رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

این تاپیک ساخته میشه تا بحث ها و انتقادات به سوالات و جواب های محاکمه به صورت تخصصی تر دنبال بشه . هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تبادل نظر من باب تاپیک محاکمه جز حوضه کاری این تاپیک خواهد بود .

قوانین این تاپیک در راستای قوانین کلی سایته از این رو اسپم( شامل پست های تک خطی ، بی محتوا ، غیر ضروری و ... )، مباحث متفرقه و ... ممنوعه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1- مارک لپتاپت چیه؟

از کجا میدونی لپتاپ دارم!؟

به درخواست رنلی یه عکس از دکس تاپت گذاشته بودی. تو نوار استارت ایکون "شارژ باطری" وجود داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره از این تاپیک استفاده کنم و به طور رسمی از ریگار و استاد آمون درخواست کنم تا کینگ رابرت بیش از این به شایعه ها دامن نزده بیان و توی محاکمه شرکت کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1- مارک لپتاپت چیه؟

از کجا میدونی لپتاپ دارم!؟

به درخواست رنلی یه عکس از دکس تاپت گذاشته بودی. تو نوار استارت ایکون "شارژ باطری" وجود داشت.

غیر از این وقتی یکی از بچه ها گفت که چقدر انلاینی گفتی یا با گوشی میام یا با لپتاپ!

سام تو واقعا فک کردی من این جواباتو سرسری می خونم. تک تک جزییات تو حافظه من میمونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سامیانو چرا جواب سوال های استنیس رو نمی دی. برادر منو مظلوم گیر آوردی.

حقیقتش اینه که من فکر میکنم کینگ رابرت نقشه هایی داره که به عقل جن هم نمیرسه . من اون قسمت رو خوندم و مو به تنم سیخ شد " همون جایی که گفته بود نمیپرسم " . چیز هایی به ذهنم اومد که ... بگذریم .

چیزی نمی خواستم بپرسم الکی شلوغش می کنین. همش می خواستم از سر سامیانو بپرسم شما که از علم و هنر و تاریخ و جغرافیا و فرهنگ و ادب و فلسفه و اخلاق و ورزش و مهندسی و سوال می پرسیم از هیچ کدومش هیچ سررشته ای نداری، تکلیف ما اینجا چیه؟ بعدش دیدم به یکی دو تا از سوال های تاریخی جواب داده (البته غلط)، پس عادلانه نیست که بگیم از تاریخ هیچ سررشته ای نداری. ما براتیون ها هم حاضر نیستیم که از دایره ی انصاف و عدالت خارج بشیم.

میخواید یه تاپیک موازی بزنیم برای بحث های محاکمه ؟! در هر حال قانون منع پست بی ربط تو تاپیک محاکمه باقی میمونه چون من برای سوالات و جواب ها ارزش زیادی قائلم و میخوام بعد گذشت زمان طولانی هم راحت بشه بهشون درسترسی داشت .

خب این یکی رو کار خوبی کردی ایجاد کردی.

ویرایش : آقا قوانین محاکه رو زیر پا نذارید . از چارچوب قانون و عدالت دارید خارج می شید .

چهارچوب قانون و عدالتی رو که یک تارگرین تعیین می کنه، برای زیر پا گذاشتنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سامیانو چرا جواب سوال های استنیس رو نمی دی. برادر منو مظلوم گیر آوردی.

چیزی نمی خواستم بپرسم الکی شلوغش می کنین. همش می خواستم از سر سامیانو بپرسم شما که از علم و هنر و تاریخ و جغرافیا و فرهنگ و ادب و فلسفه و اخلاق و ورزش و مهندسی و سوال می پرسیم از هیچ کدومش هیچ سررشته ای نداری، تکلیف ما اینجا چیه؟ بعدش دیدم به یکی دو تا از سوال های تاریخی جواب داده (البته غلط)، پس عادلانه نیست که بگیم از تاریخ هیچ سررشته ای نداری. ما براتیون ها هم حاضر نیستیم که از دایره ی انصاف و عدالت خارج بشیم.

جو نده سوالای استنیس رو که جواب دادم اگه بجای تفرقه اندازی با دقت سوال و جواب ها رو دنبال میکردی میدیدی

بعدم من اصلاً یادم نمیاد کسی سوال تاریخی پرسیده باشه که من بخوام غلط جواب بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جو نده سوالای استنیس رو که جواب دادم اگه بجای تفرقه اندازی با دقت سوال و جواب ها رو دنبال میکردی میدیدی

من الان سه روز بود داشتم دنبال جواب سوال های استنیس می گشتم پیدا نمی کردم. الان پیدا کردم. برای این که ثابت بشه ما براتیون ها از دایره انصاف و عدالت خارج نمی شیم عذر خواهی می کنم.

بعدم من اصلاً یادم نمیاد کسی سوال تاریخی پرسیده باشه که من بخوام غلط جواب بدم

این همه سوال رو انکار می کنی. حقا که دیوار حاشا از دیوار برندون هم بلندتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب یه نمونه بگو منم یادم بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب یه نمونه بگو منم یادم بیاد

یه سری سوال ها جوری در مورد بهترین و بدترین و عادل ترین شاه ها ازت پرسید. حوزه ی تاریخ می شن دیگه. در مورد مقتدر ترین شاه ها ازت پرسید جواب دادی آغا محمد خان آغا محمد خان شاه مقتدر بوده؟! من دیگه حرفی ندارم بزنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سری سوال ها جوری در مورد بهترین و بدترین و عادل ترین شاه ها ازت پرسید. حوزه ی تاریخ می شن دیگه. در مورد مقتدر ترین شاه ها ازت پرسید جواب دادی آغا محمد خان آغا محمد خان شاه مقتدر بوده؟! من دیگه حرفی ندارم بزنم.

ببخشید نظر شخصی منو پرسیده و از نظر من بله مقتدر بوده کشوری که چند پاره شده بود و مشکلات داخلی داشت رو اومد یک پارچه کرد و مرزها رو گسترش داد، بله ظالم بود ولی مقتدر بود که یکپارچگی رو به کشور هدیه داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید نظر شخصی منو پرسیده و از نظر من بله مقتدر بوده کشوری که چند پاره شده بود و مشکلات داخلی داشت رو اومد یک پارچه کرد و مرزها رو گسترش داد، بله ظالم بود ولی مقتدر بود که یکپارچگی رو به کشور هدیه داد

باز خوبه الان قبول کردی سوال تاریخی هم ازت شده.

آغا محمد خان کدوم مرز رو گسترش داد؟ غیر این بوده که به خاطر اخلاق گندش والی گرجستان قیام کرد، زمانی هم که آغا محمد خان رفت برای مطیع کردنش سر یک طالبی (یا هندونه) خودش رو به کشتن داد. بعدش هم که وارثش سر کار اومد و شد آنچه شد.

در مقایسه با اخلافش آدم مقتدری بوده، ولی در مقایسه با این همه پادشاه و سردار قدرتمند تو تاریخ ایران مگسی بیش نبوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باز خوبه الان قبول کردی سوال تاریخی هم ازت شده.

آغا محمد خان کدوم مرز رو گسترش داد؟ غیر این بوده که به خاطر اخلاق گندش والی گرجستان قیام کرد، زمانی هم که آغا محمد خان رفت برای مطیع کردنش سر یک طالبی (یا هندونه) خودش رو به کشتن داد. بعدش هم که وارثش سر کار اومد و شد آنچه شد.

در مقایسه با اخلافش آدم مقتدری بوده، ولی در مقایسه با این همه پادشاه و سردار قدرتمند تو تاریخ ایران مگسی بیش نبوده.

والی گرجستان خیلی وقت بود فیلش یا هندستون کرده بود و منتظر بود آب حسابی گل آلود بشه تا بتونه ازش ماهی بگیره و هیچ ربطی به اخلاق گند آغا محمد خان نداره

مرز های شرقی و شمال شرقی رو هم زیر یک پرچم چسبوند به خاک کشور

گفت 3تا نام ببر من اولین افرادی که به ذهنم رسید رو گفتم نگفت مقتدرترین گفت 3تا مقتدر همین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب سری دوم جواب ها بیشتر از سری اول راضیمون کرد. فقط تو یکی از سوال ها فیلم ایرانی مورد علاقه ات رو هم پرسیده بودم جواب ندادی، عوضش 6 تا بازیگر اسم بردی.

سریال رو هم می خواستم بپرسم ولی نوشتم سرالب که طبیعتا تقصیر خودم بود.

با این حساب شاید بتونیم به خاطر آشنایی و دوستی، با پارتی بازی آخر سر نمره ی قبولی بهت بدیم.

پیشنهاد بیشرمانه ی مدیر (ناظم؟) رو رد کردی اون وقت می گی افتخار آمیز ترین کاری که کردی شناخته شدن به عنوان دانش آموز نمونه است؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد بیشرمانه ی مدیر (ناظم؟) رو رد کردی اون وقت می گی افتخار آمیز ترین کاری که کردی شناخته شدن به عنوان دانش آموز نمونه است؟؟؟

اونو که دیگه دست خودم نبودِ اونا انتخاب کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونو که دیگه دست خودم نبودِ اونا انتخاب کردن

منظورم اینه که رد کردن اون پیشنهاد حداقل 10 برابر افتخار آمیزتر از انتخاب شدن به عنوان دانش آموز نمونه توی پیش دانشگاهی بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان شاترآیلند قشنگ بود با اون پایان کلیشه ایش؟!!! یعنی در حدی بود که من تا اون آخر آخرش باورم نمیشد یه فیلم تحسین شده چنین پایان زاغارت و قابل پیشبینیی داشته باشه. آخه اون چی بود؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا چرا این صندلیه خیلی داغ نیست؟ باید جوری باشه که نتونه روش بشینه. دوستانی که تو این جور کارا تخصص دارند یه کم شدیدتر عمل کنن.

سامیانو یه جا گفته بودی منو نمی شناسی؟ واقعا؟

من یکی از همون انبوه استارکها و براتیونهام که گفتی سایتو از جا برداشتن!

اما هر چی فکر می کنم میبینم براتیون که خیلی زیاد نداریم. یه رابرت, یه رنلی, یه استنیس.

هر چند از لحاظ تعدادی کمند اما قدرتشون به همه می چربه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا چرا این صندلیه خیلی داغ نیست؟ باید جوری باشه که نتونه روش بشینه. دوستانی که تو این جور کارا تخصص دارند یه کم شدیدتر عمل کنن.

من یکی از همون انبوه استارکها و براتیونهام که گفتی سایتو از جا برداشتن!

اما هر چی فکر می کنم میبینم براتیون که خیلی زیاد نداریم. یه رابرت, یه رنلی, یه استنیس.

هر چند از لحاظ تعدادی کمند اما قدرتشون به همه می چربه!

خب شما هم دو تا هیزم بریز رو آتیش، صندلی رو یه کم داغ تر کن.

کاش مورس هم به نمایندگی از مدیران سایت از محکوم سوال بپرسه. ریگار که اومده از محکوم می پرسه تو چرا این قدر نازی؟ پارتی بازی در چه حد؟

راستی این برندون دوباره پا شده رفته دیوار؟ چرا خبری ازش نیست؟ اگه بود می تونست به عنوان یک عضو بی طرف از شورای پادشاهی سوالات منصفانه ای از محکوم کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا چرا این صندلیه خیلی داغ نیست؟ باید جوری باشه که نتونه روش بشینه.

دست و پای ما رو بستن بابا، پیچوندن های مکرر سام رو هم البته بهش اضافه کن. (وگرنه من ایمان دارم شهاب تنهایی کفایت می کرد برای سام، البته هنوز هم دیر نیست)

همش 39 تا سوال پرسیدم که 80% ش رو به یه نحوی کم کاری کرده یا پیچیده بعد تازه می یاد می گه کنجکاوه، اونم از نوع زیادش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما هم دو تا هیزم بریز رو آتیش، صندلی رو یه کم داغ تر کن.

کاش مورس هم به نمایندگی از مدیران سایت از محکوم سوال بپرسه. ریگار که اومده از محکوم می پرسه تو چرا این قدر نازی؟ پارتی بازی در چه حد؟

راستی این برندون دوباره پا شده رفته دیوار؟ چرا خبری ازش نیست؟ اگه بود می تونست به عنوان یک عضو بی طرف از شورای پادشاهی سوالات منصفانه ای از محکوم کنه.

من کلا" تجربه خیلی نفس گیری در مورد صندلی داغ دارم و ترجیح می دم دور وبرش نرم.( در این مورد رنلی میتونه شهادت بده. )

اما اگه بتونیم برندون رو پیدا کنیم که چند تا سوال بپرسه عالیه. یعنی تخصص داره در طرح سوالهایی که کاملا" کبابت می کنه! مخصوصا" اینکه کاملا" هم بیطرفه! به نظرم خیلی خوب می تونه اتیش رو داغ کنه.

البته دوستان شورای پادشاهی همه فوق تخصص دارن در طرح سوالهای وحشتناک. ریگار, مارس مورتل, برندون, کینگ استنیس. نمی دونم چرا اینجا همه اروم نشستن.

فقط ریگار سوال پرسید اونم در حد باد زدن با پر طاووس بود. این چه وضعیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا چرا این صندلیه خیلی داغ نیست؟ باید جوری باشه که نتونه روش بشینه.

دست و پای ما رو بستن بابا، پیچوندن های مکرر سام رو هم البته بهش اضافه کن. (وگرنه من ایمان دارم شهاب تنهایی کفایت می کرد برای سام، البته هنوز هم دیر نیست)

همش 39 تا سوال پرسیدم که 80% ش رو به یه نحوی کم کاری کرده یا پیچیده بعد تازه می یاد می گه کنجکاوه، اونم از نوع زیادش.

پیشنهاد می دم برای متهمی که سوالهارو میپیچونه مجازات تعیین کنیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الان شاترآیلند قشنگ بود با اون پایان کلیشه ایش؟!!! یعنی در حدی بود که من تا اون آخر آخرش باورم نمیشد یه فیلم تحسین شده چنین پایان زاغارت و قابل پیشبینیی داشته باشه. آخه اون چی بود؟!

منظور از نظر شخصی رو متوجه میشین!؟

نه این که نمیشناسم(هر چند که نمیشناسم) ولی خوب خودت بگو چند بار با هم بحث کردیم!؟ من که یادم نمیاد

تازه کم پیدا هم هستی خوب من چی راجع بهت میگفتم که دروغ نباشه!؟

اگه بود می تونست به عنوان یک عضو بی طرف از شورای پادشاهی سوالات منصفانه ای از محکوم کنه.

من که تابع سوالات اعضای شورا هستم بعضیااااااا هستن که با اعضای شورا به خصوص ریگار سر ناسازگاری دارن

همش 39 تا سوال پرسیدم که 80% ش رو به یه نحوی کم کاری کرده یا پیچیده

از توی همون 39 سوالی که پرسیدی 390 تا سوال میشه کشید

تازه کینگ رابرت، استنیس، استاد آمون، ریگار و جوری حتی رنلی از جوابا راضین فقط تو راضی نیستی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور از نظر شخصی رو متوجه میشین!؟

منظور از بحث رو متوجه میشین؟! بیخیال ولش کن.

تازه کینگ رابرت، استنیس، استاد آمون، ریگار و جوری حتی رنلی از جوابا راضین فقط تو راضی نیستی

من الان چیم اینجا می گی: فقط تو(کیوان) راضی نیستی. کینگ بیچاره کجا راضیه؟! حالا خوبه کامنتاش هست داره اعلام نارضایتی میکنه. جوری راضیه؟!!! تو اگه بتونی منو راضی کنی اونو نمیتونی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار و استاد که معلوم الحال اند. شهاب خیلی موشکافانه پرده برداری کرد از قضیه.

راجع به رنلی هم که خودت با دست خودت همه چی رو خراب کردی.

استنیس و جوری هم شخصاً نارضایتیشون رو به من اعلام کردن. :-"

شهاب ام که اصلاً به خونت تشنه است.

آرمینا رو دیگه حتی خودت هم روت نشد جزو راضی ها بشماری.

منم دیگه خسته شدم راستش رو بخوای بس که گیر دادم، ادامه بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار و استاد که معلوم الحال اند. شهاب خیلی موشکافانه پرده برداری کرد از قضیه.

راجع به رنلی هم که خودت با دست خودت همه چی رو خراب کردی.

استنیس و جوری هم شخصاً نارضایتیشون رو به من اعلام کردن. :-"

شهاب ام که اصلاً به خونت تشنه است.

آرمینا رو دیگه حتی خودت هم روت نشد جزو راضی ها بشماری.

منم دیگه خسته شدم راستش رو بخوای بس که گیر دادم، ادامه بده.

استنیس خودش سطر آخری سری آخر سوالاتش رضایتش رو اعلام کرده

خب سری دوم جواب ها بیشتر از سری اول راضیمون کرد

ایناها اینم مدرک واسه رضایتش

منظور از بحث رو متوجه میشین؟! بیخیال ولش کن.

من الان چیم اینجا می گی: فقط تو(کیوان) راضی نیستی. کینگ بیچاره کجا راضیه؟! حالا خوبه کامنتاش هست داره اعلام نارضایتی میکنه. جوری راضیه؟!!! تو اگه بتونی منو راضی کنی اونو نمیتونی!

سوال از من پرسیده شده نظر شخصی منو خواسته خوب

شما که کلاً موافقی با همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری