رفتن به مطلب
روس بولتون

ایا بازی جدیدی به دست تل تیل در حال ساخت است؟

Recommended Posts

طبق اعلام وب سایت معتبر آی جی ان(ign)استودیوی بازی سازی تل تیل(Tel Tale)که دو بازی موفق مرده متحرک و گرگی در میان ما(The Wolf Among Us) را در کارنامه دارد در حال ساخت عنوانی از روی رمان “بازی تاج و تخت” جرج آر.آر مارتین است.

هنوز مشخص نیست که این اقتباس از سریال تلویزیونی انجام گرفته یا اقتباسی با داستان مستقل از سری کتاب های نغمه ای از آتش و یخ است،این در حالیست که جواب مسئولان تل تیل گیمز به آی جی ان در مورد این شایعات اینگونه بوده:

“ما از این قبیل شایعات که حول بازی‌های بعدی‌مان می‌چرخد زیاد می‌شنویم.ما رسما نظری در این رابطه نداریم.”

با توجه به رزومه کاری این شرکت و عناوینی همچون مرده متحرک(اقتباس از کمیک های رابرت کرکمن و انتخاب به عنوان بهترین بازی سال توسط بسیاری از وب سایت های معتبر در زمینه بازی های رایانه ای و همچنین در همایش اسپایک) و بازی تحسین شده گرگی در میان ما(اقتباس از کمیک بوک های Fables) میتوان به نتیجه کار سازندگان کاملا اطمینان داشت!

نظر شما چیست؟

آیا با ساخت بازی دیگری از روی کتاب های این نویسنده بزرگ موافق هستید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من بازیThe walking dead رو تجربه کردم و با توجه به این که کلا زیاد بازی می کنم به نظرم بازی که قراره از روی داستان نغمه ساخته بشه باید خیلی خوب از کار در بیاد . البته ایراد بازی های این شرکت گرافیک پایینشه که من رو کمی اذیت می کنه . ولی همین که دارن یه بازی جدید از این داستان می سازن خیلی خوبه . به امید ساخت بازی های باکیفیت از شرکت های بزرگ تر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من Tell Tale عالیه. اگه بتونن یکم نقاشیاشو حماسی و هنری کنن خیلی خوب میشه ...

فکر کن وارد هرن هال ِ له و لورده شدی بشی ... به و به.

فقط Tell Tale تصمیمات خیلی توی بازیاش دخیلن. اونجوری که داستان ِ نغمه تغییر مُکُنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری