باید یک هفته تمام از عملکرد رابرت و استنیس در تمام بحث ها دفاع کنی ، جایزه هم ۵ جلد منتشر شده ی نغمه رو اورجینال برات می خرم . 

مانویل : مجازاتت اینه که تو بحث های کل کل باید از خاندان فری حمایت کنی ، جایزه ات هم اینه که تاپیک کل کل تعطیل می شه

دوستان عزیز این ها همش شوخیه خواهش می کنم کسی جدی نگیره .

اینم سوال بالقوه است:

تاپ گیر نگاه می کنی؟ چقدر پیگیر؟ اینو پرسیدم اگه یه وقت یادت رفت تو قسمت سریال ها جواب بدی.

پیگیر نیستم ولی اگه ببینم داره نشون می ده می شینم می بینم .

خب فعلاً بسه.   

هر سوالی رو که نمی خوای می تونی جواب ندی.

هر سوالی که وقت گیره می تونی سرسری جواب بدی یا اصلاً جواب ندی.

ذکر مورد و گزینه و توضیح اضافه همواره مورد استقبال ه. (مثلاً 20 تا آهنگ لیست کن)

ممنون از سوال های خوبت      

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بر پادشاه بر حق وستروس ، یا خودمونی تر بخوام بگم ، چطوری سینا

*تا جای ممکن توضیح بده.(هرچی بیشتر بهتر)

*بعضی از سوالاتم تکراریه، خودم می دونم. ولی دوباره جواب بده.

--------------------

1-چشمات چه رنگیه؟ لنز میذاری؟ اگه میذاری چه رنگی؟ عینک می زنی؟ اگه میزنی همیشگی یا فقط موقع مطالعه؟

2-ابروهات رو بر میداری؟

3-موهات چه رنگیه؟ رنگ می کنی؟ اگه رنگ می کنی چه رنگی؟ موهات بلنده یا کوتاه؟ چه مدلی درست می کنی؟

3-ریش و سیبیلت کامل در اومده؟ میزنی یا نه؟ اگه نمی زنی چه مدلی درست میکنی؟ اگه می زنی با تیغ میزنی یا ماشین؟

4-پوستت چه رنگیه؟

5-ناخونات رو بلند می کنی؟ ناخونات رو می خوری؟

6-چپ دستی یا راست دست؟ پا چطور؟

7-روزی چند با مسواک میزنی؟دندونات سالمه؟ پر کردی یا کشیدی یا .....

8-قد؟ وزن؟ دور کمر؟ دور بازو؟

9-تاحالا سیگار کشیدی؟ قلیون؟ مواد مخدر؟

10-بیشتر کفش پا می کنی یا کتونی؟ شماره پات چنده؟

11-بیشتر چه جور شلواری می پوشی؟ کتون یا لی یا پارچه ای؟(در مواقع مختلف توضیح بده. مثلا دانشگاه ، مهمونی و .....) بیشتر چه رنگی؟

12-بیشتر پیراهن می پوشی یا تی شرت؟(اینم در مواقع مختلف توضیح بده)

--------------------

13-چند تا خواهر و برادر داری؟ هر کدوم رو توصیف کن؟(بیشتر خصوصیات اخلاقی و اگه خواستی ظاهری هم بنویس) اسم و سن؟ کدوم یکی رو بیشتر دوست داری؟چرا؟

14-پدرت چه کاره است؟ چند سالشه؟ مادر هم شاغله؟

15-وضع مالیتون رو از یک تا ده چند میدی؟

16-اصالتا کجایی هستید؟

--------------------

17-مسلمونی؟ نماز می خونی؟ به تمام اصول دین اعتقاد داری؟ چقدر دستورات دین رو در زنگیت وارد می کنی؟

18-تاحالا شده از ته دل به خدا التماس کنی؟ موقعی که کاری از دست هیچ کسی بر نیاد؟(به طور کامل توضیح بده)

--------------------

19-به این سوالات با دقت جواب بده:

تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از 5 ساعت پیاده روی... ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می‌شود.

1.ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟

الف-یک قصر ب- یک موزه ج-یک هتل د-یک بنای مذهبی (مسجد-کلیسا-......)

2.شما از چه طریقی وارد ساختمان می‌شوید؟

الف-پنجره ب- در ج- بالکن د- تونل زیر زمینی

وقتی وارد ساختمان شدید آن را بسیار مجلل و باشکوه می یابید......ناگهان صدای در زدن می‌شنوید...در را باز می‌کنید و کسی را می‌بینید که واقعاً می‌خواستید با او باشید.

3. آن شخص کیست؟

به گشتن ادامه می‌دهید...پلکانی را می‌بینید که به طبقه بالا می‌رود.تست روانشناسی بسیار جالب!!

4.مارپیچی است یا مستقیم؟

از پلکان بالا می‌رویم تعداد پله ها را می‌شمارید.

5.چند پله بود؟(هر عددی از یک تا بی نهایت)

بعد وارد اتاقی می‌شوید..........

6.دلتان می‌خواهد این اتاق چقدر بزرگ باشد؟

الف-به اندازه یک آکواریوم

ب-به اندازه یک اتاق معمولی

ج-به اندازه یک جنگل

د-به اندازه اقیانوس آرام

7.دلتان می‌خواهد رنگ دیوار اتاق چه باشد؟

الف-قرمز ب-سیاه و سفید ج- ارغوانی د-زرد یا پرتقالی و-رنگ های رنگین کمان

یک میز جلوی شما ظاهر می‌شود...

8.آیا گرد- مربع- مثلث یا بدون شکل خاصی است؟

و ظرفی با 5 میوه روی آن قرار دارد: گیلاس- سیب- کیوی- طالبی-هندوانه

9.یک میوه را انتخاب کنید.......

میوه ای که انتخاب کرده اید شما را به یاد این شخص می‌اندازد...

10.نام او را بنویسید.

11.شما میوه را برمی‌دارید و...

الف-بلافاصله آن را می‌خورید.

ب- قسمت کرم خورده را می‌ برید و قسمت سالمش را می‌خورید.

ج-آن را می‌برید و داخلش را می‌بینید که کرم خورده است و....بعد به خوردنش ادامه می‌دهید

د-اگر کرم خورده باشد تمامش را دور می‌اندازید

از آن ساختمان خارج می‌شوید و 5 حیوان را می‌بینید.موش- آهو- اسب- دلفین- فیل

12.این حیوانت را به ترتیب اولویت که برایتان دارند رده بندی کنید

*اگر قبلا به این سوالات جواب داده ای و جواب هایشان را میدانی ، همان جوابی که بار اول دادی رو بنویس.

*اگر خواستی جواب ها رو برات می فرستم.

--------------------

20-دوست داشتی کدوم یکی از شخصیت های نغمه در دنیای واقعی حضور داشتن؟ و دلت می خواست چه نسبتی باهاشون داشته باشی؟(مثلا همکلاسیت باشن یا برادرت باشن یا دختر خالت باشن یا هر نسبت دیگر ، در ضمن هر چند تا رو می خوای می تونی انتخواب کنی)

21-حالا این رو در مورد بچه های فروم بگو؟

22-مطمعنا تو این مدت با بعضی از خصوصیات اخلاقی بچه های فروم اشنا شدی! همچنین شاید تو ذهنت از اعضا تصویر سازی کردی.

می خوام برای هر کدوم از اعضا هر چند تا از خصوصیات اخلاقی که فکر میکنی رو بنویسی ،

و همچنین تصویر سازی که تو ذهنت از بچه ها کردی رو هم بنویس. حتی اگه یه ویژگی مثل رنگ چشم یا قد باشه یا هر چیز دیگر.

((مطمعنا دوستم Arya Starke رو می شناسی. البته یه مدت کوتاهی بود ، ولی هرچیزی که فکر می کنی در موردش بنویس هم اخلاقی و هم ظاهری.))

-------------------

23-به این سوالات هم با دقت جواب بده:

1. دریا را با کدام یک از تیره، شفاف، سبزویژگی های زیر تشریح می کنید؟

آبی تیره ، گل آلود یا شفاف یا سبز

2. کدام یک از اشکال زیر را دوست دارید؟

دایره، مربع یا مثلث

3. فرض کنید در راهرویی راه می روید. دو در می بینید، یکی در ۵ قدمی سمت چپ تان و دیگری در انتهای راهرو و هر دو در نیز باز هستند. کلیدی روی زمین درست جلوی شما افتاده است، آیا آن را برمی دارید؟

بله، خیر

4. این رنگ ها را ترجیح می دهید چگونه اولویت بندی شوند؟

قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید

5. دوست دارید از نظر ارتفاع در کدام قسمت کوه باشید؟

6. در ذهنتان اسب چه رنگی است؟

قهوه ای، سیاه یا سفید

7. طوفانی در راه است، کدامیک را انتخاب می کنید؟

یک اسب یا یک خانه

*این سوالات رو از بانو تالیسا هم پرسیدم ، و اگه به این سوالات هم قبلا جواب دادی ، جواب هایی که بار اول دادی رو بنویس.

*اگه خواستی جواب ها رو برات می فرستم.

--------------------

24-فکر کن پولدار ترین ادم جهان باشی (در این حد پولدار که اگر تمام دارایی های دنیا رو به توان 1000000 برسونی ، اندازه پول تو بشه) با توجه به تکلونوژی روز ، 5 الی 10 چیز که دلت می خواست بسازی یا بخری رو بگو؟

25-گواهی نامه داری؟ چند بار امتحان دادی تا قبول شدی؟

26-ماشین داری؟ چیه؟

27-دانشگاه چطوره؟ خوش میگذره؟

28-الان که رفتی دانشگاه ، به نظرت دانشگاه بهتره یا دبیرستان؟

29-یه خاطره خوب و یه خاطره بد از دانشگاه بگو.(می دونم مدت کمیه)

30-یه خاطره خوب و یه خاطره بد از دبیرستان بگو.(البته اگه خواستی می تونی بیشتر بگی ، و مثل بانو تالیسا نگی خاطره بد نداشتم.)

31-دوست داری دوباره برگردی دبیرستان؟

32-کدوم دانشگاه میری؟

33-زیاد دعوا میکنی یا میکردی؟(منظورم فیزیکیه!) چرا؟

34-معمولا تدافعی ای یا تهاجمی؟

35-کدوم یکی رو انتخوا می کنی: علم - ثروت - قدرت (این سوال حداقل 15 خط توضیح بده و دلیل انتخواب و رد هر گزینه رو کامل شرح بده)

36-در حال حاظر دوست دختر داری؟ تا حالا دوست دختر داشتی؟ چندتا؟

37-چند تا از ویژگی های اخلاقی و ظاهری که دلت می خواد همسر ایندت داشته باشه رو بنویس.

38-دوست داری تو چه سنی ازدواج کنی؟

39-دلت چند تا بچه می خواد؟ چند تا پسر و چند تا دختر؟ ترتیب به دنیا اومدنشون هم برات مهمه؟ در مورد اسم گذاشتن هم فکر کردی؟

40-دوست داری تو چند سالگی از این دنیا بری؟ دلت می خواد زمان دقیق مردنت هم بدونی؟ ترجیح میدی اول خودت بمیری یا همسرت؟چرا؟

41-فحش میدی؟ تا چه حد زشت؟

42-زیاد SMS میدی؟ دلیل خاصی داره؟

43- در حال حاضر کار می کنی؟ تا حالا در چه شغل هایی مشغول بودی؟

44- پش انداز داری؟ اگه امکان داره بگو چقدر؟

45-اهل درد و دل کردنی؟ بیشتر برای چه کسی درد ودل می کنی؟

46-چند تا دوست صمیمی داری؟ اسماشون رو بگو؟

47-چه حیونی رو بیشتر دوست داری؟چرا؟

48-م.ا.ه.و.ار.ه دارید؟

49-بهترین هدیه ای که گرفتی چی بوده؟ بهترین هدیه ای که دیروز برای تولدت گرفتی چی بود و از کی بود؟

50-مارک لپ تاپت چیه و چند تا داری؟ مارک گوشیت چیه و چند تا داری؟ چند تا سیم کارت داری؟

51-نظر دیگران چقدر برات مهمه؟

52-رنگ مورد علاقت؟

53-درون گرایی؟ اگه هستی از این موضوع زجر می کشی یا لذت می بری؟

54-چقد رویا پردازی می کنی؟ بیشتر در مورد چه چیز هایی؟

55-چقدر بازی کامپیوتری میکنی؟ بیشتر چه سبکی؟ انلاین هم بازی می کنی؟ لَن چطور؟ یکی از خاطره انگیز ترین خاطره هات رو بگو؟

56-در مورد قانون جذب شنیدی؟ بهش اعتقاد داری؟ تا حالا و زندگیت تاثیر مهمی داشته؟

57-یه عکس از دکس تاپت بذار؟

58-با توجه به محل سکونتت (و مطمعنا وضع مالی خوب) چرا به قیمت کتاب های ارباب حلقه ها گیر دادی؟

59-دلیل خاصی داره که در سوال مهاجرت گفتی به ایتالیا و اسپانیا رفتی؟ خجالت نمی کشی فخر فروشی می کنی؟

--------------------

60-به نظرت اخر کتاب چه اتفاقی برای بچه های ادارد می افتد؟

--------------------

61-اگر تونستی به این سوال جواب بدی ، جوابش رو با پست خصوصی برام بفرست؟

روزی مادر دختری میمیرد. دختر در مراسم ختم مادر مردی را میبیند. به نظر دختر ، ان مرد ، مرد رویاهایش است. ولی سعی نمی کند به او شماره بدهد. چنر روز بعد دختر خواهر خود را می کشد؟ چرا؟

-------------------

62- پنج الی ده تا از سوالات خودت رو از خودت بپرس و جواب بده.

63-یک سوال که دلت میخواست ازت بپرسند ولی نپرسیدند رو از خودت بپرس و جواب بده.

64-در هر سری از سوالات بهترین و بدترین سوال رو مشخص کن.

65- سوالام چطور بود؟ از یک تا ده چند میدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ به سوالات جوری کسل عزیز . بخش اول : 

سلام بر پادشاه بر حق وستروس ، یا خودمونی تر بخوام بگم ، چطوری سینا

سلام بر شما دوست عزیزم 

*تا جای ممکن توضیح بده.(هرچی بیشتر بهتر)

*بعضی از سوالاتم تکراریه، خودم می دونم. ولی دوباره جواب بده.

1-چشمات چه رنگیه؟ لنز میذاری؟ اگه میذاری چه رنگی؟ عینک می زنی؟ اگه میزنی همیشگی یا فقط موقع مطالعه؟

قهوه ای تیره مایل به مشکی ، نه لنز نمی زارم ، عینکی هم نیستم

2-ابروهات رو بر میداری؟

نه 

3-موهات چه رنگیه؟ رنگ می کنی؟ اگه رنگ می کنی چه رنگی؟ موهات بلنده یا کوتاه؟ چه مدلی درست می کنی؟ ریش و سیبیلت کامل در اومده؟ میزنی یا نه؟ اگه نمی زنی چه مدلی درست میکنی؟ اگه می زنی با تیغ میزنی یا ماشین؟

مشکی ، نه رنگ نمی کنم ، نه بلند نه کوتاه متوسطه ، مو هام مدل خاصی نداره در واقع اصلا مدل نمی گیره فقط به سمت راست شونه می کنم اونم خودش دوباره به هم می ریزه . اره کامل دراومده ، مدل خاصی نداره . بلند که بشه با ماشین تا یه حدی کوتاه می کنم ولی نه از ته

4-پوستت چه رنگیه؟

5-ناخونات رو بلند می کنی؟ ناخونات رو می خوری؟

هیچ کدوم رو انجام نمی دم .

6-چپ دستی یا راست دست؟ پا چطور؟

چپ دست و راست پا

7-روزی چند با مسواک میزنی؟دندونات سالمه؟ پر کردی یا کشیدی یا ...

حداقل یکبار در روز ، دندونام سالمه ولی ارتودنسی دارم

8-قد؟ وزن؟ دور کمر؟ دور بازو؟

قد : ۱۷۷

وزن : ۷۶

دور بازو : ۳۱

دور کمر : ۹۰

9-تاحالا سیگار کشیدی؟ قلیون؟ مواد مخدر؟

خیر ، خیر ، خیر 

کلا یه توصیه ی دوستانه : از همه ی دوستانم خواهش می کنم هرگز سراغ هیچگونه مواد مخدر نرن چون اثرات غیر قابل جبرانی داره و اصلا هم به حرف کسانی که مثلا میگن قلیان ضرر نداره یا مثلا یه بار سیگار کشیدن اشکال نداره گوش ندین چون واقعا اثراتش مخربه و در اینده معلوم می شه . 

10-بیشتر کفش پا می کنی یا کتونی؟ شماره پات چنده؟

تقریبا می تونم بگم که فقط کتونی پام می کنم و فقط تو مهمونی یا عروسی کفش رسمی می پوشم . 

شماره ی پا : ۴۳

11-بیشتر چه جور شلواری می پوشی؟ کتون یا لی یا پارچه ای؟(در مواقع مختلف توضیح بده)

بیشتر کتون می پوشم بعدش هم لی و کبریتی . شلوار پارچه ای هم اگه مجبور بشم و چیز دیگه ای نباشه که بپوشم . تو مهمونی کبریتی یا کتون بیرون هم کتون یا لی

12-بیشتر پیراهن می پوشی یا تی شرت؟(اینم در مواقع مختلف توضیح بده)

تابستونا که تیشرت می پوشم البته به جز جاهای رسمی که پیراهن استین کوتاه می پوشم ولی تو زمستون معمولا پیراهن می پوشم با پلیور

13-چند تا خواهر و برادر داری؟ هر کدوم رو توصیف کن؟(بیشتر خصوصیات اخلاقی و اگه خواستی ظاهری هم بنویس) اسم و سن؟ کدوم یکی رو بیشتر دوست داری؟چرا؟

فقط یه برادر کوچک تر دارم که ششم دبستانه متولد سال ۸۰ و اسمش هم پارسا . خیلی شلوغه و به شدت پر حرفه برعکس خودم . اصلا به حرفام گوش نمی ده و هر کاری دلش می خواد می کنه .

14-پدرت چه کاره است؟ چند سالشه؟ مادر هم شاغله؟

پدرم مدیر عامله یه شرکت داروسازیه و ۴۶ ساشه . مادرم هم شاغله

15-وضع مالیتون رو از یک تا ده چند میدی؟

از ۱۰ می دم ۸

16-اصالتا کجایی هستید؟

پدر و مادرم هر دو متولد تهران هستن

17-مسلمونی؟ نماز می خونی؟ به تمام اصول دین اعتقاد داری؟ چقدر دستورات دین رو در زنگیت وارد می کنی؟

بله ، بله ، بله ، ۵۱ درصد

18-تاحالا شده از ته دل به خدا التماس کنی؟ موقعی که کاری از دست هیچ کسی بر نیاد؟(به طور کامل توضیح بده)

بله ، خصوصیه اگه می خوای برات خصوصی بگم

19-به این سوالات با دقت جواب بده:

تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از 5 ساعت پیاده روی... ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می‌شود.

1.ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟

الف-یک قصر ب- یک موزه ج-یک هتل د-یک بنای مذهبی (مسجد-کلیسا-......)

یک قصر

2.شما از چه طریقی وارد ساختمان می‌شوید؟

الف-پنجره ب- در ج- بالکن د- تونل زیر زمینی

از طریق در

وقتی وارد ساختمان شدید آن را بسیار مجلل و باشکوه می یابید......ناگهان صدای در زدن می‌شنوید...در را باز می‌کنید و کسی را می‌بینید که واقعاً می‌خواستید با او باشید.

3. آن شخص کیست؟

یکی از دوستام که حدود دو ساله ندیدمش

به گشتن ادامه می‌دهید...پلکانی را می‌بینید که به طبقه بالا می‌رود.تست روانشناسی بسیار جالب!!

4.مارپیچی است یا مستقیم؟

پلکان مارپیچی

از پلکان بالا می‌رویم تعداد پله ها را می‌شمارید.

5.چند پله بود؟(هر عددی از یک تا بی نهایت)

تعداد پله ها خیلی زیاده به طوری که انتهاش معلوم نیست

بعد وارد اتاقی می‌شوید..........

6.دلتان می‌خواهد این اتاق چقدر بزرگ باشد؟

الف-به اندازه یک آکواریوم

ب-به اندازه یک اتاق معمولی

ج-به اندازه یک جنگل

د-به اندازه اقیانوس آرام

به اندازه ی یک جنگل

7.دلتان می‌خواهد رنگ دیوار اتاق چه باشد؟

الف-قرمز ب-سیاه و سفید ج- ارغوانی د-زرد یا پرتقالی و-رنگ های رنگین کمان

سیاه و سفید

یک میز جلوی شما ظاهر می‌شود...

8.آیا گرد- مربع- مثلث یا بدون شکل خاصی است؟

میز گرد

و ظرفی با 5 میوه روی آن قرار دارد: گیلاس- سیب- کیوی- طالبی-هندوانه

9.یک میوه را انتخاب کنید.......

کیوی

میوه ای که انتخاب کرده اید شما را به یاد این شخص می‌اندازد...

10.نام او را بنویسید.

واقعا با خوردن کیوی یاد هیچ کس نمی افتم شرمنده

11.شما میوه را برمی‌دارید و...

الف-بلافاصله آن را می‌خورید.

ب- قسمت کرم خورده را می‌ برید و قسمت سالمش را می‌خورید.

ج-آن را می‌برید و داخلش را می‌بینید که کرم خورده است و....بعد به خوردنش ادامه می‌دهید

د-اگر کرم خورده باشد تمامش را دور می‌اندازید

اگر کرم خورده باشه سریعا می اندازمش دور

از آن ساختمان خارج می‌شوید و 5 حیوان را می‌بینید.موش- آهو- اسب- دلفین- فیل

12.این حیوانت را به ترتیب اولویت که برایتان دارند رده بندی کنید

اسب ، اهو ، دلفین ، فیل ، موش

*اگر قبلا به این سوالات جواب داده ای و جواب هایشان را میدانی ، همان جوابی که بار اول دادی رو بنویس.

*اگر خواستی جواب ها رو برات می فرستم

نه قبلا جواب نداده بودم ، اگه ممکنه جواب ها رو برام بفرست

20-دوست داشتی کدوم یکی از شخصیت های نغمه در دنیای واقعی حضور داشتن؟ و دلت می خواست چه نسبتی باهاشون داشته باشی؟(مثلا همکلاسیت باشن یا برادرت باشن یا دختر خالت باشن یا هر نسبت دیگر ، در ضمن هر چند تا رو می خوای می تونی انتخواب کنی)

لرد ادارد عموی من باشه ، خواهرم اریا ، یه برادرم پادشاه استنیس و یه برادرم راب استارک ، مارجری تایرل دوست صمیمیم و جورا مورمونت هم اون یکی عموم .

21-حالا این رو در مورد بچه های فروم بگو؟

این رو متوجه نشدم ولی کلا دوست دارم یه بار با بچه های فروم یه جا جمع بشیم تا بتونم رو در رو با همه صحبت کنم و کلا بیشتر بچه ها رو بشناسم .

22-مطمعنا تو این مدت با بعضی از خصوصیات اخلاقی بچه های فروم اشنا شدی! همچنین شاید تو ذهنت از اعضا تصویر سازی کردی

می خوام برای هر کدوم از اعضا هر چند تا از خصوصیات اخلاقی که فکر میکنی رو بنویسی ، و همچنین تصویر سازی که تو ذهنت از بچه ها کردی رو هم بنویس. حتی اگه یه ویژگی مثل رنگ چشم یا قد باشه یا هر چیز دیگر.

اگه اجازه بدی نظرم رو در مورد بچه های فروم بگم : 

جوری کسل : داره برای کنکور درس می خونه ولی انگار خیلی اهل درس خوندن نیست . فکر می کنم ویژگی های ظاهری و تیپ و قیافه براش مهمه . کلا پسر خوبیه و تو بحث ها هم واقعا از اعماق وجودش از کسانی که دوست داره طرفداری می کنه . 

کینگ رابرت : برادر عزیزم که دیگه نیاز به تعریف نداره واقعا اقاست . اصلا نمی دونم این بشر چرا این قدر خوبه . تو بحث ها هم همیشه منطقی و با مدرک صحبت می کنه و هوای برادرش رو داره . زحمت زیادی هم برای تاپیک بیوگرافی برای من کشیده و همین طور هم تو ویکی

استاد امون : واقعا زحمت کشه . فقط کافیه بری تو ویکی تا متوجه بشی . کمک بسیار زیادی هم برای مقالات بازیگرای سریال به من کرده . تو بحث ها هم با تسلط کامل شرکت می کنه ولی فکر می کنم که از ته قلبش طرفدار تارگارین ها نباشه . استاد هنوز هم دیر نیست بیا طرف ما

تالیسا : با حوصله ترین کاربر فروم باز هم ارجاع می دم به ویکی . خیلی هم مهربونه فقط ببین چند بار تشکر کرده . کاملا هم مشخصه که از مرگ راب خیلی ناراحت شده . 

ریگار : کاربر روشنفکر فروم این رو ارجاع می دم به پاسخ هاش به سوالات صندلی داغ . شدیدا هم مخالف اسپویله و واقعا نمی دونم چرا بقیه ی داستان رو نمی خونه تا هم خیال خودش رو راحت کنه هم خیال ما رو . علاقه ی زیادی هم به ویرایش پست های استارک ها و براتیون ها داره

مانویل : اخرش ما نفمیدیم طرفدار کیه . استاد اینه که بحث راه بندازه و خودش رو بکشه کنار

((مطمعنا دوستم Arya Starke رو می شناسی. البته یه مدت کوتاهی بود ، ولی هرچیزی که فکر می کنی در موردش بنویس هم اخلاقی و هم ظاهری.))

به نظرم ویژگی هاش تا حدی شبیه خودت باشه از نظر طرفداری و اینا می گم . اما به نظرم تو احساسی تر هستی ولی اریا منطقی تره . در ضمن درس خون تر هستش . اونم مثل تو پسر خوبیه . حتما بهش سلام برسون بگو دلمون براش تنگ شده .

23-به این سوالات هم با دقت جواب بده:

1. دریا را با کدام یک از تیره، شفاف، سبزویژگی های زیر تشریح می کنید؟

آبی تیره ، گل آلود یا شفاف یا سبز

دریایی که معمولا دیدم ابی تیره بوده برای همین وقتی به دریا فکر می کنم همون ابی تیره میاد تو ذهنم

2. کدام یک از اشکال زیر را دوست دارید؟

دایره، مربع یا مثلث

مربع

3. فرض کنید در راهرویی راه می روید. دو در می بینید، یکی در ۵ قدمی سمت چپ تان و دیگری در انتهای راهرو و هر دو در نیز باز هستند. کلیدی روی زمین درست جلوی شما افتاده است، آیا آن را برمی دارید؟

بله، خیر

بله برش می دارم

4. این رنگ ها را ترجیح می دهید چگونه اولویت بندی شوند؟

قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید

قرمز ، سفید ، سیاه ، ابی ، سبز

5. دوست دارید از نظر ارتفاع در کدام قسمت کوه باشید؟

در قله ی کوه

6. در ذهنتان اسب چه رنگی است؟

قهوه ای، سیاه یا سفید

سفید

7. طوفانی در راه است، کدامیک را انتخاب می کنید؟

یک اسب یا یک خانه

یک اسب

*این سوالات رو از بانو تالیسا هم پرسیدم ، و اگه به این سوالات هم قبلا جواب دادی ، جواب هایی که بار اول دادی رو بنویس.

*اگه خواستی جواب ها رو برات می فرستم

نه قبلا جواب ندادم ، اگه ممکنه جواب ها رو بفرست

24-فکر کن پولدار ترین ادم جهان باشی (در این حد پولدار که اگر تمام دارایی های دنیا رو به توان 1000000 برسونی ، اندازه پول تو بشه) با توجه به تکلونوژی روز ، 5 الی 10 چیز که دلت می خواست بسازی یا بخری رو بگو؟

یک خودروی بوگاتی ویرون اخرین مدل ، یک قلعه ی بزرگ و مجهز به تمام امکانات ، تاسیس یک شرکت هواپیمایی مجهز به بهترین هواپیماهای دنیا ، شرکت سونی و باشگاه یوونتوس رو به طور کامل می خرم . تخت جمشید رو بازسازی می کنم . تمام اثار تاریخی ایران رو که خارج از کشوره به ایران برمی گردونم مثل سنگ نوشته ی حمورابی و منشور کورش . برای اطرفیانم و دوستانم مخصوصا دوستان فروم هر چیزی که اراده کنن می خرم .

25-گواهی نامه داری؟ چند بار امتحان دادی تا قبول شدی؟

نه گواهی نامه ندارم . تازه می خوام برم کلاس

26-ماشین داری؟ چیه؟

نه ماشین ندارم .

27-دانشگاه چطوره؟ خوش میگذره؟

گفتم که قراره تو بهمن برم دانشگاه نگفتم که از اول بهمن می رم دانشگاه . هنوز شروع نشده     

28-الان که رفتی دانشگاه ، به نظرت دانشگاه بهتره یا دبیرستان؟

هنوز که نرفتم ولی پیش بینیم اینه که دانشگاه بهتره . اخه شما نمی دونین که تو دبیرستان چه قدر به من سخت گذشت .

29-یه خاطره خوب و یه خاطره بد از دانشگاه بگو.(می دونم مدت کمیه)

ای بابا گیر دادیا ، وقتی نرفتم خاطره ای هم ندارم

30-یه خاطره خوب و یه خاطره بد از دبیرستان بگو.(البته اگه خواستی می تونی بیشتر بگی ، و مثل بانو تالیسا نگی خاطره بد نداشتم.)

خوب ما معمولا با مدرسه هر سال یه مسافرت می رفتیم که یکیش سال سوم دبیرستان بود رفتیم شمال فریدون کنار که خیلی خوش گذشت یه بار هم مال دوم دبیرستان بود که رفتیم مشهد اون هم عالی بود . یه بار هم دوم راهنمایی رفتیم کاشان که خاطره ی صحرا نوردیش هیچ وقت از ذهنم بیرون نمی ره .

خاطره بدم مال عید نوروز سال ۹۲ که مدرسه ما رو برده بود اردوی درسی به خاطر کنکور . کلا تو کل تعطیلات عید امسال من ۴ روز خونه بودم . تو اردوی درسی ساعت ۵ صبح از خواب بلند می شدیم و از ساعت ۶ صبح تا ۱۱:۳۰ شب درس می خوندیم . واقعا مثل شکنجه بود و واقعا تاثیرش منفی تا مثبت . یادمه یک روز وسطش تعطیل بودیم که میومدیم خونه ولی معلممون گفته بود که شاید بخوان بچه های تجربی رو نگه دارن و من وقتی این خبر رو شنیدم نزدیک بود برم سر معلممون فریاد بکشم و باهاش دعوام بشه که خوشبختانه اون تصمیم شوم رو نگرفتن 

31-دوست داری دوباره برگردی دبیرستان؟

به هیچ وجه

32-کدوم دانشگاه میری؟

قراره برم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دانشکده ی داروسازی

33-زیاد دعوا میکنی یا میکردی؟(منظورم فیزیکیه!) چرا؟

موقعی که دبستان بودم وقتی خیلی عصبانی می شدم دعوا میکردم که اون هم برمی گرده به بچگی و نادانی ولی الان دیگه نه . زیاد عصبانی می شم ولی دعوا نمی کنم .

34-معمولا تدافعی ای یا تهاجمی؟

بیشتر تدافعی ام . موقعی که فوتبال بازی می کنم دفاع می ایستم یا مثلا تو پینگ پونگ بیشتر با دفاع امتیاز می گیرم .

35-کدوم یکی رو انتخوا می کنی: علم - ثروت - قدرت (این سوال حداقل 15 خط توضیح بده و دلیل انتخواب و رد هر گزینه رو کامل شرح بده)

باید ۱۵ خط توضیح بدم . خیلی کم سوال پرسیدی اون وقت باید برای این سوال ۱۵ خط توضیح بدم

من قدرت رو انتخاب می کنم . ببین علم خیلی خوبه ولی برای این که به اخرش برسی باید خیلی وقت بزاری و موقعی که پیر شدی می بینی هنوز داری درس می خونی و جوانیت رو از دست دادی . ثروت هم عالیه ولی برای اون هم سال ها باید زحمت بکشی و تازه با این شرایط کشورمون ممکنه ناگهان ثروتت رو از دست بدی . اما وقتی قدرت داشته باشی هم ثروتمندان و هم افراد دانشمند در اختیار تو هستن و اگه عاقل باشی و از قدرتت خوب استفاده کنی می تونی از زندگیت لذت ببری . بیشتر از این هم توضیح نمی دم .

36-در حال حاظر دوست دختر داری؟ تا حالا دوست دختر داشتی؟ چندتا؟

خیر ، به اون معنایی که تو فکر می کنی نه نداشتم .

37-چند تا از ویژگی های اخلاقی و ظاهری که دلت می خواد همسر ایندت داشته باشه رو بنویس.

این خصوصیه جواب نمی دم .

38-دوست داری تو چه سنی ازدواج کنی؟

اگه شرایطش از لحاظ مالی و خونه و ماشین و... فراهم باشه حدود ۲۸ ، ۲۹ سالگی

39-دلت چند تا بچه می خواد؟ چند تا پسر و چند تا دختر؟ ترتیب به دنیا اومدنشون هم برات مهمه؟ در مورد اسم گذاشتن هم فکر کردی؟

دو تا ، یه پسر و یه دختر که پسره بزرگ تر باشه . نه در مورد اسمشون فکر نکردم

40-دوست داری تو چند سالگی از این دنیا بری؟ دلت می خواد زمان دقیق مردنت هم بدونی؟ ترجیح میدی اول خودت بمیری یا همسرت؟چرا؟    

قبل از هشتاد نباشه البته به شرط سالم بودن . دوست ندارم بیمار باشم و زجر بکشم . هم اره هم نه . دوست ندارم خودم زودتر بمیرم . خوب دوست ندارم بمیرم دیگه . البته چون درکی از زندگی زناشویی ندارم شاید جوابم درست نباشه .  

41-فحش میدی؟ تا چه حد زشت؟

تو ذهنم اره ولی به زبون نمی ارم . بستگی داره زشت رو چی تعریف کنی .

42-زیاد SMS میدی؟ دلیل خاصی داره؟

نه ، دلیل خاصی نداره ولی خوب هزینه اش زیاد می شه دیگه . البته نه که فکر کنی من خسیسم اتفاقا خیلی هم دست و دلبازم ولی وقتی لازم نیست چرا زیاد اس ام اس بزنم .

43- در حال حاضر کار می کنی؟ تا حالا در چه شغل هایی مشغول بودی؟

نه ، موقعی که بچه بودم یادمه با پدرم می رفتم داروخانه می شستم پشت صندوق ، الان هم مثلا برای اطرافیانم تایپ می کنم پول می گیرم ولی این ها که شغل محسوب نمی شن .

44- پش انداز داری؟ اگه امکان داره بگو چقدر؟

بله دارم ، برات پیام خصوصی می دم . اگه شخص دیگه ای هم خواست بدونه بهم بگه . البته فکر کنم منظورت پس انداز بود دیگه نه پش انداز

45-اهل درد و دل کردنی؟ بیشتر برای چه کسی درد ودل می کنی؟ 

خیلی اهل درد و دل کردن نیستم . اکثرا با خودم و گاهی هم با یکی دو تا از دوستانم .

46-چند تا دوست صمیمی داری؟ اسماشون رو بگو؟

واقعا اسماشون مهمه ، حدودا ۷ تا : محمد امین ، حسام ، محمد امیر ، ایمان ، امیر رضا ، امیر حسین ، محمد رضا

47-چه حیونی رو بیشتر دوست داری؟چرا؟

یوزپلنگ ، هم خیلی زیباست و هم سریعه

48-م.ا.ه.و.ار.ه دارید؟

این سوال کپی رایت داره ها . به دلایلی نداریم ولی بهش دسترسی دارم .

49-بهترین هدیه ای که گرفتی چی بوده؟ بهترین هدیه ای که دیروز برای تولدت گرفتی چی بود و از کی بود؟

بهترین هدیه ای که تا به حال گرفتم یه ایکس باکس ۳۶۰ بوده ولی امسال همه بهم پول دادن و به جز پول یه عینک افتابی خوب و یه کمربند .

50-مارک لپ تاپت چیه و چند تا داری؟ مارک گوشیت چیه و چند تا داری؟ چند تا سیم کارت داری؟

یه لپ تاپ دارم با مارک اچ پی ، یه گوشی دارم موتورولا که البته می خوام عوضش کنم چون اشغاله . یه سیم کارت هم بیشتر ندارم .

51-نظر دیگران چقدر برات مهمه؟

نظر دیگران تا جایی که معقول و منطقی باشه برام مهمه و حداکثر تلاشم رو می کنم تا به نظرشون احترام بزارم و همین انتظار رو از بقیه هم دارم .

52-رنگ مورد علاقت؟

یه رنگ خاص نیست . ولی به رنگ های قرمز ، سفید ، طلایی و مشکی بیشتر علاقه دارم .    

53-درون گرایی؟ اگه هستی از این موضوع زجر می کشی یا لذت می بری؟

نسبتا درون گرا هستم و ازش لذت می برم چون باعث می شه اطرافیانم نفهمن چی تو ذهنمه . هر چند که پیش میاد بعضی وقت ها از این موضوع ناراحت بشم .

54-چقد رویا پردازی می کنی؟ بیشتر در مورد چه چیز هایی؟

خیلی ، حتی پیش میاد که مثلا دارم فوتبال بازی می کنم و اینقدر تو فکر فرو رفتم که متوجه نشدم دو تا گل عقبم . در مورد موضوعات مختلف ، مثلا گفت و گو هایی که با اطرافیانم داشتم یا مثلا کتاب هایی که خوندم یا تجربیاتی که داشتم یا دوست دارم داشته باشم .

55-چقدر بازی کامپیوتری میکنی؟ بیشتر چه سبکی؟ انلاین هم بازی می کنی؟ لَن چطور؟ یکی از خاطره انگیز ترین خاطره هات رو بگو؟

خیلی زیاد ، اکثر سبک ها رو بازی می کنم ولی سبک مورد علاقه ام نقش افرینیه . دو نفره زیاد بازی کردم ولی لن نه . خاطره انگیز ترین بازی که کردم Dragon Age : Origin بوده که وقتی تمومش کردم باورم نمی شد . یه سری کل کل هم با داییم دارم تو فوتبال . انلاین هم یه مدت با داییم مشترکا رو یه اکانت تراوین بازی می کردم .

شاید شنیده باشم ولی اسمش رو نمی دونستم . کاش توضیح می دادی تا بتونم جواب بدم .   

57-یه عکس از دکس تاپت بذار؟

برام سخته ، ولی می گم دسک تاپم چه جوریه . در حال حاضر عکس بک گراندم یه طرح مال خود اچ پی و فقط ریسایکلبین تو دسک تاپم هست با یه ساعت

58-با توجه به محل سکونتت (و مطمعنا وضع مالی خوب) چرا به قیمت کتاب های ارباب حلقه ها گیر دادی؟

اولا کی گفته هر کی سعادت اباد زندگی می کنه وضعش خوبه . دوما من کی به قیمت کتاب های ارباب حلقه ها گیر دادم .

59-دلیل خاصی داره که در سوال مهاجرت گفتی به ایتالیا و اسپانیا رفتی؟ خجالت نمی کشی فخر فروشی می کنی؟

نه نه خواهش می کنم این حرف رو نزن . فخرفروشی کدومه . واقعا من رو ناراحت کردی ازت انتظار نداشتم . فقط این رو بگم که من هرگز به کسانی که دوستشون دارم فخرفروشی نمی کنم . اگه کسی واقعا همچین برداشتی کرده من از صمیم قلب عذرخواهی می کنم . اخه قبلا گفته بودم ایتالیا رو دوست دارم بعد اون جا ایتالیا رو گذاشته بودم اخر گفتم شاید غیرمعقول به نظر بیاد برای همین توضیح دادم . به هر حال باز هم عذرمی خوام .

60-به نظرت اخر کتاب چه اتفاقی برای بچه های ادارد می افتد؟

برن جای بریندون ریورز و می گیره و به نظرم در ادامه ی داستان نقش بسار مهمی رو ایفا می کنه . 

ریکان به وینترفل بر می گرده 

اریا بعد از تموم شدن اموزش هاش به وستروس بر می گرده و بعد از این که می فهمه مادرش زنده است میره پیشش و با هم انتقام مرگ پدر و برادرش رو می گیرن . 

سانسا هم ازدواج می کنه و تو ایری می مونه

61-اگر تونستی به این سوال جواب بدی ، جوابش رو با پست خصوصی برام بفرست؟

روزی مادر دختری میمیرد. دختر در مراسم ختم مادر مردی را میبیند. به نظر دختر ، ان مرد ، مرد رویاهایش است. ولی سعی نمی کند به او شماره بدهد. چنر روز بعد دختر خواهر خود را می کشد؟ چرا؟

باشه  

62- پنج الی ده تا از سوالات خودت رو از خودت بپرس و جواب بده.

واقعا خجالت نمی کشی بعد از این همه سوالی که جواب دادم این رو ازم بخوای . هر کی خواست سوالای خودم رو از خودم بپرسه . 

63-یک سوال که دلت میخواست ازت بپرسند ولی نپرسیدند رو از خودت بپرس و جواب بده.

چیزی به ذهنم نمی رسه 

64-در هر سری از سوالات بهترین و بدترین سوال رو مشخص کن.

بهترین ها : 11 , 19(12) , 20 , 23(3) , 24   

بدترین ها : 4 , 19(10) , 21 , 23(2) , 59

65- سوالام چطور بود؟ از یک تا ده چند میدی؟

از ۱۰ می دم ۸

ممنون از سوال های خوبت ولی یه حسی بهم می گه سوالات خیلی زیاد بود .       

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ به سوالات باقی مانده ، سری اول : 

کیوان 

داووس-استنیس : رابطه ی داووس با استنیس رابطه ی صادقانه ایه . داووس سعی می کنه که هر طوری شده و در هر شرایطی به استنیس خدمت کنه . فکر می کنم داووس یکی از شخصیت های محبوب داستان باشه .  

جان-آریا : رابطه ی جان و اریا یکی صمیمانه ترین روابط بین دو شخصیته . تو فصل های اریا اکثرا رد پای جان رو می بینیم و تو فصل های جان هم معمولا به اسم اریا برمی خوریم . این دو نفر از کاراکتر هایی هستن که واقعا به هم علاقه دارن

جان-ایگریت : رابطه ی جان با ایگریت هم در نوع خودش جالبه . از طرفی جان می خواد قسمی که خورده رو حفظ کنه از طرفی هم نمی تونه به ایگریت جواب رد بده چون هم نمی خواد هدف واقعیش مشخص بشه و هم این که ایگریت رو واقعا دوست داره .

دنریس-جورا : خوب جورا واقعا دنریس رو دوست داره و سعی می کنه هر کاری براش بکنه نه به این عنوان که اون دختر پادشاهه بلکه به خاطر این که دوستش داره . از طرفی دنریس کامل به جورا اعتماد داره ولی ...    

جافری-سرسی : سرسی همه سعیش رو می کنه که جافری رو رو تخت بشونه و نگهش داره تا در واقع خودش بتونه حکومت کنه ولی وقتی دید جافری گوشش به حرف هیچکس بدهکار نیست بد جوری ضایع شد . کلا این خاندان لنیستر خیلی با هم رابطه ی خوبی دارن . جافری حال سرسی رو می گیره ، تیریون حال جافری رو می گیره و ...

جان-تورموند :

قبل از جنگ دیوار یا بعدش 

قبل جنگ که جان مجبوره براشون نقش بازی کنه تورموند هم خیلی به جان اعتماد نداره ولی بعد جنگ که با هم صلح می کنن خوب اوضاع فرق می کنه و رابطشون بهتر می شه ولی کلا چیز خاصی در مورد رابطشون به ذهنم نیومد .

دنریس-دروگو : بهتره چیزی در موردش نگم . حالم بد می شه

مهم ترین قانون زندگیم خودم هستم و بعدش احترام گذاشتن و کمک کردن

کینگ رابرت 

21- یک صفت طنز برای چند تا از بچه ها به کار ببر. (ثابت کن که شایعات بدخواهان دروغه)

ریگار : اقای مبصر

مانویل : اتش بیار معرکه

استاد امون : ویکی وستروس متحرک

تالیسا : Lady Like

استنیس : ببر غران اژدهای پنهان

سامیانو : کوچولو

جوری کسل

21-حالا این رو در مورد بچه های فروم بگو

سه برادر خوب به نام های کینگ رابرت و جوری کسل و کیوان دارم و دوست مهربان به نام های تالیسا و استاد امون و دو دوستی که همیشه باهام در حال جر و بحث هستن ریگار و سامیانو

در موردش شنیدم . بیشتر ترجیح می دم به خدا اعتقاد داشته باشم تا این چیز ها و اگر هم همچین قانونی وجود داشته باشه خدا به وجودش اورده . از طرفی نه می تونم ردش کنم و نه می تونم تاییدش کنم چون تا حالا نشنیدم که علم بتونه همچین چیزی رو توجیه کنه و از طرفی هم چند جا تاثیر این قانون رو واقعا دیدم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلاً زشته سوال نباشه واسه پاسخگویی.

سری دوم:

22. بهترین فصولی که از نغمه خوندی؟ (به جز فصل ثئون از کتاب 6)

23. تو خونه تنها بودن رو ترجیح می دی یا اینکه باقی اعضا خانواده هم باشن؟ (توضیح)

24. واسه کنکور روزی چند ساعت درس می خوندی؟

دراصد ات رو بگو. (صرفاً جهت اینکه می خوام بدونم چه خبره تو تجربی جدیداً- اگه نمی خوای جواب نده)

25. فرض کن شخصیت هایی که نوشتم قراره بمیرن، به ترتیب اولویت نجاتشون بده. (اگر برات مهم نیست یا اصلاً مسرور می شی هم بگو)

داووس _ ملیساندر _ جان _ آریا _ برین _ تیریون _ آریان

26. حالا 9 نفر رو بکش. باز هم به ترتیب اولویت بنویس. بر نداری همه رقیبای استنیس رو بکشیا، نظر خودت بدون توجه به منافع استنیس.

27. 3 تا POV رو حذف کن و 3 تا رو جایگزینشون کن. نمی تونی یه خط داستانی رو حذف کنی کلاً. (مثلاً اگه دنریس رو حذف کنی باید جورا رو POV کنی)

28. رو مغز ترین جمله ای که یکی از شخصیت ها تو کتاب گفته. (اگه از دنریس ه، دو تا بگو و دومی رو دنریس نگفته باشه)

29. نوشیدنی مورد علاقه تو گروه قهوه ها؟

تو گروه آبمیوه ها و صیفی جات. (یعنی آب هویج هم جزوشه )

بین آب، نوشابه، دوغ

30. شغل رویاییت بدون در نظر گرفتن تحصیلات و توانایی هات. (هر کاری که اراده کنی رو می دن بهت، توانایی انجامش رو هم داری)

31. اگه می تونستی صاحب هر شرکتی تو دنیا باشی کدوم رو انتخاب می کردی؟ (می تونی بیشتر از یدونه انتخاب کنی)

32. بزرگترین سوال های زندگیت. (5 تا)

این سوال رو چون از بقیه پرسیدم وکلی هم فحش دادن بهم پرسیدم که انصاف رعایت شه.

33. بدترین حالتی که نغمه می تونه برای سینا تموم شه ؟ (اگه مردن یا به پادشاهی نرسیدن استنیس ذکر کن چجوری مردن یا به پادشاهی رسیدن کی بدتر از بقیه است)

34. عطر مورد علاقه (فقط برند نه، مثلاً CK, Euphoria )

35. هر فصل بطور میانگین چقدر زمان می برد موقع خوندن؟ چه فصلهایی رو روون تر می خوندی و کدوما سخت تر بود؟

36. ISP ات چیه؟ مشخصات نتت(سرعت و حجم)؟ ماهی چقدر دانلود می کنی کلاً؟

37. بزرگترین پشیمونی زندگیت ؟

38. بدترین تحریف سریال ؟

39. یه روز پرفکت رو برنامه ریزی کن. (محدودیت مالی، رفتن به جایی و ... نداری و رفتن به جایی هم زمان نمی بره، از اشرق می تونی بری به مغرب در چند ثانیه)

40. ضربه مورد علاقه ات تو پینگ پونگ ؟

خب سهمیه ام رو تموم کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا که!!!!! پس چرا سوال نمی بینم؟؟؟ متهم که نباید اینقدر راحت باشه!!! باید بسوزه!!!!!!!

1.افراد زیر رو برا اساس زیبایی مرتب کن. دلیل انتخابت رو باید بگی.

سرسی-مارجری-سانسا-آریانه-وال-آریا-بیگریت-برین-ملیساندر-الاریا سند-سلیس-کتلین-لایسا-دنریس-دوریا-شیرا سی استار-دینا تارگرین-رینا تارگرین(دختر اگان)-لیانا استارک

پ.ن:معیارت توصیفات کتاب باشه.

2.به عنوان پسرت،کدوم یک از افراد زیر رو انتخاب میکنی؟بر حسب اولویتی که برات دارن مرتبشون کن.

رابرت-ند-ریگار-استنیس-گارلان-لوراس-رنلی-جان اسنو-بیلور بریک اسپیر-سندور-راب-برن-ویلاس-جیمی-تایوین-تیریون-ابراین مارتل-کوینتین مارتل-سمول

پ.ن:باید دلیل بگی.

3.کدوم یک از شخصیت های نغمه رو به عنوان دخترت انتخاب میکنی؟دلیل یادت نره.

4.فرض کن از قیام رابرت قراره یه فیلم سینمایی ساخته بشه.

الف:کی کارگردانش باشه بهتره؟دلیل.

ب:واسه شخصیت های زیر یه بازیگر انتخاب کن و دلیل آنتخابت رو بگو.

رابرت-استنیس-ریگار-ایریس-تایوین-جیمی-سرسی-ند-کتلین-جان ارن-جان کانینگتون-سر باریستان-لیانا

5.با کدوم از بچه های فروم راحت تری؟با کدوم بیشتر احساس هم عقیدگی میکنی؟نظراتت با چه کسی بیشتر در تضاده؟

6.چرا از نغمه خوشت میاد؟

7.فرض کن قاضی یه دادگاه هستی. برای این سه نفر با دلیل یه حکم بده.. حکم هایی که میدی نباید شبیه هم باشن.

یک قاتل-یک متجواوز-یک فردی که به صورت یک دختر بچه اسید پاشیده.

8.آرمان شهر توی ذهنت رو در ده خط توصیف کن.

9.اگه یه روزی بفهمی پسرت دخترت رو کشته اما پلیس هنوز نمیدونه، تو به پلیس لوش میدی؟دلیلت رو حتما بگو.یه تست جالبه.

10.فرض کن بهت میگن تا شش ماه دیگه میمیری. با فرض اینکه پولدارترین مرد جهان هستی:

الف:چه کاری یا کار هایی انجام میدی؟

ب:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ به سوالات کیوان عزیز ، بخش دوم : 

اصلاً زشته سوال نباشه واسه پاسخگویی.

سری دوم:

22. بهترین فصولی که از نغمه خوندی؟ (به جز فصل ثئون از کتاب 6)

یکی از فصل های کتلین که رد ودینگ توش اتفاق افتاد 

باز هم یکی از فصل های کتلین که اون گفت و گوی معروف استنیس و رنلی توش بود 

یکی هم فصلی از داووس بود که تو استنیس اون نامه ی معروف رو نوشت و فرستادن به تمام نقاط وستروس

کلا فصل هایی که توش استنیس دیالوگ داره رو خیلی دوست دارم

23. تو خونه تنها بودن رو ترجیح می دی یا اینکه باقی اعضا خانواده هم باشن؟ (توضیح)

خوب شاید عجیب باشه ولی من بیشتر ترجیح می دم تو خونه تنها باشم چون احساس ارامش و ازادی بیشتری دارم . می دونید من از بچگی کلا زیاد تو خونه تنها بودم و بهش عادت کردم ولی امکان داره برای کسی که همیشه خونشون شلوغ بوده سخت باشه که تنها بمونه ولی برای من این جوری نیست .

24. واسه کنکور روزی چند ساعت درس می خوندی؟

دراصد ات رو بگو. (صرفاً جهت اینکه می خوام بدونم چه خبره تو تجربی جدیداً- اگه نمی خوای جواب نده)

برنامه مون تو مدرسه این جوری بود که از ساعت ۷ صبح تا ۸ شب تو بازه های ۱:۳۰ درس می خوندیم بینشم ۱۰ دقیقه استراحت داشتیم ظهر هم حدود ۲:۳۰ وقت ناهار و خواب بود . کلا برناممون خیلی فشرده و منظم بود ولی به نظر خودم اونقدر مفید نبود . البته من خودم به شخصه خیلی درس نخوندم و رتبه ام که گفتم دیگه ۳۲۶۷ شد . درصدام هم یادم نیست کلا تو این فاز نبودم که درصدم چند شده بیشتر برام مهم بود که درس رو یاد بگیرم . حالا خدا رو شکر چیزی که می خواستم قبول شدم .

25. فرض کن شخصیت هایی که نوشتم قراره بمیرن، به ترتیب اولویت نجاتشون بده. (اگر برات مهم نیست یا اصلاً مسرور می شی هم بگو)

داووس _ ملیساندر _ جان _ آریا _ برین _ تیریون _ آریان

اریا ، داووس ، ملیساندر ، اریانه ، برین ، جان 

تیریون رو هم اصلا نجات نمی دم . هر یک لنیستر کمتر زندگی بهتر

26. حالا 9 نفر رو بکش. باز هم به ترتیب اولویت بنویس. بر نداری همه رقیبای استنیس رو بکشیا، نظر خودت بدون توجه به منافع استنیس

بالاخره منافع استنیس رو هم نخوام در نظر بگیرم بالاخره کسانی که ازشون بدم میاد علیه استنیس هستن : 

دنریس ، سرسی ، جیمی ، وریس ، ایرون گریجوی ، لوراس تایرل ، روس بوتون ، تیریون ، والدر فری

نیاز به توضیح نداره که کسانی تا این جای داستان مردن رو نذاشتم تو لیست

27. 3 تا POV رو حذف کن و 3 تا رو جایگزینشون کن. نمی تونی یه خط داستانی رو حذف کنی کلاً. (مثلاً اگه دنریس رو حذف کنی باید جورا رو POV کنی)

یکیش که قطعا همونیه که خودت گفتی یعنی دنریس رو حذف می کنم و جورا رو می زارم جاش چون واقعا خوندن فصل های دنریس شکنجه است برام . 

جا هایی که جان تو کسل بلکه و استاد ایمون هم هست دوست دارم داستان رو از دیدگاه استاد ایمون ببینم . 

کلا هم دوست دارم استنیس راوی بشه چون می خوام ببینم چی تو ذهنشه .

28. رو مغز ترین جمله ای که یکی از شخصیت ها تو کتاب گفته. (اگه از دنریس ه، دو تا بگو و دومی رو دنریس نگفته باشه)

اصلا مگه می شه از دنریس نباشه : I am Daenerys Stormborn, I am the blood of dragon, ...

یکی هم این جمله ی جیمی به برین : گرگ به چه حقی در مورد شیر قضاوت می کنه به چه حقی

البته فقط همینا نیست ، کی هم اون جمله ی معروف اژدها به کسی جواب نمی ده

29. نوشیدنی مورد علاقه تو گروه قهوه ها؟

تو گروه آبمیوه ها و صیفی جات. (یعنی آب هویج هم جزوشه   )

بین آب، نوشابه، دوغ

تو گروه قهوه : لاته ماکیانو

تو اب میوه ها ها که خودت زدی تو خال : اب هویج

خوب اگه ادم تشنه اش باشه هیچ چیز مثل اب نمی تونه تشنگی و برطرف کنه ولی خوب نوشابه رو هم اصلا نمی تونم رد کنم . دوغ دوست ندارم

30. شغل رویاییت بدون در نظر گرفتن تحصیلات و توانایی هات. (هر کاری که اراده کنی رو می دن بهت، توانایی انجامش رو هم داری

یکی این که همیشه دوست داشتم تو یه شرکت بازی سازی باشم و مثلا بشم طراح ارشد یه بازی نقش افرینی خفن

یکی هم این که یه پست مدیریتی بالا تو شرکت هایی مثل سونی یا اپل داشته باشم

31. اگه می تونستی صاحب هر شرکتی تو دنیا باشی کدوم رو انتخاب می کردی؟ (می تونی بیشتر از یدونه انتخاب کنی)

سونی ، اپل ، بی ام  و ، EA Games

32. بزرگترین سوال های زندگیت. (5 تا)

این سوال رو چون از بقیه پرسیدم وکلی هم فحش دادن بهم پرسیدم که انصاف رعایت شه

این رو هم بعدا با اون سوال بدترین تحریف سریال جواب می دم . 

33. بدترین حالتی که نغمه می تونه برای سینا تموم شه ؟ (اگه مردن یا به پادشاهی نرسیدن استنیس ذکر کن چجوری مردن یا به پادشاهی رسیدن کی بدتر از بقیه است)

قطعا همینیه که گفتی . اصلا اگه استنیس با پادشاهی نرسه که واقعا مسخره است . معلومه دیگه اگه دنریس تخت اهنی رو بگیره دستش بدترین حالت ممکنه و اون موقع دیگه باید فاتحه ی وستروس رو خوند .

34. عطر مورد علاقه (فقط برند نه، مثلاً CK, Euphoria )

Tom Ford : Black Orchid

Tom Ford : Noir

35. هر فصل بطور میانگین چقدر زمان می برد موقع خوندن؟ چه فصلهایی رو روون تر می خوندی و کدوما سخت تر بود؟

فکر کنم هر فصل حدود سی دقیقه طول می کشید موقع خوندن . نمی دونم چرا ولی کلا فصل هایی که استنیس توش دیالوگ داشت رو روون تر می خوندم و فصل های دنریس رو هم سعی می کردم سریع بخونم تا بیشتر زجر نکشم . ولی کلا فصل هایی که خیلی توش توصیفات زیاد بود رو سخت تر می خوندم نسبت به صحنه های جنگ یا دیالوگ ها

36. ISP ات چیه؟ مشخصات نتت(سرعت و حجم)؟ ماهی چقدر دانلود می کنی کلاً؟

در جریان این چیز ها نیستم فقط استفاده می کنم . خیلی هم دانلود نمی کنم بیشتر اگه چیزی بخوام از رفیقام می گیرم .

37. بزرگترین پشیمونی زندگیت ؟

خوب خیلی نمی تونم در موردش بگم فقط در این حد بگم که بعضی وقت ها باید چیزی می گفتم که نگفتم و بعدا پشیمون شدم . با کسانی دوست بودم که واقعا ازشون خوشم نمی اومده و صرفا مجبور بودم تحملشون کنم . مدرسه ای درس خوندم که خودم نمی خواستم .

38. بدترین تحریف سریال ؟

الان یادم نیست باید برم دوباره یه نگاهی بندازم به سریال بعدا می گم

39. یه روز پرفکت رو برنامه ریزی کن. (محدودیت مالی، رفتن به جایی و ... نداری و رفتن به جایی هم زمان نمی بره، از اشرق می تونی بری به مغرب در چند ثانیه

صبح ساعت ۷ از خواب بلند می شم و بعد از یه صبحانه ی مفصل میام دنبال بچه های فروم با هم سوییس میریم بهترین هتل شهر ژنو و تا موقع ناهار اون جا می مونیم . بعش که ناهار رو زدیم می ریم سنگاپور جا های دیدنیش رو می بینیم و بعدش برای دیدن مسابقه ی فرمول ۱ سنگاپور میریم تو جایگاه مخصوص مستقر می شیم . بعد از مسابقه می ریم تورین بازی یووه رو با یه تیم خوب می بینیم و بعدش بر می گردیم تهران . شب تا صبح رو هم خودم می خوام با ناتالی دورمر تنها باشم .

40. ضربه مورد علاقه ات تو پینگ پونگ ؟

بکهند معمولی بدون هیچ گونه پیچ و البته محکم   

خب سهمیه ام رو تموم کردم

ممنون که بیشتر از سهمیه سوال نپرسیدی    

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ به سوالات سر امون عزیز ، بخش دوم : 

واقعا که!!!!! پس چرا سوال نمی بینم؟؟؟ متهم که نباید اینقدر راحت باشه!!! باید بسوزه!!!!!!!

استنیس خودش بقیه رو می سوزونه

1.افراد زیر رو برا اساس زیبایی مرتب کن. دلیل انتخابت رو باید بگی.

سرسی-مارجری-سانسا-آریانه-وال-آریا-بیگریت-برین-ملیساندر-الاریا سند-سلیس-کتلین-لایسا-دنریس-دوریا-شیرا سی استار-دینا تارگرین-رینا تارگرین(دختر اگان)-لیانا استارک

پ.ن:معیارت توصیفات کتاب باشه

سانسا-مارجری-آریانه-شیرا سی استار-لیانا استارک-دینا تارگرین-سرسی-ملیساندر-رینا تارگرین(دختر اگان)-وال-آریا-کتلین-الاریا سند-لایسا-بیگریت-دوریا-برین-سلیس-دنریس

ببخشید مگه زیبایی دیگه دلیل می خواد . خوب سلیقه ای دیگه . 

بیشتر سعی کردم که به کتاب فکر کنم ولی خوب ناخوداگاه سریال هم تو ذهنمه و البته کمی هم از طراحی های اموکا کمک گرفتم .

2.به عنوان پسرت،کدوم یک از افراد زیر رو انتخاب میکنی؟بر حسب اولویتی که برات دارن مرتبشون کن.

رابرت-ند-ریگار-استنیس-گارلان-لوراس-رنلی-جان اسنو-بیلور بریک اسپیر-سندور-راب-برن-ویلاس-جیمی-تایوین-تیریون-ابراین مارتل-کوینتین مارتل-سمول

پ.ن:باید دلیل بگی

برن :  فکر نکنم کسی نخواد پسری مثل برن داشته باشه .

استنیس : اولا این که جدیه دوما هم که از پس کار هایی که بهش می سپاری خوب بر میاد .

ند : شرافتمند و قابل اعتماد

گارلان : می تونه جانشین خوبی برات بشه و جنگجوی خوبی هم هست . 

راب : اگه پسری مثل راب داشتم بهش یاد می دادم که موقع تصمیم گیری نذاره احساسات بهش غلبه کنن . 

رابرت :  رابرت هم جنگجوی خوبیه ولی یه کم زیاد اهل تفریحه

بیلور بریک اسپیر :  نمی دونم چرا ولی کلا ازش خوشم میومد تا حدی .

ابراین مارتل : برعکس دوران مارتل ابرین رو تا حدی دوست داشتم و به نظرم جالبه ادم همچین پسری داشته باشه .   

سندور : این انتخابم شاید عجیب باشه ولی اگه سندور پسرم بود بهش بیشتر محبت می کردم تا بعدا دچار مشکلات کمبود محبت نشه

بقیشون رو هم اصلا ترجیح می دادم پسر نداشته باشم تا پسر هایی مثل اونا

3.کدوم یک از شخصیت های نغمه رو به عنوان دخترت انتخاب میکنی؟دلیل یادت نره

اریا : چون واقعا دوست داشتنیه

اریانه مارتل : با عرضه است نسبتا

4.فرض کن از قیام رابرت قراره یه فیلم سینمایی ساخته بشه.

الف:کی کارگردانش باشه بهتره؟دلیل.

ب:واسه شخصیت های زیر یه بازیگر انتخاب کن و دلیل آنتخابت رو بگو.

رابرت-استنیس-ریگار-ایریس-تایوین-جیمی-سرسی-ند-کتلین-جان ارن-جان کانینگتون-سر باریستان-لیانا

مشخصه دیگه پیتر جکسون . یه فیلم قراره ساخته بشه و توش کلی هم نبرد های بزرگ داره اونوقت پیتر جکسون کارگردانش نباشه

اریک بانا در نقش رابرت براتیون : هم قیافه اش می خوره هم این که قبلا تجربه بازی تو همچین فیلم هایی رو داشته . اگه یادتون باشه تو فیلم تروی نقش هکتور بود . 

نیکول کیدمن در نقش سرسی لنیستر : این رو حسی گفتم فکر کنم بیاد بهش

شان بین در نقش ادارد استارک : مگه اصلا بازیگر دیگه هم می تونه جای ادارد بازی کنه

کریستوفر لی در نقش ایریس تارگارین : هم از لحاظ سنی فکر کنم بخوره هم این که اونقدر بازیگر قوی هست که بتونه نقش ایریس رو خوب از کار در بیاره

ریچارد ارمیتاژ در نقش ریگار تارگارین : فقط کافیه رنگ موهاش رو عوض کنه و به نظرم اون نگاه نافذش بتونه تو ایفای این نقش کمک کنه

برد پیت در نقش جیمی لنیستر : مغروره و متهور که به خصوصیات جیمی هم می خوره

ناتالی پورتمن در نقش لیانا استارک : کلا فکر کنم به لیانا بخوره خوشگل هم که هست

مایکل کین در نقش باریستان سلمی : فقط باید جوون ترش کنن

ادوارد نورتون در نقش جان کانینگتون : این رو هم همین جوری حسی گفتم

اوان مک گرگور در نقش استنیس براتیون : از نظر سنی بیشتر به استنیس می خوره تا استیفن دیلین

میراندا اوتو در نقش کتلین استارک

برنارد هیل در نقش تایوین لنیستر

لیام نیسن در نقش جان ارین

البته اینا کلا در حالتیه که بخوام بازیگر های جدیدی برای نقش ها پیدا کنم وگرنه که الان دیگه به همین بازیگر های سریال عادت کردم و به نظرم همه شون عالی بازی می کنن

5.با کدوم از بچه های فروم راحت تری؟با کدوم بیشتر احساس هم عقیدگی میکنی؟نظراتت با چه کسی بیشتر در تضاده؟

با کینگ رابرت از همه راحت ترم بالاخره برادرمه

با کینگ رابرت و جوری کسل و تالیسا بیشتر احساس هم عقیدگی می کنم

نظراتم بیشتر با ریگار و سامیانو و S.i.S در تضاده

6.چرا از نغمه خوشت میاد

همیشه و از بچگی دوست داشتم که تو همچین حال و هوایی زندگی کنم . کلا از این چیزا مثل قلعه و شمشیر و لرد و ... خوشم میاد . داستان نغمه هم واقعا جذابه که کمک کرده بهش علاقه مند بشم و همین طور شخصیت پردازی عالیش

7.فرض کن قاضی یه دادگاه هستی. برای این سه نفر با دلیل یه حکم بده.. حکم هایی که میدی نباید شبیه هم باشن

یک قاتل-یک متجواوز-یک فردی که به صورت یک دختر بچه اسید پاشیده.

قاتل رو می اندازم جلوی شیر های گرسنه ، متجاوز رو تبعید می کنم به جزیره ی ادم خوار ها ، اونی رو هم که اسید پاشیده یواش یواش فرو می کنمش تو دیگ اسید

8.آرمان شهر توی ذهنت رو در ده خط توصیف کن

یه قلعه ی خیلی بزرگ که دیوار هاش به قدری قطوره که ۵ سوارکار می تونن شونه به شونه ازش روش رد بشن . این ها دیوار های بیرونیش بودن . دیوار های درونیش از نظر ارتفاع بلندتر هستن . تو دیوار های بیرونی ۴ دروازه و ۱۲ برج هست و تو دیوار های درونی ۴ دروازه و ۴ برج . مردم با ارامش کامل تو قلعه مشغول به کار هستن و مشکلی ندارن . لرد قلعه با مردمش خوش برخورده و همیشه تو جنگ ها از مردمش علیه دشمن محافظت کرده . به سرباز ها ماهیانه ۵ سکه ی طلا حقوق داده می شه و عدالت در قلعه در بهترین حالت اجرا می شه . مردم هم از همه چی راضی هستن و برای سلامت لردشون دعا می کنن .

9.اگه یه روزی بفهمی پسرت دخترت رو کشته اما پلیس هنوز نمیدونه، تو به پلیس لوش میدی؟دلیلت رو حتما بگو.یه تست جالبه

با توجه به این که دخترم رو کشته ازش متنفر می شم ولی هرگز حاضر نمی شم به پلیس لوش بدم چون اونوقت به جرم قتل می کشنش و من علاوه بر دخترم پسرم رو هم از دست می دم . سعی می کنم یه جوری بفرستمش خارج که هم دست پلیس بهش نرسه هم از من دور باشه .

10.فرض کن بهت میگن تا شش ماه دیگه میمیری. با فرض اینکه پولدارترین مرد جهان هستی:

الف:چه کاری یا کار هایی انجام میدی؟

اول سعی می کنم که کار هایی رو که تا اون موقع نتونستم تجربه کنم انجام بدم . مثلا می رم فضا یا مثلا می رم جا هایی دو که ندیدم می بینم . بعد برای تمام اطرافیانم و دوستانم هدیه هایی می گیرم که همیشه من رو یادشون بمونه . بعد از این که اطمینان پیدا کردم که همسرم و فرزندانم کامل از لحاظ مالی تامین خواهند بود شروع می کنم به کمک کردن . مثلا بیمارستان و مدرسه و از این چیزا می سازم . به دختر هایی هم که دوستشون داشتم ولی هرگز این رو بهشون نگفتم می گم . 

ممنون از سوال های خوبت     

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من رسما از سردترین صندلی داغ دنیا بلند می شم و نفر بعد رو به صندلی داغ فرا می خوانم : 

استاد امون باشد که رالور در موردتان به عدالت قضاوت کند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد بیا اطلاعات اولیه (سن، تحصیلات، علائق، محل زندگی و تحصیل و ... ) رو بگو تا شروع کنیم ببینیم شما از اون تارگرین هایی که نسبت به آتش مصونیت دارن یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ سوالات kei1 :

]استاد بیا اطلاعات اولیه (سن 18تحصیلات ترم دوم کارشناسی، علائق خوابیدن، کتاب خوندن، فیلم دیدن،موسیقی،نقاشی،...محل زندگی و تحصیل تهرانو ... ) رو بگو تا شروع کنیم ببینیم شما از اون تارگرین هایی که نسبت به آتش مصونیت دارن یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود بر استاد امون عزیز

سری اول سوال ها :

اول : متولد چه ماهی هستی و از کدوم فصل بیشتر لذت می بری

دوم : برند موبایل و لپ تاپ و تبلتت چیه

سوم : چرا استاد ایمون رو انتخاب کردی 

چهارم : تا حالا خارج از کشور رفتی ، اگه رفتی کجا ، اگه نرفتی دوست داری کجا ها بری ، دوست داری کجا زندگی کنی

پنجم : نظرت رو در مورد ازدواج بگو ، دوست داری ازدواج کنی ، وقتی ازدواج کردی دوست داری اسم بچه هات رو چی بزاری دختر و پسر

ششم : شخصیت های محبوب و منفورت رو در رمان های فانتزی که خوندی 

هفتم : چه زبان هایی رو بلدی و چه زبان هایی رو دوست داری یاد بگیری

هشتم : در چه برهه ای از تاریخ دوست داری زندگی کنی چه در ایران و چه در خارج

نهم : بهترین انیمیشن و فیلم سینمایی و سریالی که دیدی چه ایرانی و چه خارجی

دهم : بازیگر های محبوب و منفورت هم خارجی هم ایرانی

یازدهم : اگه یه روز من رو تو خیابون ببینی بهم چی میگی ، به جز سلام و احوال پرسی

دوازدهم : افراد زیر رو از نظر زیبایی و تیپ در سریال مرتب کن : 

ادارد استارک ، رابرت براتیون ، پتیر بیلیش ، لوراس تایرل ، لنسل لنیستر ، استنیس براتیون ، منس رایدر ، تورموند ، رنلی براتیون ، جیمی لنیستر ، سندور کلگان ، گرگور کلگان ، تایوین لنیستر ، والدر فری ، ریکارد کاراستارک ، روس بولتون ، رمسی اسنو ، جان اسنو ، راب استارک ، تیان گریجوی ، ادمور تالی ، بریندن تالی ، تیریون لنیستر ، بالون گریجوی ، سمول تارلی ، جورا مورمونت ، جور مورمونت ، باریستان سلمی ، جوری کسل ، رادریک کسل ، کرستر

سیزدهم : نظرت در مورد عدد ۱۳ و این که کلا به اعداد اعتقاد داری 

چهادهم : از کدوم ویژگی خودت خوشت میاد و کدوم ویژگی خودت رو دوست نداری

پانزدهم : اگه بخوای حیوان نگه داری اون چیه

شانزدهم : اهل بازی های کامپیوتری هستی ، اگه اره بهترین بازی که کردی چی بوده و سبک مورد علاقه ات چیه

هفدهم : نظرت رو در مورد تک تک شعار های خاندان های بزرگ وستروس بگو . بهترین و بدترینش کدومه ، از کدوم خاندان واقعا بدت میاد و از کدوم خاندان واقعا خوشت میاد طرفداری رو هم بزار کنار

هجدهم : بیشترین و شدیدترین دردی که تجربه کردی

نوزدهم : تالکین یا مارتین ، چرا

بیستم : نظرت رو به طور کامل در مورد من بگو ، اگه استنیس با سینا فرق می کنه بگو

این از سری اول سوال ها

فقط لطفا مثل تلگراف جواب نده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دروت خدمت مظلوم ترین فرد فروم، استاد آمون، عزیز که هوش و زکاوتش مایه دلگرمی ماست

1.منفورترین ، و دوست داشتنی ترین شخصیت ها تو این فروم برات کین؟

2.شمشیر مورد علاقه ات در نغمه، دلیل متمایز بودنش؟

3.به نظرت شخصیتی هست که مارتین بیهوده خلق کرده باشه؟

4.به نظرت بالا ترین لذت دنیا چیه ؟

5.در مورد این اعضا نظرتو بگو:

ریگار:

کینگ رابرت:

کیوان:

تالیسا:

مانوئل:

استنیس:

خودم:

6.از چه تاپیکی خیلی خوشت میاد؟از چه تاپیکی متنفری؟

7.به بهشت و جهنم باور داری؟ می تونی توصیفشون کنی؟ تو بهشت چه طوری میشه لذت برد و تو جهنم چه طوری عذاب کشیده میشه؟

8.اگه بهت بگن فقط 24 ساعت وقت داري که زندگي کني چيکار ميکني!؟

9.دغدغه ی این روزهات چیه!؟

10.چقدر به خدا اعتقاد داری!؟ ( توضیح کامل )

11.چرا آفتاب پرست میتونه رنگش رو تغییر بده!؟

12. حذف توسط مدیریت

13.از بین این زوج ها یکی رو انتخاب کن! با ذکر دلیل!

پت و مت، لولک و بولک، تام و جری، پاتریک و باب اسفنجی

14.بالاترین سرمایه یک انسان به نظرت چیه؟

15.بهترین بحثی که توی فروم داشتی راجع به چی بوده!؟

16.بزرگترین ترسی که از آینده داری!؟

17.شرم آورترین کاری که به عمرت کردی و افتخار آمیزترین کاری که کردی رو برامون تعریف کن!

18.میتونی دو نفر از افراد در حال حاضر نغمه رو بکشی دو نفر رو هم که قبلاً مردن زنده کنی، کیا رو انتخاب میکنی!؟

19.نظرت رو کاملا راجع به جمله ی «هدف وسیله رو توجیح میکنه» بگو!

20.به نظرت واقعاً ما فرهنگ چندین هزار ساله داریم یا فقط حرفش رو میزنیم!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من صبر کردم یه چند سری جواب ببینم بعد سوال بپرسم ولی خب نشد و چند روز هم نیستم پس بپرسم و برم.

1. رابطه این زوج هایی که پایین می نویسم رو به ترتیب خوب به بد مرتب کن و توضیح بده راجع بهشون.

سم-گیلی / جان-ایگریت / میرا-جوجن / دنریس-جورا / تیریون-جیمی /

یورون-ویکتوریان

2. باز هم اولویت بندی کن.

راک _ پاپ _ ترنس _ کلاسیک _ سنتی _ سیمفونیک متال

موسیقی _ کتاب _ فیلم _ سریال _ ورزش

تهران _ امیرکبیر _ شریف _ علم و صنعت _ خواجه نصیر _ بهشتی

کوئین، پینک فلوید، بیتلز، Police، آناتِما، نیروانا

3. رتبه کنکور؟

از انتخاب رشته و دانشگاهت راضی هستی؟ (توضیح، اگه نه چی رو الان انتخاب می کنی)

4. شغل رویاییت چیه؟ (بدون هیچ محدودیتی) حالا با توجه به توانایی هات شغل رویاییت چیه؟

5. اگه می تونستی هر شرکتی تو دنیا رو که اراده کنی داشته باشی. کدوم رو انتخاب می کردی؟ (تا 3 تا می تونی انتخاب کنی)

6. شعف برانگیز ترین اتفاقی که تا حالا تو نغمه افتاده ؟

7. کشته شدن کدوم شخصیت شادت کرده؟ (اگه چندین تا هستن بالطبع اونی که بیشتر از بقیه مسرورت کرده)

8. یکی از نقاشی هات رو آپ کن. (کاملاً مختاری که نکنی این کار رو)

9. عطر مورد علاقه؟

10. بهترین و بدترین فصول نغمه. (حداکثر 3 تا تو هر کتگوری)

11. بزرگترین مشکل نغمه؟

12. بدترین حالتی که نغمه می تونه واسه زهرا تموم شه؟

13. نظرت راجع به اپلای چیه ؟

14. اگه مختار بودی جنسیت، محل تولد، سال تولد و سال و محل فوتت رو انتخاب کنی، چجوری انتخاب می کردی؟

15. بهت بگن یا باید یکی که میشناسی رو بکشی یا کشته می شی چه می کنی؟ (خیلی نزدیک نیست بهت فقط می شناسیش، عواقبی مثل زندان و ... هم بعدش نداری)

16. تو اولین برخوردت با یک شخص چه چیزی اول توجهت رو جلب میکنه؟ (ظاهری و اخلاقی جدا)

17. چه رفتار فراگیری بین مردم بیشتر از همه رو اعصابت پاتیناژ می ره؟

18. واسه اشخاص زیر مجازات و کادو در نظر بگیر. (جواب سینا رو بخون سر لوحه قرارش بده )

شهاب

مانوئل

علی

آرمینا

سینا

سام

رنلی

وینترفل

من

19. کدوم یکی از شخصیت های نغمه رو راحت می تونی باهاش زندگی کنی و کدوم رو به هیچ وجه نمی تونی تحمل کنی. (شخصیت های اصلی ترجیحاً، گرگور رو واسه دومی انتخاب نکن مثلاً )

20. 9 تا آهنگ مورد علاقه _ 9 تا خواننده/گروه مورد علاقه _ 9 تا آلبوم مورد علاقه

21. عدد مورد علاقه

22. 3 تا فیلم مورد علاقه ات

23. soundtrack های مورد علاقه ات

24. کسایی که راس خاندان ها هستن رو با توجه به علاقه ات بهشون مرتب کن.

(یه بار با توجه به کتاب 1، یه بار با توجه به کتاب 5 )

25. نظرت رو به طور کامل راجع به ایسوس در مقایسه با وستروس بنویس.

26. 5 تا مشکل اساسی دنیا

27. چه خصیصه ای رو به هیچ عنوان نمی تونی تحمل کنی ؟

28. چیزی که خیلی می خوایش و با پول می شه خریدش و چیزی که خیلی می خوایش ولی با پول نمی شه خرید.

30. اسباب بازی مورد علاقه ات در دوران بچگی

31. فرض کن جای تیریون ای تو کتاب 5، احساساتت راجع به جیمی رو شرح بده.

32. جایگاه عقل و احساس رو از نظر خودت شرح بده.

33. تا حالا شده مرگ بازیگری، خواننده ای ... ناراحتت کنه؟ کی بیشتر؟

34. نظرت راجع به کپیتالیسم چیه؟ اگر بخوای اصلاحش کنی چی کار می کنی؟ نظام کدوم کشور رو بیشتر می پسندی؟ بهترین نظام از نظرت چیه؟

35. سریال هایی که دیدی رو همراه با شخصیت های محبوب و منفورت توشون نام ببر.

36. دیدت نسبت به آدمها مثل هابز ه (انسان ها بالطبع غیر اجتماعی و شرور اند) یا مثل لاک و روسو که نسبت به ذات انسان دید مثبت دارن ؟ توضیح

37. نظرت بطور کامل راجع به آنارشیسم.

38. یه آرزویی که همیشه داشتی. (با پول نمی شه خریدش: خونه، ماشین و ... ) مثلاً من همیشه دوست داشتم بتونم همچین کاری بکنم:

http://www.ralphspic.com/HUGE%20Wave.jpg

2 تاش رو هم می ذارم احیاناً اگه قبل از اتمام صندلیت برگشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاسخ سوالات استنیس عزیز

درود بر استنیس براتیون لرد با اراده هفت پادشاهی

سری اول سوال ها :

اول : متولد چه ماهی هستی و از کدوم فصل بیشتر لذت می بری

اردیبهشت. پاییز رو خیلی دوست دارم

دوم : برند موبایل و لپ تاپ و تبلتت چیه

موبایل:سامسونگ، لپ تاب:دل، تبلت ندارم

سوم : چرا استاد ایمون رو انتخاب کردی 

موقعی که داشتم حساب کاربریم رو می ساختیم باید علاقه خواهر و برادرم رو هم در نظر می گرفتم. خودم طرفدار تارگرین ها بودم، خواهرم طرفدار برادران شب بود، برادرم هم از استارک ها خوشش میومد. یه نفر این ویژگی ها رو تقریبا کامل داشت. استاد آمون. واسه همین انتخابش کردم.

چهارم : تا حالا خارج از کشور رفتی ، اگه رفتی کجا ، اگه نرفتی دوست داری کجا ها بری ، دوست داری کجا زندگی کنی

دو جا. سوریه و لبنان. دوست دارم همه جای دنیا رو ببینم. آمریکا رو برای زندگی ترجیح میدم.

پنجم : نظرت رو در مورد ازدواج بگو ، دوست داری ازدواج کنی ، وقتی ازدواج کردی دوست داری اسم بچه هات رو چی بزاری دختر و پسر

انتخاب سخت و مهم و فوق العاده سرنوشت سازیه که باید درش دقت کرد که البته خیلی ها نمی کنن و باید شرایط هر دونفر رو توش حسابی سنجید.

دوست که دارم ولی حدودا تا ده یا یازده ساله دیگه طرفش نمیرم.

اسم بچه هام رو دوست دارم از اسم های ایرانی یا خاص انتخاب کنم. مثلا برای دختر اسم آسا و برای پسر اسم آرین.

ششم : شخصیت های محبوب و منفورت رو در رمان های فانتزی که خوندی بنویس.

نغمه:محبوب:تیریون، منفور:یورون گریجوی

ارباب حلقه ها: محبوب:گندلف، منفور: کل الف ها

هری پاتر:محبوب: پروفسور اسنیپ، منفور: هری

دلتورا:محبوب: جوزف، منفور: دووم

جنگاوران جوان: محبوب: ارک یا ایراک؟، منفور: هالت

مالازان: محبوب: گانوئس، منفور:لاسین

سرزمین اشباح: محبوب:ونچا مارچ، منفور: ارو 

هفتم : چه زبان هایی رو بلدی و چه زبان هایی رو دوست داری یاد بگیری

عربی و اینگلیسی رو بلدم و دوست دارم فرانسوی و آلمانی و اسپانیایی و روسی رو یاد بگیرم.

هشتم : در چه برهه ای از تاریخ دوست داری زندگی کنی چه در ایران و چه در خارج

ایران: هخامنشیان، خارج: دوره بیزانس

نهم : بهترین انیمیشن و فیلم سینمایی و سریالی که دیدی چه ایرانی و چه خارجی

انیمیشن: کورالین، فیلم: رستگاری در شاوشنگ، سریال: Friends

دهم : بازیگر های محبوب و منفورت هم خارجی هم ایرانی

زن یا مرد؟

خارجی: خیلی زیادن. مرد:بردلی کوپر، جک نیکلسون، تام هنکس،...

زن: ناتالی پورتمن

یازدهم : اگه یه روز من رو تو خیابون ببینی بهم چی میگی ، به جز سلام و احوال پرسی

اصلا فکر نمی کردم این شکلی باشی!

دوازدهم : افراد زیر رو از نظر زیبایی و تیپ در سریال مرتب کن : 

ادارد استارک ، رابرت براتیون ، پتیر بیلیش ، لوراس تایرل ، لنسل لنیستر ، استنیس براتیون ، منس رایدر ، تورموند ، رنلی براتیون ، جیمی لنیستر ، سندور کلگان ، گرگور کلگان ، تایوین لنیستر ، والدر فری ، ریکارد کاراستارک ، روس بولتون ، رمسی اسنو ، جان اسنو ، راب استارک ، تیان گریجوی ، ادمور تالی ، بریندن تالی ، تیریون لنیستر ، بالون گریجوی ، سمول تارلی ، جورا مورمونت ، جور مورمونت ، باریستان سلمی ، جوری کسل ، رادریک کسل ، کرستر

پتیر بیلیش، جیمی لنیستر، راب استارک، جان اسنو، روس بولتون، جورا مورمونت، رنلی براتیون، رمسی اسنو، تایوین، لنسل، لوراس، ادارد، تورموند، منس، استنیس، رابرت، سندور، ریکارد، تیان، ادمور، بریندن، بالون، سمول، جور، باریستان، جوری، والدر، تیریون، رادریک، کرستر

سیزدهم : نظرت در مورد عدد ۱۳ و این که کلا به اعداد اعتقاد داری 

نظر خاصی ندارم.

چهادهم : از کدوم ویژگی خودت خوشت میاد و کدوم ویژگی خودت رو دوست نداری

از صبور بودنم خوشم میاد و از اینکه وقتی عصبانی میشم کنترلم رو به طور کامل از دست میدم بدم میاد.

پانزدهم : اگه بخوای حیوان نگه داری اون چیه

علاقه ای به حیوانات ندارم.

شانزدهم : اهل بازی های کامپیوتری هستی ، اگه اره بهترین بازی که کردی چی بوده و سبک مورد علاقه ات چیه

خیلی خودم بازی نمیکنم ولی اگه یه موقع بخوام برم سراغ بازی کامپیوتری، بازی های استراتژیک رو ترجیح میدم.

بهترین بازی که تا الان بازی کردم Age of Empires سه بوده.

هفدهم : نظرت رو در مورد تک تک شعار های خاندان های بزرگ وستروس بگو . بهترین و بدترینش کدومه ، از کدوم خاندان واقعا بدت میاد و از کدوم خاندان واقعا خوشت میاد طرفداری رو هم بزار کنار

تایرل: چرت، مارتل: عالی، لنیستر: چرت، تارگرین: خوب، براتیون: متوسط، تالی: متوسط، ارن: متوسط، استارک: خوب، گریجوی: عالی.

بهترین: مارتل، بدترین:تایرل

از خاندان لنیستر و براتیون واقعا بدم میاد و طرفدار اصلی مارتل ها و تارگرین هام.

هجدهم : بیشترین و شدیدترین دردی که تجربه کردی

شکستگی بینی بر اثر برخورد توپ بسکتبال به صورتم.

نوزدهم : تالکین یا مارتین ، چرا

سوال سختیه.

من مارتین رو ترجیح میدم. گرچه به نظرم تالکین نویسنده بزرگیه و دنیا هیچوقت دیگه مثل اونو به خودش نمی بینه ولی من کتابی رو که توش واقعیات بیشتر باشه به کتابی که توش دنیا های آرمانی وجود داشته باشه ترجیح میدم. دلیل دیگشم اینکه متن کتاب های مارتین برای من جالب تره و بهتر میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و از شخصیت های پیچیده و معما هاش خوشم میاد.

بیستم : نظرت رو به طور کامل در مورد من بگو ، اگه استنیس با سینا فرق می کنه بگو

به نظرم آدم جدی و وظیفه شناسی هستی و وقتی حرفی میزنی پاش وایمیسی و به دوستات وفاداری و زیاد کاری انجام نمی دی که ناراحتشون کنه.

این از سری اول سوال ها

فقط لطفا مثل تلگراف جواب نده

بازم سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دروت خدمت مظلوم ترین فرد فروم، استاد آمون، عزیز که هوش و زکاوتش مایه دلگرمی ماست

درود فراوان به خردمنترین فرد فروم، سامیانوی بزرگوار

1.منفورترین ، و دوست داشتنی ترین شخصیت ها تو این فروم برات کین؟

شخصیت با کاربر ها فرق داره یا منظورت از شخصیت همون کاربران؟؟؟؟؟؟؟؟

2.شمشیر مورد علاقه ات در نغمه، دلیل متمایز بودنش؟

دارک سیستر.

هم از اسمش خوشم میاد هم از صاحباش.(به جز دیمون)

3.به نظرت شخصیتی هست که مارتین بیهوده خلق کرده باشه؟

خیر

4.به نظرت بالا ترین لذت دنیا چیه ؟

آرامش

5.در مورد این اعضا نظرتو بگو:

ریگار:کاربر روشنفکر فروم. پشتیبانی قوی از متحدان. البته گاهی اوقات از افرادی طرفداری میکنه که واقعا متعجب میشم.

کینگ رابرت:دشمنی سرسخت گرچه به خوبی از متحدینش حمایت میکنه.

کیوان: پست هایی که میذاره منطقین. دو سه باری تونسته با پستاش منو قانع کنه.

تالیسا:یه استارک واقعی. با تمام وجود از استارک ها دفاع میکنه و یکی از با حوصله ترین کاربر ها فرومه.

مانوئل:کاربری منطقی و دقیق. خیلی از بحث هاش خوشم میاد.

استنیس:نمونه یک براتیون واقعی. گرچه گاهی اوقات احساسی بحث میکنه.

خودم:یک متحد خوب وچرب زبان

6.از چه تاپیکی خیلی خوشت میاد؟از چه تاپیکی متنفری؟

از هم تاپیک ها خوشم میاد.

7.به بهشت و جهنم باور داری؟ می تونی توصیفشون کنی؟ تو بهشت چه طوری میشه لذت برد و تو جهنم چه طوری عذاب کشیده میشه؟

تقریبا اعتقاد دارم. توصیف کردنشون برام سخته. به نظرم بهشت جایی که آدم ها میتونن به چیز هایی که تو دنیا نداشتن برسن.

جهنم هم به نظرم یک مکان تاریک و ابدیه. بدون هیچ صدایی یا نوری و هرکس محکوم که تا ابد تو تاریکی با گناهاش تنها باشه.

8.اگه بهت بگن فقط 24 ساعت وقت داري که زندگي کني چيکار ميکني!؟

با چند نفر از بهترین دوستام میرم کنار اقیانوس و تا آخر زمانی که برای زنده موندن دارم کنار اقیانوس با دوستام خوش میگذرونم.

9.دغدغه ی این روزهات چیه!؟

از دانشگاه اخراج نشم!!!!!!!!

10.چقدر به خدا اعتقاد داری!؟ ( توضیح کامل )

اونقدری اعتقاد دارم که خودمو آدم با خدایی بدونم اما از اون دسته از افرادی هم نیستم که خشک و مذهبین.

11.چرا آفتاب پرست میتونه رنگش رو تغییر بده!؟

مطمئن نیستم ولی فکر کنم یه چیزایی زیر پوستش هست که این توانایی رو بهش میده.

12. حذف توسط مدیریت

13.از بین این زوج ها یکی رو انتخاب کن! با ذکر دلیل!

پت و مت، لولک و بولک، تام و جری، پاتریک و باب اسفنجی

پت و مت.

چون از بقیه (غیر از لولک و بولک که نمی شناسمشون) خوشم نمیاد انتخابشون کردم.

14.بالاترین سرمایه یک انسان به نظرت چیه؟

سلامتی

15.بهترین بحثی که توی فروم داشتی راجع به چی بوده!؟

بحث که زیاد بود. ولی کلی بخوام بگم از بحث هایی که توی بارعام می شد خیلی خوشم میاد.

16.بزرگترین ترسی که از آینده داری!؟

نابود شدن آرزوهایی که دارم.

17.شرم آورترین کاری که به عمرت کردی و افتخار آمیزترین کاری که کردی رو برامون تعریف کن!

شرم آورترین: اول راهنمایی جاسوس ناظم شدم.

افتخار آمیز ترین:یه بار یه نفر رو از افتادن در درس ریاضی نجات دادم.

18.میتونی دو نفر از افراد در حال حاضر نغمه رو بکشی دو نفر رو هم که قبلاً مردن زنده کنی، کیا رو انتخاب میکنی!؟

یورون و پتایر رو میکشم

ابراین و ند رو زنده میکنم.

19.نظرت رو کاملا راجع به جمله ی «هدف وسیله رو توجیح میکنه» بگو!

نظر خاصی دربارش ندارم و به نظرم قبول داشتن یا نداشتن این حرف بستگی به شرایط و خود هدف داره. اگه هدف خوب بود و به نتیجه دلخواه میرسید موافقم ولی اگه نبود مخالفم.

20.به نظرت واقعاً ما فرهنگ چندین هزار ساله داریم یا فقط حرفش رو میزنیم!؟

داشتنش رو که داریم ولی الان بعد این همه تغییر دیگه تقریبا چیزی ازش نمونده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به کندترین محکوم وستروس.

یک نکته هم اول کار بگم. تو هر کدوم از سوالا اگه نکته ی اضافی به ذهنت رسید اضافه کن. به متن سوال اکتفا نکن. بدیهی است که اجازه ی کسر کردن از سوال رو نداری.

1- الف: به انتخاب خودت یک خاندان رو از هر منطقه حذف کن

ب: بهترین و بدترین نشان خاندان تو هر منطقه رو انتخاب کن (بدون تعصب)

2- ترکیب ایده آلت برای تخت آهنین رو انتخاب کن. اعم از شاه (یا ملکه)، دست، اعضای شورای کوچک، اعضای گارد پادشاه (با ذکر فرمانده)، و رئیس رداطلایی ها.

3- پیشگویی موردعلاقه ات توی کتاب کدومه، دوست داری سرنوشت این پیشگویی چی بشه.

4-

به نظرت اگه 8 هزار آنسولید با 10 هزار سرباز گولدن کمپانی و فیل هاشون بجنگند سرنوشت نبرد چی می شه. مفصلا شرح بده

5- صادقانه بگو اگه جای روس بولتون بودی به راب خیانت می کردی؟ چرا؟

6- نظرت رو در مورد تمام فرزندان ویسریس اول بنویس. (اسپویلر یادت نره)

از نفمه خارج می شیم

7- به نظرت اسکار امسال گیر کدوم فیلم میاد؟ کدوم یک از فیلم های اسکاری امسال رو دیدی؟ از اسکار به کنار کدوم یک از فیلم های امسال رو بیشتر خوشت اومده.

8- چه فیلم هایی رو تا حالا توی سینما دیدی؟

9- سریال ها و فیلم های مورد علاقه ات به تفکیک داخلی و خارجی رو نام ببر. (4 لیست، هر لیست ماکزیمم 5 تا)

10- تیم های اول تا پنجم المپیک سوشی کیا بودند؟ (نری تقلب کنی ها!!!) مسابقاتش رو می دیدی؟ اگه آره کدوم رشته رو بیشتر دوست داشتی؟

11- شکلک (های) مورد علاقه ات توی فروم چیه؟ از کدوم شکلک (ها) بدت میاد؟

12- 5 خودروی محبوبت رو نام ببر. دلیلت رو برای انتخابشون ذکر کن.

13- با ذکر علت از هر کدوم از دوتایی های زیر یکی رو انتخاب کن.

هانیبال-آتیلا

آلپ-هیمالیا

داوینچی-میکل آنژ

داستایوسکی-تولستوی

گاندی-ماندلا

بلگ کوتالیون-تورین تورامبار

چای-قهوه

مسی-رونالدو

14- در مورد هر یک از حواس 5 گانه ات یک سطر بنویس.

15- در هر یک از موارد زیر از 0 تا 20 به خودت چند می دی؟

تنبلی

خوش خوراکی

نظم

شوخ طبعی

سلیقه

احساساتی بودن

16- توی کدوم هنر، کدوم ورزش و کدوم فعالیت دیگهی ای استعداد بیشتری داری؟

17- فکر کن قراره اعدام بشی، وعده ی غذایی قبل مرگت رو بگو؟

18- یک فرد محافظه کار با ملاحظه رو ترجیح می دی یا یک فرد صریح بی ملاحظه. مرز بین دورویی و ریا با ملاحظه و احترام گذاشتن به دیگران چیه؟

19- نظرت در مورد تناسخ چیه؟ دنیا بر اساس تناسخ باشه بهتره یا بهشت و جهنمی که ادیان سامی وعده اش رو می دن؟

20- اگه جای فاوست بودی در ازای چه چیزهایی حاضر بودی روحت رو به مفیستوفلس (شیطان) بفروشی؟

21- نظرت در مورد هم. ج.نس. گ.را.یی چیه؟ به نظرت این که توی کشورهای غربی دارند براشون حقوق قائل می شن درسته یا نه؟

22- تا حالا به خود کشی فکر کردی؟ چند وقت به چند وقت و چه واقعی؟

23- رب النوع و الهه ی مورد علاقه ات در میان خدایان یونانی؟ یک مذکر، یک مونث.

24- کارتن مورد علاقه ات توی دوران کودکی؟

25- در آخر بیا و این خط و مشیت رو توی نغمه یک بار و برای همیشه برای ما مشخص کن. ما هم تکلیفمون رو بدونیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم سرمایی که استاد آمون با خودش از دیوار آورده اونقدر شدیده و صندلی داغ چنان یخ زده که نه تنها تعداد سوال ها کم شده، بلکه سرعت پاسخ گویی بهشون هم به حلزون و اینا رسیده!

سلام بر استاد آمون، مرموز ترین کاربر وستروس!

این هم از سوالات من: (اگه تندتر می جنبیدی و زودتر جواب میدادی الان یکی دیگه نشسته بود و سوالای من بهت نمیرسید! :دی)

1. به نظرت چرا من بهت گفتم مرموزترین کاربر؟! خودت اینو قبول داری؟

2. نظرت درباره این که این همه مدت این همه آدم رو سرکار گذاشتی چیه؟! (این که هیچ کی نمیدونست دختری یا سه روحی در یک بدن؟! )

3. راستشو بگو، دلت میخواست رو صندلی بشینی یا مجبور شدی؟!

--خب جدی بشیم!--

4. چجوری با نغمه آشنا شدی؟ با تالکین چطور؟

5. به نظرت از بین 5 پادشاه + منس ریدر و دنریس تارگرین کدومشون شاه/ملکه بهتری برای وستروس میشد؟

6. دوست داری نغمه چجوری تموم شه؟ به نظرت مارتین جچوری تمومش میکنه؟ (دوتا سواله جدا جواب بده!)

7. دلت میخواد کدوم یکی از بچه های وستروس رو بیشتر بشناسی؟ کدوما رو دلت میخواد از نزدیک ببینی؟

8. به نظرت تو این مدت و این همه بحثی که شده، من در مجموع کدوم طرفی بودم؟ یعنی برآیند بردارهام به کدوم جهت بوده؟! (جالبه برام که بدونم نظر بقیه چیه!)

9. چقدر آدم اجتماعی ای هستی؟

10. از انجام دادن چه کاری بیشتر از همه لذت میبری؟ تفریح مورد علاقه ات چیه؟

11. از چه خصوصیت اخلاقی بیشتر خوشت میاد و از کدوم بیشتر بدت میاد؟!

12. از اون آدم هایی هستی که 10دقیقه با کسی هم کلام بشی سریع همه زندگیتو براش میریزی بیرون یا از اونایی که 10سال هم با کسی دوست باشی لام تا کام باهاش حرف نمیزنی و درد دل نمیکنی؟!

13. تو فروم آواتار کی به نظرت از همه قشنگ تره؟! (بگو رنلی بگو رنلی! )

14. علایق و سلایق (!) موسیقیایی، سینمایی و ادبیاتی ت رو کامل تشریح کن! (فکر کنم کیوان ریزتر پرسیده قبلا، هر چی اونجا جا مونده اینجا بگو!)

خب دیگه همینا کافیه... بیشتر از این اذیتت نمیکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من صبر کردم یه چند سری جواب ببینم بعد سوال بپرسم ولی خب نشد و چند روز هم نیستم پس بپرسم و برم.

جای شکرش باقیه.

1. رابطه این زوج هایی که پایین می نویسم رو به ترتیب خوب به بد مرتب کن و توضیح بده راجع بهشون.

سم-گیلی / جان-ایگریت / میرا-جوجن / دنریس-جورا / تیریون-جیمی /

یورون-ویکتوریان

ترتیب خودت عالیه.

2. باز هم اولویت بندی کن.

راک _ پاپ _ ترنس _ کلاسیک _ سنتی _ سیمفونیک متال

راک_ پاپ _ کلاسیک _ سمفونیک متال _ ترنس _ سنتی

موسیقی _ کتاب _ فیلم _ سریال _ ورزش

کتاب _ موسیقی _ فیلم _ سریال _ ورزش

تهران _ امیرکبیر _ شریف _ علم و صنعت _ خواجه نصیر _ بهشتی

شریف _ امیرکبیر _ تهران _ بهشتی _ علم و صنعت _ خواجه نصیر

کوئین، پینک فلوید، بیتلز، Police، آناتِما، نیروانا

نیروانا _ کوئین _ بیتلز _ پینک فلوید _ بقیه رو نمیشناسم.

3. رتبه کنکور؟ 2000

از انتخاب رشته و دانشگاهت راضی هستی؟ (توضیح، اگه نه چی رو الان انتخاب می کنی)

از دانشگاهم خیلی راضیم ولی از رشتم نه. موقع انتخاب این رشته جو گیر شدم و وقتی قبول شدم بیشتر. ولی الان میبینم نه این رشته خیلی به درد زن ها میخوره نه خیلی بهش علاقه دارم. الان دوست دارم رشته برق و قدرت رو انتخاب کنم

4. شغل رویاییت چیه؟ (بدون هیچ محدودیتی) حالا با توجه به توانایی هات شغل رویاییت چیه؟

بدون محدودیت: پروفسور جراح مغز و اعصاب و فارغ التحصیل از هاروارد

با توجه به توانایی: مهندس برق

5. اگه می تونستی هر شرکتی تو دنیا رو که اراده کنی داشته باشی. کدوم رو انتخاب می کردی؟ (تا 3 تا می تونی انتخاب کنی)

اپل و برادران وارنر

6. شعف برانگیز ترین اتفاقی که تا حالا تو نغمه افتاده ؟

مرگ جافری

7. کشته شدن کدوم شخصیت شادت کرده؟ (اگه چندین تا هستن بالطبع اونی که بیشتر از بقیه مسرورت کرده)

جافری

8. یکی از نقاشی هات رو آپ کن. (کاملاً مختاری که نکنی این کار رو)

9. عطر مورد علاقه؟

Elizabeth Arden

10. بهترین و بدترین فصول نغمه. (حداکثر 3 تا تو هر کتگوری)

بهترین: فصل عروسی سرخ مال کتلین و ضمیمه فصل پنجم.

بدترین: اولین فصل جیمی تو کتاب سه و فصل شاهزاده در برج مال آریانه. فکر کنم اسمش همین بود

11. بزرگترین مشکل نغمه؟

به نظرم مارتین بعضی مواقع زیادی به بعضی از شخصیت هاش بها میده.

12. بدترین حالتی که نغمه می تونه واسه زهرا تموم شه؟

اگان بمیره.

13. نظرت راجع به اپلای چیه ؟

علاقه زیادی بهش دارم.

14. اگه مختار بودی جنسیت، محل تولد، سال تولد و سال و محل فوتت رو انتخاب کنی، چجوری انتخاب می کردی؟

جنسیت: مونث، محل تولد: نیویورک. منهتن، سال تولد: سال تولد فعلیم، سال فوت، 2050، محل فوت: کنار اقیانوس آرام

15. بهت بگن یا باید یکی که میشناسی رو بکشی یا کشته می شی چه می کنی؟ (خیلی نزدیک نیست بهت فقط می شناسیش، عواقبی مثل زندان و ... هم بعدش نداری)میکشم.

16. تو اولین برخوردت با یک شخص چه چیزی اول توجهت رو جلب میکنه؟ (ظاهری و اخلاقی جدا)

ظاهری: قد بلند، صدای خوب، خوش لباس بودن، خوش صحبت بودن، قیافه نسبتا خوبی داشتن.

اخلاقی: با ادب بودن، خنثی نبودن، پر حرف نبودن، زیادی کنجکاو نبودن.

17. چه رفتار فراگیری بین مردم بیشتر از همه رو اعصابت پاتیناژ می ره؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردن.

18. واسه اشخاص زیر مجازات و کادو در نظر بگیر. (جواب سینا رو بخون سر لوحه قرارش بده )

شهابمجازات: با شرح کامل پیشینه میدمش یه روز و نصفی دست دنریس تا ببینم باهاش چیکار میکنه. کادو: از دنیای اموات ریگار رو خبر میکنم تا با بلاریون نجاتش بده.

مانوئلمجازات: هرچی وسیله الکتریکی و ارتباطی اعم از موبایل و لب تاپ داره رو میسوزونم. کادو: یه روز کامل میبرمش تو شرکت اپل تا هرچی میخواست رو بتونه مجانی از اونجا برداره.

علیمجازات چی هست؟؟؟؟؟؟ کادو: یه تور هالیوود گردی با حضور لنا هدی به عنوان تور لیدر می برمش.

آرمینایه روز و نصفی میدمش دست ریمن فری. یه قرار ملاقات با ریچارد مدن میذارم و آرمینا رو هم با خودم میبرم.

سینامجازات:گذاشتن پست در فروم رو تا سال بعد رو براش ممنوع میکنم. کادو: یه تور دور دنیا با حضور بازیگر مارجری میبرمش.

ساممجازات چی هست؟؟؟؟؟کادو: شرکت اپل رو به نامش میکنم.

رنلیمجازات چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟ کادو: یه قرار ملاقات حضوری با مارتین در آمریکا براش میذارم.

وینترفل مجازات: به مارتین سفارش میکنم این سه چهارتا استارک باقی مونده رو بکشه. کادو: کل کتابای نغمه و دانک و اگ رو به صورت اورجینال و همینطور ترجمه شده براش می خرم.

منمجازات: حق استفاده از اینترنت رو در هر مکانی که باشی ازت میگیرم. کادو چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

19. کدوم یکی از شخصیت های نغمه رو راحت می تونی باهاش زندگی کنی و کدوم رو به هیچ وجه نمی تونی تحمل کنی. (شخصیت های اصلی ترجیحاً، گرگور رو واسه دومی انتخاب نکن مثلاً )

با مارجری میتونم راحت زندگی کنم.

تیریون رو اصلا نمیتونم تحمل کنم.

20. 9 تا آهنگ مورد علاقه _ 9 تا خواننده/گروه مورد علاقه _ 9 تا آلبوم مورد علاقه

9 تا؟؟؟؟ چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟

آهنگ: Broken _ Bring me to life _ call me when you're sober _ everybody's fool _ here without you _ imaginary _ is it true _ lithium _ smells like teen spirit

گروه و خواننده:نیروانا _ بیتلز _ اونسنس _ سیثر _ ادل _ یوهانا _ هایده _ لیدی گاگا

21. عدد مورد علاقه

11

22. 3 تا فیلم مورد علاقه ات

کریسمس مبارک _ قوی سیاه _ رستگاری از شاوشنگ

23. soundtrack های مورد علاقه ات

24. کسایی که راس خاندان ها هستن رو با توجه به علاقه ات بهشون مرتب کن.

(یه بار با توجه به کتاب 1، یه بار با توجه به کتاب 5 )

کتاب 1 : ادارد _ تایوین _ رابرت

کتاب 5: دوران _ استنیس _ دنریس یا اگان _ سرسی _ میس تایرل _ رابرت ارن _روس بولتون _ پتایر

25. نظرت رو به طور کامل راجع به ایسوس در مقایسه با وستروس بنویس.

به نظرم ایسوس و وستروس مثل یه قصر و یه خونه معمولی میمونن. ایسوس از هر نظری پیشرفته تر از وستروسه. وستروس اگه از سیتادل فاکتور بگیریم فقط تو جنگ و بازی لرد ها خلاصه میشه و همین باعث عقب موندگیش میشه ولی ایسوس همه چی داره. از تاجران اصناف مختلف گرفته تا قدرت های نظامی و گروه های قاتلان خطرناک و مزدوران. حتی به نظرم فرهنگ وستروس نسبت به ایسوس خیلی بسته تره و اینو از اونجایی میگم که دورنی ها که یه زمانی اهالی ایسوسی بهش مهاجرت کردن الان نسبت به بقیه مناطق وستروس فرهنگ فابل تحمل تری دارن.

26. 5 تا مشکل اساسی دنیا

الان فقط یه مشکلش به ذهنم میرسه. خیلی بی رحمه.

27. چه خصیصه ای رو به هیچ عنوان نمی تونی تحمل کنی ؟

غرور

28. چیزی که خیلی می خوایش و با پول می شه خریدش و چیزی که خیلی می خوایش ولی با پول نمی شه خرید.

چیزی که خیلی میخوام و با پول میشه خریدش: یه خونه بزرگ جلوی اقیانوس

چیزی که خیلی میخوام ولی با پول نمیشه خریدش: برگشتن به گذشته.

30. اسباب بازی مورد علاقه ات در دوران بچگی

یه شیر بود که اسمش رو گذاشته بودم آقا شیره.

31. فرض کن جای تیریون ای تو کتاب 5، احساساتت راجع به جیمی رو شرح بده.

ازش متنفرم و آرزوی مرگش رو دارم چون تنها کسی که توی خاندانم دوسش داشتم و فکر میکردم از همه بهتره بهم دروغ گفته.

32. جایگاه عقل و احساس رو از نظر خودت شرح بده.

از نظرم اول باید عقل باشه و بعد احساس اما به نظرم نباید این جایگاه همیشگی باشه و باید گاهی اوقات تغییر کنه.

33. تا حالا شده مرگ بازیگری، خواننده ای ... ناراحتت کنه؟ کی بیشتر؟

نه. تاحالا پیش نیومده.

34. نظرت راجع به کپیتالیسم چیه؟ اگر بخوای اصلاحش کنی چی کار می کنی؟ نظام کدوم کشور رو بیشتر می پسندی؟ بهترین نظام از نظرت چیه؟

نظر مثبتی نسبت بهش دارم.

من نظام کشوری مثله استرالیا رو از همه بیشتر ترجیح میدم.

35. سریال هایی که دیدی رو همراه با شخصیت های محبوب و منفورت توشون نام ببر.

بازی تاج و تخت: محبوب: تیریون، منفور: استنیس

دکستر: منفور: دکستر مورگان، محبوب: دبرا

36. دیدت نسبت به آدمها مثل هابز ه (انسان ها بالطبع غیر اجتماعی و شرور اند) یا مثل لاک و روسو که نسبت به ذات انسان دید مثبت دارن ؟ توضیح

راستش من چیزی درباره دید لاک و روسو نسبت به انسان ها نمیدونم اما با عقاید هابز مخالفم خصوصا با اون نظرش درباره وضع طبیعی. به نظرم دیدگاه هابز مربوط به اکثریت انسان ها میشه نه همه انسان ها چون همه انسان ها خودخواه و درجنگ دائمی با دیگران نیستن و هنوز آدمایی پیدا میشن که برعکس این ویزگی ها رو داشته باشن.

در کل خیلی خوشم نمیاد دنیا رو اینقدر سیاه و ترسناک ببینم برای همین به شدت با عقاید هابز مخالفم.

37. نظرت بطور کامل راجع به آنارشیسم.

ظاهرش به نظرم خوبه حتی بعضی از هدف هاشون رو هم میپسندم اما به نظرم تو این دنیا خیلی نمیشه یه همچین اهدافی رو عملی کرد. حداقل الان نمیشه.

38. یه آرزویی که همیشه داشتی. (با پول نمی شه خریدش: خونه، ماشین و ... ) مثلاً من همیشه دوست داشتم بتونم همچین کاری بکنم:

http://www.ralphspic.com/HUGE%20Wave.jpg

منم این کارو خیلی دوست دارم.

2 تاش رو هم می ذارم احیاناً اگه قبل از اتمام صندلیت برگشتم.

سوالاتت اشکم رو دراورد!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم سرمایی که استاد آمون با خودش از دیوار آورده اونقدر شدیده و صندلی داغ چنان یخ زده که نه تنها تعداد سوال ها کم شده، بلکه سرعت پاسخ گویی بهشون هم به حلزون و اینا رسیده!

اگه شما هم صد و یک سالتون بود اینقدر کند پیش می رفتید.

سلام بر استاد آمون، مرموز ترین کاربر وستروس!

درود.

این هم از سوالات من: (اگه تندتر می جنبیدی و زودتر جواب میدادی الان یکی دیگه نشسته بود و سوالای من بهت نمیرسید! :دی)

اشتباه بزرگی کردم!

1. به نظرت چرا من بهت گفتم مرموزترین کاربر؟! خودت اینو قبول داری؟

خیر. قبول ندارم. اگه میپرسیدی بهت میگفتم دخترم.

2. نظرت درباره این که این همه مدت این همه آدم رو سرکار گذاشتی چیه؟! (این که هیچ کی نمیدونست دختری یا سه روحی در یک بدن؟! )

سه نفر میدونستن من دخترم. یالا بیان اعتراف کنن. اصلا چرا اون سه نفر خصوصا کیوان چرا به هیچکی نگفتن؟؟؟؟؟؟

3. راستشو بگو، دلت میخواست رو صندلی بشینی یا مجبور شدی؟!

دلم میخواست ولی نه اینقدر زود. حداقل بعد سه نفر دیگه میخواستم رو صندلی بشینم.

--خب جدی بشیم!--

4. چجوری با نغمه آشنا شدی؟ با تالکین چطور؟

نغمه بواسطه سریالش شناختم و تالکین رو بواسطه سری فیلم ارباب حلقه ها.

5. به نظرت از بین 5 پادشاه + منس ریدر و دنریس تارگرین کدومشون شاه/ملکه بهتری برای وستروس میشد؟

رنلی.

6. دوست داری نغمه چجوری تموم شه؟ به نظرت مارتین جچوری تمومش میکنه؟ (دوتا سواله جدا جواب بده!)

خودم که دوست دارم آریانه و اگان بشن ملکه و شاه وستروس ولی فکر کنم مارتین آدر ها رو پیروز جنگ با انسان ها کنه.

7. دلت میخواد کدوم یکی از بچه های وستروس رو بیشتر بشناسی؟ کیوان کدوما رو دلت میخواد از نزدیک ببینی؟همه رو.

8. به نظرت تو این مدت و این همه بحثی که شده، من در مجموع کدوم طرفی بودم؟

یعنی برآیند بردارهام به کدوم جهت بوده؟! (جالبه برام که بدونم نظر بقیه چیه!)

یه براتیون-تارگرینی که بیشتر به سمت تارگرین ها گرایش داره.

9. چقدر آدم اجتماعی ای هستی؟متوسط رو به بالا.

10. از انجام دادن چه کاری بیشتر از همه لذت میبری؟ تفریح مورد علاقه ات چیه؟

قدم زدن و گاهی هم پیانو زدن. البته اگه بشه اسمش رو پیانو زدن گذاشت!

11. از چه خصوصیت اخلاقی بیشتر خوشت میاد و از کدوم بیشتر بدت میاد؟!

از صبور بودنم خوشم میاد و از اینکه هروقت عصبانی میشم کنترلم رو از دست میدم خیلی بدم میاد.

12. از اون آدم هایی هستی که 10دقیقه با کسی هم کلام بشی سریع همه زندگیتو براش میریزی بیرون یا از اونایی که 10سال هم با کسی دوست باشی لام تا کام باهاش حرف نمیزنی و درد دل نمیکنی؟!

بستگی به طرفش داره. اگه یه غریبه باشه خب یه کم از زندگیمو میگم که دلم وا شه اگه طرف آشنای قابل اعتماد باشه بعد دو سه سالی یه چیزایی بهش میگم اما اگه غیر قابل اعتماد باشه خب هیچوقت نمیگم.

13. تو فروم آواتار کی به نظرت از همه قشنگ تره؟! (بگو رنلی بگو رنلی! )

رنلی

14. علایق و سلایق (!) موسیقیایی، سینمایی و ادبیاتی ت رو کامل تشریح کن! (فکر کنم کیوان ریزتر پرسیده قبلا، هر چی اونجا جا مونده اینجا بگو!)

بیشتر طرفدارم گروه های موسیقیم تا خواننده ها خصوصا گروه های راک و اونسنس و سیثر رو از همه بیشتر میپسندم.

همه ژانر های فیلم رو میپسندم به شرطی که فیلمش خوب باشه نه یه چیزی باشه مثه اره.

ادبیات هم تقریبا همه انواعش رو میپسندم جز غنایی.

خب دیگه همینا کافیه... بیشتر از این اذیتت نمیکنم! [/color]

یعنی بهترین سوال هایی بود که ازم پرسیدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می ریم سراغ سری دوم سوال ها فقط اگه ممکنه یه کم بیشتر تو جواب هات توضیح بده سری اول راضیم نکرد : 

بیست و یکم : از بین این چهار مورد یکی رو انتخاب کن و دلیلت رو هم بگو : علم ، ثروت ، قدرت ، شهرت

نکته : اگه علم داشته باشی یا مثلا قدرت داشته باشی دلیل نمی شه که ثروتمند هم باشی یا مثلا ثروت برات قدرت نمیاره . فقط یکی رو می تونی داشته باشی .

بیست ودوم : شخصیت های زیر رو از نظر زیبایی در سریال نغمه مرتب کن 

برین از تارث ، سانسا استارک ، لایسا ارین ، دنریس تارگرین ، مارجری تایرل ، کتلین استارک ، سرسی لنیستر ، اریا استارک ، یگریت ، یارا گریجوی ، اوشا ، تالیسا استارک ، رز ، ملیساندر ، میرسلا براتیون ، شیرین براتیون ، سلیس فلورنت ، میری ماز دور ، گیلی

بیست وسوم : زیبا ترین اثر هنری بصری رو که دیدی توصیف کن

بیست وچهارم : از فوبیا رنج می بری ، اگه اره از چه نوعش

بیست وپنجم : نظرت رو در مورد جملات زیر بگو

The night is dark and full of terrors

Chaos is a ladder

When you play the game of thrones, you win or you die

Our's is the fury

I am Daenerys Stormborn

بیست و ششم : تا چه حد انتقاد پذیر هستی

بیست و هفتم : م.ا.ه.و.ا.ر.ه دارین

بیست و هشتم : بهترین و بدترین روز های سال

بیست ونهم : تفریحاتت چیه ، اوقات فراغتت رو چه جوری می گذرونی

سیم : بهترین روز زندگیت چی بوده ، یعنی روزی که خیلی خوشحال و راضی بودی . اگه شخصیه نگو

سی ویکم : کتابی که خیلی دوست داری بخونی ولی وقت نمی کنی و همین طور فیلمی که خیلی دوست داری ببینی ولی وقت نمی کنی

سی ودوم : نظرت در مورد دین و مذهب چیه ، ایا فرد مذهبی هستی

سی وسوم : اهل شعر خوندن هستی ، کدوم شاعر ایرانی رو بیشتر دوست داری ، معاصر و قدیمی

سی وچهارم : تو شبکه های اجتماعی فعالیت داری ، پلاس ، اینستا ، ...

سی وپنجم : کدوم دانشگاه درس می خونی ، رشته ات چیه ، واقعا به رشته ات علاقه داری

سی وششم : از بین سیستم عامل های موجود روی گوشی های هوشمند کدوم رو ترجیح می دی ، دلیل انتخابت رو بگو و مزیت و ایراد هر سیستم عامل رو هم بگو ، ios ، اندروید ، ویندوز فون ، بلک بری

سی وهفتم : گفتی من یک براتیون واقعی هستم ، بگو یک براتیون واقعی چه خصوصیاتی باید داشته باشه ، به نظرت به جز من و کینگ رابرت براتیون واقعی دیگه ای داریم

سی وهشتم : نظرت رو در مورد جوایز اسکار امسال بگو ، به نظرت این درست بود که باز هم به هابیت اسکار ندادن

سی ونهم : بهترین دیالوگ های نغمه مال کیه ، نظرت رو در مورد دیالوگ های استنیس هم بگو      

چهلم : به نظرت مارتین برای استنیس چه پایانی در نظر گرفته ، توضیح بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

می ریم سراغ سری دوم سوال ها فقط اگه ممکنه یه کم بیشتر تو جواب هات توضیح بده سری اول راضیم نکرد :

بیست و یکم : از بین این چهار مورد یکی رو انتخاب کن و دلیلت رو هم بگو : علم ، ثروت ، قدرت ، شهرت

نکته : اگه علم داشته باشی یا مثلا قدرت داشته باشی دلیل نمی شه که ثروتمند هم باشی یا مثلا ثروت برات قدرت نمیاره . فقط یکی رو می تونی داشته باشی .

از اونجایی که فقط میتونم یکیشون رو انتخاب کنم پس ثروت رو انتخاب میکنم. من علم و قدرت رو میخوام تا من رو به جایی برسونن و مایه آسایش و راحتیم بشن ولی وقتی باعث نمیشن که هیچکدوم از این حالات بوجود بیان برای چی انتخابشون کنم؟

بیست ودوم : شخصیت های زیر رو از نظر زیبایی در سریال نغمه مرتب کن

برین از تارث ، سانسا استارک ، لایسا ارین ، دنریس تارگرین ، مارجری تایرل ، کتلین استارک ، سرسی لنیستر ، اریا استارک ، یگریت ، یارا گریجوی ، اوشا ، تالیسا استارک ، رز ، ملیساندر ، میرسلا براتیون ، شیرین براتیون ، سلیس فلورنت ، میری ماز دور ، گیلی

مارجری تایرل ، دنریس تارگرین ، سانسا استارک ، ملیساندر ، سرسی لنیستر ، رز ، آریا استارک ، کتلین استارک ، میرسلا براتیون ، یگریت ، اوشا ، تالیسا استارک ، شیرین براتیون ، سلیس فلورنت ، گیلی ، یارا گریجوی ، لایسا ارن ، برین از تارث ، میری ماز دور

بیست وسوم : زیبا ترین اثر هنری بصری رو که دیدی توصیف کن

درست یادم نیست ولی یکی از بهترین آثاری که دیدم یه نقاشی بود از یه مادر و دخترش که تو یه مکان تاریک انگار چشم به راه کسی بودن. نقاشی خیلی طبیعی بود و نقاش حالت ها و احساسات افراد رو خیلی خوب در چهره مادر و دختر منعکس کرده بود طوری که هنوزم وقتی یاد نگاه تو چشم های مادر میوفتم بغضم میگیره. رنگ ها هم خیلی خوب با هم ترکیب شده بود و لباس های مادر و دختر انگار واقعی بودن.

بیست وچهارم : از فوبیا رنج می بری ، اگه اره از چه نوعش

بعید میدونم این مشکل رو داشته باشم ولی من بدجور از کوسه میترسم طوری که حتی از نگاه کردن به عکسش هم نفرت دارم.

بیست وپنجم : نظرت رو در مورد جملات زیر بگو

The night is dark and full of terrors

یکی از بهترین شعار هایی که میشه واسه یه خاندان گذاشت. یه جورایی ترسناکه.

Chaos is a ladder

یه واقعیته و هرکسی بتونه این کار رو عملی کنه یه آدم قدرتمنده.

When you play the game of thrones, you win or you die

یکی از بهترین حرف های سرسی و کتاب و یه واقعیت و یه تهدید عالی.

Our's is the fury

شعار جالبی نیست.

I am Daenerys Stormborn

این جمله نشون میده که گوینده این حرف چقدر اعتماد به نفس داره و خب حقم داره.

بیست و ششم : تا چه حد انتقاد پذیر هستی

از 20 به خودم 12 میدم. البته بستگی داره که کی ازم انتقاد کنه مثلا اگه برادرم باشه میزنمش ولی اگه مادرم باشه به خوبی انتقادشو میپذیرم.

بیست و هفتم : م.ا.ه.و.ا.ر.ه دارین

بله

بیست و هشتم : بهترین و بدترین روز های سال

بهترین: روز تولدم ، بدترین:روز اول بهمن.

بیست ونهم : تفریحاتت چیه ، اوقات فراغتت رو چه جوری می گذرونی

معمولا با قدم زدن یا کتاب خوندن یا رفتن به باشگاه اوقات فراغتم رو میگذرونم و تفریحاتمم همینان.

سیم : بهترین روز زندگیت چی بوده ، یعنی روزی که خیلی خوشحال و راضی بودی . اگه شخصیه نگو

سی ویکم : کتابی که خیلی دوست داری بخونی ولی وقت نمی کنی و همین طور فیلمی که خیلی دوست داری ببینی ولی وقت نمی کنی

کتاب: جنگ و صلح، فیلم:نجات سرباز رایان (برایان؟)

سی ودوم : نظرت در مورد دین و مذهب چیه ، ایا فرد مذهبی هستی

به نظرم اعتقاد به خدا خوبه و به آدم آرامش میده ولی انجام مو به موی دستورات دین خصوصا تو این زمان به نظرم آدم رو یه کم گیج میکنه. از نظرم اگه آدم به خدا اعتقاد داشته باشه خود به خود به سمت خدا کشیده میشه و دیگه نیازی نیست کار ها و دستوراتی رو انجام بده که بعدا تو انجامشون شک کنه و کلا بیخیال خدا بشه.

سی وسوم : اهل شعر خوندن هستی ، کدوم شاعر ایرانی رو بیشتر دوست داری ، معاصر و قدیمی

معلومه که اهل شعر خوندنم. از شاعرای معاصر سپهری و اعتصامی رو خیلی دوست دارم و بین قدیمی ها طرفدار شعر های حافظ و مولانا هستم.

سی وچهارم : تو شبکه های اجتماعی فعالیت داری ، پلاس ، اینستا ، ...

تو اینستا و گوگل پلاس ولی فعالیت چندانی توشون ندارم.

سی وپنجم : کدوم دانشگاه درس می خونی ، رشته ات چیه ، واقعا به رشته ات علاقه داری

دانشگاه:خواجه نصیر ، رشته: مهندسی هوا فضا گرایش آیرودینامیک ، واقعا علاقه خاصی به رشتم ندارم.

سی وششم : از بین سیستم عامل های موجود روی گوشی های هوشمند کدوم رو ترجیح می دی ، دلیل انتخابت رو بگو و مزیت و ایراد هر سیستم عامل رو هم بگو ، ios ، اندروید ، ویندوز فون ، بلک بری

من اندروید رو ترجیح میدم.

یکی از دلایلم اینه که سیستم عامل اندروید رو خیلی از گوشی ها دارن و تهیه یک گوشی با این سیستم عامل خیلی سخت نیست ولی سیستم عاملی مثل ios فقط مخصوص اپله و تهیه گوشی های اپل با توجه به قیمتش یه مقداری سخته. تعداد بازی ها و برنامه های رایگان اندروید بیشتره و خود کاربر میتونه تغییراتی رو که دلش میخواد رو گوشی اندرویدی انجام بده درحالی که تا اونجایی که من میدونم ios به نسبت اندروید برنامه ها و بازی های رایگان کمتری داره و نمیشه مثله اندروید تغییرات زیادی توش ایجاد کرد.

از طرفی سرعت ios از همه بیشتره و فقط کافی اینترنت داشته باشی تا همه کارات راه بیفته و حتی برای آپدیت کردن برنامه هات لازم نباشه برنامه ی خاصی رو داشته باشی.

با اون دوتای دیگه آشنایی زیادی ندارم.

سی وهفتم : گفتی من یک براتیون واقعی هستم ، بگو یک براتیون واقعی چه خصوصیاتی باید داشته باشه ، به نظرت به جز من و کینگ رابرت براتیون واقعی دیگه ای داریم

اولین خصیصه ی مهمی که داری اینه که با تمام وجود از براتیون ها دفاع میکنی حتی در جایی که میدونی حق با اونا نیست. دیگه این که خیلی یه دنده ای و از حرفت برنمیگردی.

به جز شما و کینگ رابرت رنلی هم هست.

سی وهشتم : نظرت رو در مورد جوایز اسکار امسال بگو ، به نظرت این درست بود که باز هم به هابیت اسکار ندادن

بین این فیلم هایی که اسکار گرفتن من فقط دوازده سال بردگی رو دیدم. فیلم بدی نبود ولی به نظرم دیگه در حد گرفتن این همه اسکار هم نبود. فیلم جاذبه هم اینجوری که از تعریف های دیگران دستگیرم شده فیلم خیلی قشنگیه و حقش بود جایز بهترین فیلم رو بجای دوازده سال بردگی ببره.

راستش اون هابیتی که من دیدم در حد یکی دوتا جایزه اسکار بیشتر نبود که خب اونا هم به جاذبه رسید. کلا هابیت دو رو خیلی دوست نداشتم چون انتظاراتی رو که از جکسون داشتم براورده نشد. همون بهتر که هیچی نگرفت تا جکسون بعدی رو بهتر بسازه.

سی ونهم : بهترین دیالوگ های نغمه مال کیه ، نظرت رو در مورد دیالوگ های استنیس هم بگو

بهترین ها که مال تیریون و بعد از اون به نظرم مال سرسیه.

دیالوگ های استنیس دقیقا به شخصیتش میخورن و غروری رو که یه شاه در حرفاش داره رو دارن.

چهلم : به نظرت مارتین برای استنیس چه پایانی در نظر گرفته ، توضیح بده

به نظرم استنیس با اگان یا دنریس متحد میشه و بعد تو جنگ با آدر ها میمیره و قبل از مرگش ادریک استورم رو مشروع اعلام میکنه و اون وارث استورمز اند میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری