رفتن به مطلب
S.i.S

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

به اپیزود دوم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

20 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      1
    • 8
      1
    • 9
      9
    • 10
      8

Recommended Posts

44461139747950011563_Thelionandtherose3.jpg

خلاصه داستان این قسمت : لرد بولتون پس از عروسی سرخ به "دردفورت" بر میگرده و با فرزند نا مشروع ـش رو به رو میشه . کینگز لندینگ هم شاید وقایع عروسی بنفش خواهد بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاش بدتر از این میشد

بدتر از عروسی سرخ

لایق مرگ به این راحتی نبود { حذف شد }

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کاش بدتر از این میشد

بدتر از عروسی سرخ

لایق مرگ به این راحتی نبود عوضی

دقیقا همین طوره. ثیون هم یک رذل پست بود، اما این جافری حرامزاده بیشتر شایسته اون شکنجه روحی روانی بود!

اما در هر حال باید لذت برد.

Game-of-Thrones-Season-4-Episode-2-Joffrey-Dead.jpg

Have a enjoyable wedding night, MY KING

اما کسی که این وسط بیشترین صدمه رو خورد، اون مارجری رذل بود! و گرنه احتمالا تامن میشه شاه و قدرت کامل می افته دست تایوین ملعون!

"I want to be THE queen"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا مارجری "رذل"؟

الان که فکر کنم تیریون باز بیچاره گیر افتاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چرا مارجری "رذل"؟

الان که فکر کنم تیریون باز بیچاره گیر افتاد

چرا نه؟ تو یه چشم به هم زدن رنلی رو فراموش کرد - حتی لورس برای رنلی بیشتر گریه کرد! - و اومد شد زن دشمنش، چون فقط براش ملکه شدن مهم بود! درسته به نظر میاد آدم خوبیه، اما جزو اون دسته آدماییه که برای رسیدن به اهدافشون از هیچ کاری ابا ندارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان همگی، به سلامتی Ser Dontos of House Hollard، این سرباز دلاور، این از نژاد دلیران و پاکان، این شیر مخفی، این دلقک دیوافکن...

1333359835-vlcsnap-00208.jpg

هیپ هیپ، هورا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه ازدواجش از سر عشق و علاقه نبود که

گفتن با رنلی ازدواج کن، کرد

گفتن با جافری ازدواج کن، کرد

باز هم میره با یکی که پدرش تصمیم بگیره ازدواج می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم قسمت جالبی بود

سورپرایز شدم فک نمیکردم جاف بمیره

تو این سریال هیچی قابل پیش بینی نبست پس نمیشه مطمئنا بگیم مرگ جاف کار سر دانتوسه

فقط در حق تیریون ظلم میشه

ولی حیف از جان اسنو خبری نشد

اما راجب مارجری از اون روز اولم ازش خوشم نیومد حقش بود کنف شد اصلا شخصیتشو دوس ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از مهم ترین نکته های این فصل جمله ایه که جافری موقع برداشتن شمشیرش می گه که پرده از یک راز مهم و یکی از معماهای داستان هم برمی داره، واقعا نمی دونم دلیل حذفش چی بود، حتی شرایط گفتن اون دیالوگ هم پیش اومد.

جدا استنیس و سلیس توی استورمز اند، اون هم موقع محاصره داشتند مرغ دریایی شکار می کردند!!!

قسمت کوتوله ها خوب بود، فقط نمی دونم چرا براش موسیقی غمگین گذاشته بودند، به نظرم موسیقی عروسی اون شور و هیجان فیلم رو کشت. دیالوگی تیریون زمانی که جافری را خراب کرد عالی بود.

راستی توی رویای برن ماکته چقدر تابلو بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرکت آریا تو فصل قبل و حالا مرگ جافری تو عروسیش ، باعث شد یکم غم رد ودینگ تو قلبمون تسکین پیدا کنه !

من عاشق مارجری بودم ، البته قاعدتا الان طبق قوانین وستروس باید queen regent باشه که خودش کم مقامی نیست ، ولی مطمئنا سرسی (اون یکی عشقم!) نمیزاره که از مقامش لذت ببره !

یکی از بهترین دیالوگ ها هم تیکه سر لوراس به جیمی بود ! جیمی گفت تو نمیتونی با خواهر من ازدواج کنی !

سر لوراس گفت تو هم همینطور :دی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدا استنیس و سلیس توی استورمز اند، اون هم موقع محاصره داشتند مرغ دریایی شکار می کردند!!!

والا از این براتیون ها همه چی بر میاد

ولی کلا زدن شخصیت استنیس رو نابود کردن، به جای یه آدم قوی، محکم و مصمم یه آدم افسرده رو دارن نشون میدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کینگ رابرت ، کدوم معمارو میگی واسه قضیه ی شمشیر ؟

آقا آیس رو که زدن ترکوندن یه شمشیر one-handed بوجود میاد و یکی کوچیکتر که اندازه ی خنجر بود. حتی توی آهنگریشم میشد دید این قضیه رو تا یه حدی ولی توی دست جیمی و جاف هر دو شمشیر رسما بزرگ بودن.

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا آیس رو که زدن ترکوندن یه شمشیر one-handed بوجود میاد و یکی کوچیکتر که اندازه ی خنجر بود. حتی توی آهنگریشم میشد دید این قضیه رو تا یه حدی ولی توی دست جیمی و جاف هر دو شمشیر رسما بزرگ بودن.

اونجایی که جافری میگه "من با فولاد والرین بیگانه نیستم" و تیریون ازش نتیجه می گیره که جافری بوده که او قاتل رو فرستاده تا برن رو بکشند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این لیدی سلیس هم زودتر حذف بشه خیلی خوب میشه!

بیچاره استنیس با چه دیوانه ای باید زندگی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونجایی که جافری میگه "من با فولاد والرین بیگانه نیستم" و تیریون ازش نتیجه می گیره که جافری بوده که او قاتل رو فرستاده تا برن رو بکشند.

اينو كه تو فصل هاي قبل سريال مشخص كردن. چند جا از زبون تيريون گفته ميشه كه كار جافري بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این اپیزود هم عالی بود و واقعا خوش ساخت بود.

استنیس هم خیلی تو فاز دپرس رفته ولی حالا تا آخر سیزن وقت زیاده و قراره کار های مهمی بکنه.

صحنه ی عروسی هم خیلی خوب بود و مرگ جافری و اون استرس چهره ی جیمی موقع دویدن طرف جافری و زجر کشیدن سرسی واقعا قشنگ بود. با این که مرگ جافری مرهمی بود زخم دل استارک ها و براتیون ها ولی یه کم هم دلم براش سوخت.

از بازیگر جدید تامن هم خیلی خوشم اومد به نظرم از اون تامن قبلی بهتره.

منتظر اپیزود بعدی هستیم.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اينو كه تو فصل هاي قبل سريال مشخص كردن. چند جا از زبون تيريون گفته ميشه كه كار جافري بوده.

کجا می گه؟

من شاد و خوشحال اومدم به شهاب و مانوئل تیکه انداختم اینو نگفت پس کار جافری نبوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يه جا بود كه تيريون و سرسي داشتن با هم صحبت ميكردن و تيريون ميگفت جافري احمقه و بايد تربيتش كرد و به اين مورد اشاره ميكنه. فكر كنم مال جايي بود كه تازه به عنوان دست پادشاه انتخاب شده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت فک بینندگان رو پایین انداخت، ولی من منتظر قسمت بعدم که وقتی مغز متفکر رو نشون می دهند، فک بیننده ها زمین رو هم سوراخ می کنه.

فقط دعا می کنم اون تیکه رو خوب در بیارند، یعنی من که هنگام خوندن کتاب نفسم گرفت، حلالشون نمی کنم اگر تو سریال حقش رو ضایع کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا اینطوری شد ؟! وقتی نمره فیلم رو تو ای ام دی بی دیدم میدونستم یه اتفاق مهم افتاده که نمره اش از عروسی سرخ بیشتره ، ولی اینجوی ... ! مرگ جافری ؟!

باید یه هفته رنگ تم وستروس رو سیاه کنیم عجب قسمت بدی بود ، حسابی حالم گرفته شد .

میدونستم جافری بلاخره می میره اما تو روز عروسی خودش ؟! تو این فصل ! تو این قسمت ! قسمت دوم ؟!!! کی میتونه انقدر ظالم باشه ؟

چقدر این مارجری قدمش منحوسه ! دوتا شاه رو فرستاده گوشه قبر !

واقعا خوب بود، نه به اندازه عروسی سرخ اما واقعا عالی بود .

نمیدونم چرا احساس میکردم اگه قراره تو عروسی اتفاقی برای جافری بی افته تو حجله اش یه بلایی سرش میاد و حتما با تیغ و شمشیر و ... کشته میشه . اما کشتنش با سم واقعا غافلگیر کننده بود .

به جورامون : وقتی طعم شادی در دهانت تبدیل به خاکستر میشه .... جمله تیریون بود به سرسی درسته ؟! ضربه بزرگی به سرسی زدن با این کار

ویرایش : از سرسی انتظار واکنش شدیدتری رو داشتم ، واکنش کتلین به مراتب تو عروسی سرخ بیشتر تاثیر گذار بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت دیالوگ های خیلی خوبی داشت. صحبت های اوبرین به تایوین و سرسی. تیریون و جاف. جمله های سرسی به برین. لوراس و جیمی. کلا مراسم شده بود جنگ سرد!

متأسفانه مرگ جاف رو تو کتاب نخوندم. بلکه اسپویل شده بود برام مثل تمام اتفاقات دیگه حتی چطور کشته شدنش. الان هم یه چندتا کامنت به پستم خورد!

اصلا حسی خوبی نیست که تمام اتفاقاتی رو که نقطه اوج های کتابن برات اسپویل بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جورامون : وقتی طعم شادی در دهانت تبدیل به خاکستر میشه .... جمله تیریون بود به سرسی درسته ؟! ضربه بزرگی به سرسی زدن با این کار

ویرایش : از سرسی انتظار واکنش شدیدتری رو داشتم ، واکنش کتلین به مراتب تو عروسی سرخ بیشتر تاثیر گذار بود .

اون جمله رو سرسي به تيريون ميگفت. گفته بودم كه از فهميدن دليلش خوشحال نميشي! اين فصل فصل شادي لنيسترها نيست!

موافقم، هر چي لنا هيدي تو بد ذاتي خوب بود اصلا توي ناراحتي خوب نبود. بايد بيشتر زجر ميكشيد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته منطقیه که رابطه کت و آدم دوست داشتنی مثل راب خیلی نزدیک تر بود تا رابطه سرسی و جافری خبیث ملعون. درسته مادر در هر صورت بچه ش رو دوست داره، ولی خب این علاقه کم و زیاد هم میشه. اینم در نظر داشته باشید که مرگ جافری یعنی خلاصی سرسی از شر مارجری و قدرت گرفتن دوباره ش.

بعدم الان باید تامن شاه بشه و سرسی دوباره queen regent. مارجری دیگه کاره ای نخواهد بود. مگر اینکه بره زن تامن بشه که بتونه THE queen باشه باز . البته من کتاب رو جلوتر از سریال نخوندم، لطفا اونا که خوندن خویشتندار باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا حالا هر شخصیت بدی تو هر فیلمی می مرد یکم دلم براش می سوخت. این اولین باری بود که اصلا ناراحت نشدم! جافری مرد! ایول! این نامرد عوضی مرد!

بالاخره یه اتفاق خوب افتاد!

راستی دوستان یادتونه تو یه قسمت ملیساندره یه سری موجودی که خون مکیدن رو انداخت روی آتیش...؟

اسم چند نفر رو گفت. یکی راب استارک بود و یکی جافری لنیستر... فکر کنم واقعا همشون می میرن. فقط دیگه اسمه کیارو گفت؟ چون یادم نیست کدوم اپیزود بود!

این سریال بهترین سریال دنیاست و بهترین سریاله تاریخه! هر فصل بهتر از فصل قبل ...

هر قسمت بهتر از قسمت قبل...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری