رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

خب این قدر سری اول جواب ها سطح پایین بود که سطح توقعات رو آوردی پایین. الان کسی از تیم شاختار کارگاندی ارمنستان انتظار قهرمانی تو لیگ قهرمانان اروپا رو نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خب این قدر سری اول جواب ها سطح پایین بود که سطح توقعات رو آوردی پایین. الان کسی از تیم شاختار کارگاندی ارمنستان انتظار قهرمانی تو لیگ قهرمانان اروپا رو نداره.

حالا خودتونم میبینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سوال از من پرسیده شده نظر شخصی منو خواسته خوب

شما که کلاً موافقی با همه

بلــــی. خواستم یکم راجع بعهش حرف بزنیم که مثه اینکه این روزا حالشو نداری. از این صندلی داغت معلومه

حالا ناراحتی؟! می خوای باهات مخالفت کنم ببینی وقتی مخالفت می کنم چه هیولایی میشم؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بلــــی. خواستم یکم راجع بعهش حرف بزنیم که مثه اینکه این روزا حالشو نداری. از این صندلی داغت معلومه

حالا ناراحتی؟! می خوای باهات مخالفت کنم ببینی وقتی مخالفت می کنم چه هیولایی میشم؟!!!

حرف بزنیم مشکل نداره من فردا قرار مقدمه علم حقوق باز خواست بشم وگرنه حذفم واسه همین یه مقدار استرس دارم

شما خودتو بزار جای من وقتی یه سوالی ازتون پرسیده میشه که جوابش رو نمیدونید یا اصلاً تا حالا راجع به اون موضوع فکر هم نکردید، چی جواب میدید از ترس اینکه یه وقت نگن کم اطلاعین یا از جواب ناراضی ایم یه دروغ نون و آب دار سر هم میکنی میگی یا راستشو میگی و خیلی راحت اظهار نادونی میکنی!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف بزنیم مشکل نداره من فردا قرار مقدمه علم حقوق باز خواست بشم وگرنه حذفم واسه همین یه مقدار استرس دارم

شما خودتو بزار جای من وقتی یه سوالی ازتون پرسیده میشه که جوابش رو نمیدونید یا اصلاً تا حالا راجع به اون موضوع فکر هم نکردید، چی جواب میدید از ترس اینکه یه وقت نگن کم اطلاعین یا از جواب ناراضی ایم یه دروغ نون و آب دار سر هم میکنی میگی یا راستشو میگی و خیلی راحت اظهار نادونی میکنی!؟

باشه دیگه. اذیتت نمی کنم، دوست جون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سامیانو به سوالات من خوب جواب داد. من راضی ام.

ولی در بعضی از سوالات کم کاری کرده.

-----------------------------------------------------------------

من به اِسرار دوستم "Arya Starke" در فروم ثبت نام کردم ، و الان هم دوتایی داریم سوال طرح می کنیم(هیچ کدوممون تا حالا تجربه صندلی داغ رو نداشتیم).

حالا میشه من سهم سوالات Arya رو هم داشته باشم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین الان ثابت کردی که سوال ها رو درست جواب نمی دی. تو جواب سری دوم سوال های من گفته بودی که موقع امتحانات ریلکسم و استرس ندارم و می رم سفر. الان میگی استرس دارم.

دقت کردین این صندلی از اون یکی (تاپیک اصلی) داغ تر و چالش تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سامیانو به سوالات من خوب جواب داد. من راضی ام.

ولی در بعضی از سوالات کم کاری کرده.

-----------------------------------------------------------------

من به اِسرار دوستم "Arya Starke" در فروم ثبت نام کردم ، و الان هم دوتایی داریم سوال طرح می کنیم(هیچ کدوممون تا حالا تجربه صندلی داغ رو نداشتیم).

راحت باش. قوانین برای شکستن گذاشته می شن. مخصوصا قوانین تارگرینی. استارک و تارگرین ها قبلا هم ثابت کردند که زیر بار ستم تارگرین ها نمی رن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقت کردین این صندلی از اون یکی (تاپیک اصلی) داغ تر و چالش تره.

در جواب رابرت: چون اینجا قوانین سفت و سخت نداره راحت تر میشه گیر داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین الان ثابت کردی که سوال ها رو درست جواب نمی دی. تو جواب سری دوم سوال های من گفته بودی که موقع امتحانات ریلکسم و استرس ندارم و می رم سفر. الان میگی استرس دارم.

فردا امتحان ندارم که میخواد حذفم کنه گفت جلسه بعد آماده باش بیا ببینم چکار واست میکنم

خواهش میکنم ولی مگه کنکور نداشتین برید درس بخونید دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه امسال کنکور قبول نشیم ، یک سال دیگه وقت داری. ولی صندلی داغ فقط یکباره.

تازه جذابیت سوال و جواب های صندلی داغ بیشتر از سوالات دیفرانسیله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به چه تاپیک فعالی. چه زود سه صفحه شد!

بنده به سهم خودم از جواب هایی که سامیانو عزیز دادند بسیار راضی هستم و دلیل نارضایتی بعضی از دوستان رو نمی فهمم.

این محاکمه فردا شب تموم میشه؟

پ.ن به جوری کسل: جدا به نظرت سوالات دیفرانسیل جذابیتشون کمتر از صندلی داغه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشكر ميكنم از استاد آمون كه هميشه بي طرفانه و حق طلبانه قضاوت ميكنن

پ.ن: محاكمه شنبه بعد از ظهر تمومه ديگه!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه امسال کنکور قبول نشیم ، یک سال دیگه وقت داری. ولی صندلی داغ فقط یکباره.

تازه جذابیت سوال و جواب های صندلی داغ بیشتر از سوالات دیفرانسیله.

بابا راست میگه دیگه. برید درستونو بخونید. سام میاد سر کنکور سوالا رو جواب میده؟؟؟!!!

جدی میگم بچه ها برید درس بخونید. آدم باید واسه 1 درس بخونه که 200 بیاره شما گذاشتین واسه سال بعد که دیگه ... . نمی خوام استرس بدم ولی جدی بگیرین یه سال دیگه!

عمرا

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جوری کسل : جوری به اریا سلام برسون بهش بگو اگه خودش می تونست بیاد خیلی بهتره هر چند که می دونم درس داره

به سامیانو : من از جواب هایی که به سوالات خودم دادی راضی هستم ولی از جواب هایی که به سوال های بقیه می دی خیلی نه . 

راستی چرا برای من کادو جلد اول کتاب نغمه رو می خری ، اون رو که خودم دارم البته ترجمه اش رو اگه اصلش رو می گیری خوب قبوله ادرس بدم بفرستی

بعدشم چرا برای من لقب طنز ندادی ، جرات نکردی نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی چرا برای من کادو جلد اول کتاب نغمه رو می خری ، اون رو که خودم دارم البته ترجمه اش رو اگه اصلش رو می گیری خوب قبوله ادرس بدم بفرستی

بعدشم چرا برای من لقب طنز ندادی ، جرات نکردی نه

نسخه اصل ولي آدرس نده [FACE WITH TEARS OF JOY]

آخه استنيس چه جنبه خنده داري داره كه بخوام لقب طنز بهت بدم!؟

پ.ن: پس شنبه تمومه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کجا با این عجله؟ تازه داره به ما خوش می گذره.

استاد این حرفی که زدی شوخیش هم خوب نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کجا با این عجله؟ تازه داره به ما خوش می گذره.

نه دیگه ما رفع زحمت میکنیم تا عرصه برای جوون تر ها باز بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا استاد شما تو دیفرانسیل نکته جذابی می بینید؟؟؟؟؟

بابا راست میگه دیگه. برید درستونو بخونید.

تالیسا جان ، من تابستون روزی 7 ساعت درس می خوندم. شاید باورتون نشه ولی از اون موقع که تو این فروم ثبت نام کردم ، ساعت مطالعه ام شده 3 ساعت.

جدی میگم بچه ها برید درس بخونید.

تالیسا خانوم مگه شما چند سالتونه که به ما می گید "بچه"

ه جوری کسل : جوری به اریا سلام برسون بهش بگو اگه خودش می تونست بیاد خیلی بهتره هر چند که می دونم درس داره

به یک خائن سلام برسونم.

موقعی که تو یکی از پستاش خداحافظی کرد ، به من گفت من تا بهار دیگه تو سایت نمی ام. و تو توی این شش ماه به جای من از خاندان استارک دفاع کن.

من فکر می کردم نهایت روزی 10 دقیقه از وقتمو بگیره ، نه اینکه 4 ساعت.

ولی همین خائن کاری کرد که تمام نمرات میان ترم من بالای 16 بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها مگه شماها چند سالتونه؟ اغلبتون کنکوری هستید!

فکر می کردم رنج سنی بالاتر باشه. البته همه جور سن و سالی خوبه اما از بحثهایی که میشد احساس می کردم اغلب دانشجو یا فارغ التحصیل یا بالاتر هستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کردم رنج سنی بالاتر باشه. البته همه جور سن و سالی خوبه اما از بحثهایی که میشد احساس می کردم اغلب دانشجو یا فارغ التحصیل یا بالاتر هستید.

اغلب که فکر کنم دانشجو و فارغ التحصیل هستیم (هستند). ولی منظور از بالاتر رو متوجه نمی شم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اغلب که فکر کنم دانشجو و فارغ التحصیل هستیم (هستند). ولی منظور از بالاتر رو متوجه نمی شم.

رابرت جان کانفیوزد نشو. منظورم از بالاتر این بود که تازه فارغ التحصیل نیستید و چند سالی از اتمام درستون گذشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کینگ رابرت:

اتفاقا حرف من کاملا جدی بود. آخه خیلی تعجب کردم. هرکسی که من باهاش رفت و آمد دارم رشته دبیرستانش ریاضیه و وقتی من با شوق و ذوق دباره فروم و چیزهای دیگه سایت باهاشون حرف میزنم خیلی شیک میزنن تو ذوقم و میگن به پای ریاضیات نمیرسه!!!

البته من خودم بحث های اینجا رو با هیچی عوض نمی کنم.

به جوری:

من از ریاضی متنفرم! امیدوارم بهتون بر نخورده باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کردم رنج سنی بالاتر باشه.

مگه ما بچه ها دل نداریم

به جوری:

بر بخوره!!!!! تازه خوشحال هم شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به کینگ رابرت:

اتفاقا حرف من کاملا جدی بود. آخه خیلی تعجب کردم. هرکسی که من باهاش رفت و آمد دارم رشته دبیرستانش ریاضیه و وقتی من با شوق و ذوق دباره فروم و چیزهای دیگه سایت باهاشون حرف میزنم خیلی شیک میزنن تو ذوقم و میگن به پای ریاضیات نمیرسه!!!

البته من خودم بحث های اینجا رو با هیچی عوض نمی کنم.

به جوری:

والا منم ریاضی خوندم، همچین بی استعداد هم نبودم ولی هیچ وقت جذاب نبودن برام مخصوصاً دیفرانسیل ، باز گسسته و هندسه یه حرفی.

نه بابا جو می دن اونام، می خوان بگن ما خیلی جذب علم و تحصیل ایم.

پ.ن: تعداد کسایی که می تونن 2 سال پشت سر هم تو این مقیاس درس بخونن خیلی کمه جوری جان، رها نکن به امید سال بعد. (هر چند که به نظرم شوخی کردی ولی گفتم بگم بهتره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری