رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

بابا راست میگه دیگه. برید درستونو بخونید.

تالیسا جان ، من تابستون روزی 7 ساعت درس می خوندم. شاید باورتون نشه ولی از اون موقع که تو این فروم ثبت نام کردم ، ساعت مطالعه ام شده 3 ساعت.

جدی میگم بچه ها برید درس بخونید.

تالیسا خانوم مگه شما چند سالتونه که به ما می گید "بچه"

ه جوری کسل : جوری به اریا سلام برسون بهش بگو اگه خودش می تونست بیاد خیلی بهتره هر چند که می دونم درس داره

به یک خائن سلام برسونم.

موقعی که تو یکی از پستاش خداحافظی کرد ، به من گفت من تا بهار دیگه تو سایت نمی ام. و تو توی این شش ماه به جای من از خاندان استارک دفاع کن.

من فکر می کردم نهایت روزی 10 دقیقه از وقتمو بگیره ، نه اینکه 4 ساعت.

ولی همین خائن کاری کرد که تمام نمرات میان ترم من بالای 16 بشه.

وای نکن این کارا رو، این فروم همیشه هست، کنکور یه بار نهایت دوبار شانس شرکت توشو داری.

23. چطور مگه؟!

بابا شما نگران نباشید، من و سر رابرت هستیم. بتازگی استنیسم اضافه شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام!

سلام به بولتون عزیز، اول از همه بگم از حرکتی که تو دوقلو ها زدی خیلی خوشم اومد و دست هات رو به گرمی می فشارم

1-نظرت راجع به gf و bf که امروزه خیلی مد شده چیه؟

الان مد شده!؟ قبلاً هم مد بود، خوب من موافق این قضیه ام البته اثرات جانبی بعدیش مثل شکست عشقی و گوش دادن آهنگای غمگین دیگه خیلی ضایعست، این دوستی ها باعث میشه آشنایی هر دو جنس از جنس مخالفشون بیشتر بشه و اصولاً باید موجب بشه که بعداً ازدواج های موفق تری شکل بگیره ولی نمیدونم چرا توی جامعه ما داره نتیجه معکوس میده(یکی از چرا های کیوان رو یافتم ) !!؟ ولی در کل حرکت مثبتیه

2-خودت دوست دختر داری؟حاضری باهاش ازدواج کنی؟

منظور دوست دختری که رابطه عاطفی باهاش داشته باشم دیگه!؟ در حا حاضر نه، خوب ممکنه اگه فرد مناسبی برای ازدواج باشه چرا که نه!؟

3-اصلا معیار پاک بودن(دوست پسر نداشتن)واست مهمه؟

خیر، چطور من به عنوان یه پسر اجازه دارم دوست دختر داشته باشم ولی دخترِ اجازه نداره دوست پسر داشته باشه!؟ خوب خیلی مسخرست و یکی میبینی اصلاً دوست پسر نداشته ولی از 100نفر دیگه که دوست پسر دارن کثیف تره

4-ضایع ترین اخلاق واسه یه پسر چیه؟

خاله زنک بودن

5-وضعیت درسیت چطوره؟

متوسط رو به بالا از نظر خودم البته

6-علم بهتر است یا ثروت؟

اینو جواب دادم قبلاً که هر دوشون لازم و ملزوم همدیگه ان، من خودم علم رو خیلی دوست دارم ولی خوب علم بدون ثروت بنظرم بی فایده است

7-اگه تو داستان نغمه بودی و وضعیت جورا مورمنت رو داشتی چیکار میکردی؟برمیگشتی یا میموندی؟

معلومه که میموندم پیش دنریس موندن منفعت بیشتری برام داشت تا برگشتن

6-سریال چی میبینی؟

زیاد True blood, Vampire Diaries, Homeland, Suits, Walking Dead, White Collar, Big bang, Grays Anatomy, Arrow, Shamless, Californication, Borgias, Davinci و .....

7-دانشگاه آزاد میخونی یا دولتی؟

آزاد(اینجا دولتیش حقوق نداره البته فکر هم نمیکنم که در میومدم)

8-وضع مالیت خوبه(آخه از همه چی دوتاشو داری!)؟

اینم قبلاً گفتم بد نیست

9-نظرت راجع به جان اسنو چیه؟

شخصیت جالب، موثر و جنجالی ایه ولی من ازش خوشم نمیاد

10-خوشتیپ ترین مرد وستروس و خوشگل ترین زن؟

لوراس تایرل، سانسا اینطور که کتاب میگه ولی توی سریال من بیلیش و مارجری رو انتخاب میکنم

11-کدوم شخصیت کلاه قرمزی رو بیشتر از همه دوست داری؟

پسر خاله

12-نظرت راجع به این بیت شعر چیه؟

در این حضرت چو مشتاقان نیاز آرند ناز آرند..که با این درد اگر دربند در مانند درمانند

بیتِ قشنگیه از حافظِ!؟ خوب من چی راجع بهش بگم متاسفانه توی دوره زمونه ما «با این درد نمی مانند» تا تقی به توقی میخوره از روی بوم میپرن و میرن

13-از زندگیت راضی هستی؟

بله خیلی اینو توی یکی از جوابای دیگه هم گفته بودم

14-اگه بهت بگن دستت رو قطع کنیم یا بفرستیم قلعه سیاه کدوم رو انتخاب میکنی؟چرا؟

دستم رو قطع کنن زندگی توی قلعه سیاه هیچگونه جذابیتی نداره فقط نام شرافتمندانه بهت میده همین بجاش کل زندگیت رو ازت میگیره و محدودت میکنه

15-یه جمله قشنگ و به فکر فرو برنده بگو!

من جز يك چيز، چيز ديگري نمي دانم و آن اين است كه هيچ نمي دانم.-سقراط

نمیدونم از نظرت قشنگه یا نه ولی این جمله توی زندگی من خیلی تاثیر گذاشته تا قبل از اینکه این جمله رو بخونم وقتی توی بحثی دخالت میکردم که چیزی راجع بهش نمیدونستم با سر هم کردن جملات قلنبه سلنبه و ترکیب کردن جملات دیگران میخواستم بگم که خیلی حالیمه ولی از بعد خوندن این جمله خیلی راحتتر با توی بحث ها شرکت میکنم تا جایی که میدونم میگم و از دیدگاهم دفاع میکنم وقتی دیگه چیزی ندونم خیلی راحت با گفتن نمیدونم خودمو میکشم کنار ولی میرم مطالعه میکنم تا دفعه بعد آگاهی بیشتری راجع به موضوع داشته باشم

خوش باشی.

راجع به دو قلوها انجام وظیفه بود!

خیلی آقایی،با جمله ات هم خیلی حال کردم!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

23. چطور مگه؟!

اخه یه جور گفتید "بچه" گفتم حتما سنتون بالای چهله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به کینگ رابرت:

اتفاقا حرف من کاملا جدی بود. آخه خیلی تعجب کردم. هرکسی که من باهاش رفت و آمد دارم رشته دبیرستانش ریاضیه و وقتی من با شوق و ذوق دباره فروم و چیزهای دیگه سایت باهاشون حرف میزنم خیلی شیک میزنن تو ذوقم و میگن به پای ریاضیات نمیرسه!!!

البته من خودم بحث های اینجا رو با هیچی عوض نمی کنم.

استاد، مطمئن باش برای افه گذاشتن همچین حرفی رو زدن، من خودم که دانش آموز ریاضی بودم، رتبه ی کنکور و درصد ریاضیم هم خوب بود، هیچ وقت جذابیتی تو ریاضی ندیدم.

به جوری: بسته ی پیشنهادی من برای کنکور مورد تایید هیچ خانواده ای نیست برای همین از ارائه ی پیشنهاد بهت معذورم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سامیانو به سوالات من خوب جواب داد. من راضی ام.

ولی در بعضی از سوالات کم کاری کرده.

-----------------------------------------------------------------

من به اِسرار دوستم "Arya Starke" در فروم ثبت نام کردم ، و الان هم دوتایی داریم سوال طرح می کنیم(هیچ کدوممون تا حالا تجربه صندلی داغ رو نداشتیم).

حالا میشه من سهم سوالات Arya رو هم داشته باشم؟؟؟

راحت باش. قوانین برای شکستن گذاشته می شن. مخصوصا قوانین تارگرینی. استارک و تارگرین ها قبلا هم ثابت کردند که زیر بار ستم تارگرین ها نمی رن.

شهاب جان فکر کنم منظورت استارک ها و براتیون ها بوده.

فروید معتقد بود که: "در پس هر لغزش زبانی مفهومی نهفته است. این اشتباه ها بیانگر مفهومی غیر قابل اشتباه اند که در ضمیر ناخودآگاه گوینده وجود دارند و قرار بوده مخفی بمانند. بنابراین این اشتباه ها واقعه های تصادفی نیستند، بلکه اعمال ذهنی جدی هستند و ناشی از عملکرد همزمان دو قصد و یا نیت متفاوت می باشند. "

یا خلاصه تر: "در واقع اشتباه های لپی به آن دسته از رفتارها و گفتارهائی گفته می شود که به طور ناخواسته از آدمی سر می زنند و باعث آشکار شدن نیت ها و خواسته های درونی شخص می شوند."

حالا شما به جا اینکه خودت رو برثیون بدونی تارگرین دونستی، دو تا حالت داره:

1. یا به تارگرین ها علاقه وافری داری حالا به هر دلیلی می خوای این رو پنهان کنی.

2. یا کلاً برثیون ها رو قابل تفکیک از تارگرین ها نمی دونی.

من خودم گزینه 1 رو محتمل تر می دونم و بیشتر دوست دارم.

پ.ن: من نمی گم، فروید می گه پس بحث نکن الکی با من، حرف زیگموند گرانقدر رو بپذیر.

پ.ن2: سعی نکن فروید رو کلاً ببری زیر سوال، درسته یه مشکلاتی داشته ولی به اذعان خیلی ها پدر روانشناسی و آدم این کاره ای بوده.

پ.ن3: ریگار جان اگه می بینی که اینجا مناسب پست ام نیست خودت زحمت بکش منتقل کن به جایی که مناسب می دونی.

خوشم میاد همه اینجا ریاضین. یه تجربی یا انسانی نداریم؟

من ریاضی خوندم ولی چند وقتی ه پشیمونم چرا نرفتم تجربی. (خیلی احساس غریبی نکنین )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

23. چطور مگه؟!

اخه یه جور گفتید "بچه" گفتم حتما سنتون بالای چهله.

نگفتم بچه، گفتم بچه ها. تریپ صمیمیت بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کیوان : درسته که فروید پدر علم روانشناسی بوده ولی دلیل نمی شه که هر چی گفته درست باشه . همین الان روان شناس ها خیلی از حرفاش رو قبول ندارن پس الکی از این و اون برای ما جمله نیار . خیلی ادم ها خیلی حرف ها زدن که سر تا پا چرته ، تازه روان شناس اکثرا خودشون مشکل دارن

به استاد امون : من تجربی هستم ، مشکلیه

راستی من دوست دارم برای محاکمه ی بعدی داوطلب بشم چون هفته های بعدی سرم شلوغ تر می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی من دوست دارم برای محاکمه ی بعدی داوطلب بشم چون هفته های بعدی سرم شلوغ تر می شه

دور بعد به انتخاب منه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دور بعد به انتخاب منه

خودم می دونم دور بعد به انتخاب کیه فقط اعلام امادگی کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به کیوان : درسته که فروید پدر علم روانشناسی بوده ولی دلیل نمی شه که هر چی گفته درست باشه . همین الان روان شناس ها خیلی از حرفاش رو قبول ندارن پس الکی از این و اون برای ما جمله نیار . خیلی ادم ها خیلی حرف ها زدن که سر تا پا چرته ، تازه روان شناس اکثرا خودشون مشکل دارن

به استاد امون : من تجربی هستم ، مشکلیه

اولاً، شما به علت نسبت خانوادگی کاملاً جانبدارانه و به دور از انصاف کامنت گذاشتی.

ثانیاً، من که گفتم با من بحث نکنین فروید گفته.

ثالثاً، من منتظر می مونم خود شهاب بیاد دفاعیاتش رو ارائه بده.

رابعاً، احتمالاً من از اسمایلی های و کم استفاده کردم که شما اینجوری جواب دادی.

به کیوان:

اون سوال ادکلن که جوابی که دادم درست بود دیگه اسم کمپانی سازنده همونه

و اما

14. 5 تا "چرا" ی زندگیت که هنوز جوابی براشون پیدا نکردی.

1.چرا با وجود مثبت بودن نفس روابط میان دخترها و پسرها، این قضیه در اکثر موارد توی جامعه ی ما نتیجه منفی ای داره!؟

2.چرا مردم ما حافظه تاریخی ندارن!؟

3.چرا میگن آمار جرم توی ماه رمضان کم میشه!؟ آیا مجرمین همون مومونین روزه دارن!؟

4.چرا خیلی از افراد یه عمر از ترس فقیر نشدن فقیرانه زندگی میکنن!؟

5.چرا توی کشور ما درآمد خیز ترین مناطقمون باید از کمبود امکانات رنج می برن!؟

سام عزیز، Lalique یه کمپانی ه.

حالا شونصد تا عطر داره این کمپانی، هر کدومشون هم یه اسمی دارن.

احتمالاً منظورت Lalique Pour Homme ه، چون این محصولاتی که فقط For him و For her دارن رو به اسم همون کارخانه تولید کننده خطاب می کنن معمولاً.

دیدی جو می دادی، 5 تا کاری نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولاً، شما به علت نسبت خانوادگی کاملاً جانبدارانه و به دور از انصاف کامنت گذاشتی.

ثانیاً، من که گفتم با من بحث نکنین فروید گفته.

ثالثاً، من منتظر می مونم خود شهاب بیاد دفاعیاتش رو ارائه بده.

رابعاً، احتمالاً من از اسمایلی های و کم استفاده کردم که شما اینجوری جواب دادی.

اولا : هر کسی باید از خانوادش دفاع کنه

ثانیا : خوب من هم گفتم که فروید اشتباه گفته ولی چون دستم بهش نمی رسه مجبورم با شما بحث کنم

ثالثا : من هم منتظر کینگ رابرت می مونم

رابعا : کلا درجه ی حرارتم زود می ره بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم می دونم دور بعد به انتخاب کیه فقط اعلام امادگی کردم

اعلام دبیرستان هم که بکنی فایده نداره یکی دیگه رو مدنظر دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آفرین کیوان عزیز آفرین.

یعنی به این میگن نکته سنجی!!!

منم فکر می کنم مورد اول درسته. به قول شاعر اگر با دیگرانش بود میلی چرا جام مرا بشکست لیلی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سامیانو به سوالات من خوب جواب داد. من راضی ام.

ولی در بعضی از سوالات کم کاری کرده.

-----------------------------------------------------------------

من به اِسرار دوستم "Arya Starke" در فروم ثبت نام کردم ، و الان هم دوتایی داریم سوال طرح می کنیم(هیچ کدوممون تا حالا تجربه صندلی داغ رو نداشتیم).

حالا میشه من سهم سوالات Arya رو هم داشته باشم؟؟؟

راحت باش. قوانین برای شکستن گذاشته می شن. مخصوصا قوانین تارگرینی. استارک و تارگرین ها قبلا هم ثابت کردند که زیر بار ستم تارگرین ها نمی رن.

شهاب جان فکر کنم منظورت استارک ها و براتیون ها بوده.

فروید معتقد بود که: "در پس هر لغزش زبانی مفهومی نهفته است. این اشتباه ها بیانگر مفهومی غیر قابل اشتباه اند که در ضمیر ناخودآگاه گوینده وجود دارند و قرار بوده مخفی بمانند. بنابراین این اشتباه ها واقعه های تصادفی نیستند، بلکه اعمال ذهنی جدی هستند و ناشی از عملکرد همزمان دو قصد و یا نیت متفاوت می باشند. "

یا خلاصه تر: "در واقع اشتباه های لپی به آن دسته از رفتارها و گفتارهائی گفته می شود که به طور ناخواسته از آدمی سر می زنند و باعث آشکار شدن نیت ها و خواسته های درونی شخص می شوند."

حالا شما به جا اینکه خودت رو برثیون بدونی تارگرین دونستی، دو تا حالت داره:

1. یا به تارگرین ها علاقه وافری داری حالا به هر دلیلی می خوای این رو پنهان کنی.

2. یا کلاً برثیون ها رو قابل تفکیک از تارگرین ها نمی دونی.

من خودم گزینه 1 رو محتمل تر می دونم و بیشتر دوست دارم.

پ.ن: من نمی گم، فروید می گه پس بحث نکن الکی با من، حرف زیگموند گرانقدر رو بپذیر.

پ.ن2: سعی نکن فروید رو کلاً ببری زیر سوال، درسته یه مشکلاتی داشته ولی به اذعان خیلی ها پدر روانشناسی و آدم این کاره ای بوده.

پ.ن3: ریگار جان اگه می بینی که اینجا مناسب پست ام نیست خودت زحمت بکش منتقل کن به جایی که مناسب می دونی.

خوشم میاد همه اینجا ریاضین. یه تجربی یا انسانی نداریم؟

من ریاضی خوندم ولی چند وقتی ه پشیمونم چرا نرفتم تجربی. (خیلی احساس غریبی نکنین )

کیوان من تو را خواهم کشت، جسدت رو خواهم سوزاند و روی خاکسترت هم همون کاری رو خواهم کرد که رابرت می خواست با تارگرین ها بکنه. (امضای قبلیم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان من تو را خواهم کشت، جسدت رو خواهم سوزاند و روی خاکسترت هم همون کاری رو خواهم کرد که رابرت می خواست با تارگرین ها بکنه. (امضای قبلیم)

من به همین که به یک بار کشتن قناعت کردی هم راضی ام.

اجالتاً برو سراغ Grave ِ فروید، بعداً با هم یه کاری می کنیم حالا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طی یک درخواست رسمی از سر تالیسا درخواست میکنم در دور بعدی محاکمه در جایگاه متهم حضور پیدا کند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
طی یک درخواست رسمی از سر تالیسا درخواست میکنم در دور بعدی محاکمه در جایگاه متهم حضور پیدا کند

به روی چشم سر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این چه وضعیه من اعتراض دارم

کینگ رابرت داره از تاپیک محاکمه در جهت تخریب لنیسترها و تارگرین ها استفاده ی ابزاری میکنه..!!

یکی از اعضای بی طرف شورا(ترجیحاً مورس مارتل عزیز یا ریگار گرامی) به ایشون اخطار بده!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال های شهاب (مخصوصاً سوال 1 قسمت دوم) رو هر چه سریع تر جواب بدین که بقیه هم شروع کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این چه وضعیه من اعتراض دارم

کینگ رابرت داره از تاپیک محاکمه در جهت تخریب لنیسترها و تارگرین ها استفاده ی ابزاری میکنه..!!

یکی از اعضای بی طرف شورا(ترجیحاً مورس مارتل عزیز یا ریگار گرامی) به ایشون اخطار بده!!

به وضوح مشخصه که اعتراض غیر قابل پذیرشه. حتی نزدیک به قابل قبول هم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب

این چون Vivaldi رو آخر گذاشتی: Vivaldi _ Four Season Winter I

http://www.mediafire.com/download/oqxpzm541rxrj5p/10.VivaldiThe+Four+Seasons+Anne-Sophie+Mutter.rar

Lana Del Rey فقط Born To Die یه چیز دیگه است.

آنارکو-کپیتالیسم تلفیق آنارشیسم و کپیتالیسم ه. کپیتالسم با تمِ آنارشیسم.

دیگه با رتبه 37 پشتکار بیشتر هم می خوای ؟؟؟!!

تو 14 کسی رو حذف نکردی.

نسخه سوئدی یا هالیوودیِ The Girl With Dragon Tatoo ؟

19 نیاز به فکر داره یا نخواستی جواب بدی؟

تو 20 : کنکور کارشناسی یا ارشد ؟

ممنون بابت جوابها و وقتت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کجا زود خام میشم؟!

من که در ملا عام به سامیانو گفتم گولشو نمیخورم و بعدشم که ادامه داد به نشانه اعتراض دیگه جواب ندادم؟!

عجبا!

پ.ن: از شوخی گذشته، من کلا به این بحث های خاندانی و اینا زیاد علاقه ای ندارم، گاهی به اجبار پام وسط کشیده میشه و مجبور میشم اظهار نظری بکنم، گاهی هم که موضوع کلا شوخیه، اما در اغلب موارد خنثام!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری