رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

همیشه در حق خاندان مظلوم من ظلم شده حالا ظلم یه دورنیش زاده هم روش. ما صبوریم. صبر میکنیم. روز انتقام ما می رسد...

زمانی که شبی که انتهایی ندارد فرا می رسد خورشید میمیرد و تنها آتش وحشی و آتش اژدها راه نجات مردم و بازگرداندن سحر و خورشید است.

لازمه پشیمانی و اتحاد دوباره شما را آن هم به شرط یک ازدواج و ملکه شدن خواهر شاهزاده تان و چسباندن همیشگی خودتان به ما را یاد آور شوم؟

اون از بحث با شهاب اینم با استاد.

تو این تاپیک دو تا بحث راه اندختیم که هیچ ربطی به اینجا نداره. الان علی شاکی می یاد.

استاد اون تیکه دوم رو که خوندم قشنگ یه تارگرین واقعی تداعی شد برام.

پشیمانی؟‌!!!

اتحاد دوباره؟ شما به اینکه نتونی یه جا رو بگیری بعد پیشنهاد صلح بدی و تو رو خدا بیاین با ما ازدواج کنین چی می گین؟

The Conquest of Dorne lasted a summer[1] and ended with Daeron's death in 161AC at the age of 18 while trying to put down the Dornish rebellion

After the death of Daeron, Dorne successfully separated itself from the Seven Kingdoms

After King Daeron’s death, the newly-crowned Baelor I Targaryen desired peace

with Dorne.

Baelor returned to King's Landing having negotiated a marriage between his cousin Daeron and the Dornish Princess Myriah Martell, sister to the then-ruling Prince of Dorne, as a means of making peace with Dorne.

هی من نمی خوام از دورن تعریف کنم و رفرنس بدم نمی ذارین که آخه.

علی جان خواستی اینا رو برداری بذاری تو یه تاپیک دیگه می شه اسمش رو بذاری "برائت دورنیش ها از تارگرین جماعت؟ "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مجبور شد قید راک رو بزنه، جلوی روی پدرش وایسه، گارد یه شاه دیوونه بشه که اون رو فقط به عنوان یک گروگان برای ساکت کردن پدرش می خواد و باقی عمرش رو توی لباس سفید، تحت سوگندی که نمی تونه بشکنه بپوسه.

جیمی قشنگ رفت پیش ایریس و گفت تو رو خدا بیا من رو عضو کینگز گارد کن، بابام می خواد لایسا تالی رو برام بگیره ولی من سرسی رو می خوام.

معتقد نیستم که باید قسمش رو حفظ می کرد، ولی وقتی قسمش رو به خاطر یه دلیل دیگه شکونده و پیامدش رو هم دیده، این که میاد خودش رو قربانی نشون می ده قابل پذیرش نیست برام.

موقع پست دادن می خواستم بنویسم ردا طلایی ولی به سوتی پی بردم با این وجود آخرش هم یادم رفت و سوتی ه رو دادم.

سرش رو می زد نهایتا. شکنجه اش نمی کرد.

بعد خیلی بر عکس نتیجه گیریم رو ریشه یابی کردی. منظورم این بود که دنریس دقیقا کارهایی که به خاطرش دادخواهی می کنه و به دشمنان پدرش می گه خائن و غاصب، همون کار ها رو توی میرین انجام داده به شکل وخیم تر."جواب جنایت با جنایت" الان خودشم غاصبه دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همچین خودتونم کم مشتاق نبودید. هرچی نباشه فقیرترین، کم جمعیت ترین، ضعیف ترین از لحاظ نظامی و و و کلی چیز دیگه اید. معلومه که نمی تونید مستقل یه همچین جایی رو اداره کنید.

حالا خوبه ما هیچوقت شما رو ناامید نکردیم شما که تو ترایدنت ماشالا با یه یورش لین کوربرای تار و مار شدید و لوین عزیزتون هم با گلوی بریده مرد.

در هر حالت این ما نبودیم که پنهانی دنبال ازدواج و چسبوندن خودمون بودیم، این ما نبودیم که دختر و پسرمون رو به امید کمک کردن و ملکه شدن دنبال دو نفر فرستادیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد خیلی بر عکس نتیجه گیریم رو ریشه یابی کردی. منظورم این بود که دنریس دقیقا کارهایی که به خاطرش دادخواهی می کنه و به دشمنان پدرش می گه خائن و غاصب، همون کار ها رو توی میرین انجام داده به شکل وخیم تر."جواب جنایت با جنایت" الان خودشم غاصبه دیگه.

راجع به جیمی بیخیال، تا صبح من می گم تو می گی.

راجع به نتیجه گیری هم

(ببین زبون درازی با روی خوش چقدر بهتره)

همچین خودتونم کم مشتاق نبودید. هرچی نباشه فقیرترین، کم جمعیت ترین، ضعیف ترین از لحاظ نظامی و و و کلی چیز دیگه اید. معلومه که نمی تونید مستقل یه همچین جایی رو اداره کنید.

حالا خوبه ما هیچوقت شما رو ناامید نکردیم شما که تو ترایدنت ماشالا با یه یورش لین کوربرای تار و مار شدید و لوین عزیزتون هم با گلوی بریده مرد.

در هر حالت این ما نبودیم که پنهانی دنبال ازدواج و چسبوندن خودمون بودیم، این ما نبودیم که دختر و پسرمون رو به امید کمک کردن و ملکه شدن دنبال دو نفر فرستادیم.

دقیقاً این اشتیاق رو از کجا برداشت کردی ؟

ضعیف نشون دادن دورن که خودزنی ه، چنین جایی رو نتونستین بگیرین. اونم با اژدها و اونهمه دبدبه و کبکبه.

اونم دلیل اصلیش دقیقاً همون ناامید نکردنیه که گفتی.

بماند که بی لیاقتی اون ریگار و ایریس و ... بود که الیا دچار اون سرنوشت شد انتقام رو هدف اصلی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که تو رو متهم به منطق دنریسی نکردم که زبون درازی با روی بسته کنی.

بعد من اون شکلک خودم رو ترجیح می دم. این شکلک تو خیلی ضایع است. زبونش یه وریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اونجایی که با وجود داشتن استقلال حاضر شدید تحت فرمان تارگرین ها دربیاین.

دورن رو که فتح کردیم. فقط آخرش یه کمی گندش درومد

والا تا اونجایی که یادمه ما به هیچ مارتلی نگفتیم our heart's desire ولی گمون کنم یه مارتل اینو به ما گفت.

نکنه پس زده شدن شاهزاده ی جوانتون نشان از تمایلات قلبی ویژه ماست؟ لازم نیست که حماقت و توهمات شاهزاده ی جوانتون رو یادآور شم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از اونجایی که با وجود داشتن استقلال حاضر شدید تحت فرمان تارگرین ها دربیاین.

دورن رو که فتح کردیم. فقط آخرش یه کمی گندش درومد

والا تا اونجایی که یادمه ما به هیچ مارتلی نگفتیم our heart's desire ولی گمون کنم یه مارتل اینو به ما گفت.

نکنه پس زده شدن شاهزاده ی جوانتون نشان از تمایلات قلبی ویژه ماست؟ لازم نیست که حماقت و توهمات شاهزاده ی جوانتون رو یادآور شم؟؟

تحت فرمان ؟!!!

اون desire انتقام ه چه ربطی به تارگرین ها داره؟

اون پس زده شدن که جزو افتخاراته، فکر کن من باید با چه رویی می یومدم ننگ اینکه دنریس از کوئنتین خوشش اومده رو تحمل می کردم.

اول دروگو، بعد داریو، بعد کوئنتین. فکرشم ام می کنه.

بنده خدا فقط زیبایی دنریس رو شنیده بود فکر کرده بود خبریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بلی تحت فرمان

خب دوران اون حرف رو درباره ی دنریس زد دیگه!

اون پس زدن معنیش این بود که من میدونم تو یه شاهزاده ی دورنی ای اما شاهزاده بودنت، پدرت، ارتش دورن و هرچی دارید به اندازه قول من به هیزارد ارزش نداره. بعدشم هم که جناب کوینتین عصبانی شد و توهم زد و فکر کرد چون خون اژدها تو رگاشه اژدها سواره! و در نتیجه خودشو به کشتن داد و اژدها فرار کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بلی تحت فرمان

اون پس زدن معنیش این بود که من میدونم تو یه شاهزاده ی دورنی ای اما شاهزاده بودنت، پدرت، ارتش دورن و هرچی دارید به اندازه قول من به هیزارد ارزش نداره. بعدشم هم که جناب کوینتین عصبانی شد و توهم زد و فکر کرد چون خون اژدها تو رگاشه اژدها سواره! و در نتیجه خودشو به کشتن داد و اژدها فرار کرد!

البته فقط هیزارد هم نبود. توهم کنترل کامل بر فرزندان هارپی هم همراهش بود. به هر حال میرین نقد از وستروس نسیه بهتر بود.

ولی باز دلیل واقعیش هیزارد هم نبود. اون کسی که چشم دنریس رو کور کرده بود داریو بود. خیلی حرفه ها، باز رابرت به زمین و زمان قسم می خورد که سلطنت رو نمی خواد، ولی آدم این هم تشنه ی قدرت، شهوتش رو اولویت می داد.

پ.ن: این دنریس برای تنفر خیلی گزینه ی خوبیه. می شه همه جوره بهش گیر بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا استاد تا اونجا که من یادمه اینطوری هم نبود دیگه! دنریس برای این پس زد چون هرچی از وستروس میدونست فقط حرف های بقیه بود, در صورتی که میرینو خودش دیده بود , یکمم احساساتی شده بود میخواست به برده ها کمک کنه! یعنی تکلیفش با خودش مشخص نبود که وستروس میخواد یا میرین, اون بیچاره هم عصبی نبود میخاست خودشو ثابت کنه به دنریس شاید تحت تاثیر قرار بگیره و باهاش بیاد.

اینا چیزی میاد حالا اگه چیزی جز اینه که من عذر میخوام

بلی تحت فرمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بلی تحت فرمان

البته فقط هیزارد هم نبود. توهم کنترل کامل بر فرزندان هارپی هم همراهش بود. به هر حال میرین نقد از وستروس نسیه بهتر بود.

ولی باز دلیل واقعیش هیزارد هم نبود. اون کسی که چشم دنریس رو کور کرده بود داریو بود. خیلی حرفه ها، باز رابرت به زمین و زمان قسم می خورد که سلطنت رو نمی خواد، ولی آدم این هم تشنه ی قدرت، شهوتش رو اولویت می داد.

پ.ن: این دنریس برای تنفر خیلی گزینه ی خوبیه. می شه همه جوره بهش گیر بدی.

اخه این دنریسه!! یه دختر بچه طبیعیه اینقد سریع عاشق شه,اونم وقتی که داداشش وسیریس باشه و با اون وضعیت بزرگ شه. رابرت وقتی قیام کرد جوان جا افتاده ای بود و میدونست چی میخواد.

اصلا من تنها دلیلی که نمیخام دنریس ملکه شه همینه,هنوز خیلی زوده براش, پتانسیل جافری شدنو داره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان یکم توضیح میدی پست های من با چهره ام تفاوت داره یعنی چی؟! پست هام چجوریه چهره ام چجوری؟! کنجکاو گشته ام! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم مثله رنلی کنجکاو شدم ببینم قیافه و پست هام از نظرت چجورین!

من فقط آخر عمری اشاره کردم که دنی و اژدهایانش آخرین امید باقی مانده ما برای شکست آدرها هستن. این کجاش شکستن سوگنده؟؟

کور شود هر آنکس که نتواند حکومت پر قدرت و عالیه پدرم را ببیند!

حداقل تو آخر اون سوال روابط مشخص میکردی بهترین و بدترینشون کدومان. چون اینجوری گیج شدم. گمان میکنم آخرش ازت خواسته بودم واسه همشون دلیل بگی.

اون سوالو دقیقا خود کینگ پرسیده بود و من الان منظورش رو فهمیدم.

در آخر بگویم که پاسخ هایت موجبات رضایت بنده را فراهم کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان یکم توضیح میدی پست های من با چهره ام تفاوت داره یعنی چی؟! پست هام چجوریه چهره ام چجوری؟! کنجکاو گشته ام! :دی

من کلاً یه تصور متفاوتی داشتم از چهره ات و تصور من هم از پست ها بوجود اومده بود دیگه. واسه این می گم.

منم مثله رنلی کنجکاو شدم ببینم قیافه و پست هام از نظرت چجورین!

من فقط آخر عمری اشاره کردم که دنی و اژدهایانش آخرین امید باقی مانده ما برای شکست آدرها هستن. این کجاش شکستن سوگنده؟؟

کور شود هر آنکس که نتواند حکومت پر قدرت و عالیه پدرم را ببیند!

حداقل تو آخر اون سوال روابط مشخص میکردی بهترین و بدترینشون کدومان. چون اینجوری گیج شدم. گمان میکنم آخرش ازت خواسته بودم واسه همشون دلیل بگی.

اون سوالو دقیقا خود کینگ پرسیده بود و من الان منظورش رو فهمیدم.

در آخر بگویم که پاسخ هایت موجبات رضایت بنده را فراهم کرد.

خب تصوری که من با توجه به پست ها داشتم به واقعیت نزدیک بود، برعکس رنلی.

از کجا می گی "پرنس وعده داده شده" ربطی به آدرها داره؟ از اولم هنوز به تارگرین ها وابستگی داشت ایمون. بیخود ماست مالی نکن قضیه رو.

اشکالی نداره آدم به اشتباهات پدر اقرار کنه که. اگه همه اش در پی حاشا باشه خودشم می شه یه چیزی تو همون مایه ها.

شماره گذاشتم دیگه، آخرشم گفتم شماره می ذارم دیگه، خوبه شماره ها رو هم آبی کردم.

دلیل هم همون نظراتمه دیگه.

من یادمه یه بار آرمینا پرسید فقط.

خوب کلی نپرس بهت بگم.

مثلاً بگو اگه فلان بشه نظر تو چیه، دوست داری چی بشه.

منظورش رو فهمیدی ؟‌!!!

خب خدا رو شکر، از همراهان هم بپرس که راضی شدن یا نه من خیالم راحت شه دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون پیشگویی مربوط به دنریس و اژدهایانشه و ازدهایانم که ذاتا برعلیه سرما و آدر هان و این یعنی بزرگترین سلاح دربرابر آدرهان. من فقط آخر عمری یک جمله ی حکیمانه گفتم. دارید بیخودی متهمم میکنید!

اشتباهات؟؟؟ دیگه شما هرچی بگردی هم نمیتونی یه اشکال تو حکومت پدرم پیدا کنی و منکر اقتدارش بشی!

تا اونجایی که یادم میاد تالیسا از من سوال نپرسید. نه شک ندارم خود رابرت پرسیده.

کجای جمله خبری من با نمک بود؟ یعنی من اینقدر استعداد کشف نشده واسه شوخی کردن دارم؟ به خودم امیدوار شدم!

همراهان محترم که از همه چی و در همه حالی راضین. مهم راضی بودن من بود که اونم حاصل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون پیشگویی مربوط به دنریس و اژدهایانشه و ازدهایانم که ذاتا برعلیه سرما و آدر هان و این یعنی بزرگترین سلاح دربرابر آدرهان. من فقط آخر عمری یک جمله ی حکیمانه گفتم. دارید بیخودی متهمم میکنید!

اشتباهات؟؟؟ دیگه شما هرچی بگردی هم نمیتونی یه اشکال تو حکومت پدرم پیدا کنی و منکر اقتدارش بشی!

تا اونجایی که یادم میاد تالیسا از من سوال نپرسید. نه شک ندارم خود رابرت پرسیده.

کجای جمله خبری من با نمک بود؟ یعنی من اینقدر استعداد کشف نشده واسه شوخی کردن دارم؟ به خودم امیدوار شدم!

همراهان محترم که از همه چی و در همه حالی راضین. مهم راضی بودن من بود که اونم حاصل شد.

من می گم اون حرفش به خاطر تارگرین بودن خودش و دنریس بوده. حالا نظرت فرق داره دیگه

آها، اگه کشتن برادر به خاطر پسر دیوانه اشتباه نیست که خیلی هم خوب.

من فکر کردم منظورت اینه که شهاب از من پرسیده و جواب من رو نفهمیدی چی شد.

نگو می گی از خودت پرسیده. حالا که منظور سوال رو فهمیدی بیا جواب بده.

تازه الان خوندی اون تیکه رو؟

خیلی خوب بود. آدم یاد این مسابقه ها می افته که "در مرحله قبل فلان کردید حالا ..."

خب معلومه مرحله قبل اون کار رو کردن دیگه.

این همراهان همواره راضی نصیب همگان بشن روزی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بابا من در آخرین لحضات عمر پربارم یک جمله ای که ممکنه بسیا بسیار سرنوشت ساز باشه رو به سم گفتم شما چرا به خیانت ربطش میدی؟

خودش گفت که از قصد نبوده و تو ویکی هم نوشته که یه تصادف بوده. تازه تا آخر عمرشم عذاب وجدان داشت.

اگه خود سوال کننده دوباره بپرسه شاید جواب بدم ولی چون از مهلت پرسیدن سوال از من یک ساله که گذشته احتملا جواب نمیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بابا من در آخرین لحضات عمر پربارم یک جمله ای که ممکنه بسیا بسیار سرنوشت ساز باشه رو به سم گفتم شما چرا به خیانت ربطش میدی؟

خودش گفت که از قصد نبوده و تو ویکی هم نوشته که یه تصادف بوده. تازه تا آخر عمرشم عذاب وجدان داشت.

اگه خود سوال کننده دوباره بپرسه شاید جواب بدم ولی چون از مهلت پرسیدن سوال از من یک ساله که گذشته احتملا جواب نمیدم.

این که می گه باید به دنریس کمک کنیم و استاد واسش بفرستیم و ... یعنی می خواد حمایتش کنه دیگه.

دنیایی که انقدر بدبخته که یکی مثل دنریس باید نجاتش بده همون بهتر که نیست و نابود شه.

این رو به دور از هیچ گونه تارگرین ستیزی می گم. من می تونم n تا تارگرین برای نجات وستروس نام ببرم ولی دنریس بخواد چنین نقشی بازی کنه کتاب سریال در حد فیلم آبکی های هندی و ایرانی پایین می یاد.

نه تو رو خدا، می یومد و تا آخر عمرش با سرفرازی داستانش رو هم تعریف می کرد.

بله، بله، در جریانیم. به من بگن فهمیدن تمام نقشه های پیتر آسون تره یا اطلاعات گرفتن از استاد یه چند روز وقت می خوام که به نتیجه برسم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید هم حمایت بشه چون صاحب تنها اژدهایان دنیا و بزرگترین سلاح برای مقابله با آدرهاست و در حال حاضر تنها کسیه که میتونه سوارشون بشه و تربیتشون کنه.

حالا خود دنریس به جهنم یکی باید به اژدهایانش برسه و اونا رو برای نبرد آماده کنه دیگه.

من نمی فهمم چرا وقتی همه جا اشاره شده که از روی قصد نبوده و فقط یک تصادف بوده چرا اینقدر اصرار داری که خلاقشو ثابت کنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان

این نوع قضاوتت در مورد رابطه ادارد و جیمی و جیمی و بریندن بی انصافی در بی انصافیه. به جیمی حق می دی که اون کار ها رو بکنند، به اون دو تا حق نمی دی از دست جیمی شاکی باشند؟

حالا باز ادارد یه چیزی، اون بریندن چه دلیلی داشت که به جیمی احترام بذاره. اون بحث ایریس به جدا، جیمی اعتراف می کنه به کتلین که با خواهرش رابطه داشته، برن رو از بالای برج انداخته، قسم خورده علیه استارک و تالی ها شمشیر نکشه و حالا قسمش رو شکونده، از اون طرف تمام کسایی که برای بریندن عزیز بودند به دست خویشاوند های جیمی کشته شده بودند، به نظر من که رابطه اش با جیمی بیش از حد محترمانه بود.

جدا دوران و آریانه اول؟؟؟ اینا که رابطه شون خیلی یخ بود.

این typical فارسیش چی می شه؟

با قضاوتت در مورد باریستان موافقم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان

این نوع قضاوتت در مورد رابطه ادارد و جیمی و جیمی و بریندن بی انصافی در بی انصافیه. به جیمی حق می دی که اون کار ها رو بکنند، به اون دو تا حق نمی دی از دست جیمی شاکی باشند؟

حالا باز ادارد یه چیزی، اون بریندن چه دلیلی داشت که به جیمی احترام بذاره. اون بحث ایریس به جدا، جیمی اعتراف می کنه به کتلین که با خواهرش رابطه داشته، برن رو از بالای برج انداخته، قسم خورده علیه استارک و تالی ها شمشیر نکشه و حالا قسمش رو شکونده، از اون طرف تمام کسایی که برای بریندن عزیز بودند به دست خویشاوند های جیمی کشته شده بودند، به نظر من که رابطه اش با جیمی بیش از حد محترمانه بود.

جدا دوران و آریانه اول؟؟؟ اینا که رابطه شون خیلی یخ بود.

این typical فارسیش چی می شه؟

با قضاوتت در مورد باریستان موافقم.

اینکه بریندن بیشتر حق داره تا ادارد رو درست می گی.

مثلاً در مورد قسمی که می گی:

به نظر من اگه کسی می یاد شرایط کتلین رو برای آزادی بهت می ده باید بدون لحظه ای معطلی قبول کنی نه اینکه تریپ شرافت و صداقت و ... بیای که نه من چنین قسمی نمی خورم. اینکه کسی توقع داشته باشه الان جیمی به اون قول هاش عمل کنه تو نظر من خراب می شه.

توضیح دادم که اگه یکی رو می ذارم 1 معنیش این نیست که خیلی رابطه اینا خوبه.

دختر و پدری که از هم فاصله داشتن در حدی که آریانه می ره اون کار رو می کنه ولی انقدر قوی بوده Bond شون که الان اونا رو کنار گذاشتن و سعی در استحکام رابطه دارن واسه من جذابه. علاوه بر اینکه از هر دوتاشون خوشم می یاد. (دورِن بیشتر)

یعنی تو منظور منو نگرفتی دیگه !!!!

عادی، معمولی

normal for a person, thing, or group : average or usual

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از جوابات! میدونی چیه? درصد زیادی از جوابات با جوابای من یکی بود!!

من از همون ابتدایی با املا و لغت مشکل داشتم این اغماض یعنی چی?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ممنون از جوابات! میدونی چیه? درصد زیادی از جوابات با جوابای من یکی بود!!

من از همون ابتدایی با املا و لغت مشکل داشتم این اغماض یعنی چی?

خواهش می شود.

شباهت افکارمون باعث بسی خرسندیه.

از همون بچگی نرفتی یه لغتی مثل اغماض رو ببنی چیه که مشکل داشتی دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان پس جواب الکی هم میدی!!؟

چرا بار اول نگفتی باربادوسِ!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

24.فرض کن دختر/پسر دار شی(مبازکه خدا قسمت ما هم بکنه ) روابطش رو آزاد میزاری؟ تا چه حد؟

آره، در این حد که بهش بگم اگه مشکلی پیش اومد و کمک خواستی ما هستیم.

محدود کردن باعث می شه یه جا فوران کنه، حالا بیا و جمعش کن.

یعنی چی؟ یعنی اگه یه روز دخترت بیاد بهت بگه بابا من حامله م و میخوام بچه مو نگه دارم، بهش میگی بفرما؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری