رفتن به مطلب
روس بولتون

عنوان Game of Thrones توسط «تلتیل گیمز» رونمایی شد!

Recommended Posts

پیرو تاپیک((ایا بازی جدیدی به دست تل تیل در حال ساخت است؟))و وجود برخی حواشی پیرامون بازی بعدی شرکت بازی سازی Tell Tale Games در مراسم VGX امسال تایید شد:

"تل تیل گیمز با همکاری شبکه HBO بازی بر پایه سریال Game of Thrones در دست ساخت دارد."

به گفته این شرکت بازی در سال 2014 عرضه میشود و تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی اعلام نشد.

تل تیل اعلام کرد که شیوه روایت داستان این بازی همانند عناوین قبلی این شرکت خواهد بود(شاید سبک گرافیکی سل شید در این بازی نیز رعایت شده باشد.)و نبردهایی وسیع شیوه داستان گویی را تغییر نخواهد داد.

از حالا لحظه شماری برای عرضه این بازی آغاز شده است!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر!

فقط یه تیزر ساده منتشر شده...

که البته هیچ صحنه ای از بازی نشون داده نمیشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرکت تل تیل اعلام کرد شخصیت اصلی این بازی از خاندان Forester می باشد که قسم خورده به خاندان Glover هستند. احتمالا شخصیت بازی شخصیتی جدید خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Telltale زمانی که بازی شاهکار خودش یعنی The Walking Dead رو ساخت و داره می سازه( 2 فصل ازش اومده و فصل 3 اش هم تایید شده) فقط اومده از دنیای رابرت کریکمن یه ایده برداشته و همه چیز رو خودش ساخته. احساسم بهم میگه با دنیای Game of Thrones هم همین کارو می کنه. یه شاهکار که به نحو خاصی از داستان پردازی و دنیای این سری استفاده کرده اما ارتباطی به داستان های اصلی نداره. حداقل ارتباط مستقیم نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک تورنت بازی:

https://kickass.so/game-of-thrones-iron-from-ice-gameworks-t9922187.html

ویرایش: لینک داخلی کاربر lord of rock

lord of rock » دوشنبه آذر 17, 93 9:02 pm[/url]"]اینم لینکش تو دانلود ها

http://www.downloadha.com/1393/09/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-game-of-thrones-episode-1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

شاید امن تر باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازی رو تموم کردم.فقط الان باید برم دانشگاه وقتی برگشتم میام نظرمو میگم

رمزی لعنتی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب. برم سراغ بازی.. ببخشید دیگه دیر شد

داستان بازی درباره خاندان فارستر ـه اینو که همه می دونید. از پرچمداران قدیمی استارک ها هستند و قلعه ی باستانیشون Ironrath ـه که تو wolfswood بود واقع شده. شعارشون هم Iron From Ice و نماد خاندانشون یه درخت نقره ای رنگ بدون برگ روی زمینه ی سیاهه!

بازی اول از دید ملازم لرد گرگور فارستر، گارِد روایت میشه. دقیقا زمانیکه ارتش استارک به دوقلوها رسیده و وقایع عروسی خونین رقم می خوره که البته این بار بلایی که فری ها سر ارتش راب میارن به تصویر کشیده میشه( داغ دلم تازه شد وقتی دوباره این قسمتارو دیدم فری های نامرد) ادامه داستان در طول اپیزود از دید میرا و ایتان که بچه های لرد فارستر هستن روایت میشه!

موضوع اصلی داستان اتفاقاتیه که برای اعضای این خاندان میوفته و مشکلاتشون با خاندان بولتون و وایت هیل هاست که دقیقا موازی با وقایع کتاب و سریاله. این دشمنی بین فارسترها و وایت هیل ها شدیدا منو یاد اختلاف دیرینه براکن ها و بلک وودها انداخت. حتی یه جا استادی که پیش خاندان فارستره به ایتان میگه نمی دونم چجوری این دشمنی شروع شد ولی احتمالا یکی از این خاندان زده یه نفر از اون خاندان رو کشته بعد یه عده دیگه به خونخواهی از اونها همدیگرو کشتن و این ادامه پیدا کرده تا الان!

شهرت خاندان فارستر به محصولات و ادواتی ـه که با چوب های جنگل تحت سلطه ش میسازه! و حتی تو حفظ اون جنگل ها برای قرن ها موفق بوده کاری که وایت هیل ها نتونستن بکنن و جنگل هاشون رو نابود کردن!

وقایعی که تو همین اپیزود اول برای افراد خاندان فارستر رخ میده هم ناراحت کننده ست هم تا حدی شوکه کننده!

خصوصا آخر اپیزود و ملاقات ایتانی که به جای پدر و برادر بزرگترش که تو عروسی خونین کشته میشن لرد خاندان فارستر میشه با رمزی دیوانه

معمایی که تو همین اپیزود رونمایی میشه NORTH GROVE هست که نه اصلا مشخص میشه چی هست؟ کی هست؟؟هیچی!!

یه نکته ی مثبت بازی که برام خیلی جالب بود وفاداری شرکت سازنده به تعدد POV ها بود. اول از دید گارد بعد از دید ایتان(پسر سوم لرد فارستر) و موازی با اون از دید میرا دختر بزرگتر خاندان فارستر بود.

نکته ی جالب دیگه تیتراژ اصلی سریال بود که بعد از عروسی خونین پخش شد و این بار به جای لوکیشن های وقوع فیلم لوکیشن های بازی مثل آیرون رَث، کینگزلندینگ و دیوار نشون داده شد که خیلی جالب بود برام.

مثل بازی قبلی شرکت تل تیل، تصمیماتی که تو طول داستان می گیری فوق العاده مهم ان.

روند بازیش یکم به نظرم کُند بود.امیدوارم تو اپیزودهای بعدی بهتر بشه!

گرافیک بازی هم که به سبک تل تیل سل شید ـه. از اونجایی که بازی های تل تیل زیاد متکی به گیم پلی نیست ضعف هاش تو این قسمتو میشه نادیده گرفت.

یه مسئله ای که زیاد به نظرم جالب نبود این بود که وقتی باید از بین چندتا گزینه یکی رو انتخاب می کردی فقط یه بازه ی زمانی کوتاه فرصت داشتی تا گزینه ی مدنظرت رو انتخاب کنی که این برای کسایی که سرعت عمل بالایی تو خوندن انگلیسی ندارن خیلی مشکل ساز میشه! یه مورد دیگه هم که به نظرم رسید اتکای بیش از حد کنترل به موس ـه! (نمی دونم بازی های قبلی این شرکت همینجوری بوده یا نه) این اتکا به حدیه که تو منوی اصلی بازی فقط می تونی با موس کار کنی!!! تو خود بازی هم انتخاب دیالوگ ها، interaction هایی که باید کارکتر انجام بده نود درصدش با موس انجام میشه!

اما گذشته از همه اینا شخصیت پردازی واقعا جای حرفی باقی نگذاشته بود.

سرسی، تیریون، مارجری و مهم تر از رمزی واقعا مثل شخصیت های کتاب بودن با همون مشخصات و رفتارهای خاص خودشون! خصوصا رمزی که واقعا "رمزی" بود.

در جواب SiS@ به آخر که هنوز نرسیده ولی آخر اپیزود اول: دوستانی که خیلی روی اسپویل حساسن نخونن!

ایتان به دست رمزی ملعون وسط مذاکراتشون:| کشته میشه! عموی ایتان که رفته ایسوس سراغ برادر دوم خانواده فارستر، اَشِر، به نظر میاد که با اون به وستروس برمیگرده! نصف جنگل های تحت مالکیت خاندان فارستر به وایت هیل ها داده میشه تا روس بولتون ببینه کدومشون بهتر از عهده ساخت کشتی و ادوات جنگی برمیان! و همچنین جناب رمزی بیست نفر از سربازهای وایت هیل رو تو قلعه آیرون رَث به فرماندهی پسر لردِ وایت هیل مستقر می کنه! کوچیکترین پسر فارسترها ryon هم به زور به عنوان ملازمی لرد وایت هیل می برنش!

اپیزود بعدیش رفتن گارِد به دیوار و احتمالا مقدمات نهایی عروسی بنفش و حضور ابرین مارتله!

همینا به نظرم رسید دیگه اگه حرفی سوالی چیزی بود بگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@نگار

یه بخش داستان که اصلا مشکل داره چطوری یکی از دخترهای فاستر ملازم مارجری هست در صورتی که خانواده اش طرفدار استارک ها و پرچم دارشون هستن.

پس برای تو هم ایتن مرد ؟ من فکر میکردم بخاطر جواب های من قاطی کرد رمسی منو زد کشت :دی پس پایان ها باهام فرقی نمیکنه، این یارو آشر به نظرم از این جنجگوهای خفن باشه :دی من میخوام از اول برم یه سری تصمیمات رو از نو بگیرم مثلا به جای دیپلماسی با رمسی بجنگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه آذر 18, 93 7:33 pm[/url]"]@نگار

یه بخش داستان که اصلا مشکل داره چطوری یکی از دخترهای فاستر ملازم مارجری هست در صورتی که خانواده اش طرفدار استارک ها و پرچم دارشون هستن.

پس برای تو هم ایتن مرد ؟ من فکر میکردم بخاطر جواب های من قاطی کرد رمسی منو زد کشت :دی پس پایان ها باهام فرقی نمیکنه، این یارو آشر به نظرم از این جنجگوهای خفن باشه :دی من میخوام از اول برم یه سری تصمیمات رو از نو بگیرم مثلا به جای دیپلماسی با رمسی بجنگم

یه جا نوشته بود واسه توضیح بیشتر نمی دونم کدوم بخش بازی بری ببینی من عجله داشتم دیگه نرفتم ببینم اون توضیحات اضافه ش چیه! شاید اونجا توضیح داده باشه که چطوری میرا شده ندیمه مارجری!

:)) آره مرد بدجوریم مرد! نه فکر نکنم جوابا و انتخابایی که می کنه روی همچین اتفاقات مهمی مثل مرگ افراد تاثیر گذار و بیشتر از اون POV تاثیر بذاره! ایتان باید می مرد! ولی اونجا که میگه ایتان جسور خیلی دیگه خوب منم راه دیپلماسی رو پیش گرفتم و آخر اپیزود تو اون میزان موفقیت هایی که نوشته بود تو روابطت با این افراد داستان داشتی رمزی از همه شون بیشتر شد برای من! 70 درصد! فکر نکنم راه های دیگه ش مثل جنگیدن و ... راه بهتری باشه اشر که هم جنجگوی خفنی به نظر میاد هم از اون دسته افراد شدیدا کله خراب و عشق جنگ .. فقط چرا تبعیدش کرده بودن آخه؟ دلیلی که گفت تو داستان قانع کننده نبود به نظرم اشر که از نظر سنی از رودریک هم کوچیکتر بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این بازی رو نصب کردم و چندتا مرحله اش رو جلو رفتم. بازی جالبی هست. داستان خوبی هم داره و خیلی زیرکانه داستانی که خودش ساخته رو وارد داستان اصلی کرده بدون اینکه تاثیری در وقایع اصلی داشته باشه. بازی جوریه که با توجه به تصمیم هایی که میگیری جلو میره و اگه یه تصمیم اشتباه بگیری باید تاوانش رو بدی. زمان پاسخ دادن به سوالات و تصمیم گیری کوتاهه و در عرض چند ثانیه باید تصمیم بگیری. چند جا تصمیم گیری خیلی سخت بود و دو بار هم از تصمیمی که گرفتم پشیمون شدم. قشنگ حس میکنی که توی وستروس هستی و باید با سیاستهای کثیف اونها بازی کنی.

یه جا با سرسی روبرو شدم و تا اونجا که جونم به خطر نیافته جلوش وایسادم! میخواستم بکشمش اما نمیشد! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار پست هات رو به اینجا منتقل کردم. لطفا برای بازی تو همین تاپیک صحبت کنید.

چقدر زود تمومش کردی! بازی به ساعت میکشه اصلا؟:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورس مارتل » سه شنبه آذر 18, 93 9:06 pm[/url]"]نگار پست هات رو به اینجا منتقل کردم. لطفا برای بازی تو همین تاپیک صحبت کنید.

چقدر زود تمومش کردی! بازی به ساعت میکشه اصلا؟:دی

ممنون. چشم

بازیش به خاطر اینکه اپیزودیکه زیاد طولانی نیست ولی فکر کنم بیشتر از یه ساعتم نشه کل زمان اپیزود اولش!

به SiS@

الان رفتم تو بازی نگاه کردم تو قسمت codex درباره همه شخصیت ها توضیح داده. واسه میرا هم نوشته که مادرش لیدی فارستر برای اینکه بزرگترین دخترش راه و رسم درباری های جنوبی رو یاد بگیره میرا رو می فرسته های گاردن به عنوان ندیمه مارجری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@نگار

من اون بخش رو نخونده بودم، حالا فردا میخوام دوباره از اول بازی رو برم ببینم با تصمیم ها چه اتفاق های میفته

میخوام اونجا که حق انتخاب کشتن اون دوتا سرباز وایت هل بهم میده بزنم بکشمشون، به جای بخشیدن، چون اگر دقت کنی همین قضیه برای من شر میشه بعدش وقتی خاندان وایت هیل میریزن سرم. یا اون دزدی که میارن پیش ایتن رو ببخشم، در حالی که فرستادمش دیوار.بهترین بخشی رو که من رفتم مال سرسی بود 96 درصد درست جواب ها رو دادم.

دقت کردید مارجری تو بازی از جافری کتک خورده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه آذر 18, 93 12:02 am[/url]"]@نگار

من اون بخش رو نخونده بودم، حالا فردا میخوام دوباره از اول بازی رو برم ببینم با تصمیم ها چه اتفاق های میفته

میخوام اونجا که حق انتخاب کشتن اون دوتا سرباز وایت هل بهم میده بزنم بکشمشون، به جای بخشیدن، چون اگر دقت کنی همین قضیه برای من شر میشه بعدش وقتی خاندان وایت هیل میریزن سرم. یا اون دزدی که میارن پیش ایتن رو ببخشم، در حالی که فرستادمش دیوار.بهترین بخشی رو که من رفتم مال سرسی بود 96 درصد درست جواب ها رو دادم.

دقت کردید مارجری تو بازی از جافری کتک خورده ؟

منم به احتمال زیاد دوباره میرم

منم جوگیرانه بخشیدمشون اگه می دونستم شر میشه که نمیذاشتم برن نامردا:| اون یارو دزده رو من بخشیدمش ولی زیاد توفیری نداشت آخرش همین شد! ولی فکر کنم تو اپیزودای بعدی این بخششه شاید تاثیرگذار باشه...

مارجری؟ کجا؟ همون که به خاطر میرا میره با جوفری صحبت می کنه؟ برای من کتک نخورده بودا.. فقط جوفری بهش گفته بود که هنوز ملکه نشده و از این حرفا... بعدشم موقعی که داشته از اتاق جوفری می رفته بیرون آقا بهش کلا بی محلی کرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اشتباه کردم بخشیدمشون، اون دزده بدبخت رو هم فرستادم دیوار :دی . باحال ترین قسمت بازی اون لحظه بود که باید شعار انتخاب میکردی.

برو یه بار دیگه بازی رو انجام بده وقتی مارجری میاد داخل اتاق لحظه که دارن در خصوص جافری حرف میزنن یه لحظه دوربین به سمت یقیه لباس میره من اول توجه نکردم ولی بعدش تو یه صحنه متوجه پارگی رو لباس مارجری شدم اول فکر کردم باگ سیستم من ولی بعد با چندتا عکس تو اینترنت مقایسه کردم دیدم دقیقا پارگی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که مایل هستند بیشتر با بازی آشنا بشن سایت زومجی یک بررسی کامل از این بازی انجام داده:

http://zoomg.ir/2014/12/14/3653/game-of-thrones-iron-from-ice-review/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم تمومش کردم! من یکم خشن عمل کردم، اون سرباز وایت هیل رو کشتم، اون دزده رو هم انگشتاشو قطع کردم!

راستی شما کدوم رو به عنوان Sentinel انتخاب کردین؟! من سر رویلاند رو انتخاب کردم! دانکن نامرد هم بهش برخورد پاشد رفت! البته آخرش قبول نکردم بجنگم و گفتم مذاکره کنیم، هر چند که فایده ای نداشت!

این استاده به نظرتون یه جوری نبود؟! من که اصلا ازش خوشم نیومد! فکر می کنم میخواست من خودش رو به عنوان سنتینل منصوب کنم! زرشک! هی هم می گفت کل جنگلاتون رو بدید بره! (هر چند اونم آخرش فرقی نکرد! )

راستی شما کلید و مهر کارجری رو برداشتین؟! من که ترسیدم گذاشتم سرجاشون!

پ.ن: بچه ها این درصدهایی که میگین در مورد عملکردمون میده رو از کجا باید ببینیم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » چهارشنبه آذر 26, 93 2:47 pm[/url]"]منم تمومش کردم! من یکم خشن عمل کردم، اون سرباز وایت هیل رو کشتم، اون دزده رو هم انگشتاشو قطع کردم!

راستی شما کدوم رو به عنوان Sentinel انتخاب کردین؟! من سر رویلاند رو انتخاب کردم! دانکن نامرد هم بهش برخورد پاشد رفت! البته آخرش قبول نکردم بجنگم و گفتم مذاکره کنیم، هر چند که فایده ای نداشت!

این استاده به نظرتون یه جوری نبود؟! من که اصلا ازش خوشم نیومد! فکر می کنم میخواست من خودش رو به عنوان سنتینل منصوب کنم! زرشک! هی هم می گفت کل جنگلاتون رو بدید بره! (هر چند اونم آخرش فرقی نکرد! )

راستی شما کلید و مهر کارجری رو برداشتین؟! من که ترسیدم گذاشتم سرجاشون!

پ.ن: بچه ها این درصدهایی که میگین در مورد عملکردمون میده رو از کجا باید ببینیم؟!

من بار اول سربازه رو نکشتم بار دوم کشتمش > تو روند این اپیزود تاثیری نداشت شاید اپیزودهای بعدی تاثیر داشته باشه!

من یه بار دانکنو انتخاب کردم یه بارم سر رویلند رو! فرقی نداره هر کدوم رو انتخاب کنی اون یکی بهش برمی خورده بعد می خواد پاشه بره که اگه گزینه دستور " نشستن" رو بزنی می شینن ولی موقع مذاکرات با رمزی اونی که انتخابش نکرده باشی نمیاد!

نه منم برنداشتم.. ولی قضیه نامه ی مادره رو به مارجری نگفتم بار دوم که داشتم بازی کردم برای همین دیگه کار به مهر و کلید نرسید

اپیزود که تموم میشه درصداتو آخرش بهت نشون میده! سرسی، رمزی، مارجری و اون یارو ملازمه نورِن! که چقدر موفق عملکردی تو ارتباط باهاشون!

تو منوی اصلی بازی هم قسمت my choices بری می تونی درصداتو ببینی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » چهارشنبه آذر 26, 93 2:25 pm[/url]"]

من بار اول سربازه رو نکشتم بار دوم کشتمش > تو روند این اپیزود تاثیری نداشت شاید اپیزودهای بعدی تاثیر داشته باشه!

من یه بار دانکنو انتخاب کردم یه بارم سر رویلند رو! فرقی نداره هر کدوم رو انتخاب کنی اون یکی بهش برمی خورده بعد می خواد پاشه بره که اگه گزینه دستور " نشستن" رو بزنی می شینن ولی موقع مذاکرات با رمزی اونی که انتخابش نکرده باشی نمیاد!

نه منم برنداشتم.. ولی قضیه نامه ی مادره رو به مارجری نگفتم بار دوم که داشتم بازی کردم برای همین دیگه کار به مهر و کلید نرسید

اپیزود که تموم میشه درصداتو آخرش بهت نشون میده! سرسی، رمزی، مارجری و اون یارو ملازمه نورِن! که چقدر موفق عملکردی تو ارتباط باهاشون!

پس کلا به نظرم این قضیه اهمیت انتخاب ها که این همه روش مانور داده شده سر کاری باشه! انگار هر انتخابی هم که بکنیم تاثیر تو کلیت روند بازی نداره و تاثیر جزیی که داره هم مهم نیست!

واسه من وقتی تموم شد درصدی نشون نداد، تو قسمت my choices هم که الان رفتم نگاه کردم دیدم چیزی که نوشته درصد بازی کنندگانیه که مثل من انتخاب کردن! :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » چهارشنبه آذر 26, 93 5:52 pm[/url]"]
negar27 » چهارشنبه آذر 26, 93 2:25 pm[/url]"]

پس کلا به نظرم این قضیه اهمیت انتخاب ها که این همه روش مانور داده شده سر کاری باشه! انگار هر انتخابی هم که بکنیم تاثیر تو کلیت روند بازی نداره و تاثیر جزیی که داره هم مهم نیست!

واسه من وقتی تموم شد درصدی نشون نداد، تو قسمت my choices هم که الان رفتم نگاه کردم دیدم چیزی که نوشته درصد بازی کنندگانیه که مثل من انتخاب کردن! :/

هيچ بازى اى همچين قابليتى نداره.. اصلا شدنى نيست.اگرم هست من نديدم تا حالا:| چون بالاخره بازى سازها يه سرى پايان و هدف مشخص براى داستان تعيين کردن فقط نحوه عملکرد و انتخاب بازى باز گسترده ست و آزادى عمل بيشترى داره. بازيايى مثل اين،مس افکت،اسکايريم، دراگون ايج و ... همه شون همين سبکو دارن.پايان هاى بازى از قبل تعيين شده و هر طورى هم پيش برى پايان همون تعداديه که شرکت سازنده براش تعيين کرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم دو سری رفتم. نتیجه کلی یکسانه اما انتخابها توی جزئیات تاثیر میذاره.

من دفعه اول که رفتم احساس کردم بیخود کاراکترم رو به کشتن دادم اما دفعه دوم با افتخار مردم و جلوی رمزی سر خم نکردم! :دی

یه سری بازی ها هستن که روند متفاوت و پایان های متفاوت دارن. مثلا prince of persia warrior within اینجوری بود و بسته به انتخابی که آخرش میکردی دو جور پایان داشت. یه سری هم هستن که چندین پایان دارن و با توجه به انتخابهایی که میکنی به سمت یکیشون میری اما متاسفانه این جزوشون نبود. من بازی رو که نصفه رفته بودم فکر میکردم اینجوری باشه اما وقتی تموم کردم دیدم که همه چی به جایی که باید میره. البته با توجه به اپیزودیک بودن بازی، مشخص بود که باید همه اپیزودهای بعدی رو از یک نقطه واحد شروع بکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » چهارشنبه آذر 26, 93 5:08 pm[/url]"]

هيچ بازى اى همچين قابليتى نداره.. اصلا شدنى نيست.اگرم هست من نديدم تا حالا:| چون بالاخره بازى سازها يه سرى پايان و هدف مشخص براى داستان تعيين کردن فقط نحوه عملکرد و انتخاب بازى باز گسترده ست و آزادى عمل بيشترى داره. بازيايى مثل اين،مس افکت،اسکايريم، دراگون ايج و ... همه شون همين سبکو دارن.پايان هاى بازى از قبل تعيين شده و هر طورى هم پيش برى پايان همون تعداديه که شرکت سازنده براش تعيين کرده!

خب پس چرا اینقدر تو معرفی رو این موضوع مانور میدن که انتخاب ها خیلی مهمن و اینا؟!

جورامون » پنج شنبه آذر 27, 93 12:45 pm[/url]"]منم دو سری رفتم. نتیجه کلی یکسانه اما انتخابها توی جزئیات تاثیر میذاره.

من دفعه اول که رفتم احساس کردم بیخود کاراکترم رو به کشتن دادم اما دفعه دوم با افتخار مردم و جلوی رمزی سر خم نکردم! :دی

یه سری بازی ها هستن که روند متفاوت و پایان های متفاوت دارن. مثلا prince of persia warrior within اینجوری بود و بسته به انتخابی که آخرش میکردی دو جور پایان داشت. یه سری هم هستن که چندین پایان دارن و با توجه به انتخابهایی که میکنی به سمت یکیشون میری اما متاسفانه این جزوشون نبود. من بازی رو که نصفه رفته بودم فکر میکردم اینجوری باشه اما وقتی تموم کردم دیدم که همه چی به جایی که باید میره. البته با توجه به اپیزودیک بودن بازی، مشخص بود که باید همه اپیزودهای بعدی رو از یک نقطه واحد شروع بکنن.

قسمت اسپویل: موافقم! منم این دفعه که بازی کنم همین کارو میکنم که حداقل آخرش اینقدر حرصم نگیره!

من این بازی Prince of Persia رو چندبار بازی کردم اما همون یه پایان رو بیشتر براش یادم نمیاد؟ پایان دیگه اش چی بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » پنج شنبه آذر 27, 93 8:45 pm[/url]"]
negar27 » چهارشنبه آذر 26, 93 5:08 pm[/url]"]

خب پس چرا اینقدر تو معرفی رو این موضوع مانور میدن که انتخاب ها خیلی مهمن و اینا؟!

جورامون » پنج شنبه آذر 27, 93 12:45 pm[/url]"]منم دو سری رفتم. نتیجه کلی یکسانه اما انتخابها توی جزئیات تاثیر میذاره.

قسمت اسپویل: موافقم! منم این دفعه که بازی کنم همین کارو میکنم که حداقل آخرش اینقدر حرصم نگیره!

من این بازی Prince of Persia رو چندبار بازی کردم اما همون یه پایان رو بیشتر براش یادم نمیاد؟ پایان دیگه اش چی بود؟

پرینس یه پایانش این بود که تمام آپگرید های جونش رو بگیری و water sword رو تو hourglass chamber برنداری که در این صورت به عنوان باس نهایی با کایلینا (همون زن لباس قرمزه که شاهزاده عاشقش میشه) می جنگی و می کشیش! این میشه پایان بدش

پایان دوم اینه که تمام آپگریدهای جون رو بگیری و water sword رو برداری تو این حالت باس نهاییت میشه دِهاکا که اونو می کشی و کایلینا زنده می مونه که میشه پایان خوبش

پ.ن: اون موقع این دهاکا رسما کابوس من بود گودزیلای کریه

در مورد بازی تاج و تخت فکر کنم اگر قرار به چند پایانی کردن بازی باشه باید تا اپیزود ششم صبر کنیم که امیدوارم چندتا پایان داشته باشه.. اینجوری خیلی بهتر میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدر خوب یادته! من اصلا اسمها رو یادم نبود. چقدر این بازی عالی بود. عاشق گیم پلی، کانسپت آرتها و انیمیشن هاش بودم. چند بار خواستم دوباره بازیش کنم اما ترسیدم که حس و حال قدیم رو نداشته باشه.

پ.ن:

یه چیزهایی در مورد بازی های با پایان های مختلف پیدا کردم. بعضی هاشون 50 تا 100 تا پییان دارن!

http://www.gamesradar.com/games-shocking-number-alternate-endings/

http://en.wikipedia.org/wiki/Types_of_fiction_with_multiple_endings#Video_games

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری