رفتن به مطلب
ریگار

گردهمایی اعضای سایت .

Recommended Posts

ریگار الان مراعات کردی و هیچی نگفتی؟!

خدا رو شکر که مراعات کردی و این همه نفرین به جان عزیز ما کردی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از قدیم الیام میدونستم از جورامون پادشاه سرزمین های بی حاصل و یخ زده ، آبی برای ما گرم نمیشه .

ولی یاداوری میکنم چون حتما جورامون خاطرش نیست احتمالا که هیج خاندانی جز خاندان استارک، خون مردم آزاد رو نریخته .

برندون : منظورت از "هرچی مهره عجوزه " شامل تایوین هم میشه ؟! تایوین مذکره دوست من، ممکنه خرفت بشه اما عجوزه نمیشه !

نفس عمیق بکش دوست من ، صلوات بفرست . چرا لعن ؟! چرا نفرین ؟

به وینترفل : اتفاقا همه اینا بود ، اما تو بازی و پانتومیم. شخص خودم نقش شاه شهید رو در لحظه شهادتش بازی کردم .

به لیدی : حقیقتش من اصلا یادم نبود ! شما خودت یادم انداختی.

من فقط به شما گفتم "بر اساس علایقت تو سایت،فکر میکردم حدود سن دبیرستان باشید " که سریع گفتی : " فکر کردی با مسخره کردن علایقم، من از جان اسنو دست میکشم ؟!!!!!!!! "

قیافه من اگه یادت باشه در اون لحظه دقیقا این شکلی بود :

پی نویس : فکر کنم انقدر سر این گردهمایی جنگ و بحث میکنیم که اونایی که نیومدن خیالشون راحت میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برندون: به گمونم ریگار سر نوشتن متن میتینگ داشته دو دوتا چهارتا میکرده و فهمیده چی نصیبش شده! و الا من هم بگینز نیستم! {متن تصحیح شد}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته اینجاست که وقتی کار به لعن و نفرین رسید شما می دونستی و مراعاتی من احساس نمی کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ليدي:شما اين ريگارو نميشناسي.اين موجود هر دفعه كه منو ميبينه همينه،تا كلي لعن و نفرين به جون استاركا نكنه ول كن نيست،ديگه از ند استارك هم شريف تر داريم؟اين ريگار به اون هم تير و تركش ميندازه!

من بارها به اين نقطه رسوندمش كه هيچ دليلي براي نفرت از جان اسنو نداره و تنها دليلش اينه كه دختراي دبيرستاني عاشق جان اسنو اند

ريگار:بازي با لغات و غلط املايي؟باشه دوست من،قديم الايام اينجوري نوشته ميشه

مورس:دم شما گرم

جورامون:اين حرفاي ريگارو خوب تو ذهنت بسپار.پادشاه سرزمينهاي بيحاصل و يخزده

چون ريگار استاد زدن زير حرفاي خودشه،حالا اگه يه نگاهي به پستاي اول فروم بندازين ميبينين اين ريگار چه فحشايي كه بار دنريس نميكرده و الان بخاطر يه اتفاقي كه نميگم چي يهو يك دل نه صد دل شيفته ش شده ،همين چند روز پيش جلوي من منكر علاقش به سرسي شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

به جا پانتومیم باید دو نفر (مثلاً ریگار و برندون) رو بهشون تایم می دادیم سر یکی از شخصیت ها (مثلاً سرسی) مناظره کنن.

لحظات بس جذاب تر می شدن.

خوبه! ظاهرا" دعواهای خونینی که قرار بود تو میتینگ سر بگیره, اینجا داره اوج می گیره. اصلا" وستروس بدون این حرفها وستروس نمیشه. یعنی چی که دیروز اونهمه آدم پا شدید رفتید تو پارک نشستید دور هم به بگو بخند.

نه اشک لیسی, نه خنجر زهرآلودی, نه سایه ملعونی, نه وایلد فایری .... حتی 4 تا شمشیر هم با خودتون نبردید لااقل یکی دو تا زخمی باقی بمونه!

بعد به یه سری شخصیت خاص و بیگناه می گن Bloodthirsty

پ.ن: ریگار هر جا واسه خوشت نیومدن از جان و ند و ... به کمبود دلیل برخوردی با من یه مشورتی بکن.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا من اونجا هم تاکید کردم دبیرستانی ها عاشق لوراس و رنلی و راب و سایر کاراکترهای خوش چهره ان!

جان که همین ریگار هزار بار گفته سرد و یخ و خشکه که!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان و دشمنان با شمشیرهای از نیام کشیده از همه سو منو نشونه گرفتن

حضور کم رنگ این چند وقته ی من باعث شده تا لابی براستارک ها حسابی نتیجه بخش باشه

متحدان ما سکوت اختیار کردند و دشمنانمان راه سرکشی پیش گرفتن

بیمم از روزیست که باخبر بشم در یکی از جلسات شورا سایر اعضا ریگار عزیز را با اشک لایس به سرنوشت جان ارن دچار کرده اند و گناهش را به گردن لنیستر ها انداخته اند

چهارتا دونه Sellsowrd توی فروم نیست برای حفاظت از جونمون استخدام کنیم

جورامون: جواب خون مردمانت که به دست همین متحدینت ریخته شده رو چجوری میخوای بدی!؟

کیوان: من که زیر حرفای سابقم نزدم که با دلیل گفتم چرا پتانسیل هم جبهگی با جورامون رو میتونم داشته باشم که گویی جورامون راه خیانت به مردمانش رو پیش گرفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به لیدی : انصفا مراعات میکردم ! اون فقط اعلام مواضع بود.

قبل این که شما برسید برای کیوان و رنلی تعریف کردم که چطور گاهی برندون مجبور میشه با خشونت فیزیکی جواب نظراتم رو در مورد استارک ها بده

البته دیروز بیشتر مراعات جون خودم رو هم میکردم، هرچی نباشه شماها(شما و جورامون) به دید من مثل چنتا بمب اسپویل بودید که هر آن ممکنه آستانه تحملش شکسته بشه .

لیدی ! انصافا چنتا دختر دبیرستانی دیدی که از رنلی و لوراس خوششون بیاد ؟! جز سنسا که از کنه مطلب خبر نداره ؟

به مارتل : من همیشه دارم دو دو تا،چهار تا میکنم . به خاطر همینه که الان به جای سه تا مهره 4 تا دارم

برندون : خودتم میدونی من یه زمانی دلم میخواست رنلی سر سرسی رو بزنه روی نیزه ! دلیل نمیشه که ! دل و مهر من برای تجربه های جدید گشوده است ! من فقط دنبال بهانه ام تا شخصیت ها رو دوست داشته باشم .

به سامیانو : من سپرت بلات میشم برادر ! محافظ را چه کار !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل اینه که من سنم به دبیرستانیا نمیخوره

برخوردی ندارم با دبیرستانی ها

ولی ملاک میتونه مثلا خاطرات خون آشام باشه که من متنفرم از این سریال و خدا رو شکر ندیدم ولی میدونم همه دبیرستانیا عاشق "دیمن" هستن.

اونم بیشتر شبیه رنلی و لوراسه تا جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی خودمونیم لیدی ! شناخت خوبی از شخصیت های اون سریال نام نابردنی داری ؟!

من ذلت دیدن فصل اولش رو به جون خریدم ، انصافا گوشه ای از رنلی به تمام زوایای اون شخصیت های مقوایی سریال خاطرات خوناشام می ارزه !

برندون : اگه فکر کردی علاقه ای به داشتنش دارم سخت در اشتباهی !

اما اگه فکر کنی به راحتی تحویلش میدم بیشتر در اشتباهی !

و اگه فکر کردی سالم تحویلش میدم ، اشتباه به مراتب بزرگتری مرتکب شدی !

و در نهایت از اونجایی که مهره ند داره تاوان تندی های تو رو به جون میخره، اگه باز کلمه ای علیه من به کار ببری، بزرگترین اشتباه عمرت رو در حق محبوب ترین کاراکترت مرتکب شدی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه هم اتاقی داشتم که به شدت دوست داشت سریاله رو و در نتیجه من بدون اینکه یه سکانس ازش ببینم میشناختم کاراکترهاش رو

من از نظر خوش چهره بودن مقایسه کردم فقط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ريگار:من اگه جاي تو بودم اينطوري تهديد نميكردم!باشه دوست من تو ميتوني ند رو به من ندي و ازون شديد تر حتي نابودش كني و حتي عكسش رو هم اينجا منتشر كني،مطمئن باش من كلمه اي نخواهم گفت!اما فقط زمان ميتونه نشون بشه كدوم يك از ما بازنده ي بزرگتريه!منتظر حركت بعديتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بابا من اونجا هم تاکید کردم دبیرستانی ها عاشق لوراس و رنلی و راب و سایر کاراکترهای خوش چهره ان!

لیدی من این حرف شما رو به شدت تکذیب می کنم.

سه نفر از طرفدارای اصلی رنلی تو وستروس من و رنلی و ریگار هستیم که با شرایطی که شما گفتی اصلا" نمی خونیم. اتفاقا" دخترای دبیرستانی از راب خیلی بیشتر خوششون میاد. تنها تین ایجری که دیدم که از رنلی و لوراس خوشش میاد سانساست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اصلا كه چي؟مگه تين ايجرا زامبين؟مگه خودتون تين ايجر نبودين يه روزايي؟سلايق آدم با تين ايجرا متفاوت باشه كلاس داره؟سليقه ست ديگه،بين خود تين ايجر ها هم كلي تفاوت هست.اسمايل برندون شاكي

همه اين آتيشا از گور ريگار بلند ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا اصلا كه چي؟مگه تين ايجرا زامبين؟مگه خودتون تين ايجر نبودين يه روزايي؟سلايق آدم با تين ايجرا متفاوت باشه كلاس داره؟سليقه ست ديگه،بين خود تين ايجر ها هم كلي تفاوت هست.اسمايل برندون شاكي

همه اين آتيشا از گور ريگار بلند ميشه

من ضمن اینکه حرفتو تایید می کنم باید بگم که تین ایجرها زامبی نیستند اما سلایق خاصی دارند. ( چه دختر چه پسر!) منظورم این بود که رنلی ولوراس اصلا" تو راسته کار تین ایجرها نیستند!

حالا تو چرا گیر دادی تام. تو که سالهای درازیه تین ایجری رو پشت سر گذاشتی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لیدی من این حرف شما رو به شدت تکذیب می کنم.

سه نفر از طرفدارای اصلی رنلی تو وستروس من و رنلی و ریگار هستیم که با شرایطی که شما گفتی اصلا" نمی خونیم. اتفاقا" دخترای دبیرستانی از راب خیلی بیشتر خوششون میاد. تنها تین ایجری که دیدم که از رنلی و لوراس خوشش میاد سانساست.

بابا از نظر من وجه اشتراک سلایق تینیجرها "خوش چهره" بودن طرفه، چه دختر چه پسر

از نظر من هم به شخصه راب و لوراس و رنلی خوش چهره تر از جان هستن

دیگه نمیدونم چی شد که اینقد بحث کش پیدا کرد

نکته اصلی دقیقا اینجاست که برعکس این قضیه صادق نیست و شما که رنلی رو دوست داری لزوما بدلیل زیباییش نیس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امیدوارم دفعه بعد همه ی لردها و لیدی ها ,نگهبانان شب,وحشیها,آدرها و.... بتونن بیان!

من نمیدونستم استاد آمون دختره!24 ساعته گیج شدم با دیدن عکسها.همش با خودم میگم چرا اسم یکی از خانم ها رو ننوشتن!بعد اول از سمت چپ اسم یکی رو نوشتن بعد اومدن اسم دخترها رو نوشتن!کیوان رو با استاد اشتباه میگرفتم! اصلا فکرشم نمیکردم استاد دختر باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاپیکو درست اومدم ؟ کل کل دارید میکنید ؟ واقعا" آرمان ها این بود ؟! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار و سامیانو:

اولا که زمان دولت ما اینجوری نبود. اون موقع اوضاع شمال دیوار خیلی هم خوب بود و حتی از جنوب پناهنده داشتیم. سر قضیه پادشاه شب هم که با استارکها رفیق شیش بودیم به قول شاعر:

اگر شاه شب لشگر انگیزد که خون مردمان ریزد/من و استارک به هم تازیم و بنیادش براندازیم!

البته گویا در نسخ جدید عوضش کردن! :دی

حتی الان هم استارکها مردمان آزاد رو نمیکشن. فقط اونهایی رو که برای تجاوز و غارت میان میکشن که حقشونه. اگه از این غلطا تو مملکت ما هم میکردن همین بلا نصیبشون میشد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امیدورام میتینگ بهتون خوش گذشته باشه،تا باشه از این میتینگها!باشد که دفعه های بعد یه لرد بیطرف مثل من هم تو جمعتون باشه!

-----------------------------------------------------

البته به یه سری نکات باید توجه کرد:

تو عکس سوم من واریس رو میبینم که به شکل یه عابر پیاده دراومده و سر بزنگاه خودش رو نشون داده تا بگه من همیشه یه قدم از شما جلوترم!

همچنین عکس سوم نشون میده که دوستان جدای کل کل های لفظی و فیزیکی یه دست گل کوچیک هم زدن که تو اون هوای گرم حتما کلی عرق کردن!

عکس اول گوشه سمت چپ پشت دوستان صحنه های غیراخلاقی هست که بدآموزی داره و خوبه که دوستان روشون به دوربین بوده!

پدر و پسری که تو عکس اول بغل اون سنگه نشستن تا عکس آخر دووم نیوردن و عزم رفتن کردن و اشتباها به سمت جمع وستروسیها اومدن(پدره لباس سبز داره!)!

چمن پارکها هم از دور خوبه و نزدیک که بشی میخوره تو ذوقت!

نه،انصافا...دقت رو حال کردید؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تعداد زیادی از پست های اخیر به تاپیک کل کل خاندان ها انتقال یافت . هر بحثی رو لطفا در تاپیک خودش انجام بدید .

در این تاپیک فقط در رابطه با گردهمایی صحبت میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به امید خدا توی میتینگ بعدی منم میام با خودم چندتا خنجر والرین استیل هم میارم تکلیفم رو با جورامون مشخص میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به امید خدا توی میتینگ بعدی منم میام با خودم چندتا خنجر والرین استیل هم میارم تکلیفم رو با جورامون مشخص میکنم

شیپور به دست منتظرتم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری