رفتن به مطلب
مورس مارتل

تبریک سال نو

Recommended Posts

سلام به وستروسی های عزیز

از طرف شورای پادشاهی پیشاپیش عید نوروز رو به همگی تبریک میگم. ممنون که هستید، زحمت میکشید، مینویسن و میخونید. با آرزوی موفقیت برای همتون؛ چه زندگی شخصی و چه در نبرد های کنونی وستروس

هر جا که هستید شاد باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم سال نو رو به همه تبریک میگم. امیدوارم سایت یه ذره از این حالت زمستانی و بی تحرکی بیرون بیاد و بتونیم بیشتر پیشرفت کنیم و علاقه مندان نغمه و سریال رو هم متوجه حضورمون بکنیم.

من رو نبینید اینجا اصلا کاری انجام نمیدم. پیج فیـسبوک سایت مسئولیتش با من هست و دارم با هر چه در توانم هست میچرخونمش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام وستروسی های عزیز و همچنین شورای پادشاهی!

سال نو رو پیشاپیش تبریک میگم و آرزو میکنم تمامی نغمه ای ها سالی پر خیر و برکت و پر از شادی ها و شادیانه ها و همچنین به دور از هرگونه ناامیدی و غم داشته باشن!

امیدوارم در سال جاری هیچ کسی هیچ خواسته اجابت نشده ای نداشته باشه!

شاد باشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به ! چه تاپیک خوبی . منم سال رو به همه عزیزان تبریک میگم .

با عیدی که از سر رابرت گرفتم الان کیفم حسابی کوکه .

امیدوارم در سال جدید جیب هاتون به اندازه کسترلی راک پر از پول باشه ، همدمتون به اندازه سرسی زیبا و به اندازه ند با اخلاق باشه ، لبتون مثل رنلی خندون و قلبتون مثل شیرین صاف و پاک باشه ، ذهنتون مثل تیریون تیز و عمرتون مثل والدر فری بلند باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سال نو رو به نوبه خودم به همه بچه های وستروس تبریک میگم امیدوارم سال خوب کنار وستروس و خانواده عزیزتون باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به همه ی دوستای سایبری-وستروسیم خجسته باد میگم این نوروز رو ...

پ ن : عاشق پست ِ ریگار شدم. واسه همینه که انقدر اینجارو دوست دارم. عالی بود ریگار جان، عالی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان.

من زیاد تو ارزو کردن برای دیگران خوب نیستم ، ولی ارزو می کنم هر چیزی که می خواهید و به صلاحتون هست رو تو سال جدید به دست بیارید. به نظرم خوشبختی یعنی خانواده ادم خوشحال باشن ، پس ارزو می کنم خانواده هاتون خوشحال باشن و شما خوشبخت ترین ادم های دنیا باشید.

شاید مسخره باشه ، ولی بزرگترین نگرانیم برای فردا اینه که باید سه بار بوس کنیم یا دو بار؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه اعضای محترم سایت. عیدتون مبارک باشه ؛ و امیدوارم سالی پر از شادی ، خوشحالی و خنده در کنار خانواده هاتون داشته باشید.

توجه کردین که مدیرای سایت هیچ عیدی ای ندادن؟ البته پارسال هم ندادن ، ولی بخاطر ترجمه کتاب پرنسس و ملکه که کینگ رابرت عزیز انجام داد ، زیرسیبیلی رد کردیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری