رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

پرنس ریگار، سرعتت خیلی پایینه ها! چرا هنوز سوالای رنلی و برندونو جواب ندادی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

انصاف داشته باشید سِر ! این سوالها رو نمیشه به سرعت و راحتی جواب داد ! اضافه بر این که از وقتی خوندمشون اصلا دل و دماغ برام نمونده .

اما تمام تلاشم رو میکنم که زودتر جواب بدم . با سپاس از رلور کبیر وقت زیاد مونده تا اعلام نفر بعدی و اگه اجازه بدید من تو این مدت به این سوال ها جواب میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار فکر کنم در تخمین توانایی های گالادریل دچار اشتباه و توهم شدی.

من که فکر نمی کنم گالادریل در هیچ کدوم از اون رویارویی ها شانس زیادی داشته باشد. دیگه نهایتا دو سه درصد جلوی ائووین و یه چهار پنج درصد جلوی ملیان و لوتین. در سایر موارد مرگی دردناک سرنوشت حتمی گالادریله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای وای ریگار جان تو چقد روشنفکری! واقعا انقد روشنفکری یا داری ادای روشنفکریو در میاری؟! یعنی به پسرت که همچین تمایلاتی داره اینا رو میگی؟!! واقعا؟!

حالا اگه دخترت بود چنین برخوردی رو می پذیرفتم ولی ازت بعید بود واسه پسرت چنین برخوردی کنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مورس : به سوال توجه کن ! همتون اومدین خواستگاری من ! :دی

به سر رابرت : خب فکر میکنم شما شناخت کافی نسبت به گالادریل ندارید، تالکین مشخصا اشاره میکنه که گالادریل در قدرت چیزی از فئانور، روح آتش و قدرتمندترین نخست زادگان کم نداره (توجه داشته باشین که اکتلیون و گلورفیندل که چنین قدرتی نداشتن هر کدوم یه بالروگ مایا رو شکست دادن پس بعید نیست گالادریل یا فئانور هم بتونن) . تو پیوست ارباب حلقه ها اونجایی که ارتش دولگولدور سه بار به لوتلورین حمله میکنه هم اشاره میکنه که قدرتی در لورین حاکمه ( گالادریل) که این نیروها توان شکستش رو ندارن و این گالادریل بود که در آخر بنیان دولگولدور(همون قلعه ای که گندالف تو این قسمت هابیت توش شکست خورد) رو با قدرتش نابود میکنه .

به تالیسا : چی بگم! خب نظرم همینه و فکر میکنم کار درست این برخورد باشه / چرا باید بین دختر و پسرم فرق بذارم ؟! این قضیه در دخترها طبیعتر از پسرها به نظر میرسه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره الان دقت کردم سوال خط سومی هم داشت انگاری!

به هر حال خوشحالم درخواست فرضی ما رو رد کردی! خلق و خوی ریگار مونث برام غیر قابل تصور بود:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار

اون چیزی که در اصل جلوی هجوم دول گولدور رو می گرفت، پیکان و نیزه های رنجرهای تیزبین الف بود نه گالادریل، ولی رو این حساب هم بگیم گالادریل جلوی نیروهای سایرون رو توی دوره ی افول سایرون می گرفت، ملیان تو دوره ی اوج قدرت ملکور هم جلوی قوای آنگبند رو گرفت.

اونی هم که استاد تالکین می گه گالدریل چیزی از فیانور کم نداره در مورد قدرت روحی و خصلت و ذات این هاست و نه قوای جسمی و توان رزمیشون که تو اون زمینه فینگولفین که رفت، ملکور رو به جنگ طلبید و بهش چند تا زخم زد خیلی قوی تر از فیانور بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه اتفاقا عجیبه که تالکین به نیروی اراده و تن گالادریل هم اشاره میکنه، تو قسمتی که گالادریل رو در روزگار نخست ( یعنی قبل این که حلقه قدرت رو داشته باشه یا تجربه ای در سرزمین میانه کسب کرده باشه) توصیف میکنه اینطور میگه : "تن و روان و اراده ای نیرومند داشت. هماورد اربابان معرفت و پهلوانان الدار در روزگار جوانی شان بود" .

در مورد مقایسه با فئانور هم میگه : " گالادریل بزرگترین کس در میان نولدور بود، مگر شاید فئانور، هرچند این زن بسیار خردمندتر از فئانور بود و حکمتش در طول سالیان بسیارفزون تر شده بود"

این جمله انگار خرد رو از بزرگی و قدرت جدا میکنه . یعنی گالادریل در بزرگی و قدرت (مگر شاید بعد فئانور) بزرگترین و در حکمت بالاترین بوده . از این رو پربیراه نیست اگه نتیجه بگیریم قدرت گالادریل بدون داشتن حلقه قدرت هم از تمامی الف ها برتر بوده و با داشتن حلقه یقینا نیروش بر تمام همنژادهاش میچربیده.

فین گولفین با مورگوت تک به تک جنگید، در حالی که فئانور به شبیخون بالروگها خورد و زخم برداشت، اونم بالروگ هایی که شخص مورگورت رو از دست آنگولیانت کبیر نجات دادن .

البته مقصودم این نیست که ارزش گالادریل رو در قدرتش نشون بدم، عزت و جلال گالادریل بیشتر در حکمت و یاری غیر نظامیشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار زمانی که بالروگ ها حمله می کنند که فیانور تنها نبوده که، فیانور هم یک ارتش همراهش داشته، در حالی که فینگولفین تنها با ارباب بالروگ ها می جنگید. ضمن این که باید فیانور حداقل یک بالروگ می کشت که ما بگیم فیانور هم قدرت بالروگ کشتن رو داشته. سوای اون من یادم می آد تو خود کتاب هم به برتری جسمی فینگولفین بر بقیه ی الف ها اشاره شده، هر چند محلش رو یادم نمی آد.

بزرگی هم که به برتری فیزیکی نیست، به ارج، منزلت و مقام و معرفت طرفه. قدرت هم که فقط توان فیزیکی نیست. بلگ شاید یکی از بهترین جنگجویان الف در تمام اعصار بود، ولی هیچ جا اشاره ای به بزرگی و قدرتش نمی شه.

تن نیرومند هم وقتی در مورد زن ها استفاد می شه الزاما معنی پهلوانی رو نمی رسونه.

ادامه ی ای بحث تو این تاپیک میسر نیست، اگه دوست داری می تونیم توی آردا ادامه اش بدیم آرون اون استار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار جان ممنون بابت جواب ها. خیلی خوب بودن. البته به جز اون پارتی بازی هایی که واسه گالادریل کردی! :دی

سری آخر سوالا رو فرستادم (و اصلا برام مهم نیست اگه بگی مهلت ارسال سوالا تمو شده! من که فرستادم! :پی)

پ.ن: از کینگ رابرت عزیز بابت این اپیزود عذرخواهی میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خبر ندارم اینجا چه خبره، چطوره، چی شده، چی نشده، درهرحال منم در بین سوالات رنلی، سوالاتم رو پرسیدم، ریگار هم جواب میده وگرنه باید بیاد جنوب :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا وقت تموم شده !

باید اون تاپیک قفل بشه و در اسرع وقت یه قاضی مناسب انتخاب بشه

شما آخه دیگه چرا دیمون ؟! ما که شیش و هشت هم رو گوش کردیم !

متنت زیبا اما در هر حال تلخ بود، پسر خوندت گیر روح بلاد ریون بشود انشاالرلور با آشی که به همراه هم برای من پختین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی گفتم مجری بزارین، از تجربه ی خودم بود دیگه، اینطوری من میتونم قانون رو دور بزنم :پی

خب منظورت از گوش کردیم نظری ندارم :وی اما به خاطر دوستی دیرینه 99سوالی رو که روی کاغذ نوشته بودم، فقط 33تاش رو تایپ کردم :دیــ تازه، هیچکدوم هم سخت نیستن

ممنون بابت تعریفت، به خودم امیدوار شدم البته با خط آخر، اشک خودم در اومد :'|

اون 6تا موسیقی هم اونقدر خوب هستن که چیزی توی دلت نمونه ریگار جان

پ.ن.

داشت یادم میرفت! :پی خودت بهتر میدونی چه چیزی باعث سقوط من به تالارهای ماندوس شد، پس نفرینت یبار کار کرده، دیگه دوبار کار نمیکنه :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
و

اون 6تا موسیقی هم اونقدر خوب هستن که چیزی توی دلت نمونه ریگار جان

ترکهایی که گذاشتی همه کاملا" داغند. تازه از تنور دراومدن. خودم وقتی دانلود می کردی بالای سرت بودن دیمون جان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ترکهایی که گذاشتی همه کاملا" داغند. تازه از تنور دراومدن. خودم وقتی دانلود می کردی بالای سرت بودن دیمون جان.

نگاه کنید، اینترنت رو توی وینترفل هم کنترل میکنن، امنیت نداریم ما -_-

:وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم ایام امتحانات هم دیگه کم کم تموم شده، اگه دوستان موافقند تاپیک محاکمه رو از سر بگیریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دوستان نوبت من هم تموم شد ، هرچند کمرم شکسته و حسابی سوختم اما هنوز به قدری جان در بدن دارم که یکی دیگه رو بسوزونم . چه کسی رو پیشنهاد میکنید بسوزونیم ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خسته نباشی ریگار جان

جواب هات خوب بود، درکل اصل سوالای من اون توصیف آهنگ ها بود که میدونستم جواب خوبی میگیرم و خیلی خوشم اومد

فقط یه نکته: مگه تو اژدها نیستی ریگار تارگرین؟ پس چرا سوختی؟ :/ :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط یه نکته: مگه تو اژدها نیستی ریگار تارگرین؟ پس چرا سوختی؟ :/ :دیــ

تا جاییکه یادمه قرار بود بعد از این صندلی نقطه ذوب تارگرینها رو اندازه گیری کنی ریگار!

اما حالا که قبل ازرسیدن به نقطه ذوب سوختی, چند حالت متصوره:

- تو ریگار واقعی نیستی.

- تو ریگار هستی اما ریگار اژدها نبوده.

- تو ریگاری, ریگار هم اژدهاست اما اژدها هم مثل هر موجود دیگه ای برشته میشه.

- کلا" تارگرینها خالی بند بودند.

به نظرم فرض چهارم صحیح تر به نظر میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به روی خودم نمیارم شما اما رها نمیکنید .

من از درون سوختم ( تلمیح به انیمیشن How to Train Your Dragon )، سوال ها مشکلی نداشت ، جواب دادن به بعضی هاش جیگرم رو کباب کرد . اینجا یادی میکنم از برندون معمار(رضیه ال آدر بزرگ له) که هنوزم که هنوزه نه فراموش کردم کاری که بامن کرد رو و نه میبخشم کاری که با من کرد رو .

آقا کسی پیشنهادی واسه سوزون نداره ؟!

اگه کسی خواست به سوال بالا جواب بده لطفا نظرشم در مورد این بگه که چه کسی رو قاضی کنیم، من پیشنهاد خودم سر استاد آمونه که هم خردمنده و هم شرافتمند و به خاطر لباس سیاهش هم کاری به مسائل خاندانی نداره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چه کسی رو قاضی کنیم، من پیشنهاد خودم سر استاد آمونه که هم خردمنده و هم شرافتمند و به خاطر لباس سیاهش هم کاری به مسائل خاندانی نداره .

استاد بشه قاضی ، استاد بی طرفه ، تا حالا تو بحث ها بودی ریگار جان

استاد همون قدر بی طرفه که بقیه ی اعضا هستند ، من سر تالیسا رو برای قاضی پیشنهاد می کنم چون تجربه ی نشستن رو صندلی رو هم داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چه کسی رو قاضی کنیم، من پیشنهاد خودم سر استاد آمونه که هم خردمنده و هم شرافتمند و به خاطر لباس سیاهش هم کاری به مسائل خاندانی نداره .

استاد همون قدر بی طرفه که بقیه ی اعضا هستند ، من سر تالیسا رو برای قاضی پیشنهاد می کنم چون تجربه ی نشستن رو صندلی رو هم داره

اگه به تجربه باشه که من و ریگار هم تجربه صندلی رو داریم

تازه ریگار چون عضو شوراست و تجربه نشستنش رو صندلی بیشتر از باقیمونه از نظر تایمی پس بهترین گزینه خود ریگاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه به تجربه باشه که من و ریگار هم تجربه صندلی رو داریم

تازه ریگار چون عضو شوراست و تجربه نشستنش رو صندلی بیشتر از باقیمونه از نظر تایمی پس بهترین گزینه خود ریگاره

اها ، ریگار بشه قاضی که دیگه هر کاری خواست بکنه 

اصلا من می گم چند نفر کاندید بشن و از بین اون ها رای گیری کنیم 

رای گیری به این صورت باشه که هر کسی نظرش رو به صورت پیام خصوصی برای ریگار بفرسته و بعد در پایان رای گیری ریگار انتخاب هر کاربر رو با اسم اون کاربر در یک پست منتشر کنه تا تقلبی هم صورت نگیره

پیشنهاد می دم نظرسنجی به مدت یک هفته برگزار بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری