رفتن به مطلب
ریگار

بحث اپيزود پنجم از فصل چهارم : First of His Name

به اپیزود پنجم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

31 رای

1. 1. به اپیزود پنجم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      2
    • 7
      2
    • 8
      9
    • 9
      7
    • 10
      8

Recommended Posts

از این اپیزود راضی بودم! به جز بخش برین که جالب نبود تقریبا بقیه اش خوب بود!

منتظر محاکمه ی تیریون بودم تو این قسمت ولی احتمالا قسمت بعد باید باشه! این سرسی هم که ول کن نیست، سوزنش رو کشتن تیریون گیر کرده

اون بخش دروازه ی خونین هی فکر می کردم الان بیلیش یه بلایی سر سانسا در میاره! و تبریک میگم که 35 قسمت ما رو با قتل جان ارن سر کار گذاشتن. یه خورده شوکه شدم! فکر نمی کردم بیلیش و لایسا این قدر با هم رابطه داشته باشن! در حدی که لایسا به کتلین دروغ بگه!!!

قسمت آریا هم جالب بود! مخصوصا وقتی اسم سگ رو به عنوان آخرین نفر آورد. کلا این زوج، زوج خوبی هستن، مکالمه های جالبی دارن :دی و البته هنوزم احساس می کنم اینا قراره برن براووس :دی

جان و برن هم که عیش این قسمت رو برام به ارمقان آورد! قضیه ی اون دست جوجن چی بود؟! بخش برن سراسر معماست! خیلی دوست داشتم جان و برن با همو ببینن! این که یکی از ۳ تا استارک باقی مونده + جان هم رو ببینم برام آرزو شده! (حالا سانسا زیاد هم مهم نیست :دی)

بازگشت گوست عزیز هم مایه ی مسرت بود. فقط دلم می خواست اون جا جان بقلش کنه :دی

پی نوشت:

نصف سریال رفت! فقط ۵ قسمت مونده تا دوباره ۱ سال بریم تو خماری :-<

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نصف سریال رفت! فقط ۵ قسمت مونده تا دوباره ۱ سال بریم تو خماری :-<

دقیقا

فصل 5 17 فروردین 94

فصل 6 17 فروردین 95

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کیوان : یکم این حرکت مارتین شبیه به داستان های جنایی آگاتا کریستی شد، این که یه نفر رو به عمد مقصر نشون میده بعد به شکل محیر العقولی یکی دیگه جانی از آب درمیاد که به فکرت هم نمیرسید . یادمه سرسی و جیمی تو یه جای سریال ( این تو کتاب نبوده احتمالا چون راوی نبودن تو کتاب اول) دارن به جنازه جان نگاه میکنن و درست به همین قضیه اشاره میکنن طوری که با قطعیت انگار کار خودشونه .

سرسی بزرگترین دلیل ممکن رو برای کشتن جان ارن داشته، یعنی واقعا نشسته دست رو دست گذاشته تا جان ارن رازش رو حمل کنه ؟! یعنی اگه لایسا جان رو نمیکشت سرسی می مرد؟! این برنامه بلند مدت و بلند پروازانه لیتل فینگره که یکم دور از عقلانیت و ریسک پذیری به نظر میرسه، این بشر چطور میتونست انقدر خوب پیش بینی بکنه که اوضاع به این شکل قراره پیش بره ؟!

من اگه خودم رو جای پیتر بذارم و بخوام هرج و مرج ایجاد بشه ، احتمالا گزینه دم دست ( که نبرد بین شیر ها و گوزن هاست ) رو رقم میزنم .

در مورد واریس : آره خدا نیست ! اما مگه تو سوراخ دیوارهای پایتخت موش نداره ؟ مگه میشه پیتر این همه مدت رو مخ لایسا کارکنه و اون نفهمیده باشه ؟! چطوره که از اومدن کتلین بلافاصله باخبر میشه اما از رفتن سنسا نه !

گاهی شک میکنم که دست اینا تو دست هم باشه -_- هرچند واریس بیشتر دوست داره با بز کوهور ازدواج کنه .

رفتن اون تاپیک رو دیدم ، چقدر تند بحث شده -_- . برداشت من بعد خوندن کل سه صفحه اینه که قاتل کاملا مشخص نیست ( برای شخص خودم ) ، انگیزه پشتش هم واقعا مشخص نیست . شاید هیچ وقت هم نشه براش جوابی پیدا کرد و شاید مارتین هم دلیلی واسش نداشته باشه . به هر حال با اون دلایل من یکی که قانع نمیشم که سوقصد با اون انگیزه های گفته شده کار

جافری

بوده باشه .

ویرایش : فکر کنم واریس میدونسته قتل جان ارن کار کی بوده چون با وجود این که پایسل این کار رو نکرده ، واریس به نوع زهر اشاره میکنه و به ند میگه که قضیه چی بوده . اما این که چرا نمیگه کار کی بوده برام جای سواله ! این که واریس انقدر ساکت میشینه تا پیتر هر کاری بکنه که میخواد برام عجیبه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ریگار

من احتمال میدم واریس از نقشه پتایر باخبر بوده اما به یه دلیل نگفته که اونم

بوجود اومدن هرج و مرج در وستروس و ضعیف شدن خاندان های بزرگه تا با این کار راه برای به پادشاهی رسیدن اگان هموار بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عذر خواهی میکنم

ولی خیلی واسم سوال شدخ بود و از صبح کسی ج نداده بهش

اگه لطف کنین برین به این تاپیک و پست آخر که سوال منه رو ج بدین ممنون میشم

viewtopic.php?f=13&t=161

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا نکنه این ریگار مارو گرفته. نشستی یه چیزایی خوندی زبل؟؟ چون اگه مارو نگرفته باشی نوستراداموس حوزه ی فانتزی باید باشی

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باز اپیزود جدید و باز بحث ما سر دنریس.

زارو 13 تا کشتی می یاره نه 93 تا. با سیزده تا کشتی هم کار خاصی نمی شه کرد. در واقع آپشن حمله به وستروس وجود نداره.

من خودم بدون هیچ پیش زمینه ای هم که فکر می کنم کار عاقلانه موندن بود. باریستان همینجوری رو هوا حرف می زنه واسه خودش. گرفت قلعه الکی نیستش که. داره موقعیت دفاعی قلعه رو با خستگی سربازا یک در نظر می گیره.

و اینکه برتری اصلی دنریس اژدهایانشن پس باید صبر کنه تا بتونه ازشون استفاده کنه.

نمیشه گفت کشتیهایی که زارو میاره ظرفیتش مثل همین کشتی هایی باشه که توی سریال میگن. زارو اومده یه پیشنهاد وسوسه انگیز بده تا دنی راضی بشه. اونوقت نمیاد جوری کشتی بده که دنی فقط با 1300 نفر بره وستروس. معلوم دنی اینو قبول نمیکنه. به نظرم اون کشتی ها توانایی اینو داشتن که 8000 آنسالید رو ببرن و گرنه کار زارو بی معنی میشه.

الان سربازا خستن، پادشاه مرده. خاندان لنیستر از همیشه آسیب پذیرتره. دنریس شاید نتونه الان سوار اژدهاش بشه اما زمانی که حمله کنن میتونه ازشون استفاده کنه. همون اژدهای نصفه نیمه هم میتونه آتیش به پا بکنه و ترس و وحشت بین سربازا به وجود بیاره. وستروسی که 300 سال اژدها ندیده اما میدونه آتیش اژدها یعنی چی از همین بچه اژدهاها هم میترسه و خیلی از خاندانها میان به کمکش. اولین خاندانی که بهشون ملحق میشه دورن هست. هرچی باشه الیا مارتل زن برادر دنریس بوده و اونها با هم وصلت داشتن. خاندان های قدیمی وفادار به تارگرین هم به محض اومدن دنی ازش حمایت میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برید پیش نمایش اپیزود بعد رو ببنید ، عنوانش رو من همینطوری میگم استنیس در بروواس

واقعا اومده یا شوخی میکنی؟

اگه آره از کجا بگیرم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باز اپیزود جدید و باز بحث ما سر دنریس.

زارو 13 تا کشتی می یاره نه 93 تا. با سیزده تا کشتی هم کار خاصی نمی شه کرد. در واقع آپشن حمله به وستروس وجود نداره.

من خودم بدون هیچ پیش زمینه ای هم که فکر می کنم کار عاقلانه موندن بود. باریستان همینجوری رو هوا حرف می زنه واسه خودش. گرفت قلعه الکی نیستش که. داره موقعیت دفاعی قلعه رو با خستگی سربازا یک در نظر می گیره.

و اینکه برتری اصلی دنریس اژدهایانشن پس باید صبر کنه تا بتونه ازشون استفاده کنه.

نمیشه گفت کشتیهایی که زارو میاره ظرفیتش مثل همین کشتی هایی باشه که توی سریال میگن. زارو اومده یه پیشنهاد وسوسه انگیز بده تا دنی راضی بشه. اونوقت نمیاد جوری کشتی بده که دنی فقط با 1300 نفر بره وستروس. معلوم دنی اینو قبول نمیکنه. به نظرم اون کشتی ها توانایی اینو داشتن که 8000 آنسالید رو ببرن و گرنه کار زارو بی معنی میشه.

الان سربازا خستن، پادشاه مرده. خاندان لنیستر از همیشه آسیب پذیرتره. دنریس شاید نتونه الان سوار اژدهاش بشه اما زمانی که حمله کنن میتونه ازشون استفاده کنه. همون اژدهای نصفه نیمه هم میتونه آتیش به پا بکنه و ترس و وحشت بین سربازا به وجود بیاره. وستروسی که 300 سال اژدها ندیده اما میدونه آتیش اژدها یعنی چی از همین بچه اژدهاها هم میترسه و خیلی از خاندانها میان به کمکش. اولین خاندانی که بهشون ملحق میشه دورن هست. هرچی باشه الیا مارتل زن برادر دنریس بوده و اونها با هم وصلت داشتن. خاندان های قدیمی وفادار به تارگرین هم به محض اومدن دنی ازش حمایت میکنن.

نمی دونم والا، ولی اختلاف خیلی فاحش ه بین 13 و 93

تو کارث یه چند تا کشتی بهش پیشنهاد می دن که شاکی می شه، از اونجا می شه تخمین زد ظرفیت رو که حسش نیست برم پیدا کنم.

رو اژدهایانش به هیچ وجه کنترل نداره. دانشش اصلاً کافی نیست ازشون. یهو دیدی دروگون وسط سفر دریایی رفت و برنگشت یا اومد زد همه رو با هم سوزوند.

تایرل ها که دیگه گره خوردن با لنیستر ها و به شکل عجیبی هم برتری دارن به همه از نظر تعداد قوا.

آخ که این نزدیکی دورن و تارگرین ها مثل خاری تو گلوی منه

@علی:

سرسی به طرفة العینی زد رابرت رو کشت. ما هم نمی دونیم جان کی می خواسته این رو فاش کنه و برنامه احتمالی سرسی چی بوده. ممکنه که سرسی منتظر بوده.

کلاً این سیستم جاسوسی رو نمی شه گفت چرا اینو می فهمن اون رو نمی فهمن. اینکه من بخوام یکی یه چیزی رو بفهمه یا نه و شرایط محیطی و اشتباه انسانی و هزار تا عامل دیگه دخیل ه.

راجع به تاپیک موافقم ولی آخرش ختم به خیر شده.

خب نظرت به نظر من نزدیکه دیگه.

مثلاً واریس چی کار می کرد در مورد قتل جان ارن؟

واریس خیلی محدودیت داره، نمی تونه هر کاری می خواد بکنه چون باید ظاهر قضیه رو خیلی جاها حفظ کنه، و اینکه نمی خواد میزان قدرتش رو نمایان کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مانوئل : یه چیزایی برام اسپویل شده بود و شده اما خیلی محدود که هیچ ربطی به این جریانات و پیش بینی هام نداشته فکر کنم.

اینا چیزایی هستش که برام لو رفته تا الان و انقدر مهم بوده که الان یادمه:

جان و استنیس قراره با هم صحبت کنن ( اینو وقتی داشتم صفحه راب رو میخوندم فهمیدم )

تایوین یه چیزیش میشه( اینو وقتی فهمیدم که تو ویکی دیدم لرد خاندان لنیستر رو زده سرسی)

کتلین قراره زنده بشه و جای بریک دانداریون رو بگیره( اسپویلش از یه عکس شروع شد که یه زن گلو بریده داره با یه تاج بازی میکنه ....)

تیریون به یه گروهکی،گروهی، چیزی، ملحق میشه پس یعنی تو این دادگاه زنده میمونه ( این اسپویل رو خیلی قدیم پیش خوردم و خدا رو شکر یادم نیست دقیقا چی بود )

آریا و رمزی قراره با هم ازدواج کنن یا یه چی تو این مایه ها ( یه نقاشی دیدم که یه چیزی تو همین مایه ها بود و البته یک دوتا از دوستان که کتاب رو خوندن تکذیب کردن اما من احتمال میدم ممکنه به خاطر رعایت حال من اینو گفته باشن )

پی نویس : میگم چطوره یه تاپیک درست کنیم در مورد اسپویل هایی که میخوریم ؟!

به کیوان :

حالا یه جور میگی انگار واقعا مثل لایسا شوهرش رو کشته ! رابرت خودش رو به کشتن داد، سرسی فقط براش شراب آماده کرد . یعنی اگه سرسی تو این سالها همینجوری شراب موقع شکار میداد به رابرت ، رابرت زودتر میمرد ؟!

منتظر چی ؟! اتفاقا من برام سواله چرا سرسی زودتر کلک رابرت رو نکند !

عملکرد استنیس هم عجیبه ! میدونه قضیه چیه اما بجای این که به رابرت بگه پا میشه میره دراگون استون .

کیوان منم به واریس و قدرتش یه زمانی ایمان داشتم اما الان دیگه برام قدرتش در ابهامه ! این چه قدرتیه که اجازه میده پیتر ( که فقط واریس میدونه چقدر خطرناکه ) به قدرت دره و سرزمین رودخانه دست پیدا کنه ؟! یا پیتر ناخواسته داره در راستای اهداف واریس حرکت میکنه که واریس ساکته یا دستشون با هم تو یه کاسه است یا واریس قدرتش رو نداره .

چی کار میتونست بکنه ؟! میتونست کلک پیتر رو بکنه ! پیتر تو بارانداز مرد قدرتمندی نبود، یه چاقو در تاریکی ، یه سم توی جام ، یه زمزمه زیر گوش سرسی یا هر کس دیگه کافی بود تا پیتر رو نابود کنه . ولی این کار رو نکرد .

ویرایش : دوستان جدی جدی کسترلی راک از طلا خالی شده ؟! یا اینم از تحریفاته ؟! هزاران ساله که اونجا داره طلا به عمل میاد ، مگه میشه ثروت مند ترین خاندان وستروس اینجوری به گدایی از های گاردنی ها بی افته ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رمزی به باباش میگه که اگه برن و ریکان زنده باشن برای ما تهدیده و روس بولتون لاک رو میفرسته پیش جان چون فکر میکنه اگه زنده باشن میرن پیش جان. لاک میخواست برن رو بکشه(چرا نکشت و دستگیرش کرد رو نمیدونم)

به خاطر اینکه در مورد جای ریکان ازش حرف بکشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویرایش : دوستان جدی جدی کسترلی راک از طلا خالی شده ؟! یا اینم از تحریفاته ؟! هزاران ساله که اونجا داره طلا به عمل میاد ، مگه میشه ثروت مند ترین خاندان وستروس اینجوری به گدایی از های گاردنی ها بی افته ؟!

دقیق یادم نیست اما فکر میکنم یه همچین صحبتی بین تیریون و تایوین بود. حالا نه اینکه کلا تموم شده باشه. میگفت خیلی کم شده.

دوستانی که بهتر از من یادشونه اگه اشتباه میکنم تصحیح کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به کیوان : یادمه سرسی و جیمی تو یه جای سریال ( این تو کتاب نبوده احتمالا چون راوی نبودن تو کتاب اول) دارن به جنازه جان نگاه میکنن و درست به همین قضیه اشاره میکنن طوری که با قطعیت انگار کار خودشونه .

سرسی بزرگترین دلیل ممکن رو برای کشتن جان ارن داشته، یعنی واقعا نشسته دست رو دست گذاشته تا جان ارن رازش رو حمل کنه ؟! یعنی اگه لایسا جان رو نمیکشت سرسی می مرد؟! این برنامه بلند مدت و بلند پروازانه لیتل فینگره که یکم دور از عقلانیت و ریسک پذیری به نظر میرسه، این بشر چطور میتونست انقدر خوب پیش بینی بکنه که اوضاع به این شکل قراره پیش بره ؟!

اون جایی که میگین این جاست جناب ریگار: فصل اول - اپیزود اول - بالا سر جنازه جان ارین

جیمی : به عنوان یه برادر وظیفمه بهت هشدار بدم. خیلی نگرانی . داره خودشو نشون میده

سرسی: و توام هیچ وقت نگران هیچی نیستی

...

سرسی : اگه جان ارین به کسی گفته باشه چی؟

جیمی : ولی به کی ممکنه گفته باشه؟

سرسی : همسر من

جیمی: اگه به پادشاه گفته بود سر هر جفتمون تا الان به دروازه شهر اویزون شده بود . هر چی که جان ارین میدونسته یا نمیدونسته باهاش مرده ...

گویا این دو تا خیلیم مطمئن نبودن که جان ارین قضیه رو میدونسته یا نه . معمولا اونایی که کار بدی میکنن و از برملا شدنش هراس دارن دچار این توهم میشن که ممکنه بقیه بدونن.

و اینکه سرسی به نظرم هوش و سیاست همچین کاری رو نداره . با وجود اینکه از اینده ش خبر دارم ولی تا اینجا سرسی هیچ کاری مبنی بر نابغه بودن یا باهوش بودن یا سیاست فوق العاده ایی داشتن انجام نداده ( لااقل توی ورژن سریال. من کتاب رو نخوندم) با وجود ادعای زیادش در اغوا گری نتونست رابرت رو رام کنه طوری که رابرت جلوی همه علنا تحقیرش میکرد. زره ایی کنترل روی پسرش نداشت و ...

بهترین توصیف رو از شخصیت سرسی پدرش داشت : من به خاطر اینکه زنی بهت بی اعتماد نیستم . بهت بی اعتمادم چون اونقدر که فکر میکنی باهوش نیستی ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پی نویس : میگم چطوره یه تاپیک درست کنیم در مورد اسپویل هایی که میخوریم ؟!

به کیوان :

حالا یه جور میگی انگار واقعا مثل لایسا شوهرش رو کشته ! رابرت خودش رو به کشتن داد، سرسی فقط براش شراب آماده کرد . یعنی اگه سرسی تو این سالها همینجوری شراب موقع شکار میداد به رابرت ، رابرت زودتر میمرد ؟!

منتظر چی ؟! اتفاقا من برام سواله چرا سرسی زودتر کلک رابرت رو نکند !

عملکرد استنیس هم عجیبه ! میدونه قضیه چیه اما بجای این که به رابرت بگه پا میشه میره دراگون استون .

کیوان منم به واریس و قدرتش یه زمانی ایمان داشتم اما الان دیگه برام قدرتش در ابهامه ! این چه قدرتیه که اجازه میده پیتر ( که فقط واریس میدونه چقدر خطرناکه ) به قدرت دره و سرزمین رودخانه دست پیدا کنه ؟! یا پیتر ناخواسته داره در راستای اهداف واریس حرکت میکنه که واریس ساکته یا دستشون با هم تو یه کاسه است یا واریس قدرتش رو نداره .

چی کار میتونست بکنه ؟! میتونست کلک پیتر رو بکنه ! پیتر تو بارانداز مرد قدرتمندی نبود، یه چاقو در تاریکی ، یه سم توی جام ، یه زمزمه زیر گوش سرسی یا هر کس دیگه کافی بود تا پیتر رو نابود کنه . ولی این کار رو نکرد .

آدم دوباره که یادش می یاد غم و اندوهش تازه می شه.

اگر خدای ناکرده مارتین صلاح دونست و کتاب 6 رو داد بیرون من خودم رو قرنطینه می کنم تا بخونمش.

شوخی می کنی با من !!!!

زده کشته دیگه خب. اگه از اون شرابا می داد آره. حالا یا می افتاد گردنش می شکست یا ...

خب استنیس و جان یه برنامه ای داشتن که ناتموم موند دیگه.

اون دیالوگ های اپیزود هم کمک می کنه.

خب کشتن واریس مگه چقدر سخت تر از پیتر ه؟ اینجوری نمی شه نگاه کرد به قضیه.

من نمی تونم چیزی بگم راجع به واریس و پیتر. باید یه چیزایی رو نشون بدن تازه ما می تونیم بحث کنیم آیا اینجوریه یا اونجوریه.

من چیز خاصی یادم نمی یاد. فقط تیریون مسئول تامین مالی عروسی ه و به تایوون می گه خب تو بده طلا رو دیگه و تایوون می گه همین الان تخت آهنین کلی بهم بدهکاره. و هیچ خبری هم از کمک مالی تایرل ها نیست.

فقط تیریون به اومدن آذوقه از ریچ اشاره می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جورامون

الان یعنی فکر می کنی دنریس برگرده کلی طرفدار داره تو وستروس؟ شمال که طبق آخرین اطلاعات و پیش بینی ها دست استنیسه، ویل و ریورلندز هم دست بیلیشه، تایرل ها هم که قدرت دستشونه و حسابی با لنیستر ها متحدند و دلیلی نداره که طرف دنریس رو بگیرن، فقط می مونه یه دورن که اولا طرف اگان رو می گیرن و دوما لشکر بزرگی هم ندارن به نسبت بقیه ی خاندان ها. استورملندز هم یا به تاج و تخت وفادار می مونن یا به استنیس. پس دنریس در واقع اصلا طرفداری تو وستروس نداره.

من یه عذر خواهی به دوستان بدهکارم مخصوصا به لیدی چون تو پست قبلیم به دلایل نامعلوم تگ اسپویل عمل نکرد و موضوعی اسپویل شد. من هم سر کلاس ادبیات بودم تو دانشگاه و با GPRS تو اینترنت بودم که خیلی کنده و یه کم طول کشید که تونستم درستش کنم. به هر حال باز هم عذر می خوام.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود خیلی خوبی بود، از همه ی قسمتاش لذت بردم.

این همه وایسادیم GoT بیاد، حالا که اومده هی بگین خوب نبود و لذت نبردم ...

بقیه دنیا دارن ازش تعریف و تمجید میکنن، بعد شماها که با داستان دارین زندگی میکنین هی بیاین غر بزنین و شکایت کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سر تعظیم جلوی ریگار فرود میارم، مطمئنی نسبتی با Greenseer ها نداری!؟

خوب این اپیزود هم تمام شد و خیال همه راحت شد که دنریس اژدهایانش فیلشون یاد وستروس نکرده و حالا حالا خبری از حمله نیست

دست بیلیش هم که توی هر اپیزود داره بیشتر رو میشه و باشد تا درس عبرتی برای کسانی باشد که به خاندان معظم ما تهمت میزدن

در مورد کسترلی راک احتمال این داده میشه که هنوز معادنش قابل استخراج باشه ولی توی سریال به خاطر اینکه شدت مقروض بودن تخت رو به بانک آهنین نشون بدن نه تنها معادن کسترلی راک بلکه کل وسترلند رو خالی نشون دادن یعنی گولدن توث، کاستمیر و . . . هم دیگه طلا ندارن

با این وجود اندوخته ثروت راک اونقدری هست که اقتدار لنیستر ها رو تضمین کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو این چند وقته انقدر بازخورد گرفتم که احساس میکنم میتونم خودم کتاب 6 و 7 رو هم بنویسم

نه از مردم مرداب و این قرتی بازی خوشم نمیاد، آدر ها جوجن و اون خواهرش رو ببرن!

با وجود این که میخوام تامن تا ابد حاکم باشه اما ترجیه میدادم دنریس وارد وستروس شه بلکه یکم به جذابیت قسمت هاش اضافه بشه .

انصافا دلم برای سرسی سخت میسوزه ! عالم و آدم تو این چند وقته بهش فحش و ناسزا دادن ! از کتلین هم پاکدامن تره

به هیچ وجه از ایده بانک آهنین خوشم نمیاد . اگه واقعا بخواد اقدامی علیه لنیستر ها انجام بده واقعا میره روی مخ ! در هر صورت الان ثروت مندترین خاندان های وستروس به تخت تکیه زدن ، مسخره است که اینا نتونن دینشون رو بپردازن اما استنیس ادعای پرداختش رو داشته باشه .

ویرایش : سامیانو از کمرنگ شدنت تو فروم اصلا رضایت ندارم ! تو تنها دلخوشی و تکیه گاه من مظلوم در این فروم ضد تارگرین و لنیستری ! کجا غیبت میزنه که تو کتاب صورت هم نمیشه بهت دست یافت ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تو این چند وقته انقدر بازخورد گرفتم که احساس میکنم میتونم خودم کتاب 6 و 7 رو هم بنویسم

نه از مردم مرداب و این قرتی بازی خوشم نمیاد، آدر ها جوجن و اون خواهرش رو ببرن!

ریگار با اون پیش بینی هات، خودت یه پا جوجن رید شدی! چطور از خودت خوشت نمیاد؟ :دی

توی این اپیزود دیدیم که لیتل فینگر دست کمی از تایوین نداره، بلکه از اونم خطرناک تره!!

هودور هم از لحاظ نیروی بدنی از همشون سر تره. برن حالا توی جلد یه غول میتونه بره، یا یه دایرولف! حالا قدرتش هم Master نکرده و زاغ سه چشم رو ندیده. اگه اون کارو بکنه دیگه آدر و اژدها سرش نمیشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا تخت قصد پرداخت قرضشو نداره(که البته عجیبه چون یه لنیستر همیشه دینش رو ادا میکنه) و سیستم بانک آهنین هم به این شکله که اگه طلباش وصول نشه میره به رقبای بدهکارش کمک میکنه که الان بزرگترین رقیب استنیسِ

ریگار درس و دانشگاه دست و بالم رو بسته واسه همینه این براستارکا اینقدر دارن تو فروم تاخت و تاز میکنن بجاش حواسم به پیج فیسبوک هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جورامون

الان یعنی فکر می کنی دنریس برگرده کلی طرفدار داره تو وستروس؟ شمال که طبق آخرین اطلاعات و پیش بینی ها دست استنیسه، ویل و ریورلندز هم دست بیلیشه، تایرل ها هم که قدرت دستشونه و حسابی با لنیستر ها متحدند و دلیلی نداره که طرف دنریس رو بگیرن، فقط می مونه یه دورن که اولا طرف اگان رو می گیرن و دوما لشکر بزرگی هم ندارن به نسبت بقیه ی خاندان ها. استورملندز هم یا به تاج و تخت وفادار می مونن یا به استنیس. پس دنریس در واقع اصلا طرفداری تو وستروس نداره.

من یه عذر خواهی به دوستان بدهکارم مخصوصا به لیدی چون تو پست قبلیم به دلایل نامعلوم تگ اسپویل عمل نکرد و موضوعی اسپویل شد. من هم سر کلاس ادبیات بودم تو دانشگاه و با GPRS تو اینترنت بودم که خیلی کنده و یه کم طول کشید که تونستم درستش کنم. به هر حال باز هم عذر می خوام.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

دورن اتفاقا طرف اگان نمیگیره ، طرف دنریس رو میگیره ، دنریس اگر با یکی از شاهزاده های دورن ازدواج کنه قدرت سیاسی دورن وقتی دنریس کل پادشاهی رو بگیره صدبرابر بیشتر از زمانی هست که اگان کل پادشاهی رو بگیره.بعد هم استورم لندز هم مطیع تاج و تخت باشن پس میتونن مطیع دنریس و تارگرین ها باشن ، بالیش هم جای نمیخوابه که آب زیرش بره مطمئن طرف تارگرین ها میگیره تا طرف خودش رو.میمونه استنیس و لشگر شمالیش !! که اول اخر یه درگیری بین تارگرین ها و استنیس صد در صد رخ میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقایون خانوما راستی نمیدونم میدونستید یا نه ولی قسمت هشتم که قرار بوده 25 می باشه پخش نمیشه و به جاش اول جون پخش میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

تو بدترین کابوسم هم نمی دیدم که قراره تمام دیالوگ های پیتر و سانسا حذف شه.

راستی این تکنولوژی جوراه هم خیلی جالبه. اول کیلومتر شمار، الان هم پست الکترونیک. یعنی با تلگراف هم با این سرعت کسی خبردار نمی شد از مرگ جافری.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ وجه از ایده بانک آهنین خوشم نمیاد . اگه واقعا بخواد اقدامی علیه لنیستر ها انجام بده واقعا میره روی مخ ! در هر صورت الان ثروت مندترین خاندان های وستروس به تخت تکیه زدن ، مسخره است که اینا نتونن دینشون رو بپردازن اما استنیس ادعای پرداختش رو داشته باشه .

این ایده هم توی تغییرات کتاب به سریال داغون شد. توی کتاب دلیل مشکل لنیسترا برای بازپرداخت بدهی مشخصه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقایون خانوما راستی نمیدونم میدونستید یا نه ولی قسمت هشتم که قرار بوده 25 می باشه پخش نمیشه و به جاش اول جون پخش میشه.

احتمالا مثل پارسال با روز استقلال یکی میشه برای همین میندازن یه هفته بعد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری