رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

کیوان پس جواب الکی هم میدی!!؟

چرا بار اول نگفتی باربادوسِ!؟

اون حدس خودم بود.

بعد رفتم ببینم چقدر نزدیک گفتم که دیدم بله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

24.فرض کن دختر/پسر دار شی(مبازکه خدا قسمت ما هم بکنه ) روابطش رو آزاد میزاری؟ تا چه حد؟

آره، در این حد که بهش بگم اگه مشکلی پیش اومد و کمک خواستی ما هستیم.

محدود کردن باعث می شه یه جا فوران کنه، حالا بیا و جمعش کن.

یعنی چی؟ یعنی اگه یه روز دخترت بیاد بهت بگه بابا من حامله م و میخوام بچه مو نگه دارم، بهش میگی بفرما؟!

اینکه می گی بگه "می خوام نگه دارم" یعنی دو تا آپشن بوده که نگه داره یا نه.

اگه من چنین بچه ای تربیت کنم که اول اتفاق بیافته بعد تازه بیاد تصمیم بگیره که چه کنه خاک بر سرم.

تو معقوله بچه به نظر من شما تصمیم می گیری که بچه دار شی و این کار رو می کنی. هر حالت دیگه ای جز این مشکل داره.

بطور کلی اگه بچه ات رو خوب تربیت کرده باشی نیازی نیست مثل یه سوپروایزر هی چکش کنی و ببینی الان با کی رابطه داره، طرف چجوریه، در چه حد رابطه دارن و ...

منظورم اینه که خودش انتخاب می کنه، خودش تصمیم می گیره که کی و چجوری معرفیش کنه و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حلَه ؟!!

نبود دیگه ؟!!

نفر بعد رو احضار کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلَه ؟!!

نبود دیگه ؟!!

نفر بعد رو احضار کنم ؟

صبر بده بابا، چقدر عجله داری شما

من دوست دارم بدجوری بسوزونمت، ولی دلم به حالت می سوزه. نگو نمی تونم که پشیمون می شی.

با توجه به روال این دو سه ماهه محاکمه باید تصمیماتی راجع بهش گرفته بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب به نظرم بهتره یه دوره صندلی جریانش متوقف بشه چون اگه همینجوری پیش بریم ( که خیلی هم پیش رفتیم ) اکثر مهره های سایت رو می سوزونیم و کسی برای سوزوندن باقی نمیمونه ، ضمن این که هر بار که میگذره انگار شعله ها کم فروغ تر میشن .

تو یه فروم دیگه که درش فعال بودم صندلی داغ به صورت دوره ای برگذار میشد ، هر چند ماه یه بار سری جدید شروع میشد و چند نفر به بهترین شکل سوزونده میشدن .

پشنهادم اینه که صندلی آتشین حداقل تا ماه آخر تابستون خاموش بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صبر بده بابا، چقدر عجله داری شما

من دوست دارم بدجوری بسوزونمت، ولی دلم به حالت می سوزه. نگو نمی تونم که پشیمون می شی.

با توجه به روال این دو سه ماهه محاکمه باید تصمیماتی راجع بهش گرفته بشه.

من عجله ندارم، فقط به دلیل همون نکته سومی که گفتی من الان نمی دونم تایمش کی تموم می شه. کی باید یکی دیگه رو بشونم یا اصلاً باید بگم یا قراره تغییراتی بوجود بیاد.

همین.

الان این تناقضی که دچارشی منو خراب کرد اصن. لِهِ لِه.

نه به اون "بدجوری" ت نه به این دل سوزوندنت.

والا !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من بهتره بعد از سوزوندن کامل کیوان صندلی رو تعطیل کنیم تا همون آخر تابستون به نظرم خوبه بچه ها هم می تونن وقتشون رو بیشتر اختصاص بدن برای توسعه ی ویکی و همین طور پروژه ی کتاب صوتی

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من صندلی داغ آقای کیوان رو خوندم و برام یه سوالی پیش اومده.

ایشون توی یکی از جوابا گفته که تالکین رو ترجیح میده و اینکه بیشتر به داستاناشون ایراد وارد هست.

از یه طرفی هم هی از سریال نقد میکنه و ایراد میگیره. حالا یه سوالی ازتون داشتم.

خب اگه علاقه ی خاصی ندارید و داستان های تالکین رو ترجیح میدید پس اینجا چیکار میکنید؟ فروم آردا که بهتر بود واسه شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایشون توی یکی از جوابا گفته که تالکین رو ترجیح میده و اینکه بیشتر به داستاناشون ایراد وارد هست.

از یه طرفی هم هی از سریال نقد میکنه و ایراد میگیره. حالا یه سوالی ازتون داشتم.

خب اگه علاقه ی خاصی ندارید و داستان های تالکین رو ترجیح میدید پس اینجا چیکار میکنید؟ فروم آردا که بهتر بود واسه شما.

مطمئنین درست خوندین؟

کیوان که چند باری گفته فانتزی باز نیست و توی پاسخش هم گفت مارتین رو بیشتر دوست داره چون دز فانتزیش کم تره.

فکر کنم شاید منظورتون منه که گفتم یه مقدار تالکین رو بیشتر دوست دارم، چون به داستان مارتین ایراد منطقی بیشتری وارده.

البته من هم یادم نمیاد گفته باشم به نغمه علاقه ی خاصی ندارم و اگه علاقه ی خاصی نداشتم که اصلا این جا نبودم، ضمن این که اگه با این منطق بخوایم بریم جلو خود شما هم توی فروم وستروس اسم و آواتار وارکرفت رو گذاشتین، پس مسلمه که وارکرفت رو بیشتر دوست دارین فلذا می شه یه نتیجه ی مشابه هم برای خودتون گرفت. اصلا با این منطق نمی شه به نتیجه ای رسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه شهاب جامع و مانع جواب داد من چیزی نمی تونم اضافه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از یه طرفی هم هی از سریال نقد میکنه و ایراد میگیره. حالا یه سوالی ازتون داشتم. :D

خب اگه علاقه ی خاصی ندارید و داستان های تالکین رو ترجیح میدید پس اینجا چیکار میکنید؟ :-\ فروم آردا که بهتر بود واسه شما. /:)

مطمئنین درست خوندین؟

کیوان که چند باری گفته فانتزی باز نیست و توی پاسخش هم گفت مارتین رو بیشتر دوست داره چون دز فانتزیش کم تره.

فکر کنم شاید منظورتون منه که گفتم یه مقدار تالکین رو بیشتر دوست دارم، چون به داستان مارتین ایراد منطقی بیشتری وارده.

البته من هم یادم نمیاد گفته باشم به نغمه علاقه ی خاصی ندارم و اگه علاقه ی خاصی نداشتم که اصلا این جا نبودم، ضمن این که اگه با این منطق بخوایم بریم جلو خود شما هم توی فروم وستروس اسم و آواتار وارکرفت رو گذاشتین، پس مسلمه که وارکرفت رو بیشتر دوست دارین فلذا می شه یه نتیجه ی مشابه هم برای خودتون گرفت. اصلا با این منطق نمی شه به نتیجه ای رسید.

بله منظورم شما بود، با آقا کیوان اشتباه گرفتم.

منظور بدی نداشتم، فقط سوأل برام بود که مثلا شما با این وجود که این همه انتقاد میکنید از سریال و داستان، هنوزم پاش هستین و حتی یکی از کتابا هم ترجمه کردین ...

منم درسته آواتار و یوزرم مربوط به وارکرافته. اما خیلی وقته یوزر من QelThezad یا QelThuzad هست و خیلیا منو با این یوزر میشناسن. همونطور که به دنیای آردا و نغمه علاقه دارم، به دنیای وارکرافت هم علاقه دارم. ولی سعی کردم هیچکدوم رو از اون یکی برتر ندونم. چون هر کدوم داستان مخصوص خودشون رو دارن. یه زمانی هم درگیر آردا و وارکرافت بودیم. اما فعلا که به شدت درگیر دنیای نغمه شدیم. پس یوزرم چون از وارکرافت گرفته شده، به این معنی نیست که وارکرافت رو به نغمه ترجیح میدم و برعکس.

با تشکر از جواب شما. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر منم طبیعیه ! الان تو مدیریت وستروس هم داریم کسی رو که دنیای تالکین رو بیشتر دوست داشته باشه و کسی رو هم داریم که قبلنا تالکین رو با هیچ کس عوض نمیکرد ولی الان مارتین یه چیز دیگریست براش

منم قبلا از رابرت پرسیدم که چرا با وجودی که به سریال مدام 5 میده نگاهش میکنه، که گمان میکنم گفت چون از فیلم 5 هم لذت میبره برخلاف من .

خیلی از بچه ها هم از آردا اومدن اینجا ، آردا یه جورایی مادر وستروسه و تصمیم ساخت وستروس از اونجا درمون جوانه زد . موضوع آردا اینه که به نظر من اکثر پتانسیل های بحث و تبادل نظرش به فعل دراومده و درختی هستش که به میوه نشسته و میوه ها چیده شدن، خیلی سخته اونجا حرفی بزنی که زده نشده و یا نزدی یا باب جدیدی رو درش باز کنی و ... من خیلی تلاش کنم اونجا ماهی یکی دوتا پست بیشتر نمیتونم بدم .

در هر حال به نظرم اصلا لازم نیست نغمه شماره یک زندگیت باشه تا تو وستروس فعالیت کنی ، همین که از بحث لذت ببری کافیه .

پ ن : تصور فروم وستروس بدون رابرت تصوری میشه که یه گوشش خالیه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل توزارد جان ازم سوال پرسیده بودند که کدومشون رو بیشتر دوست داری و من به عنوان محکوم محاکمه باید یکی رو انتخاب می کردم، و انتخابم هم آردا و تالکین بود.

در مورد نغمه هم می گم کتاب رو اون قدر دوست داشتم که به خاطرش نشستم 3 جلدش رو به انگلیسی خوندم. به شدت هم تحسینش می کنم ولی اگه احساس کنم نقطه ی ضعفی هم داره نظرم رو می گم.

در مورد سریال هم باید بگم الزامی نیست که آدم حتما عاشق سریال باشه تا طرفدار نغمه باشه. مشابه همین رو توی وارکرفت هم دارم، از بازیش به شدت خوشم میاد، ولی کتاب هاش با این که تعداد زیادیش رو خوندم به نظرم بسیار معمولی و ضعیفند.

ریگار اون جایی که گفتی به فیلم و سریال های افتضاحی که از دیدنشون 5 می دی یه یادی از روح پر فتوح اساتید نه چندان محترم دانشگاهمون کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کینگ رابرت و کیوان آواتاراشون کیپ کام هستن و بیشتر اوقات هم ساز مخالف رو از ایشان میبینم.

واسه همین اگه اشتباه گرفتمون به خاطر شباهتتونه.

یادش بخیر یه زمانی به امضاش گیر داده بودیم که نکته ی ظریفی از سخن امام در مورد تارگرین ها درش نهفته بود ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
QelThezad » شنبه خرداد 23, 93 12:05 am[/url]"]کینگ رابرت و کیوان آواتاراشون کیپ کام هستن و بیشتر اوقات هم ساز مخالف رو از ایشان میبینم.

یادش بخیر یه زمانی به امضاش گیر داده بودیم که نکته ی ظریفی از سخن امام در مورد تارگرین ها درش نهفته بود ...

بازم که اشتباهی گفتی، امضای من نبود، امضای یکی دیگه از بچه ها بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
King Robert » شنبه خرداد 24, 93 6:47 pm[/url]"]
QelThezad » شنبه خرداد 23, 93 12:05 am[/url]"]کینگ رابرت و کیوان آواتاراشون کیپ کام هستن و بیشتر اوقات هم ساز مخالف رو از ایشان میبینم.

باو مگه امضات این نبود؟

"یک تارگرین خوب، یک تارگرین مرده است."

دیگه اینو به خوبی یادمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
QelThezad » شنبه خرداد 24, 93 11:41 pm[/url]"]
King Robert » شنبه خرداد 24, 93 6:47 pm[/url]"]

باو مگه امضات این نبود؟

"یک تارگرین خوب، یک تارگرین مرده است."

دیگه اینو به خوبی یادمه.

چرا این که مال من بود، فکر کردم یه امضای دیگه رو می گی که یکی دیگه از بچه ها (حامد اگه اشتباه نکنم) گذاشته بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام آمادگی خودمو برای جواب دادن به سوالات و محاکمه اعلام کنم

آیا کسی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sr Baristan » سه شنبه مرداد 27, 94 9:21 pm[/url]"]من میخوام آمادگی خودمو برای جواب دادن به سوالات و محاکمه اعلام کنم

آیا کسی هست؟

دوست عزیز، آخرین فردی که در صندلی داغ شرکت کرده (کیوان) باید نفر بعدی رو مشخص کنه. حداقل تا الان که قانونش همین بوده حالا نمی دونم تغییری در این قانون ایجاد شده یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » سه شنبه مرداد 27, 94 8:27 pm[/url]"]
Sr Baristan » سه شنبه مرداد 27, 94 9:21 pm[/url]"]من میخوام آمادگی خودمو برای جواب دادن به سوالات و محاکمه اعلام کنم

آیا کسی هست؟

دوست عزیز، آخرین فردی که در صندلی داغ شرکت کرده (کیوان) باید نفر بعدی رو مشخص کنه. حداقل تا الان که قانونش همین بوده حالا نمی دونم تغییری در این قانون ایجاد شده یا نه.

ممنون سر

کیوان خان کجایید؟من میخوام بشینم رو صندلی محاکمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا" برای بحث در مورد صندلی داغ به تاپیک مربوطه اش مراجعه کنید.

viewtopic.php?f=33&t=248

اینجا فقط سوال و جوابها انجام میشه. پستهای اخر رو به اون تاپیک منتقل می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه از اعضای شورا این بار حکم کنن راجب نفر بعدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا بحث این بود که یکی از بچه های شورا رو صندلی بشینه که بعدش دیگه نفهمیدم چی شد. راجع بهش صحیبت میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » چهارشنبه مرداد 28, 94 5:46 pm[/url]"]والا بحث این بود که یکی از بچه های شورا رو صندلی بشینه که بعدش دیگه نفهمیدم چی شد. راجع بهش صحیبت میکنیم.

ولی از پشت صحنه یه چیز دیگه دارن میگن

کیوان بیا اعلام کن دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیاین بیاین...اصن من درگیره این تاپیکم شدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری