رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

اون سوال تاسیس خاندان آزور آهای رو کلا پیچوندی!! بنده خدا کلی هم بند گذاشته بود!

بعد چرا به من جایزه ندادی؟! :دی

//

بهترین فیلم آرونوفسکی چشمه است که خیلی عالیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آزور و جورامون@

اون سوال خاندانو گذاشتم آخر سر جواب بدم یادم رفت کلا. الان جواب دادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درباره کارگردان ها فکر میکردم یک عشق تالکین پیتر جکسون رو اول بگه.

برام جالب بود همه به آرنوفسکی اشاره کردن ولی حرفی از فیلم شاهکارش نزدین: مرثیه ای بر یک رویا. Requiem for a Dream

نگار حداقل باید موسیقی متن معروف و بی نظیرش رو شنیده باشی.مو بر اندام آدم سیخ میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@نگار

یعنی واقعا سری مس افکت بهترین بازی که انجام دادی

قسمت اولش خوب بود، قسمت دومش شاهکار بود ولی قسمت سوم

به نظرم تو سبک نقش آفرینی مس افکت از اسکایریم و درگون ایج حسابی عقب تره.

و البته اگه کسی The Last of Us رو بازی کرده باشه دیگه هیچ بازی دیگه ای به نظرش نمیاد. همون ۱۰-۲۰ دقیقه ی اولش آدم رو به گریه می اندازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » سه شنبه شهریور 2, 94 3:26 am[/url]"]@نگار

یعنی واقعا سری مس افکت بهترین بازی که انجام دادی

قسمت اولش خوب بود، قسمت دومش شاهکار بود ولی قسمت سوم

به نظرم تو سبک نقش آفرینی مس افکت از اسکایریم و درگون ایج حسابی عقب تره.

و البته اگه کسی The Last of Us رو بازی کرده باشه دیگه هیچ بازی دیگه ای به نظرش نمیاد. همون ۱۰-۲۰ دقیقه ی اولش آدم رو به گریه می اندازه

آره نمى دونم چرا از سوميش خوشت نيومده ولى به نظر من واقعا خوب بود دومى که در شاهکار بودنش بحثى نيست و براى من حسابش کلا از بقيه بازي هاى که تا به حال تجربه کردم جداست. چون همين بازى باعث شد به سبک rpg علاقه مند بشم و دنبال کنم بازى هاى اين سبکو براى همين هميشه يه جايگاه ويژه بين بازى ها براش قائلم.

دراگون ايج نسخه آخرش inquisition عالى بود از همه لحاظ و جز بهترين بازى هاييه که تا به حال انجام دادم اما رتبه ى اول نيست.

در مورد اسکايريم و لست اف آس هم نظرى ندارم چون بازى نکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوالای سری اولمو پرسیدم،تو سری دوم سعی میکنم یکم چالشی باشه و یه کوچولو اذیتت کنم البته شرافت رو توشون رعایت میکنم و همیشه برای یه استارک احترام قایلم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Azor Ahai کم کم داری صندلی رو داغ می کنه. ایول!

نگار مدیونی اگر سوالی رو جا بندازی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیدم داره به نگار خوش میگذره، گفتم خودم دست‌به‌کار بشم. باید کاری کنیم که از نشستن روی صندلی پشیمون بشه

فقط شرمنده که تو نوشتن سؤال ها چند جایی اشتباه تایپی و نگارشی هست. چشام درد گرفت تا این‌همه رو تایپ کردم. فرصت کنم ویرایش می‌کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Azor Ahai » چهارشنبه شهریور 3, 94 2:19 am[/url]"]دیدم داره به نگار خوش میگذره، گفتم خودم دست‌به‌کار بشم. باید کاری کنیم که از نشستن روی صندلی پشیمون بشه

فقط شرمنده که تو نوشتن سؤال ها چند جایی اشتباه تایپی و نگارشی هست. چشام درد گرفت تا این‌همه رو تایپ کردم. فرصت کنم ویرایش می‌کنم.

والا فکر نکنم با میل و اراده نشسته باشه که پشیمون شه. ALREADY پشیمونه.

از لیست بازیگرهای زن و مردت راضی ام.

داشتم نگاه می کردم واقعاً سخت بود مرتب کردنشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار@

به نظرم دختر بودن اونم تو همچین دنیایی حتی اگه ملکه هم باشی واقعا هیچ خوبی نداره! چون اگه دختر لرد باشی که باید با پسر یه لرد دیگه ازدواج کنی یا اگه پدرت انقدر قدرتمند باشه که راهشو به دربار باز کنه شاید شانس ازدواج با شاهزاده ای که حتی یه بارم ندیدیش رو داشته باشی! (ازدواج سیاسی) اگر جز طبقه مردم عادی باشی هم که به سن تولیدمثل که برسی پدرت ردت می کنه که یه نون خور کمتر بشه! یا سر از pleasure house و اینجور جاها دربیاری! واقعا دوست ندارم تو هیچکدوم از این جایگاه ها باشم چون تو وستروس و کلا حکومت های فئودالی دخترا حق انتخاب ندارن و باید هرچی بقیه براشون تصمیم میگیرن همون کار رو انجام بدن!

گل گفتی

یاد این قسمت معرکه از گفت و گوی سرسی و کوان افتادم:

She nodded. “Uncle, may I ask you a question?”

“Whatever you wish.”

“Your wife … do you mean to bring her to court?”

“No.” Dorna was a gentle soul, never comfortable but at

home with friends and kin around her. She had done well by

their children, dreamed of having grandchildren, prayed

seven times a day, loved needlework and flowers. In King’s

Landing she would be as happy as one of Tommen’s

kittens in a pit of vipers. “My lady wife mislikes travel.

Lannisport is her place.”

It is a wise woman who knows her place.”

. ب

ا کاراکتر های نغمه یه تیم فوتبال درست کن. مربی و پزشک هم یادت نره. برای پزشک از استاد ها استفاده کن. راستی دلیل انتخابت برای هر پست رو هم توضیح بده

مربی: دورَن ( همیشه خارج از گوده و برنامه می چینه برای بقیه)

پزشک: کایبرن ( کارش درسته خوب! توقع نداشتی که پایسلو بگم؟ )

دروازه بان: دنریس

دفاع: ادارد _ استنیس _ داووس _ تایوین (برای چیزی که بهش اعتقاد دارن تا جایی که بتونن می جنگن)

هافبک: وریس _ بیلیش _ روس _ تیریون (فرصت طلبن و موقعیت های موجود رو خوب می بینن و هم خوب موقعیت برای خودشون ایجاد می کنن)

مهاجم: رابرت _ برندون (برادر ند) _ جیمی ( عشق انجام کاری بدون این که فکر کنن)

فوتبال نگاه میکنی؟ تیمت 12 نفره

سیستم 4-4-3 رواختراع کردی. مربی های خارجی باید بیان براشون دوره بزاری.

ایول azorahai خوب جایی گیرش آوردی . سوالای فوتبالی ازش بپرسین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
4. اگه یه دوشیزه زیبا بودی و مجبور بودی با یکی از افراد زیر ازدواج کنی کدوم رو انتخاب می کردی؟

درباره ی زندگیت با فرد منتخب حداقل 2 خط بنویس.

والدر فری، رمزی، گرگور گلکان، کرستر، ایریس

یعنی چی اگه یه دوشیزه زیبا بودی؟ دوشیزه معمولی یا دوشیزه زشت مگه چشه؟ بعد هم اینا که نام بردین پایسل هم از سرشون زیاده دیگه حالا چه اصراریه دوشیزه زشت و زیبا و اینا!

Tywin Lannister: خون گرم و به شدت شوخ طبعه! مجازات: plus one ـه دیت چارلز دنس و گوئندولین کریستی باشه جایزه: با کیت هرینگتون بره سینما ( خواستید می تونید بمونید خونه قسمت ده فصل پنجو مجددا ببینید )

از لجِ تایوین و اون دختره از تارت هم که شده قبول میکنم به شرطی که قول بده موهاشو ببنده و اسم ایگریت رو هم دیگه به زبون نیاره

والا من نظرم رو خونه ست بیشتر حالا تا نظر خانواده چی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار،

* قبل از حمله ی اگان پیش کدوم لرد... آره، در حد یک هزارم درصد سوتی هست. ولی تیم فوتبال 12 نفره رو کجای دلم بذارم

* چهره و ظاهر خودت... قسمت Appearance تو ویکی هست، منظورم این بود ولی با شرح و توصیف بیشتر. البته اگه دوست نداری، جواب نده.

* بیست ویژگی بد از جان... اگه از یه hater می پرسیدم براش آسون بود. راحت 200 تا لیست می کرد. گفتم از یه lover بپرسم که گفتنش براش سخت باشه

* از حسن انتخابت راضیم . خیلی چهره ولدمورت رو دوست دارم

* تیم فوتبال 12 نفره؟ مگه داریم، مگه میشه؟

دنریس دروازه بان!

* ادارد، وقتی که زندان افتاد... my bad . باید بیشتر توضیح می دادم. منظورم وقتی بود که واریس اومد پیشش و بهش پیشنهاد داد که برای جون دختر هاش اعتراف کنه که اشتباه کرده و جافری پادشاه مشروع هست.

* چرا لیست بچه ها رو مرتب نکردی؟

اصلا منو بذار آخر، ولی انجامش بده. هدف فقط تشنه کردن اعضای لیست به خونت بوده و هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا دنی رو گذاشتی دروازه چون از دروازه بان ها متنفری یا میخوای حسابی گل بخوره ابروش بره دلت خنک شه؟

ازوراهایی سوالت درباره ند تو زندان اشتباه نبود ند اونجا هم حق انتخاب داشت دیگه مرگ باشرافت یا زندگی باذلت. کوان یه جمله قشنگی داره تو این مایه ها:

بهتره با شرم زندگی کنی تا با افتخار بمیری!

ولی نگار با استادی تمام از جواب دادن در رفت. انتخاب سختیه برای همه.

کیوان @

قرار بود سوال سیاسی نپرسیما. نمیخوایم که جدی جدی بسوزونیمش. انتظار داری بگه از کاپیتالیسم خوشم میاد یا سوسیالیسم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » پنج شنبه شهریور 5, 94 10:21 am[/url]"]حالا دنی رو گذاشتی دروازه چون از دروازه بان ها متنفری یا میخوای حسابی گل بخوره ابروش بره دلت خنک شه؟

ازوراهایی سوالت درباره ند تو زندان اشتباه نبود ند اونجا هم حق انتخاب داشت دیگه مرگ باشرافت یا زندگی باذلت. کوان یه جمله قشنگی داره تو این مایه ها:

بهتره با شرم زندگی کنی تا با افتخار بمیری!

ولی نگار با استادی تمام از جواب دادن در رفت. انتخاب سختیه برای همه.

کیوان @

قرار بود سوال سیاسی نپرسیما. نمیخوایم که جدی جدی بسوزونیمش. انتظار داری بگه از کاپیتالیسم خوشم میاد یا سوسیالیسم؟

بابا سیاسی نیستش که.

انتظار دارم واقع گرایی داشته باشه و بدونه که سوسیالیسم با جمعیت 300 میلیونی جواب نمی ده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لیدی نگار

مرسی بابت جوابات

در مورد اون مکالمه ند و آریا واقعا دوسش دارم و جالبه و کل شخصیت آریا رو توش نشون داده

انتخاب زوجت فوق العاده بود

خب دیگه انسان کامل کلا رو کره زمین نیست فکر کنم واسه همین گفتم کدوم شخصیت

سوال 10 رو فقط سوالای من یا سوالای کلا دوستان؟

درباره اولین دستورت هم باید بگم خیلی جالبه چون اگه از منم این سوال میپرسیدن همین جوابو میدادم

باریستان کجاش دورو داره خانوم؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکردم درباره کاراستارکا جوابت چیزه دیگه ای باشه

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@نگار

برای چی باریستان عزیز رو دورو می دونی؟

نظرت در مورد دنریس عالی بود

@استاد امون

خیلی به مسائل تمیز نگاه می کنی چشم در برابر چشم وسط جنگ که جای جوان مرد بودن نیست یا می کشی یا کشته می شی در هر صورت بچه های اگان باید می مردن به نظر من کار دیمون درست بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great tom hanks » جمعه شهریور 6, 94 9:45 pm[/url]"]@نگار

برای چی باریستان عزیز رو دورو می دونی؟

نظرت در مورد دنریس عالی بود

@استاد امون

خیلی به مسائل تمیز نگاه می کنی چشم در برابر چشم وسط جنگ که جای جوان مرد بودن نیست یا می کشی یا کشته می شی در هر صورت بچه های اگان باید می مردن به نظر من کار دیمون درست بود

این دقیقا مشکلی که من با خیلی ها دارم. به نظر من نباید به اسم جنگ دیگه هر کاری کرد. کشتن جیهیریس با اون وضعیت (کلش چی شد آخر سر؟! ) واقعا وحشتناک بود. اگه هم مشکل چشم در مقابل چشمه، که باید خود ایموند رو میکشت. البته ایموند هم انتقام چشمش رو یه جورایی از لوکریس گرفت

حالا این یکی از دلایلی که من از دیمون بدم میاد. ول کردن زن و بچه هاش تو اون شرایط بحرانی و رفتن با نتلز عزیزش بعلاوه ی کلی کار دیگه، دلایل نفرت من از این موجوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر کنم بدونم واسه چی دنریس رو نگار دروازه بان گذاشته

یه گلر آخرین امید تیم برای گل نخوردنه و دنریس آخرین امید تارگرین ها برای بازگشت دوباره،با توجه به هدفمند انتخاب کردن بقیه پستا فکر کنم واسه گلر هم انتخاب خوبی بود

در ضمن سوال جالبی هم پرسیده بودین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا این محاکمه خیلی باحاله تازه دیدمش،تا الان سوالها و جوابهای نگار رو خوندم (طفلکی) قبلی ها روهم میخام بخونم،سوالها هم خوب بود اگه زودتر خبردار میشدم شاید بعضیهاش سوالهای من بود.

فقط یک سوال این قضیه محاکمه یک نفر تاکی ادامه داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فقط خواستم اعلام کنم که در دورو، نون به نرخ روز خوار ... (صفات مشابه) تنها نیست نگار.

قبلاً هم خیلی ها اینو گفتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بدترین سناریو های ممکن از نظر نگار واسه pov ها و افراد مورد علاقه و مورد نفرت. (pov ای رو گه پوکر فیسی ولش کن)

دنریس: ابر و باد و مه و خورشید و فلک دوباره دست به دست هم بدن تا ایشون کالاسار به اون عظمت رو بیاره طرف خودش و آخر سر هم بشینه روی تخت آهنین

تیریون: تا آخرش کنار دنریس بمونه و به خاطر دنریس کشته بشه

جان اسنو: کشته بشه و به عنوان یه خائن و قسم شکن ازش یاد بشه.

برن استارک: به دنریس در فتح هفت پادشاهی کمک کنه!

چقدر با دنریس بدی!!!

اینجا چقدر دنریس بدخواه داره

جیمی هم اشتباهات زیادی کرد ولی خیلی ها نمیدونم باید بگم باهاش احساس همدردی میکنن یا درکش میکنن یا... ولی همونا از دنریس بخاطر اشتباهاتش بدشون میاد و هیچ حس همدردی یا درک و... براش ندارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » شنبه شهریور 7, 94 9:08 pm[/url]"]
بدترین سناریو های ممکن از نظر نگار واسه pov ها و افراد مورد علاقه و مورد نفرت. (pov ای رو گه پوکر فیسی ولش کن)

دنریس: ابر و باد و مه و خورشید و فلک دوباره دست به دست هم بدن تا ایشون کالاسار به اون عظمت رو بیاره طرف خودش و آخر سر هم بشینه روی تخت آهنین

تیریون: تا آخرش کنار دنریس بمونه و به خاطر دنریس کشته بشه

جان اسنو: کشته بشه و به عنوان یه خائن و قسم شکن ازش یاد بشه.

برن استارک: به دنریس در فتح هفت پادشاهی کمک کنه!

چقدر با دنریس بدی!!!

اینجا چقدر دنریس بدخواه داره

جیمی هم اشتباهات زیادی کرد ولی خیلی ها نمیدونم باید بگم باهاش احساس همدردی میکنن یا درکش میکنن یا... ولی همونا از دنریس بخاطر اشتباهاتش بدشون میاد و هیچ حس همدردی یا درک و... براش ندارن.

خیلی هم اینجوری نیست،افرادی مثل علی و خود من از هوادارای سرسختشیم و وفادار به دنریس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار خانوم من حاضرم یه تاپیک بزنیم اصلا راجب دورو بودن سر باریستان شجاع بحث کنیم،قبوله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر سر باریستان شجاع و یکرو

گفتم تا جمع هواداران دنریس جمعه ما هم حضور بهم رسانیم

ولی نگار آخرش هم نگفت چرا این دنی بی نوای ما رو گذاشته تو دوازه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » شنبه شهریور 7, 94 11:53 pm[/url]"]درود بر سر باریستان شجاع و یکرو

گفتم تا جمع هواداران دنریس جمعه ما هم حضور بهم رسانیم

ولی نگار آخرش هم نگفت چرا این دنی بی نوای ما رو گذاشته تو دوازه؟

من فکر کنم بدونم واسه چی دنریس رو نگار دروازه بان گذاشته

یه گلر آخرین امید تیم برای گل نخوردنه و دنریس آخرین امید تارگرین ها برای بازگشت دوباره،با توجه به هدفمند انتخاب کردن بقیه پستا فکر کنم واسه گلر هم انتخاب خوبی بود

بعد این همه پست تو صندلی داغ چطوری به این نتیجه رسیدی واقعا؟

به این دلیل گذاشتمش تو دروازه که یکم توپ تو سر و صورتش بخوره حال کنم! یا مثلا به طور خیلی اتفاقی یکی از بازیکنا با تکل دوپا بره تو شکمش اتفاقه دیگه.. میوفته! اگر فکر کردین کوچکترین علاقه ای به دنریس دارم سخت در اشتباهین! من ترجیح میدم آدرها وستروس رو ببرن ولی دنریسو روی تخت آهنین نبینم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری