رفتن به مطلب
ریگار

گردهمایی اعضای سایت .

Recommended Posts

به امید خدا توی میتینگ بعدی منم میام با خودم چندتا خنجر والرین استیل هم میارم تکلیفم رو با جورامون مشخص میکنم

خنجر والرین؟!!! شما لنیسترا اصلا میدونین فولاد والرین چیه؟! یه شمشیر داشتین که به فنا دادینش! (اینم یادآوری که کم دیوونه تو اون خاندان ضاغارتیتون نبوده) هرچی‌م که از فولاد والرین داشتین یا دزدیدین یا سر قمار بردین یا عاریتیه! جالب اینه که اونیم که میدزدین یه دیوونه‌ی دیگه به بادش میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
به امید خدا توی میتینگ بعدی منم میام با خودم چندتا خنجر والرین استیل هم میارم تکلیفم رو با جورامون مشخص میکنم

خنجر والرین؟!!! شما لنیسترا اصلا میدونین فولاد والرین چیه؟! یه شمشیر داشتین که به فنا دادینش! (اینم یادآوری که کم دیوونه تو اون خاندان ضاغارتیتون نبوده) هرچی‌م که از فولاد والرین داشتین یا دزدیدین یا سر قمار بردین یا عاریتیه! جالب اینه که اونیم که میدزدین یه دیوونه‌ی دیگه به بادش میده.

قدرت و ثروتش رو داريم بازم ميدزديم و ميخريم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قدرت و ثروتش رو داريم بازم ميدزديم و ميخريم

و بازم ی احمق لنیستری به بادش میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و بازم ی احمق لنیستری به بادش میده

یه غریبه از شرق چی از شکوه و عظمت خاندان های وستروسی میدونه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من موندم شماها فکر نمی کنین اینهمه تناقض و جانبداری غیر معقول واسه خودتون مخربه؟

الان کافی بود یکی که پرش به پر یه استارکی اسنو ای گرفته بود یه شمشیر والرین به برین می داد، چه تاپیک ها که در وصف سخاوتش زده نمی شد.

یه بارم که جیمی اومد به قسمش وفادار باشه و در حق یه بینوایی مثل برین لطف کنه از این ور گیر بدین و همزمان راجع به نگه نداشتن سایر قسم هاش از اون ور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیروز من یکی از بهترین روز های زندگیم رو گذروندم با یکی از بهترین دوستانی که تا حالا داشتم. یه میتینگ کوچیک نغمه ای بین من و کیوان که که در اون تجربیات و نظرات سازنده ای رد و بدل شد. این میتینگ حدود ۵ ساعت به طول انجامید.

sytubaha.jpg

هفته ی گذشته هم یه روز فوق العاده ی دیگه رو گذروندم با استاد آمون که اون روز هم واقعا بهم خوش گذشت هرچند که خیلی کوتاه بود اما باز هم نظرات و تجربیات سازنده ای رد و بدل شد. البته عکسی از این میتینگ موجود نیست.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دیروز من یکی از بهترین روز های زندگیم رو گذروندم با یکی از بهترین دوستانی که تا حالا داشتم. یه میتینگ کوچیک نغمه ای بین من و کیوان که که در اون تجربیات و نظرات سازنده ای رد و بدل شد. این میتینگ حدود ۵ ساعت به طول انجامید.
کیوان تو با مردان بی چهره در ارتباط نیستی؟ 3 تا عکس از تو، تو این تالار دیدم ولی هیچ کدوم صد در صد شبیه هم نیستن. چهره‌ت مدام داره عوض میشه

استنیس، اصلا بهت نمی خوره 19 ساله باشی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان تو با مردان بی چهره در ارتباط نیستی؟ 3 تا عکس از تو، تو این تالار دیدم ولی هیچ کدوم صد در صد شبیه هم نیستن. چهره‌ت مدام داره عوض میشه

یعنی بیشتر می خوره؟ مثلا چقدر؟ من نمی دونم چرا همه فکر می کنن من سنم زیاده؟ فکر کنم هم استاد آمون و هم کیوان همین نظر رو داشتن!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Azor Ahai » دوشنبه تیر 1, 93 1:37 am[/url]"]

وقتی 5 ساعت بشینی حرف بزنی و موقع رفتن و 5 ثانیه آخر یادت بیافته عکس بگیری همین می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یعنی بیشتر می خوره؟ مثلا چقدر؟ من نمی دونم چرا همه فکر می کنن من سنم زیاده؟ فکر کنم هم استاد آمون و هم کیوان همین نظر رو داشتن!!!
نمی دونم والا، یه فامیلی داریم چهره‌ش شبیه تو هست ولی 26 سال سن داره

پ.ن: نمی دونم چرا ولی هوس کردم این خاطره رو تعریف کنم!

به محض اینکه 18 سالم شده بود رفتم یکی از این بانک ها تا یه حساب به اسم خودم باز کنم. خانم متصدی گفت چند سالته گفتم 18. یه چند ثانیه همین جور نگام کرد بعد گفت اصلا بهت نمی خوره؛ به نظرم 15-16 ساله هستی. آقایی که کنارش بود گفت کارت ملیت و شناسنامت رو بده. ( فاجعه اینجا بود که عکس هر دو عکس 4 سال پیشم بود و تو این مدت چهره‌م کلی عوض شده بود ). آقاهه گفت این که مدارک خودت نیست! ( قیافه ی من در اون لحظه . قبلا برای مشخص کردن هویت خودت مدارک می دادی، حالا مدارک میدی، میگن ثابت کن ماله خودته )

هیچی دیگه یه چند ثانیه اون حرکت گربه ی شرک ( عکس پایینی ) رو زدم و ... .

64591719823910232802.jpg.3defc77412384a0d9b030a454c3e3222.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قیافه سن رو معلوم نمیکنه. منم 18 سالمه، ولی هر کی ببینه فکر میکنه بیست و خورده ای دارم.

این هم عکسی از مونتن سریال که نقش یه مرد 50 ساله رو بازی میکنه، ولی فقط 26 سالشه و خیلی جوون تر میزده!

10470881_262277400625627_932669290897152537_n.thumb.jpg.c304f43664917b213a5aafae2f18579d.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@QelThezad: بله، درست می فرمایید، خاطره ای هم که تعریف کردم در مورد همین مطلب بود دیگه.

حسابی زدیم به جاده خاکی، احساس می کنم ریگار با یه شیشه آتش وحشی منتظر نشسته تا یه پست بی ربط دیگه به موضوع بدم تا ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاپیک عمومی که بسته س. اومدم بگم دلم تنگ شده براتون. یاد ِ گردهمایی بخیر. . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب حدودا یه هفته ست که نمایشگاه کتاب باز شده و بد نیست یه گردهمایی برای اعضا و علاقه‌مندان به نغمه ترتیب بدیم. پس دوستان ساکن تهران یا کسایی که در این بازه در تهران حضور دارن، پیشنهاداشون درمورد تاریخ میتینگ اعلام کنن تا هرچه سریعتر بتونیم یه تصمیمی راجع بهش بگیریم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پنجشنبه، جمعه باشه من میتونم بیام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه سه شنبه همین هفته باشه؟!

من احتمالا این سه شنبه میرم نمایشگاه!

یه کمی فکر کنید شاید اون موقع وقتتون آزاد باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سه شنبه میانترم دارم و تا 4 دانشگاهم. زودتر از 5 نمیتونم برسم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چهارشنبه ترجیحا ظهر یا پنج شنبه من احتمالا برم دوباره

خوبه اگه بشه ردیف کرد همدیگه رو ببینیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب فک کنم اکثرا بتونن 5شنبه بیان. ولی خب خیلی شلوغه 5شنبه ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » دوشنبه اردیبهشت 21, 94 10:16 am[/url]"]خب فک کنم اکثرا بتونن 5شنبه بیان. ولی خب خیلی شلوغه 5شنبه ها.

5 شنبه هفته پیش که شلوغ نبود. ظاهرا" امسال نسبت به سالهای پیش کلا" خلوت تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی خوبه یه گرد همایی برا بچه ها اونم تو نمایشگاه کتاب

منم خیلی دوس دارم بیام

شاید سه چار ساله سعی میکنم نمایشگاه های کتاب برم ولی نمیشه

امسال خیلی جدی قصد کردم بیام

و خوب کتاب پنجم نغمه رو هم ک میخوام

یک ساله منتظرشم

اگه اومدم به جمعتون میپیوندم

اگه قابل بدونید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمی دونم چه علاقه و اصراری به نمایشگاه کتاب هست !!!!!

اگه بخوای وقتی گرم نیست بری شلوغه، چه مسیر چه خودش !

فضای تحفه ای هم که نداره.

بچه هام که خیلی پست نذاشتن اینجا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کیوان موافقم بدجور!

هر سال با خودم عهد میکنم که دیگه پامو به نمایشگاه نذارم اما هر بار باز یه چیزی میشه که مجبور میشم برم و هر بار به خودم فحش میدم!

امسال هم بر خلاف میل باطنیم دو بار رفتم نمایشگاه، دیگه تحمل دفعه سوم رو ندارم! اما اگه مثل پارسال برنامه میتینگ به جایی خارج از نمایشگاه منتهی بشه منم پایه ام!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری