رفتن به مطلب
Manuel

The Princess and the Queen، داستانی که باید خوانده شود

Recommended Posts

جواب مرگ لوکریس مرگ ایموند بود نه جیهیریس. از نظر من کل سبز ها غاصبن و تخت آهنین حق رینیرا بود.

من یه تعداد از کار های جیمی رو تایید می کنم ولی پرت کردن برن از بالای برج جزو اون تعداد نیست.

این دیمون عجب شخصیتی داره!!!! تقریبا همه رو وادار به دفاع کردن از خودش میکنه!!!

اتفاقا جواب مرگ لوکریس همون مرگ جیهیریس بود چون همون جا تو کتاب پنیر با اون رفیقش به زن اگان می گن یه پسر در مقابل یه پسر. مرگ ایموند در جواب جنایاتی بود که در ریورلندز انجام داده بود.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من نه تنها با استنیس موافقم بلکه در عجبم که چرا پنیر و خون تا جایی که امکان داشت به طرف مقابل ضربه نزدن و به کشتن یه بچه اکتفا کردن !

تو اون لحظه میشد دو مهره مهم و اژدها سوار رو حذف کرد ! به نظرم رینیرا و همسرش خیلی بیشتر از چیزی که لازم بود به طرف مقابل رحم کردن . دیموند جوانمردی ( و در عین حال به نظر من اشتباه) کرد که جون یه پسر رو گرفت، به شخصه اگه تو این موقعیت بودم تا آخرین نفری رو که میتونستم غرق خون میکردم تا بدونن این دشمنی بی نتیجه نیست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا من كاري كه ديموم با جيهيريس كرد رو نشونه ي ضعفش ميدونم توي جنگ حلوا خيرات نميكنن وقتي فرصت و امكانش رو داشت بايد همشون رو ميكشت و تنها به يكي اكتفا نميكرد اينطوري جنگ هم زودتر با تلفات كمتر تمام ميشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هفته ی پیش تو شهر کتاب مرکزی (شریعتی) تو بخش کتاب های خارجی کتاب Dangerous Women رو دیدم آورده بود قیمتش هم ۹۸ هزار تومان بود. فکر کنم هنوز هم باشه و نفروخته باشتش. امیدوارم دانشنامه ی جدید مارتین رو هم که قراره به زودی چاپ بشه بیاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هفته ی پیش تو شهر کتاب مرکزی (شریعتی) تو بخش کتاب های خارجی کتاب Dangerous Women رو دیدم آورده بود قیمتش هم ۹۸ هزار تومان بود. فکر کنم هنوز هم باشه و نفروخته باشتش. امیدوارم دانشنامه ی جدید مارتین رو هم که قراره به زودی چاپ بشه بیاره.

داداش سینا خوبی؟

میگم کل مجموعه زنان خطرناک رو داشت؟

Sent From My Xperia Z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » سه شنبه تیر 31, 93 6:09 pm[/url]"]

داداش سینا خوبی؟

Sent From My Xperia Z2

خوبم ممنون!

بله کل زنان خطرناک رو داشت! فصل آخرش شاهزاده و ملکه هستش.

پست ۷۰۰

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » سه شنبه تیر 31, 93 6:09 pm[/url]"]

داداش سینا خوبی؟

Sent From My Xperia Z2

خوبم ممنون!

بله کل زنان خطرناک رو داشت! فصل آخرش شاهزاده و ملکه هستش.

پست ۷۰۰

میتونی یه حرکتی بزنی برام؟

می خوامشون

شماره کارت بدی بزنم به حسابت برام بفرستی؟

Sent From My Xperia Z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شهر کتاب مرکزی کل 5 جلد نغمه رو آخرین چاپش رو داره و جمعا میده 350 هزار تومان

کلا همه چی داره ماشاالله این جا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين كتاب اسپويل خاصي داره؟بايد تا جاي خاصي از كتاب بخونيم كه اينو بتونيم بخونيم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mohaddeseh » جمعه اسفند 14, 93 12:32 am[/url]"]اين كتاب اسپويل خاصي داره؟بايد تا جاي خاصي از كتاب بخونيم كه اينو بتونيم بخونيم؟!

نه اسپویل خاصی نداره مربوط به 150 سال پیش هستش کلا از نظر من تو این کتاب مشخص میشه همون طور که بین دایرولف ها و استارک ها ارتباط خاصی هست بین اژدهایان و اژدها سوار هم ارتباطی وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نسخه ی ترجمه شده ی پرنسس و ملکه رو خوندم(با تشکر از دوستانی که آماده کردن این ترجمه رو).میخواستم بدونم نسخه ی کاملترش هم اومده؟همونه که آخرین فصل کتاب زنان خطرناکه؟بقیه ی داستانهای زنان خطرناک ربطی به وستروس داره؟ارزش وقت گذاشتن داره؟

به نظرم اسم این کتاب رو باید میزاشتن خیانتها و حماقتها نه پرنسس و ملکه.به ویسریس هم باید لقب پادشاه احمق رو میدادن!یعنی دم مرگ احمقانه ترین کاری که کرد این بود که پدر آلیسنت رو دست خودش کرد!!!مگه کور بود این همه کشمکش و طمع همسرشو پدر همسرش به تاج و تخت رو نمیدید.

شخصیت مورد علاقه م هم دیمون بود,اگر از اول اون پادشاه شده بود و با رینیرا ازدواج کرده بود اینهمه بدبختی پیش نمیومد.

من یه سوالی برام پیش اومده که چرا اژدها سوار موقع نبرد درگیری فیزیکی ایجاد میکردن.مثلا میگفت اژدها ی یکی کوچکتر و سریعتره اژدهای اونیکی پیر و کنده,بعد بجای اینکه اونیکه اژدهای سریعتری داره اوج بگیره و برگرده اونیکی سوار رو بسوزونه برمیگشت و با چنگ و دندون حمله میکرد به اژدهای بزرگتر و گلاویز میشدن!

چقدر از شخصیت بوروس بدم اومد.از ایموند هم متنفرم خیلی دلم خنک شد وقتی کشته شد ولی اگر دیمون هم واقعا بهمراه این بچه ی احمق مرده باشه واقعا حیف شده,آخه دیمون کلا شخصیت ارزشمندتری بود نسبت به این بچه ی ....کلا بچه سبزها عقل درست حسابی نداشتن و خیلی هم بی رحم بودن.

خیلی برام جالب بود که اگان اول پادشاهی رو قبول نمیکرد و میگفت کدوم برادری حق خواهرشو پایمال میکنه ولی بعدش که از طرف رینیرا براش پیغام اومد هرچی از دهنش درومد گفت.

نمیدونم اونشب رینیرا با کریستون کول چکار کرد که انقدر با اینا دشمن شد,خدایی این کول هم کم اتیش بیار معرکه نبود,همش منتظر بودم بکشنش

خیلی برام جالبه که از ویسریس چندین سال حتی خبر هم نگرفتن که مطمئن شن زنده ست یا مرده!

واقعا حرصم گرفت وقتیکه بارانداز رو گرفتن آلیسنت رو نکشت

در کل طرفدار سیاه ها بودم.اگر رینیرا بجای بحث بی مورد و دشمنی آشکار از در دوستی وارد میشد و بعد آلیسنت رو بدون برانگیختن شک دیگران میکشت(با این همه زهر جورواجوری که تو وستروس پیدا میشه)همچین فاجعه ای به بار نمیومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چندتا از داستان های اون کتاب زنان خطرناک رو سرسری خوندم ربطی به دنیای مارتین نداشتن فقط سوژه همشون زنانی بود که تو موقعیت سخت و خطرناکی بودن مثل رینیرا. ماجرای رقص هم تموم نشده و اتفاقات بعدی رو فکر کنم قراره تو کتاب دیگه ای ادامه بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری