رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

به کینگ رابرت:

اتفاقا حرف من کاملا جدی بود. آخه خیلی تعجب کردم. هرکسی که من باهاش رفت و آمد دارم رشته دبیرستانش ریاضیه و وقتی من با شوق و ذوق دباره فروم و چیزهای دیگه سایت باهاشون حرف میزنم خیلی شیک میزنن تو ذوقم و میگن به پای ریاضیات نمیرسه!!!

البته من خودم بحث های اینجا رو با هیچی عوض نمی کنم.

به جوری:

من از ریاضی متنفرم! امیدوارم بهتون بر نخورده باشه!

خدمت به محضر حضورت استاد بحسای اینجا که خیلی بهتراز ریاضیاته ولی((بحثایه اینجا+هفت جلد کتاب نغمه+تمامی کتابای جانبی نغمه<<فیزیک))

<<=کوچکتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
به کینگ رابرت:

اتفاقا حرف من کاملا جدی بود. آخه خیلی تعجب کردم. هرکسی که من باهاش رفت و آمد دارم رشته دبیرستانش ریاضیه و وقتی من با شوق و ذوق دباره فروم و چیزهای دیگه سایت باهاشون حرف میزنم خیلی شیک میزنن تو ذوقم و میگن به پای ریاضیات نمیرسه!!!

البته من خودم بحث های اینجا رو با هیچی عوض نمی کنم.

استاد، مطمئن باش برای افه گذاشتن همچین حرفی رو زدن، من خودم که دانش آموز ریاضی بودم، رتبه ی کنکور و درصد ریاضیم هم خوب بود، هیچ وقت جذابیتی تو ریاضی ندیدم.

به جوری: بسته ی پیشنهادی من برای کنکور مورد تایید هیچ خانواده ای نیست برای همین از ارائه ی پیشنهاد بهت معذورم.

کینگ رابرت ببین داش هیشکی افه نمیاد واسه اینجور چیزا بیا تو مدرسه ی ما ببین چقدر کشته مرده داره ریاضی،بعضی داریم ملاکش واسه دوسپسر اینهکه المپیاد ریاضیی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و من فکر می کردم من افسرده ام و امید به زندگیم صفره.

دقیقا کجاش به نظرت رنگ افسردگی داره تا روشنت کنم.

سر رابرت:

- اوا... چرا اینقدر از برق کینه داری رابرت جان؟!

- تو سری قبل سوالها یه جایزه خیلی خوب برای من در نظر گرفته بودی که یادم رفت پیگیریش کنم!! لرد استورمز اند بی زحمت.

نمی دونم، از فیزیک راهنمایی از بخش برق و الکتریسیته بدم میومد.

انتخاب خوبی بود.

کینگ رابرت ببین داش هیشکی افه نمیاد واسه اینجور چیزا بیا تو مدرسه ی ما ببین چقدر کشته مرده داره ریاضی،بعضی داریم ملاکش واسه دوسپسر اینهکه المپیاد ریاضیی باشه

حالا من نمی گم بده یا ضد حاله یا ... ولی ریاضی کجا، فانتزی کجا. اینم بگم عذر می خواما من خودم هم ریاضی بودم، ریاضی جماعتا (بعض هاشون) یه حالت تکبر و نگاه از بالا به پایین به بچه های رشته های دیگه دارند. همینه که بدشون نمیاد برای بقیه فیس و افاده بیان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا کجاش به نظرت رنگ افسردگی داره تا روشنت کنم.

ریاضی جماعتا (بعض هاشون) یه حالت تکبر و نگاه از بالا به پایین به بچه های رشته های دیگه دارند. همینه که بدشون نمیاد برای بقیه فیس و افاده بیان.

نقل قول کرده بودم اون قسمتاش رو دیگه.

"در سن کم بمیرم، بدون این که درست و کامل مزه ی دنیا رو چشیده باشم."

"مرگ در تنهایی و بدون کسی در کنارم رو ترجیح می دم"

آخ که وقتی می رن دانشگاه و حساب کار دستشون می یاد چقدر جالبه.

دقیقا چجوری اثرشو خنثی کردی؟!!!!مرسدس و آئودیو فولکس واگن وبی ام و ماله المانن

حتماً همشون آلمانی اند دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون رابرت جان. جواب آخر هم خیلی خوب بود :دی فکر نمیکردم کارکترـت رو به فرمانده گارد پادشاه قانع کنی!

سوال 7 نور لامپ مهتابی مدنظر بود:دی البته خوشحالم مهتاب رو در نظر گرفتی، ویژگی جالبی ازت دستمون اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ممنون رابرت جان. جواب آخر هم خیلی خوب بود :دی فکر نمیکردم کارکترـت رو به فرمانده گارد پادشاه قانع کنی!

سوال 7 نور لامپ مهتابی مدنظر بود:دی البته خوشحالم مهتاب رو در نظر گرفتی، ویژگی جالبی ازت دستمون اومد

نه دیگه قرار نیست یه دورنی از فرمانده گارد پادشاه دیگه بالاتر بره. هدف اصلی انتقام بود که کامل حاصل شد.

لامپ مهتابی هم خوبه که.

به کیوان:

"مرگ در تنهایی و بدون کسی در کنارم رو ترجیح می دم"

آخه فکر کن، داری می میری، اگه اطرافیانت کنارت بشاند همه اش گریه می کنند و رو اعصابت راه می رن و همه اش مجبوری حرف های کلیشه ای بزنی و بشنوی و ... اصلا با سلیقه ی من جور در نمیاد. ولی وقتی تنهایی داری می میری می تونی راجع به چیزهای جالب فکر کنی و با رضایت خاطر بمیری.

اون یکی قسمت صرفا سلیقه است. توجیه نداره ولی ارتباطی با افسردگی و غمگینی هم نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه فکر کن، داری می میری، اگه اطرافیانت کنارت بشاند همه اش گریه می کنند و رو اعصابت راه می رن و همه اش مجبوری حرف های کلیشه ای بزنی و بشنوی و ... اصلا با سلیقه ی من جور در نمیاد. ولی وقتی تنهایی داری می میری می تونی راجع به چیزهای جالب فکر کنی و با رضایت خاطر بمیری.

اون یکی قسمت صرفا سلیقه است. توجیه نداره ولی ارتباطی با افسردگی و غمگینی هم نداره.

لزوماً اینجوری نیستا، مگه فیلمه.

حضور اطرافیان آدم می تونه آرامش بده، بالاخره اینان کسایی که واست مهم ان و ...

من با این تفکر اون نتیجه گیری رو کردم.

باز برداشت من این بود که علاقه ای به زندگی نیست. زندگی واست جذاب نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان:

آخ که وقتی می رن دانشگاه و حساب کار دستشون می یاد چقدر جالبه.

تازه وقتی میرن دانشگاه میفهمن چقدر رشتشون از بقیه سرترهبازم بیشتر افه میان.تو مدرسه ما که کلا ما تجربی ها رو جزو بشر حساب نمیکنیم مدیرم که کلا به ما میرسه تازه بچه های صنعتی شریفو دیدین کلا انگاری از اسمون افتادن.ایشالا دوسال دیگه مام میریم اونجا فیگور بگیریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گفتم الان بعد چند روز میام می بینم هنوز جوابمو ندادی ولی دیدم نه متهم خوبی هستی.

خب بهترین فیلمم که لوتره، و لوتر رو هم که همه دیدند. و از اون جا که حدس می زنم منظورت این بوده که لوتر نباشه، فیلم مورد علاقه ام توی سال 2014 رو تعریف می کنم.

فیلم یاسمین غمگین به کارگردانی وودی آلن و با بازی کیت بلانشت:

یاسمین که سابقا زندگی مجللی را به همراه همسر سابقش هل داشته بعد از آن که دادگاه همه ی دارایی هاش رو می گیره به نزد خواهرش گینگر توی شهر دیگه تا پیش او زندگی کنه. او که قبلا زندگی خیلی مجللی داشته الان مجبوره به یک زندگی با سطح خیلی پایین تر روی بیاره و این باعث شده از لحاظ عصبی دچار یک سری اختلالات بشه. گینگر که در اصل خواهر خوانده ی یاسمینه دو پسر از شوهر سابقش اگی داره و نامزدی به نام چیلی که قراره پیش او زندگی کنه، ولی به خاطر حضور یاسمین این کارو به عقب می اندازند. ادامه ی فیلم تقلای یاسمینه برای این که از شرایط فعلی خارج بشه، یاس و ناامیدیش و مشکلاتی که برای زندگی خواهرش و چیلی درست می کنه.

فیلم پره از فلش بک به زندگی قبلی یاسمین با هل. اول خونه ی مجلل و ثروت کثیر و زندگی مرفهشون، بعد کلاه برداری های هل که یاسمین بهشون بی اعتناست و وانمود می کنه ازشون اطلاعی نداره و در نهایت خیانت های هل به یاسمین.

فیلم پایان نسبتا شوکه کننده ای داره. بازی های فیلم عالیند خصوصا یاسمین (کت بلانشت) و گینگر (سالی هاوکینز). فیلمنامه اش هم خیلی خوبه و کاندید گرفتن اسکار هم شد. دیالوگ های فیلم هم شاهکارند.

خب آخرش چی شد؟؟؟؟؟

خب بدترین محکوم با اختلاف زیاد جناب عالی بودی. خیلی تاخیر می کردی و آخرش هم جواب ها رو نصفه و نیمه می دادی. کاری کردی من از این که اون قدر به سام ایراد گرفتم احساس عذاب وجدان کنم.

به نفرین هفت دچار شدی!

کوبریک: فقط فیلم اسپارتاکوسش رو دیدم که خودش معتقد بوده متعلق به خودش نیست (به خاطر درگیریش با تهیه کننده فیلم که شخصیت اصلی فیلم هم بود) برا همین نمی تونم نظری بدم.

مگه این فیلمو کرک داگلاس نساخته بود؟

متاسفانه دیگه نمیتونم ازت سوال بپرسم ولی از اونجایی که ما تارگرین ها بسیار انسان های شریف و صادق و حق شناسی هستیم باید اعتراف کنم که جوابات بسی رضایت بخش بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی خواستم کل داستان رو اسپویل کنم خب. فیلم 2014 ه. خیلی ها هنوز ندیدنش.

کوبریک کارگردان بود، کرگ داگلاس تهیه کننده و نقش اول. کل مدت فیلم رو هم می زدن تو سر و کله ی هم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یاشیاسان کینگ رابرت!والا از رو پستات گفتم از اون بچه های شر و شور یونی بودی

انگاری کلا برعکسی در ضمن راجب سوال اقا کیوان اونوخ پورشه مال ایتالیاس و اوپلم فک نکنم مال المان باشه!!اونوقت در حق اونا اجحاف نمیشه؟! من به نمایندگی از صنعت خودروی ایتالیا اتراز(اطراز،اتراظ،اعطراذ،...!!!!)دارم

یکی جواب گو باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انگاری کلا برعکسی در ضمن راجب سوال اقا کیوان اونوخ پورشه مال ایتالیاس و اوپلم فک نکنم مال المان باشه!!اونوقت در حق اونا اجحاف نمیشه؟! من به نمایندگی از صنعت خودروی ایتالیا اتراز(اطراز،اتراظ،اعطراذ،...!!!!)دارم

یکی جواب گو باشه

پورشه مال ایتالیاست؟؟؟؟

پورشه آلمانیه، مرکزش هم در زافن هاوزن نزدیکی اشتوتگارته. در حقیقت موسس کارخونه فردیناند پورشه دوست صمیمی هیتلر بوده و توی جنگ براش تانک هم می ساخته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی جواب گو باشه

پورشه مال ایتالیاست؟؟؟؟

پورشه آلمانیه، مرکزش هم در زافن هاوزن نزدیکی اشتوتگارته. در حقیقت موسس کارخونه فردیناند پورشه دوست صمیمی هیتلر بوده و توی جنگ براش تانک هم می ساخته.

معذرت،چون سوپراسپرت بود با ایتالیایی ها قاطی کردم از صنف خودروگران آلمانی نهایت تاسف مندی را دارامیباشم از این تریبون اعلام میدارم بخاطر تنبیه خودمان رفیتیم کل تاریخچه ی کمپانی و اقای پورشه تا نوه ی نوه ی نوش خوندیم،یا حضرت شلغم اعجب ادمی بود این فرنیناندپورشه:-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

21. پیچ و خم داستان و غافلگیری هاش خوب بود. (حقا که مخاطب خلف مارتینی)

26. با طنز پیچوندی سوال رو.

33. در جریان isport هستی؟ همون تیم goal ه .

38.

39. اون تیکه آخر

40. من برداشت متفاوتی از سوال Sun داشتم ولی خب جواب سوال من رو دادی.

پ.ن: به املای Sun و Son بیشتر توجه کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جریان sun و son چیه. اصلا سوال 40 چه ربطی به sun داشت...

26- دو سه تا سوال جدی هم داشتم. دیدم خیلی لوسند حذفشون کردم.

33- جدا؟ سر می زنم حتماً.

به وینترفل: منظورت از عاشق شدن توی سوال تا حالا عاشق یه کاراکتر کتاب شدی طوری که همش بهش فکر کنی؟ عاشق یه شخصیت تو یه فیلم چطور؟ نام ببر لطفا". دقیقا چیه؟ عاشق کاراکتر یک زن به صرف زن بودنش یا کلا یه کاراکتر به صورت عام؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جریان sun و son چیه. اصلا سوال 40 چه ربطی به sun داشت...

ربطش اینه که سوال من رو بجا سوال Sun of westeros جواب دادی و اول جوابات بهش هم نوشتی "پسر وستروس" که در اشتباهی.

اون isport.IR ه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
.

پ.ن: به املای Sun و Son بیشتر توجه کن.

من الان متوجه شدم من منظورم پسر بود ولی انگار معنیش خورشیده!

میگم با این سوات انگلیسیم بیام کتاب و ترجمه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ربطش اینه که سوال من رو بجا سوال Sun of westeros جواب دادی و اول جوابات بهش هم نوشتی "پسر وستروس" که در اشتباهی.

اون isport.IR ه.

من الان متوجه شدم من منظورم پسر بود ولی انگار معنیش خورشیده!

میگم با این سوات انگلیسیم بیام کتاب و ترجمه کنم؟

عجب چشم بصیرتی داشتم و خودم بی خبر بودم.

راستی الان خورشید وستروس هستی که قشنگ تره ولی خاندانت رو باید از استارک به مارتل تغییر بدی.

دستت درد نکنه رابرت جان! حالا دیگه من شدم ستون پنجم دشمن؟!

به دل نگیر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نوچ نمیشه که استارک و چجوری ول در کنم؟ حالا فک کنین ببینین شاید sun به معنی گرگ هم بوداااخخخخخ اصنwolf=sun

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر رابرت:

ممنونم برای جوابها. خیلی خوب جواب داده بودی. ببخشید که سوالی که بالا پرسیده بودی رو ندیدم اما جوابت همونی بود که می خواستم.منظورم هر نوع علاقه یا تاثیر پذیری زیاد بود.

از جوابهات در مورد کتابهای داستایفسکی خیلی خوشم اومد و احتمالا" امروز عصر برم خونه دوباره یه سری به برادران کارامازوف می زنم. دلم تنگ شده برا هر سه تا شون.

نمی دونم از کجا می دونستم که تاریخ دوست داری فکر کنم تو آردا یا همینجا اشاره کرده بودی و چون درد مشترک داشتیم ( تحصیل در رشته فنی و علاقه به علوم انسانی) خیلی تو ذهنم مونده بود. اما خیلی خوشحال نشدم که احتمالا" برای فوق در راستای همون مهندسی اقدام کردی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سر رابرت:

ممنونم برای جوابها. خیلی خوب جواب داده بودی. ببخشید که سوالی که بالا پرسیده بودی رو ندیدم اما جوابت همونی بود که می خواستم.منظورم هر نوع علاقه یا تاثیر پذیری زیاد بود.

از جوابهات در مورد کتابهای داستایفسکی خیلی خوشم اومد و احتمالا" امروز عصر برم خونه دوباره یه سری به برادران کارامازوف می زنم. دلم تنگ شده برا هر سه تا شون.

نمی دونم از کجا می دونستم که تاریخ دوست داری فکر کنم تو آردا یا همینجا اشاره کرده بودی و چون درد مشترک داشتیم ( تحصیل در رشته فنی و علاقه به علوم انسانی) خیلی تو ذهنم مونده بود. اما خیلی خوشحال نشدم که احتمالا" برای فوق در راستای همون مهندسی اقدام کردی.

از دیدن یک هوادار داستایوسکی توی فروم بسیار مشعوف شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رسما 95 درصد از قیافه ات رو حدس زده بودم جوسازی می کردی.

برای تجسم کافی نیست، عکستو بذار.

گریه انداختن رونالدو که کاری نداره، کافه پنالتی گیر رئال بیاد و ندن رونالدو!

موستانگ و slr رو پایه ام، ولی انصافا مینی؟؟!! زشت ترین ماشین دنیاست مینی.

بهت نمی خورد سادیستی باشی.

چکار اون ناپلئون بدبخت داری؟ آدم قحط بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رسما 95 درصد از قیافه ات رو حدس زده بودم جوسازی می کردی.

برای تجسم کافی نیست، عکستو بذار.

"کیوان: یه کمی لاغر و سبزه. قد بین 175 تا 180. موهاش سیاه و یک مقدار بلندتر از نرماله. شاید یه خط ریش نازک هم داشته باشه."

قرمز ها غلطه، سبز درست.

قدم اغماض کردم.

موی سیاه که هیچی.

می گفتی 70% من روم نمی شد اصلاً نقل قول کنم و بند و بساط.

کسی که سوال رو پرسیده (اسم فاعل "پرسیدن" چیه؟) اگه نتونست تجسم کنه چشم.

تو سوال بپرسی می رم می دم یکی قشنگ شرح بده که بتونی تجسم کنی.

گریه انداختن رونالدو که کاری نداره، کافه پنالتی گیر رئال بیاد و ندن رونالدو!

آخ که وقتی پنالتیش خورد تو صورت چک داشت گریه می کرد من تو آسمونا بودم ولی چه فایده که مه و خورشید و لیز خوردن جان تری در کارند.

ولی انصافا مینی؟؟!! زشت ترین ماشین دنیاست مینی.

جدی دلت اومد؟ مینی هموند وقتی می رن هند رو تجسم کن.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6b/Mini_Cooper,_1991.jpg

http://static.cargurus.com/images/site/2008/07/28/01/51/2008_mini_cooper_s-pic-28249.jpeg

http://cloudlakes.com/data_images/models/mini-cooper-one/mini-cooper-one-02.jpg

اینام اگه احیاناً تو تجسم مشکل داری.

بهت نمی خورد سادیستی باشی.

نصف خنده های یه جمع به سادیستیک بودن افرادشه.

خب قطعاً با هر کسی هم نه.

آخه کسی که می یاد به علی می گه نصف اسپویلر ها در مورد توئه می یاد واسه صفت سادیستیک اسمایلی می ذاره ؟!!

بذار دو روز بگذره بعد Hypercritical بازی در بیار.

چکار اون ناپلئون بدبخت داری؟ آدم قحط بود؟

دائی جان ناپلئون رو ندیدی؟ اون قسمتی که یکی رو دیوار می نویسه "ناپلیون خر است" جزو قسمت های مورد علاقه منه.

اون همه اسمایلی گذاشتم جلوش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1: 175-180 سانت همون 183 سانته دیگه! بعد برای آدمای لاغر قدش اگه از نرمال بالاتر باشه به چشم نمیاد، باور نمی کنی برو از اطرافیانت بپرس، نود درصدشون تخمین بین همون 175 تا 180 می زنند. یه موی سیاه رو اشتباه گفتم. از 5 درصد هم کمتره.

2- خالد بولهروز سال 2006

3- نه برای مینی مشکل تجسم ندارم. بدم نمیاد از مینی ولی خداییش خیلی ماشین زشتیه.

4- ماهی گیری در آب گل آلود در روز روشن! من اون جمله رو در اوج معصومیت گفتم.

5- نمی دونستم. باز هم خر قحط نبود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری