رفتن به مطلب
Brandon Stark

انتقادات و پیشنهادات

Recommended Posts

در مورد انتخاب بهترین پست ! به نظرم این کار از طرف شورا نشدنیه . چون هر کدوم ما معیار های خاص خودش رو داره . به نظرم اگه چنین تاپیکی زده بشه بهرته ملاکش لایک هایی باشه که خود کاربر ها به یه پست دادن . اینجوری بیشتر به دموکراسی هم نزدیکه

اگه اعضای شورا بدون طرفداری انتخاب کنن خیلی خوب می شه . البته می تونن به لایک ها هم توجه کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میخواستم از اینکه این سایت بسیار جذاب و شکیل را راه اندازی کردید تشکر کنم واقعا خوشحالم و افتخار میکنم که عضو این سایت هستم از بخش ویکی بسیار حرفه ای که را اندازی کردین بسیار لذت بردم امیدوارم به زودی کامل بشه تا به عنوان بزرگترین دانشنامه دنیای وستروس به زبان فارسی تا ابد به کار خود ادامه دهد واقعا دانشنامه هیجان انگیزی دارید امیدوارم بخش گالری هم با طراحی های حرفه ای و تصویر گری های مرتبط با دنیای وستروس کامل تر بشه به نظرم در آینده تعداد بیشتری از علاقه مندان به دنیای فانتزی به نغمه ای از آتش و یخ آشنا شده و نیاز بیشتری به یک مرجع معتبر برای آنان حس میشود به نظرم اولویت دانشنامه باشد و مقالات و کتاب های جانبی و گالری

واقعا تعجب میکنم که چرا تا پیش از این با این مجموعه آشنایی نداشتم ...

در مورد کتاب ها به زبان فارسی با توجه به اینکه چند کتاب اول به زبان فارسی ترجمه شده و متن آنها نیز موجود هست به نظرم با بازبینی در در آنها و استاندارد سازی و ویرایش به صورت شکیل همراه با پاورقی های کامل و نقشه ها و تصویر گری ها کاور های اصلی و حرفه ای فارسی شده و ... مجددا به صورت اختصاصی به شکل حرفه ای و کاربر پسند و رنگی برای اعضا سایت منتشر بشه(الکترونیکی) تا دوستانی که تازه با این داستان بزرگ آشنا میشن کاملا جذب واحساس رضایت کامل کنند و از مجموعه به شکل حرفه ای و نفیس لذت ببرند

اینها با توجه به سابقه نزدیک به 10 ساله ام در دنیای فانتزی مخوصا سایت جادوگران با شناسه لوسیوس مالفوی زدم

امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد جزئی از اهداف قرار گیرد به امید لحظاتی خوب در سایت وستروس

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

ممنون بابت لطفی که به سایت دارید

ترجمه اینترنتی توسط خانم مشیری انجام شده و ایشون تنها اجازه بازنشر این کتاب رو دادن. برای ویرایش، استاندارد سازی، بازبینی و اضافه کردن پاورقی نیاز به اجازه از ایشونه و با توجه به اینکه هیچ راه ارتباطی با ایشون نداریم فعلا اینکار ممکن نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد باز نشر کتاب الکترونیکی توی متن قانون حق نشر خوده خانم مشیری منعی برای این کار نگذاشته بودن حالا نمیدونم من که چیزی ندیدم...

اما یه پیشنهاد داشتم با توجه با منتشر شدن نقشه های رنگی از دنیای وستروس میشه زحمت فارسی کردن آنها را بکشید و در پروژه های سایت قرار بگیرید با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام دوست عزیز

ممنون بابت لطفی که به سایت دارید

ترجمه اینترنتی توسط خانم مشیری انجام شده و ایشون تنها اجازه بازنشر این کتاب رو دادن. برای ویرایش، استاندارد سازی، بازبینی و اضافه کردن پاورقی نیاز به اجازه از ایشونه و با توجه به اینکه هیچ راه ارتباطی با ایشون نداریم فعلا اینکار ممکن نیست.

البته من یادمه که خود خانم مشیری توی مقدمه ی کتاب یک ذکر کردند که تلاش در راستای بهبود کیفیت اثرشون از جمله تصحیح ترجمه یا غلط املایی و سایر موارد در صورتی که منجر به سانسور نشه مجازه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در مورد باز نشر کتاب الکترونیکی توی متن قانون حق نشر خوده خانم مشیری منعی برای این کار نگذاشته بودن حالا نمیدونم من که چیزی ندیدم...

اما یه پیشنهاد داشتم با توجه با منتشر شدن نقشه های رنگی از دنیای وستروس میشه زحمت فارسی کردن آنها را بکشید و در پروژه های سایت قرار بگیرید با تشکر

در مورد نقشه ها یه زمانی مورس مارتل داشت روش کار میکرد، نمیدونم به کجا رسید. پیشنهاد خوبیه و میشه روش کار کرد.

البته من یادمه که خود خانم مشیری توی مقدمه ی کتاب یک ذکر کردند که تلاش در راستای بهبود کیفیت اثرشون از جمله تصحیح ترجمه یا غلط املایی و سایر موارد در صورتی که منجر به سانسور نشه مجازه.

آره توی کتاب اول همچین اجازه ای رو دادن اما واسه کتاب دوم چیزی اولش ننوشته اما میشه فرض رو بر این گذاشت که همون اجازه نامه قبلی برای کتاب دوم هم صادقه و میشه همچین کاری کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای نقشه

تنها نقشه مرجعی که سورس ـش رو داریم و میشه فارسی سازی ـش کرد اینه:

http://sermountaingoat.co.uk/map/versions/speculative_map.jpg

چندتا مورد مهم برای شروع کار هست که قبلا به نتیجه مطلوبی نرسیدیم.

- ارزش کار فارسی سازی چقدره. {لزوم کار}

- رسیدن به واژه فارسی سازی شده با نظر مشترک. {که خیلی اختلاف سلیقه هست و تعداد واژگان بروی نقشه زیاد}

- مشکل گرافیکی در فارسی سازی بعضی اسامی در ابعاد کوچک {بعضی از کلمات فارسی تو ابعاد کوچیک خوانا نیستن}

- مکان های نقشه از دو قسمت "تایید شده" و "تعیین با تطبیق احتمالی" تشکیل شده.

این نمونه فارسی شده چند مکان در ابعاد اصلی:

اگه همه روی یک نظر مشترک بودید این کار زمانبر انجام میشه.

speculative_map01.jpg.dac1208dc58f79f90b72e1cbe1bcb6f5.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان برای فصل جدید سریال یه زمان سنج نمیذارید صفحه اصلی !؟

اگر بخواید میتونم یه چیز خیلی شیک طراحی کنم که بذارید بالای صفحه اصلی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منتظر تاریخ رسمی بودیم که مشخص شد.

طرحتون رو بفرستید {از چه سیستم روزشماری میخوایید استفاده کنید؟}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا سایت کم آپدیت میشه؟ مطلبی برای گذاشتن ندارید یا وقت نمیکنید به سایت برسید؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چرا سایت کم آپدیت میشه؟ مطلبی برای گذاشتن ندارید یا وقت نمیکنید به سایت برسید؟!

پلاگینی چیزی وجود نداره که یک سری از پست هایی که توی پیج ِ اف بی میذارید بیاد توی سایت. مثلا" مطالبی که برگزیده هست؟

یا همه ش بیاد و اونایی که تایید میشن بیان توی پورتال سایت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا ما فقط به پیج دسترسی داریم. مطالبی که توی پیج میذاریم ارزشش اینقدر هست توی سایت هم قرار بگیره. مثلا همین نکته های اپیزود ها! در ضمن اگه مقاله ای چیزی ندارید من میتونم یکی جدید بنویسم. (مثل همون شوک آور ترین مرگ ها)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والا ما فقط به پیج دسترسی داریم. مطالبی که توی پیج میذاریم ارزشش اینقدر هست توی سایت هم قرار بگیره. مثلا همین نکته های اپیزود ها! در ضمن اگه مقاله ای چیزی ندارید من میتونم یکی جدید بنویسم. (مثل همون شوک آور ترین مرگ ها)

من فکر میکنم فاصله ی سایت با پیج باید تا یه حدی حفظ بشه. هر کدوم در جایگاه خودشون ارزشمند هستند. مث نیروهای صف و ستاد که هر دو باید باشن.

توی پیج شما عکس آینده ی سنسا ( نمیشه لو داد ) رو میذاری و میگی مثلا کی میدونه این کیه. و کاملا جنبه ی فان داره. اما واقعا برای سایت اینکارو نمیشه کرد. یعنی باید مطلب باشه یا خبر باشه یا مقاله و از اینجور چیزا. خب اگه اینجور چیزا هست شما در اختیار کسایی که دسترسی دارن بذارید تا با نام خودتون در سایت قرار بگیره. تعامل باید باشه تا هر دو جناح قوی بشن.

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان جمع مترجمین سایت که زیاد هستن ، برای فصل جدید سریال هم یک زیرنویس اختصاصی عرضه بدیم ، بلاخره هم زبان همگی خوب هست ، هم اینکه با تمام چپ خم دنیا وستروس اشنا هستیم و اگر هم چیزی رو ترجمه میکنیم چیز خوبی از اب در میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

منم یه پیشنهاد داشتم که به نظرم جاش خیلی اینجا خالیه!

به نظرم اگر بشه بالای تالار اصلی بخشی به اسم آخرین ارسال ها ایجاد بشه که آخرین ارسال های انجمن رو نشون بده خیلی عالی میشه

حقیقتا هرکسی برای دیدن مطالب جدید حوصله نمی کنه تمام بخش ها و زیر بخش ها رو بگرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قابلیت وجود داره ، گزینه های " مشاهده پست های جدید" و " مشاهده موضوعات فعال" به همین منظور قرار گرفته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی دونم اینجا میشه در مورد پیج فیسبوک هم صحبت کرد یا نه

من از طریق فیسبوک با سایت آشنا شدم ولی اینجا رو ترجیح میدم

اگه ادمین ها احیانا مشترک هستن کاش که تو پیج فیسبوک هم مثل سایت و فروم به مخاطب احترام بذارن!

یکی از ادمین های فیسبوک خیلی عصبی و پرخاشگرن.

تحقیر مخاطب و نفهم خطاب کردن مخاطب صرفا بدلیل اینکه یک عده فقط سریال رو می بینن و سوالاتی از جزئیات کتاب (که تبعا نمی دونن) براشون پیش می یاد خیلی عجیبه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گردانندگان پیج با سایت یکی نیستن اما من از مدیران پیجم ، متاسفانه به خاطر مسائلی این چند وقته نتونستم اونجوری که شایسته است روی پست ها و کامنت ها نظارت داشته باشم . لطفا اگه خطایی سر زد یا توهینی شد یا مسائل اینچنینی پیش اومد که احساس کردید مناسب نیست، با پیام خصوصی آدرس مطلب مورد نظر رو همینجا برای من بفرستید تا برخورد لازمه صورت بگیره .

ممنون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نمی دونم اینجا میشه در مورد پیج فیسبوک هم صحبت کرد یا نه

من از طریق فیسبوک با سایت آشنا شدم ولی اینجا رو ترجیح میدم

اگه ادمین ها احیانا مشترک هستن کاش که تو پیج فیسبوک هم مثل سایت و فروم به مخاطب احترام بذارن!

یکی از ادمین های فیسبوک خیلی عصبی و پرخاشگرن.

تحقیر مخاطب و نفهم خطاب کردن مخاطب صرفا بدلیل اینکه یک عده فقط سریال رو می بینن و سوالاتی از جزئیات کتاب (که تبعا نمی دونن) براشون پیش می یاد خیلی عجیبه!

ممنون از اینکه خبر دادین.

لطف کنید یه عکس یا نقل قولی از ایشون برام بفرستید تا بهتر رسیدگی کنیم.

پ.ن: من توی سایت جورج مارتین میگشتم و دیدم سایت ما توی فن سایت های زبان های خارجه نیست! به نظرم بهتره بهشون بگیم سایت ما هم اضافه کنن.

http://www.georgerrmartin.com/for-fans/fan-site-directory/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیروز به ریگار گفتم

تو پیج فیسبوک معذرت خواهی هم نوشته شد، ممنون از توجه همه ادمین ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ.ن: من توی سایت جورج مارتین میگشتم و دیدم سایت ما توی فن سایت های زبان های خارجه نیست! به نظرم بهتره بهشون بگیم سایت ما هم اضافه کنن.

http://www.georgerrmartin.com/for-fans/fan-site-directory/

هرچی تو سایتش گشتم ایمیلی پیدا نکردم که بشه باهاشون تماس گرفت و صحبت کرد. شما ایمیلی توی سایت پیدا میکنید؟ بخش تماس با ما نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هرچی تو سایتش گشتم ایمیلی پیدا نکردم که بشه باهاشون تماس گرفت و صحبت کرد. شما ایمیلی توی سایت پیدا میکنید؟ بخش تماس با ما نداره!

فکر کنم از این آدرس بشه باهاشون تماس گرفت.ولی باید عضو بشید اول..اون قسمت بالا یوزر پسورد می خواد

http://grrm.livejournal.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظرتون میشه بخش نقش افرینی رو راه اندازی کرد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری