رفتن به مطلب
Jon Snow

بحث های اپیزودیک فصل چهارم، اپیزود اول

به اپیزود اول فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

10 رای

1. 1. به اپیزود اول فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      0
    • 8
      5
    • 9
      2
    • 10
      3

Recommended Posts

سلام

با توجه به این که تا چند ساعت دیگه لینک های دانلود سریال منتشر میشه امسال هم مثل پارسال تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا با دیدن هر قسمت به بحث و گفتگو بپردازیم و با هم مباحثه کنیم.

این تاپیک فقط یه قانون داره اونم اینه که اسپویل نکنید

اگه لازم شد جایی مطلبی یا عکسی که حاوی اسپویل هست رو مطرح کنید حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید.

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بد نبود قسمت اول ولی بازم تحریفات بیجا داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که خودمو کشتم آخر سر هم یه لینک دانلود پیدا نکردم و آنلاین دیدم اما بازم میگم اپیزود خیلی عالی ای نبود به قول کیوان کلی تحریفات بیجا داشت. دوست نداشتم خصوصا وسطاش که حوصلمم سر رفت.

امتیاز این اپیزود چه قدره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من هم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و دیدم ، شروعش خیلی عالی بود و این که با ذوب شمشیر ادارد شروع کردن حسابی کیفم کوک شد . ورود اوبرین به نحو شایسته ای عالی بود . عجب شخصیت معرکه ای داره ! ولی عجیب آتشین مزاجه

جز قسمت شمالش که خب همیشه همینطوریه برام ، بقیه جاهاش واقعا بهم چسبید ، استفاده از جلوه های ویژه حسابی زیاد شده و این نشون میده که خوشبختانه کیسه شبکه حسابی شل شده و سنگ تموم گذاشته .

در کل خیلی راضی بودم، هرچند در مقایسه با قسمت های اول فصل های قبلی، به نظرم این بهترین نبود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که قصد دارم تا چند قسمتشو نبینم بعد شروع کنم. امید است که بتونم طاقت بیارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب من هم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و دیدم ، شروعش خیلی عالی بود و این که با ذوب شمشیر ادارد شروع کردن حسابی کیفم کوک شد . ورود اوبرین به نحو شایسته ای عالی بود . عجب شخصیت معرکه ای داره ! ولی عجیب آتشین مزاجه

جز قسمت شمالش که خب همیشه همینطوریه برام ، بقیه جاهاش واقعا بهم چسبید ، استفاده از جلوه های ویژه حسابی زیاد شده و این نشون میده که خوشبختانه کیسه شبکه حسابی شل شده و سنگ تموم گذاشته .

در کل خیلی راضی بودم، هرچند در مقایسه با قسمت های اول فصل های قبلی، به نظرم این بهترین نبود .

خوشحالم که یه نفر دیگه هم پیدا شد که داستان های شمال خستش کنه.

خدا وکیلی تحریفات تو ذوق میزنه. کمترینش نحوه ورود دورنی ها و گفتگوی ابراین و تیریونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب بود ولی قسمت دیوار زیاد به دل نچسبید

اونجایی هم که تیریون می فهمه ابراین اومده زیاد جالب نبود تو کتاب وحشت تیریون قشنگ قابل لمسه

در کل خوب بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هومممم...

شروعش خیلی جذاب و جدید بود! اون صحنه ای که تایوین داشت گرگ رو توی آتیش می انداخت با تمام وجود ازش نفرت داشتم و اصلا تیتراژ رو هم متوجه نشدم! خون دوباره جلوی چشمام رو گرفته بود!

میشه گفت در کل اپیزود خوبی بود. تقریبا به همه به جز برن و استنیس پرداختن. شاید بخش آریا رو بیشتر از همه دوست داشتم، این بی رحمیش خیلی خوبه!

بخش جان هم مکالمه ی جالبی داشت، فکر می کردم حقیقت رو در مورد ایگریت نمیگه!

حالا شمشیر دوم ماله کیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میخوام برم قسمت 1 رو ببینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معلومه که دیوار به دل نمی چسبه.

اون تیکه کانیبال بودن ثن ها چی بود آخه !!!!

ابرین درسته ظاهری شبیه کتاب نبود ولی کاریزماش رو داشت ولی خب دیالوگ هاش، موقعیت ها و ... خوب نبودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوبرین واقعا خوب بود ، نسبت به اون چیزی که انتظار داشتم ازش تو کتاب واقعا خوب بود ، حالت حرف زدنش و نوع رفتارش ، به زیبایی تنفرش رو نشون میده . خیلی خوشم اومد.هر چند برخورد تیریون با اوبرین آنچنان متفاوت نبود ، تیریون به وضح عصبی بود ، رفتارش نشون میداد این رو ، اون آدم اروم همیشگی نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اينم يادم رفت سانسا و دانتوس هم ديگه خيلي خلاصه كرده بودن حداقل دو جلسه همديگه رو ميديدن يه چايي ميخوردن بعد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مسخره ترین چیز این بود که کلا همگی چقدر راحت حضور برین در دربار رو پذیرفتند. مثلا طرف عضو گارد رنلی بوده.

ولی کلا برای سریال بین ها شروع خوبی بود:

معرفی دورنی ها با اون شهوت و لهجه و رنگ پوست.

نشون دادن وحشیگری فری فکس که حسابی ترسناکشون کرده.

حضور جوناس اسلینت و سر دانتوس هولارد (شانس آوردیم کلا حذفشون نکردن)

عدم علاقه سرسی به جیمی

و چیز های دیگه ای که لازم بود بیننده بدونه.

فقط قاعدتا نباید سندور زخمی می شد تو اون مهمان خانه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سندرو از پشت زخمی شد ، دقیقه 56:12 از پشت ضربه خرد.یه مقدار عجله دارن برای اینکه سریال رو برسون به قسمت های اصلی ماجرا ، برای همین خیلی از بخش ها رو حذف کردن.

همه بر علیه قسمت دیوار حرف زدید یکی در خصوص دنریس نگفت ، یعنی دنریس قابل تحمل تر از دیوار بود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فیلم شروع خوبی داشت. ذوب شمشیر و انداختن پوست گرگ توی آتیش.

ورود دورنی ها به شهر اصلا خوب نبود. اول که اون چه جاده ای بود؟ نسبت به اطرافش ناهموارتر بود. ولی خب ابراین و آلاریا برخلاف ظاهر نه چندان خوبشون کاریزما رو داشتند.

قسمت شمال خیلی افتضاح بود. از کانیبال بودن تن ها که بگذریم، اون جان اسنو مثلا برادر و بهترین دوستش کشته شده بود، موقع دیالوگ گفتنش داشتم یخ می کرد. بعد که اون

تغییر ترتیب وقایع و اون محاکمه ی مسخره یعنی چی؟ مثلا بین جان و اون جینوس دشمنی خونی وجود داره.اون ترون هم که می دونه جان دشمنشه. بهترین فرصت رو برای از بین بردنش دارند. چرا نباید استفاده کنند.توی کتاب که جان رو فرستادند سروقت میس رسما فرستادنش تا بره بمیره.

اون تحریف رابطه ی دنریس و داریو و تبدیلش به یک عشق معصومانه رمانتیک هم حالم رو بد کرد.

در عوض قسمت های که جیمی توشون حضور داشت و قسمت تایرلا خوب بود.

راستی موی برین از جیمی خیلی طلایی تر بود، نمی تونستند حداقل طوری گریمشون کنند که این چیزا تو ذوق نزنه؟

دانتوس هم که به داستان برگشت. چرا حذفش کردن اصلا که الان برش گردوندند من نمی دونم. ولی باز هم هفت رو شکر.

راستی اون مجسمه ی جافری خیلی خنده دار بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونجایی که ابراین و الاریا تو یه اتاق هستن که چندتا زن جلوشون صف کشیدن، اون پسر مو طلایی که باهاشونه تامنه؟

اگه تامن هستش یه کم زیادی بزرگ نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اونجایی که ابراین و الاریا تو یه اتاق هستن که چندتا زن جلوشون صف کشیدن، اون پسر مو طلایی که باهاشونه تامنه؟

اگه تامن هستش یه کم زیادی بزرگ نیست؟

تامن ؟!!

آخه ابرین با تامن اینجوری می کنه استاد؟

یکی از شخصیت هایی ه که تو سریال اضافه کردن و فقط هم به یه منظور ازش استفاده کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی بازیگرش شبیه بودااااا.

بعد اون چند نفری که ابراین باهاشون برخورد میکنه و اون چهار پنج نفر تو جاده کیا بودن؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون یارو تو سریال اضافه شده، جاسوس پتایره، هم.خوا.به ی لوراس هم بود تو فصل قبل.

اونایی که ابرایان دست یکیشون رو برید سربازای لنیستری بودند.

اون چهار پنج نفر کجای جاده؟ آخر فیلم منظورته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رسما گیج شدم!!!!

لوراس از کی هم.خوابه دار شده؟؟؟

همون چهار پنج نفر وسطای نزدیک به آخر نزدیک آریا که با هم جر و بحث میکردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رسما گیج شدم!!!!

همون چهار پنج نفر وسطای نزدیک به آخر نزدیک آریا که با هم جر و بحث میکردن.

همینه می گم فقط برای یه منظور ازش استفاده کردن دیگه، پیتر این رو می فرسته لوراس رو اغفال می کنه و بعنوان جاسوس عمل می کنه.

من بازم نگرفتم کدوم 4 5 نفر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعله اون رنلی با اون همه عظمت همایونی این وسط شلغمه حتما"؟

تو قسمت قبلی سریال پتایر برای این که مچ تایرلا رو که قصد داشتن سانسا رو برای لوراس بگیرن باز کنه یه یارویی رو فرستاد تا با لوراس هم.جن.س باز هم.خوا.به بشه. طرف هم خبر رو از لوراس شنید و پتایر گفت.

اون 5 نفر آخر فیلم هم پولیور و چهار نفر دیگه از اعضای سر گرگور بودند.

توی کتاب سه نفر بودند: پولیور، تیکلر و یک ملازم. سندور رو اون قدر مست می کنند تا نتونه بجنگه و بعدش سعی می کنند بکشنش. چون حواسشون به آریا نیست آریا تیکلر رو می کشه و پشت سر هم بهش چاقو می زنه و ازش سوالایی رو که تیکلر موقع شکنجه زندانی ها می پرسید رو می پرسه. تو فیلم تیکلر رو هم حذف کردند، در حالی که با توجه به این که شخصیتش می تونست سنگدلی دار و دسته ی مانتین رو نشون بده موندنش واجب تر بود.

------------------------------------

راستی اون مکالمه ی دنریس و جوراه موقع دیدن اون جسده دیگه آخرش بود.

دنریس: این چیه؟

جورا: هر یه مایل یکی از اینا رو به دار کشیدن. آخه چطوری می دونی تو؟

دنریس: این جا تا میرین چقدر فاصله است؟

جورا: 163 مایل! کیلومتر شمار های توی جاده ها هم این قدر دقیق نیستند.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخر اپیزود اون جای سوخته ای که آریا داره به سمتش میره کجاس؟ (البته اگه اسپویلی نداره بگید!)

-

یه چیزی رو یادم رفت. توی توضیح این اپیزود که خونده بودم نوشته بود آریا با یه دوست قدیمی برخورد می کنه، من فکر می کردم نایمریا رو پیدا می کنه! خوب بود...واسم کامل لو نرفت :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری