رفتن به مطلب
mohammadhoseinjj

چه انتظاری از فصل 4 داریم؟

Recommended Posts

موافقم

پارسال نزدیکای کریسمس یه تریلر فکر کنم منتشر کردن امسال که همونم ندادن!

این اچ بی او نمی دونم چرا این طوری می کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نزدیک کریسمس کجا بود! پارسال توی اسفند بود تقریباً یه ماه مونده بود به پخش که تریلر 1 دقیقه ای رو منتشر کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا گیر دادید به تریلر..........

حالا زود تر یا دیر تر بیاد چه فرقی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

لازمه که فاصله ی بین فصل ها کم بشه.... وگر نه تریلر بدن ...ندن....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نزدیک کریسمس کجا بود! پارسال توی اسفند بود تقریباً یه ماه مونده بود به پخش که تریلر 1 دقیقه ای رو منتشر کردن

قبلش ۲۲ دی یه تیزر ۴۵ ثانیه منتشر شده بود

https://westeros.ir/three-eyed-raven-tease-2/

تازه بازم قبل از اسفند به نظرم عکس و ویدیوهای دیگه ای بودن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلش ۲۲ دی یه تیزر ۴۵ ثانیه منتشر شده بود

https://westeros.ir/three-eyed-raven-tease-2/

تازه بازم قبل از اسفند به نظرم عکس و ویدیوهای دیگه ای بودن!

اون تیزر چیزی ار فصل سه رو نشون نمیداد باز جای شکرش باقیه این تیزر امسال چندتا صحنه از فصل چهار رو نشون داد

لازمه که فاصله ی بین فصل ها کم بشه.... وگر نه تریلر بدن ...ندن....

این که غیر ممکنه هیچکدوم از شبکه این کار رو انجام نمیدن که HBO بخواد همچین کاری رو انجام بده

تازه فقط نزدیک 5، 6 ماه فیلم برداری طول میکشه پروژه به این عظیمی رو چجوری فاصله بین فصولش رو کم کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همینطوری دهن دوتا کارگردان داره سرویس میشه سر رسیدن به زمان بندی سریال ، هر کدومشون یه سر دنیا هستن دارن فیلم برداری میکنن تا بتونن سریعتر سریال رو به مرحله تدوین برسونن ، بعد بیان فاصله رو کم کنن ؟! هری پاتر بود شاید کل لوکشن هاش میشد هاگوارتز ولی این GOT کلی لوکشن داره کلی کشور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می گم حالا که بیشتر فکر می کنم و عکس هایی که کینگ رابرت تو تاپیک بیوگرافی گذاشته رو می بینم این سوفی ترنر هم خیلی خوشگله ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
می گم حالا که بیشتر فکر می کنم و عکس هایی که کینگ رابرت تو تاپیک بیوگرافی گذاشته رو می بینم این سوفی ترنر هم خیلی خوشگله ها

90% بازیگرا رو وقتی شونصد تا عکس ازشون ببینی بالاخره 10% اش خوشگل در می یاد.

گولش رو نخور، موجود بد استیل و رو مخیه.

(الان پارتو بدبخت تو گور به خودش می لرزه ببینه قانونش رو چجوری به کار بردم من)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا تو چیکار این بچه داری آخه؟! مگه چه بدی در حقت کرده اینجوری باهاش چپی، هاااااا؟!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا تو چیکار این بچه داری آخه؟! مگه چه بدی در حقت کرده اینجوری باهاش چپی، هاااااا؟!!!!

خب حال نمی کنم دیگه، اصلاً اون قرمزی دور چشم ها و بینی اش رو مغز منه. استایل هم که دیگه هیچی. (یه انیمیشن هست که سانسا جافری رو ناک اوت می کنه، خیلی خوب انیمه اش کردن )

یه لیست بده به من تو اصلاً، افرادی که گیر دادن بهشون مجازه رو ذکر کن. دیگه من با خیال راحت رو اونا تمرکز کنم.

پ.ن: انقدر همه رو بچه خطاب نکن، پس فردا مردم فکر می کنن 40، 50 سالی داری بد می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو که بلاخره حرف خودتو میزنی، چه فرقی برات داره لیست میخوای. کلا من به دو سه نفر علاقه دارم تو م قشنگ دست میذاری رو اونا.

خداییش این دیگه بچه ست. خجالت نمی کشی با یه نوجوون لج می کنی؟!!! مگه همسنته؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تو که بلاخره حرف خودتو میزنی، چه فرقی برات داره لیست میخوای. کلا من به دو سه نفر علاقه دارم تو م قشنگ دست میذاری رو اونا.

خداییش این دیگه بچه ست. خجالت نمی کشی با یه نوجوون لج می کنی؟!!! مگه همسنته؟!

چرا افترا می بندی به ملت؟

خلاصه من گفتم لیست رو بده.

پس فردا دوباره من یه چی می گم میای یه پست می زنی که با " هااااااااا ؟!!!!!!!!!!! " تموم می شه تقصیر من نیستا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه دوست دارم یه جوری دل اریا خنک شه

چقدر بدبختی بکشه این دختر

تیریونش هم زیاد باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خدا کنه یه اپیزود بدون کشت و کشتار داشته باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته جای این سوال این جا نیست ولی چون ارزش تاپیک زدن نداره همین جا می پرسم!

توی سایت TVCountDown (سایتی که تاریخ پخش سریال ها رو می زنه) یه ایپزود به نام Forshadowing برای ۲ روز دیگه برای Game of Thrones ثبت کرده!

اینم لینکش:

http://tvcountdown.com/s/game-of-thrones

کسی می دونه قضیه اش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خدا کنه یه اپیزود بدون کشت و کشتار داشته باشه!

ای عاقا!!!

امیدتو نا امید میکنم الان

فکر کنم همون قسمت اول باید از جافری خداحافظی کنی!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من کتابو دستو پا شکسته خوندم. دلم میخواد ببینم چ بلایی سر ایگریت میاد

به به !! بالاخره یکی پیدا شد واسه ایگریت ارزش قائل بشه و به سرنوشتش بها بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا مهم ترین دلیل تنفر من از جان اسنو کاریه که با ایگریت کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا مهم ترین دلیل تنفر من از جان اسنو کاریه که با ایگریت کرد!

منظورت از کاری که با ییگریت کرد چیه؟ این که دلبسته ی ییگریت شد یا این که ییگریت رو ول کرد؟

در مورد اولی تقصیر جان چی بود، هر چقدر سعی کرد ییگریت رو از سرش واکنه، لا مصب بی خیال نمی شد، سریش شده بود به جان.

نکنه انتظار داشتی به خاطر ییگریت بی خیال دیوار و مسوولیتش و همه چی بشه؟ اون وقت نمیومدی بگی جان به خاطر یه دختر وظیفه اش و مسوولیتش و شرفش رو زیر پا گذاشت؟ تکلیف خون اون هلف هند بیچاره که به جان اعتماد کرده بود چی می شد؟

اینم بگم جان اسنو سر اون قضیه اش با ییگریت من رو خیلی حرص داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورت از کاری که با ییگریت کرد چیه؟ این که دلبسته ی ییگریت شد یا این که ییگریت رو ول کرد؟

در مورد اولی تقصیر جان چی بود، هر چقدر سعی کرد ییگریت رو از سرش واکنه، لا مصب بی خیال نمی شد، سریش شده بود به جان.

نکنه انتظار داشتی به خاطر ییگریت بی خیال دیوار و مسوولیتش و همه چی بشه؟ اون وقت نمیومدی بگی جان به خاطر یه دختر وظیفه اش و مسوولیتش و شرفش رو زیر پا گذاشت؟ تکلیف خون اون هلف هند بیچاره که به جان اعتماد کرده بود چی می شد؟

اینم بگم جان اسنو سر اون قضیه اش با ییگریت من رو خیلی حرص داد.

من دقیق نمی دونم منظور رنلی چی بود ولی به نظر من، اینکه تو تو باطنت بدونی همچنان نایتز واچ اولویت اولته ولی اونجوری درگیر رابطه با ایگریت بشی کاملاً جای شاکی شدن داره.

اون دیالوگ های جان با خودش راجع به اینکه اگه ایگریت بدونه و ... رو یادته ؟

در ضمن هف هند یه آدم مرده بود حالا از مرگش هم بهترین استفاده رو کرد. پس نمی شه گفت به خاطر اعتماد مردم آزاد به جان خودش رو فدا کرد که حالا طلب تکلیف خون داشته باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دقیق نمی دونم منظور رنلی چی بود ولی به نظر من، اینکه تو تو باطنت بدونی همچنان نایتز واچ اولویت اولته ولی اونجوری درگیر رابطه با ایگریت بشی کاملاً جای شاکی شدن داره.

اون دیالوگ های جان با خودش راجع به اینکه اگه ایگریت بدونه و ... رو یادته ؟

در ضمن هف هند یه آدم مرده بود حالا از مرگش هم بهترین استفاده رو کرد. پس نمی شه گفت به خاطر اعتماد مردم آزاد به جان خودش رو فدا کرد که حالا طلب تکلیف خون داشته باشیم.

خب جان که اولش نمی خواست با ییگریت وارد رابطه شه، خیلی هم امتناع کرد، ولی ییگریت ول کن نبود. بعد قضیه ی تهدید منس دیگه پای جون خود جان هم در میان بود. بحث هم جون خودش نبود، اگه جان تو اون وضعی کشته می شد دیوار هم از دست میرفت. مجبور بود تا یه حد با ییگریت وارد رابطه بشه، ولی این که جدی جدی دلبسته ی ییگریت شد و اینا دیگه زیاده روی و احساساتی بازی (که همین هم خیلی رو اعصاب من پیاده روی کرد) بود. و اگه بخوایم به خاطر احساسات شدن کسی رو محکوم کنیم، خیلی های دیگه ی هم تو این صف جلوی جان قرار می گیرند. از جمله ابراین شما

خب اون یکدست بدبخت (اگه قرار بود بمیره هم که البته من زیاد هم مطمئن نیستم) با اون فیلم بازی کردنش جون جان رو نجات داد. به عنوان ارشدش هم یه وظیفه بر دوشش گذاشت. خیلی نامردی بود اگه جان بعد اون جریان خیانت می کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلبسته شدنش که نه، اما ول کردنش چرا! کلا احساسم موقع خوندن اون قسمت ها این بود که جان داره از ایگریت سواستفاده میکنه! جان از اولش هم میدونست که آخرش قرار نیست با هم باشن، و بلاخره باید یه روزی ولش کنه بره! و با این وجود هیچی به ایگریت نگفت و تو این رابطه غرق شد! درسته که زندگیش بسته به این بود که همه باور کنن عاشق ایگریته، اما خود ایگریت حداقل حق داشت واقعیت رو بدونه! جان حق نداشت به ایگریت دروغ بگه!

جالبه که خود جان هم می دونست که رابطه اش با ایگریت به خاطر وظیفه و شرافت و مسئولیتش در قبال دیوار و این جور چیزا نیست!

دیگه نمیدونم چجوری توضیح بدم!

در ضمن من بیشتر از این حرصم میگیره که طرفدارهای جان اسنو رفتارشون مثل fan girl ها میمونه و همه از ایگریت متنفرن و مطمئنم کسی از مرگ ایگریت هم ناراحت نخواهد شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلبسته شدنش که نه، اما ول کردنش چرا! کلا احساسم موقع خوندن اون قسمت ها این بود که جان داره از ایگریت سواستفاده میکنه! جان از اولش هم میدونست که آخرش قرار نیست با هم باشن، و بلاخره باید یه روزی ولش کنه بره! و با این وجود هیچی به ایگریت نگفت و تو این رابطه غرق شد! درسته که زندگیش بسته به این بود که همه باور کنن عاشق ایگریته، اما خود ایگریت حداقل حق داشت واقعیت رو بدونه! جان حق نداشت به ایگریت دروغ بگه!

جالبه که خود جان هم می دونست که رابطه اش با ایگریت به خاطر وظیفه و شرافت و مسئولیتش در قبال دیوار و این جور چیزا نیست!

دیگه نمیدونم چجوری توضیح بدم!

در ضمن من بیشتر از این حرصم میگیره که طرفدارهای جان اسنو رفتارشون مثل fan girl ها میمونه و همه از ایگریت متنفرن و مطمئنم کسی از مرگ ایگریت هم ناراحت نخواهد شد!

خب ییگریت اگه به حقیقت پی میبرد زحمت ماگنار رو کم می کرد. خودش سر جان رو از تنش جدا می کرد.

به شخصه فن جان نیستم، ولی زیاد از ییگریت هم خوشم نمیاد. به خاطر خود شخص ییگریت هم نیست، به خاطر اینه که حضورش به یک شکلی تهدیدیه برای استارک ها، شبیه جین وسترلینگ. (نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه)

fan girl؟ تا جایی که می دونم طرفدارهای دنریس هم زیاد از داریو ناهاریس خوششون نمیاد. به اونا چی می گن؟

اه اینم در آخر بگم، خیلی ها تو تاپیک ها تاختند به راب که مرد حسابی وسط جنگ چه وقت عشقولانه بازی و چسبیدن به شرف و از این جور حرف هاست. حالا از جان که تقریبا عکس کار راب رو کرده انتقاد می شه. منظور خاصی ندارم، صرفا جالب بود برام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه دیگه، مشکل اینه که جان عکس کار راب رو نکرد، هم خر رو انتخاب کرد هم خرما.

جدی به نظرت اگه جان به ایگریت می گفت ایگریت جان رو لو می داد ؟؟!!!

این که به خاطر جونش یکی دیگه رو بازی داد که خلاف استارک و اسنو ه !!!!

ابرین چشمش کور عاقبتش رو خودش دید نه مثل اینجا که یکی دیگه ضربه بخوره.

خب رنلی هم که نظرش به من نزدیکه و کامل تر از من توضیح داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری