رفتن به مطلب
ریگار

خودتان را معرفی کنید .

Recommended Posts

خوشامد می گم ورود لن نابغه و ارسام رو

ارسام جان پس چرا خاندانت رو زدی دوتراکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خوشامد می گم ورود لن نابغه و ارسام رو

ارسام جان پس چرا خاندانت رو زدی دوتراکی

والا مورمونت نداشت منم گفتم یه چیز همینجوری بزارم دوتراکیا هم باحالن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به وارکرافتی ها چه زیاد شدن ماشاالله بزنم به ام دی اف .

هل اسکریم و کلتوزاد . خادگار و توالیون و ملفاریون جاشون خالیه

از کالیمدور به وستروس خوش اومدی هل اسکریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آریا استارک ملقب به نایمریا

اگه خواستین نن صدام کنین

طرفدار خاندان خاصی نیستم ولی استارکا رو دوست دارم

شخصیت های موردم علاقه م هر کدوم از یه خاندانن:

آریا ،ند ،ریگار،دنریس،رنلی ،بریین...

کشته شدن ناجوانمردانه ی رنلی را محکوم می کنم و از استنیس متنفرم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوش اومدی نایمریا جان 

امیدوارم از من متنفر نباشی و همین طور امیدوارم بتونم متقاعدت بکنم که از استنیس هم متنفر نباشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

علی هستم.اگه اشتباه نکنم 25 سالمه.علاقه ام به این سبک داستانا با سه گانه جان کریستوفر شروع شد. به شدت به گیم و فیلم و داستان فانتزی علاقه مندم. امیدوارم بتونم از دوستان وستروسی چیزای زیاد یاد بگیرم.

مخلص همه استارکا و خاندان های وفادرشون هم هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

علی هستم.اگه اشتباه نکنم 25 سالمه.علاقه ام به این سبک داستانا با سه گانه جان کریستوفر شروع شد. به شدت به گیم و فیلم و داستان فانتزی علاقه مندم. امیدوارم بتونم از دوستان وستروسی چیزای زیاد یاد بگیرم.

بسیار خوش آمدین. مقدم هر استارکی اینجا میمون و مبارکه. ما هم امیدواریم شما را بیشتر ببینیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

الهام هستم، 25 سالمه

عاشق داستان های فانتزی ام

استارک ها رو دوست دارم بیشتر از همه جان و ند

از سرسی متنفرم! حیف اون 2 تا برادر واسه اون! حیف عشق جیمی و تعهد تیریون که حروم اون میشه

با دنریس هم زیاد حال نمیکنم، خیلی ادای خوبا و معصوما رو در می یاره

با رابرت کتاب خیلی حال می کردم، فان بود

استنیس هم اگه خودش رو درگیر مذهب و این چرت و پرتا نمی کرد موجود خیلی جالب تری میشد

راستی دم مسئولین سایت گرم، من تا اونجا که داستان برام اسپویل نشه همه مطالب رو خوندم

خیلی خوب بود مطالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

الهام هستم، 25 سالمه

عاشق داستان های فانتزی ام

استارک ها رو دوست دارم بیشتر از همه جان و ند

از سرسی متنفرم! حیف اون 2 تا برادر واسه اون! حیف عشق جیمی و تعهد تیریون که حروم اون میشه

با دنریس هم زیاد حال نمیکنم، خیلی ادای خوبا و معصوما رو در می یاره

با رابرت کتاب خیلی حال می کردم، فان بود

استنیس هم اگه خودش رو درگیر مذهب و این چرت و پرتا نمی کرد موجود خیلی جالب تری میشد

راستی دم مسئولین سایت گرم، من تا اونجا که داستان برام اسپویل نشه همه مطالب رو خوندم

خیلی خوب بود مطالب

درود بر شما

عاشق این دیدگاه ها و سلایقتون هستم.

ورودتون رو خیر مقدم می گم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

بسیار خوش آمدین. مقدم هر استارکی اینجا میمون و مبارکه. ما هم امیدواریم شما را بیشتر ببینیم.

به به کینگ رابرت عزیز از خاندان گرامی باراثیون

اصن نگران نباشین انقد بیکارم که هر روز منو اینجا میبینین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لیدی و رودریک استارک عزیز ورودتون رو تبریک می گم. کلا" استارک و کلیه فامیل و اعوان و انصار مقدمشون خیلی گرامیه. امیدوارم حسابی فعال باشید.

البته مدتیه جبهه مخالف در سکوت فرو رفته و صدایی ازشون در نمیاد اما هر چی عده مون بیشتر باشه مقابل این لنیستر/ تارگرینها قویتر صف آرایی می کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورود هر دو دوست عزیز الهام و علی رو خوشامد می گم . امیدوارم که به اعضای فعال فروم بپیوندید . پرچم براتیون ها و استارک ها بالاست . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب می بینم که لنیستر-تارگرینا رفتن تو محاق! البته با وجود حضور فعال و همیشگی براستارکا چنین نتایجی هم قابل پیشبینیه.

حضور دوستای عزیز استارکیم رو خوش آمد میگم و امیدوارم با حضور فعالتون مشتی باشین با دهان خائنین و طاعنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به همه دوستان تازه وارد خوش آمد میگم.

به خصوص طرفدارای استارک ها. طرفداری تارگرین ها رو هم قبول دارم. طرفدار های استنیس هم اوکی هستن. ولی لنیستر... همه لنیستر ها باید بمیرن به جز تیریون لنیستر...

ولی ما لنیسترای فروم فعلا مشکلی ندارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام :دی

سحرم .. 18 سالمه .. عاشق اژدها هستم .. چه توی گیم آو ترونز .. چه هری پاتر .. چه دلتورا .. چه ارباب حلقه ها ! .. و خوب اینم نشون میده عاشق کتابای فانتزی هستم ! ..

البته عاشق اسنو از نوع جان هم هستم :-"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان همگی خوش اومدین.

امیدوارم از فروم لذت ببرین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام :دی

سحرم .. 18 سالمه .. عاشق اژدها هستم .. چه توی گیم آو ترونز .. چه هری پاتر .. چه دلتورا .. چه ارباب حلقه ها ! .. وب اینم نشون میده عاشق کتابای فانتزی هستم ! ..

البته عاشق اسنو از نوع جان هم هستم :-"

واقعا از دیدن یک دوست حق طلب و اژدها دوست خوشحال شدم!

امیدوارم لحظات خوبی رو باهم در فروم داشته باشیم و بتونیم بخوبی از جبهه حق دفاع کنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دانیال هستم

5 دبیرستان عشق ارباب حلقه ها بودم . سایت اردا و اکادمی فانتزی تفریح اون زمانم این بود بعد داشجو شدم فرصت فروم و اینا رفت کنار الان بعد 6 سال که عضو یک فروم شدم ویادم اومد دوباره که چه حس خوبی داره که بین کسانی باشی که یک علاقه مشترک دارند.

:دی من فعلان اخر کتاب اول هستم و سریال هم که به روز نگاه میکنم مثل همیشه کتاب کیفش یه چی دیگست از لنسیتر ها فقط از سرسی بدم میاد :دی از جیمی هم خوشم میاد مرد فهمیده ای هست به نظرم همه شخصیت ها خاکستری اند فقط مرحوم ند استارک یه شخصیت کاملان خوب بود که اون شرافتش باعث بانی این همه اشوب شد

موقع تریلر سیزن 4 کلی کنجاو شدم که این اوبرین مارتل کیه مقاله ها اینا رو خوندم تاریخ و خوندم فهمیدم که دورن کجاست و این کیه و چی کشیده خیلی ازش خوشم امد ( ارباب مارتین خواهشان اینو به کشتن ندیشا )

خیلی پر حرفی کردم ببخشید خیلی حرف تو دلم هست که دوس دارم بگم

مخلص همه عشق فانتزی ها هم در بست میریم ما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شایان هستم یه چند ماه دیگه میشه 25 سالم از دوران راهنمایی و کودکی عاشق انیمیشمن کمیک و فانتزی بودم رفتم هنرستان صدا و سیما انیمیشن خوندم اون موقع اکادمی فانتزی خیلی رو بورس بود اونجا فعالیت میکردم دیگه همینجوری زدیم تو خط سینما و هنر همینجوری ادامه دادیم دیگه تا امروز که در خدممتتون هستیم و خب مثل اکثر انسان های عاشق داستان ها و فیلم ها فانتزی به بزرگ خاندان یعنی ارباب حلقه ها و تالکین عزیز ارادت بسیار داریم

یادتون هم نره که یه لنیستری دینش همیشه ادا میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شایان هستم یه چند ماه دیگه میشه 25 سالم از دوران راهنمایی و کودکی عاشق انیمیشمن کمیک و فانتزی بودم رفتم هنرستان صدا و سیما انیمیشن خوندم اون موقع اکادمی فانتزی خیلی رو بورس بود اونجا فعالیت میکردم دیگه همینجوری زدیم تو خط سینما و هنر همینجوری ادامه دادیم دیگه تا امروز که در خدممتتون هستیم و خب مثل اکثر انسان های عاشق داستان ها و فیلم ها فانتزی به بزرگ خاندان یعنی ارباب حلقه ها و تالکین عزیز ارادت بسیار داریم

یادتون هم نره که یه لنیستری دینش همیشه ادا میکنه

خوش اومدی شایان جان

یادت باشه که این فقط لنیستر ها نیستن که دینشون رو ادا می کنن.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود. سهیل هستم:دی. 23 ساله.همه چیز از شروع سریال شروع شد و رفتم تو جوش و از دنیاش خیلی خوشم اومد. هی میخواستم با سریال پیش برم و کتابارو نخونم ولی بعد Red Wedding دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و رفتم تو ویکی همه چیزو خوندم:دی. تو همون مواقع بود که با اینجا آشنا شدم. خاندان های مورد علاقم هم Martell و Reed هستن و البته شخصیت مورد علاقم Ned هست. امیدوارم اوقات خوشی رو اینجا سپری کنیم باهم:دی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Westeros عزیز به وستروس خوش آمدید ، اسم شایسته، سلیقه شایسته !

به سایر دوستانی که تو این چند وقت بهمون ملحق شدن هم خوشامد میگم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من طائل هستم،22 سالمه.آشناییم با مارتین از فصل اول سریال شروع شد و سریع رفتم هر 5تا کتاب خوندم.

شخصیت های مورد تنفر:

اول از همه دنریس و کلهم تارگرین ها.یعنی نمیدونید من چقدر از این خاندان بدم میاد.

میزان تنفر من نسبت به کتلین رو که اصلا باور نمی کنید

تایرل ها

و بیشتر دورنیش ها

از برن متنفر نیستم اما اونقدرها باهاش حال نمیکنم،نمیدونم شاید به خاطر فصل های حوصله سربرش باشه سنسا هم همینطور.کلا تو استارک ها این آریا نمیدونم چطوری از زیر دستم در رفت که خوشم میاد ازش

الان باز یادم نمیاد زیاد

======

ولی شخصیت های مورد علاقه:

ویکتاریون گریجوی.یعنی این گریجوی ها همشون باحالن ها.حتی شخصیت بدشون که یورون باشه از همه شخصیت بدا خفن تره : D فقط تیان بزدل مایه ننگ خاندانه.

باراتئون ها.رابرت بالای سر ما جا داره،استنیس هم با کمی فاصله خوشم میاد ازش.

Dolorous Edd

سر داووس

-------

من چند وقتیه که انجمن دنبال میکنم ولی پست نمیدادم توش.از امروز تصمیم گرفتم منم به جمعتون اضافه شم.امیدوارم بنده حقیر پذیرا باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری