رفتن به مطلب
ریگار

خودتان را معرفی کنید .

Recommended Posts

به winterfell:

winterfell جان,خواهر من,من که نگفتم میخوام بزنم نابود کنم که,گفتم فقط دوست دارم شعر بگم تو اون وزن,می خوام ببینم چطوری میشه شعرش!

حتما همینطوره!

من عاشق رقابت و شکست دادن هستم,چه با شمشیر و چه با قلم!

پیروزیمم تو بلک واتر تلفیقی از شمشیر و قلم بود و البته هوش بسیار بالای پسر عزیزم

به تالیسا:

ما بیشتر!

اصن پرچم برق همیشه بالاست,تو اوج!

آقا من اون اسپویل رو باز نخواهم کرد به هیچ عنوان!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
به winterfell:

winterfell جان,خواهر من,من که نگفتم میخوام بزنم نابود کنم که,گفتم فقط دوست دارم شعر بگم تو اون وزن,می خوام ببینم چطوری میشه شعرش!

حتما همینطوره!

من عاشق رقابت و شکست دادن هستم,چه با شمشیر و چه با قلم!

پیروزیمم تو بلک واتر تلفیقی از شمشیر و قلم بود و البته هوش بسیار بالای پسر عزیزم

به تالیسا:

ما بیشتر!

اصن پرچم برق همیشه بالاست,تو اوج!

آقا من اون اسپویل رو باز نخواهم کرد به هیچ عنوان!!

خب از شنیدن اسم رین آو کستمیر چیزی غیر از تهدید احساس نمشه. اونم تهدید در حد قتل عام.

در هر حال زنده باد برقیها! ظاهرا" عده شون اینجا زیاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قتل عام که نه!

اما باراثیون ها خودشون برا هم دیگه رحم نداشتن و کار من رو آسون کردن!

ولی خب اونا که مثل کَستمیرها یه خوانواده معمولی نیستن,اونا خیلی بزرگن,پس به قتل عام فکر نمیکنم!

همون پیروزی تو جنگهام کفایت میکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب فعلا این بیس رو در نظر داشته باشید تایوین جان تا بعدا رو قافیه و آهنگ و وزنش کار کنیم

لرد گستاخ گفت : تو کی هستی که نامزد مرا میدزدی ؟

من باید همسرهای دیگران را بدزدم ...

هم یک رگم تارگرینی است و هم یک ریشه ام ناپاک است ...

زیاد خزعبل میگفت ، زیاد خزعبل میگفت ... لرد استورمز اند ...

اما حالا اون مثل یه خوک جون داده و هیچ بچه ای از همسرش نداره ...

بعله ... حالا اون هیچ سهمی در ژنتیک بچه های خودش نداره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالی بود واقعا!

اما کلا یه اثر حماسی خلق کردی اصن!!

رو این شعر کار میکنیم و میپزیمش تا حالا ببینیم چی میشه و به چه سر انجامی میرسونیمش!

سپاس سپاسس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به ریگار : ممنونم ریگار جان .

نفرما ریگار جان نفرمااا!

شوما خودت گولهای گلییی .

مطمئن باش که وستروس تاوان خونت رو میده,اصن خودم میرم میگیرمش!

(ایکون احساس خفنیت کردن)

چه ترکیب جالبی میتونست باشه پادشاهی تو و دست بودن من! :ymsmug:

پس نقشه تون این بود؟

خب خوشحالم که این نقشه ی شوم رو شناسایی و از بیخ خنثی کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب فعلا این بیس رو در نظر داشته باشید تایوین جان تا بعدا رو قافیه و آهنگ و وزنش کار کنیم

بعله. نشانه هایی گستاخیش رو هنوز می شه توی ریوبی فورد پیدا کرد.

بعد رابرت کی همسر های دیگه دیگران رو دزدید؟ تقریبا تمامشون که ف.ا.ح.ش.ه بودند. دو سه تای دیگه هم بی شوهر بودند. ریگار این عنوان ناموس دزدی رو با این حرف ها نمی تونی از خودت پاک کنی.

سطر سوم را هم باید تغییر بدی به (( درسته که یک رگه ام تارگرینی ناپاک است ...))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

- هه هه. "هم رگم تارگرینی است هم ریشه ام ناپاک! " یعنی به نظر خودت اینها با هم دلیل کافی برای هر نوع جنایت و خباثت هستن.خب درسته البته. بر منکرش لعنت. متاسفانه اولیش در مورد باراتیونها صدق می کنه و هر چی تلاش کردن نتونستن این ننگو پاک کنن. حیف رنلی نیست که یک رگش به این موجودات دیوانه می رسه!

- نکته جالب در این قسمت, لایک جناب دیمون بلک فایر به این شعر سراپا دروغ و تهمت بود. کم کم داری موضع خودتو مشخص می کنی ها و وقتشه که ابمون با هم تو یه جوب نره! بدترین کار ممکن اینه که در بدو ورود به تارگرینها ابراز علاقه کنی. ( البته این اصلا" تهدید نیست !)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چیکاره ام؟ من فقط در اشاعه ی فرهنگ هنر در وستروس میکوشم :دیــ

در آثار هنری باید نوپایان را تشویق کرد! زیرا با همین تشویق هاست که استعداد ها شکوفا میشود!

به علاوه وقتی هنر در اون فرد شکوفا شد، میشه به اون هنر سمت و سو داد اگه از اول کار به چهره ی خوب ضاهر شده باشی

حالا بیاین منو مجبور کنین استراتژی هامو توضیح بدم که لو بره

آخه بار قبل دیدم با جنگ نمیشه و دوباره کشته میشم، گفتم با زبون بیام جلو اینبار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به به. چشمم به جمال یه تارگرین دیگه روشن شد. آقا خیلی خوش اومدید دلم واسه دیدن یه تارگرین دیگه لک زده بود.

حالا بین خودمون باشه شما منظورت کدوم اگان تارگرینه؟؟؟ مرگ من اگه اسپویله ولش کن نمیخواد بگی ولی اگه نیست میشه لطفا جوابمو بدی؟

منظورم آگان فاتح هستش . همونی که به کله وستروس حکومت کرد به غیر از وینتر فل . فک کنم اگان هشتم باید باشه اگه اشتباه نکنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم آگان فاتح هستش . همونی که به کله وستروس حکومت کرد به غیر از وینتر فل . فک کنم اگان هشتم باید باشه اگه اشتباه نکنم .

اگان فاتح که اگان اوله، موسس خاندان تارگرین در وستروس. ضمن اینکه شمال هم به زانو درآورد. تنها جایی که نتونست فتح کنه دورن بود. یک قرن ونیم بعد شاه دائرون اول تلاش میکنه کاری که اگان فاتح ناتموم گذاشته بود رو تموم کنه و تقریبا موفق هم میشه اما دورنیا دوباره شورش می کنن که جون 40 هزار سرباز رو میگیره و دائرون مجبور به عقب نشینی میشه. بعد از دائرون، بیلون مقدس یه دائرون دیگه (دائرون دوم) رو به ازدواج یه پرنسس دورنی در میاره و بعد از به تخت نشستن دائرون دوم، خودش ترتیب ازدواج خواهرش دنریس با پرنس دورن، مارون مارتل رو میده. و اینجوری دورن از طریق مذاکرات سیاسی به هفت پادشاهی الحاق میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگان فاتح که اگان اوله، موسس خاندان تارگرین در وستروس. ضمن اینکه شمال هم به زانو درآورد. تنها جایی که نتونست فتح کنه دورن بود. یک قرن ونیم بعد شاه دائرون اول تلاش میکنه کاری که اگان فاتح ناتموم گذاشته بود رو تموم کنه و تقریبا موفق هم میشه اما دورنیا دوباره شورش می کنن که جون 40 هزار سرباز رو میگیره و دائرون مجبور به عقب نشینی میشه. بعد از دائرون، بیلون مقدس یه دائرون دیگه (دائرون دوم) رو به ازدواج یه پرنسس دورنی در میاره و بعد از به تخت نشستن دائرون دوم، خودش ترتیب ازدواج خواهرش دنریس با پرنس دورن، مارون مارتل رو میده. و اینجوری دورن از طریق مذاکرات سیاسی به هفت پادشاهی الحاق میشه.

دمت گرم باو! من خیلی زور بزنم اسم شخصیتها یادم بمونه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هر چی صبر پیشه میکنم،فایده ای نداره!این لنیسترا دارن روز به روز زیادتر و زیادتر میشن.همون یه دونه تایوین واسه کل وستروس بسه..خدا به داد برسه اینجا دو تا داریم:))

خوش آمد میگم به همه تازه واردای جدید.اعم از دوست و دشمن{!}.متن خوش آمد بدین شرح است:

بدانید و آگاه باشید در این قلمرو هر آنکس که تازه وارد شود میهمان ضیافتی در تالارهای عظیم وینترفل خواهد بود.شما افتخار حضور در سرسرای باشکوهی خواهید بود درحالیکه میزبانتان برندون استارک کبیر :دی است.بخورید و بنوشید و تا میتوانید بر لنیسترها لعن و نفرین نثار کنید.

پ.ن:من موندم این ریگار چجوریه که انقد مخالف براتیون هاست.حالا خوبه براتیون ها یه رگشون تارگرینیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ.ن:من موندم این ریگار چجوریه که انقد مخالف براتیون هاست.حالا خوبه براتیون ها یه رگشون تارگرینیه.

تازه به اعتراف خودش ( مدارکش هم موجوده) عمری هم زیر پرچم کینگ رنلی مرحوم بوده! منم موندم چرا اینقدر با باراتیونها دشمن شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خانم تالیسا شما که انقدر اطلاعاتتون خوبه میشه یه مقدار از Daemon Blackfyre برای من توضیح بدید یا اگه میدونید کجای کتاب هست آدرسشو به من بدید؟اصلا نمیدونم کی هستن ایشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به نوبه خودم به تازه وارد ها خوشامد میگم ، مخصوصا به برندون عزیز !

ادامه بحث ها رو موکول کنید به تاپیک کل کل خاندان ها . اینجا دیگه خیلی داره به انحراف از مسیرش کشیده میشه .

به وینترفل : رنلی قضیه اش فرق میکنه جنم اون یه چی دیگه بود .

به جناب Daario Naharis :

این لینک مقاله قیام دیمون بلک فایر هستش . توضیحات کامل و جامعی داره :

https://westeros.ir/blackfyre-rebellion/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تازه به اعتراف خودش ( مدارکش هم موجوده) عمری هم زیر پرچم کینگ رنلی مرحوم بوده! منم موندم چرا اینقدر با باراتیونها دشمن شده.

مدرک نمیخواد بانو.هنوزم فریاد رنلی رنلی این ریگار گوش آسمون رو کر کرده.من میگم بیاید دست به کار شیم این نقاب خوش رنگ و لعاب ریگار رو از صورتش برداریم تا اون روی لنیستریش نمایان بشه:)

پ.ن به ریگار:من تو تمام این مدت مشغول بازسازی قسمت هایی از دیوار بودم:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم ریگار حالا خوبه ما فقط خواستیم یه قطعه شعر بنویسیم که اینطوری اینجا رو دارن به خاک وخون میکشن!

اگه میخواستیم دیوان اشعار بسراییم چی کار میکردن؟

حالا خوبه قصد حمله نداریماااا!!!!

اما اگه ام داشته باشیم,ترکیب محبوبیت و شجاعت ریگار و هوش و فراست من هر لشگری رو شکست میده

(اسمایل خود شیفتگی! )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من هر چی صبر پیشه میکنم،فایده ای نداره!این لنیسترا دارن روز به روز زیادتر و زیادتر میشن.همون یه دونه تایوین واسه کل وستروس بسه..خدا به داد برسه اینجا دو تا داریم:))

خوش آمد میگم به همه تازه واردای جدید.اعم از دوست و دشمن{!}.متن خوش آمد بدین شرح است:

بدانید و آگاه باشید در این قلمرو هر آنکس که تازه وارد شود میهمان ضیافتی در تالارهای عظیم وینترفل خواهد بود.شما افتخار حضور در سرسرای باشکوهی خواهید بود درحالیکه میزبانتان برندون استارک کبیر :دی است.بخورید و بنوشید و تا میتوانید بر لنیسترها لعن و نفرین نثار کنید.

خیلی سپاس گذار و ممنونم برندون عزیز,امیدوارم لحظات خوب و مفیدی رو در کنار هم تجربه کنیم

اما دقیقا کدوم تالار وینترفل؟؟؟

همون که ملازمتون زد سوزوند؟

برای استارکها فعلا لعن و نفرین گریجوی ها فعلا واجب تره که خونشون رو گرفته ازشون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اما اگه ام داشته باشیم,ترکیب محبوبیت و شجاعت ریگار و هوش و فراست من هر لشگری رو شکست میده

(اسمایل خود شیفتگی! )

اسمایل خود شیفتگی؟آقا شما اعتماد به نفست سقف رو سوراخ کرده الان

یه پیشنهادی دارم.زیاد رو ریگار حساب باز نکنید.خرجش فقط یه رابرت براتیونه

اما دقیقا کدوم تالار وینترفل؟؟؟

همون که ملازمتون زد سوزوند؟

برای استارکها فعلا لعن و نفرین گریجوی ها فعلا واجب تره که خونشون رو گرفته ازشون!

تایوین جان حالا شما لازم نیست اون ماجرای تلخ رو واسه من یادآوری کنی به اندازه کافی سر اون قضیه خون دل خوردم.موسس نیستی که حالمو بفهمی:دی

در مورد تیان که خدا رو شکر فعلا نفرینمون بدجوری کارساز بوده.ایشالا به حق هفت اون بولتون های بی همه چیزم بزودی به سزای اعمالشون میرسن.

دوستان فک کنم بهتره بریم بحثامون رو تو یه تاپیک دیگه انجام بدیم اینجا جاش نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستتتتتتتتاااااااااااااااااننننننننننننننن

من فقط سه روز نبودم ولی کلی پست جدید و دو تا تایوین و یه دیمون بلک فایر و...داریم .

تو رو خدا ملاحظه من پیرمرد رو هم بکنید از پا میفتم به خدا خونم میوفته گردنتون ها!!!!

جدا از شوخی منم به همه ی دوستانی که جدیدا به ما ملحق شدن خوشامد میگم مخصوصا به دیمون عزیز. خدا میدونه هیچی منو به اندازه دیدن یه تارگرین جدید خوش حال نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مهیار هستم. در پیج فعالیت میکنم. اینجا هم قراره در پیش شما باشم. :دی

Ain't nothin else to tell ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری