رفتن به مطلب

Recommended Posts

اول می خواستم بگم که وینترفل عزیز که استعدادشو ثابت کرد خیلی خوب بود.... و برای کتاب عالیه!

در مورد سانسور هم مخالفم!

به زودی منم یه Rain of Castamere رو با 4 نوع صدا: جان اسنو - تیریون - برن استارک - آریا استارک( البته من پسرم ولی سعی می کنم صدامو شبیه کنم برای تست!:دی)

استنیس عزیز هم به خودش شک داره.. من که نشنیده میگم خوبه... فقط فایلی که گذاشتن خرابه... اکسترکت نمیشه!

بازم میگم وینترفل که عالیه!

دوستان واقعا خودتونو باور نداریدا!

الآن من این رو بفرستم قطعا قبول میشم!: الآن ضایع میشم همه میگن چه قدر مزخرف بود!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ریگار

درسته که کار سنگین و طولانیه ولی آخه کتاب پرنسس و ملکه بیشتر حالت روایت تاریخ داره و دیالوگاش کمتره به نسبت خود نغمه. به نظر من بهتره رو همون نغمه وقت بذاریم کار خیلی پیچیده است ولی به نظرم با گذاشتن وقت کافی می شه انجامش داد هرقدر هم که طول بکشه.

حسن

آخه تو متن میشه سه نقطه گذاشت تو خوندنش که نمیشه بگی سه نقطه. کلا سانسور به کار آسیب می زنه اگه کسی می خواد با سانسور کتاب بخونه خوب بره ترجمه ها رو بخره.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

دادا منظورم از اون سه نقطه (...) ادامه متن بود که دیگه گفتم ننویسم

کلا اینطور بود که جمله ک*سش رو ازم مخفی میکنه رو ورداشتم اما با همون منظور گفتم خودشو از من دور میکنه

که بقیه ی جمله که میگه انگار کل طلای لنیستر لای پاهاشه جمله قبل رو کامل میکنه

اما خوب در کل من خودمم با سانسور مخالفم بیشتر به خاطر نقش پردازی خانم ها گفتم که شاید نخوان که از جملات استفاده کنن

+

منم منظورم همون نوع سانسور بود ک باهاش مخالفم. به نظر من باید کامل خونده بشه. این جور حرف زدن جزیی از شخصیت مثلا رابرته و راجع به شخصیتش بهمون اطلاعات میده.

به نظر من آزمایشی ی بخشی از کتابو مثلا 10 فصل اول‌و کار کنیم، اگه موفق بود ادامه بدیم. فک میکنم اگه 10 تا 10 بریم جلو میشه کنترل بیشتری رو روند و کیفیت کار داشت.

بچه‌ها من فایل صوتی ک آپ کردین‌و گوش نکردم، ولی بهتر نیست مثلا یه بخشی از کتاب مثلا مقدمه کتاب اول خونده بشه؟! آخه خوندن متن با آواز خوندن فرق میکنه.

فعلا تست نمیگیریم فقط بچه ها دارن صداهای ضبط شده شونو میزارن و میشنویم همین

تست از تابستون که همه دور هم جمع بشیم شروع میشه

تا اون موقع من برنامه ریزی دقیق و دیالوگ بندی رو با حوصله و وقت زیاد انجام میدم

البته من دیگه دانشگاه و اینا ندارم اما اکثر بچه ها دارن

+

بله باید متن خونده بشه ولی فعلا که نقش ها مشخص نشده باید چی کار کرد؟ یعنی مثلا مقدمه ی کتاب اول رو بخونیم جای همه شون صحبت کنیم؟ بعد از روی کدوم ترجمه قراره خونده بشه؟ جاهایی که سانسور شده تو ترجمه رو باید چی کار کنیم؟ خودمون اضافه کنیم؟ بعدشم مثلا اگه من استنیس باشم که اصلا تو کتاب اول نیستم، برم سراغ کتاب دوم؟ به نظرم هر چقدر زودتر شروع کنیم بهتره. بهتره بعد از این که نقش ها معلوم شد هر کسی میتونه شروع کنه. البته ضبط صدا و این ها هم شرایط خاص خودشو داره که هرکسی باید خودش رعایت کنه. پس این North Wolf کجاست؟

داداش شرمنده من نتم قطع بود

+

من پیشنهادم اینه که فعلا همه صفحه اول سرآغاز «بازی تاج و تخت»و به عنوان تست بخونن. بعد همه نظر میدیم که هر کس به چه نقشی میخوره. ضمن اینکه بچه‌هایی که نقش‌های اصلی رو گرفتن می‌تونن تو فصل‌های دیگه (که مال نقششون نیست) شخصیت‌های فرعی رو هم بخونن.

دقیقا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس عزیز هم به خودش شک داره.. من که نشنیده میگم خوبه... فقط فایلی که گذاشتن خرابه... اکسترکت نمیشه!

مطمئنی؟ من خودم بعد از آپلود کردن دانلودش کردم باز کرد. یعنی الان حدود ۹۰ بار دانلود شده هیچ کس نتونسته گوش بده؟؟؟ پس برای چی لایک کردن اگه گوش ندادن؟؟؟ الان می شه یکی یه چیزی بگه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سانسور اشتباه فکر نکنین عزیزان من

منظور من اینبود که مثلا:

فصل یک بعد از درگیری جیمی و ادارد و وقتی پای ادارد زیر اسب میشکنه(یا بقول سریال نیزه میخوره) کینگ اریک میاد تو اتاقش باهاش صحبت میکنه و با سرسی درگیری لفظی پیش میاد و وقتی سرسی میره اریک میگه : "اون طور که از ک*س*ش محافظت میکنه آدم فکر میکنه که تمام طلاي کسترلی راك رو بین پاهاش قایم کرده"

البته ببخشید رک نوشتم ولی خوب هممون میدونیم از این چیزا زیاده، خیلی هم زیاد

من نمیگم ور داریمش میگم مثلا به جاش بگیم: "اون طوری خودشو از من دور نگه میداره آدم فکر میکنه که تمام طلاي کسترلی راك رو بین پاهاش قایم کرده"

یا یه چیزی تو این مایه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

North Wolf عزیز ، در صورتی که مایلید اطلاعات تماس به دوستان علاقه مند بدید ( که با وجود پیام خصوصی من لزومش رو به هیچ وجه درک نمیکنم ) بهتره این کار رو با پیام خصوصی انجام بدید.

به همه دوستان : از زدن پست های متوالی جدا پرهیز کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه خاطر اینکه همیشه نمیتونم تو تالار باشم (مثل دیروز) و بچه ها یوقت کار فوری داشتن گذاشتم ریگار عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئنی؟ من خودم بعد از آپلود کردن دانلودش کردم باز کرد. یعنی الان حدود ۹۰ بار دانلود شده هیچ کس نتونسته گوش بده؟؟؟ پس برای چی لایک کردن اگه گوش ندادن؟؟؟ الان می شه یکی یه چیزی بگه!!!

من گوش دادم. صدات خوب بود. فکر کنم برای نقش جان یا سم مناسب باشه.

صدای وینترفل رو با توجه به فرمت فایل صداش هنوز نتونستم گوش بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من گوش دادم. صدات خوب بود. فکر کنم برای نقش جان یا سم مناسب باشه.

صدای وینترفل رو با توجه به فرمت فایل صداش هنوز نتونستم گوش بدم.

ممنون، نقش جان باز خوبه ولی سم به هیچ وجه!!! هر چند که استنیس رو بیشتر دوست دارم ولی بالاخره باید صدام به نقش بخوره.

دوستانی هم که نتونستن گوش بدن فکر کنم ایراد از دستگاه خودشونه وگرنه من از چند نفر پرسیدم مشکلی نداشتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

داش استنیس یه بار دیگه آپ کن صداتو

من هرکاری میکنم اکسترکت نمیشه

http://s6.uplod.ir:182/d/2k24jhwc4hvhuf ... k/Untitled Session 1_mixdown.mp3

خودمم :v

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم دیروز نتونستم بازش کنم امروز هم دوباره دانلود کردم باز هم گیر داشت. لایک رو وقتی دیدم صداتو گذاشتی زدم, الان باید پسش بگیرم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا

منم صدامو گذاشتم البته با آهنگ

پست اول همین صفحه

دانلود کنین دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
دقیقا

منم صدامو گذاشتم البته با آهنگ

پست اول همین صفحه

دانلود کنین دیگه

لینک خرابه کلا!

مال استنیس هم که استرکت نمیشه!

من فقط مال وینترفل رو تونستم گوش بدم!

دارم صدامو آماده می کنم...

از همه دوستانی که می خوان باشن خواهش می کنم یه چیزی بخونن بزارن این جا که با جمع آوری نظرات یه شخصیت اولیه برای هر کس در نظر گرفته بشه و یه فصل رو بسازیم ببینیم چه طور میشه....

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پست های متوالی mohammadhoseinjj ، و North Wolf ادغام شدن .

پست تکراری North Wolf حذف شد.

با توجه به این که پیش از این تذکر داده شده بود که از زدن پست متوالی و ارسال مجدد یک پست پرهیز کنید، کاربر خاطی اخطار دریافت کرد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا لینکهای سالم ایناس :

http://upir.ir/1393.2/Untitled-Session-1-mixdown.mp3

http://www.uploadkadeh.com/fa/file/62717/untitled-session-1-mixdown.mp3.html

بچه ها از این به بعد هر چی خواستین بنویسین تو این تاپیک روی کاغذ بنویسین بعد سه چار روز بیاین همه رو تو یه پست بنویسین

آخه ریگار ناراحت میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من هم شدید هستم، اما مطمئن نیستم ازش استقبال بشه یا نه. با توجه به اینکه 2 کتاب آخر هنوز ترجمه نشده. به هر حال ارزش امتحان کردن رو صددرصد داره. من الان خودم از کتاب صوتی برای کتاب پنجم استفاده می کنم، ولی خیلی باهاش حال نمی کنم چون راوی صدای شخصیت ها رو اصلا خوب در نمیاره، هرچند راوی گریش خوبه.

همه می گند که صدای بم و قوی دارم، ولی من زیاد مطمئن نیستم. پیشنهاد می کنم هرچه سریع تر یک متن آزمایشی در این جا قرار بگیره که یه تست رو بدیم حداقل!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان حالا که یه سری متقاضی داریم یه فکری به سرم زد

از همین الان شروع کنیم به ساخت اثر

با همین هایی که الان هستیم و یه سری هایی که من میشناسم و شما نمیشناسین (تو این سایت نیستن)

از همین رو اعلام میکنم به همه اطلاع بدین که از شنبه مورخه 27/02/1393 تست گیری شروع میشه

لطفا به همه اطلاع بدین

تا شنبه فکر کنم وقت خوبیه

نظرم اینه که شخصیت هارو مشخص کنیم و شروع کنیم به ضبط قسمت هاشون و تا تابستون که دوستای دیگه اومدن اونارو هم شخصیت هاشونو مشخص میکنیم و قسمت های اونارو هم ضبط میکنیم و اضافه میکنیم

پس شنبه بیست و هفتم ساعت 9.30 صبح شروع میکنم

البته لزومی نداره همه همون ساعت حاضر باشن ها تا غروبش و فرداش و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه اگه می شه کار هایی که از خودتون میذارین بدون آهنگ و افکت باشه چون می خوایم ببینیم که اصل صداتون چه جوریه نمی خوایم کنسرت برگزار کنیم که!!!

من یه مدت دسترسیم به اینترنت پرسرعت محدوده نمی تونم دوباره آپلود کنم فایل رو. کسانی که نتونستن اکسترکت کنن فایل rar رو repair کنن شاید درست شد.

حسن

من متوجه نشدم دقیقا قراره از شنبه چه اتفاقی بیفته؟ نقش ها کی معلوم میشه؟

شهاب

چرا سر الیستر تورن رو انتخاب کردی؟ حداقل یه نمونه صدا بذار ببینیم به کی می خوره صدات؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من متقاضی صدای آلیستر ترون هستم.

نقش ها بعد از تست مشخص میشه داداش

شنبه اینجا باش

سینا جان:

از شنبه تست گرفتن ها شروع میشه

یعنی اول واسه راوی چن تا تیکه از متن که مربوط به راوی هست انتخاب میشه و دوستان میان ضبط میکنن و میزارن اینجا

بعد شخصیت ها یکی کی شروع میشه

تیریون و راب و جان و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم از نظر دوستان استفاده بشه... یعنی همه رای بدن برای چه شخصیتی کی انتخاب بشه!

این پروژه اگر پیش بره عالی میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام رفقا،

من از طریق یکی از دوستان با این تالار و موضوعی که می خواین دنبال کنید، آشنا شدم

من و یکی از دوستانم، در این زمینه تجربه هایی داریم، باهاش صحبت کردم، چون هردومون فوق العاده این سریال رو دوست داریم تصمیم گرفتیم بهتون کمک کنیم.

لینک دوتا از کارای قدمیم رو که به صورت غیر حرفه ای ضبط شده اینجا می ذارم:

http://www.mediafire.com/listen/dbabcd2ancgck89/New_Recording_11.m4a

http://www.mediafire.com/listen/j5hw5hhxjmctuky/New_Recording_10.m4a

در ضمن برای صدای خانوم هم، دو نفر از دوستان که کار حرفه ای و گویندگی رادیو رو می کنن رو باهاشون صحبت می کنم، اگه موافق بودن معرفیشون می کنم

اما یه نکته رو فراموش نکنید که این کار اگه قراره با صداهای مختلف برای شخصیت های مختلف کار بشه، و می خواین کار خوبی از آب در بیاد، نیاز به کارگردانی و تدوین داره، که با توجه به اینکه دوستان در کنار هم نیستن، شاید حس گرفتن ها و کار کردن سخت بشه، که این کار آقای North Wolf رو سخت می کنه که مسئولیت هماهنگی ها رو بر عهده داره، واسش آرزو می کنم که تا آخر کار بتونه با انرژی این کارو ادامه بده و کار موفقیت آمیزی بوجود بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حامد جان سلام

خوشحال شدم به جمع ما اومدی

داداشی این دوتا صدا رو گوش دادم عالی بود

برا شنبه حتما اینجا باش تا واسه "راوی" تست بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام رفقا،

من از طریق یکی از دوستان با این تالار و موضوعی که می خواین دنبال کنید، آشنا شدم

من و یکی از دوستانم، در این زمینه تجربه هایی داریم، باهاش صحبت کردم، چون هردومون فوق العاده این سریال رو دوست داریم تصمیم گرفتیم بهتون کمک کنیم.

لینک دوتا از کارای قدمیم رو که به صورت غیر حرفه ای ضبط شده اینجا می ذارم:

http://www.mediafire.com/listen/dbabcd2ancgck89/New_Recording_11.m4a

http://www.mediafire.com/listen/j5hw5hhxjmctuky/New_Recording_10.m4a

در ضمن برای صدای خانوم هم، دو نفر از دوستان که کار حرفه ای و گویندگی رادیو رو می کنن رو باهاشون صحبت می کنم، اگه موافق بودن معرفیشون می کنم

اما یه نکته رو فراموش نکنید که این کار اگه قراره با صداهای مختلف برای شخصیت های مختلف کار بشه، و می خواین کار خوبی از آب در بیاد، نیاز به کارگردانی و تدوین داره، که با توجه به اینکه دوستان در کنار هم نیستن، شاید حس گرفتن ها و کار کردن سخت بشه، که این کار آقای North Wolf رو سخت می کنه که مسئولیت هماهنگی ها رو بر عهده داره، واسش آرزو می کنم که تا آخر کار بتونه با انرژی این کارو ادامه بده و کار موفقیت آمیزی بوجود بیاد

wow، چه صدای خوبی داری شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی حامد جان با کتاب هم آشنایی داری دیگه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری