رفتن به مطلب
ریگار

گردهمایی اعضای سایت .

Recommended Posts

دوستان از این تاپیک میتونیم به صورت متمرکز برای گذاشتن قرار گردهمایی اعضا استفاده کنیم . چه در مدت زمان نزدیک و چه در طولانی مدت ( که امید است به مرور بیشتر بشه دیدارهامون) .

فلحال برای دیدارمون در نمایشگاه کتاب که داره نفس های آخر رو میکشه و بهانه ای هستش واسه زیارت همدیگه:

من و تنی چند از بچه های شورای پادشاهی در صورتی که شما هم مایل باشید بعد از ظهر این جمعه (19 اردیبهشت) میایم نمایشگاه، شما هم اگه براتون مقدوره بیاین تا اختلاف های خاندانیمون رو فیزیکی حل کنیم

اگه مایلید و براتون امکانش هست که بیاین، حتما اینجا بگید تا سر محل قرار و ساعتش به توافق برسیم .

پی نویس : شاید بعدا دیگه عمری نباشه، سر کیسه وقت رو کمی شل کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من می تونم بیام.

ولی تو نمایشگاه قراره دقیقاً کجا بریم و چه کنیم؟

ببینید تعداد کسایی که می یان چند نفر می شه و نظر اونا چیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینجا معلوم میشه کیا میان دیگه ! هر کی میاد بگه .

جای خاصی که نمیریم ، همون گوشه کنار ها یه جایی پیدا میکنیم میشنیم . وقت واسه هیچ کاری نیست ، اگه تجربیات قبلی من تکرار بشه ،وقتی بحث گرم بشه هر برنامه ای هم که چیده باشیم نصفه نیمه میمونه .

شاید یه مسابقه آواز خوانی رین آو کستمیر هم برگذار کردیم، کی میدونه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید یه مسابقه آواز خوانی رین آو کستمیر هم برگذار کردیم، کی میدونه !

هر کدوم که خوندید صداتونو ضبط کنید. صدای چند نفرو که دارم, ببینیم هنر بقیه چه طوره!

نمی دونم چرا علاقه دارم که ببینم مانوئل چه طوری می خونه! اگر بود حتما" مجبورش کنید بخونه.

من مطمئنا" نمی تونم بیام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم میام اگه برنامه قطعیه!

ساعتش خیلی مهم نیست، ترجیحا بعد از ظهر باشه! بعد از تمام هفته اول صبح بیدار شدن علاقه دارم جمعه ها رو تا میتونم بخوابم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که نامردیه!

یه کمی زودتر میگفتید که من نرم نمایشگاه و تا جمعه صبرکنم،حالا هم که رفتم به دلیل انرژی مضاعفی که دارم عمرا پا نمیشم بیام!

ولی شماهایی که میرید یه چند تا عکس بگیرید و آپ کنید تا با چهره دوستان آشنا بشیم و اگه لازم شد حضورا خدمت هم برسیم!

ایده مسابقه آواز خونی هم بسیار جالبه؛به ترتیب:

The Rains of Castamere

و The Bear and the Maiden Fair رو بخونید و ضبط کنید تا ما هم برنده رو مشخص کنیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود نمایشگاه کتاب که بهانه است، من حداقل از طرف بچه های شورا میتونم بگم که نیتمون از نمایشگاه فقط دیدن همدیگه است، به خاطر همین اگه تو یه پارک به دور از نمایشگاه و یه جایی وسط تهران که نزدیکتر باشه به همه، قرار بذاریم هم خیلی بهتر میشه . فرضا یکی از پارک های اطراف انقلاب. هم از شلوغی نمایشگاه در امانیم ، هم کسایی که قبلا رفتن دیگه براشون تکراری و خسته کننده نیست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مایی که تهرانی نیستیم چه کنیم؟

به نظر من باید ببینیم اعضای فعال اونایی که دوس دارن بیان تو همایش ها کیا هستن و از چه شهر هایی

بعد شهر محل گردهمایی رو یه جور انتخاب کنیم که واسه همه فاصلش یکسان باشه و واس یکی دور و یکی نزدیک نباشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خود نمایشگاه کتاب که بهانه است، من حداقل از طرف بچه های شورا میتونم بگم که نیتمون از نمایشگاه فقط دیدن همدیگه است، به خاطر همین اگه تو یه پارک به دور از نمایشگاه و یه جایی وسط تهران که نزدیکتر باشه به همه، قرار بذاریم هم خیلی بهتر میشه . فرضا یکی از پارک های اطراف انقلاب. هم از شلوغی نمایشگاه در امانیم ، هم کسایی که قبلا رفتن دیگه براشون تکراری و خسته کننده نیست .

آورین، آورین.

منم همینو گفتم دیگه.

از "اگه تو یه پارک به دور از نمایشگاه و یه جایی وسط تهران که نزدیکتر باشه به همه، قرار بذاریم" هم به شدت استقبال می کنم.

پارک لاله هواش عالیه این موقع سال، اصن یه وضی . نزدیکم هست ، ترافیکم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمایشگاه قرار نباشه منم می یام

چه کاریه تو اون شلوغی و گرما آخه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارک لاله هم خوبه . من کاملا موافقم و از خدامه تا مصلی نرم .

پس اگه کسی اعتراضی نداره،قرار نمایشگاه فعلا کنسل بشه و منتقل بشه به پارک لاله .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آورین، آورین.

منم همینو گفتم دیگه.

از "اگه تو یه پارک به دور از نمایشگاه و یه جایی وسط تهران که نزدیکتر باشه به همه، قرار بذاریم" هم به شدت استقبال می کنم.

پارک لاله هواش عالیه این موقع سال، اصن یه وضی . نزدیکم هست ، ترافیکم نیست.

پارک لاله به شما نزدیکه کجایین شما مگه؟

خیابون فاطمی کلا اگه تالار وزرات کشور برنامه ای نباشه معمولا خلوته مثل رسالت نیست که در هر ساعتی از شبانه روز ترافیک باشه از صدقه سری نمایشگاه هم که کلا مسیر رفت و آمد ما مختل شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط مسئله اینه که "پارک" جای جالبی واسه تجمع نیست. یعنی لااقل توی مملکت ما که نیست. در کنار همه ی مشکلاتی که نمایشگاه داره و اعصاب خوردیاش، یه خوبی داشت اونم این بود که میشد چند نفر آدم جمع بشن یه جا. من یه کافه ای یا جایی که میز داشته باشه و این چیزا رو پیشنهاد میکنم.

خودم احتمالا" جایی هستم و ممکنه یکم بیام ببینمتون برم ولی با همه ی این اوصاف این رو هم که عرض کردم در نظر داشته باشید. نمیدونم شهر کتاب بازه یا نه ولی فک کنم یه سری شهر کتابا محل نشستن و اینا دارن. دوستان دیگه هم پیشنهاد بدن. کلا" پارک یه جوریه واسه گردهمایی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته پارک جای خوبی برای ملاقات دسته جمعی نیست ولی لازم به ذکره که بگم اولین گردهمایی وستروسی های ( اعضای شورا ) روی چمن های پارک دانشجو تشکیل شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فقط مسئله اینه که "پارک" جای جالبی واسه تجمع نیست. یعنی لااقل توی مملکت ما که نیست. در کنار همه ی مشکلاتی که نمایشگاه داره و اعصاب خوردیاش، یه خوبی داشت اونم این بود که میشد چند نفر آدم جمع بشن یه جا. من یه کافه ای یا جایی که میز داشته باشه و این چیزا رو پیشنهاد میکنم.

خودم احتمالا" جایی هستم و ممکنه یکم بیام ببینمتون برم ولی با همه ی این اوصاف این رو هم که عرض کردم در نظر داشته باشید. نمیدونم شهر کتاب بازه یا نه ولی فک کنم یه سری شهر کتابا محل نشستن و اینا دارن. دوستان دیگه هم پیشنهاد بدن. کلا" پارک یه جوریه واسه گردهمایی.

کافه هم خوبه، ولی تعداد زیاد باشه اونم سخت می شه. ببینیم چند نفر می خوان بیان.

ضمن اینکه من خودم 2 3 بار با این شرایط همین پارک لاله رو رفتم و تو یه آلاچیق نشستیم و اتفاقی نیافتاد ولی خب حساب کتاب که نداره یهو دیدی یه بساطی پیش اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم پارک رو خیلی مناسب تجمع نمیدونم. از اونطرف کافه و شهر کتاب ها مناسب قهقهه و نزاع سرد نیستن:دی

متأسفانه نمایشگاه فعلا جای بهتری ـه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:?

چرا باید مشکلی پیش بیاد ! نه بزن و برقص داریم نه جمعتمون به قدری زیاده که فکر کنن شورش کردیم . اوضاع انقدر خراب نیست که فکر میکنید .

کافه واسه یه جمع دو سه نفره اونم برای بحث های ملیح خوبه ، بحث های ما وستروسی ها اگه به درگیری فیزیکی نکشه من اصلا گردهمایی رو برگذار شده نمیدونم ( تریپ عروسی دوتراکی )

ویرایش : اتفاقا نمایشگاه همیشه ارشاد کننده داره (!) و تنها جایی که تو این چند ساله به جمع من و دوستانم گیر دادن همونجا بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکیل گردهمایی تو پارک لاله اونم جمعه ها کار خیلی عاقلانه ای نیس چون نماز جمعه همون حدودا برگزار میشه و مشکلاتم دو برابر میشه ولی تو روزهای دیگه خصوصا اول هفته ها و وسط هفته بهترین موقع برای رفتن به پارک لاله هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تشکیل گردهمایی تو پارک لاله اونم جمعه ها کار خیلی عاقلانه ای نیس چون نماز جمعه همون حدودا برگزار میشه و مشکلاتم دو برابر میشه ولی تو روزهای دیگه خصوصا اول هفته ها و وسط هفته بهترین موقع برای رفتن به پارک لاله هستش.

در ادامه حرف استاد بگم که صبح ها هم خیلی بهتر هست وضعیت پارک!

چون عصر ها میشه پاتوق عشاق سرگشته و جوانان فارغ از دنیا..به همون اندازه هم تعداد گشت و گیر دادن بیشتر میشه ولی صبحا خلوت تره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه قرار توی نمایشگاه نباشه منم میتونم بیام.

پارک لاله خوبه اما باید بعد از ظهر باشه تا به نماز جمعه نخوریم. از نظر تجمع هم مشکلی نیست. مگه میخوایم چیکار بکنیم؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جورامون :موافقم، منم فکر نمیکنم و تا حالا ندیدم به یه جمع که نشستن دارن صحبت میکنن ایراد بگیرن .

به بقیه دوستان: صبح که خواسته یا ناخواسته من نمیتونم ، من در بهترین حالت از ساعت یک به بعد میتونم باشم. رنلی هم گفت کار واجبی داره صبح جمعه

هیچ تاکیدی روی پارک لاله نیست، اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید تا اگه بقیه موافق بودن یه جا دیگه بریم. نمایشگاه به خاطر روس بولتون و لیدی رای منفی داره ( +جورامون) ، چون گفتن اگه نمایشگاه نباشه میتونن بیان .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ندیدم تا حالا تو پارک گیر بدن حتی به عشاق سرگشته چه برسه به یه جمع مثلا دانشجویی!

ما یه بار یه جمع حدودا 25 نفره تا ساعت یک شب پارک ملت بودیم! هیچ کس هم حرفی نزد

بابا اوضاع اینقد هم ناجور نیس!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس یه پارکی رو ( لاله یا ملت ) بعد از ظهر استاد کنید. با آلاچیق باشه من آلاچیق خیلی دوست دارم :دی ولی فکر کنم اگر بخوایم تمام برنامه های نماز جمعه تموم شده باشه باید 5 اینا باشه قرار نه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاش یه حدودی از ساعت قرار رو می گفتین

چون من باید شب جایی باشم میخوام بدونم چجوری هماهنگ کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری